Želvy Ninja / Teenage Mutant Ninja Turtles (1987)

Pokračování příště

Moderátor: Michaela_

Odpovědět
peno
Příspěvky: 253
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Želvy Ninja / Teenage Mutant Ninja Turtles (1987)

Příspěvek od peno »

Nějaká šance, že by Paramount vyhrabal z archívu i ten seriál z roku 2003, ať máme ty želví seriály kompletní? :D
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1726
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Želvy Ninja / Teenage Mutant Ninja Turtles (1987)

Příspěvek od Jack_6428 »

Momentálně, ne.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1638
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Želvy Ninja / Teenage Mutant Ninja Turtles (1987)

Příspěvek od TmavyCyklista »

Jack_6428 píše: 22 črc 2023 21:14 A ano, jelikož mají vysílat celý seriál, bylo by snazší vzít nějaký ucelený dabing nebo udělat nový.
Tady je největší problém v tom, že vlastně žádnej dabing není ucelenej. Z hlediska ucelenosti dávají největší smysl jen Davay a Barrandov, protože jedou od začátku do svýho konce. Ten náhodnej výběr u Special Movie mi dodnes nedává smysl, navíc ten dabing je fakt špatnej. Proč Vapet zrovna ten dabing koupil a pak ještě vynechal určitý díly, to je mi dodnes záhadou, ale z hlediska vysílání je i to blbost, protože ta druhá řada. Díly Novy naštěstí jedou obsazení Vapetu.

Ale bohužel zrovna Davay a Barrandov jako jediný mají smysl vysílat z hlediska kvality, Special Movie je prostě šíleně divně obsazenej a Vapet trpí nevhodným Tůmou a Michal Jagelka s Petrem Burianem jsou taky špatně. Takhle to už jen podle hlasu vypadá, jako by vůdce byl Donatello.

Bude to znít možná hrozně vzhledem k tomu, kolik už máme dabingů, ale pokud celej seriál, tak opravdu JEDNOTNEJ dabing, což by mohl být jedině novej.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1726
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Želvy Ninja / Teenage Mutant Ninja Turtles (1987)

Příspěvek od Jack_6428 »

Kdyby udělali nový obsazení podle posledního seriálu resp Barrandovu komplet mohlo by to bejt ok. Uvidíme, co bude pro Paramount nejvýhodnější. Sází to dost různě. V Americe se začne s vysíláním už nejbližší týdny. Jinak, Nick US nahodil na Youtube zdarma prvních 5 dílů na důkaz/příslib vysílání a jsou bez geoblokace! https://youtu.be/cA5yaZ4f8jI

Jsem zvědav zda nadabují znělku :-? Já osobně ve volnu dělám jeden menší projekt k tomu, ale nevím kam to nahodit aby to nesmazali :mrgreen:
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Spiderman
Příspěvky: 44
Registrován: 21 říj 2012 21:00

Re: Želvy Ninja / Teenage Mutant Ninja Turtles (1987)

Příspěvek od Spiderman »

Jste si jisti s tou Evou Daňkovou? Čím víc to poslouchám, tím víc jsem přesvědčen, že Irmu mluví Lubomíra Sonková. (stačí porovnat hlasy z ukázek, případně hlas Sonkové v Hellraiserovi.
KamilRosenkranc
Příspěvky: 2
Registrován: 27 dub 2021 08:13

Re: Želvy Ninja / Teenage Mutant Ninja Turtles (1987)

Příspěvek od KamilRosenkranc »

Dobrý den,

nevěděl by někdo jaký dabing je použitý tady u těchto DVD od Filmagu ?

S pozdravem,

Kamil
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4723
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Želvy Ninja / Teenage Mutant Ninja Turtles (1987)

Příspěvek od Newmy »

Filmag vydal až remake z roku 2003.
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Odpovědět

Zpět na „Seriály“