Dokonalý podraz / Leverage

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Dokonalý podraz / Leverage

Příspěvek od oberon »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. SÉRIE
V českém znění: Aleš Procházka - Timothy Hutton (Nathan Ford), Martin Stránský - Christian Kane (Eliot Spencer), Apolena Veldová - Gina Bellman (Sophie Devereauxová), Jitka Ježková - Beth Riesgraf (Parkerová), Zbyšek Pantůček - Aldis Hodge (Alec Hardison + titulky)

Epizodní role: Jaromír Meduna - Saul Rubinek (Victor Dubenich), Jiří Plachý, Zuzana Skalická, Miroslav Hanuš, Martin Zahálka, Josef Carda, Libor Bouček, Kateřina Velebová, Stanislav Lehký, Stanislava Jachnická, Tereza Chudobová, Libor Terš, Ludvík Král, Michal Holán, Ladislav Cigánek, Lucie Svobodová, Vladimír Kudla, Jiří Hromada a další

Překlad: Silvie Doušová
Zvuk: Tomáš Čisárik
Dramaturgie: Katarína Bílková
Produkce: Markéta Stegbauerová, Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Lucie Donátová
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy a režie: Martin Velda
Vyrobilo: S Pro Alfa CZ a.s. pro FTV Prima s.r.o. 2009

2. SÉRIE
V českém znění: Aleš Procházka - Timothy Hutton (Nathan Ford), Martin Stránský - Christian Kane (Eliot Spencer), Apolena Veldová - Gina Bellman (Sophie Devereauxová), Jitka Ježková - Beth Riesgraf (Parkerová), Zbyšek Pantůček - Aldis Hodge (Alec Hardison + titulky), Lucie Juřičková - Jeri Ryan (Tara Coleová)

Epizodní role: Jaromír Meduna - Wade Williams (Nickolas Kusen), Pavel Vondra - Kevin Chapman (Brandon O'Hare), Pavel Šrom - Brian Goodman (Jed Rucker), Ladislav Cigánek - Charles Martin Smith (Glenn Leary), Miroslav Hanuš, Martin Zahálka, Libor Terš, Zuzana Mixová, Martin Velda, Vojtěch Hájek, Bohdan Tůma a další

Překlad: Silvie Doušová
Zvuk: Jaroslav Kosán
Produkce: Markéta Stegbauerová, Kristýna Pavlíková
Vedoucí dramaturg: Lucie Donátová
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Martin Velda
Vyrobilo: S Pro Alfa CZ a.s. pro FTV Prima s.r.o. 2010
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Dokonalý podraz / Leverage

Příspěvek od DavePave »

Tak tohle mi udělalo radost velikou :-: Zvědavý jsem jen na pana Pantůčka, ale určitě to zvládne dobře. O pánech Procházkovi a Stránském ani nepochybuju.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Dokonalý podraz / Leverage

Příspěvek od Markus »

Ano, obsazení hlavních rolí je vážně skvělé, to mi udělalo velikánskou radost. :) Takový malý vánoční dárek. Teď ještě doufat v role vedlejší, aby to nedopadlo jako v Chuckovi, který mě v tomhle ohledu zklamává už od první série...
Obrázek
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Dokonalý podraz / Leverage

Příspěvek od oberon »

Já sem zvědavej hned v prvním díle na Saula Rubinka.
Naposledy upravil(a) oberon dne 11 pro 2010 17:00, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Dokonalý podraz / Leverage

Příspěvek od oberon »

Ještě jednou bych chtěl poděkovat za Aleše Procházku, u kterého jsem byl smířený, že nebude a taky za Martina Stránského (líbí se mi víc, než navrhovaný Pavel Vondra, protože má Eliot v originále takovej trochu chraptivej hlas) který nejenom že ho už daboval, ale splňuje podmínku "chlapáckýho hlasu", jsem taky zvědavý na obsazení Jaime Ray Newman, kterou v Heuréce skvěle namluvila Klára Kuklová, prostě se těšim na celý dabing, to osazenstvo zas nakoplo mojí radost z vysílání a snad to nedopadne jako Chuck.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Dokonalý podraz / Leverage

Příspěvek od bloom »

Také mě těší Aleš Procházka a Martin Stránský, Ginu Bellman mám spojenou s hlasem Lucie Benešové, ale Apolenu Veldovou slýchám rád. :) Otázka na draky: Který režisér to má na starosti?
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Dokonalý podraz / Leverage

Příspěvek od oberon »

draky: pls stejný dotaz, jako bloom, jaký režisér má tohle překvápko na starosti, jestli to teda víš...
Uživatelský avatar
draky
Příspěvky: 313
Registrován: 30 bře 2008 21:26

Re: Dokonalý podraz / Leverage

Příspěvek od draky »

To už těch 14 dní nevydržíte? :) Velda
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Dokonalý podraz / Leverage

Příspěvek od oberon »

Tak to je řekl bych v pohodě. U Veldy je tradicí, že u jedné z hlavních postav dá neobvyklou volbu (=Pantůček), která je nakonec dobrá. Pokud bude dost vedlejších dabérů (jako v Super drbně), tak to bude podle mě v pohodě, i když po tom, jak na tom bylo 30 Rock mam trochu obavy, ale vzhledem k tomu, že Velda často obsazuje na známé herce zaběhnuté volby, dcl bych se nedivil, kdyby se v seriálu objevil i takový Jiří Prager na Saula Rubinka a pak daboval i jiné vedlejší role, prostě celkově to vidím dobře, těšim se...

draky: Zvědavost někdy člověka ovládne :D
Grace7.13
Příspěvky: 9
Registrován: 10 zář 2009 12:49

Re: Dokonalý podraz / Leverage

Příspěvek od Grace7.13 »

No já jsem ráda, že nakonec změnili název, protože na FF zmínili, že to do TV půjde pod jménem Liga vyjímečných, ale Dokonalý podraz to vystihuje mnohem líp :-:
Odpovědět

Zpět na „Seriály“