Má mě rád, nemá mě rád / Flipped

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6799
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Flipped

Příspěvek od bloom »

No vysněné obsazení by bylo s Miroslavem Donutilem a Otakarem Brouskem ml., ale chápu, že to vždycky nejde...
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4370
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Má mě rád, nemá mě rád / Flipped

Příspěvek od palg »

doplnění ke zvuku: Studio ProTime
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Má mě rád, nemá mě rád / Flipped

Příspěvek od ocypuc »

Doplnění: Robin Pařík - Israel Broussard (Garrett), Malvína Pachlová - Cody Horn (Lynetta), Valérie Zawadská - Patricia Lentz (paní McClureová), Radek Škvor - Shane Harper (Matt Baker), Vojtěch Hájek - Michael Bolten (Mark Baker), Dana Syslová - Ruth Crawford (paní Steubyová), Anna Nemčoková - Morgan Lily (mladá Juli), Jakub Nemčok - Ryan Ketzner (mladý Bryce), Kristýna Valová - Stefanie Scott (Dana Tresslerová)
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Jakub25
Příspěvky: 568
Registrován: 24 říj 2018 18:13

Re: Má mě rád, nemá mě rád / Flipped

Příspěvek od Jakub25 »

V českém znění: Oldřich Hajlich - Callan McAuliffe (Bryce Loski), Terezie Taberyová - Madeline Carroll (Juli Bakerová), Zdeněk Mahdal - Aidan Quinn (Richard Baker), Miroslav Táborský - Anthony Edwards (Steven Loski), Robin Pařík - Israel Broussard (Garrett), Dalimil Klapka - John Mahoney (Chet Duncan), Jolana Smyčková - Penelope Ann Miller (Trina Bakerová), René Slováčková - Rebecca De Mornay (Patsy Loskiová), Malvína Pachlová - Cody Horn (Lynetta), Valérie Zawadská - Patricia Lentz (paní McClureová), Ivana Korolová - Ashley Taylor (Sherry Stallsová), Tomáš Juřička - Kevin Weisman (Daniel Baker), Radek Škvor - Shane Harper (Matt Baker), Jan Rimbala - Matthew Gold (Eddie Trulock), Vojtěch Hájek - Michael Bolten (Mark Baker), Anna Nemčoková - Morgan Lily (mladá Juli Bakerová), Dana Syslová - Ruth Crawford (paní Steubyová), Jakub Nemčok - Ryan Ketzner (mladý Bryce Loski), Kristýna Valová - Stefanie Scott (Dana Tresslerová), Radana Herrmannová, Zbyšek Horák (titulky)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“