Hercule Poirot / Hercule Poirot

Pokračování příště

Moderátor: Michaela_

Odpovědět
Opsha
Příspěvky: 432
Registrován: 17 črc 2008 11:51
Bydliště: Praha, Hradec Králové

Re: Hercule Poirot / Hercule Poirot

Příspěvek od Opsha »

Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů dlouhodobě nepřítomen.
Kdyby se něco dělo - PM.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Hercule Poirot / Hercule Poirot

Příspěvek od Ištván87 »

Sakra.... To je škoda... Mě to sice může bejt jedno, páč na ten seriál nekoukám, ale Petr Kostka je přeci jen Petr Kostka....
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Opsha
Příspěvky: 432
Registrován: 17 črc 2008 11:51
Bydliště: Praha, Hradec Králové

Re: Hercule Poirot / Hercule Poirot

Příspěvek od Opsha »

Neví někdo, kdy naposledy v TV šel původní dabing?
Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů dlouhodobě nepřítomen.
Kdyby se něco dělo - PM.
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Hercule Poirot / Hercule Poirot

Příspěvek od Lukiz »

Opsha píše:Neví někdo, kdy naposledy v TV šel původní dabing?
Na Primě šli první řady počátkem roku 2001. Nový dabing pro ně podle tématu udělali v roce 2002.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6803
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Hercule Poirot / Hercule Poirot

Příspěvek od bloom »

Takže doplněno menší info ke dvanácté sérii. Jsem zvědavý, kdo bude dabovat Zoe Wanamaker, zda Dana Syslová, která ve včerejší epizodě nadabovala jinou vedlejší roli, nebo někdo jiný... :-?
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1875
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Hercule Poirot

Příspěvek od Manche »

bloom píše:O všem je napsáno zde: http://ceskezneni.cz/view.php?cisloclanku=2005102201 .
Jinak pro čtyři filmy (Smrt lorda Edgwara, Vražda Rogera Ackroyda, Zlo pod sluncem a Vražda v Mezopotámii) zůstala práva pro původní dabing, takže se s ním normálně vysílají. Pouze slečnu Lemmonovou zde místo Kateřiny Vlkové dabuje Dana Syslová a Hastingse místo Ondřeje Vetchého Miroslav Středa, protože Hastingsovi přibylo pár let a hlas pana Vetchého by k němu v tomto věku moc nepasoval.
Jsem si nedávno stáhnul Smrt Lorda Edgwara a slečnu Lemmonovou tam určitě nedabovala paní Syslová, spíš tam ještě byla paní Vlková...
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6803
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Hercule Poirot

Příspěvek od bloom »

Manche píše:
bloom píše:O všem je napsáno zde: http://ceskezneni.cz/view.php?cisloclanku=2005102201 .
Jinak pro čtyři filmy (Smrt lorda Edgwara, Vražda Rogera Ackroyda, Zlo pod sluncem a Vražda v Mezopotámii) zůstala práva pro původní dabing, takže se s ním normálně vysílají. Pouze slečnu Lemmonovou zde místo Kateřiny Vlkové dabuje Dana Syslová a Hastingse místo Ondřeje Vetchého Miroslav Středa, protože Hastingsovi přibylo pár let a hlas pana Vetchého by k němu v tomto věku moc nepasoval.
Jsem si nedávno stáhnul Smrt Lorda Edgwara a slečnu Lemmonovou tam určitě nedabovala paní Syslová, spíš tam ještě byla paní Vlková...
To je pravda, ale to je díl ze sedmé série a u ní mám v profilu Kateřinu Vlkovou uvedenou. V osmé sérii (díl Zlo pod sluncem) je to ovšem opravdu Dana Syslová, která si mimochodem naabovala Zoe Wanamaker i v dvanácté sérii.
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1875
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Hercule Poirot

Příspěvek od Manche »

bloom píše:
Manche píše:
bloom píše:O všem je napsáno zde: http://ceskezneni.cz/view.php?cisloclanku=2005102201 .
Jinak pro čtyři filmy (Smrt lorda Edgwara, Vražda Rogera Ackroyda, Zlo pod sluncem a Vražda v Mezopotámii) zůstala práva pro původní dabing, takže se s ním normálně vysílají. Pouze slečnu Lemmonovou zde místo Kateřiny Vlkové dabuje Dana Syslová a Hastingse místo Ondřeje Vetchého Miroslav Středa, protože Hastingsovi přibylo pár let a hlas pana Vetchého by k němu v tomto věku moc nepasoval.
Jsem si nedávno stáhnul Smrt Lorda Edgwara a slečnu Lemmonovou tam určitě nedabovala paní Syslová, spíš tam ještě byla paní Vlková...
To je pravda, ale to je díl ze sedmé série a u ní mám v profilu Kateřinu Vlkovou uvedenou. V osmé sérii (díl Zlo pod sluncem) je to ovšem opravdu Dana Syslová, která si mimochodem naabovala Zoe Wanamaker i v dvanácté sérii.
Dík za info, Zlo pod Sluncem jsem ještě nezkouknul, tak jsem nevěděl, kdo ji tam daboval... :)
Jinak Zlo pod Sluncem je poslední díl, kde se objevila slečna Lemmonová a inspektor Japp, že?
Angus MacGyver
Příspěvky: 374
Registrován: 15 led 2010 23:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Hercule Poirot / Hercule Poirot

Příspěvek od Angus MacGyver »

Manche:
"Exactement, mon ami!"
Uživatelský avatar
Wolverine
Příspěvky: 340
Registrován: 06 lis 2010 23:23

Re: Hercule Poirot / Hercule Poirot

Příspěvek od Wolverine »

:!: 9. řada :!:

EDIT : Jednotlivé díly 9 řady přesunuty do sekce filmů.
Naposledy upravil(a) Wolverine dne 26 dub 2011 19:51, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“