Soapdish / Bublifuk / Soapdish

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7645
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Soapdish / Bublifuk / Soapdish

Příspěvek od Sen »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

2. dabing
V českém znění: Milena Steinmasslová - Sally Field (Celeste Talbert), Vladislav Beneš - Kevin Kline (Jeffrey Anderson), Aleš Procházka - Robert Downey Jr. (David Seton Barnes), Tatiana Vilhelmová - Cathy Moriarty (Montana Moorehead), Jaroslava Obermaierová - Whoopi Goldberg (Rose Schwartz), Klára Jandová - Elisabeth Shue (Lori Craven), Ljuba Krbová - Teri Hatcher (Ariel Maloney), Václav Mareš - Garry Marshall (Edmund Edwards), Lucie Kožinová - Kathy Najimy (Tawny Miller), Eva Spoustová - Leeza Gibbons (Leeza Gibbons), Daniela Bartáková - Carrie Fisher (Betsy Faye Sharon), Marcela Nohýnková - Herta Ware (Stará žena), Libor Terš - Stephen Nichols (Stephen Nichols), Jiří Prager, Vladimír Kudla, Karel Richter, Radka Fidlerová, Marek Libert, Pavel Šrom, Klára Vodenková, Jaroslav Kaňkovský, Vlasta Žehrová, Jiří Weingärtner, Zuzana Petráňová a další.

Překlad: Petronila Pleskotová
Zvuk: Jaroslav Novák
Produkce: Ivana Prejdová, Veronika Dvořáková
Dialogy a režie: Michal Pavlík
Vyrobila: Česká produkční 2000 v roce 2004
Uživatelský avatar
markt12
Příspěvky: 1370
Registrován: 08 dub 2010 02:40
Poznámka: Uživatel byl zabanován z důvodu: Smazání všech profilů filmů, seriálů a herců, zdiskreditování databázní hodnoty Dabingfora a sabotování práce ostatních lidí, kteří profily doplňují.

Re: Bublifuk / Soapdish

Příspěvek od markt12 »

2. Dabing pro Cinemax

V hlavních rolích : Ljuba Krbová - Sally Field ( Celeste Talbert ), Aleš Procházka - Kevin Kline ( Jeffrey Anderson ),
Jana Andresíková - Whoopi Goldberg ( Rose Schwartz ), Jitka Ježková - Elisabeth Shue ( Lori Craven )
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5671
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bublifuk / Soapdish

Příspěvek od ReDabér »

Nevíte, kdo daboval Ariel Maloney?

Edit: I ve VHS dabingu?
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Bublifuk / Soapdish

Příspěvek od Joe Black »

První dabing je DVD?
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7645
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Bublifuk / Soapdish

Příspěvek od Sen »

Joe Black píše:První dabing je DVD?
Novy.
Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1694
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

Re: Bublifuk / Soapdish

Příspěvek od anderson »

Uplne prvy dabing tohto filmu je vyrobeny pre VHS od HCE. Niekedy okolo roku 1994. A vydali to tusim pod original nazvom SOAPDISH. Aspon sa mi tak zda.
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4370
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Bublifuk / Soapdish

Příspěvek od palg »

anderson píše:Uplne prvy dabing tohto filmu je vyrobeny pre VHS od HCE. Niekedy okolo roku 1994. A vydali to tusim pod original nazvom SOAPDISH. Aspon sa mi tak zda.
v profilu Whoopi Goldberg je psáno, že v dabingu Cinemax ji dabovala Jana Andresíková. teď otázka, jestli je dabing CInemax před nebo po nováckém dabingu.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Bublifuk / Soapdish

Příspěvek od Budy »

palg píše:
anderson píše:Uplne prvy dabing tohto filmu je vyrobeny pre VHS od HCE. Niekedy okolo roku 1994. A vydali to tusim pod original nazvom SOAPDISH. Aspon sa mi tak zda.
v profilu Whoopi Goldberg je psáno, že v dabingu Cinemax ji dabovala Jana Andresíková. teď otázka, jestli je dabing CInemax před nebo po nováckém dabingu.
A nebude to VHS dabing? Protože většinou tam jdou právě ty.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Bublifuk / Soapdish

Příspěvek od Sagres »

anderson píše:Uplne prvy dabing tohto filmu je vyrobeny pre VHS od HCE. Niekedy okolo roku 1994. A vydali to tusim pod original nazvom SOAPDISH. Aspon sa mi tak zda.
Ano, to i já potvrzuji, tu VHS jsem kdysi měl, odhaduji spíš rok 1993.
Naposledy upravil(a) Sagres dne 05 led 2013 13:33, celkem upraveno 1 x.
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
kubik-dulik
Příspěvky: 1976
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Soapdish / Bublifuk / Soapdish

Příspěvek od kubik-dulik »

Prosím o otagování herců. Nemáte někdo kompletní info o tom VHS dabingu (nejlépe i ten dabing :) )?
Odpovědět

Zpět na „Filmy“