Hlášení chyb

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od Džejňulka »

Já jsem ráda, že se vám podařilo fórum resuscitovat. A tahle ta světlá verze mi hrozně připomíná dobu dávno minulou, kdy jsem tu byla pečená vařená. Tak je to pěkná nostalgie :-: :)
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od KOMZA »

Jen se chci zeptat – mám pocit, že minimální počet písmen k vyhledávání zde na fóru byla tři písmena, nyní to chce čtyři. Bylo by případně možné to nějak upravit, prosím?
fabec122
Příspěvky: 1566
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od fabec122 »

Na hlavní stránce mám krom klasických témat i anketu u Jamese McAvoye. Máte to taky někdo? :D
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

fabec122 píše: 09 črc 2022 19:32 Na hlavní stránce mám krom klasických témat i anketu u Jamese McAvoye. Máte to taky někdo? :D
To je testovací provoz ankety na hlavní stránce. Uvidíme, zda se to uchytí.
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

KOMZA píše: 09 črc 2022 18:57 Jen se chci zeptat – mám pocit, že minimální počet písmen k vyhledávání zde na fóru byla tři písmena, nyní to chce čtyři. Bylo by případně možné to nějak upravit, prosím?
Nezdá se, že by se tato hodnota dala jednoduše přenastavit. Nešlo by zkusit hledat ta tři písmena přes ten nový Google Search? Jen tak na zkoušku…
zena52
Příspěvky: 3
Registrován: 11 črc 2022 11:20

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od zena52 »

Zdravím,
jsem tu nová, tak nevím, zda se to třeba už někde řešilo.
Dřív mi šlo v seznamu seriálů i filmů rozkliknout vyhledané a zobrazil se topic k tomu danému filmu/seriálu. Teď to rozkliknout nejde, ani v jednom seznamu. Ani v Mozille, ani v Chrome.
Díky za info.
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

Ty seznamy se sice půl roku neaktualizovaly, je ale pravda, že do aktualizace fungovaly. Upřímně nevím, proč z nich ty odkazy zmizely. Na toto budeme muset najít řešení.

Odložím si tu pro sebe odkaz na tento doplněk, který bych mohl vyzkoušet - myslím, že ho používá i slovenské DF: https://www.phpbb.com/customise/db/exte ... pic_index/
zena52
Příspěvky: 3
Registrován: 11 črc 2022 11:20

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od zena52 »

chovanecm píše: 11 črc 2022 23:54 Ty seznamy se sice půl roku neaktualizovaly, je ale pravda, že do aktualizace fungovaly. Upřímně nevím, proč z nich ty odkazy zmizely. Na toto budeme muset najít řešení.

Odložím si tu pro sebe odkaz na tento doplněk, který bych mohl vyzkoušet - myslím, že ho používá i slovenské DF: https://www.phpbb.com/customise/db/exte ... pic_index/
Díky moc, držím palce, aby se to podařilo.
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5676
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od ReDabér »

Nějak divně se zobrazují dabéři v oddíle Jiné, viz třeba Glenn Close :-?
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2305
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od klmdfkj »

Je to kvůli označení [ dokument ]
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“