Uranus

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4371
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Uranus

Příspěvek od palg »

Uranus (1990)
Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Jiří PragerMichel Blanc (René Gaigneux), Miroslav DonutilGérard Depardieu (Léopold Lajeunesse), Josef Somr - Jean-Pierre Marielle (Archambaud), Karel Pospíšil - Philippe Noiret (Watrin), Soběslav Sejk - Michel Galabru (Monglat), Linda Rybová - Florence Darel (Marie-Anne Archambaudová), Michal Pavlata - Daniel Prévost (Rochard), Jan Vlasák - Gérard Desarthe (Maxime Loin), Tomáš Juřička - Fabrice Luchini (Jourdan), Milena Steinmasslová - Danièle Lebrun (paní Archambaudová), David Novotný - Dominique Bluzet (Michel Monglat), Jorga Kotrbová - Josiane Lévêque (Andréa Lajeunesse), Eva Kubíková, Pavel Šrom, Vladimír Čech, Ivo Novák, Jindřich Hinke, Tomáš Borůvka, Jan Dolanský, Jiří Havel, Milan Študent, Zdeněk Jelínek, Pavel Mang, a další.

Překlad: Lubomír Bartoš
Dialogy: Josef Eismann
Dramaturgie: Zuzana Kopečková
Zvuk: Radim Štětina
Střih: Jindřiška Palrusová
Asistentka režie: Jana Eliášová
Výroba: Petr Herák
Režie českého znění: Elmar Kloss
Vyrobila: Tvůrčí skupina Aleny Poledňákové a Vladimíra Tišnovského, Česká televize, 1995
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Uranus

Příspěvek od bloom »

Ačkoli v titulcích bylo čteno jinak, mám dojem, že herce Fabrice Luchini daboval Jan Vlasák a ne Tomáš Juřička.
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4371
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Uranus

Příspěvek od palg »

bloom píše:Ačkoli v titulcích bylo čteno jinak, mám dojem, že herce Fabrice Luchini daboval Jan Vlasák a ne Tomáš Juřička.
Tak hlas Tomáše Juřičky znám až příliš dobře...mohu nahodit ukázku pro posouzení, ale jsem si tím Juřičkou 100 % jist.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“