Nemám rád Primu

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Odpovědět
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Nemám rád Primu

Příspěvek od ocypuc »

https://www.youtube.com/watch?v=8h8ICdp_MMk ani se nedivím že Prima kašle na dabing, když dokáže takto zprznit takovou písničku https://www.youtube.com/watch?v=gYcR5wT1wKE
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1257
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nemám rád Primu

Příspěvek od Krikri »

Á, koukám příznivec Šulákové. :) Že je Prima stanice pro primitivy a prostoduché jedince už vím hezkých pár let (sic z poněkud závažnějších důvodů s dalekosáhlejšími následky, než jen zprznění jedné písničky). Jen kulturní barbar může vědomě zlikvidovat dabingy všech seriálů z tehdejší Premiéry.
Nicméně tvůj vztek na Primu bude dozajista jen krátkodobou záležitostí a nejpozději za pár dnů budeš tuhle stanici opět se zaujetím sledovat.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Nemám rád Primu

Příspěvek od ocypuc »

Budeš se divit, ale máš i částečně pravdu. Budu se dívat na Bylo Nebylo. A jiné seriály a filmy od Primy budu opravdu bojkotovat dál.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1257
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nemám rád Primu

Příspěvek od Krikri »

Potom ale nejsi žádným odpůrcem Primy, když máš tak slabou vůli a necháš se tak lacino koupit.:P Já na Primu kydám hnůj za již zmíněný čin proti kultuře, ale za svým slovem si skálopevně stojím. Primu jsem si naposledy zapnul roku 2006, když tam ráno dávali animovaného Sandokana, od té doby tuhle stanici nesleduju. Zkuste mě někdo trumfnout! :mrgreen:
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
DAN K.
Příspěvky: 1684
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nemám rád Primu

Příspěvek od DAN K. »

S těmi dabingy Premiéry je to vina lidí, kteří už na Primě dávno nepracujou. to je jako se zlobit na současnou německou vládu kvůli činům Adolfa Hitlera. Smysl to moc nedává, nebo vlastně vůbec.... :)... Ale já vás jinak chápu, kluci, já taky nemám Primu rád a to vždycky každej tejden v pondělí ráno :D
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1257
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nemám rád Primu

Příspěvek od Krikri »

Ale aby ta současná Prima vysílala, tak ji museli převzít právě ti, co zničili archiv Premiéry a už tehdy nakoupili ty americké a skopčácké sračky, které už víc jak 15 let tahle stanice stále dokola protáčí. Kdyby nynější vedení Primy mělo úmysly podobné těm z tehdejší Premiéry, nic jim nebrání ty tehdejší seriály znovu koupit, třebaže s novým dabingem. Ale evidentně hrají basu s těmi likvidátory archivu Premiéry, proto je má nenávist vůči Primě stále opodstatněná.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Nemám rád Primu

Příspěvek od Lukiz »

Obávám se, že úmysly jsou stále stejné = levně, ale efektivně zaplácnout čas mezi reklamama. :D :D
salgado
Příspěvky: 2480
Registrován: 06 zář 2010 13:45

Re: Nemám rád Primu

Příspěvek od salgado »

Naprostý souhlas. Na komerční televizi je každý film v podstatě pouze výplní reklamních bloků. Já komerční televize prakticky bojkotuji několik let, na reklamní bloky se opravdu dívat nemusím. :D Ono stačí to, co jsme nuceni sledovat na "nereklamní" ČT. :P
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7060
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Nemám rád Primu

Příspěvek od Michaela2 »

já je bojkotuji všechny, televizi jsem vyhodila :D to málo,co mě zajímá, si stáhnu ... ted jsem byla 2 dny u rodičů, kolem tv jsem vždy jen procházela a i tak jsem kroutila hlavou nad těma vymejvárnama ( kdykoli jsem prošla, byla reklama nebo nákej hyperinteligentní film :mrgreen: )
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1257
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nemám rád Primu

Příspěvek od Krikri »

salgado píše:Naprostý souhlas. Na komerční televizi je každý film v podstatě pouze výplní reklamních bloků. Já komerční televize prakticky bojkotuji několik let, na reklamní bloky se opravdu dívat nemusím. :D Ono stačí to, co jsme nuceni sledovat na "nereklamní" ČT. :P
Přesně, taky už řadu let nezapínám žádnou komerční TV stanici (naposledy asi ve 2011 TV Barrandov, když tam běželi Gumídci a nikdy předtím nevysílané díly Šmoulů). Fakt nechápu lidi, kteří ještě v dnešní moderní době usednou před obrazovku komerční TV stanice, aby od ní stejně každých 10 minut znechuceně odcházeli nebo alespoň ztišovali zvuk, když všechno, co tyhle komerční stanice nabízejí můžou bez problémů shlédnout na Youtube nebo stáhnout z Uložta. Dovedu to pochopit u důchodců, kteří nemají internet a neumějí s ním zacházet, těm logicky nic jiného nezbývá, než přetrpět reklamy v TV, ale u všech ostatních mi to fakt hlava nebere... :roll:
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Odpovědět

Zpět na „Mimo mísu“