Horizon: An American Saga (2024)

Zaujal vás v kině, nebo na netu nějaký film? Pomozte tvůrcům shromáždit dvorní dabéry herců, popřípadě vaše návrhy ...
Harper66
Příspěvky: 45
Registrován: 18 kvě 2022 04:11

Re: Horizon: An American Saga (2024)

Nový příspěvek od Harper66 »

fabec122 píše: 26 kvě 2024 15:12 To, že to bude v kině s titulky, neznamená, že to nebude mít dabing. Pak to bude na HBO Max, tipuju, že tam to dabing mít normálně bude.
Koho ale zajímá hnusnej komprimovanej obraz na hbo max. Ten film se sluší vidět v nejlepší kvalitě na velkým plátně nebo 4K bluray disku a domácím kině, ideálně s dabingem.
Gareth
Příspěvky: 43
Registrován: 01 úno 2011 22:04

Re: Horizon: An American Saga (2024)

Nový příspěvek od Gareth »

Jelikož si myslím, že je velice nepravděpodobné, že se podaří sehnat na Kevina Costnera Miroslav Donutil, zkusil bych místo něj navrhnout Igora Bareše.
Oldřich Vízner by se v této roli na Costnera nehodil a Zdeněk Mahdal mi vždy přišel jako nevhodná volba na Costnera.
Když přihlédnu ke skutečné barvě hlasu Kevina Costnera, myslím, že by Igor Bareš mohl na něj skvěle pasovat.
Pokud by se tohle spojení osvědčilo, nebál bych se pana Bareše obsazovat na Kevina Costnera i dále.
Případně by se možná mohl vyzkoušet i Otakar Brousek ml.
fabec122
Příspěvky: 1650
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Horizon: An American Saga (2024)

Nový příspěvek od fabec122 »

Vízner? :o Jako já neříkám, že člověk musí denně hltat bulvár, ale filmovej fanda by měl být nějak v obraze...Oldřich Vízner má rozhodně úplně jiné problémy, než se starat o to, jeslti se hodí na tuhle Costnerovu roli...
dabing fans
Příspěvky: 554
Registrován: 10 srp 2019 09:57

Re: Horizon: An American Saga (2024)

Nový příspěvek od dabing fans »

Podle mě je určitě mnohem pravděpodobnější, že by mohl vyjít Miroslav Donutil než Oldřich Vízner, ten na tom není moc dobře po zdravotní stránce. Jsem zvědavý jestli se jim opravdu pana Donutila podaří sehnat. Navíc když pak bude i druhý film, ten sice odložili, ale už je natočený.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2711
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Horizon: An American Saga (2024)

Nový příspěvek od KOMZA »

Přesněji řečeno se ta pravděpodobnost rovná nule, když Oldřich Vízner ukončil kariéru, právě kvůli zdraví...
Gareth
Příspěvky: 43
Registrován: 01 úno 2011 22:04

Re: Horizon: An American Saga (2024)

Nový příspěvek od Gareth »

fabec122 píše: 20 črc 2024 18:46 Vízner? :o Jako já neříkám, že člověk musí denně hltat bulvár, ale filmovej fanda by měl být nějak v obraze...Oldřich Vízner má rozhodně úplně jiné problémy, než se starat o to, jeslti se hodí na tuhle Costnerovu roli...
Nerozumím reakci, že nejsem filmovej fanda.
Pana Víznera jsem vůbec nenavrhoval. Jelikož navrhuji dva jiné dabéry, než je momentální TOP 3 u Kevina Costnera, ke každému z těchto tří jsem se vyjádřil... toť vše.
Harper66
Příspěvky: 45
Registrován: 18 kvě 2022 04:11

Re: Horizon: An American Saga (2024)

Nový příspěvek od Harper66 »

Myslim, ze budeme radi, jestli vubec nejakej dabing dostaneme. :D Ale Donutila bych bral i kdyz mam radsi M. Dlouhyho.
fabec122
Příspěvky: 1650
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Horizon: An American Saga (2024)

Nový příspěvek od fabec122 »

Za mě:
Kevin Costner (Hayes) - Zdeněk Mahdal / Zrovna tohle mi nepříjde jako role, kde by bylo nutno obvolávat a nahánět Miroslava Donutila. V tomhle prvním díle je té Costnerově postavě pocitově tak 50 - 55 a Donutil by ho prostě o těch 15 ostaršoval. Když se odprostím od toho dobře fungujícího spojení se ZM a toho faktu, že se svými zkušenostmi by měl zvládnout tu roli tak, aby byla podána jako v originále, tak v téhle roli by za mě dobře fungoval třeba i Jan Vondráček
Sienna Miller (Frances) - Jitka Ježková
Sam Worthington (Trent) - Martin Písařík
Jena Malone (Ellen) - Anna Suchánková / Milada Vaňkátová
Tim Guinee (James Kittredge) - Ivan Jiřík
Danny Huston (plukovník Houghton) - Pavel Šrom
Tom Payne (Hugh Proctor) - Marek Adamczyk / Jan Cina
Abbey Lee (Marigold) - Aneta Krejčíková
Michael Rooker (seržant Riordan) - Otakar Brousek ml.
Luke Wilson (Matthew Van Weyden) - Filip Jančík
Jamie Campbell Bower (Caleb Sykes) - Vojtěch Vondráček
Charles Halford (James Sykes) - Igor Bareš
Jon Beavers (Junior Sykes) - Vojtěch Dyk
Jeff Fahey (stopař) - Tomáš Karger
James Russo (Abel) - Tomáš Borůvka

Některé postavy z předchozích návrhů ve filmu vůbec nemluví.
dabing fans
Příspěvky: 554
Registrován: 10 srp 2019 09:57

Re: Horizon: An American Saga (2024)

Nový příspěvek od dabing fans »

Tohle zrovna jsou ty filmy, kde by to opravdu chtělo sehnat Miroslava Donutila. Ale Kevinu Costnerovi je 69 let a panu Donutilovi je 73 let, takže v tom žádný problém nevidím. Opravdu bych uvítal, kdyby se jim pana Donutila podařilo sehnat, strašně rád bych znovu po dlouhé době slyšel toto spojení a tyto filmy si to zaslouží.
Polux
Příspěvky: 12
Registrován: 28 dub 2018 22:05

Re: Horizon: An American Saga (2024)

Nový příspěvek od Polux »

Tak p. Donutil by byl jistě výborná volba, ale jinak je jeho obsazení z mého pohledu bez šance. Jednak se za posledních více než deset let věnuje pouze trojici Noiret, Clavier a Depardieu, z čehož lze soudit, že se k dabingu vrací jen kvůli těmto konkrétním personám a o jiné nabídky nemá zájem a jednak samotný film byl kolosální propadák (taky proto se srpnová premiéra druhého dílu odložila na neurčito (festivalové uvedení v září nepočítám) a kdoví, zda nakonec film nepoputuje rovnou na stream), takže ochota do něj, předpokládám i na poli dabingu, investovat více, než je nezbytně nutné, bude (bohužel) minimální.
Odpovědět

Zpět na „Na dabing čekající“