Chcete si také vyzkoušet amatérský dabing? Přihlašte se!

I fandové se snaží...

Moderátor: Daniel D.

danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Chcete si také vyzkoušet amatérský dabing? Přihlašte se!

Příspěvek od danpiper »

Tak počkáme, kolik lidí se ještě přidá, pak to nějak rozseknem ;)
Torter
Příspěvky: 6
Registrován: 16 čer 2009 13:31

Re: Chcete si také vyzkoušet amatérský dabing? Přihlašte se!

Příspěvek od Torter »

Takže.....

za 1) amatérský dabing již pár let dělá perlagroup.cz a myslím, že jsou na slušný úrovni.... tak proč zakládat další tým ? ....proč se nepřidat k nim ?
za 2) jaký má smysl dabovat filmy, co už dabing mají ? ....proč nenadabujete něco, co ho ještě nemá... třeba kultovní sci-fi seriál Firefly .....nebo Dollhouse....
danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Chcete si také vyzkoušet amatérský dabing? Přihlašte se!

Příspěvek od danpiper »

Nutno podotknout, že náš tým existuje už od roku 2007 - takže to nebude nový tým :) Spíš jen hledáme nové posily, protože aktuálně je nás málo, tak proto hledáme nové posily touto cestou :)
Jinak, pokud se sežene dostatek dabérů, rozhodli jsme se pro anglický film Easy Virtue, který se dabingu nedočkal. Jako druhá varianta je adaptace komiksu Spirit (též ještě bez dabingu). Jako třetí varianta je zase odlišný film a to The Other Boleyn Girl. Takže uvidíme, co nakonec dopadne :)
Aktuální stav dabérů je 6, což je pořád ještě málo. Alespoň na tu 10tku bychom se rádi dostali.
Doufám, že se někdo přidá. Kdyby se ale PerlaGroup ozvala, tak moc rádi bychom třeba tento projekt uskutečnili společně :)

Pro zájemce, trailer Easy Virtue (ještě se potřebujeme 4 dívky, 5 chlapců):
http://www.youtube.com/watch?v=g0SomEMVvO8

trailer Spirit (ještě se potřebujeme 3 chlapců, 3 děvčat):
http://www.youtube.com/watch?v=seFf0bIo030

trailer The Other Boleyn Girl (ještě se potřebujeme 2 dívky, 5 chlapců)
http://www.youtube.com/watch?v=oUZojhOdphg
Martin
Příspěvky: 176
Registrován: 17 bře 2009 00:51

Re: Chcete si také vyzkoušet amatérský dabing? Přihlašte se!

Příspěvek od Martin »

Ahoj, já jsem jeden z týmu Perla Group. Píšu hlavně proto, abych Vám sdělil, že Vám moc držíme palce a přejeme, aby se Vám projekty rozjely. Je dobře, že je takových skupin víc, alespoň si fanouškové budou mít z čeho vybírat. Rád bych zdůraznil, že Vás bereme jako kolegy...a né jako konkurenci. Určitě bychom se časem nebránili nějaké vhodné formě spolupráce...třeba i ten společný projekt. Bohužel v tomto období máme rozjeto tolik projektů, že nevíme co dřív.....

Za celou Perla Group Vám držím palce a přeju hodně spokojených fanoušků.. :-:
danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Chcete si také vyzkoušet amatérský dabing? Přihlašte se!

Příspěvek od danpiper »

Martin píše:Ahoj, já jsem jeden z týmu Perla Group. Píšu hlavně proto, abych Vám sdělil, že Vám moc držíme palce a přejeme, aby se Vám projekty rozjely. Je dobře, že je takových skupin víc, alespoň si fanouškové budou mít z čeho vybírat. Rád bych zdůraznil, že Vás bereme jako kolegy...a né jako konkurenci. Určitě bychom se časem nebránili nějaké vhodné formě spolupráce...třeba i ten společný projekt. Bohužel v tomto období máme rozjeto tolik projektů, že nevíme co dřív.....

Za celou Perla Group Vám držím palce a přeju hodně spokojených fanoušků.. :-:
Moc děkujeme, časem se třeba na nějakém spol. projektu dohodneme :) Mě leží už několik měsíců v hlavě Dollhouse, tak třeba ten XD
Torter
Příspěvky: 6
Registrován: 16 čer 2009 13:31

Re: Chcete si také vyzkoušet amatérský dabing? Přihlašte se!

Příspěvek od Torter »

Dollhouse by byl dobrá volba....
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Chcete si také vyzkoušet amatérský dabing? Přihlašte se!

Příspěvek od chovanecm »

Kouknul jsem se na ukázku Čarodějek a synchron nic moc :-/
Ale nemůžu se nezeptat, jaký program používáte na nahrávání replik? (Umí zobrazit na obrazovce texty replik a časový kód?)
Díky moc a držím palce.
danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Chcete si také vyzkoušet amatérský dabing? Přihlašte se!

Příspěvek od danpiper »

chovanecm píše:Kouknul jsem se na ukázku Čarodějek a synchron nic moc :-/
Ale nemůžu se nezeptat, jaký program používáte na nahrávání replik? (Umí zobrazit na obrazovce texty replik a časový kód?)
Díky moc a držím palce.
bohužel, použíme Windows Movie Maker- kvalita je dosti nevalná...jestli někdo ví o jiném programu, tak to moc uvítám, protože WMM je něco strašného...
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 881
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Chcete si také vyzkoušet amatérský dabing? Přihlašte se!

Příspěvek od Slipio »

Torter píše:Dollhouse by byl dobrá volba....
jo ten Dollhouse zkuste ;)
danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Chcete si také vyzkoušet amatérský dabing? Přihlašte se!

Příspěvek od danpiper »

Slipio píše:
Torter píše:Dollhouse by byl dobrá volba....
jo ten Dollhouse zkuste ;)
fajn, tak tedy Dollhouse :D rozhodnuto XD
Odpovědět

Zpět na „Amatérský dabing“