Flash / The Flash

Pokračování příště

Moderátor: Michaela_

DadiQ
Příspěvky: 112
Registrován: 23 kvě 2011 20:57

Re: Flash / The Flash

Nový příspěvek od DadiQ »

Ten dabing mi připomněl 13 Reasons Why. Taky dost tragédie, ale tady ani nesedí role věkově. :D
Uživatelský avatar
Michaela_
Admin
Příspěvky: 7207
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Flash / The Flash

Nový příspěvek od Michaela_ »

Tak to zase přeháníš, jak je zvykem, že? U tebou zmiňovaného seriálu dabují amatéři, což je slyšet na každé větě a je úplně jedno, že seděj věkově. Zde dabují skuteční herci.
Petra Tišnovská, René Slováčková
Lukáš Hlavica, Pavel Dytrt, Radek Škvor, Filip Jančík
Dan2000
Příspěvky: 78
Registrován: 09 čer 2017 11:07

Re: Flash / The Flash

Nový příspěvek od Dan2000 »

Prima má momentálně zakoupené 2. série. :D
DAN K.
Příspěvky: 1694
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Flash / The Flash

Nový příspěvek od DAN K. »

jackb píše:Ale Wells je důvod, proč se na ten seriál s dabingem nepodívám - to je průser srovnatelný se Zdeňkem Maryškou ve třetím Temném případu
Ok, nechme toho, budu radši mlčet, už teď lituju, že jsem vůbec něco psal, to nemá cenu se navzájem okrádat o čas. Nemusíme se shodnout, ale musíme se pohybovat v nějakých rozumných mantinelech. Srovnávat obsazení sedmdesátníka, pana Maryšky, na herce, kterému je 45 let, s obsazením Filipa na chlapa, který je v první sérii jen o 5 let starší (navíc vzhledově nijak staře nevypadá, nemá šediny, ani pleš, má rovné držení těla... klidně bych mu hádal o pár let míň), je asi tak objektivní jako zprávy severokorejské televize.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2711
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Flash / The Flash

Nový příspěvek od KOMZA »

Flash mě onehdy moc nezaujal ani v originále, takže nyní nesleduji (jak tu tak ale koukám na obsazení, žádný extrémní přestřel tu na první pohled nevidím, ale jak říkám, neslyšela jsem), nicméně jsem včera na Facebooku narazila na diskuzi v Překladatelských perlách, kde byly zmiňovány příklady špatného překladu, které si teď však nevybavím, jelikož mě víc zarazila poznámka o tom, že jsou údajně některé scény prostříhané, na což si tam pár lidí stěžovalo – je to pravda, všiml jste si toho někdo?
penkie211
Příspěvky: 31
Registrován: 05 úno 2019 15:20

Re: Flash / The Flash

Nový příspěvek od penkie211 »

OId 20. července na Warner Tv.
peno
Příspěvky: 287
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Flash / The Flash

Nový příspěvek od peno »

V tomto případě skutečně doufám v předabování. Ať se na mne nikdo nezlobí, ale ten dabing byl mimo jak typově, tak hlavně věkově. Filip Tomsa ještě budiž, i když Petr Neskusil by byl lepší, ale ten zbytek, ten potřebuje přeobsadit jako sůl. A nejvíce pak Pavel Dytrt a Ludvík Král. Jeden byl mimo věkově, druhý typově. Chápu, že dabing vznikal v obtížné covidové situaci, kdy mnoho herců nechtělo, nebo nemohlo dabovat. Ale o to více by se teď mělo využít situace a tento dabing poslat do propadliště dějin a udělat to znovu a lépe.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14297
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Flash / The Flash

Nový příspěvek od Mark LS »

Z upoutávky už je jasné, že na Warner TV bude dabing Primy.
HaleyJScott
Příspěvky: 11
Registrován: 07 črc 2022 18:51

Re: Flash / The Flash

Nový příspěvek od HaleyJScott »

Minimálně u řad které prima nadabovala, otázkou je jestli odvysílají celý seriál
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14297
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Flash / The Flash

Nový příspěvek od Mark LS »

Odvysílají jen 2 série s dabingem Primy, potom bude od 12.8. repríza Smallvillu. :lol:
Odpovědět

Zpět na „Seriály“