Můj milý, můj drahý / My One and Only

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Můj milý, můj drahý / My One and Only

Příspěvek od James55 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. DABING: DVD
V českém znění: Martina Hudečková - Renée Zellweger (Anne Deveraux), Petr Neskusil - Logan Lerman (George Devereaux), Otakar Brousek ml. - Kevin Bacon (Dan Devereaux), Marek Holý - Mark Rendall (Robbie), Zdeněk Hruška - David Koechner (Bill Massey), Miroslav Táborský - J.C. MacKenzie (Tom), Zdeněk Maryška - Chris Noth (Col. Harlan Williams), Anežka Pohorská - Molly C. Quinn (Paula), Filip Švarc - Nick Stahl (Bud), Zuzana Skalická - Robin Weigert (Hope), Vojtěch Kotek, Miroslav Hanuš, Nikola Votočková, Vojtěch Hájek, Pavel Šrom, Oldřich Vlach, Jiří Hromada, Jiří Knot, Marek Libert (titulky)

Překlad: Drahomíra Kočová
Zvuk: Martin Václavík
Produkce: Petr Skarke
Dialogy a režie: Václav Knop
Vyrobila: Společnost SDI Media v roce 2010

2. DABING: Prima
V českém znění: Martina Hudečková - Renée Zellweger (Anne Deveraux), Jiří Köhler - Logan Lerman (George Devereaux), Pavel Vondra - Kevin Bacon (Dan Devereaux), Daniel Krejčík - Mark Rendall (Robbie), Bohdan Tůma - David Koechner (Bill Massey), Vladislav Beneš - Chris Noth (Col. Harlan Williams), Anežka Saicová - Molly C. Quinn (Paula), Jana Postlerová - Rosemary Knower (stará dáma) + Gwendolyn Briley-Strand (Bernice), Ivan Jiřík - Steven Weber (Wallace), Svatopluk Schuller - Eric McCormack (Charlie), Ludvík Král - Thomas C. Hessenauer (Henry), Vojtěch Hájek - Nick Stahl (Bud), Jiří Valšuba - John Badila (bankéř), Radovan Vaculík - Michael Mack (komorník), Zuzana Ščerbová, Zuzana Skalická, Martina Kechnerová, Pavel Soukup, Filip Švarc, Zdeněk Maryška, Adéla Kubačáková a další

Překlad: Stanislav Jelínek
Zvuk: Daniel Němec
Produkce: Karolína Bělohlávková, Leoš Lanči
Vedoucí výroby: Kateřina Malá
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy a režie: Veronika Veselá
Ve studiu Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group vyrobila FTV Prima spol. s.r.o. v roce 2019
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj milý, můj drahý / My One and Only

Příspěvek od Joe Black »

Tohle nevypadá vůbec špatně. Už se moc těším. :-:
Nobody
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2009 10:29

Re: Můj milý, můj drahý / My One and Only

Příspěvek od Nobody »

Já bych si dal na Bacona Vondru.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj milý, můj drahý / My One and Only

Příspěvek od DAN K. »

ja taky , nebo j. stastnyho ktery ho asi daboval nejvickrat, ob ml. je tak nekde uplne na opacne strane hlasoveho i typoveho spektra
Odpovědět

Zpět na „Filmy“