Česká televize

Česká televize

Příspěvekod filip » 28 říj 2008 18:06

Obrázek

Adresa: Na Hřebenech II 1132/4, 14700 Praha
Web: http://www.ceskatelevize.cz/
Ředitel: Ing. Petr Dvořák, MBA

ČESKÁ TELEVIZE (1992-současnost)
FILMY:
2017 Enid (režie Vladimír Žďánský)
2017 Hammett (režie Mikuláš Pánek
2017 Jmenoval se František (režie Alice Hurychová)
2017 Karsten a Petra - safari (režie Jana Semschová)
2017 Karsten a Petra - zimní radovánky (režie Jana Semschová)
2017 Každému, co mu patří (režie Jiří Kodeš)
2017 Legenda 17 (režie Vladimír Žďánský)
2017 Pipi, Pupu a Rosemary: Kouzelná flétna
2017 Pohřeb v Berlíně (režie Vladimír Žďánský)
2017 Případ Paraniedová (režie Jiří Kodeš)
2017 Střílejte na pianistu (režie Elmar Kloss)
------
2016 Artemisia (režie Elmar Kloss)
2016 Bandité v Miláně (režie Mikuláš Pánek)
2016 Dimitri v Ubuyu (režie Martin Velda)
2016 Jidášův polibek (režie Mikuláš Pánek)
2016 Malý Nemo: Dobrodružství v Dřímkově (režie Vladimír Žďánský)
2016 Modrá nota (režie Elmar Kloss)
2016 Mzda strachu (režie Mikuláš Pánek)
2016 Nahý mezi vlky (režie Mikuláš Pánek)
2016 Nebezpečná metoda (režie Jiří Kvasnička)
2016 Perinbába (režie Alice Hurychová)
2016 Prácička v Itálii (režie Michal Vostřez)
2016 Princezna Nevěsta (režie Vladimír Žďánský)
2016 Ragnarok (režie Mikuláš Pánek)
2016 Šepot srdce (režie Iva Valentová)
2016 Totem vlka (režie Jiří Kodeš)
2016 Teror (režie Jiří Kvasnička)
2016 Vinnetou - Nový svět (režie Alice Hurychová)
2016 Zabijáci (režie Mikuláš Pánek)
2016 Zázračný nos (režie Vladimír Žďánský)
------
2015 Armáda stínů (režie Jiří Kodeš)
2015 Blackie a Kanuto (režie Miriam Chytilová)
2015 Bornholmská ulice (režie Mikuláš Pánek)
2015 Cervantes (režie Mikuláš Pánek)
2015 Clara Immerwahrová (režie Jitka Vacková)
2015 Díky za ty dary (režie Janoš Vaculík)
2015 Dinosauří kamarádi - Věc, která zářila (režie Jana Semschová)
2015 Dortový piknik - film (režie Vladimír Blažek)
2015 Hledání ztracené hvězdy (režie Jana Sesmchová)
2015 Horko (režie Elmar Kloss)
2015 Hubert a Staller: Čichat zespodu k fialkám (režie Jiří Kvasnička)
2015 Igor (režie Vladimír Blažek)
2015 Jasper (režie Vladimír Žďánský)
2015 JFK (režie Michal Vostřez)
2015 Johančino tajemství (režie Jiří Kodeš)
2015 Láska všemi deseti (režie Marie Fronková)
2015 Lucky a Zorba (režie Alice Hurychová)
2015 Malý sobík (režie Jan Maxián)
2015 Matýsek a duhová víla (režie Martin Velda)
2015 Matýsek a Santův pomocník (režie Martin Velda)
2015 Medvěd (režie Jiří Kodeš)
2015 Míla a záhada žlutého stromu (režie Iva Valentová)
2015 Můj slon Šťístko (režie Jana Semschová)
2015 Muž zvaný kůň (režie Michal Vostřez)
2015 Naši sousedé Yamadovi (režie Vladimír Žďánský)
2015 Olentzero a zlý skřítek (režie Martin Velda)
2015 Otec Vánoc a ztracení sobi (režie Vladimír Blažek)
2015 Panda a malá panda (režie Vladimír Žďánský)
2015 Panika v městečku - vánoční poleno (režie Zdeněk Štěpán)
2015 Pettson a Fiškus - Zapomínačky (režie Janoš Vaculík)
2015 Pinocchio (režie Marie Fronková)
2015 Podivná záležitost (režie Marie Fronková)
2015 Práskač (režie Elmar Kloss)
2015 Pro každého něco (režie Michal Vostřez)
2015 Případ komisaře Maigreta (režie Elmar Kloss)
2015 Srdce dubu (režie Miriam Chytilová)
2015 Srdíčko a Mňamka (režie Iva Valentová)
2015 Sváteční příběh o Sobovi (režie Jana Sesmchová)
2015 Štědrý večer kocoura Filemona (režie Jana Semschová)
2015 Trpaslíci a Štědrý večer (režie Jana Semschová)
2015 Umírá se jen dvakrát (režie Marie Fronková)
2015 Velké ticho (režie Janoš Vaculík)
2015 Znamení andělů-Miserere (režie Elmar Kloss)
2015 Zpráva o Europě (režie Mikuláš Pánek)
2015 Žena v kleci (režie Mikuláš Pánek)
------
2014 Arrietty (režie Iva Valentová)
2014 Astérix a překvapení pro Caesara (režie Marie Fronková)
2014 Cesta (režie Elmar Kloss)
2014 Cesta za pokladem (režie Iva Valentová)
2014 Čtyři děti a jeden otec VI (režie Jana Sesmchová)
2014 Den vran (režie Vladimír Blažek)
2014 Désirée (režie Elmar Kloss)
2014 Dopis pro Momo (režie Iva Valentová)
2014 Eskil a Trinidad (režie Vladimír Blažek)
2014 Fargo (režie Vladimír Žďánský)
2014 Francouzský kankán (režie Elmar Kloss)
2014 Havran nezbeda (režie Iva Valentová)
2014 Honba za Hannibalovým pokladem (režie Jana Semschová)
2014 Hercule Poirot: Herkulovské úkoly pro Hercula Poirota (režie Jiří Kodeš)
2014 Hercule Poirot: Hra na vraždu (režie Jiří Kodeš)
2014 Hercule Poirot: Opona (režie Jiří Kodeš)
2014 Hercule Poirot: Sloni mají paměť (režie Jiří Kodeš)
2014 Hercule Poirot: Velká čtyřka (režie Jiří Kodeš)
2014 Hluboko (režie Marie Fronková)
2014 Hráč (režie Elmar Kloss)
2014 Indián (režie Marie Fronková)
2014 Inspektor Regan (režie Jiří Kvasnička)
2014 Jak jsme hráli čáru (režie Jiří Kodeš)
2014 Jako chmýří pampelišek (režie Jana Semschová)
2014 Kankán (režie Mikuláš Pánek)
2014 Klukanda (režie Iva Valentová)
2014 Král a já (režie Elmar Kloss)
2014 Krásky noci (režie Elmar Kloss)
2014 Láska na vlásku (režie Vladimír Žďánský)
2014 Liška pouště (režie Elmar Kloss)
2014 Lovec jelenů (režie Vladimír Žďánský)
2014 Měsíční mužíček (režie Vladimír Blažek)
2014 Minulost se vrací (režie Aleš Sobotka)
2014 Mistr (režie Mikuláš Pánek)
2014 Mlčení jehňátek (režie Elmar Kloss)
2014 Morituri (režie Elmar Kloss)
2014 Můj život jako pes (režie Jana Semschová)
2014 Omlazovací prostředek (režie Jana Semschová)
2014 Pevnost Saganne (režie Elmar Kloss)
2014 Pinocchio (2012) (režie Iva Valentová)
2014 Podivuhodné příběhy (režie Aleš Sobotka)
2014 Pohádky noci (režie Iva Valentová)
2014 Princezna Lillifee a jednorožec (režie Iva Valentová)
2014 Přímo nad hlavou (režie Elmar Kloss)
2014 Sarajevo 1914 (režie Mikuláš Pánek)
2014 Silnější než život (režie Jana Semschová)
2014 Slavná pětka (režie Marie Fronková)
2014 Slavná pětka 2 (režie Marie Fronková)
2014 Slečna Marplová: Karibské tajemství (režie Michal Vostřez)
2014 Slečna Marplová: Nekonečná noc (režie Michal Vostřez)
2014 Slečna Marplová: Záhada Sedmi ciferníků (režie Michal Vostřez)
2014 Sněhová královna (režie Vladimír Blažek)
2014 Svatba mezi citróny (režie Mikuláš Pánek)
2014 Šuani (režie Elmar Kloss)
2014 Tajemství N.I.M.H. (režie Iva Valentová)
2014 Taxi do Tobruku (režie Jiří Kodeš)
2014 Vlak s mlékem zde již nestaví (režie Mikuláš Pánek)
2014 Vůně mrkve (režie Alice Hurychová)
2014 Yoko (režie Marie Fronková)
2014 Zářivá hvězda (režie Marie Fronková)
2014 Žena, která všechno ví (režie Mikuláš Pánek)
------
