Ivo Novák

Máte svého oblíbence od L do O? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michaela_
Admin
Příspěvky: 7089
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Ivo Novák

Příspěvek od Michaela_ »

Ivo Novák.jpg
Ivo Novák.jpg (19.24 KiB) Zobrazeno 8265 x
Narozen: 21.3.1967
Rodina: manželka Claudia Vašeková


(2012 - Nebezpečná metoda, autor tomas.kucera11)

Dabing:
FILMY
2024 Air America [dabing AMC] – David Marshall Grant (Rob Diehl)
2024 Akta Pentagon: Skrytá válka [dabing Filmbox] - Rick Holmes (Murray)
2024 Běsy podle Grimmů: Červená Karkulka (Brown)
2024 Běsy podle Grimmů: Popelka (Kitamura)
2024 Bodyguard na volné noze - Christian Slater (Sebastian Earle)
2024 Datel Woody jede na tábor - Patrick Williams (Walters)
2024 Dracula II: Vzkříšení [dabing SkyShowtime] - Stephen Billington (Dracula)
2024 Garfield ve filmu - Snoop Dogg (Kočka s páskou přes oko)
2024 Havěť - Samir Nait (Ali)
2024 Hrabě Monte Christo - Patrick Mille (Danglars)
2024 Magický plášť - Cory Phillips (Semprini)
2024 Maigret a drahoušek z Montmartru [dabing Epic Drama] - Adrian Rawlins (Oscar Bonvoisin)
2024 Maigret a případ mrtvého muže [dabing Epic Drama] - Hugh Simon (Dr. Paul)
2024 Místo činu Kolín: Jizva - Volker Muthmann (Christian)
2024 Místo činu Kolín: Pojďte, vy děti - Patrick Joswig (Ammon)
2024 Motorkáři - Michael Abbott Jr. (David)
2024 Nevěstina máma - Michael McDonald (Clay)
2024 Nezlomní - Ali Suliman (Chik)
2024 Operace Fortune: Ruse de guerre [dabing Canal+] - Peter Ferdinando (Mike)
2024 Peníze těch tupců - David Faber (David Faber)
2024 Pravá ruka pomsty - Brian Geraghty (Hollister)
2024 Stačí jedna noc - Mahesh Jadu (Jeffrey)
2024 Status: Naživu - Robert Walker Branchaud (Jo-Paul)
2024 Stíny smrti: Ďáblův most - Pierre-Olivier Mornas (Eric)
2024 Stíny smrti: Vraždy ve Štrasburku - Jean-François Legonin (Ronald)
2024 Stíny smrti: Záhadné zmizení - Bruno Dreyfürst (Dietsch)
2024 Špatnej polda [dabing Canal+] - Michael Shannon (Mundt)
2024 Témeř nevinná lež - Michael Shannon (Shriver)
2024 Únos Air Force One [dabing Spektrum] - Clayton Norcross (Palmer)
2023 578 Magnum - Alexandre Nguyen (Hung)
2023 Barvy lásky [dabing Prima] - Michael Brown (Ray Dixon)
2023 Bílý žralok [dabing Film+] - Colm Feore (admirál Aaron Richland a jiné)
2023 Blue Beetle - Tahj Vaughans (sjetý chlápek)
2023 Detektiv z kuchyně: Jíška dne [dabing Prima] - Lane Edwards (Nicholas Belvedere)
2023 Detektiv z kuchyně: Zdravé místo k umírání [dabing Prima] - Patrick Sabongui (Lucas)
2023 Divoké pobřeží - Roué Verveer (Ronald)
2023 Domácí příšerky - Boris Dergačov (Otec)
2023 Dům chtíče - Lenn Kudrjawizki (Victor)
2023 Erik kamenné srdce - Hendrik Toompere Jr. (Erikův táta)
2023 Fér hra - Rich Sommer (Paul)
2023 Horké letní noci - Thomas Jane (seržant Calhoun)
2023 Hostitel - Todd Jenkins (Mikhail)
2023 Hovoří ženy - Marcus Craig (Cornelius)
2023 Jana Eyrová [dabing Filmbox] - Craig Roberts (John Reed)
2023 Ještěr - Michael Rene Walton (David)
2023 Kdo zabil Maggie Moore? - Christopher Denham (Andy)
2023 Kobra 11: Bezmocnost - Eugen Bauder (Tobias Cramm)
2023 Kód 8 - Matthew Gouveia (manažer)
2023 Labutí princezna: Déle než navždy - Clayton James (Jean-Bob)
2023 Labutí princezna: Zrodila se pohádka - Clayton James (Jean-Bob)
