Andor / Andor

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2305
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Andor / Andor

Příspěvek od klmdfkj »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | SZ | TRAILERY

Související: Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje, Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder, Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů, Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba, Star Wars: Epizoda II - Klony útočí, Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů, Star Wars: Klonové války, "Star Wars: Klonové války", "Star Wars Povstalci", Star Wars: Síla se probouzí, Rogue One: Star Wars Story, Star Wars: Poslední z Jediů, "Star Wars: Síly osudu", Solo: Star Wars Story, "Star Wars: Odboj", "Mandalorian", Star Wars: Vzestup Skywalkera, "Star Wars: Vadná várka", "Star Wars: Vize", 'Boba Fett: Zákon podsvětí', 'Obi-Wan Kenobi', "Star Wars: Příběhy rytířů Jedi", "Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů", "Ahsoka"

DABING: Disney+

1.SÉRIE
V českém znění: Matouš Ruml - Diego Luna (Cassian Andor)

Dále v českém znění: Jan Meduna - Kyle Soller (Syril Karn), Ladislav Županič - Stellan Skarsgård (Luthen Rael), Helena Dvořáková - Genevieve O'Reilly (Mon Mothma), Eva Leimbergerová - Denise Gough (Dedra Meero), Berenika Kohoutová - Adria Arjona (Bix Caleen), Petra Tenorová - Varada Sethu (Cinta Kaz), Zuzana Ščerbová - Faye Marsay (Vel Sartha), Pavel Soukup - Anton Lesser (Major Partagaz), Luděk Čtvrtlík - Michael Jenn (Supervizor Lagret), Kryštof Krhovják - Robert Emms (Supervizor Lonni Jung), Roman Říčař - Dave Chapman (B2EMO), Lucie Štěpánková - Elizabeth Dulau (Kleya Marki), Roman Štabrňák - Joplin Sibtain (Brasso), Viktor Dvořák - Alastair Mackenzie (Perrin Fertha), Veronika Divišová - Bronte Carmichael (Leida), Aleš Slanina - Noof Ousellam (Corv), Ludmila Molínová - Kathryn Hunter (Eedy Karn), Jiří Racek - James McArdle (Timm), Vlasta Peterková - Fiona Shaw (Maarva Andor), Filip Rajmont - Alex Ferns (seržant Linus Mosk), David Suchařípa - Gary Beadle (Clem Andor), Jan Teplý - Sule Rimi (Poručík Gorn), Robert Urban - Alex Lawther (Karis Nemik), Igor Orozovič - Gershwyn Eustache Jnr (Taramyn Barcona), Robert Jašków - Ebon Moss-Bachrach (Arvel Skeen), Jacob Erftemeijer - Ben Bailey Smith (Supervizor Blevin), Pavel Šrom - Stanley Townsend (Komandant Jayhold Beehaz), Jan Čenský - Ben Miles (Tay Kolma), Václav Knop - Malcolm Sinclair (Plukovník Yularen), Jan Šťastný - Andy Serkis (Kino Loy), Ondřej Kavan - Duncan Pow (Melshi), Zbyšek Pantůček - Forest Whitaker (Saw Gerrera), Luděk Nešleha - Christopher Fairbank (Ulaf), Adrian Jastraban - Brian Bovell (Jemboc), Karel Heřmánek ml. - Tom Reed (Taga), Matěj Dadák - Josef Davies (Xaul), Miroslav Hanuš - Richard Dillane (Davo Sculdun), Robert Cejnar, Vasil Fridrich, Michal Gulyáš, Filip Kaňkovský, Tomáš Karger, Jana Kotrbatá, Vojtěch Vondráček, Jan Kříž, Daniel Margolius, Miloslav Mejzlík, Jan Szymik, Jeremy Tichý, Mojmír Maděrič, Monika Hladová, Martin Janouš, Radka Krninská, Kryštof Rímský, Bohdan Tůma, Jiří Valšuba, David Voráček, Jiří Böhm, Apolena Veldová, Denny Ratajský, Lukáš Příkazký, Sabina Laurinová, Viktor Vích Antonio, Tomáš Borůvka, Martin Hruška, Denisa Nesvačilová, Eva Spoustová, Petr Stach, Václav Šanda, Magda Borová, Ladislav Cigánek, Stanislav Lehký, Petr Meissel, Daniel Svoboda, Justin Svoboda, Martin Überall, Jan Vondráček, Václav Jílek, David Depta, Miroslav Hrabě, Radovan Klučka, Jindřich Nováček, Zuzana Skalická, Michal Slaný, Zdeněk Vencl, Miloslav König, Karolína Křišťálová, Linda Křišťálová, Marcela Kyselová, Robert Mikluš, Martin Sitta, Miroslav Táborský, Petr Vacek

Překlad: Vojtěch Kostiha
Odborný poradce: Pavel Klimeš
Asistent režie a produkce: Jan Jabůrek, Marek Hrazdil
Zvuk a střih zvuku: Michaela Sommerová
Výsledný mix: Shepperton International
Kreativní supervize: Jarek Wójcik
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Pro Walt Disney Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2022
lladda
Příspěvky: 28
Registrován: 05 úno 2011 22:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Andor / Andor

Příspěvek od lladda »

Matouš Ruml a Helena Dvořáková v rozhovoru z dabingu seriálu Andor: https://youtu.be/lhC4Bx8R1y8
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Andor / Andor

Příspěvek od jackb »

Škoda že tam musí dabovat Pavel Soukup, protože mi jinak příjde dabing velmi povedený. Zas a opět bych vyzdvihnul Matouše Rumla (slyšel jsem ho teďka ve více věcech a ten jeho rozsah rolí, které dokáže s lehkostí nadabovat je úžasný a nebudu ani zmiňovat to jak si dokáže hrát s hlasem) a hodně se mi líbí Ladislav Županič, který je na tu roli přesný (žádný z předchozích dabérů by se podle mě úplně nehodil - snad jenom Jaromír Meduna). Jo a při sledování 4. dílu jsem si říkal co tam dělá Robert Jašków a musel jsem si hned najít, že to on není :D (ta podoba je neskutečná), takže mě ani nepřekvapuje, že tu postavu dabuje.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“