2013 Arne Dahl: Misterioso (režie Janoš Vaculík)
2013 Arne Dahl: Zlá krev (režie Janoš Vaculík)
2013 Bez zpáteční jízdenky (režie Marie Fronková)
2013 Bob hazardér (režie Elmar Kloss)
2013 Čarodějka Lilly: Cesta do Mandolanu (režie Jana Semschová)
2013 Čarodějka Lilly: Drak a kniha kouzel (režie Jana Semschová)
2013 Čtyři děti a jeden otec V (režie Jana Semschová)
2013 Den zamilovaných bláznů (režie Mikuláš Pánek)
2013 Dívka, která kopla do vosího hnízda (režie Jiří Kodeš)
2013 Dívka, která si hrála s ohněm (režie Jiří Kodeš)
2013 Dívka s pomeranči (režie Marie Fronková)
2013 Gruffalí mládě (režie Vladimír Blažek)
2013 Gruffalo (režie Vladimír Blažek)
2013 Hodinář od sv. Pavla (režie Elmar Kloss)
2013 Igor a cesta tažných ptáků (režie Janoš Vaculík)
2013 Johanka z Arcu (režie Elmar Kloss)
2013 Královská aféra (režie Jitka Vacková)
2013 Krátký film o zabíjení (režie Michal Vostřez)
2013 Laura a její vánoční hvězdička (režie Marie Fronková)
2013 Miloval jsem ji (režie Elmar Kloss)
2013 Miluj mě nežně (režie Marie Fronková)
2013 Motýl na rameni (režie Vladimír Blažek)
2013 Mstitelé (režie Mikuláš Pánek)
2013 Muž bez hvězdy (režie Mikuláš Pánek)
2013 Muži, kteří nenávidí ženy (režie Jiří Kodeš)
2013 Můj otec (režie Elmar Kloss)
2013 Nic k proclení (režie Michal Vostřez)
2013 Plukovník Chabert (režie Elmar Kloss)
2013 Pod obratníkem Kozoroha (režie Elmar Kloss)
2013 Pokoj na koštěti (režie Vladimír Blažek)
2013 Poslední západ slunce (režie Mikuláš Pánek)
2013 Příběhy ze Zeměmoří (režie Jitka Vacková)
2013 Rozhovory s mým zahradníkem (režie Elmar Kloss)
2013 Sladká Charity (režie Mikuláš Pánek)
2013 Soudce a vrah (režie Elmar Kloss)
2013 Stateční jsou osamělí (režie Mikuláš Pánek)
2013 Tichá dohoda (režie Janoš Vaculík)
2013 Tři pátrači a tajemství strašidelného zámku (režie Iva Valentová)
2013 Ve vší nevinnosti (režie Vladimír Blažek)
2013 Viktor a tajemství krokodýlího domu (režie Janoš Vaculík)
2013 Viktor z divočiny - Gorilí sestřička (režie Jana Semschová)
2013 Viktor z divočiny - Prach v očích (režie Jana Semschová)
2013 Vyrobeno v Dagenhamu (režie Mikuláš Pánek)
2013 Zabíjení je má práce, lásko (režie Zdeněk Štěpán)
2013 Za zvuků hudby (režie Mikuláš Pánek)
2013 Zpěvačka Rosa (režie Jana Semschová)
------
2012 A je tu Lola (režie Jiří F. Svoboda)
2012 Bestie musí zemřít (režie Elmar Kloss)
2012 Blázni ve vězení (režie Janoš Vaculík)
2012 Čtyři děti a jeden otec IV (režie Jana Semschová)
2012 Dobrodružství Bullwhipa Griffina (režie Jana Semschová)
2012 Doručovací služba čarodějky Kiki (režie Iva Valentová)
2012 Gigi (režie Jiří F. Svoboda)
2012 Henry a June (režie Janoš Vaculík)
2012 Hlídač č. 47 (režie Elmar Kloss)
2012 Já, Natálie (režie Jana Semschová)
2012 Klíč (režie Marie Fronková)
2012 Laputa: Nebeský zámek (režie Jitka Vacková)
2012 Largo Winch 2 (režie Jitka Vacková)
2012 Matka Tereza (režie Marie Fronková)
2012 Mefisto (režie Mikuláš Pánek)
2012 Měsíční medvídek a jeho kamarádi (režie Iva Valentová)
2012 Mogadišu (režie Michal Vostřez)
2012 Mstitelka Zora (režie Jiří F. Svoboda)
2012 Můj soused Totoro (režie Jitka Vacková)
2012 Můj život není romantická komedie (režie Zdeněk Štěpán)
2012 Myslím, že ji miluji (režie Jana Semschová)
2012 Nádherná posedlost (režie Elmar Kloss)
2012 Návnada (režie Elmar Kloss)
2012 Nine (režie Mikuláš Pánek)
2012 Pár správných chlapů (režie Mikuláš Pánek)
2012 Podivné okouzlení (režie Elmar Kloss)
2012 Pojistka smrti (režie Jiří F. Svoboda)
2012 Porco Rosso (režie Jitka Vacková)
2012 Princezna Lillifee (režie Iva Valentová)
2012 Proč je Země kulatá (režie Iva Valentová)
2012 Profesionální manželka (režie Elmar Kloss)
2012 Přiznání jedné dívky (režie Elmar Kloss)
2012 Psáno ve větru (režie Elmar Kloss)
2012 Reservation Road (režie Mikuláš Pánek)
2012 Santův učeň (režie Mikuláš Pánek)
2012 Serge Gainsbourg - heroický život (režie Jiří F. Svoboda)
2012 Stín nad Saint Michel (režie Aleš Sobotka)
2012 Šťastný Luke - Bratři Daltonové na svobodě (režie Jana Semschová)
2012 Vraždy na dožínky (režie Zdeněk Štěpán)
2012 Zabijáci (režie Elmar Kloss)
2012 Zadrž ten úsvit (režie Elmar Kloss)
2012 Záznamy o Andersonovi (režie Vladimír Blažek)
2012 Zázračná záchrana bílých hřebců (režie Iva Valentová)
2012 Ztracenci (režie Jana Semschová)
-----
2011 Ať to vypadá jako nehoda (režie Vladimír Blažek)
2011 Barbarossa (režie Vladimír Blažek)
2011 Bez okolků (režie Michal Vostřez)
2011 Bez slitování (režie Janoš Vaculík)
2011 Bezbranná (režie Vladimír Žďánský)
2011 Bílá ruka (režie Michal Vostřez)
2011 Cartouche (režie Elmar Kloss)
2011 Černá ovce (režie Janoš Vaculík)
2011 Čokoládový seminář (režie Iva Valentová)
2011 Divoký hřebec (režie Jiří F. Svoboda)
2011 Dobrý člověk (režie Michal Vostřez)
2011 Dům (režie Vladimír Blažek)
2011 Flanderský pes (režie Jiří F. Svoboda)
2011 Guy de Maupassant (režie Elmar Kloss)
2011 Hausbót (režie Iva Valentová)
2011 Hondo (režie Mikuláš Pánek)
2011 Hříšný tanec 2 (režie Jana Semschová)
2011 Chameleon (režie Mikuláš Pánek)
2011 Jako přes tmavé sklo (režie Mikuláš Pánek)
2011 Jako špatná vzpomínka (režie Vladimír Blažek)
2011 Jdi za svým snem (režie Jitka Vacková)
2011 Jejich oči sledovaly Boha (režie Vladimír Blažek)
2011 Jmenuji se Sára (režie Jitka Vacková)
2011 Kdo kráčí po křivolakých cestách (režie Jiří F. Svoboda)
2011 Komplic (režie Vladimír Žďánský)
2011 Král smutku (režie Janoš Vaculík)
2011 Krevní pouta (režie Elmar Kloss)
2011 Krokodýlové z předměstí (režie Jiří F. Svoboda)
2011 Lekce neslušného chování (režie Jana Semschová)
2011 Léto (režie Jana Semschová)
2011 Lotosová lucerna (režie Iva Valentová)
2011 Magické stříbro (režie Iva Valentová)
2011 Malý princ (režie Jiří F. Svoboda)
2011 Mé dvě ženy (režie Marie Fronková)
2011 Miliony (režie Jitka Vacková)
2011 Motýlek (režie Elmar Kloss)
2011 Mrtví jako já (režie Aleš Sobotka)
2011 Na úpatí sopky (režie Iva Valentová)
2011 Nebezpečný útěk (režie Michal Vostřez)
2011 Nechte maličkých přijíti ke mně (režie Mikuláš Pánek)
2011 Nepsaná dohoda (režie Elmar Kloss)
2011 Oddělené světy (režie Jana Semschová)
2011 Panika v městečku (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Papírový měsíc (režie Iva Valentová)
2011 Patrola (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Pilot (režie Janoš Vaculík)
2011 Pizza a marmeláda (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Pollyanna (režie Jiří F. Svoboda)
2011 Projekt Jennie (režie Jitka Vacková)
