Muži, co zírají na kozy / The Men Who Stare at Goats

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Muži, co zírají na kozy / The Men Who Stare at Goats

Příspěvek od DAN K. »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Jiří Štěpnička - George Clooney (Lyn Skip Cassady), Zdeněk Hruška - Ewan McGregor (Bob Wilton / Vypravěč), Pavel Soukup - Jeff Bridges (Bill Django), Aleš Procházka - Kevin Spacey (Larry Hooper), Martin Zahálka - Stephen Lang (Brigádní generál Dean Hopgood), Nikola Votočková - Rebecca Mader (Debora Wiltonová), Vladimír Kudla - Robert Patrick (Todd Nixon), Jaroslav Horák - Stephen Root (Gus Lacey), Roman Hájek, Martin Stránský, Radka Stupková, Vojtěch Hájek, Irena Hrubá, Petr Gelnar (titulky)

Překlad a dialogy: Ivan Kotmel, Agentura K
Produkce: Milena Čapková
Zvuk: Miloš Sommer, Roman Čapek
Režie: Martin Těšitel
Vyrobilo: Studio Soundwave pro SPI International v roce 2010
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Muži, co zírají na kozy

Příspěvek od Ištván87 »

Jiří Štěpnička??? Co se děje, Jan Kanyza neměl čas???
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Muži, co zírají na kozy

Příspěvek od jackb »

Ištván87 píše:Jiří Štěpnička??? Co se děje, Jan Kanyza neměl čas???
Počítám, že pan režisér dodržel pana Štěpničku ze svého posledního filmu Po přečtení spalte. A i když mě to mrzí, tak Jiří Štěpnička je po Janu Kanyzovi nejlepší na Clooneyho, takže za mě spokojenost
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Muži, co zírají na kozy / The Men Who Stare at Goats

Příspěvek od DAN K. »

jj, je to spravne. imho u kanyzy strasne zalezi, kdo to reziruje, jelikoz on dabuje nekdy strasne monotone a navic polyka pismenka. jinak mi prijdou se stepnickou tak na stejny urovni, ve stepnickove podani je clooney vic komickej a je to intonačně vychytanější, v kanyzově je větší drsňák a rovněž má kanyza podobnější hlas.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Muži, co zírají na kozy / The Men Who Stare at Goats

Příspěvek od oberon »

Ach, proč jen Rašilov přijme Deppa, ale McGregora nechá být? Podle mě se ho určitě pokusili aspoň kontaktovat.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Muži, co zírají na kozy / The Men Who Stare at Goats

Příspěvek od Markus »

Tak spousta lidí považuje Zdeňka Hrušku za jeho dvorního. Já jako SW fanda ne, ale to na tom faktu nic nemění... :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Muži, co zírají na kozy / The Men Who Stare at Goats

Příspěvek od Budy »

Markus píše:Tak spousta lidí považuje Zdeňka Hrušku za jeho dvorního. Já jako SW fanda ne, ale to na tom faktu nic nemění... :)
Tak oba dva se dají považovat za dvorní. ;) :)
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Muži, co zírají na kozy / The Men Who Stare at Goats

Příspěvek od Markus »

Jj, pravda. U mě je jen ten problém, že s ním mám rád ty filmy, kde ho zrovna dabuje Saša Rašilov. SW a Ostrov. Ty, kde ho dabuje Zdeněk Hruška šly nějak okolo mě... :) Ale u tohohle filmu bych mohl zkusit udělat výjimku, trailer mě pobavil...
Obrázek
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Muži, co zírají na kozy / The Men Who Stare at Goats

Příspěvek od Ištván87 »

Bohužel, v traileru jsou ty nejlepší scénky z celýho filmu... A většina z nich se odehrává v první půlce filmu, která je fakt supr... Bohužel, druhá půlka je převážně hodně o ničem...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Muži, co zírají na kozy / The Men Who Stare at Goats

Příspěvek od oberon »

K tomuhle filmu jsem se dostal až teď a dabing se mi zdá v pohodě. Štěpnička na Clooneyho u mě není problém (akorát u filmu Po přečtení spalte hledám druhý dabing, ale to hlavně kvůli Medunovy na Malkoviche), zbytek je skvělý, akorát mě prostě mrzí, že u McGregora se tak zanedbává Rašilov, neříkam, že Hruška není taky skvělý, ale mám s ním prostě víc spjatého Rašilova, nejspíš proto, že ho znám hlavně ze SW a Ostrova...
Odpovědět

Zpět na „Filmy“