Náměty, připomínky ...

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od chovanecm »

Vpravo nahoře kromě "klasického" vyhledávání přibylo i políčko Google Search. Používá Google k prohledávání fóra, takže relevance výsledků by měla být lepší než u klasického vyhledávání. Zkuste schválně vyhledat nějaký film nebo dabéra.
Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1694
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od anderson »

V minulej verzii dabingfóra bola aj funkcia ZOBRAZIT AKTIVNÍ TÉMATA, kde sa zobrazovali aktuálne príspevky v každej sekcii tak ako pribúdajú chronologicky. Je niečo také aj v tejto novej verzii? Zatiaľ som to žiaľ neobjavil. Bola to výborná funkcia.
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1606
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od TmavyCyklista »

Vlevo nahoře tři čárky 8-)
Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1694
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od anderson »

Ďakujem. :-:
fabec122
Příspěvky: 1578
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od fabec122 »

Nešlo by u těch anket na úvodní stránce mít ještě něco jako sbalit / rozbalit? Takhle mám kvůli anketám 2x větší celou hlavní stránku.
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 256
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od eroXman »

Souhlasím, hlavně mě nebaví furt sjíždět dolu do půlky stránky :D Uvítal bych možnost jako nastavit si upozornění, když se vyhlásí anketa.
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1606
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od TmavyCyklista »

Nedá se někde schovat, aby se mi neukazovalo, kdo naposledy upravil téma a kolikrát bylo upravený? Stejně to ukazuje nesmysly a zbytečně to ruší.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2615
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Pan X »

Souhlasím s filipem. Tag na trailery a samostatná sekce s trailerami by byla skvělá. Otázka na vedení fóra. Šlo by to zprovoznit? :) Stejně tak, jak jsem psal už v sekci hlášení chyb. Šlo by zprovoznit ty seznamy dabovaných filmu. Na SK dabingfóru to je krásné, přehledné a hezky se v tom seznamu projíždí.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od KOMZA »

Nebylo by vzhledem k častému spamu vhodné a možné pro nově registrované uživatele zapnout schvalování prvního přidávaného příspěvku moderátory, ať se rovnou eliminují ty nevhodné a nemusí se mazat zpětně?
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2615
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Pan X »

Naprosto souhlasím s KOMZOU. Vzhledem k tomu co se tu někdy vyskytne za komentáře, by to bylo skvělé řešení.
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“