2011 Prsten věčného světla (režie Jana Semschová)
2011 Přátelé Eddieho Coylea (režie Elmar Kloss)
2011 Rebeka (režie Elmar Kloss)
2011 Rebel bez příčiny (režie Michal Vostřez)
2011 Ripleyho hra (režie Janoš Vaculík)
2011 Ruffian (režie Mikuláš Pánek)
2011 Sbohem, město C (režie Elmar Kloss)
2011 Sedm minut (režie Marie Fronková)
2011 Skvělí chlapi (režie Janoš Vaculík)
2011 Sny o bizonech (režie Vladimír Blažek)
2011 Soul Kitchen (režie Janoš Vaculík)
2011 Spletenec (režie Janoš Vaculík)
2011 Správná věc (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Strašák (režie Mikuláš Pánek)
2011 Šepot (režie Mikuláš Pánek)
2011 Špion, který přišel z chladu (režie Janoš Vaculík)
2011 Štvanec IRA (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Šťastný člověk (režie Elmar Kloss)
2011 Tajemství tety Eleanory (režie Iva Valentová)
2011 Vítejte u Ch'tisů (režie Michal Vostřez)
2011 Volný den Ferrise Buellera (režie Jana Semschová)
2011 Vysvobození (režie Elmar Kloss)
2011 Ztracený a nalezený (režie Jitka Vacková)
-----
2010 39 stupňů (režie Elmar Kloss)
2010 Bavorák (režie Janoš Vaculík)
2010 Bažanti jedou do Španělska (režie Zdeněk Štěpán)
2010 Bez připojení (režie Iva Valentová)
2010 Bílé Vánoce (režie Jiří F. Svoboda)
2010 Bouřlivák (režie Jana Semschová)
2010 Císař a vrah (režie Janoš Vaculík)
2010 Coco Chanel (režie Janoš Vaculík)
2010 Commediasexi (režie Jitka Vacková)
2010 Čarodějnice roku (režie Iva Valentová)
2010 Čtrnáct peset za frank (režie Vladimír Blažek)
2010 Detektivní příběh (režie Jiří F. Svoboda)
2010 Divoch (režie Janoš Vaculík)
2010 Dobrodružství Charlotty a Henryho (režie Iva Valentová)
2010 Dva Jakeové (režie Mikuláš Pánek)
2010 Exekutor (režie Vladimír Blažek)
2010 Extrémní prostředky (režie Mikuláš Pánek)
2010 Fešák Johnny (režie Michal Vostřez)
2010 Frankenstein (režie Zdeněk Štěpán)
2010 Funny Girl (režie Vladimír Žďánský)
2010 Funny Lady (režie Vladimír Žďánský)
2010 Hercule Poirot: Hodiny (režie Jiří Kodeš)
2010 Hercule Poirot: Tragédie o třech jednáních (režie Jiří Kodeš)
2010 Hercule Poirot: Viděla jsem vraždu (režie Jiří Kodeš)
2010 Hercule Poirot: Vražda v Orient-expresu (režie Jiří Kodeš)
2010 Hodiny zoufalství (režie Vladimír Žďánský)
2010 Italské námluvy (režie Vladimír Blažek)
2010 Já, ty, oni (režie Vladimír Blažek)
2010 Komisař De Luca: Bouřlivé léto
2010 Komisař De Luca: Husí ulice
2010 Komisař De Luca: Nepovolené vyšetřování
2010 Komisař De Luca: Volné pole působnosti
2010 Koně se také střílejí (režie Mikuláš Pánek)
2010 Královna a kardinál (režie Elmar Kloss)
2010 Lady Chatterleyová (režie Jiří F. Svoboda)
2010 Láska a válka (režie Mikuláš Pánek)
2010 Láska až za hrob (režie Marie Fronková)
2010 Listopadový muž (režie Janoš Vaculík)
2010 Lovec (režie Jiří Kodeš)
2010 Lovec lidí (režie Mikuláš Pánek)
2010 Mackennovo zlato (režie Michal Vostřez)
2010 Maria Montessoriová (režie Elmar Kloss)
2010 Max Trapný (režie Iva Valentová)
2010 Maxwell (režie Michal Vostřez)
2010 Medvěd na útěku (režie Jana Semschová)
2010 Mesiáš
2010 Metropolis (režie Jana Semschová)
2010 Most osudu (režie Janoš Vaculík)
2010 Murphyho válka (režie Janoš Vaculík)
2010 Naušika z Větrného údolí (režie Janoš Vaculík)
2010 Námezdní síla (režie Jindřich Polan)
2010 Následník (režie Marie Fronková)
2010 Nechci, abys odešla
2010 Nezvěstná (režie Marie Fronková)
2010 Nová dobrodružství Pipi Punčochaté (režie Jiří F. Svoboda)
2010 Operace "Blue Sky" (režie Vladimír Blažek)
2010 Ostrov hrdlořezů (režie Zdeněk Štěpán)
2010 Otec nevěst (režie Michal Vostřez)
2010 Paní z Izieu (režie Jiří F. Svoboda)
2010 Pád (režie Marie Fronková)
2010 Pépé le Moko (režie Jindřich Polan)
2010 Piknik (režie Vladimír Žďánský)
2010 Pluj tiše, pluj hluboko (režie Janoš Vaculík)
2010 Pompeje včera, dnes a zítra (režie Marie Fronková)
2010 Povýšení (režie Zdeněk Štěpán)
2010 Puccini (režie Jiří F. Svoboda)
2010 Rok draka (režie Mikuláš Pánek)
2010 Rošťák Beaumarchais (režie Jindřich Polan)
2010 Serpico (režie Elmar Kloss)
2010 Severní blata (režie Michal Vostřez)
2010 Séraphine (režie Jindřich Polan)
2010 Sicilská rebelka (režie Janoš Vaculík)
2010 Skandál (režie Elmar Kloss)
2010 Skřivánčí dvůr (režie Elmar Kloss)
2010 Slečna Marplová: Modrá pelargonie (režie Michal Vostřez)
2010 Slečna Marplová: Plavý kůň (režie Michal Vostřez)
2010 Slečna Marplová: Rozbité zrcadlo (režie Michal Vostřez)
2010 Slečna Marplová: Tajemství Chimneys (režie Michal Vostřez)
2010 Soraja (režie Mikuláš Pánek)
2010 SOS - léto v ohrožení (režie Jiří F. Svoboda)
2010 Spiritistický stoleček (režie Jiří F. Svoboda)
2010 Srdce v zajetí (režie Vladimír Žďánský)
2010 Stella a hvězda Orientu (režie Iva Valentová)
2010 Sto hřebů (režie Vladimír Blažek)
2010 Strašidlo cantervillské (režie Jana Semschová)
2010 Summerhill (režie Jiří F. Svoboda)
2010 Šamáda (režie Elmar Kloss)
2010 Šťastný Jim (režie Zdeněk Štěpán)
2010 T3I: Tři pátrači a Tajemství ostrova kostlivců (režie Iva Valentová)
2010 Tahat ďábla za ocas aneb Třít bídu s nouzí (režie Marie Fronková)
2010 Tajemství Morphusu (režie Jiří F. Svoboda)
2010 Taxi, taxi (režie Zdeněk Hruška)
2010 Televizní hrátky (režie Michal Vostřez)
2010 Ten kluk (režie Mikuláš Pánek)
2010 Ten večer (režie Jana Semschová)
2010 Tintin a chrám Slunce (režie Iva Valentová)
2010 Tintin a jezero žraloků (režie Iva Valentová)
2010 Tintin a případ Hluchavka (režie Iva Valentová)
2010 Ukažte svou tvář! (režie Jiří F. Svoboda)
2010 Útok! (režie Mikuláš Pánek)
2010 V dobré společnosti (režie Aleš Sobotka)
2010 V měsíčním svitu (režie Marie Fronková)
2010 Vanina Vanini (režie Elmar Kloss)
2010 Váleční ptáci (režie Vladimír Blažek)
2010 Válečník (režie Janoš Vaculík)
2010 Válka mezi muži a ženami (režie Iva Valentová)
2010 Vlak (režie Jana Semschová)
2010 Vojenský soud se vzbouřenci z lodi Caine (režie Vladimír Žďánský)
2010 Vražda ve vnitrozemí
2010 Vysoké nebe (režie Mikuláš Pánek)
2010 Výprava za kouzelným srdcem (režie Iva Valentová)
2010 Vzpomínky slečny Austenové (režie Jana Semschová)
2010 Vzpoura na lodi Caine (režie Vladimír Žďánský)
2010 Wallace a Gromit - Otázka bochníku a smrti (režie Iva Valentová)
2010 Začít znovu (režie Marie Fronková)
2010 Zahradník z Argenteuil (režie Zdeněk Hruška st.)
2010 Zatmívání (režie Elmar Kloss)
2010 Zločin (režie Marie Fronková)
2010 Zločin století (režie Janoš Vaculík)
2010 Zločinecký ráj
2010 Zvoník u Matky Boží (režie Marie Fronková)
2010 Žít a zemřít v L. A. (režie Mikuláš Pánek)
