Sherlock / Sherlock

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Sherlock / Sherlock

Příspěvek od oberon »

Ještě jsem si vzpoměl, že pana Ricolettiho daboval Jiří Valšuba, služebná u Watsona doma mi zněla jako Jitka Jirsová a u tohodle speciálu četl titulky Jan Szymik. Ricolettiová mi chvílema připomínala Irenu Máchovou, ale ta si je občas s Janou Zenáhlíkovou taky lehce podobná, tak bůh ví, kde je v tomhle případě pravda...
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5675
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sherlock / Sherlock

Příspěvek od ReDabér »

oberon píše:Ještě jsem si vzpoměl, že pana Ricolettiho daboval Jiří Valšuba, služebná u Watsona doma mi zněla jako Jitka Jirsová a u tohodle speciálu četl titulky Jan Szymik. Ricolettiová mi chvílema připomínala Irenu Máchovou, ale ta si je občas s Janou Zenáhlíkovou taky lehce podobná, tak bůh ví, kde je v tomhle případě pravda...
Ano, potvrzuji: Jitka Jirsová - Stephanie Hyam (Jane).
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Sherlock / Sherlock

Příspěvek od bloom »

Díky za doplnění. Já jsem Jiřího Valšubu tušil, ale ta role byla tak krátká, že jsem si nebyl jistý na 100 %. Jana Szymika už doplněného mám, on si v té epizodě nadaboval ještě několik roliček, třeba kamelota, který Watsonovi na začátku nabízel Strand.
juk_jana
Příspěvky: 63
Registrován: 04 dub 2011 00:04

Re: Sherlock / Sherlock

Příspěvek od juk_jana »

V předběžných plánech Primy na 14.6.2016 jsem našla, že by měla být od 20:15 odvysílána "Sherlock: Studie v růžové". Netušíte někdo s jakým dabingem? Asi s tím z AXN, co? Velmi by mě překvapilo, kdyby koupili dabing+grafiku od ČT...
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Sherlock / Sherlock

Příspěvek od Lukiz »

To já bych se naopak divil, že by na Primě nedali ten vymazlený dabing ČT.
Naposledy upravil(a) Lukiz dne 27 kvě 2016 18:28, celkem upraveno 1 x.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sherlock / Sherlock

Příspěvek od DAN K. »

Doporučuju více sledovat Primu. :D 8-) Víš kolik dabingů vyrobených pro AXN za rok na Primě odvysíláme? Dva. A víš kolik odvysíláme dabingů ČT? Několik set.
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Sherlock / Sherlock

Příspěvek od bernyz »

To už ČT vypršela práva? Vždyť má vysílat 4. sérii...
juk_jana
Příspěvky: 63
Registrován: 04 dub 2011 00:04

Re: Sherlock / Sherlock

Příspěvek od juk_jana »

DAN K. píše:Doporučuju více sledovat Primu. :D 8-) Víš kolik dabingů vyrobených pro AXN za rok na Primě odvysíláme? Dva. A víš kolik odvysíláme dabingů ČT? Několik set.
Tak to je dobra zprava. Ja jsem zila v domneni, ze CT sve dabingy nabizi prilis draho. Ted jsem zvedava, zda se koupi i ta grafika, co si CT vyrabela.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sherlock / Sherlock

Příspěvek od DAN K. »

Ne, titulky budou nové, udělané v čínštině v růžové barvě:)... Drahota je problém v momentě, když to neodpovídá výsledku...
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Sherlock / Sherlock

Příspěvek od ocypuc »

Škoda, nové růžové čínské titulky se nekonají :( Místo toho Prima použila dabing ČT i ty její titulky :D Sherlock se cosi rozjel, v úterý Prima první série, v sobotu dává ČT třetí sérii.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Odpovědět

Zpět na „Seriály“