2023 LaRoy - John Magaro (Ray)
2023 Láska na talíři - Patrick Martens (Twan)
2023 Loutkáři - Johannes Allmayer (Ludwig)
2023 Mack a Rita - Simon Rex (Luka)
2023 Mafia Mamma - Francesco Mastroianni (Aldo)
2023 Matka roku - Sebastian Dela (Teleskop)
2023 Mia a já ve filmu - Stefan Gossler (Raynor)
2023 Nulový kontakt - TJ Kayama (Riku)
2023 Operace Fortune: Ruse de guerre - Oliver Maltman (Arnold)
2023 Poslední syn - Alex Meraz (Patty)
2023 Poslední šance - Jack Parr (Lewis Ash)
2023 Přes řeku a do stínu stromů - Enzo Cilenti (Gran Maestro)
2023 Roboti - Paul Rust (Zach)
2023 Těhotná s.r.o. - Thom Hoffman (Piet)
2023 Tlapková patrola ve velkofilmu - Nylan Parthipan (Zuma)
2023 Věrná až za hrob - Gijs Naber (Luuk Luijten)
2023 V obležení - Ryan O'Nan (strážník Huber)
2023 Vražedná lekce - Marcus LaVoi (Phil)
2023 Zachraňte tygra - Samir Gurung (Otec)
2023 Zlatokopky [dabing Prima] - Rhys Coiro (Spencer)
2023 Zúčtování - Jackson D. Kane (Clem)
2023 Žebřík do nebe - Touha po zítřku - Nikolai Kinski (René Valmund)
2022 21 Jump Street [dabing Filmbox] - Johnny Depp (Tom Hanson)
2022 Bent - Karl Urban (Danny Gallagher)
2022 Bojovný muž z Kentucky - Michael Ross (Šerif)
2022 Burani v Paříži - Jeanfi Janssens (Tony)
2022 Deset dní v Sugar Mountain - Crawford Wilson (Bradley)
2022 Divoký mustang - Josh Stewart (Dan)
2022 Dračí prokletí - J.R. Brown (James Oren)
2022 Furioza - Marcin Velinov (Blizna)
2022 Hodina nejistoty - Andrew Chown (Robert)
2022 Charro! [dabing ČT] - Robert Karnes (Harvey)
2022 Jak uspokojit Glorii - Martín Barea Mattos (zákazník)
2022 Jeden den muže mimo zákon [dabing ČT] - Frank DeKova (Denver)
2022 Kopilot - Kevin Patzke (Kevin)
2022 Král komedie [dabing HBO] - Ed Herlihy (Ed Herlihy)
2022 Královny kupónů - Paul Rust (Anderson)
2022 Leadbelly - Leonard Wrentz (Bachař)
2022 Legendy zločinu [dabing Filmbox] - Sam Spruell (Jack McVitie)
2022 Letní jízda - Al Linea (Terry T)
2022 Murer - Anatomie zločinu - Roland Jaeger (Schuhmann)
2022 Muž v pozadí [dabing Filmbox] - Eddie Marsan (Paul Wolfowitz)
2022 Nečekaný útok - Jasper Pääkkönen (Markus)
2022 Notre-Dame v plamenech - Sébastien Lalanne (Marcus)
2022 Paralelní matky - Israel Elejalde (Arturo)
2022 Perfektní stalker - Daniel Simpson (forenzní)
2022 Pět dnů války - Johnathon Schaech (Rezo)
2022 Plán A - Mishchuk Oleksandr Yuriiovych (seržant)
2022 Poker Face - Daniel MacPherson (Sam McIntyre)
2022 Poslední výstřel - Juan Pablo Raba (Mauricio)
2022 Požehnaná - Emilio García (Lucas)
2022 Ray Donovan: Film - Andrew Rothenberg (O'Connor)
2022 Scooby-Doo o Halloweenu - Anthony Carrigan (Trevor)
2022 Soused - Mex Schlüpfer (Guido)
2022 Stín v oblacích - Callan Mulvey (Reeves)
2022 Šachová novela - Clemens Berndorff (Dr. Swoboda)
2022 Test (Gaspard)
2022 Útěk [dabing ČT] (Chico)
2022 Válečnice - Julius Tennon (Moru)
2022 V bublině - John Cena (Steve)
2022 Včelka Mája: Královský klenot - Cam Ralph (Plukovník)
2022 Věznice vyvolených - Dan Payne (Paybeck)
2022 Vlna veder - David James Lewis (Teddy)
2022 Výbušnej koktejl - David Burnell IV (Shocker)
2022 Vřískot - David Arquette (Dewey Riley)
2022 Zaměstnanec měsíce - Stéphane Pezerat (José)
2022 Zamilovaný Figaro - Shazad Latif (Charlie)
2022 Základna [dabing Nova] - Alfie Stewart (Yunger)
