Soumrak mrtvých / Shaun of the Dead

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4370
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Soumrak mrtvých / Shaun of the Dead

Příspěvek od palg »

Naposledy upravil(a) palg dne 11 srp 2018 21:44, celkem upraveno 5 x.
Uživatelský avatar
DabingFreak
Příspěvky: 40
Registrován: 02 úno 2009 19:54

Re: Soumrak mrtvých / Shaun of the Dead

Příspěvek od DabingFreak »

Sen píše:Opravdu tam zaznělo jméno Michal Hanžlík nebo jde o omyl?
Skoro to vypadá jako by tam hrála celá Hanžlíkovic rodinka.. no ale já jsem toho Míšu radši smazal (nedal bych za něj ruku do ohně a DVDčko Soumraku mrtvých je moc daleko, než abych to překontrolovával :? :D ). Jsem asi (zase) slyšel "trávu růst"... :D
Geser
Příspěvky: 450
Registrován: 17 kvě 2008 15:25
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Soumrak mrtvých / Shaun of the Dead

Příspěvek od Geser »

Nicka daboval Podhůrský. A imho ho vystihl dobře :) (myslím postavu)
Hlavně se mi líbil Petr Rychlý na Simona Pegga. Snad to dodrží i v ST XI, Paul a The world's end.
Morana zas daboval takový profláklý hlas, na který si zaboha nevzpomenu. Ale na tu postavu posránka taky seděl výborně. Ovšem do Black Books ani náhodou :lol:
Petera Serafinowicze dělal Mahdal.
Jessicu Hynes dělala nehodící se Zawadská. Ale na ty dvě věty to bylo jedno :)
Dabing hodnotím velice kladně a film je pro mě o to větší srdcovka (kromě toho, že se jedná o Pegg-Frostovku) :D

Českou Hot Fuzz jsem bohužel neviděl, ale prý je obsazení úplně jiné. Škoda. Snad se to pro synchro celé redábne, až edičně vydají The Cornetto trilogy
Seriálový maniak.
Moji top dabéři: Ladislav Mrkvička, Bohdan Tůma, Ivana Andrlová, Vladislav Beneš.

Ani milion příspěvků na DF tě neudělá awesome, když se chováš jako pako.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6799
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Soumrak mrtvých / Shaun of the Dead

Příspěvek od bloom »

No, tak v Hot Fuzzu dabuje Pegga Marek Libert (ale k té postavě to celkem sedne) a Frosta Bohdan Tůma. Ten dabing jde, akorát prostě není precizně vyšperkovaný.
Když nepočítám Mária Kubce (seriál Velkovlak), tak na největší metráž zatím Pegga daboval Zdeněk Mahdal (dva filmy Hezké sny a Nula od nuly pojde by tady už stačily na spjatého herce). No a tady jsem četl, že v Maratonu lásky Josef Carda, což by nemuselo být špatné.
V tom Maratonu pak daboval Dylana Morana právě Zdeněk Podhůrský a toho bych klidně dal i do Black Books.
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4370
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Soumrak mrtvých / Shaun of the Dead

Příspěvek od palg »

skvělý film, skvělý dabing. není co dodat
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Soumrak mrtvých / Shaun of the Dead

Příspěvek od James55 »

Tenhle dabing je opravdu velmi povedený a to určitě hlavně zásluhou Petra Rychlého. Už se na něj moc těším v novém Star Treku
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2637
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Soumrak mrtvých / Shaun of the Dead

Příspěvek od KOMZA »

Související: Jednotka příliš rychlého nasazení a U Konce světa (Cornetto trilogie)
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Soumrak mrtvých / Shaun of the Dead

Příspěvek od ocypuc »

Nemyslím si, že by to mělo být jako související :-? . Jediné co ty filmy spojuje jsou ti dva herci ;)
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2637
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Soumrak mrtvých / Shaun of the Dead

Příspěvek od KOMZA »

Dle mého názoru je trilogie důvodem k označení jako "související", i když jde zdánlivě o jiné filmy, ale možná se pletu... :-?
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Soumrak mrtvých / Shaun of the Dead

Příspěvek od ocypuc »

No právě, ty filmy nemají spolu vůbec nic společného ani na sebe nijak nenavazují, takže bych řekl, že to jako související nepatří.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Odpovědět

Zpět na „Filmy“