Na doraz / Due Date

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Na doraz / Due Date

Příspěvek od Markus »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Jan Šťastný - Robert Downey Jr. (Peter Highman), Tomáš Racek - Zach Galifianakis (Ethan Tremblay / Ethan Chase), Hana Krtičková - Michelle Monaghan (Sarah Highmanová), Libor Hruška - Jamie Foxx (Darryl), Nikola Votočková - Juliette Lewis (Heidi), Daniel Rous - Charlie Sheen (Charlie Harper), Jiří Balcárek - Danny McBride (Lonnie), Jaroslav Horák, Ernesto Čekan, Lucie Svobodová, Zdeněk Mahdal, Filip Lizner, Nami Havelková a další

Překlad: Robert Hájek
Zvuk: David Pavlíček
Produkce: Leoš Lanči
Dialogy a režie: Hana Krtičková
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska 2010
Obrázek
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1298
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Na doraz / Due Date

Příspěvek od Fifa.21 »

To neni snad ani možný maximální spokojenost :mrgreen:
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Na doraz / Due Date

Příspěvek od DavePave »

Škoda že to vyjde baj voko kolem března (jde-li to v prosinci do kin), na tohle se moc těším:)
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3263
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Na doraz / Due Date

Příspěvek od oberon »

Jan Šťastný a Tomáš Racek = :-: .
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6807
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Na doraz / Due Date

Příspěvek od bloom »

Rozhodně nic proti Danielu Rousovi, ale v tomhle případě je opravdu škoda, že Charlieho Sheena nedabuje Gustav Bubník, stejně jako absence Josefa Cardy. :)
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3263
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Na doraz / Due Date

Příspěvek od oberon »

A koho přesně měl Carda mluvit? Jinak pomíjíš možnost, že Bubníka nesehnali a tak zvolili druhou nejlepší možnost, já jsem spokojený.
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1298
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Na doraz / Due Date

Příspěvek od Fifa.21 »

oberon píše:A koho přesně měl Carda mluvit? Jinak pomíjíš možnost, že Bubníka nesehnali a tak zvolili druhou nejlepší možnost, já jsem spokojený.
Souhlas druhej nejlepší to je ještě paráda + Josef Carda je přece Jon Cryer ;) snad na něj bude, alespoň Mahdal kterej se mi Žhavejch výstřelech taky líbil.
Naposledy upravil(a) Fifa.21 dne 17 črc 2012 19:03, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6807
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Na doraz / Due Date

Příspěvek od bloom »

oberon píše:A koho přesně měl Carda mluvit? Jinak pomíjíš možnost, že Bubníka nesehnali a tak zvolili druhou nejlepší možnost, já jsem spokojený.
Já také, mně se možná Daniel Rous dokonce líbí ještě víc, ale až se na film podíváte, tak mi porozumíte... :)
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Na doraz / Due Date

Příspěvek od DavePave »

Carda zamrzí, ale beztak to bude jen štěk, takže jestli bude obstojná náhrada, ani neštěknu. Dana Rouse mám na Charliem moc rád od Všech starostových mužů, takže mi tady ta nepřítomnost p. Bubníka vůbec nevadí.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3356
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Na doraz / Due Date

Příspěvek od jackb »

Možná oba neměli čas, protože se dabuje 7. série Dva a půl chlapa. Vzhledem k tomu, že na Nově končí Dokonalý svět, tak nejspíš nasadí zase ve středu do vysílání Comeback právě s Dva a půl chlapa (Jako tomu bylo letos v lednu). A navíc to budou opravdu jen štěky, takže to zas tolik vadit nebude (a Daniel Rous není slyšet v každém druhém dabingu, což je podle mě taky +)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“