2022 Zákon vesmíru - Robert Christopher Riley (Winston)
2022 Ztracená jednotka - Burt Kwouk (vietnamský úředník)
2022 Životní závod - Jeremy Sande (Jeffery)
2021 7500 - Paul Wollin (Daniel)
2021 Anonymní - Pierre-Laurent Santelli (Marcel Istria)
2021 Avantgarda - Tomer Oz (Tunda)
2021 Cesta k vykoupení - Gary Lee Mahmoud (doktor)
2021 Dlouhý víkend - Jim Rash (Larry)
2021 Dokonalý ženich - Patrick Fugit (Alex Buckingham)
2021 Dům pro Irene - Rick Roberts (John)
2021 Dvě svatby a jeden zločin - Zahf Paroo (John Nevin)
2021 Eliminators - Bruce Lester-Johnson (Reid)
2021 Halloween zabíjí - Brian F. Durkin (Graham)
2021 Hříšné noci [dabing Filmbox] - William H. Macy (Bill)
2021 Jak milovat s D - Philip D. McQuillan (Andy)
2021 Jak se dostat na Princeton - Michael Genadry (Ben)
2021 Kde se touláš, Bernadetto [dabing Prima] - Shaun Cameron Hall (Pablo)
2021 Klan Gucci - Gaetano Bruno (Franc)
2021 Kosmopes a Turbokočka - Robert G. Slade (Todd)
2021 Lék na zármutek - Liam Siebolt (veterinář)
2021 Liga spravedlnosti Zacka Snydera - Gary Reimer (sniper u budovy soudu)
2021 Loupež století - Juan Alari (Gaita)
2021 Mariňák 3: V obležení - Vlado Mihailov (Mohamed)
2021 Mauritánec: Deník z Guantánama - David Fynn (Kent)
2021 Městečko South Park: Očkovací speciál - Trey Parker (Korektní ředitel)
2021 Můj kamarád dinosaurus - Lucas Ross (Brown)
2021 Noční útok - Richard Cabral (Duncan)
2021 Očista navždy - Gregory Zaragoza (Xavier)
2021 Oddaná - Sebastian Cybulski (Ernest Thorn)
2021 Opičí agent - James Dickey (Stan)
2021 Pekařky z Brooklynu - Aitor Luna (Fernando)
2021 Policajt v Beverly Hills [dabing Paramount Network] - Gerald Berns (policajt v Beverly Hills 1)
2021 Poslední šichta - Dano Duran (Fernando)
2021 Probuzení - Paul Stroili (Frank)
2021 Příběh klokanice Joey - Brooks Ryan (Adam)
2021 Roj [dabing Filmbox] - Richard Chamberlain (Dr. Hubbard)
2021 Rozbitý robot Ron - David Menkin (Cleaver)
2021 Rozhněvaný muž - Alex Ferns (John)
2021 Rufusova dobrodružství: Neobyčejný mazlíček - Cory Phillips (Abbott)
2021 Řezník [dabing Filmbox] - Jerry Trimble (Eddie)
2021 Sebevražedný oddíl - Taika Waititi (Ratcatcher)
2021 Síla psa - George Mason (Cricket)
2021 Skleněné peklo [dabing Filmbox] - Erik L. Nelson (Wes)
2021 Šachová partie - Ramses Jimenez (Andre)
2021 Šišouni v New Yorku [dabing Paramount Network] - Phil Hartman (Marlax)
2021 Tlapková patrola ve filmu - Shayle Simons (Zuma)
2021 Troop Zero - Mike Epps (Dwayne Champaign)
2021 Vražedné podezření - Ryan Francis (Troy / Mike)
2021 Zabiják poldů [dabing Prima] - Bill Champion (Dr. Leonard)
2021 Zabiják proti své vůli - Milo Cawthorne (Hadley)
2021 Zamilovaná chůva - Kevin O'Grady (policista + titulky)
2021 Záhada v Saint-Tropez - Vincent Desagnat (Andreas Kalamannis)
2021 Země - Warren Christie (Adam)
2021 Zkrať to, zlato - Ronny Chieng (Sam)
2021 Život v Heights - Noah Catala (Pete)
2020 Cold Brook - Brad William Henke (Chip)
2020 Démon zatracení - Kevin Bigley (Ty)
2020 Detektiv Leo zasahuje - Dustin Milligan (Danny)
2020 Eurovize - Björn Hlynur Haraldsson (Arnar)
2020 Hercule Poirot: Kočka mezi holuby [dabing Filmbox] - Adam De Ville (Bob Rawlinson)
2020 Hra s ďáblem - Scott Rose (Al) + Frank Rivera (Paco)
