Griffinovi / Family Guy

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
TooManyOstriches
Příspěvky: 30
Registrován: 23 čer 2009 21:36

Re: Griffinovi / Family Guy

Příspěvek od TooManyOstriches »

Jako nevím to stoprocentně ale zdá se mi že už nemluví tak znuděně jak když to vysílali poprvé. Nejdřív jsme si myslel že se mi to zdá ale některé části zůstaly stejné a já tam ten rozdíl slyším
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Griffinovi / Family Guy

Příspěvek od DavePave »

Don Arian píše:tenhle dabing se Primě dost povedl (na rozdíl od katastrof typu HIMYM). U mě vede Petr Rychlý, Jan Vondráček, Miroslav Vladyka a dost se mi líbil Jiří Prager :-: jako Herbert (ten pedofilní dědek :D ). Doufám že nadabujou i ty novější díly.
Ano, tenhle dabing vážně stojí za to (už i ten Klepl mi pak přestal vadit), a to říkám jako člověk, který má valnou většinu dílů nakoukanou v originále. I já doufám v další nadabované série
Jurry943
Příspěvky: 23
Registrován: 05 čer 2010 20:32

Re: Griffinovi / Family Guy

Příspěvek od Jurry943 »

Jo to je sice pravda, ale jestli se něco nezměnilo tak to je 1.díl 5. serie a ten už se vysílal, Prima používá jiný číslování epizod než je na DVD. Jinak 1. díl 6. série by měla být ta parodie na Star Wars 4 :lol:
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1133
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Griffinovi / Family Guy

Příspěvek od Džejňulka »

Markus píše:I když mě tento seriál nějak neoslovil, tak na ty parodie na Star Wars se docela těším. Snad to překládal někdo, kdo má o tom nějaké povědomí...
to já zas naopak, seriál mě občas baví, ale u tý parodie na Star Wars jsem málem usnula. ;)
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Griffinovi / Family Guy

Příspěvek od Markus »

Tak já to neviděl, jen jsem o tom kdesi četl a jako geeka mě to zaujalo. Třeba u toho taky usnu... :)
Obrázek
Vladajsoucna
Příspěvky: 641
Registrován: 14 pro 2010 20:26

Re: Griffinovi / Family Guy

Příspěvek od Vladajsoucna »

Výbornej dabing, především P. Rychlý byl velmi šťastná volba. Trošku mi tam neseděl jen P.Soukup jako televizní moderátor. Ta jeho postava díky jeho typickému hlasu nebyla vůbec vtipná, i když nepochybně měla být.
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Griffinovi / Family Guy

Příspěvek od bernyz »

Dabing, který je kvalitou na úrovni Simpsonů. Super! Škoda, že Lucka Vondráčková odcestovala do Kanady a možná i díky tomu si na nové série budeme muset počkat...
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 881
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Griffinovi / Family Guy

Příspěvek od Slipio »

starpep píše:Oni to zastavily kvůli tomu že to už pak nebylo moc pro děti
COOL nemá cílovku děti, takže tím to určitě nebylo. Oni to stoply kvůli nízké sledovanosti. Asi za to chce distributor moc peněz. Ale já pořád doufám, že to dovysílají v brzké době. Když už s něčím začali, tak by to měli dovysílat, když jsou nové díly. Potom nějak nemá moc smysl sledovat seriál v CZ, to je lepší si to pustit od začátku v ENG.

A Luckou Vondráčkovou to taky nebude, ta už byla nazrazena v Glee, Superdrbně, Dextrovi... Tak by ji nahradili i tady
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 798
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Griffinovi / Family Guy

Příspěvek od starpep »

No ze začátku kolovalo na netu to s těmi dětmi, ale tohle je asi věrohodnější, i když proč by zrovna Clevelandovi nebo Futurama měla vyšší sledovanost, jak Griffinovi :-?
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Uživatelský avatar
Matt.Murdock
Příspěvky: 37
Registrován: 22 srp 2011 11:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Griffinovi / Family Guy

Příspěvek od Matt.Murdock »

Stopli to, protože dabing z toho udělal nekoukatelnou
Odpovědět

Zpět na „Seriály“