Hora mezi námi / The Mountain Between Us

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14374
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Hora mezi námi / The Mountain Between Us

Příspěvek od Mark LS »

Tak bohužel i na Prima Max bude tento nevydařený a totálně paskvilový dabing, nejhorší je, že právě úžasná Jitka Ježková, která na Prima Max namlouvá upoutávky namluvila i upoutávku na tento film, od Primy to je dost sprostý výsměch. :(
DAN K.
Příspěvky: 1684
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hora mezi námi / The Mountain Between Us

Příspěvek od DAN K. »

Já mám občas problém s tím, že když Bohdan dabuje ty charizmatické přirozeně drsňácké typy, tak začne do toho hlasu strašně tlačit a zní pak nepřirozeně afetovaně. Ale tady mi přišel dobře zrežírovaný, že to fakt udržel na uzdě... A spojení Kate Winslet - Jitka Ježková je prostě spojení proti srsti. Kate Winslet má drsnej hlubokej hlas jak padesátiletá dozorkyně v ženském vězení a už dávno nehraje ty princezny, jako třeba v Titaniku nebo Romeo a Julie, zatímco JJ je prostě doživotní princezna. JJ je samozřejmě vynikající herečka a nějak to dožene herecky, ale je to obsazení proti srsti. Já vždycky preferuju obsazení po strsti. Naopak Martina Šťastná mi zatím přijde nejpřesnejší dabérka, co jsem zatím na ní slyšel. Zuzana Slavíková je výborná, ale nesedí věkově. (Byť BT na IE není má vysněná volba) tohle je podle mě fakt dobrej dabing - procítěnej, přirozenej, ctí chraktery postav...
Odpovědět

Zpět na „Filmy“