-----
2009 Baletní střevíčky (režie Jana Semschová)
2009 Bez roucha (režie Zdeněk Štěpán)
2009 Bledý jezdec (režie Mikuláš Pánek)
2009 Browningův překlad (režie Vladimí Blažek)
2009 Buď, anebo (režie Zdeněk Hruška st.)
2009 Callasová a Onassis (režie Elmar Kloss)
2009 Clarissa (režie Marie Fronková)
2009 Co tady sakra dělám? (režie Mikuláš Pánek)
2009 Čas po čase (režie Marie Fronková)
2009 Čtyři hvězdičky (režie Elmar Kloss)
2009 Čtyři sluhové a čtyři mušketýři (režie Zdeněk Štěpán)
2009 Deset životů kočky Titanic (režie Iva Valentová)
2009 Dokonalý přítel (režie Aleš Sobotka)
2009 Emmina první podprsenka (režie Vladimí Blažek)
2009 Eso es (režie Marie Fronková)
2009 Flash Gordon (režie Michal Vostřez)
2009 Fort Apache (režie Janoš Vaculík)
2009 Gangy New Yorku (režie Elmar Kloss)
2009 Hercule Poirot: Kočka mezi holuby (režie Jiří Kodeš)
2009 Hercule Poirot: Schůzka se smrtí (režie Jiří Kodeš)
2009 Hercule Poirot: Smrt staré posluhovačky (režie Jiří Kodeš)
2009 Hercule Poirot: Třetí dívka (režie Jiří Kodeš)
2009 Hodný, zlý a ošklivý (režie Zuzana Zemanová)
2009 Horká noc, hořké ráno (režie Michal Vostřez)
2009 Charly (režie Janoš Vaculík)
2009 Jeanne Poisson, markýza de Pompadour (režie Zdeněk Hruška)
2009 Její životní role (režie Elmar Kloss)
2009 Když utichly trumpety (režie Mikuláš Pánek)
2009 Klára a František
2009 Konec rozkvětu (režie Janoš Vaculík)
2009 Královský hon za sluncem (režie Janoš Vaculík)
2009 Krvavá skvrna (režie Mikuláš Pánek)
2009 Le Mans (režie Jiří F. Svoboda)
2009 Lehkovážný okamžik (režie Vladimí Blažek)
2009 Lekce řízení (režie Jana Semschová)
2009 Líbej mne, hlupáčku (režie Elmar Kloss)
2009 Marie, královna Skotska (režie Elmar Kloss)
2009 Max (režie Mikuláš Pánek)
2009 Meč a růže (režie Zdeněk Hruška st.)
2009 Mimo službu (režie Jiří F. Svoboda)
2009 Můj chlapec Jack (režie Janoš Vaculík)
2009 Na každého jednou dojde (režie Elmar Kloss)
2009 Nic víc než sex (režie Mikuláš Pánek)
2009 Ostrov pokladů (režie Janoš Vaculík)
2009 Pan Batignole (režie Jana Semschová)
2009 Pancéřová holka (režie Zdeněk Štěpán)
2009 Panika v ulicích (režie Michal Vostřez)
2009 Paví pírko (režie Jiří F. Svoboda)
2009 Pinky (režie Jana Semschová)
2009 Po Tomášovi (režie Zuzana Zemanová)
2009 Postavy v krajině (režie Janoš Vaculík)
2009 Pošťák (režie Elmar Kloss)
2009 Praha - Železná opona (režie Marie Fronková)
2009 Prostě úžasná (režie Jana Semschová)
2009 Prefontaine (režie Jiří F. Svoboda)
2009 Přestřelka u O.K. Corralu (režie Zdeněk Štěpán)
2009 Přísně tajné prázdniny (režie Zdeněk Hruška st.)
2009 Psanec Josey Wales (režie Janoš Vaculík)
2009 Příběh Robina Hooda a jeho družiny (režie Janoš Vaculík)
2009 Quills - Perem markýze de Sade (režie Mikuláš Pánek)
2009 Ragtime (režie Jiří F. Svoboda)
2009 Roztržitý profesor (režie Vladimír Blažek)
2009 Saint-Cyr (režie Elmar Kloss)
2009 Simon Birch (režie Jana Semschová)
2009 Slečna Marplová: Kapsa plná žita (režie Michal Vostřez)
2009 Slečna Marplová: Proč nepožádali Evanse? (režie Michal Vostřez)
2009 Slečna Marplová: Smysluplná vražda (režie Michal Vostřez)
2009 Slečna Marplová: Vraždit je snadné (režie Michal Vostřez)
2009 Soupeři (režie Michal Vostřez)
2009 Stepfordské paničky (režie Janoš Vaculík)
2009 Svatý Petr (režie Jiří F. Svoboda)
2009 Šest dní, sedm nocí (režie Vladimír Blažek)
2009 Švýcarský Robinson (režie Zuzana Zemanová)
2009 Tady Reed Fish (režie Jitka Vacková)
2009 Temná hodinka Benátské republiky (režie Mikuláš Pánek)
2009 Tři dny Kondora - Dodabovaná scéna (režie Marie Fronková)
2009 Tygrova brigáda (režie Elmar Kloss)
2009 Vajont - šílenství mužů (režie Zdeněk Hruška st.)
2009 Za jasného dne (režie Zdeněk Štěpán)
2009 Zlaté tele (režie Janoš Vaculík)
2009 Zlato z Vallhaly (režie Iva Valentová)
2009 Želví deník (režie Aleš Sobotka)
2009 Žít a zemřít v L. A.
-----
2008 Baby Boom (režie Vladimír Blažek)
2008 Bez řečí
2008 Bláznivé Vánoce
2008 Caravaggio
2008 Carrie (režie Jana Semschová)
2008 Čarovný duben (režie Zdeněk Hruška)
2008 Čekání na světlo (režie Jana Semschová)
2008 Dcera šéfkuchaře (režie Zdeněk Hruška)
2008 Den kobylek - dodabování (režie Jiří F. Svoboda)
2008 Divoký Bill (režie Mikuláš Pánek)
2008 Doktor na moři (režie Aleš Sobotka)
2008 Doktor v nesnázích (režie Aleš Sobotka)
2008 Druhá svatební noc
2008 Falešná ruka zákona (režie Elmar Kloss)
2008 Fanny Hillová (režie Marie Fronková)
2008 Franck Keller (režie Jitka Vacková)
2008 Gang (režie Marie Fronková)
2008 Heroin (režie Zdeněk Hruška)
2008 Hlava 22 (režie Elmar Kloss)
2008 Hodina pušek (režie Mikuláš Pánek)
2008 Hořký měsíc (režie Elmar Kloss)
2008 Impromptu (režie Marie Fronková)
2008 Julietta (režie Zdeněk Štěpán)
2008 Kim Novakova se v Genesaretském jezeře nikdy nekoupala (režie Janoš Vaculík)
2008 Komik (režie Vladimír Blažek)
2008 Konec dětství (režie Jana Semschová)
2008 Korunní princ (režie Elmar Kloss)
2008 Kšefty s tátou (režie Iva Valentová)
2008 Leopardí žena (režie Jana Semschová)
2008 Léto v Berlíně
2008 Little Oberon (režie Marie Fronková)
2008 Malý svět dona Camilla (režie Jindřich Polan)
2008 Muž, který snil s orly (režie Mikuláš Pánek)
2008 Muž, který věděl příliš málo (režie Vladimír Blažek)
2008 Můj dům v Umbrii (režie Jana Semschová)
2008 Návrat dona Camilla (režie Jindřich Polan)
2008 Nebezpečný klient (režie Elmar Kloss)
2008 Nebuďte policajta (režie Marie Fronková)
2008 Neptunův trojzubec (režie Elmar Kloss)
2008 Northangerské opatství (režie Elmar Kloss)
2008 Odette Toulemondeová (režie Jana Semschová)
2008 Odpískáno (režie Jiří Kodeš)
2008 Opojení mocí (režie Elmar Kloss)
2008 Pes baskervillský (režie Zdeněk Hruška st.)
2008 Podezření (režie Jiří F. Svoboda)
2008 Podporujte svého pistolníka (režie Mikuláš Pánek)
2008 Pryč od minulosti
2008 Předtucha (režie Jitka Vacková)
2008 Ronin (režie Michal Vostřez)
2008 Rudý prach (režie Jan Schánilec)
2008 Sbohem buď, lásko má (režie Janoš Vaculík)
2008 Sex Traffic (režie Jan Schánilec)
2008 Slečna Marplová: Nemesis (režie Michal Vostřez)
2008 Slečna Marplová: Nultá hodina (režie Michal Vostřez)
2008 Slečna Marplová: V hotelu Bertram (režie Michal Vostřez)
2008 Slečna Marplová: Zkouška neviny (režie Michal Vostřez)
2008 Srdcový král (režie Elmar Kloss)
2008 Studené léto (režie Vladimír Blažek)
2008 Syn luny (režie Elmar Kloss)
2008 Šťastné a veselé (režie Jan Schánilec)
