Kdo přežije / Survivor

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7071
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od Michaela2 »

Jako že vůbec neplánují nebo zatím? Však ještě před rokem psali, že se budou snažit nové série zajistit. :-?
Hlavně, že jak blbka na základě jejich vyjádření přes rok čekám na dabing :D Hlavně, že je prostor na kriminálky, špitáloviny a německé slátaniny. :->
Maximas
Příspěvky: 55
Registrován: 19 pro 2016 21:58

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od Maximas »

Michaela2 píše:Jako že vůbec neplánují nebo zatím? Však ještě před rokem psali, že se budou snažit nové série zajistit. :-?
Hlavně, že jak blbka na základě jejich vyjádření přes rok čekám na dabing :D Hlavně, že je prostor na kriminálky, špitáloviny a německé slátaniny. :->
Doslovně mi napsali : Dobrý den, nové řady se zatím nerýsují :(.
mrx.friend
Příspěvky: 195
Registrován: 03 čer 2010 16:49

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od mrx.friend »

Od 7. března bude v ranních hodinách na COOLu už třetí kolečko Jižního Pacifiku.
Snad už tedy za ten cca půl rok premiérový řady poběží :?
Lábroš
Příspěvky: 1
Registrován: 20 črc 2021 08:13

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od Lábroš »

Já doufám že už konečně budou nové protože já už viděl všechny série (kromě 37 - 39) a strašně moc mě štvalo že si musím číst titulky ale když jsem všechny viděl díly viděl tak bych klidně panu režisérovi jakcí dabeři by se hodili k postavám a zároveň jaké postavy by i on daboval takže jestli tohle mistr pan Filip Jančík uvidí jednou tak ať mi napíše a můžu mu je doporučit
Kolousek001
Příspěvky: 42
Registrován: 02 dub 2012 20:05

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od Kolousek001 »

Je škoda, že neschopná Prima tento pořad pohřbila a místo toho 100x dokola opakuje Simpsny, či Hvězdnou bránu. Pamatuju že dřív byly dva díly Simpsnů a pak právě jeden díl Kdo přežije. Ideálka ... A zdá se, že se na Coolu tohoto pořadu už nikdy nedočkáme , jak repríz tak nových řad ... škoda.
tomas.prochazka
Příspěvky: 229
Registrován: 10 srp 2014 11:13

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od tomas.prochazka »

Na Voyo se od června objeví 43. série amerického Survivoru pod názvem Survivor: USA.

Zbyšek Horák - Jeff Probst, rok výroby 2023 v S PRO Alfa. 8-)
Maximas
Příspěvky: 55
Registrován: 19 pro 2016 21:58

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od Maximas »

Wow. :-: Napjatě čekám na nové dabované série cca 6 let, už jsem ani nedoufal, ale přesto se zřejmě dočkáme. Jen bych byl neskonale rád, pokud by se nadabovaly všechny série, které českým zněním nedisponují, tedy od 29. řady.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7071
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od Michaela2 »

A myslíš, že poběží, když začínají 43. sérii? Bych v to asi moc nedoufala.
Maximas
Příspěvky: 55
Registrován: 19 pro 2016 21:58

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od Maximas »

Bohužel to nezní moc pravděpodobně, spíše jde o takové zbožné přání. Dost mě mrzí, že jedna z nejpopulárnějších reality show světa si u nás již mnoho let nevysloužila zakoupení práv na její další vysílání. Přitom se z mého skromného pohledu jedná o pořad, který by tu sledovanost měl mít slušnou.
Odpovědět

Zpět na „Reality Show“