Test dabingu

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Zamčeno
Isaac Newton a Zazu
Příspěvky: 20
Registrován: 17 pro 2009 15:02

Test dabingu

Příspěvek od Isaac Newton a Zazu »

Ahojte, mám takový malý nápad, ale byla by to fuška a těžká práce, jde o to, že by bylo zajímavé udělat tady na fóru nějaký test na dabéry, aby si každý mohl zhodnotit, jak na tom je. Je jasné, že ne každý se kouká na všechny filmové žánry, ale z mixu filmů už by se něco otestovat dalo...
Je to jen návrh, tak se prosím vyjádřete.
Díky.
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Test dabingu

Příspěvek od Džejňulka »

já o tom sním už dlouho, trochu přeženu, ale kdyby to bylo v televizi a pustili by nám ukázku jako ve videostopu a my bychom museli říct dabéra. :D :D to by mě bavilo
ale i místní odvar by byl supr :) ;)
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Michaela

Re: Test dabingu

Příspěvek od Michaela »

Džejňulka píše:já o tom sním už dlouho, trochu přeženu, ale kdyby to bylo v televizi a pustili by nám ukázku jako ve videostopu a my bychom museli říct dabéra. :D :D to by mě bavilo
;)
jo, tak takovou soutěž jsem si představovala v celých 90.letech, bych celkem i zbohatla, kdyby něco takového bylo ,si myslím :D :D pouštěli by hlasy a nebo by pokládali otázky, kdo koho v čem daboval :D

kdysi na Nově tak před 15 lety býval soutěžní pořad Karambol, tuším, že byl jen jednou a měl být o dabingu, když jsem si to přečetla v tv programu, tak jsem se nemohla dočkat, uváděla to,tuším, Jitka Molavcová, ale jaké bylo mé zklamání, když jsem zjistila, že o žadne poznávání hlasů nešlo ,ale soutěžící snad museli namluvit náké krátké ukázky...

jsem jednoznačně pro soutěž :-: :-:
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Test dabingu

Příspěvek od Budy »

Souhlasím. Nemuselo by to být špatné. Navrhoval bych kategorie 1. pouze muži, 2. pouze ženy, 3. smíšený test. Je to sice brzo plánovat kategorie, když se ještě nic nedomluvilo, ale říkám to jako svůj názor, jak by to mohlo vypadat.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Test dabingu

Příspěvek od Joe Black »

Já už o tom tady asi psal někdy v minulosti, že nějaký vědomostní testík by byl fajn, ale už ani nevím, jak to dopadlo...:-?
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1871
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Test dabingu

Příspěvek od Manche »

Zní to jako dost dobrej nápad... :)
Zamčeno

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“