Rick a Morty / Rick and Morty

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Rick a Morty / Rick and Morty

Příspěvek od KOMZA »

Po dlouhé době jsem si zase pustila R&M v češtině a musím říct, že když zrovna šíleně neuletí překlad nebo technická stránka dabingu, celkově se mi líbí a herecky je to skvělé. Teď si ovšem dovolím překlad vyzdvihnout za jednu z těch neikoničtějších scén vůbec - I'm pickle Rick!
Dlouho jsem přemýšlela nad tím, jak bude tato hláška převedena do češtiny, a byla jsem příjemně překvapena, protože "Jsem vokurick!" se mi jeví jako opravdu povedené! :-:
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 256
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Rick a Morty / Rick and Morty

Příspěvek od eroXman »

Mě se dabing Ricka a Mortyho dost líbí, zvlášť Josef Carda je výborný. A i Michal Holán je skvělý, je uječený jak má být (například v dílu s Vindicatorama mi přišel uječenější než Roiland). Škoda, že ten dabing strašně sráží zvuk (myslím tím chybějicí zvuky efektů) a občas ten překlad, ale co se týče hlasů, tak si nemůžu stěžovat, výběr dabéru se povedl. Docela mě mile překvapil Pavel Vondra u Jerryho, dobře nadaboval tuhle troubovitou postavu :)
Snad se dočkáme brzy i dabingu čtvrté série (i když nedávno začal). K tomu doufám, že vychytají ten zvuk.
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
PATdevast
Příspěvky: 48
Registrován: 06 led 2011 19:04

Re: Rick a Morty / Rick and Morty

Příspěvek od PATdevast »

Originál je originál, ale český dabing se doopravdy povedl. Všichni se snaží a je to znát. Zachování vulgarismů je super, to se dneska moc nevidí. Jen si pořád nemůžu zvyknout na Pavla Vondru. Jako dabéra ho mám rád, ale na pitomce Jerryho je jeho hlas až moc chlapácký. Navíc jsem moc rád za Jakuba Saice ve vedlejších rolích, podle mě hrozně nedoceněný dabér.
peterr
Příspěvky: 13
Registrován: 22 črc 2020 11:51

Re: Rick a Morty / Rick and Morty

Příspěvek od peterr »

Je nejaké info ohľadom novej série? Či sa bude dabovať a tak.
cako
Příspěvky: 12
Registrován: 13 říj 2014 18:57

Re: Rick a Morty / Rick and Morty

Příspěvek od cako »

Také by mě zajímalo, zda jsou nějaké informace o dabingu 4. série :)
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2615
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Rick a Morty / Rick and Morty

Příspěvek od Pan X »

Pořád se neví nic o nadabování dalších řad? Zvlášť teď, když se blíží pátá série.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1710
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Rick a Morty / Rick and Morty

Příspěvek od Jack_6428 »

21. června se objeví seriál i s premiérou 5. řady na HBO GO. Zatím s titulky. Dabing čekám snad časem dodají také.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2312
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Re: Rick a Morty / Rick and Morty

Příspěvek od klmdfkj »

Dabing pro 4. řadu bude dostupný od 21. června na HBO GO
1403ka
Příspěvky: 3939
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Rick a Morty / Rick and Morty

Příspěvek od 1403ka »

pozrite si instagram M. Holána (@michalholanos), tam sú drobné škriepky z natáčania dabingu.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“