Gulliverovy cesty / Gulliver's Travels (2010)

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Gulliverovy cesty / Gulliver's Travels (2010)

Příspěvek od DAN K. »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českem znění: Saša Rašilov - Jack Black (Lemuel Gulliver), Michal Novotný - Jason Segel (Horatio), Pavel Rímský - Billy Connolly (král Theodor), Jan Vondráček - Chris O'Dowd (generál Edward), Tereza Bebarová - Amanda Peet (Darcy Silvermanová), Klára Jandová - Emily Blunt (Princezna Mary), Ilona Svobodová - Catherine Tate (Královna Isabelle), Tomáš Juřička - James Corden (Jinks), Pavel Soukup - Emmanuel Quatra (Král Leopold), Filip Jančík - T.J. Miller (Dan), Michal Holán - Olly Alexander (Princ August), Pavel Šrom - Stewart Scudamore (Kapitán Blefuscian)

Překlad: Dita Šafaříková
Zvuk: Miloš Zajdl
Dialogy a režie: Jitka Tošilová
Vyrobilo: AVF Studio Zero pro Bontonfilm 2010
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Gulliverovy cesty / Gulliver's Travels (2010)

Příspěvek od bloom »

Téma upraveno.
Protože se v Danově příspěvku neobjevil rok výroby, odhadl jsem ještě 2010, tak snad to bude správně.
Tedy Michal Novotný mi dělá velkou radost, díky. :-: Ještě by Jan Vondráček mohl dabovat Chrise O'Dowda a byl bych spokojený takřka maximálně.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Gulliverovy cesty / Gulliver's Travels (2010)

Příspěvek od oberon »

Takže to nakonec bude v CZ? Paráda! Z Michala Novotnýho skáču 30 metrů vysoko a Saša, to bude extra zajímavý, ten podle mě sedne skvěle, prostě paráda, na tohle si do kina skáknu. :-: :-:
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Gulliverovy cesty / Gulliver's Travels (2010)

Příspěvek od oberon »

Tady ještě přihazuju nějaký trailery, ten první je nějakou tu dobu starej, Blacka mluví Filip Jančík, v tom druhym to vypadá na obsazení podle dabingu, Blacka mluví Rašilov (a zní imho dokonale, rovnou bych ho viděl na 3. místě místo Pavla Vondry) Segela mluví Novotný, Vondráček O´Downa a Rímský toho vládce, či co to je, což sem čekal.

http://www.youtube.com/watch?v=EfJrva-0d2I

http://www.youtube.com/watch?v=BejEB98uH-U
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1299
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Gulliverovy cesty / Gulliver's Travels (2010)

Příspěvek od Fifa.21 »

:-: + Saša by si to 3. místo určitě zasloužil po vzoru Kung-fu Pandy je s Blackem spjat i když furt slyšíme, že s dabingem končí a přitom ho slyšíme čím dál častějš :-? A Jason - Novotný, Chris - Vondráček to je fakt opravdická mega pecka :mrgreen:
Naposledy upravil(a) Fifa.21 dne 17 črc 2012 19:12, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Gulliverovy cesty / Gulliver's Travels (2010)

Příspěvek od jackb »

oberon píše:V tom 1. traileru mluví Amandu Peet Ježková, není to v tom druhém Bebarová?
Já bych řekl, že to byla Hana Krtičková. Ale vypadáto zajímavě 2 herci ze seriálu dodrženi i do kinodabingu.


A i když to sem nepatří, zajímalo by mě, jestli už se neví jak půjdou Piráti z Karibiku do kina - s titulkama nebo dabingem
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Gulliverovy cesty / Gulliver's Travels (2010)

Příspěvek od oberon »

jackb píše:
oberon píše:V tom 1. traileru mluví Amandu Peet Ježková, není to v tom druhém Bebarová?
Já bych řekl, že to byla Hana Krtičková. Ale vypadáto zajímavě 2 herci ze seriálu dodrženi i do kinodabingu.


A i když to sem nepatří, zajímalo by mě, jestli už se neví jak půjdou Piráti z Karibiku do kina - s titulkama nebo dabingem
To teda Krtičková není.....ale z Novotnýho mam maximální radost, když sem zjistil, že v tom filmu hraje, myslel jsem, že se ho stejně nedočkam a ono jo :)
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Gulliverovy cesty / Gulliver's Travels (2010)

Příspěvek od Joe Black »

Mno když už byli dodrženi 2 seriáloví dabéři, mohli by se toho držet a dopřát nám Irenu Hrubou na Catherine Tate... ;-) Jinak super! :-:
EDIT: Z traileru to vypadá ještě takto: Catherine Tate - Ilona Svobodová, Emily Blunt - Klára Jandová a ta Amanda Peet - něco mezi Hanou Krtičkovou a Terezou Bebarovou (ale spíš ta Tereza).
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Gulliverovy cesty / Gulliver's Travels (2010)

Příspěvek od DAN K. »

me se hrozne libil Filip jancik v prvnim traileru, skoro si rikam, ze je skoda, ze to nedabuje on, i kdyz sasa bude samozrejme taky dobrej... v tom druhym traileru je bebarova, mylsim ze je i ve filmu, stejne jako ilona svobodova take v ukazce...
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Gulliverovy cesty / Gulliver's Travels (2010)

Příspěvek od oberon »

Filip Jančík byl taky dobrej, mně v první chvíli připadal jako David Novotný, ale Saša mi dělá větší radost, vzhledem k tomu, že poslední dobou není slyšet ve filmech tolik, jako dřív (v seriálech na druhou stranu víc, asi víc vynášej, když sou na delší garde).
Odpovědět

Zpět na „Filmy“