2020 Christine - Timothy Simons (Steve)
2020 Lovingovi - Chris Greene (Percy)
2020 Manželka a manžel - Gaetano Bruno (Christian)
2020 Mezi námi medvědy - Film - Patton Oswalt (Nom Nom)
2020 Městečko South Park: Pandemický speciál - Chris Borkovec (zprávař)
2020 Můj andílek - Mirko Grillini (Dr. Armand)
2020 Obhájce nevinných - Hayes Mercure (Jeremy Doss)
2020 Ostrov pokladů - Dermot Keaney (Israel Hands) + Cody Palance (Blind Pew)
2020 Pobřeží smrti - Peter Johnson (Riley)
2020 Příchod temné noci - Andrea Scarduzio (Frank)
2020 Richard Jewell - Billy Slaughter (Tim Barker)
2020 Rodina k pronájmu - Philippe Rebbot (Rémi)
2020 Slova nebo obrazy? [dabing Filmbox] - Adam DiMarco (Swint)
2020 Složka 64 [dabing ČT] - Michael Brostrup (Bak)
2020 SpongeBob ve filmu: Houba na útěku - Rodger Bumpass (Sépiák)
2020 Strom přání - Ryan Renshaw (otec)
2020 Svatební host - Ryan Hansen (Aaron)
2020 Sváteční rande - Julien Marlon Samani (Luc)
2020 Špioni - David Lodge (Lišák)
2020 Tajné hrátky - Josh Radnor (Jeff)
2020 Taková malá vražda - Joe Unger (Bubba)
2020 Tlapková patrola: Tryskáč na záchranu - Shayle Simons (Zuma)
2020 Velké dobrodružství malé pandy - Jonathan Salway (Benny)
2020 Vítězství v krvi - Chris Mullinax (Jack Dunn)
2020 Zabiják - Souleymane Sy Savane (Bokassa)
2020 Záhada Hailey Deanové: 2+2 = vražda - Brent Stait (Rob)
2020 Zničeni láskou - Guillaume Marquet (kontrolor věznice)
2019 Anna - Adrian Can (John)
2019 Bestie [dabing Filmbox] - Tom Wu (Generál Jantapan)
2019 Blaze - Richard Linklater (magnát 1)
2019 Colette: Příběh vášně - Jake Graf (Gaston de Caillavet)
2019 Cutter [dabing Filmbox] - Todd Jensen (Parks)
2019 Daddy Cool - Laurent Mouton (táta Violetty)
2019 Hněv bojovníka - You Benchang (mistr Yuan)
2019 Mercy - Simon McBurney (sir Francis Chichester)
2019 Nebezpečná laskavost - Andrew Rannells (Darren)
2019 Nutná oběť - Jake Simons (Tiaz)
2019 Rozmarné jaro: Čas na zázraky - Stephan Grossmann (Gregor)
2019 Ticho před bouří - Jeremy Strong (Reid Miller)
2019 Tlapková patrola - Alex Thorne (Zuma)
2019 Tlapková patrola: Vždy ve střehu - Shayle Simons (Zuma)
2019 To Kapitola 2 - Teach Grant (Henry Bowers)
2019 Varianova válka [dabing Nova] - Lorne Brass (Lion Feuchtwanger)
2019 Všechno nejhorší 2 - Jimmy Gonzales (policista)
2019 Výjimeční přátelé - Enrico Colantoni (Bill Isler)
2019 Zámek hrůzy [dabing Filmbox] - Tom Irwin (Lou)
2019 Zelená kniha - Dennis W. Hall (Mags)
2018 A zase ti Mupeti! [dabing Disney] - Steve Whitmire (žabák Kermit)
2018 Blade Runner [dabing Nova] - Edward James Olmos (Gaff + titulky)
2018 Cesta bez návratu - Larry Sullivan (James Gullick)
2018 Cézanne a já - Nicolas Gob (Edouard)
2018 Cizinec ve vlaku - Shazad Latif (Vince)
2018 Dej mi své dítě - Robert Wu (Martin)
2018 Hot Dog - Tim Wilde (vedoucí GSG 10)
2018 Hrdinové ohně - Thad Luckinbill (Scott)
2018 Inga Lindström: Smím prosit? - Max Florian Hoppe (Henner)
2018 Inga Lindström: Zamilovaná asistentka - Max Engelke (Matti Olson)
2018 Iron Man: Vzestup techniky - Matthew Mercer (Iron Man / Tony Stark)
2018 Jigsaw - Paul Braunstein (Ryan)
2018 Malý rytíř Trenk - Denis Lyons (Haug)
2018 Malý Velký Bojovník [dabing Prima] - Yuming Du (strážce Wu)
2018 Manchurianský kandidát [dabing ČT] - Zeljko Ivanek (Utly)