2008 Tajemství nesmrtelných (režie Jiří Šesták)
2008 Tom Jones
2008 Tři muži ve člunu (režie Aleš Sobotka)
2008 Ve fotbalovém kotli (režie Jana Semschová)
2008 Veritas - princ pravdy (režie Iva Valentová)
2008 Viva Maria! (režie Jitka Vacková)
2008 Vlk (režie Janoš Vaculík)
2008 Znamení čtyř (režie Zdeněk Hruška st.)
2008 Žbluňk! (režie Zdeněk Štěpán)
-----
2007 Alinin sen
2007 Anděl ohně
2007 Baba na zabití (režie Zdeněk Štěpán)
2007 Blanche - královna zbojníků (režie Marie Fronková)
2007 Bratranci z Ameriky
2007 Buldočí plémě (režie Aleš Sobotka)
2007 Bylo jednou zelené údolí (režie Mikuláš Pánek)
2007 Byron (režie Zdeněk Hruška)
2007 Černý déšť (režie Mikuláš Pánek)
2007 Čí je to vlastně život (režie Elmar Kloss)
2007 Dablér (režie Jan Schánilec)
2007 Dámy v letech (režie Jana Semschová)
2007 Dárek z lásky (režie Jana Semschová)
2007 Dobrodružství tučňáků (režie Iva Valentová)
2007 Dokaž, že je to zlé
2007 Dvojí obvinění
2007 Erasmus a spol. (režie Michal Vostřez)
2007 Hlavní podezřelý: Poslední případ (režie Zdeněk Štěpán)
2007 Holka na roztrhání (režie Zdeněk Štěpán)
2007 Hrabě Monte Christo (režie Zdeněk Hruška st.)
2007 Hrozny hněvu (režie Zdeněk Hruška st.)
2007 Insomnie (režie Janoš Vaculík)
2007 Jesse James (režie Zdeněk Štěpán)
2007 Kapička štěstí (režie Aleš Sobotka)
2007 Kašlu na lásku (režie Marie Fronková)
2007 King Kong (režie Vladimír Žďánský)
2007 Konečná stanice Benátky
2007 Kůň pro Winky
2007 Maturita po sedmdesátce (režie Zuzana Zemanová)
2007 Melodie slávy (režie Elmar Kloss)
2007 Mildred Pierceová (režie Jana Semschová)
2007 Milenci z Montparnassu (režie Aleš Sobotka)
2007 Modré auto (režie Jiří Šesták)
2007 Na obchůzce (režie Aleš Sobotka)
2007 O mé rodině a jiné zvířeně (režie Jana Semschová)
2007 Pan a paní Smithovi (režie Vladimír Blažek)
2007 Pistolník (režie Jiří Šesták)
2007 Počasí na zítra (režie Elmar Kloss)
2007 Pojďme si hrát (režie Janoš Vaculík)
2007 Polibek smrti (režie Jana Semschová)
2007 Pošťák vždy zvoní dvakrát (režie Zdeněk Štěpán)
2007 Práskač a jeho kat (režie Jiří Kodeš)
2007 Prvních 20 milionů je nejtěžších (režie Vladimír Žďánský)
2007 Rošťáci (režie Jiří F. Svoboda)
2007 Silverado (režie Janoš Vaculík)
2007 Slečna Marplová: Cukání v palci i](režie Michal Vostřez)[/i]
2007 Slečna Marplová: Není kouře bez ohýnku (režie Michal Vostřez)
2007 Slečna Marplová: Sittafordská záhada (režie Michal Vostřez)
2007 Slečna Marplová: Zapomenutá vražda (režie Michal Vostřez)
2007 Smlouva s ďáblem (režie Janoš Vaculík)
2007 Snít můžeme vždycky (režie Marie Fronková)
2007 Společnost mrtvých básníků (režie Elmar Kloss)
2007 Stůj při mně (režie Iva Valentová)
2007 Svědek (režie Marie Fronková)
2007 Tajné kanály
2007 Tiše zesnulý
2007 Turner a Hooch (režie Jiří F. Svoboda)
2007 Uklidni se! (režie Vladimír Žďánský)
2007 Úprk bláznů (režie Marie Fronková)
2007 Vánoční koleda (režie Jiří F. Svoboda)
2007 Velký (režie Janoš Vaculík)
2007 Velký risk (režie Marie Fronková)
2007 Vlastní krev (režie Jiří Šesták)
2007 Za tím vším je láska (režie Jana Semschová)
2007 Záchranný člun (režie Elmar Kloss)
2007 Zlomené kopí (režie Aleš Sobotka)
2007 Žebrácká opera (režie Vladimír Blažek)
-----
2006 20 000 mil pod mořem (režie Jiří F. Svoboda)
2006 Anastázie (režie Jiří F. Svoboda)
2006 Annin dům
2006 Bažanti (režie Zdeněk Štěpán)
2006 Butch a Sundance: Začátky (režie Jan Schánilec)
2006 Byli obětováni (režie Jan Schánilec)
2006 Casablanca (režie Elmar Kloss)
2006 Cujo, vzteklý pes (režie Iva Valentová)
2006 Červená řeka (režie Zdeněk Hruška)
2006 Darované srdce
2006 Díky za čokoládu (režie Elmar Kloss)
2006 Dítě, které se chtělo stát medvědem (režie Jiří F. Svoboda)
2006 Doktorka Lucille
2006 Dopis třem manželkám (režie Jana Semschová)
2006 Dvojče (režie Marie Fronková)
2006 Erik v zemi hmyzu
2006 Félix a Rose - Láska po francouzsku (režie Elmar Kloss)
2006 Honba za diamantem (režie Vladimír Blažek)
2006 Honba za klenotem Nilu (režie Vladimír Blažek)
2006 Hombre - Dodabovaná scéna
2006 Chyťte ho! (režie Elmar Kloss)
2006 Irène (režie Jindřich Polan)
2006 Jak na manželství (režie Jindřich Polan)
2006 Jedna vila pro dva (režie Zdeněk Štěpán)
2006 Jesse James
2006 Jízda vysočinou (režie Elmar Kloss)
2006 Kapsy plné dynamitu (režie Elmar Kloss)
2006 Když mi bylo poprvé dvacet (režie Elmar Kloss)
2006 Klec bláznů (režie Zdeněk Hruška)
2006 Klec bláznů II (režie Zdeněk Hruška)
2006 Kung prásk: Smrtonosná Smrt (režie Janoš Vaculík)
2006 Láska není hřích (režie Jiří F. Svoboda)
2006 Lidé budou pomlouvat (režie Zdeněk Štěpán)
2006 Moucha (režie Jan Schánilec)
2006 Mrtvá a živá (režie Aleš Sobotka)
2006 Muž na laně (režie Zdeněk Štěpán)
2006 Muž od Sněžné řeky (režie Jan Schánilec)
2006 Návrat ke Sněžné řece (režie Jan Schánilec)
2006 Návrat Sommersbyho (režie Elmar Kloss)
2006 Nebezpečný cestující (režie Aleš Sobotka)
2006 Něco na té Mary je (režie Zdeněk Štěpán)
2006 Ninočka (režie Aleš Sobotka)
2006 Otcovy hříchy (režie Vladimír Blažek)
2006 Otisk (režie Jana Semschová)
2006 Páni mají radši blondýnky (režie Vladimír Blažek)
2006 Plán B (režie Zdeněk Štěpán)
2006 Policejní auto Pelle (režie Iva Valentová)
2006 Poslední přání (režie Elmar Kloss)
2006 Posluhovačka (režie Zuzana Zemanová)
2006 Průvodce ženatého muže (režie Vladimír Blažek)
2006 Přepadení 2: Temné území (režie Janoš Vaculík)
2006 Přepadení v Pacifiku (režie Janoš Vaculík)
2006 Přepadení vlaku z Pelhamu (režie Zdeněk Štěpán)
2006 Rob Roy (režie Janoš Vaculík)
2006 Rozvrat (režie Zuzana Zemanová)
2006 Rusové přicházejí! Rusové přicházejí! (režie Zdeněk Štěpán)
2006 Seber si svých pět švestek (režie Marie Fronková)
2006 Sedm statečných (režie Elmar Kloss)
2006 Sherlock Holmes a případ hedvábné punčochy (režie Marie Fronková)
2006 Smrtelný hřích (režie Jana Semschová)
2006 Srdcem jinde (režie Zdeněk Štěpán)
2006 Taková nenormální rodinka (režie Jiří F. Svoboda)
2006 To nejsem já, to je on! (režie Marie Fronková)
2006 Tora! Tora! Tora! (režie Jan Schánilec)
2006 Velký Turín (režie Mikuláš Pánek)
2006 Vítejte ve Švýcarsku (režie Michal Vostřez)
2006 Vše o Evě (režie Jana Semschová)
2006 Western Union (režie Jiří F. Svoboda)
2006 Závrať (režie Zdeněk Štěpán)
2006 Zelené barety (režie Jan Schánilec)
2006 Životní příběh Natalie Woodové (režie Elmar Kloss)
-----
2005 ...a Bůh stvořil ženu (režie Jindřich Polák)
