Smallville / Smallville

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 881
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Smallville / Smallville

Příspěvek od Slipio »

Jiří Ployhar mi moc na Zoda nesedí, ale tak snad mile překvapí. Doufám, že to doklepnou i s 10.serii.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3360
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Smallville / Smallville

Příspěvek od jackb »

Ployhar bude v pohodě. To víc se bojim Viléma Udatného na Greena, neumím si to moc představit. A moc se mi nelíbí Zbyšek Horák na Sandse, protože Horák má chladnej hrubej hlas narozdíl od Sandse. A velká pochvala že Jor-Elovi zůstal Brancuzský
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 881
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Smallville / Smallville

Příspěvek od Slipio »

Dotaz ze stránek:
Venca: Dobrý den, chtěl bych se zeptat: Kdy budete dávat můj oblíbený seriál Smallville (série 8,9 a 10), který jste před dlouhou dobou slíbili?

Reprízu VIII. řady Smallville vysíláme od 24.8.2011, premiéry řad IX a X plánujeme na příští rok


:evil: Já nevím, jestli to ta nova myslí vážně (ale pořád doufám, že ne). Oni si z nás dělají úplnou srandu. Není nad Primu, která co řekne, to snad vždy splní. Ještě že jsem přestal sledovat ''novácké'' seriály v češtině, jelikož těch bych se už asi nikdy nedočkal.

EDIT: Sice to sem napatří, ale nebudu to psát všude:

Čtvrtou sérii amerického seriálu Útěk z vězení zatím neplánujeme a také neplánujeme pokračovat ve vysílání seriálu 24. hodin.

Vysílání seriálu Hranice nemožného zatím neplánujeme

Lukáš: Dobrý den Chtěl bych se zeptat jestli někdy budete vysílat seriál Ztraceni. Děkuji
Bohužel nemáme vysílací práva.

Lukáš: Dobrý den, já bych se chtěl zeptat, proč jste odvysílali jen 8 dílů 7 série Dva a půl chlapa? Proč nepokračujete? Na Slovensku už celou sérii odvysílali? Děkuji předem za odpověď.

Z programových důvodů bylo vysílání VII. řady přerušeno, příští rok zreprízujeme řady II-VI a odvysíláme celou řadu VII.

Jirka: Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jaký bude dabing u nové Hvězné brány (Stargate Universe)? Myslím kdo koho bude dabovat. Děkuji za odpověď.

Pokusíme se zachovat stávající obsazení, u všech postav to ale nemůžeme zaručit.



Takže na Nově nás čekají zase jenom mnou neoblíbené kriminálky :roll:
Naposledy upravil(a) Slipio dne 28 srp 2011 10:50, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Smallville / Smallville

Příspěvek od Markus »

Páni, tak to jsem se přepočítal. :( No asi ještě mají práva na nějakou tu stou reprízu bůh ví čeho...
Obrázek
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3263
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Smallville / Smallville

Příspěvek od oberon »

Jelikož jsem si zvykl říkat věcem pravým jménem, tak bych tu hrůzu rád pojmenoval, prosím doplnit:
7. SÉRIE
Petr Gelnar - Tom Welling (Bizarro)
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1876
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Smallville / Smallville

Příspěvek od Manche »

Markus píše:Páni, tak to jsem se přepočítal. :( No asi ještě mají práva na nějakou tu stou reprízu bůh ví čeho...
Tak to docela zamrzí a minimálně stejně mě naštval ten Útěk z vězení, ten už takhle odložili loni... :(
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3263
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Smallville / Smallville

Příspěvek od oberon »

Nova má dabingy povětšinou kvalitní a dodržuje zaběhnutá spojení, ale co se týče vysílání, tak je hrozná, zrovna Útěk z vězení a 24 Hodin jsou seriály, které mě od nich bavily dost...
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3360
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Smallville / Smallville

Příspěvek od jackb »

Tak já se už ani nedivím, od té doby co už Nově nešéfuje Dvořák, ale ten právník, tak to jde s Novou těžce z kopce

Tak pro Útěk z vězení a 24 hodin existuje šance na tom mužskym kanálu. I když bych radši, kdyby se u 24 hodin změnil režisér českého znění, protože to co předváděl Petr Pospíchal ve 4. a 5. sérii (co vlastně předvádí ve všech dabingách, které režíruje kromě Pacifiku) mě hodně znechutilo
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6805
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Smallville / Smallville

Příspěvek od bloom »

jackb píše:I když bych radši, kdyby se u 24 hodin změnil režisér českého znění, protože to co předváděl Petr Pospíchal ve 4. a 5. sérii (co vlastně předvádí ve všech dabingách, které režíruje kromě Pacifiku) mě hodně znechutilo
Já si nemyslím, že by to v případě 24 hodin byla přímo jeho vina, podle mě se vzhledem ke klesající sledovanosti snížil rozpočet a s ním i úroveň dabingu (a s prvními třemi sériemi, které byly opravdu vypiplané ten kontrast vyzněl dvojnásobně). Pod taktovkou některých jiných by to mohlo dopadnou daleko hůř...
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Smallville / Smallville

Příspěvek od Markus »

Trochu jsem aktualizoval devátou sérii. Nutno dodat, že pan režisér Davida Prachaře na Shankse chtěl, ale jednoduše nebyl dostupný. Avšak musím říct, že Lukáš Hlavica zní úžasně, stejně tak Zbyšek Horák jako Dr. Fate... Stargirl dabuje asi Anežka Pohorská, ale nejsem si jistý (slyšel jsem letmo jednu větu), tak ji raději nepřidávám...
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Seriály“