Šmoulové / Les Schtroumpfs (2021)

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
1403ka
Příspěvky: 3928
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Šmoulové / Les Schtroumpfs (2021)

Příspěvek od 1403ka »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

DABING: Nickelodeon, Nicktoons

1.SÉRIE

V českém znění: Vladislav Beneš - Jean-Loup Horwitz (Taťka Šmoula), Anežka Saicová - Anna Ramade (Šmoulinka), Jakub Saic - Jérémy Prévost (Dimwitty), Pavel Vondrák - Antoine Schoumsky (Koumák), Radek Škvor / Robert Hájek - Joshua Rubin (Kutil), Jan Škvor - Marc Arnaud (Silák), Petr Burian - Emmanuel Curtil (Mrzout), Robin Pařík - Kaycie Chase (Šprýmař), Lumír Olšovský - Jérémy Prévost (Poeta), Michal Michálek - Magali Rosenzweig (Strašpytel), Milada Vaňkátová / Martina Kechnerová - Magali Rosenzweig (Květuše), Rudolf Kubík - Emmanuel Curtil (Gargamel), Roman Hajlich - Fanny Bloc (Nešika), Petr Neskusil - Jérémy Prévost (Fešák), Jiří Valšuba - Jérémy Prévost (Farmář), Marek Libert - Magali Rosenzweig (Lenoch), Jiří Ployhar - Emmanuel Curtil (Kuchař), Ivo Hrbáč - Fanny Bloc (Harmony), Vojtěch Hájek - Marc Arnaud (Mlsoun), Radek Hoppe, Jindřich Žampa, Radka Stupková, Martin Zahálka, Anna Brousková, Jiří Köhler, Kristýna Valová, Jiří Krejčí a další

Produkce: Zdena Sirotková, Soňa Oulová
Režie: Michal Pavlík
Pro Nickelodeon vyrobilo babidabi - 2021 / 2022


2.SÉRIE

V českém znění: Vladislav Beneš - Jean-Loup Horwitz (Taťka Šmoula), Anežka Saicová - Anna Ramade (Šmoulinka), Rudolf Kubík - Emmanuel Curtil (Gargamel), Jan Battěk, Jan Škvor, Martina Šťastná, Jiří Valšuba, Jiří Ployhar, Petr Burian, Pavel Vondrák a další

Režie: Michal Pavlík
Pro Nickelodeon vyrobilo babidabi - 2022 / 2023
Naposledy upravil(a) 1403ka dne 07 kvě 2022 19:52, celkem upraveno 6 x.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9382
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Šmoulové / Les Schtroumpfs (2021)

Příspěvek od filip »

Taťka není přece Pospíchal, ale Beneš. Koumák by měl být Pavel Vondrák. Gargamel není Juřička ale Kubík. Docela dost chyb, na to že jde o protřelé hlasy.

Jan Škvor - Silák
Petr Burian - Mrzout
Milada Vaňkátová - Květuše
Robin Pařík - Šprýmař
Lumír Olšovský ?? - Poeta
Radek Hoppe
Jiří Ployhar
Jindřich Žampa
Radka Stupková
Marek Libert
a další
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
L55
Příspěvky: 554
Registrován: 30 bře 2020 17:36

Re: Šmoulové / Les Schtroumpfs (2021)

Příspěvek od L55 »

Omlouvám se za špatné informace, které jsem napsal já.
Michal Jaroš
Příspěvky: 7
Registrován: 20 kvě 2020 16:07
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Re: Šmoulové / Les Schtroumpfs (2021)

Příspěvek od Michal Jaroš »

Je velká škoda, že nešlo zachovat původní obsazení tohoto seriálu. Takový Oldřich Vlach (Taťka šmoula), Andrea Elsnerová (Šmoulinka), Jiří Prager (Koumák), Jaroslav Kaňkovský (Mrzout) a Michal Holán (Nešika) byli skvělými hlasy pro tyto role.
DCernoch
Příspěvky: 79
Registrován: 26 dub 2018 16:09

Re: Šmoulové / Les Schtroumpfs (2021)

Příspěvek od DCernoch »

No, tak pan Kaňkovský už by tohle bohužel namluvit nemohl, jinak souhlasím. Vlach, Elsnerová, Prager, Holán a mnozí další ze staršího seriálu byli skvělí a taky mi tady chybí. Ale někteří dabéři mi tady nepřijdou tak špatní, třeba pan Beneš by nemusel být špatný, Olšovský a Michálek by taky k postavám mohli sedět, Rudolf Kubík je při nejmenším zajímavá volba na Gargamela (i když samozřejmě pana Císlera to mít nebude to je jasné). Jediné co mi tu vyloženě moc nesedí je Petr Burian na Mrzoutovi, spíš bych si ho dovedl představit na Koumáka, ale kdo ví třeba i on nemusí znít tak špatně.
L55
Příspěvky: 554
Registrován: 30 bře 2020 17:36

Re: Šmoulové / Les Schtroumpfs (2021)

Příspěvek od L55 »

L55
Příspěvky: 554
Registrován: 30 bře 2020 17:36

Re: Šmoulové / Les Schtroumpfs (2021)

Příspěvek od L55 »

S tímto dabingem vysílá také Déčko.
Uživatelský avatar
Alesfiala
Příspěvky: 105
Registrován: 23 bře 2019 17:27
Bydliště: Veltěže

Re: Šmoulové / Les Schtroumpfs (2021)

Příspěvek od Alesfiala »

Mají tam na začátku závěrečných titulků zapsaný český dabing, až na to, že jsou tam jména Šmoulů a angličtině. Měl by někdo čas k nim přiřadit jejich česká jména? Můžu to zkusit udělat, ale potřebuju někoho, kdo je zná a zda mám česká jména k těm anglickým přiřazena správně.

Edit: Přiřadil jsem k závěrečným titulkům na Déčku česká jména Šmoulů. Snad vám to pomůže doplnit. Kouknu se i na francouzský dabing
Obrázek
Maximálně 3 příspěvky za týden a minimálně 1 příspěvek za měsíc abych nespamoval
Pokouším se posbírat hlasy dabérů typu různé hlasy stejný dabér
Aleš Fiala
Odpovědět

Zpět na „Seriály“