Pán prstenů: Prsteny moci / The Lord of the Rings: The Rings of Power

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Pán prstenů: Prsteny moci / The Lord of the Rings: The Rings of Power

Příspěvek od KOMZA »

Obrázek
Info: ČSFD | IMDB | FDB | SZ

Související: Hobit: Neočekávaná cesta, Hobit: Šmakova dračí poušť, Hobit: Bitva pěti armád, Pán prstenů: Společenstvo prstenu, Pán prstenů: Dvě věže, Pán prstenů: Návrat krále

1. SÉRIE
V českém znění: Nina Horáková - Morfydd Clark (Galadriel), Jan Battěk - Robert Aramayo (Elrond), Ondřej Dvořáček - Ismael Cruz Cordova (Arondir), Dana Černá - Cynthia Addai-Robinson (královna regentka Míriel), Martin Stránský - Lloyd Owen (kapitán Elendil), Martin Zahálka - Trystan Gravelle (Pharazôn), Štěpánka Fingerhutová - Ema Horvath (Eärien), Oldřich Hajlich - Maxim Baldry (Isildur), Robert Hájek - Leon Wadham (Kemen), Lucie Štěpánková - Nazanin Boniadi (Bronwyn), Ondřej Brzobohatý - Charlie Vickers (Halbrand), Jindřich Žampa - Tyroe Muhafidin (Theo), Patricie Soukupová - Markella Kavenagh (Elanor „Nori“ Brandonožková), Michaela Dinhová - Megan Richards (Makulka Hrdobcová), Luboš Ondráček - Lenny Henry (Sadok Pelíšek), Ondřej Brousek - Owain Arthur (princ Durin IV.), Martin Trnavský - Daniel Weyman (Cizinec)

Dále v českém znění: Jan Šťastný - Benjamin Walker (velekrál Gil-Galad), Jan Vondráček - Charles Edwards (Lord Celebrimbor), Libor Hruška - Dylan Smith (Largo Brandonožka), Petra Hobzová - Sara Zwangobani (Mochnička Brandonožková), Nikola Votočková - Sophia Nomvete (princezna Disa), Radka Stupková - Thusitha Jayasundera (Ibiška), Jan Szymik - Geoff Morrell (Waldreg) + (král Finwe), Pavel Tesař - Joseph Mawle (Adar), Robin Pařík - Anthony Crum (Ontamo), Karel Heřmánek ml. - Alex Tarrant (Valandil), Matěj Převrátil - Ian Blackburn (Rowan), Jiří Schwarz - Peter Mullan (král Durin III.) + Peter Tait (Tredwill), Václav Šanda - Fabian McCallum (Thondir), Marek Lambora - Will Fletcher (Finrod), Linda Křišťálová - Amelie Child Villiers (malá Galadriel), Radek Kuchař - Augustus Prew (Médhor), Martin Písařík - Simon Merrells (Revion), Antonie Talacková - Virginie Laverdure (Abigail), Zuzana Hykyšová - Jane Montgomery Griffiths (Astrid), Václav Rašilov - Kenneth Ransom (lovec), Tomáš Karger - Tom McCathie (lovec), Bohdan Tůma - Jason Hood (Tamar), Robert Poupátko - Edward Clendon (Lurka) + Edward Clendon (Grugzuk), Terezie Taberyová - Ella Hope-Higginson (Mairen), Jana Durczáková, Daniel Gabriel, Jan Hanžlík, Tomáš Juřička, Daniel Krejčík, Karolína Křišťálová, Šimon Kučera, Daniel Margolius, Hana Tunová, Vincent Vitvar, Milan Kačmarčík, Filip Jančík, Jiří Krejčí, Ivo Hrbáč, Kristýna Skružná, Lukáš Prchal, Ondřej Kavan

Zpěv: Michaela Dinhová - Megan Richards (Makulka Hrdobcová), Jiří Hieke, Štěpán Janoušek, Marta Kloučková, Tomáš Kůgel, Jakub Vaňas