2018 Nádech pro lásku - Jonathan Hyde (Dr. Entwistle)
2018 Osamělý vlk McQuade - John Anderson (Burnside)
2018 Osudový verdikt - Vicellous Shannon (agent Porter)
2018 Princezna a dráček - Varvara Chaban (Taciturn)
2018 Probudím se zase včera - Brian Huskey (ředitel Hansen)
2018 Přání smrti - Ronnie Gene Blevins (Joe)
2018 Psí domov - Gregory Tunner (turista v červeném)
2018 Rampage Ničitelé - Jake Lacy (Brett Wyden)
2018 Scooby-Doo a Batman: Spolu a odvážně - Kevin Michael Richardson (Chimp)
2018 Sestra - Tudor Munteanu (Grigore)
2018 Sladké pokušení - Jan Sosniok (Tom)
2018 Solo: Star Wars Story - Warwick Davis (Weazel)
2018 Spojené království - Vusi Kunene (Tshekedi)
2018 Šílená matka [dabing Filmbox] - Tony Amendola (Tony)
2018 Taxi 5 - Monsieur Poulpe (Ménard)
2018 Trojská odyssea - Ego Mikitas (Priam)
2018 Všechny prachy světa - Andrea Piedimonte Bodini (Corvo)
2018 Zásahová jednotka - Haitao Li (Huang)
2018 Země zločinu: Smrt za noci svatojánské - Gregor Bloéb (Florian)
2017 Auta 3 - Cheech Marin (Ramone)
2017 Lady Macbeth - Cosmo Jarvis (Sebastian)
2017 Rychle a zběsile 8 - Janmarco Santiago (Fernando)
2017 Strážci Galaxie Vol. 2 - Tommy Flanagan (Tullk)
2016 Božská Florence - Christian McKay (Earl Wilson)
2016 Jason Bourne - Scott Shepherd (ředitel NI Edwin Russell)
2016 Půlnoční dítě - Michael Shannon (Roy)
2016 Šéfka - Peter Dinklage (Renault)
2015 Advokátní kancelář [Nova] - Eugenio Krauss (Cardellini, taxikář)
2015 Bullet - Eric Etebari (Manual Kane)
2015 Co by kdyby - Adam Driver (Phillip Altman)
2015 Co jsme komu udělali? - Nicolas Buchoux (Xavier Dupuy-Jambard)
2015 Dítě číslo 44 - Paddy Considine, Jason Clarke (Vladimir Malevič, Anatolij Tarasovič Brodskij)
2015 Frankie & Alice - Brian Markinson (Dr. Backman)
2015 Grázlové z vidlákova - J.D. Evermore (Strážník Boyd)
2015 Greenberg - Dave Franco (Rich)
2015 John Wick - Dean Winters (Avi)
2015 Josephine, báječná, a přesto svobodná - Valentin Merlet (Aymeric)
2015 Jurský svět - James DuMont (Hal Osterly)
2015 Kde vládne zbraň - Toby Jones (Jerry)
2015 Lepší teď než nikdy - Scott Shepherd (Luke)
2015 Liga spravedlivých: V pasti času - Liam O'Brien (Aquaman)
2015 Mistr [DVD] - Rami Malek (Clark)
2015 Mysli jako on 2 [HBO] - David Walton (Terrell)
2015 Nebezpečná síť - Michael Gaston (agent Bob)
2015 Pěna dní - Sacha Bourdo (Mišmaš)
2015 Promiňte, že žiju - Cesare Bocci (Volponi)
2015 Scooby Doo: Maska Modrého sokola [Nova] - Kevin Michael Richardson (starosta Ron Starlin)
2015 Scooby-Doo a skupina Kiss - Paul Stanley (Starchild)
2015 Spongebob ve filmu: Houba na suchu - Rodger Bumpass (Sépiák)
2015 Šílenství Debory Loganové - Brett Gentile (Gavin)
2015 Učitelé na zakázku - Arnaud Ducret (Eric - profesor tělesné výchovy)
2015 Válečná banda - Luke Goss (kapitán Jack Wosick)
2015 V hlavě - Josh Cooley (Kulich)
2015 Všemocný Batman: Zvířecí instinkty - Chris Diamantopoulos (Oliver Queen / Green Arrow)
2015 Zabij mě třikrát - Luke Hemsworth (Dylan Smith)
2013 Čas hrdinů [Nova] - Stephen Walters (Cpl.Syd Brightling)
2013 Gambit - Julian Rhind-Tutt (Xander)
2013 jOBS - Masi Oka (Ken Tanaka)
2013 Kon-Tiki - Mikhail Basmadjian (Seňor Real)
2013 Nevinný [dabing MGM] - Anthony Hopkins (Bob Glass)
2013 Podfukáři - José Garcia (ředitel banky Etienne Forcier) & Conan O'Brien (sám sebe)