2005 Anglán (režie Janoš Vaculík)
2005 Benátské finále
2005 Bouře v brooklynu
2005 Bůh je velký - já ne
2005 Calamity Jane (režie Jana Semschová)
2005 Cíl: Země
2005 Děti Duny (režie Vladimír Žďánský)
2005 Dluh (režie Aleš Sobotka)
2005 Duhový had
2005 Hezké lži
2005 Hitler: Vzestup zla (režie Jan Schánilec)
2005 Hlavní podezřelý: Cesta vzhůru (režie Vladimír Blažek)
2005 Hlavní podezřelý: Divné chutě (režie Vladimír Blažek)
2005 Hlavní podezřelý: Chybné úsudky (režie Zdeněk Štěpán)
2005 Hlavní podezřelý: Kruh přátel (režie Zdeněk Štěpán)
2005 Hlavní podezřelý: Neviňátka (režie Vladimír Blažek)
2005 Hlavní podezřelý: Poslední svědek (režie Zdeněk Štěpán)
2005 Hlavní podezřelý: Unesené dítě (režie Zdeněk Štěpán)
2005 Hlavní podezřelý: Vůně temnot (režie Zdeněk Štěpán)
2005 Hotel "Století" aneb Historie jednoho pokoje (režie Mikuláš Pánek)
2005 Hrozba
2005 Já a táta
2005 Jessica (režie Mikuláš Pánek)
2005 Jízdní četa
2005 Kodaň (režie Zdeněk Hruška)
2005 Kolo Ghislaina Lamberta (režie Marie Fronková)
2005 Má mě rád, nemá mě rád (režie Jindřich Polan)
2005 Minoes (režie Jiří F. Svoboda)
2005 Největší ženská naděje (režie Elmar Kloss)
2005 Nerovná partie (režie Janoš Vaculík)
2005 Noční podnik (režie Janoš Vaculík)
2005 Podivná tajemství (režie Jana Semschová)
2005 Ryba jménem Wanda (režie Vladimír Blažek)
2005 Silný jako lev (režie Iva Valentová)
2005 Skousni to!
2005 Slečna Marplová: Ohlášená vražda
2005 Slečna Marplová: Vlak z Paddingtonu (režie Michal Vostřez)
2005 Slečna Marplová: Vražda na faře (režie Michal Vostřez)
2005 Supervulkán (režie Jitka Vacková)
2005 Šampión výstavy (režie Elmar Kloss)
2005 Tajemství Santa Vittorie (režie Zdeněk Štěpán)
2005 Tátova holka (režie Aleš Sobotka)
2005 To druhé Boleynovic děvče (režie Jindřich Polan)
2005 Topkapi (režie Elmar Kloss)
2005 Útěk v řetězech (režie Janoš Vaculík)
2005 Velká voda
2005 Vilém Tell (režie Zdeněk Štěpán)
2005 Zákon (režie Marie Fronková)
2005 Ztracené vzpomínky (režie Elmar Kloss)
-----
2004 A kapela hrála dál (režie Jana Semschová)
2004 Barnie a jeho mrzutosti (režie Zdeněk Hruška)
2004 Cesta do Ameriky (režie Vladimír Blažek)
2004 Dej si pozor, La Toure! (režie Zdeněk Hruška)
2004 Dobytkářská válka (režie Elmar Kloss)
2004 Doktor Živago (režie Olga Walló)
2004 Duna (režie Vladimír Žďánský)
2004 Emil a detektivové (režie Jiří F. Svoboda)
2004 Evino svědectví (režie Vladimír Blažek)
2004 Ferrari pro dva (režie Mikuláš Pánek)
2004 Hornblower III - Povinnost (režie Zdeněk Coufal)
2004 Hornblower III - Věrnost (režie Zdeněk Coufal)
2004 Já, jenom já (režie Marie Fronková)
2004 Když do deště se dá (režie Jana Semschová)
2004 Konec sázek (režie Elmar Kloss)
2004 Kouzelný výtah (režie Lucie Paulová)
2004 Kožená maska (režie Zdeněk Hruška)
2004 Léto ztracených polibků (režie Elmar Kloss)
2004 Mistr zázraků (režie Iva Valentová)
2004 Moje matka Frank (režie Aleš Sobotka)
2004 Na vlastní pěst (režie Jiří F. Svoboda)
2004 Nebe padá (režie Jana Semschová)
2004 Oscar Wilde
2004 Otec rodiny (režie Janoš Vaculík)
2004 Pollyanna (režie Jiří F. Svoboda)
2004 Praštěná holka (režie Lucie Paulová)
2004 Risk (režie Aleš Sobotka)
2004 Sladká pomsta (režie Janoš Vaculík)
2004 Takový jsem byl (režie Jana Semschová)
2004 Tucker: Člověk a jeho sen (režie Zdeněk Štěpán)
2004 Ulice Montmartre č.125 (režie Jiří F. Svoboda)
2004 Uprostřed noci (režie Michal Vostřez)
2004 Útěk (režie Marie Fronková)
2004 Ve službách krále (režie Zdeněk Hruška st.)
2004 Viktorie a Albert (režie Zdeněk Hruška)
2004 Vzkříšení (režie Zdeněk Hruška)
2004 Zločin v ráji (režie Elmar Kloss)
2004 Znovu po smrti (režie Vladimír Blažek)
-----
2003 200 cigaret (režie Janoš Vaculík)
2003 Americký snílek (režie Vladimír Žďánský)
2003 Anatomie vraždy (režie Elmar Kloss)
2003 Bláznivá střela: Z análů policejního útvaru (režie Vladimír Blažek)
2003 Blízká setkání třetího druhu (režie Jiří F. Svoboda)
2003 Bouřlivé dny (režie Jana Semschová)
2003 Cesta do středu Země (režie Janoš Vaculík)
2003 Černá neděle (režie Jan Schánilec)
2003 Čarodějnice v rodině (režie Janoš Vaculík)
2003 Devátá brána (režie Jiří F. Svoboda)
2003 Druhá nebo první (režie Marie Fronková)
2003 Druhá občanská válka (režie Elmar Kloss)
2003 Elvis Presley
2003 Franklinovy kouzelné Vánoce (režie Jiří F. Svoboda)
2003 Hlídači času (Jana Semschová)
2003 Hon na ponorku (režie Elmar Kloss)
2003 Hook (režie Lucie Paulová)
2003 Chlapi nepláčou (režie Jana Semschová)
2003 Ikingut (režie Iva Valentová)
2003 Inspektor Rebus: Válka gangů (režie Marie Fronková)
2003 Jack a stonek fazole (režie Jiří F. Svoboda)
2003 Jackie
2003 Jak ta je úžasná (režie Elmar Kloss)
2003 Ještě na to máme! (režie Elmar Kloss)
2003 Kdo jinému jámu kopá (režie Zdeněk Hruška)
2003 Kráska v růžovém (režie Janoš Vaculík)
2003 Krotitelé duchů (režie Elmar Kloss)
2003 Krotitelé duchů II (režie Elmar Kloss)
2003 Kurýr (režie Michal Vostřez)
2003 Labyrint lží (režie Michal Vostřez)
2003 Letiště 1975 (režie Jiří F. Svoboda)
2003 Magická hlubina (režie Elmar Kloss)
2003 Malý indián ve městě (režie Jana Semschová)
2003 Martha, Frank, Daniel a Laurence (režie Zdeněk Hruška)
2003 Matka (režie Jiří Kubík)
2003 Moderní romance (režie Jiří Šesták)
2003 Myslete na Henryho (režie Mikuláš Pánek)
2003 Nebeský pes (režie Jiří F. Svoboda)
2003 Nejlepší nepřítel (režie Jan Schánilec)
2003 Neúplatní (režie Zdeněk Štěpán)
2003 Nezvaný host (režie Jana Semschová)
2003 Noční vlak
2003 Obyčejní lidé (režie Jana Semschová)
2003 Oliverův příběh (režie Marie Frinková)
2003 Ozvěna hromu (režie Jiří Šesták)
2003 Platinová blondýnka (režie Jan Schánilec)
2003 Počítej se mnou
2003 Pohled z okna (režie Zdeněk Štěpán)
2003 Pomáda (režie Jana Semschová)
2003 Poslední večeře (režie Mikuláš Pánek)
2003 Poslední vlak z Gun Hillu (režie Mikuláš Pánek)
2003 Romeo a Julie (režie Olga Walló)
2003 Řekni, že mě miluješ, Junie Moonová (režie Jana Semschová)
2003 Sami doma (režie Janoš Vaculík)
2003 Sedm let v Tibetu (režie Janoš Vaculík)
2003 Smutná neděle - Píseň o lásce a smrti (režie Vladimír Blažek)
2003 Stalag 17 (režie Jan Schánilec)
2003 Star Trek VIII: První kontakt (režie Vladimír Blažek)
2003 Sunset Blvd. (režie Jiří F. Svoboda)
2003 Šťastné časy (režie Jindřich Polan)
2003 Tajemný střelec (režie Zdeněk Štěpán)
2003 Tajnosti Paříže (režie Zdeněk Coufal)
2003 Takhle se s dámou nejedná (režie Vladimír Blažek)
2003 Ten, kdo mě hlídá (režie Zdeněk Štěpán)
2003 Tři mušketýři (režie Elmar Kloss)
2003 Umírání za dlouhého dne (režie Michal Vostřez)
2003 Útěk do bezpečí (režie Janoš Vaculík)
2003 Válka světů (režie Michal Vostřez)
2003 Večernice (režie Elmar Kloss)
2003 Všichni jsou zbrojnoši královi (režie Mikuláš Pánek)
2003 Všichni moji muži (režie Mikuláš Pánek)
2003 Vyděděnec (režie Mikuláš Pánek)
2003 Vysoká hra patriotů (režie Elmar Kloss)
2003 Willow (režie Michal Vostřez)
2003 Zakázaná touha (režie Elmar Kloss)
2003 Záměna (režie Vladimír Blažek)
2003 Zima lesních víl (režie Jindřich Polan)
2003 Zlatý Salamandr (režie Zdeněk Coufal)
2003 Zručná Marja (režie Jiří F. Svoboda)