Překlad: Lucie Štěpánková
Texty písní: Marta Kloučková
Zvuk: Marek Fialka
Vedoucí výroby: Klára Šampalíková
Odborný poradce: Jan A. Kozák
Supervize: Kateřina Hámová
Hudební režie: Marta Kloučková, Štěpán Janoušek
Dialogy a režie: Jiří Sádek
Pro Amazon vyrobila DW Agentura v roce 2022
Naposledy upravil(a) KOMZA dne 20 črc 2023 17:32, celkem upraveno 7 x.
LES 2
Příspěvky: 106
Registrován: 18 srp 2022 15:31

Re: Pán prstenů: Prsteny moci / The Lord of the Rings: The Rings of Power

Příspěvek od LES 2 »

Tak já doufám že to budou vysílat někdy v nějaké televizi, jelikož si Prime Video nechci kupovat kvůli jednomu seriálu.
TOP dabéři: Marek Holý
TOP režiséři: Jiří F. Svoboda
TOP studia: Česká Televize
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pán prstenů: Prsteny moci / The Lord of the Rings: The Rings of Power

Příspěvek od DAN K. »

Je pravda, že při dnešních vysokých cenách je těch 79 Kč, co Amazon Prime stojí, zdrcujících 8-).. ne vážně, je potřeba si ty služby platit, aby ten dabing nepřestaly vyrábět... jinak tohle obsazení vypadá moc pěkně.
LES 2
Příspěvky: 106
Registrován: 18 srp 2022 15:31

Re: Pán prstenů: Prsteny moci / The Lord of the Rings: The Rings of Power

Příspěvek od LES 2 »

DAN K. píše: 03 zář 2022 19:44 ... jinak tohle obsazení vypadá moc pěkně.
Souhlasím
TOP dabéři: Marek Holý
TOP režiséři: Jiří F. Svoboda
TOP studia: Česká Televize
-kNiGHT-
Příspěvky: 447
Registrován: 18 led 2009 13:25

Re: Pán prstenů: Prsteny moci / The Lord of the Rings: The Rings of Power

Příspěvek od -kNiGHT- »

V prvním díle ještě než Jiří Schwarz promluvil jako Durin III, tak namluvil nějakého bezejmeného vesničana v hospodě. Chvíli jsem si říkal, co to za hlavní postavu asi je, ale nebyla nijak důležitá.
Ne každý první dabing je ten nejlepší.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Pán prstenů: Prsteny moci / The Lord of the Rings: The Rings of Power

Příspěvek od Joe Black »

Já jsem se seriálem i s dabingem po prvních dvou dílech moc spokojený. Líbí se mi příběh, který se postupně buduje a nové postavy a tak vůbec. Jsem i rád, že jsou za mě vybráni méně provaření a významní dabéři (až na pár výjimek), prostě mě nic při sledování nerušilo, ani jsem neměl velký pocit, že by mi k někobu dabér neseděl, nebo by mi naskakovala před očima jiná postava, takže za mě velký spokojenost, ale uvidíme, co přinesou další díly. :-:
LES 2
Příspěvky: 106
Registrován: 18 srp 2022 15:31

Re: Pán prstenů: Prsteny moci / The Lord of the Rings: The Rings of Power

Příspěvek od LES 2 »

Nakonec jsem viděl 1. díl a za mně výborné.+Ještě jsem slyšel Radka Kuchaře.
TOP dabéři: Marek Holý
TOP režiséři: Jiří F. Svoboda
TOP studia: Česká Televize
LES 2
Příspěvky: 106
Registrován: 18 srp 2022 15:31

Re: Pán prstenů: Prsteny moci / The Lord of the Rings: The Rings of Power

Příspěvek od LES 2 »

Jo omlouvám se. Až teď jsem si všiml že je tam Radek Kuchař napsaný :D
TOP dabéři: Marek Holý
TOP režiséři: Jiří F. Svoboda
TOP studia: Česká Televize
LES 2
Příspěvky: 106
Registrován: 18 srp 2022 15:31

Re: Pán prstenů: Prsteny moci / The Lord of the Rings: The Rings of Power

Příspěvek od LES 2 »

Tomáš Juřička - ? (kovář)
TOP dabéři: Marek Holý
TOP režiséři: Jiří F. Svoboda
TOP studia: Česká Televize
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Pán prstenů: Prsteny moci / The Lord of the Rings: The Rings of Power

Příspěvek od Jack_6428 »

Co se množství týče, vypadá to teda slušně :)
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“