Rychlý Stripes / Racing Stripes

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
John B
Moderátor
Příspěvky: 491
Registrován: 13 črc 2020 11:44

Rychlý Stripes / Racing Stripes

Příspěvek od John B »

Naposledy upravil(a) Olda808 dne 15 led 2015 09:47, celkem upraveno 5 x.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlý Stripes / Racing Stripes

Příspěvek od Joe Black »

Zdeněk Mahdal si nadaboval postavu, která se v orig. jmenuje Lightning (nevím jak v české verzi), kterou dabuje Snoop Dogg.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Rychlý Stripes / Racing Stripes

Příspěvek od Budy »

Ano, to je ten pes. Celý tento dabing se Zdeňkovi Mahdalovi povedl, to se musí nechat.
18.05.2008 – 07.05.2015
Nobody
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2009 10:29

Re: Rychlý Stripes / Racing Stripes

Příspěvek od Nobody »

Tento dabing přidat do kategorie "velice kvalitní". :-: Jen mi tam vadil Vašut...
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Rychlý Stripes / Racing Stripes

Příspěvek od Brocc »

mno já se musím přiznat, že mně se ten dabing až tak nelíbí, to ale není proč tu píšu, píšu pro to, že bych rád ocenil, že Zdeněk Mahdal využil tu volnost pro fantazii v obsazení, kterou takový film nabízí a došlo mi to v kontrastu s dabingem posledních Želv ninja, který režíroval Zdeněk Gawlik, a který je podle mě jeden z nejhorších dabingů animovného filmu... ten dabing, ač animovaný film, neměl absolutně žádný nápad, obvyklí herci, navíc si myslím, že až na pány Beneše a Rímského nepodali bůhvíjaké výkony, tři želvy byly úplně utopené, jediný vidět a slyšet byl Zdeněk Mahdal jako Rafael, i když jen proto, že to všechno na můj vkus hodně moc dramatizoval a přehrával (působilo to na mě trochu směšně), ale alespoň vystoupil z té šedi... asi pan Gawlik poslední zbytky fantazie vyplýtval na Ironmana, kde to ale trochu nevhodně nasměroval.... :D já bych si dabing animovaného filmu představoval úplně jinak...
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6799
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Rychlý Stripes / Racing Stripes

Příspěvek od bloom »

Deadpool píše:já bych si dabing animovaného filmu představoval úplně jinak...
Asi vím, kam tím míříš, i já bych byl rád, kdyby u každého animovaného filmu se podařilo zapojit hodně fantazie při obsazování, ale jenže ne vždy jsou na to peníze, tím pádem to dopadá jako ty Želvy (i když ten dabing jsem neviděl). Proto většina kvalitně dabovaných animáků jde pouze v kinech.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Rychlý Stripes / Racing Stripes

Příspěvek od Brocc »

jasně, nechci to srovnávat třeba se Shrekem nebo Boltem, ale napadá mě srovnání třeba s teď vycházejícím Donem Chichotem, který je, co jsem zatím viděl slušně obsazen a dabing vypadá zatím dost dobře, režíroval Petr Pospíchal... jinak na želvy bych si představoval obsazení z IT, Jan Vondráček, David Novotný, Pavel Tesař a Petr Rychlý.... :D
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Rychlý Stripes / Racing Stripes

Příspěvek od James55 »

Titulky četl Vladimír Fišer, ne Zbyšek Horák. Jinak moc povedenej dabing :-:
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Rychlý Stripes / Racing Stripes

Příspěvek od HonzaXXII »

S tím souhlasím. Zejména ty hlasy. Asi nebude jinej dabing kde by člověk slyšel Ivetu Bartošovou, Geňu, nebo Patrika Hezuckýho.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5670
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlý Stripes / Racing Stripes

Příspěvek od ReDabér »

Richar Genzer daboval jseště ve filmu Hvězdy na zemi.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“