2013 Povodeň [Prima] - Ricky Harris (Ray)
2013 Riddick - Jordi Mollà (Santana)
2013 Tichá dohoda - Michael Murphy (Draddy)
2013 Twilight sága: Rozbřesk - 2. část - JD Pardo (Nahuel)
2013 Útok na Bílý dům - Jason Clarke (Stenz)
2013 Zásilka - Mike Dopud (Julio) + Mark Gibbon (Jake) + Kim Kondrashoff (hlídač)
2013 Zásilka [Prima] - Lochlyn Munro (Eddie)
2013 Země naděje - Tim Guinee (Drew Scott)
2012 24 hodin: Vykoupení - Zolile Nokwe (Youssou Dubaku)
2012 Agent bez jména - Adam Beach (Mason Reese)
2012 Jak porodit a nezbláznit se - Taboo (sám sebe)
2012 Kazatel [dabing Cinemax] - Stephen Moyer (Owen Pace)
2012 Krokodýl vs. aligátor - Corey Landis (Paul Beaumont)
2012 Lehká jízda [Nova] - Tim McKenzie (Chiller)
2012 Město Ember [Nova] - Toby Jones (Barton Snode)
2012 Mořský vlk [Nova] - Robinson Reichel (Kelly)
2012 Mužská srdce - Justus von Dohnányi (Bruce Berger)
2012 Ničivé tornádo - (Brad-meteorologický ústav)
2012 Olsenova banda - Jonas Schmidt (asistent Holm + další postavy)
2012 Sousedská hlídka - Will Forte (seržant Bressman)
2012 Srážka planet - David Lewis (Marshall)
2012 Volte mě! - Josh Lawson (Tripp)
2012 Zázračný krystal - Frank Grimes (kapitán)
2011 13 - Michael Shannon (Henry)
2011 Ace Ventura: Zvířecí detektiv [dabing Universal Channel] - David Margulies (doktor)
2011 Čarodějky ze země OZ - Tyler Hollinger (moderátor)
2011 Čistá práce [dabing Nova] - Stephen Campbell Moore (Kevin Swain)
2011 Hvězdné tolary - Eisi Gulp (voják)
2011 Ideální milenka [dabing MGM] - James Spader (Ray Reardon)
2010 Být či nebýt [Prima] - Tim Matheson (poručík Andre Sobinski)
2010 Čisté víno - Bruce Nozick (Thomas Jenkins)
2010 Neporazitelný: Vykoupení - Hristo Shopov (Warden Kuss)
2010 Ondine - Tony Curran (Alex + titulky)
2010 Robin Hood - Scott Grimes (Will Scarlet)
2010 Teorie chaosu - Ty Olsson (Zlý převozník)
2010 Žhavé místo [dabing MGM] - Charles Martin Smith (Lon Gulick)
2009 Ruka mrtvého muže - Rodney Scott (Monty)
2008 Nejkrásnější hádanka - Ladislav Dostál (vrchní sluha prince)
2008 Úhel pohledu - Eduardo Noriega (Enrique)
2008 Zámek v oblacích - Crispin Freeman (Princ Tuřín)
2007 Dannyho parťáci 3Vincent Cassel (François Toulour)
2007 Dvě ďábelské oči - Harvey Keitel (Roderick Usher)
2007 Kráska dne - Jean Sorel (Pierre Serizy)
2007 Rituál - Jason Ritter (muž v baru)
2007 Sunshine - Benedict Wong (Trey)
2007 Velkej Biják - Kal Penn (Eduard)
2006 Aladinova lampa [DVD] - Boris Bystrov (Aladin),
2006 Sám v temnotě - Will Sanderson (agent Miles), Malcolm Scott (dodavatel)
2006 Syriana - Akbar Kurtha (princ Meshal Al-Subaai)
2005 Hellraiser IV: Bloodline - Adam Scott (Jacques)
2005 Hotel "Století" aneb Historie jednoho pokoje [dabing ČT] - Russell Yuen (Xiang)
2005 Nechoď klepat na dveře - Gabriel Mann (Earl)
2005 Nerovná partie [dabing ČT] - Kevin Crowley (Hlídač)
2005 Sám v temnotě - Will Sanderson (agent Miles)
2004 V zajetí těla - Philippe Torreton (Marco Tisserand)
2003 Láska nebeská - Andrew Lincoln (Mark)
2002 Klikaři - James Nesbitt (James Hands)
2002 Válka policajtů - Steven Waddington (Jeff)
2000 Mise pomsty - Allan Kolman (Ziggy)
1996 Carlitova cesta [dabing VHS] - John Leguizamo (Billy Blanco)
199x Vrána - Michael Massee (Funboy)

