Policie Chicago / Chicago P.D.

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Grizzli5690
Příspěvky: 426
Registrován: 20 srp 2019 15:57
Bydliště: Zlín

Re: Policie Chicago / Chicago P.D.

Příspěvek od Grizzli5690 »

Od 31.3 premiéra 8. Řady a snad i 9.
Uživatelský avatar
bundaboy
Příspěvky: 112
Registrován: 10 črc 2008 14:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Policie Chicago / Chicago P.D.

Příspěvek od bundaboy »

Konečně! :-: Snad dají i tu S9.
Průvodce seriálem Ženatý se závazky - Bunda Stránky [ www.bundastranky.cz ]
Můj seriálový kanál na YouTube - Seriálové trailery / upoutávky / proma
Uživatelský avatar
Grizzli5690
Příspěvky: 426
Registrován: 20 srp 2019 15:57
Bydliště: Zlín

Re: Policie Chicago / Chicago P.D.

Příspěvek od Grizzli5690 »

9. Řada od 17.4. :-:
zena52
Příspěvky: 3
Registrován: 11 črc 2022 11:20

Re: Policie Chicago / Chicago P.D.

Příspěvek od zena52 »

Překlad dialogů 8. a 9. řady je snad z translátoru, ne? :D
Voigt při čekání na zbytek jednotky: "Zapustím tady kořen."
Informátor: "Měl bys mlaskat, že pro vás riskuju kejhák."
Jen malá ukázka. Z napínavého seriálu se stal nějaký komediální paskvil. Bravo. :mrgreen:
Hoko99
Příspěvky: 41
Registrován: 30 zář 2018 22:19

Re: Policie Chicago / Chicago P.D.

Příspěvek od Hoko99 »

Mně to přišlo v pohodě. Jediný, co mě vyloženě rušilo, bylo, jak najednou všechny postavy začaly říkat "kapiš" :roll: .
Hoko99
Příspěvky: 41
Registrován: 30 zář 2018 22:19

Re: Policie Chicago / Chicago P.D.

Příspěvek od Hoko99 »

A celkově musím ocenit hlavně tu konzistenci v obsazení. Je možný, že se pletu, ale nezaznamenal jsem žádný přeobsazení a to ani třeba u na jeden díl navrátivších vedlejších postav. To se podle mě u takhle dlouho běžícího seriálu, navíc v dnešní době, blíží zázraku. A nechci to zakřiknout, takže pro jistotu zaklepávám do stolu :D . Vážně super :-: .
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14498
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Policie Chicago / Chicago P.D.

Příspěvek od Mark LS »

To má být vtip? Samozřejmě, že k přeobsazení dabérů došlo i tady, například u několika herců z Chicago Fire nebo z Nemocnice Chicago Med = David Eigenberg (2 dabéři), Torrey DeVitto (3 dabérky), Yaya DaCosta (3 dabérky), S. Epatha Merkerson (2 dabérky), Brian Tee (2 dabéři), Rachel DiPillo (2 dabérky)...
Uživatelský avatar
Grizzli5690
Příspěvky: 426
Registrován: 20 srp 2019 15:57
Bydliště: Zlín

Re: Policie Chicago / Chicago P.D.

Příspěvek od Grizzli5690 »

Mark LS píše: 08 zář 2023 20:20 To má být vtip? Samozřejmě, že k přeobsazení dabérů došlo i tady, například u několika herců z Chicago Fire nebo z Nemocnice Chicago Med = David Eigenberg (2 dabéři), Torrey DeVitto (3 dabérky), Yaya DaCosta (3 dabérky), S. Epatha Merkerson (2 dabérky), Brian Tee (2 dabéři), Rachel DiPillo (2 dabérky)...
Brian Tee se dá pochopit. Ve druhé řadě hrál gangstera, od 3. až hrál hlavní postavu z Med.
Hoko99
Příspěvky: 41
Registrován: 30 zář 2018 22:19

Re: Policie Chicago / Chicago P.D.

Příspěvek od Hoko99 »

Mark LS píše: 08 zář 2023 20:20 To má být vtip? Samozřejmě, že k přeobsazení dabérů došlo i tady, například u několika herců z Chicago Fire nebo z Nemocnice Chicago Med = David Eigenberg (2 dabéři), Torrey DeVitto (3 dabérky), Yaya DaCosta (3 dabérky), S. Epatha Merkerson (2 dabérky), Brian Tee (2 dabéři), Rachel DiPillo (2 dabérky)...
Psal jsem, že se třeba pletu. Pro mě neznalýho ostatních Chicago seriálů tam nejvýraznější postavy z crossoverů byly Jayův bratr, takovej ten krátkovlasej prošedivělej hasič, Chase z Dr. House a ten doktor Asiat, kterýho zmiňuješ a těm se dabéři neměnili. Každopádně jestli je to těhlech 6 (5) postav v průběhu 9 řad, tak je to za mě pořád dobrý v porovnání se zvěrstvama, který se dějou v jinejch seriálech. Jasně, souhlasím, pořád je to jistá vada, ale ze všech neduhů, který můžou dabing potkat, je za mě změna dabéra postav z crossoverů, který se objeví jednou, dvakrát za sérii, aby se udržel koncept a prohodí pár slov nebo vět, jeden z těch nejmíň hroznejch.
Naposledy upravil(a) Hoko99 dne 08 zář 2023 22:56, celkem upraveno 1 x.
Hoko99
Příspěvky: 41
Registrován: 30 zář 2018 22:19

Re: Policie Chicago / Chicago P.D.

Příspěvek od Hoko99 »

Samozřejmě to, že se pak navzájem nerespektují dabingy jednotlivejch seriálů je věc druhá, z toho důvodu taky ani nemám moc chuť se pouštět do Firu a Medu...
Odpovědět

Zpět na „Seriály“