Pán času / Doctor Who

Pokračování příště

Moderátor: Michaela_

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Ištván87 »

Fakt je, že jsem to napsal trošku těžkopádně. :D Mimochodem, blíží se nám epizoda Sněhuláci, tak bych docela nebyl proti, kdyby Velkou Inteligenci daboval Petr Pelzer. Hlavně ať to není Petr Oliva. Přeci jen, ten hlas Iana McKellena je celkem signifikantní. Co jde o pokračující postavy, tak Hana Ševčíková by mohla zůstat na Madame Vastře, ale v tom případě to chce nějakou mladší dabérku na Jenny. Dagmar Čárová by se hodila spíš právě na Vastru, než na tuhle mladou holku. Ale na druhou stranu, ani nevím, proč to sem píšu, když dabing je už hotový.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Ištván87 »

V dnešní epizodě tedy Alexej Pyško - Ben Browder (Isaac), Ivan Jiřík - Adrian Scarborough (Jex), Martin Zahálka - William Byrd Wilkins (Kazatel), Dana Syslová, Milan Slepička. Bohužel, kdo dabuje toho kyborga Mase, tak na to jsem bohužel krátký. :D

EDIT: Tak ho daboval Vladislav Beneš. Tak to je dobrý, když si vezmu, že to nebylo vůbec poznat. A navíc tu daboval ještě Kryštof Hádek. A v příštím díle opět uslyšíme Zlatu Adamovskou. Bude dabovat Jemmu Redgrave, aka Kate Lethbridge-Stewart.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Ištván87 »

Libor Hruška, Jiří Plachý, Jakub Wehrenberg. A v ukázkách na příště byl slyšet Jiří Hromada.

Jo, jestli je tu někdo z ČT, nemohli byste, prosím, říct panu režisérovi, že Daleky v originále mluví jeden herec??? Mně to přijde jako nesmyslný plýtvání, aby jednoho herce dabovali tři dabéři (resp. tak deset ve starších sériích). :D
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Petr Novak »

Zase tu nešiř polopravdy. Zaprvé, i v originále je na Daleky více dabérů a za druhé, ti originální umí s hlasem pracovat tak, že často není poznat, že je to jeden člověk. To z českých dabérů umí jen málokdo (i když zrovna Bohdan Tůma k nim patří), takže je podle mě v českých podmínkách lepší, když je těch dabérů více. A ČT na to má, tak ať to využije :D
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Ištván87 »

Doplnění k sedmé sérii:
Jiří Klem - Ian McKellen (Velká Inteligence), Václav Knop - Dan Starkey (Strax), Petr Svoboda - Tom Ward (Kapitán Latimer), Vladislav Beneš - Richard E. Grant (Dr. Simeon), Lucie Juřičková - Neve McIntosh (Madame Vastra), Marika Šoposká - Catrin Stewart (Jenny), Klára Nováková - Emilia Jones (Merry), Lukáš Hlavica - Liam Cunningham (Kapitán Žukov) Terezie Taberyová, Růžena Merunková, Otakar Brousek ml., Ivo Hrbáč.

Mimochodem, díl Prstence Akathenu je pro mě osobně asi zatím nejlíp nadabovanou epizodou (pamatuju si, že se mi svého času docela líbil dabing v epizodě New Earth). Libor Bouček se neskutečně zlepšil a v tomhle díle už je naprosto důstojným Smithovým dabérem. Navíc tu nebylo zdvojování dabérů, takže taky super. Půjde-li to s dabingem Doktora takhle dál, tak já budu spokojený.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
markt12
Příspěvky: 1359
Registrován: 08 dub 2010 02:40
Poznámka: Uživatel byl zabanován z důvodu: Smazání všech profilů filmů, seriálů a herců, zdiskreditování databázní hodnoty Dabingfora a sabotování práce ostatních lidí, kteří profily doplňují.

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od markt12 »

Po třech sezonách skončil herec Matt Smith který jako poslední opouští tento seriál hned po odchodu herců Karen Gillanové a Arthura Darvilla.Už bylo rozhodnuto kdo ho nahradí.Dalším doktorem se stane anglický herec Peter Capaldi. Takže posledních pět dílu s tímto skvělým hercem uvidíme na na programu Čt 2...
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Ištván87 »

A víš jistě, že se na Dabingforu pohybuje někdo, kdo tohle už dávno neví? Každopádně díky za připomenutí. Za chvíli už budou vysílat The Day of the Doctor, takže brzy zjistíme, kdo bude Petera Capaldiho dabovat. Nějaký návrhy?
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1297
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Fifa.21 »

Tak já si myslím, že návrhy nejsou potřeba, Peter se objevil už v Torchwoodu (a i když role spolu nesouvisí) tak pan Kvasnička dabéry z Pána času a Torchwoodu vzájemně "dodržuje, propojuje" + se na něj hodí, tím pádem můžete očekávat Otakara Brouska ml. :)
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Ištván87 »

Včera jsem se nedostal k počítači, takže jsem nestihl doplnit postavy ze Studené války. Vladimír Brabec - David Warner (Profesor Grisenko), Zdeněk Podhůrský, Martin Písařík. Mám dojem, že jsem poznal ještě někoho, ale bohužel jsem si to nezapsal.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
greenarrow0
Příspěvky: 5
Registrován: 01 úno 2014 09:27

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od greenarrow0 »

Všetci tu pišete kto bude dabovať Capaldiho ale nevšimli ste si že ČT2 nema v programe špecial day of the doctor ani vianočni diel . Odvysielaju zatiaľ iba tých 13 epizod siedmej série :o :vztek:
Naposledy upravil(a) greenarrow0 dne 01 úno 2014 10:56, celkem upraveno 2 x.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Seriály“