Echo / Echo

Moderátor: Sen

Uživatelský avatar
John B
Moderátor
Příspěvky: 504
Registrován: 13 črc 2020 11:44

Echo / Echo

Příspěvek od John B »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | SZ | TRAILERY

Související: Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Iron Man 2, Thor, Captain America: První Avenger, Avengers, Iron Man 3, "Agenti S.H.I.E.L.D.", Thor: Temný svět, Captain America: Návrat prvního Avengera, Strážci Galaxie, "Daredevil", Avengers: Age of Ultron, Ant-Man, "Jessica Jones", Captain America: Občanská válka, Doctor Strange, Strážci Galaxie Vol. 2, Spider-Man: Homecoming, Thor: Ragnarok, Black Panther, Avengers: Infinity War, Ant-Man a Wasp, Captain Marvel, Avengers: Endgame, Spider-Man: Daleko od domova, 'WandaVision', 'Falcon a Winter Soldier', "Loki", Black Widow, "Co kdyby...?", Shang-Chi a legenda o deseti prstenech, Eternals, 'Hawkeye', Spider-Man: Bez domova, 'Moon Knight', Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství, 'Ms. Marvel', Thor: Láska jako hrom, "Já jsem Groot", "She-Hulk: Neuvěřitelná právnička", Vlkodlak: Noční lovec, Black Panther: Wakanda nechť žije, Strážci Galaxie: Sváteční speciál, Ant-Man a Wasp: Quantumania, Strážci Galaxie: Volume 3, 'Tajná invaze', Marvels

DABING: Disney+

1.SÉRIE
V českém znění: Robert Jašków - Chaske Spencer (Henry Black Crow Lopez), Jana Postlerová - Tantoo Cardinal (Chula), Miloš Vávra - Graham Greene (Skully), Sandra Černodrinská - Devery Jacobs (Bonnie), Jan Řezníček - Cody Lightning (Biscuits)

Dále v českém zněni: Milan Bahul - Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk / Kingpin), Miloslav König - Thomas E. Sullivan (Victor "Vickie" Tyson), Ondřej Gregor Brzobohatý - Charlie Cox (Matt Murdock / Daredevil), Luděk Čtvrtlík - Zahn McClarnon (William Lopez), Adrian Jastraban - Andrew Howard (Zane), Pavel Tesař - Jeremy Renner (Clint Barton / Hawkeye), Eliška Nezvalová - Jana Schmieding (Nita), Erika Stárková - Erin Ownbey (Grace), Barbora Mašlová - Wren Zhawenim Gotts (malá Bonnie), Michal Gulyáš, Radovan Klučka, Karolína Křišťálová, Linda Křišťálová, Jan Kříž, Marcela Kyselová, Jindřich Nováček, Tomáš Novotný, Radka Přibyslavská, Bohumír Starý, Jakub Štěpán, Jiří Valšuba, Vladimír Žďanský, Michaela Žitná, Eva Režnarová, Daniel Margolius, Barbora Šťastná, Martina Šťastná, Anděla Jirotková, Josefína Krycnerová, Zuzana Skalická, Jan Szymik, Leontýna Kochánková, Rey Koranteng, Svatopluk Schuller, Jakub Železný

Překlad: Vojtěch Kostiha
Asistent režie a produkce: Jan Jabůrek, Marek Hrazdil
Zvuk a střih zvuku: Guillermo Teillier
Výsledný mix: Shepperton International
Kreativní supervize: Nina Strenková, Maciej Eyman
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Pro Walt Disney Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2023
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1341
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Echo / Echo

Příspěvek od Brocc »

Líbí se mi, kolik lidí to dozoruje a pak to vypadá takhle. Jako Kingpin, klobouk dolů, něco tak na sílu a nepřirozenýho jsem dlouho neslyšel. A Oldřich Hajlich byl lepší Matt.
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1632
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Echo / Echo

Příspěvek od TmavyCyklista »

Však tam píšou Kreativní supervize, ne? Kreativní je to dost :lol:
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1341
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Echo / Echo

Příspěvek od Brocc »

Trochu mi to připomíná scénku z Comebacku. "Vy jste blázen?" "Ne, já jsem génius." Ta hranice je tenká.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7056
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Echo / Echo

Příspěvek od Michaela2 »

No já to určitě sledovat nebudu, jen mě zajímá, pokud Milan Bahul bude mluvit česky, on už nemá slovenský přízvuk? Kdysi dávno jsem ho slyšela a cítila jsem to.
Kubajs86cz
Příspěvky: 89
Registrován: 01 kvě 2021 14:49

Re: Echo / Echo

Příspěvek od Kubajs86cz »

Po shlédnutí musím říct že výkon pana Bahula na Kingpinovi je za mě absolutně perfektní a co se týče Ondreje Brzbohateho, tak ten mi na Daredevilovi sedí líp, jak Ondřej Hajlich, takže jsem si dabing moc užil a už se nemůžu dočkat až uvidím Daredevil Born Again.
DAW
Příspěvky: 11
Registrován: 24 srp 2022 16:41

Re: Echo / Echo

Příspěvek od DAW »

To já se musím přidat. Za mě Ondřej Brzobohatý skvěle sedne na Charlieho Coxe, oproti Hajlichovi, který byl na něj až moc mladý. A Milan Bahul má zase přesně tu Kingpinovu hrubost, která mi na Netflixu u Tůmy chyběla. Já jsem tedy jednoznačně pro tohle obsazení a těším se na nového Daredevila. :)
Uživatelský avatar
John B
Moderátor
Příspěvky: 504
Registrován: 13 črc 2020 11:44

Re: Echo / Echo

Příspěvek od John B »

S Daredevilem to bylo následovně - Ve Spider-Manovi ho dělal Vilém Čapek, ale to bylo pro Sony, takže byl prostě obsazen na těch pár vět. V momentě kdy se dostal do She-Hulk, čili pod Disney, tak si na něj Disney nechalo udělat casting a ten vyhrál Ondřej Gregor Brzobohatý, který je na něm podle mě skvělý a těšing na to, až ho uslyšíme víc. Milan Bahul je super volba a vlastně je takovým "paradoxem," že je Slovák a v sk dabingu dělá Kingpina někdo jiný. Podle mě zní dobře a žádný slovenský přízvuk tam osobně rozhodně neslyším. Pan Žďánský si tohle podle mě určitě hlídá a je v tom extra pečlivý.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2629
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Echo / Echo

Příspěvek od Pan X »

Ono je někdy jednoduší všechno kritizovat :D . Obsazení je naprosto v pořádku. Pan Bahul zní skvěle a dodává přesné charisma Kingpinovi jaké má mít. Já tedy taky žádný přízvuk neslyším. A rozhodně jsem rád, že Charlie Cox je pan Brzobohatý. Je v té roli skvělý. Každému se líbí něco jiného. Takže souhlasím s uživateli Kubajs86cz a Daw. ;)
Uživatelský avatar
MikeZ
Příspěvky: 539
Registrován: 01 zář 2008 15:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Echo / Echo

Příspěvek od MikeZ »

Bahul to tlačí na sílu a mluví se zvláštní kadencí úplně stejně jako D'Onofrio v originále, nechápu výtky.
Odpovědět

Zpět na „Minisérie“