League of Legends

PC hry, konzolové atd.

Moderátor: TmavyCyklista

Odpovědět
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 256
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: League of Legends

Příspěvek od eroXman »

2022: Filip Ženíšek (Král Viego)
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 446
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: League of Legends

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

Já se v tomhle tom skinů ztrácím, jestli je to legendární nebo epický skin, když to má i dabing nový a používá i původní od Viega.
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 256
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: League of Legends

Příspěvek od eroXman »

Je to epický, takže stojí za 1350 RP. Jinak tohle určitě nebude jediný epický skin, ke kterému vznikl dabing, i když nejčastěji vzniká dabing k legendárním skinům. A čistě skin Král Viego má nové hlášky. Jinak většinou dabing ke skinu má stejného dabéra, co mluví normální skin (postavu). Jedny z výjimek je Lux (Erbanová - Lux, Elementalist Lux a Taberyová - Temný vesmír Lux, Kosmická Lux) a ještě ten Blitz.
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 446
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: League of Legends

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

Další příklad je třeba Trash základního mluví Bohdan Tůma, Duchovní květ mluví Jiří Ptáček, a Temnou hvězdu nevím kdo mluví?!
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 256
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: League of Legends

Příspěvek od eroXman »

Na toho Threshe jsem zapomněl :D a toho Dark Star Threshe vůbec nevím, kdo ho mluví :D
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 446
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: League of Legends

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

Asi jenom spekuluji že pokud se budou postavy dabovat LOR, jinak a nebo stejně, Tak počítám s tím že Threshe už nebude dabovat Bohdan Tůma, ale Jiří Ptáček protože ho dabuje i v animácích, Doufám že Terezie Taberyová nebude dabovat Lux v kartičkách, protože se mi ta dabérka k ní nehodí, zvolil bych někoho mladšího nebo podobnější hlasu Rozite Erbanové jako například jak to vyřešili u kouzelné berušky: Anežka Saicová by nebyla špatná volba na Lux.

Těch skinu je hodně, kdybych to tady celý rozepisoval, Tak se tu člověk za chvíli nevyzná je jich docela dost.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: League of Legends

Příspěvek od KOMZA »

TmavyCyklista píše: 21 čer 2022 20:15 Lucian už se řešil a vím o něm, ale nelezu do profilu každej den. Jinak Vladimir, Shen i Varus jsou vážně jeden hlas, ale v toho Gulyáše nevěřím. Já si je dokonce původně házel taky k Fridrichovi, ale ten rozdíl je tam slyšet.
Tak musím říct, že ty předchozí tipy nebyly mimo. Potvrzuji Michala Gulyáše, respektive se právě potvrdil sám na základě ukázky (Varuse).
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1589
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: League of Legends

Příspěvek od TmavyCyklista »

eroXman píše: 04 kvě 2022 12:04 2022: Nikola Votočková (Bojový králíček Miss Fortune), Dana Černá (Nesmiřitelná Leona)

2021: Zuzana Hykyšová (Strážkyně Vayne), Tomáš Karger (Strážce Graves)
Strážce Graves určitě není Tomáš Karger. Já tam dost silně slyším Lukáše Jurka.

https://www.youtube.com/watch?v=B1LMx8fGcd4
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 256
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: League of Legends

Příspěvek od eroXman »

Máš pravdu, spletl jsem si je :|
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 446
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: League of Legends

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

Jsem rád že moje pravda konečně už se potvrdila, jinak abyste Michala Gulyáš a měli kompletního, tak ještě namluvil 2014: legendární skin (Krvavý pán Vladimir) https://www.youtube.com/watch?v=q60iQlL ... agueVoices
Odpovědět

Zpět na „Hry“