Jonah Hex / Jonah Hex

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Jonah Hex / Jonah Hex

Příspěvek od DavePave »

Juřička na Brolina je imho celkem pěst na ucho, ale jinak to vypadá slušně
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Jonah Hex / Jonah Hex

Příspěvek od oberon »

Koukám, že si Sochorová to nahrazování Velebové po Super drbně oblíbila, tady teda nevím, ale hlas má příjemný, tak to určitě půjde, možná bych jí dal na 3. místo, nebo založil novou anketu, uvidíme po vydání, Brolin teda nic moc, představoval jsem si Rímského, nebo Schwarze, Hrušku spíš na J. D. Morgana.
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1298
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Jonah Hex / Jonah Hex

Příspěvek od Fifa.21 »

I Daniel Rous který ve filmu byl, by byl na Brolina dobrej, ten Juřička se mi nezdá :-?
Naposledy upravil(a) Fifa.21 dne 17 črc 2012 19:01, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Jonah Hex / Jonah Hex

Příspěvek od oberon »

Já bych si na něj představoval tak Jiřího Schwarze, maximálně Pavla Rímského.
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Jonah Hex / Jonah Hex

Příspěvek od James55 »

"Já bych si představoval"...tohle není topic na dabing čekající. Ne vždy se podaří dabéry sehnat, zvlášť když se tohle točilo o prázdninách. Navíc musím přiznat, že někteří uživatelé už jsou asi natolik zmlsaní, že pokud se v dabingu nepovede jedno, či pár spjatých obsazení, hned ten dabing odsuzují jako film Počátek. Před dvěma lety bychom byli rádi, že by byl dodržen Jagelka a dál bysme ani nepípli. Teď se "nepovede" dabérka u Ellen Page a hned se už volá po novém primáckém nebo barrandovském redabingu. A opravdu pochybuju, že by případný primácký redabing byl lepší, protože co Prima v poslední době předvádí jak obsazením, tak i počtem dabérů je vážně síla viz. Sejmi eso :(
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Jonah Hex / Jonah Hex

Příspěvek od oberon »

Ježíši, jenom sem napsal, koho bych si představoval na Brolina obecně a nepamatuju si, že bych u něčeho kdy napsal přímo "tohle je hnusný" "tohle se mi nelíbí" "jaktože tohle, no to snad není možný". Jenom tu někdo přede mnou napsal, kdo by byl lepší a já na to jen, kdo by se líbil mně, nic o tom, že mám s Juřičkou problém sem neřek, film sem neviděl, tak nesoudim.
Jakub25
Příspěvky: 568
Registrován: 24 říj 2018 18:13

Re: Jonah Hex / Jonah Hex

Příspěvek od Jakub25 »

V českém znění: Tomáš Juřička - Josh Brolin (Jonah Hex), Zdeněk Mahdal - John Malkovich (Quentin Turnbull), Klára Sochorová - Megan Fox (Lilah), Jan Šťastný - Michael Fassbender (Burke), Igor Bareš - Will Arnett (poručík Grass), Ivo Hrbáč - John Gallagher Jr. (poručík Evan), Pavel Rímský - Tom Wopat (plukovník Slocum) + Rio Hackford (Grayden Nash), Otto Rošetzký - Michael Shannon (Cross Williams) + Wes Bentley (Adleman Lusk), Jakub Saic - Billy Blair (Billy), Ladislav Cigánek - Matt Lasky (Turnbullův mrtvý strážce), Pavel Vondra - Aidan Quinn (prezident Grant), Antonín Navrátil - Lance Reddick (Smith + titulky), Libor Terš - Jeffrey Dean Morgan (Jeb Turnbull), Jaroslav Horák, Jakub Nemčok, Daniel Rous, Lucie Kožinová, Tereza Chudobová, Drahomíra Kočová a další
Odpovědět

Zpět na „Filmy“