Halloween končí / Halloween Ends

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9286
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Halloween končí / Halloween Ends

Příspěvek od filip »

TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9286
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Halloween končí / Halloween Ends

Příspěvek od filip »

Tak tady mám chuť vraždit za to, že nevyšla Zlata Adamovská. Ač se mi líbí třeba obsazení paní Špráchalové, paní Spoustové, protože dabují málo, tak to je chyba.
Nicméně vzhledem k předchozím dvoum dílům, kde dabingy taky nenavazuji, předpokládám a doufám, že Nova nebo Prima celou novou sérii předabují.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Halloween končí / Halloween Ends

Příspěvek od jackb »

To si jako někdo řekl, že dabing předchozího dílu stál celkem za prd, tak to překoná :roll: ? Fakt to nemohl dělat někdo, kdo by to takhle hrozně neodfláknul a třeba by k sérii nebo žánru měl vztah? Eva Spoustová je úplně mimo, nehodí se jak k postavě tak k Jamie Lee Curtis, pak nechápu proč má postava vnučky už třetí dabérku, proč je v obsazení Jan Battěk, když daboval dost důležitou postavu v předchozích dvou dílech, proč je postava Lindsey díky obsazení Martiny Kechnerové tak výrazně omlazená, v roce 1978 kdy byl první Halloween, tak ta postava byla málé dítě cca 8-10 let (je opravdu tak těžké obsadit někoho věkově přiměřeného, aby ty postavy odpovídaly :-? ), pak mi příjde že tam je i v některých případech hlasové obsazení proti charakteru postavy. Fakt neexistuje mezi režiséry ani jeden fanoušek hororu, protože to je rána za ránou a tenhle dabing si nezaslouží jiné označení než paskvil :( ? A nikdo ne nemůže vymlouvát na nějakou neznalost, Halloween je věhlasná série, o těch předchozích dvou dílech se dost mluvilo a není nějaký neznámý malý horor.

Nejlíp dopadnul dabing dílu z roku 2018, kdy mi nesednul snad jenom Petr Pospíchal, který zněl unaveně a že vnučku a matka zněly jak vrstevnice, ale zbytek byl fajn.
Kubajs86cz
Příspěvky: 88
Registrován: 01 kvě 2021 14:49

Re: Halloween končí / Halloween Ends

Příspěvek od Kubajs86cz »

Vi se jestli bude dabing i na Blu-ray?
Odpovědět

Zpět na „Filmy“