Já, padouch 4 / Despicable Me 4

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2438
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Já, padouch 4 / Despicable Me 4

Nový příspěvek od klmdfkj »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

Související: Já, padouch, Já, padouch 2, Já, padouch 3, Mimoni, Mimoni 2: Padouch přichází

DABING: Kino

V českém znění: Jiří Lábus - Steve Carell (Gru), Veronika Žilková - Kristen Wiig (Lucy), Anna Mercedes Čtvrtníčková - Joey King (Poppy), Jan Vondráček - Will Ferrell (Maxime), Iva Pazderková - Sofía Vergara (Valentina), Ivana Korolová - Miranda Cosgrove (Margo), Magdalena Müller - Dana Gaier (Edith), Jan Šťastný - Steve Coogan (Silas Velezadek), Petr Stach - Stephen Colbert (Perry), Lucie Štěpánková - Chloe Fineman (Patsy), Yasmin Faye - Madison Skyy Polan (Agnes), Zdeněk Štěpán - Pierre Coffin (Mimoni), Saša Rašilov - Chris Renaud (Übelschlechtová), Miroslav Hanuš - Romesh Ranganathan (Dr. Nefario), Tomáš Racek - Brad Ableson (sensei O'Sullivan), Dušan Sitek (pan Sympaťák), Max Budiman, Štěpán Dostal, Michal Gulyáš, Richard Haan, Jana Holcová, Zbyšek Horák, Filip Hořejš, Jan Jabůrek, Martin Janouš, Milan Kačmarčík, Daniel Krejčík, Radka Krninská, Jan Kříž, Marie Křížová, Ludmila Molínová, Jiří Panzner, Zuzana Slavíková, Radka Stupková, Pavel Šrom, Natálie Topinková, Martin Überall, Radovan Vaculík, Martin Večera, David Voráček

Překlad: Vojtěch Kostiha
Texty písní: Šárka Krejčí
Produkce: Marek Hrazdil, Jan Jabůrek
Zvuk: Martin Večeřa
Výsledný mix: Deluxe London
Hudební režie: Jan Kříž
Dialogy a režie: Zdeněk Štěpán
Pro Universal Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2024
L55
Příspěvky: 568
Registrován: 30 bře 2020 17:36

Re: Já, padouch 4 / Despicable Me 4

Nový příspěvek od L55 »

SPOILER!!!
Na konci filmu by se měli objevit doposud všichni padouchové, jak i ze série Já, padouch, tak i ze dvou filmů Mimoni. Podle mých informací tam rozhodně nepromluvili všichni, jen nějaké jedno slovo řekl Vector z jedničky a Balthazar Bratt z trojky nějakou jednu větu. Doufám tedy, i když no, nevím, jestli to poznám, že je pan Panzner v obsazení taky na tu chvíli na Vectorovi. Braňo Holiček kromě reklam dlouho už nic nenadaboval, takže tam to asi nečekám.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“