Radek Škvor

Máte svého oblíbence od P do T? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: ReDabér, palg, Pomajz

Radek Škvor

Příspěvekod Michaela2 » 12 kvě 2008 16:14

Obrázek
Narozen: 29.3.1989
Rodina: Jan Škvor - bratr

Ukázka dabingu:

(2009 - Harry Potter a Princ dvojí krve, autor LuisaRayn)


Dabing:
FILMY
2014 Holky to chtěj taky [Nova] - Andreas Christ (Nick)
2014 Nečekaný nepřítel - Andrew James Allen (Kansas)
2013 Gambit - Sadao Ueda (Chuck)
2013 Kick-Ass 2 - Aaron Taylor-Johnson (Dave Lizewski / Nářez)
2013 Millerovi na tripu - Will Poulter (Kenny Rossmore)
2013 Pravidla mlčení - Shia LaBeouf (Ben)
2013 Sex nebo život! - Lloyd Daniels (Derek)
2013 Svobodná umění - John Magaro (Dean)
2013 Zasažen bleskem - Matt Prokop (Dwayne)
2013 Zmizení - Dylan Minnette (Ralph Dover) + Paul Dano (Alex Jones)
2012 Albert Nobbs - Aaron Johnson (Joe)
2012 Cinema verite - Nick Eversman (Grant Loud)
2012 Kontraband - Caleb Landry Jones (Andy)
2012 Válečný kůň - Leonard Carow (Michael)
2012 Sousedská hlídka - Nicholas Braun (Jason)
2012 Ztracenci - C. Thomas Howell (Ponyboy Curtis)
2011 Barbar Conan - Leo Howard (mladý Conan)
2011 Bouře meteorů [Universal Channel] - Brett Dier (Jason)
2011 Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 - Tom Felton (Draco Malfoy)
2011 Hříšný tanec 2 [ČT] - Diego Luna (Javier Suarez)
2011 Maturiťák - Jared Kusnitz (Justin Wexler)
2011 Seznamte se, Monica Velour - Dustin Ingram (Tobe)
2011 Single Man - Nicholas Hoult (Kenny)
2011 Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder [Blu Ray] - Temuera Morrison (Boba Fett)
2011 Transformers 3 - Shia LaBeouf (Sam Witwicky)
2011 Vřískot 4 - Nico Tortorella (Trevor Sheldon)
2011 X-Men: První třída - Caleb Landry Jones (Sean Cassidy / Banshee)
2011 Zrození Planety opic - Tom Felton (Dodge Landon)
2010 Amerika - Philip Johnson (Amerika)
2010 Cabin Fever 2 - Rusty Kelley (Alex)
2010 Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 - Tom Felton (Draco Malfoy)
2010 Legendy z Dogtownu [dabing Nova] - Michael Angarano (Sid)
2010 LEGO: Clutch Powers zasahuje - Christopher Emerson (princ Varen)
2010 Městečko Grockleton - Simon Stanley-Ward (Marcus)
2010 Nářez - Aaron Johnson (Dave Lizewski / Nářez)
2010 Noční můra v Elm Street - Thomas Dekker (Jesse Braun)
2010 Pánská jízda 2: Poslední pokušení - Max Landwirth (Tommy)
2010 Podivná věda - Anthony Michael Hall (Gary Wallace)
2010 Prostě Peck [HBO] - Kyle Kaplan (Geiger)
2010 Transformers [dabing Nova] - Shia LaBeouf (Sam Witwicky)
2010 Univerzální voják: Znovuzrození [DVD] - Kristopher Van Varenberg (Miles)
2010 Vražedná chůva - Thomas Curtis (Tom Olson)
2009 Bacha na balóny - Martin Spanjers (Randy Randinger)
2009 Divoká krása [Prima] - Eddie Redmayne (Antony Baekeland)
2009 Harry Potter a Princ dvojí krve - Tom Felton (Draco Malfoy)
2009 Inkoustové srdce - Rafi Gavron (Farid)
2009 Jennifer's Body - Bacha, kouše! - Johnny Simmons (Chip)
2009 Lekce řízení [dabing ČT] - Rupert Grint (Ben Marshall)
2009 Milk - Emile Hirsch (Cleve Jones)
2009 Student Charlie Banks [dabing Cinemax] - Jesse Eisenberg (Charlie)
2009 Temné vzpomínky - Harry Eden (Joe Scot jako teenager)
2009 Transformers: Pomsta poražených - Shia LaBeouf (Sam Witwicky)
2009 Vášeň a zrada [dabing Prima] - Devon Sawa (Noah Ward)
2009 Velcí Bratři - Christopher Mintz-Plasse (Augie Farks)
2009 Vraždy podle abecedy [Barrandov] - Nate Dushku (Tim)
2009 Vražedný souboj - Ethan Rosenfeld (Robby Sabian)
2009 Zombieland - Jesse Eisenberg (Columbus)
2009 Znovu 17 - Sterling Knight (Alex O'Donnell)
2008 10 000 př.n.l. - Steven Strait (D'Leh)
2008 Ďáblova dílna - Sebastian Urzendowsky (Kolya Karloff)
2008 Hodina duchů - Cody Linley (Sean)
2008 Noci hrůzy - Peter Bark (Michael)
2008 Střední škola ledová - Jonathan Ke Quan (Kim)
2008 Velcí bratři- Christopher Mintz-Plasse (Augie Farks)