SERIÁLY
2024 Hudson a Rex - 4.série - Franco Lo Presti (Devin)
2024 Hudson a Rex - 5.série - James Gilbert (Evan)
2024 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí - 2.série- Rodger Bumpass (Sépiák)
2024 Mr. & Mrs. Smith - 1.série - Rell Battle (Bucket)
2024 Muž na vrcholu - 1.série - Kurt Yue (Dr. Kai Okubo)
2024 Námořní vyšetřovací služba: Havaj - 2.série - Gary Cole (Alden Parker)
2024 Nečistá hra - 1.séri - Elliot Cowan (Adam)
2024 Pašák [dabing TV Barrandov] - 1.série - Max Volkert Martens (Günther Lesche)
2024 Pašák [dabing TV Barrandov] - 2.série - Max Volkert Martens (Günther Lesche)
2024 Pašák [dabing TV Barrandov] - 3.série - Max Volkert Martens (Günther Lesche)
2024 Pašák [dabing TV Barrandov] - 4.série - Max Volkert Martens (Günther Lesche)
2024 Pašák [dabing TV Barrandov] - 5.série - Max Volkert Martens (Günther Lesche)
2024 Příběh lodi - 1.série - Craig Kelly (Peter)
2024 Případ Asunta - 1.série - Tito Asorey (Turrientes)
2024 Purpurové řeky - 4.série - Hubert Delattre (Eric)
2024 Simpsonovi - 35.série - Hank Azaria (Cletus Spuckler)
2024 Spongebob v kalhotách - 14.série - Rodger Bumpass (Sépiák)
2024 The Wire - Špína Baltimoru - 3.série - Clarke Peters (detektiv Lester Freamon)
2024 The Wire - Špína Baltimoru - 4.série - Clarke Peters (detektiv Lester Freamon)
2024 The Wire - Špína Baltimoru - 5.série - Clarke Peters (detektiv Lester Freamon)
2024 Tlapková patrola - 10.série - Alex Thorne (Zuma)
2024 Turista - 2.série - Rory Mullen (Liam)
2024 Univerzita pro animáky - 1.série - Jeff Bergman (Bugs Bunny)
2023 Zaklínač - 3.série - Jim Sturgeon (Applegat)
2022 Malí Mupeti - 3.série - Matt Danner (Kermit)
2022 Policajti z L. A. - 4.série - Lou Diamond Phillips (Ferguson)
2022 Rudá cesta - 2.série - Timothy Douglas Perez (Charlie)
2022 Spongebob v kalhotách [dabing Nickelodeon] - 3.série (Sépiák)
2022 Spongebob v kalhotách - 13.série (Sépiák)
2022 Tlapková patrola - 8.série - Alex Thorne (Zuma)
2022 Tlapková patrola - 9.série - Alex Thorne (Zuma)
2022 Volejte Saulovi - 6.série - část - Patrick Fabian (Howard Hamlin)
2022 Ztracený symbol - 1.série - Ben Carlson (William Osterman)
2018 Dva světy - Kenneth Choi (Dwyer)
2018 Otec Brown - 6.série - Orlando Wells (Eugene)
2018 Simpsonovi - 29.série - Hank Azaria (Cletus)
2018 Soy Luna - 3.série - David Muri (Miguel Valente)
2018 Spongebob v kalhotách - 10.série (Sépiák)
2018 Živí mrtví - 8.série - Joshua Mikel (Jared)
2018 Živí mrtví: Počátek konce - 4.série - Andrew Lincoln (Rick Grimes)
2017 Spongebob v kalhotách - 10.série (Sépiák)
2015 Agenti S.H.I.E.L.D. - Louis Ozawa Changchien (Chan Ho Yin / Scorch)
2015 Batesův motel [2.série] - Michael Rogers (Jimmy Brennan)
2015 Halt and Catch Fire - PC Rebelové [2.série] - Mark O'Brien (Tom Rendon)
2015 Kriminálka Las Vegas [15.série] - David Berman (David Phillips)
2015 Tlusťoch - Nicholas Bodeux (Dieter Seifert)
2015 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti [14.série] - Dean Winters (Brian Cassidy)
2014 Kriminálka Las Vegas [14.série] - David Berman (David Phillips)
2013 Dvojí identita - Michael Eklund (Nick Ducet)
2013 Lařina volba - Karlo Mrksa (Jure Sostarić)
2013 Maxova dobrodružství - (profesor Houkal)
2013 Revoluce - Derek Webster (Nicholas)
2013 Rudá vdova - Luke Goss (Luther) + Lee Tergesen (Mike Tomlin)
2013 Titanic: Krev a ocel - Gerard McCarthy (Ashley Stokes)
2013 Velkolepé století - Baran Güler (Meftun Aga)
2013 Vlčí mládě [2.série] - Colton Haynes (Jackson)
2013 Zločiny nad Seinou - Celyn Jones (Normand)
2012 Prolhané krásky [1.série] - Parker Bagley, Eric Steinberg (Jason DiLaurentis, Colonel Wayne Fields)
2012 Rookie blue [Prima] - Lyriq Bent (Frank Best)
2012 Zoufalé manželky [8.série] - Jonathan Cake (Chuck Vance)
2011-12 Eliso, vrať se! - Melvin Cabrera (Ricardo de la Fuente)
2011 Haló, tady Indie - Samrat Chakrabarti (Sanjeev Patel)
2011 Slunečno, místy vraždy [1.série] - Thomas Falborn, David de Lautour, Michael Robinson, Scott Holroyd, Benjamin Burdick (Domovník, Lenny Nelson,Hasič - 1x07, Hal Hasker, Owen DeMarco)
2011 Vlčí mládě - Colton Haynes (Jackson)
2011-12 Zoufalé manželky [7.-8.série] - Jonathan Cake (Chuck Vance)
2010 Co mám na tobě ráda - Edward Kerr (Rick)
2010 Hranice nemožného [2.série] - Kevin Corrigan (Sam Weiss)
2010-11 Strážce svědomí - Krzysztof Respondek (Staszek Kornacki), Borys Szyc (Robert Brajtner), Andrzej Konopka (Lékař), Mariusz Zaniewski (Manažer boxera Jerzybarského "Žiletky"), Michal Wegrzyński (Sanitář), Paweł Ferens (Agent), Wojciech Kalarus (Patolog Szymek - Pozdější epizody), Łukasz Konopka (Kněz Andrzej Karpisz), Łukasz Simlat (Piotr Późny + více rolí)
2009 Futurama (Roboďábel)
2008 Ztraceni - 4.série [dabing AXN] - Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon)
2007 Kriminálka New York - 3.série - Danny Pino (Scotty Valens)
2007 Pohotovost - 12.-13. série - Scott Grimes (Dr. Archie Morris)
2007 Ztraceni - 3.série [dabing AXN] - Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon)
2006 Ztraceni - 2.série [dabing AXN] - Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon)
2005 Ztraceni - 1.série [dabing AXN] - Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon)
2004-05 Mariana, královna noci - Miguel de León (Inženýr José Ramón Martínez)
2004 Vášeň a nenávist - Manuel Davilla (Adam)
200x Gilmorova děvčata - Sean Gunn (Kirk Gleason)
200x Hotel Babylon - Raymond Coulthard (James Schofield)
2000-01 Barvy lásky - Gabriel Parisi (Leo)
2000 Příběhy Alfreda Hitchcocka [52.část] - Geordie Johnson (Dave Lawrence)
1993 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek - Václav Chalupa (Tarzan)
199x Simpsonovi (Cletus)
💗Petra Tišnovská, René Slováčková 💗
😈 Lukáš Hlavica, Pavel Dytrt, Radek Škvor, Filip Jančík 😈

