Jak jsem poznal vaši matku / How I Met Your Mother

Pokračování příště

Moderátor: Michaela_

Odpovědět
Vypravěč
Příspěvky: 71
Registrován: 15 led 2011 22:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsem poznal vaši matku / How I Met Your Mother

Příspěvek od Vypravěč »

Jen chci poděkovat dabingovému týmu za léta velmi dobře odvedené práce. A za sebe doufám, že si Mikuláš Bryan ještě někdy aspoň, čas od času, z dabingu odskočí k divadelním muzikálům, neb výborných přebásníků s citem pro hudbu a jazyk je málo a novou výraznou generaci už vážně potřebujeme...
Lukiz
Příspěvky: 3480
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Jak jsem poznal vaši matku / How I Met Your Mother

Příspěvek od Lukiz »

Tak jsem konečně dokoukal poslední řadu a úplně jsem zíral na tu 11. epizodu, která byla kompletně přebásněná. :D Fakt super. :-: :-:
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsem poznal vaši matku / How I Met Your Mother

Příspěvek od bernyz »

Za jedenáctý díl 9.série by měl překladatel, úpravce dialogů, režisér, ale hlavně sami herci, dostat medaile :-:
Uživatelský avatar
Michal Medvěd
Příspěvky: 14
Registrován: 09 lis 2010 13:05

Re: Jak jsem poznal vaši matku / How I Met Your Mother

Příspěvek od Michal Medvěd »

Překladatel opožděně děkuje. Zrovna se vrtám v dalším německém muzikálu - proti tomu byla ta jedenáctá epizoda vlastně radost. :roll:

Každopádně, byla to krásná léta, HIMYMu zdar/nazdar a zase někdy u něčeho dalšího...
Uživatelský avatar
DJRoccoiNc
Příspěvky: 278
Registrován: 06 kvě 2014 23:58
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsem poznal vaši matku / How I Met Your Mother

Příspěvek od DJRoccoiNc »

Odvysielané aj na JOJke.
tomas.prochazka
Příspěvky: 229
Registrován: 10 srp 2014 11:13

Re: Jak jsem poznal vaši matku / How I Met Your Mother

Příspěvek od tomas.prochazka »

Natáčel jsem nedávno rozhovor s Davidem Novotným, který řekl, že to byla jedna z jeho nejlepších dabingových zkušeností a moc děkuje skvělému týmu - hlavně Jančíkovi za trpělivost a Bryanovi za super překlad.
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 999
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Jak jsem poznal vaši matku / How I Met Your Mother

Příspěvek od Jirka007 »

tento dabing nejoblibenějšiho sitcomu považuji za dobře odvedenou praci

všichni dabeři hlavnich postav se mi libili hlavně moje oblibena Robin na ktere odvedla Tereza dobrou praci a je na herečce dokonala

Barney - ten byl v pohodě Novotny je na něm nejlepši a jeho hlašky byly povedene

Ted - Pisařík odvedl na Tedovi dobrou praci a je moje nejoblibenějši postava po Robin

Lily - te nebylo co vyčist Andrea Elsnerová zvladla Lily dobře hlavně ty jeji nemistne žerty

Marshal - tomu nebylo taky co vyčist na postavu mi seděl

nejlepši dabing sitcomu ktery už skončil a děkuji tvurčimu tymu zejmena Režiserovi a Překladateli

a konec byl tak jak jsem doufal že Ted bude s Robin

jinak pokud jde o Tedove přitelkyně nejhezči byly Victorie a Zoey
miky
Příspěvky: 1
Registrován: 07 čer 2017 15:09

Re: Jak jsem poznal vaši matku / How I Met Your Mother

Příspěvek od miky »

Výborný seriál, veľmi sa mi páči, teraz ho po čase pozerám znova, neviete mi niekto napísať text piesne, ktorú spieval
Marshal Barneymu na fackodani, ked mu dal facku? Pripadne aj preklad piesne.... Bola to 9. časť tretej série, ak niekto vie tak díky.
Uživatelský avatar
Matt.Murdock
Příspěvky: 37
Registrován: 22 srp 2011 11:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsem poznal vaši matku / How I Met Your Mother

Příspěvek od Matt.Murdock »

Teda nechat dabovat Maggie Wheeler Miriam Chytilovou, to je skoro blasfemie. Člověk se na chvíli otočí a najednou slyší mluvit Rachel... v HIMYM? Ne počkat, to je Janice? Proč ji nemluví Ivana Milbachová? Škoda.. :)
Odpovědět

Zpět na „Seriály“