2008 V rytmu stepu - Brennan Gademans (Quake)
2007 Alpha Dog - Anton Yelchin (Zack Mazursky)
2007 Beat Street - Robert Taylor (Lee Kirkland)
2007 Harry Potter a Fénixův řád - Tom Felton (Draco Malfoy)
2007 Kněz je poděs - Josh Flitter (knězův malý pomocník)
2007 Kontrakt - Jamie Anderson (Chris Keene)
2007 Poslední přání - Michael Angarano (Dylan Jameison)
2007 Transformers [dabing DVD]- Shia LaBeouf (Sam Witwicky)
2006 Láska není v ceně [dabing Prima] - Courtney Gains (Kenneth Wurman)
2006 Nebezpečná hra na vojáky - Sean Astin (William 'Billy' Tepper)
2006 Super střední [dabing HBO] - Michael Angarano (Will Stronghold)
2006 Zathura: Vesmírné dobrodružství - Josh Hutcherson (Walter)
2005 Godsend [VHS] - Cameron Bright (Adam Duncan)
2005 Harry Potter a Ohnivý pohár - Thomas Andrew Felton (Draco Malfoy)
2005 Hlasy nevinnosti - Carlos Padilla (Chava)
2005 Final Cut - Brendan Fletcher (Michael)
2005 Luční harfa [dabing Film+] - Edward Furlong (Collin Fenwick)
2005 Soukromé očko [Film+] - Jan Lamb (DJ Hard)
2005 Škola superhrdinů - Michael Angarano (Will Nezdolný)
2005 Zrození - Cameron Bright (malý Sean)
2004 Divoké dny - Josh Hutcherson (Chris Morse)
2004 Harry Potter a vězeň z Azkabanu - Tom Felton (Draco Malfoy)
2004 Kráčející skála - Khleo Thomas (Pete Vaughn)
2004 Pokémon Navždy (Ash Ketchum)
2004 Stanley a Iris [2. dabing Nova] - Harley Cross (Richard King)
2003 13 duchů - Alec Roberts (Robert 'Bobby' Kriticos)
2003 Cesta do zatracení - Liam Aiken (Peter Sullivan)
2003 Dům za všechny peníze [Prima] - Billy Lombardo (Benny)
2003 Expres foto [dabing VHS] - Dylan Smith (Jakob Yorkin)
2003 Ledový zásah - Myles Jeffrey (Jason Blanchard)
2003 Lovec démonů - Jeremy Sumpter (mladý Adam)
2003 Santa Claus [Nova] - Christian Fitzpatrick (Joe)
2003 Téměř dokonalý zločin - Hunter McGilvray (Miller Wilson)
2003 Tenkrát v Americe - Scott Schutzman Tiler, Brian Bloom (mladý Noodles, Patsy)
2003 Žába k zulíbání - Matt Weinberg (Bubák)
2002 Červený drak - Tyler Patrick Jones (Josh Graham)
2002 DARYL [2. dabing Nova] - Danny Corkill (Želva Fox)
2002 Harry Potter a Tajemná komnata - Tom Felton (Draco Malfoy)
2002 Hořké sladkosti - Cameron Finley (Max Weiland)
2002 Indiana Jones a chrám zkázy [dabing Nova] - Jonatham Ke Quan (Mrňous)
2002 Legenda o Červeném draku - Xie Miao (Hung Man Ting)
2002 Matilda [ČT] - Brian Levison (Michael Brambula)
2002 Pokémon 3 (Ash Ketchum)
2002 Skleněný dům - Trevor Morgan (Rhett)
2002 Star Wars: Epizoda II - Klony útočí - Daniel Logan (Boba Fett)
2002 Znamení - Rory Culkin (Morgan Hess)
2001 Gremlins [CET21] - Corey Feldman (Pete Fountaine)
2001 Harry Potter a Kámen mudrců - Tom Felton (Draco Malfoy)
2001 Malý Nicky - Satan Junior - Isaiah Griffin (Scottie Dunleavy)
2001 Můj pes Skip - Frankie Muniz (Willie Morris)
2001 Nenarozený - Anton Yelchin (Milo)
2001 Pearl Harbor - Reiley McClendon (malý Danny)
2001 Pokémon: První film (Ash Ketchum)
2001 Pokémon 2: Síla jednotlivce (Ash Ketchum)
2001 Poslední naděje [dabing ČT] - Tony T. Johnson (Darrell Whitmore)
2001 Pošli to dál - Haley Joel Osment (Trevor McKinney)
2000 Agent v sukni - Jascha Washington (Trent)
2000 Kdopak to mluví 3 [dabing Nova] - David Gallagher (Mikey)
2000 Naopak - Fred Savage (Charlie)
2000 Poltergeist - Oliver Robins (Robbie Freeling)
2000 Poltergeist 2 - Oliver Robins (Robbie Freeling)
2000 To přece nemůže být nebe - Jamie Williams (Phil)
200x Odpadlík [dabing Hallmark] - Thomas Curtis (Benjo Yoder)
200x Srdce v Atlantidě - Anton Yelchin (Bobby Garfield)
200x Tichá noc [dabing Hallmark] - Matthew Harbour (mladý Fritz Vincken)
1999 Kontraband - Simon Cheung (malý poslíček)
1999 Život je krásný - Giorgio Cantarini (Giosué Orefice)
1998 Hráči na vinici Páně - Niilo Kiviranta (Billy Quarrier)
1998 Samotář v Seattlu [Nova] - Ross Malinger (Jonáš Baldwin)