Dvacetiletý vysokoškolák přijede za babičkou a slavnostně jí oznámí:„Babi, neuvěříš, já mám dítě!” Babička spráskne ruce a říká:„Pane Bože na nebesích! Opravdu? To už dneska jde? Ale nezdálo se mi, že bys byl nějak ztloustl!” :D
Olda808
Příspěvky: 1029
Registrován: 19 srp 2009 23:08

Re: Ivo Novák

Příspěvek od Olda808 »

2013 Simpsonovi [24. série] - Jon Lovitz (Eliáš Hooper) & Justin Bieber (sám sebe)
2012 Simpsonovi [23. série] - Neil Gaiman (sám sebe)
2011 Simpsonovi [22. série] - Stephen Hawking (sám sebe) & Cory Monteith (sám sebe) [pouze mluvené slovo]
2010 Simpsonovi [21. série] - Karl Wiedergott (Marshall Goldman / Ricardo Bomba / Ryan Seacrest)
2009 Simpsonovi [20. série] - Karl Wiedergott (Merl Reagle / Patrick Flannery / Glen Hansard)
2009 Simpsonovi [19. série] - Stephen Colbert (Colby Krause)
2005 Simpsonovi [15. série] - Toni Blair (sám sebe) & Hank Azaria (Roofi)
2002 - 201x Simpsonovi - Hank Azaria (Cletus Spuckler)
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14050
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Ivo Novák

Příspěvek od Mark LS »

2000 - 2001 Země žen - Vicente Tepedino (Diego Montenegro)
2006 Chameleon [1.série - Prima] - Jacob Vargas (Javier "Javi" Padillo), Felton Perry (Buddy), Michael Marich (Majitel smetiště), Lee Duncan (Detektiv Hanson), Darren O. Campbell (Poslíček), Antony Sauvé (Číšník Gustavo), Darrow Igus (Telefonista na tísňové lince)
2011 Jak princezny po nocích tancovaly - Andreas Schmidt (Hofmistr)
2012 Amanda Knox: Vražda v Itálii - Fausto Maria Sciarappa (Detektiv Alberto Alicastro), Matt Patresi (Chris Mellas), Jonathan Joseph Borogelli Brajin (Reportér)
2014 Velkolepé století [3.série] - Murat Şahan (Mustafa Paša), Ünal Yeter (Kiraz Aga + více rolí)

A Lařina volba je 2013 - 2014.
Uživatelský avatar
Laik
Příspěvky: 2019
Registrován: 30 kvě 2008 20:35

Re: Ivo Novák

Příspěvek od Laik »

Rodina: Dalimil Klapka - bratranec matky
1403ka
Příspěvky: 3895
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Ivo Novák

Příspěvek od 1403ka »

DOPLNENIE - seriály:
2011 Bobovy burgery [1. série] - David Herman (pan Frond - 2. díl) + H. Jon Benjamin (Jimmy jr. - 9. díl) + Laura Silverman (Andy - 8. díl) + Ron Lynch (Ron - 12. díl)
Uživatelský avatar
Nanamarak
Příspěvky: 1969
Registrován: 04 říj 2019 18:20

Re: Ivo Novák

Příspěvek od Nanamarak »

Odpovědět

Zpět na „L-O - Profily dabérů a režisérů“