2003 Zvoník z chrámu Notre Dame (režie Zdeněk Hruška)
-----
2002 Aladdinova lampa (režie Petr Gelnar)
2002 Ať žije královna! (režie Janoš Vaculík)
2002 Barbarella (režie Janoš Vaculík)
2002 Bezvýznamný muž (režie Zdeněk Hruška)
2002 Bláznivá střela 2 : Vůně strachu (režie Vladimír Blažek)
2002 Bob a Carol a Ted a Alice (režie Zdeněk Štěpán)
2002 Cable Guy (režie Janoš Vaculík)
2002 Čarodějky (režie Jana Semschová)
2002 Čelisti III (režie Elmar Kloss)
2002 Čingischán (režie Zdeněk Hruška)
2002 Děti nosí Santa Claus (režie Janoš Vaculík)
2002 Dívka jako ty (režie Jindřich Polan)
2002 Dobrodružství Malého Indiána (režie Petr Gelnar)
2002 Drtivý dopad (režie Jiří F. Svoboda)
2002 Dva jeli spolu (režie Jan Schánilec)
2002 Hráči se smrtí (režie Vladimír Blažek)
2002 J.W. Coop (režie Jan Schánilec)
2002 Jeho a její (režie Jiří F. Svoboda)
2002 Jdi za svým srdcem (režie Mikuláš Pánek)
2002 Kdopak to mluví 2 (režie Zdeněk Štěpán)
2002 Krev andělů (režie Marie Fronková)
2002 Kovboj (režie Jiří F. Svoboda)
2002 Letošní láska (režie Lucie Paulová)
2002 Lilith (režie Jana Semschová)
2002 Major Dundee (režie Elmar Kloss)
2002 Maléry paní Margaret (režie Aleš Sobotka)
2002 Maminčin zámek (režie Elmar Kloss)
2002 Matilda (režie Jiří Kubík)
2002 Modrý pták (režie Jiří F. Svoboda)
2002 Muž bez tváře (režie Vladimír Blažek)
2002 Muž z Laramie (režie Jiří Šesták)
2002 Nádherný holky (režie Marie Fronková)
2002 Neslušný návrh (režie Janoš Vaculík)
2002 Opravdová blondýnka (režie Janoš Vaculík)
2002 Past (režie Jiří Kubík)
2002 Phoenix (režie Jiří Kubík)
2002 Pod kopyty stád (režie Michal Vostřez)
2002 Polibek upíra (režie Vladimír Blažek)
2002 Policajt v Beverly Hills II (režie Elmar Kloss)
2002 Policajt v Beverly Hills III (režie Elmar Kloss)
2002 Pravdivá romance (režie Vladimír Blažek)
2002 Profesionálové (režie Zdeněk Hruška st.)
2002 S nasazením života (režie Michal Vostřez)
2002 Sadko (režie Jiří F. Svoboda)
2002 Sběratel (režie Janoš Vaculík)
2002 Sen pro nespavce (režie Jana Semschová)
2002 Sex a smrt (režie Jan Schánilec)
2002 Shane (režie Jan Schánilec)
2002 Smrtelný případ (režie Michal Vostřez)
2002 Soumrak dne (režie Vladimír Blažek)
2002 Stará puška (režie Zdeněk Hruška)
2002 Stopaři (režie Elmar Kloss)
2002 Střelec (režie Zdeněk Štěpán)
2002 Sugarlandský expres (režie Zdeněk Hruška)
2002 Taková normální holka (režie Zdeněk Hruška)
2002 Tsatsiki, maminka a policajt (režie Jiří F. Svoboda)
2002 Vítězové (režie Jan Schánilec)
2002 Vražda na večeři (režie Aleš Sobotka)
2002 Will Penny (režie Michal Vostřez)
2002 Zkrocení zlé ženy (režie Olga Walló)
2002 Železná maska (režie Jana Semschová)
-----
2001 700 mil v sedle (režie Zdeněk Štěpán)
2001 Adam a Eva
2001 Basil (režie Jindřich Polan)
2001 Bestián: Kupředu, zpátky jen krok! (režie Zdeněk Štěpán)
2001 Bratři Lu (režie Jiří F. Svoboda)
2001 Cizí hlas
2001 Co se vlastně stalo s Baby Jane
2001 Desperado (režie Aleš Sobotka)
2001 Děti z mokřin (režie Zdeněk Coufal)
2001 Dítě medůzy (režie Vladimír Blažek)
2001 Dobrodružství Augusta Kinga (režie Janoš Vaculík)
2001 Dobrodružství Barona Prášila (režie Zdeněk Coufal)
2001 Dobrý Will Hunting (režie Aleš Sobotka)
2001 Domácí štěstí (režie Olga Walló)
2001 Don Juan DeMarco (režie Elmar Kloss)
2001 Emmino přání
2001 Guvernantka (režie Jindřich Polan)
2001 Hájili jsme hrad (režie Jiří F. Svoboda)
2001 Hornblower II - Odplata (režie Zdeněk Coufal)
2001 Hornblower II - Vzpoura (režie Zdeněk Coufal)
2001 Hra (režie Zdeněk Hruška)
2001 Hráči (režie Zdeněk Hruška st.)
2001 Hrbáč (režie Elmar Kloss)
2001 Hrdina Tiny (režie Jiří F. Svoboda)
2001 Chladnokrevně (režie Jiří F. Svoboda)
2001 I.Q. (režie Zdeněk Hruška)
2001 Inkognito (režie Zdeněk Štěpán)
2001 Instantní smích (režie Zdeněk Štěpán)
2001 Invaze
2001 Ivanhoe (režie Zdeněk Coufal)
2001 Jih proti Severu
2001 Jít za sluncem
2001 Kašpárek (režie Zdeněk Hruška)
2001 Kdopak to mluví (režie Zdeněk Štěpán)
2001 Kouzelné Vánoce Doty a Spota (režie Jiří F. Svoboda)
2001 Král Krysa (režie Jan Schánilec)
2001 Král Rybář (režie Olga Walló)
2001 Krev a víno (režie Michal Vostřez)
2001 Krvavá romance (režie Jan Schánilec)
2001 Lawrence z Arábie (režie Michal Vostřez)
2001 Láska až za hrob (režie Zdeněk Štěpán)
2001 Lulu na mostě (režie Elmar Kloss)
2001 Malý velký muž (režie Vladimír Blažek)
2001 Marvinův pokoj (režie Marie Fronková)
2001 Maverick (režie Jiří F. Svoboda)
2001 Mizerové (režie Zdeněk Štěpán)
2001 Mladá Kateřina Veliká (režie Aleš Sobotka)
2001 Může to potkat i vás (režie Marie Fronková)
2001 Mzda strachu (režie Elmar Kloss)
2001 Na Hromnice o den více (režie Zdeněk Štěpán)
2001 Na Zlatém jezeře (režie Jana Semschová)
2001 Nadine (režie Jiří Šesták)
2001 Nahá pravda (režie Zdeněk Štěpán)
2001 Návštěvníci 2: V chodbách času (režie Marie Fronková)
2001 Nekonečný příběh 2 (režie Marie Fronková)
2001 Nesprávná truhla (režie Olga Walló)
2001 Neviditelní jezdci (režie Zdeněk Hruška)
2001 Neznámý Rangún (režie Elmar Kloss)
2001 Nils Holgersson (režie Jiří F. Svoboda)
2001 Norimberk (režie Jan Schánilec)
2001 Nováček (režie Jiří F. Svoboda)
2001 Od soumraku do úsvitu (režie Zdeněk Štěpán)
2001 Ohněm a mečem
2001 Otčina (režie Marie Fronková)
2001 Piknik u cesty (režie Jiří F. Svoboda)
2001 Ples upírů (režie Olga Walló)
2001 Po zavírací době (režie Janoš Vaculík)
2001 Podívej se, jak letí (režie Iva Valentová)
2001 Pointa (režie Zdeněk Štěpán)
2001 Poloviční šance (režie Marie Fronková)
2001 Poslední naděje (režie Elmar Kloss)
2001 Poslední ze slavných králů (režie Zuzana Zemanová)
2001 Příběh Služebnice (režie Elmar Kloss)
2001 Romulus a Remus
2001 S mafií v patách (režie Jan Schánilec)
2001 Sedm malých bratříčků (režie Jiří F. Svoboda)
2001 Slaměný býček (režie Jiří F. Svoboda)
2001 Smrtící epidemie (režie Michal Vostřez)
2001 Sněhurečka (režie Iva Valentová)
2001 Sophiina volba (režie Marie Fronková)
2001 Specialista (režie Marie Fronková)
2001 Srdce v oblacích (režie Vladimír Blažek)
2001 Street Fighter: Poslední boj (režie Vladimír Blažek)
2001 Střela letí do pohádky (režie Jiří F. Svoboda)
2001 Superdívka (režie Jindřich Polan)
2001 Taxi (režie Zdeněk Hruška)
2001 Tucet špinavců (režie Jan Schánilec)
2001 Úplné zatmění (režie Janoš Vaculík)
2001 Uprchlík (režie Michal Vostřez)
2001 Věk zrady (režie Zdeněk Hruška)
2001 Vřískot (režie Elmar Kloss)
2001 Vyšší zájem (režie Elmar Kloss)
2001 Zahraniční aféra (režie Zdeněk Štěpán)
2001 Země policajtů (režie Zdeněk Štěpán)
2001 Zemřít pro (režie Jana Semschová)
2001 Zvoník od Matky Boží (režie Olga Walló)
2001 Železný kříž (režie Jan Schánilec)
-----
2000 All That Jazz (režie Elmar Kloss)
2000 Anna Kareninová (režie Jindřich Polan)
2000 Arthur (režie Zdeněk Štěpán)
2000 Beránek s pěti nohama (režie Zdeněk Coufal)
2000 Birdy (režie Janoš Vaculík)
2000 Bláznivý příběh Robina Hooda (režie Zdeněk Štěpán)
2000 Bojovník
2000 Cellistka
2000 Cyrano z Bergeracu (režie Elmar Kloss)
2000 Čajovna U srpnového měsíce (režie Janoš Vaculík)
2000 Čínský syndrom (režie Zdeněk Štěpán)