SERIÁLY
2013 Arrow - Colton Haynes (Roy Harper)
2013 Capri [3.série] - Eros Galbiati (Thomas Schwarz + více rolí)
2013 Merlin [5.série] - Bradley James (Artuš Pendragon)
2013 Prolhané krásky [3.série] - Drew Van Acker, Shane Coffey (Jason DiLaurentis, Holden Strauss)
2013 Vlčí mládě [2.série] - Dylan O'Brien (Stiles Stilinski)
2013 Wolfblood - Bobby Lockwood (Rhydian)
2012-13 Big Time Rush [3.-4.série] - Carlos Pena (Carlos Garcia)
2012 Castle na zabití [4.série] - Walter Perez (Bobby Lopez)
2012 Epizody - Jacob Anderson (Kevin)
2012 Kouzla filmových maskérů - Rayce Bird
2012 Merlin [4.série ]- Bradley James (Artuš Pendragon)
2012 Prolhané krásky - Ryan Merriman, Cody Christian, Steven Krueger, Brant Daugherty, Diego Boneta (Ian Thomas, Mike Montgomery, Ben, Noel Kahn(1x03), Alex Santiago)
2012 Ve znamení raka - Gabriel Basso (Adam Jamison)
2012 Vetřelci z hlubin - Donn Swaby (Andy)
2012 Vychovávat Hope - 2.série - Bret Loehr (Tommy)
2011-12 Legenda Korry - (Bolin)
2011 Dexter - Marc John Jefferies (Wendell Owens)
2011 Jak jsem poznal vaši matku [6.série] - David Henrie (syn)
2011 Vlčí mládě - Dylan O'Brien (Stiles Stilinski)
2010 Big Time Rush - Carlos Pena (Carlos Garcia)
2010 Famílie - Miles Heizer (Drew Holt)
2010 Jak jsem poznal vaši matku [4.-5.série] - David Henrie (syn)
2010 Lovci duchů [5.série] - Jake Abel (Adam Milligan)
2010 Merlin - Bradley James (Artuš Pendragon)
2010 Sonny ve velkém světě [2.série] - Doug Brochu (Grady Mitchell)
2010 Útěk z vězení - 4.série - Marshall Allman (LJ Burrows)
2010-12 Zoufalé manželky [6.-8.série] - Shawn Pyfrom (Andrew Van De Kamp)
2009 Jak jsem poznal vaši matku - 1.-2.série - David Henrie (syn)
2009-10 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka - Noah Bean (David Connor)
2009 Sonny ve velkém světě [1.série] - Doug Brochu (Grady Mitchell)
2009 Útěk z vězení - 3.série - Marshall Allman (LJ Burrows)
2009 Zoufalé manželky - 5.série - Shawn Pyfrom (Andrew Van de Kamp)
2008 Útěk z vězení - 2.série - Marshall Allman (LJ Burrows)
2008 Zoufalé manželky - 3.-4.série - Shawn Pyfrom (Andrew Van de Kamp)
2007 Plastická chirurgie s.r.o. - 3.série - John Hensley (Matt McNamara)
2007 Smallville - 6.série - Kyle Gallner (Bart Allen)
2007 Útěk z vězení - 1.série - Marshall Allman (LJ Burrows)
2007 Zoufalé manželky - 2.série - Shawn Pyfrom (Andrew Van de Kamp)
2006 Zoufalé manželky - 1.série - Shawn Pyfrom (Andrew Van de Kamp)
2005 Kutil Tim [5.-8.série] - Zachery Ty Brian (Bradley Michael Taylor)
2003 Digimon - 2.série (Izzy)
2003 Kachorra - Federico Barón (Lautaro Moravia-Estévez)
2002 Digimon - 1.série (Izzy)
2002 Divoký měsíc - Emiliano Fernández (Diego)
2002 Milagros - Enrique Alpas (Malý José Antonio Wilson Gómez Echevarría)
2002 Yago, syn džungle - Gastón Soffriti (Mateo Sirenio)
2000 Hvězdná brána - Jeff Gulka (Charlie)
2000-1x Pokémon 1.-15. série (Ash Ketchum)
1998 Chobotnice [9.série] - Andrea Lorina (Paul Altamara)
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, J.Postlerová, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová
oblíbenci Lukáš Hlavica, Radek Škvor,Filip Jančík 8-)
Uživatelský avatar
Michaela2
 
