My děti ze stanice Zoo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6976
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

My děti ze stanice Zoo

Příspěvek od Michaela2 »

My děti ze stanice Zoo

Prosím vás, nevíte někdo, zda byl tento film někdy nadabovaný? Zatím jsem to našla jen s titulkama :roll:
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: My děti ze stanice Zoo

Příspěvek od Lukiz »

Já tedy o dabingu pochybuji.
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4471
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: My děti ze stanice Zoo

Příspěvek od palg »

Michaela2 píše:My děti ze stanice Zoo

Prosím vás, nevíte někdo, zda byl tento film někdy nadabovaný? Zatím jsem to našla jen s titulkama :roll:
já to našel na netu jenom s titulky, nevím, jestli to bylo kdy nadabováno.
Vladajsoucna
Příspěvky: 641
Registrován: 14 pro 2010 20:26

Re: My děti ze stanice Zoo

Příspěvek od Vladajsoucna »

Možná někdy před listopadem, pokud tady šel, ale nic o tom nevím. Nutno ale říci, že LK vydávají převážně filmy s titulky, třebaže řada z nich má starý předlistopadový dabing (Sacco a Vanzetti, San Babila). Jen občas udělají výjimky (Malá Věra, Zkouška orchestru).
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: My děti ze stanice Zoo

Příspěvek od Lukiz »

Vladajsoucna píše:Možná někdy před listopadem, pokud tady šel,
Nešel.
Dramaturg ÚPF Humplík píše:Vynikající Edelův film film Děti ze stanice Zoo byl zamítnut slovy:"Film je otřesným pohledem na mládež ze Západního Berlína a je pro nás nepřijatelný, i když je pohledem na část současné západoněmecké přítomnosti. Zajímavé je, že tento film má jednak velký ohlas a za druhé je západoněmeckým ministerstvem školství určen k předvádění mládeži." Tehdy byl u nás problém drog, narkomanie tabu, takže bych "opatrnost" té výběrovce nevyčítal.
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: My děti ze stanice Zoo

Příspěvek od ocypuc »

Tak už to dabing má, z letoška. Dělalo to SDI, režie Michal Michálek a šlo to na Cinemaxu :)
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 446
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: My děti ze stanice Zoo

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

přesněji ten remasterovaný.
Odpovědět

Zpět na „Nabídka a poptávka dabingů“