Pacific / The Pacific

Moderátor: Sen

Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Pacific / The Pacific

Příspěvek od Jack_6428 »

Naposledy upravil(a) Jack_6428 dne 12 lis 2022 15:06, celkem upraveno 14 x.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Pacific / The Pacific

Příspěvek od Jack_6428 »

Tak a doplněno :)
Musím říct, že to nebylo špatný na úvodní díl. Uvidíme, co přístě. Myslím si, že se to náležitě rozjede a taky se určitě podíváme do historie života hrdinů, tedy doufám. Co se týče dabingu, tak obsazení je skvělé. Snad tam ale bude i vícero ženských rolí :) Jinak děkuju HBO za odvysílání jen den po USA premiéře a za Full HD obraz s 5.1 zvukem, bylo to fajné a jsem zvědav na další díl :D
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Pacific / The Pacific

Příspěvek od bloom »

Ondřej Vetchý - James Badge Dale (Robert Leckie), Jiří Štěpnička - William Sadler (Plukovník Puller)
Petr Pospíchal četl i titulky a namluvil si i epizodku otce postavy, co dabuje Ondřej Vetchý.
Camulator
Příspěvky: 204
Registrován: 13 srp 2009 21:08

Re: Pacific / The Pacific

Příspěvek od Camulator »

Hned jak jsem uviděl toho Leckieho mi bylo jasný, že ho nebude dabovat nikdo jinej než Vetchý :lol:
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Pacific / The Pacific

Příspěvek od Joe Black »

Opět po dlouhé době slyšíme v dabingu Katku Hrachovcovou? To mám velkou radost. A začínám mít slabost také pro Marcelu Nohýnkovou.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Pacific / The Pacific

Příspěvek od Jack_6428 »

Doplněn Filip Čapka a Michal Jagelka, kteří mi unikli. Teď už to je fakt komplet :)

Pokud to tu někdo, kdo se na dabingu podílel, čte, chci poděkovat za skvělé a pestré obsazení, je to zatím moc fajn! :P

@Joe: Jinak souhlasim Joe, že Katku jsme neslyšeli už celkem dlouho :mrgreen:

@Camulator: Že jo? :lol: Jsou si dost podobný 8-)
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Camulator
Příspěvky: 204
Registrován: 13 srp 2009 21:08

Re: Pacific / The Pacific

Příspěvek od Camulator »

Kdyby měl Vetchý na Facebooku aplikaci "Najdi svý dvojče" tak to najde toho herce, tak bych to řek...
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Pacific / The Pacific

Příspěvek od Jack_6428 »

Camulator píše:Kdyby měl Vetchý na Facebooku aplikaci "Najdi svý dvojče" tak to najde toho herce, tak bych to řek...
To souhlas :mrgreen:

Mimochodem, to tu nikdo nemá HBO? Čekal jsem, že tu bude smršť dojmů, jelikož to je očekáváný hit a ono nic :lol:
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Pacific / The Pacific

Příspěvek od Budy »

Seriál sice nesleduji, ale našel jsem si herce na googlu a že by se nějak podobal se říct nedá.
18.05.2008 – 07.05.2015
Odpovědět

Zpět na „Minisérie“