Příspěvky: 6407
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Pha-Malá Strana

Re: Radek Škvor

Příspěvekod Michaela2 » 16 zář 2012 02:05

zajímavý rozhovor s Radkem o dabingu :-:

http://tomaskabat.blog.idnes.cz/c/17686 ... ostav.html
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, J.Postlerová, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová
oblíbenci Lukáš Hlavica, Radek Škvor,Filip Jančík 8-)
Uživatelský avatar
Michaela2
 
Příspěvky: 6407
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Pha-Malá Strana

Re: Radek Škvor

Příspěvekod Mark LS » 29 dub 2014 15:33

1999 Případ pro Sam [1.série] - Ross Bagley (Donny Landry)
2001 Rosalinda - Ricky Mergold (David)
2003 Kriminálka Kolín [4.-5.série] - Tim Grindau (Florian Hennes)
2006 Elisa z Rivombrosy [2.série] - Daniel Tschirley (16-letý hrabě Martino Ristori)
2007 Chameleon [2.série] - Christopher Masterson (Chris Conti)
2007 Chameleon [3.série] - Jameson Baltes (Dylan Hale), Emile Hirsch (Bryce Banks)
2008 - 2009 Případ pro Sam [3.série] - Emile Hirsch (Bryce Banks)
2009 Případ pro Sam [4.série] - Jf Pryor (Kevin Davidson)
2013 Síla intrik [1.série] - Primo Reggiani (Antonio Pironi + více rolí)
2013 Síla intrik [2.série] - Primo Reggiani (Antonio Pironi), Giorgio Lupano (Francesco del Monte + více rolí)
2013 - 2014 Síla intrik [3.série] - Giorgio Lupano (Francesco del Monte + více rolí)
Uživatelský avatar
Mark LS
 
Příspěvky: 8004
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Radek Škvor

Příspěvekod brecht » 31 led 2015 20:36

2014 Violetta [2. série] - Diego Dominguez Llort (Diego)
Ženské oblíbenkyně: Anna Theimerová, Petra Hanžlíková, Vlasta Žehrová, Jana Páleníčková, Rozita Erbanová, Simona Postlerová
Mužští oblíbenci: Libor Hruška, Ivo Hrbáč, Braňo Holiček, Jaromír Meduna, Petr Lněnička, Pavel Vondra, Jan Šťastný,Pavel Rímský
brecht
 
Příspěvky: 459
Registrován: 14 srp 2014 17:16


Zpět na P-T - Profily dabérů a režisérů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Arrow | Big Bang Theory | Game of Thrones
Glee | Walking Dead


SerialZone.cz - seriály