Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství / Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2324
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství / Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Příspěvek od klmdfkj »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

Související: Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Iron Man 2, Thor, Captain America: První Avenger, Avengers, Iron Man 3, "Agenti S.H.I.E.L.D.", Thor: Temný svět, Captain America: Návrat prvního Avengera, Strážci Galaxie, "Daredevil", Avengers: Age of Ultron, Ant-Man, "Jessica Jones", Captain America: Občanská válka, Doctor Strange, Strážci Galaxie Vol. 2, Spider-Man: Homecoming, Thor: Ragnarok, Black Panther, Avengers: Infinity War, Ant-Man a Wasp, Captain Marvel, Avengers: Endgame, Spider-Man: Daleko od domova, 'WandaVision', 'Falcon a Winter Soldier', "Loki", Black Widow, "Co kdyby...?", Shang-Chi a legenda o deseti prstenech, Eternals, 'Hawkeye', Spider-Man: Bez domova, 'Moon Knight', 'Ms. Marvel', Thor: Láska jako hrom, "Já jsem Groot", "She-Hulk: Neuvěřitelná právnička", Vlkodlak: Noční lovec, Black Panther: Wakanda nechť žije, Strážci Galaxie: Sváteční speciál, Ant-Man a Wasp: Quantumania, Strážci Galaxie: Volume 3, 'Tajná invaze'

DABING: Kino

V českém znění: Josef Pejchal - Benedict Cumberbatch (Dr. Stephen Strange), Helena Dvořáková - Elizabeth Olsen (Wanda Maximovová / Scarlet Witch), Igor Bareš - Benedict Wong (Wong), Vilém Udatný - Chiwetel Ejiofor (Karl Mordo), Anna Mercedes Čtvrtníčková - Xochitl Gomez (America Chavezová), Jan Vondráček - Michael Stuhlbarg (Nicodemus West), Anna Brousková - Rachel McAdams (Dr. Christine Palmerová), Daniel Vano - Julian Hilliard (Billy Maximoff), Vít Eduard Gajdoš - Jett Klyne (Tommy Maximoff), Nikol Kouklová - Sheila Atim (Sara), Ivan Jiřík - Daniel Swain (Londýnský mistr), Jan Vlasák - Bruce Campbell (stánkař), Kateřina Petrová - Hayley Atwell (Captain Carterová), Pavel Soukup - Patrick Stewart (profesor Charles Xavier), Jana Stryková - Lashana Lynch (Captain Marvel), Kamila Špráchalová - Charlize Theron (Clea), Viktor Dvořák - John Krasinski (Reed Richards), Dora Bouzková, Michal Gulyáš, Jan Kříž, Jan Šťastný, Radka Krninská, Eliška Nezvalová, Denny Ratajský

Překlad: Vojtěch Kostiha
Asistent režie a produkce: Marek Hrazdil, Jan Jabůrek
Zvuk a střih zvuku: Guillermo Teillier, Michaela Sommerová
Výsledný mix: Shepperton International
Kreativní supervizor: Maciej Eyman
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Pro Walt Disney Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2022
Kubajs86cz
Příspěvky: 89
Registrován: 01 kvě 2021 14:49

Re: Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství

Příspěvek od Kubajs86cz »

Tak jsem přišel z kina a musím říct, že tento dabing byl excelentní BRAVO :-: :-:
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 258
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství

Příspěvek od eroXman »

Souhlasím, dabing byl velice skvělý. Hodně se mi líbila Helena Dvořáková, dovolím si tvrdit, že byla mnohem lepší než v Age of Ultron a svojí roli zvládla na jedničku a to samé i Josef Pejchal :-:

Zbytek obsazení bylo taktéž skvělé, rozhodně na to zajděte do kina :)
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 427
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství

Příspěvek od Darth Vader »

Taktéž se musím připojit a přidat další pozitivní recenzi tohoto dabingu, jelikož si to velice zaslouží! Helena Dvořáková je podle mě skvělá Wanda a je super, že nezůstala přeobsazena a že ji tato role byla vrácena. U Josefa Pejchala mi přijde, že s každým filmem, kde Strange mluví, je lepší a lepší. A je úplně skvělý, že byl dodržen Pavel Soukup na Profesora X, to mi udělalo snad největší radost. Fakt super dabing!
Ne každý nový dabing je špatný.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1721
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství

Příspěvek od Jack_6428 »

Moc se v tom multiverzu nevyznám, natož s dabingem, nicméně nic mi netrhalo uši. Vesměs to znělo dobře a některé hlasy se mi i líbily.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2629
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství

Příspěvek od Pan X »

V pátek 14. Května jsem byl na Doctoru Strangeovi v mnohovesmíru šílenství. Ale k hodnocení se dostávám, až teď. Takže pár slov k českému dabingu. Začnu hned u Stephena :P Josef Pejchal je naprosto skvělý jako Benedict Cumberbatch :-: s tou postavou se naprosto sžil a vždy si užívám jeho každé slovo. :-: Stejně to tak mám u Heleny Dvořákové a její Wandy Maximoffové, skvěle k ní pasuje a umí bravůrně zvládat její naštvanou polohu a její milou polohu. :-: A jsem opravdu moc rád, že se na ní vrátila po své dabingové pauze, kterou bohužel měla ze zdravotních důvodů. A pak bych ještě chtěl zmínit dvě jména. Pana Igora Bareše, který je naprosto skvělý jako Wong. To je prostě radost poslouchat :-: a velkou legendu našeho skvělého dabingu 8-) Pavla Soukupa, který se vrátil na svojí mega spjatou postavu na profesora Charlese Xaviera. Je to prostě největší lahůdka a třešnička na dortu. :-: Také všichni další herci předvedli, skvělé výkony. Suma sumárum dabing je naprosto skvělý. :-: Krásně zpracovaný (zvuk, překlad, výkony, režie), vše na jedničku. Takže za mě skvělé a dávám tomu 9/10. :-: 8-)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“