Průměrňákovi / The Middle

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Průměrňákovi / The Middle

Příspěvek od Ištván87 »

Jo, mírně pozmění... Hádám, že díky nepružnosti studií bude hlavní hrdina mít už třetího dabéra... Fujtajbl.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1133
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Průměrňákovi / The Middle

Příspěvek od Džejňulka »

Zuzana Slavíková je v tomhle seriálu skvělá, vážně zní jako správně otravná maminka :)
Vladimír Čech byl výborný, takový nemluvný dobrák, skvěle se na to hodil. Je velká škoda, že už není mezi námi. Změny dabéra v jeho případě jsem se hodně bála, ale Libor Hruška mi vůbec uši netrhá, naopak se mi velice líbí. Někomu bude tahle následující věta připadat jistě trapná, ale na díly s novým obsazením se rozhodně dívat nebudu (i když to nic nezmění)...
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
BobSilas
Příspěvky: 908
Registrován: 28 led 2009 15:39
Bydliště: Absurdistán

Re: Průměrňákovi / The Middle

Příspěvek od BobSilas »

Džejňulka píše:Někomu bude tahle následující věta připadat jistě trapná, ale na díly s novým obsazením se rozhodně dívat nebudu (i když to nic nezmění)...
Tak to máš naprostou pravdu ve všech bodech. :D Zkus to napsat třeba na facebook tam se řeší takové emocionální výlevy a určitě tam najdeš spřízněnou duši. :lol:
Názory jsou jak díra v zadku, každej má svoji. (Drsný Harry)
Důvěra je jako panenství, jakmile ho ztratíš, je pryč, navždy.

S tohoto fóra se stává velká konkurence tohoto fóra !
poslední dobou se tu řeší stejné věci :>
zvoltejmeno
Příspěvky: 118
Registrován: 08 čer 2013 17:36

Re: Průměrňákovi / The Middle

Příspěvek od zvoltejmeno »

Takže nové série se ujme HBO nebo Nova ? Každopádně doufám že Hruška zůstane. Když jsem ho slyšel poprvé, úplně jsem se zděsil, protože Čech byl prostě dokonalej. Ale po chvíli jsem si zvykl. ;) Suprově se na tu roli hodí.
V kině nejde o to, jak dobrý film je, ale o to, jaký z něj máte pocit. Dabing ten pocit může výrazně zlepšit.

Nej dabéři: Vladimír Brabec, Dalimil Klapka, Jaromír Meduna, Vlastimil Bedrna, Pavel Rímský, †Antonín Molčík, †Bedřich Šetena,†Stanisalav Bruder
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7075
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Průměrňákovi / The Middle

Příspěvek od Michaela2 »

no jelikož je Libor Hruška v agentuře, tak to znamená, že bude nahrazen... tipovala bych to na Libora Terše
Uživatelský avatar
BugHer0
Příspěvky: 10
Registrován: 28 čer 2010 18:01

Re: Průměrňákovi / The Middle

Příspěvek od BugHer0 »

Souhlasím, že Vladimír Čech byl na Mikea ideální, škoda, že už mezi námi není. Na pana Hrušku jsem si taky zvyknul, tak jsem zvědav na třetího dabéra. Snad se trefí. Hlavně doufám, že zbylé osazenstvo zůstane beze změny. Zuzana Slavíková je bezchybná a hodně se mi líbí i dabéři dětí, hlavně Axla a Sue.
Uživatelský avatar
BugHer0
Příspěvky: 10
Registrován: 28 čer 2010 18:01

Re: Průměrňákovi / The Middle

Příspěvek od BugHer0 »

Tak dobrá zpráva. Paní Slavíková zůstává. :-)
Marcusser
Příspěvky: 11
Registrován: 08 čer 2014 22:52

Re: Průměrňákovi / The Middle

Příspěvek od Marcusser »

Jakym zazrakem pani Slavikova zustava???
Jinak sem moc rad, jeji hlas sem si opravdu zamiloval az s touto roli. Jeji Frankie je genialni! :-:
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3263
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Průměrňákovi / The Middle

Příspěvek od oberon »

Zrovna koukám na 1.sérii a Alexu Vegu mluví IMHO Eliška Nezvalová ;) ...
Uživatelský avatar
BugHer0
Příspěvky: 10
Registrován: 28 čer 2010 18:01

Re: Průměrňákovi / The Middle

Příspěvek od BugHer0 »

Tak jak se vám líbí nový Mike? Osobně jsem dnešní novou epizodu s dabingem ještě neviděl, tak jsem zvědav. ;-)
Odpovědět

Zpět na „Seriály“