2000 Dalších 48 hodin (režie Vladimír Blažek)
2000 Den otců (režie Vladimír Blažek)
2000 Dívka ze západu (režie Zdeněk Štěpán)
2000 Don Juan DeMarco
2000 Duhová panna (režie Zuzana Zemanová)
2000 Francouzský polibek (režie Aleš Sobotka)
2000 Gloria (režie Aleš Sobotka)
2000 Hoffman (režie Zdeněk Hruška)
2000 Horečka sobotní noci (režie Marie Fronková)
2000 Hornblower - Důstojnické zkoušky (režie Zdeněk Coufal)
2000 Hornblower - Rovná šance (režie Zdeněk Coufal)
2000 Hornblower - Vévodkyně (režie Zdeněk Coufal)
2000 Hornblower - Žabáci a Langusty (režie Zdeněk Coufal)
2000 Hrdina proti své vůli (režie Olga Walló)
2000 Hurá! (režie Janoš Vaculík)
2000 Indiskrétní příběh (režie Jiří F. Svoboda)
2000 Invaze lupičů těl
2000 Je naděje (režie Jana Semschová)
2000 Když Harry potkal Sally (režie Elmar Kloss)
2000 Kouzlo (režie Aleš Sobotka)
2000 Kramerová versus Kramer (režie Olga Walló)
2000 Kritická péče
2000 Maska (režie Jiří F. Svoboda)
2000 Milostné příběhy z planety Země (režie Elmar Kloss)
2000 Mladí Američané (režie Janoš Vaculík)
2000 Monte Walsh (režie Jiří F. Svoboda)
2000 Mrtvý muž přichází (režie Zdeněk Hruška st.)
2000 Nebe, peklo, ráj (režie Olga Walló)
2000 Nejsem blázen (režie Jana Semschová)
2000 Největší obchodní dům na světě (režie Jiří F. Svoboda)
2000 Nelly a pan Arnaud (režie Elmar Kloss)
2000 Nevinné krutosti (režie Elmar Kloss)
2000 Noci v Harlemu (režie Aleš Sobotka)
2000 Obvinění: Proces s McMartinovými (režie Jiří F. Svoboda)
2000 Operace Spodnička (režie Elmar Kloss)
2000 Peggy Sue se vdává (režie Jana Semschová)
2000 Pirát sedmi moří (režie Elmar Kloss)
2000 Poslední adresa (režie Jiří F. Svoboda)
2000 Poslední eskorta (režie Elmar Kloss)
2000 Poslední magnát (režie Janoš Vaculík)
2000 Rachot v Bronxu (režie Zdeněk Štěpán)
2000 Rio Lobo (režie Zdeněk Hruška st.)
2000 River Street (režie Jana Semschová)
2000 Robin a Mariana (režie Martin Livora)
2000 Roxana (režie Aleš Sobotka)
2000 Rozmarný duch (režie Jindřich Polan)
2000 Řidič slečny Daisy (režie Jana Semschová)
2000 S Club 7: Návrat do padesátých let (režie Jiří F. Svoboda)
2000 Santa Claus (režie Vladimír Blažek)
2000 Santovy poslední Vánoce (režie Jiří F. Svoboda)
2000 Scaramouche (režie Elmar Kloss)
2000 Slídil (režie Marie Fronková)
2000 Splašený vlak (režie Zdeněk Hruška)
2000 Splněné přání (režie Jiří Šesták)
2000 Star Trek V: Nejzazší hranice (režie Michal Vostřez)
2000 Syn kapitána Blooda (režie Zdeněk Hruška st.)
2000 Tygr sedmi moří (režie Elmar Kloss)
2000 V lese nejsou loupežníci
2000 V pravé poledne (režie Zdeněk Hruška st.)
2000 V roli kaskadéra (režie Janoš Vaculík)
2000 Velké rozčarování (režie Zdeněk Štěpán)
2000 Velký Jake (režie Jiří F. Svoboda)
2000 Vlak plný peněz (režie Zdeněk Hruška st.)
2000 Vražedné myšlenky (režie Zdeněk Štěpán)
2000 Vyvolávač deště (režie Marie Fronková)
2000 Vzali nohy na ramena (režie Elmar Kloss)
2000 Washingtonovo náměstí (režie Elmar Kloss)
2000 Žhavá sedla
-----
200x Fiktivní zločiny (režie Mikuláš Pánek)
200x Jana Eyrová (režie Elmar Kloss)
200x Polibek hada
200x Volný pád (režie Mikuláš Pánek)
-----
1999 Alenka v zemi za zrcadlem
1999 Banda: Pomsta Jessieho Leea (režie Zdeněk Hruška)
1999 Báječná chvíle (režie Marie Fronková)
1999 Ben Hur (režie Olga Walló)
1999 Bílý slon (režie Zdeněk Štěpán)
1999 Blbec k večeři (režie Zdeněk Hruška)
1999 Blbouni (režie Olga Walló)
1999 Blbý a blbější (režie Zdeněk Štěpán)
1999 Bugsy (režie Zdeněk Hruška)
1999 Byt (režie Jiří F. Svoboda)
1999 Celý širý svět (režie Aleš Sobotka)
1999 Děda se dal na odboj (režie Marie Fronková)
1999 Fifi Pírko (režie Jiří F. Svoboda)
1999 Frajer Luke (režie Elmar Kloss)
1999 Hudson Hawk (režie Zdeněk Štěpán)
1999 Chléb, láska a ..... (režie Vladimír Blažek)
1999 Klepání na nebeskou bránu (režie Zdeněk Hruška st.)
1999 Konkurenti (režie Janoš Vaculík)
1999 Krokodýl Dundee (režie Vladimír Blažek)
1999 Krokodýl Dundee 2
1999 Lék (režie Jiří F. Svoboda)
1999 Ložnice a kuloáry (režie Vladimír Blažek)
1999 Manželé z roku II (režie Zdeněk Hruška st.)
1999 Micki a Maude (režie Elmar Kloss)
1999 Modrý hrom (režie Michal Vostřez)
1999 Nebeští vězni (režie Janoš Vaculík)
1999 Nesahejte na prachy (režie Marie Fronková)
1999 Podezřelý (režie Vladimír Blažek)
1999 Poslední hvězdný bojovník (režie Zdeněk Hruška st.)
1999 Právě včas (režie Petr Skarke)
1999 Prostřihy (režie Elmar Kloss)
1999 Přirozený talent (režie Jindřích Polan)
1999 Red Rock West (režie Jiří F. Svoboda)
1999 Rok nebezpečného života (režie Zdeněk Coufal)
1999 Rytíř Pardaillan (režie Elmar Kloss)
1999 Shirley Valentinová (režie Marie Fronková)
1999 Schůzka naslepo (režie Zdeněk Štěpán)
1999 Smrt na Nilu (režie Elmar Kloss)
1999 Soukromá slavnost (režie Zdeněk Hruška)
1999 Společník na dlouhé trati (režie Janoš Vaculík)
1999 Útěk ze zóny 14 vyloučen
1999 Vyzvednutí Titaniku (režie Vladimír Blažek)
1999 Zajatci (režie Marie Fronková)
1999 Zapomeň na Paříž (režie Janoš Vaculík)
1999 Zlaté parohy (režie Petr Skarke)
1999 Život je krásný
-----
1998 48 hodin (režie Vladimír Blažek)
1998 Americký bizon (režie Zdeněk Hruška st.)
1998 Cesta na Měsíc (režie Jitka Kučerová)
1998 Bonnie a Clyde (režie Elmar Kloss)
1998 Cena za něžnost (režie Elmar Kloss)
1998 Daleko od hlučícího davu (režie Petr Skarke)
1998 Dobrodružství rabína Jákoba (režie Marie Fronková)
1998 Doktor hledá místo (režie Olga Walló)
1998 Doktor v domě (režie Olga Walló)
1998 Drsný chlapík (režie Zdeněk Hruška)
1998 Jako štvaná zvěř (režie Zdeněk Hruška)
1998 Kočka (režie Jindřich Polan)
1998 Král Králů (režie Olga Walló)
1998 Lakomec (režie Marie Fronková)
1998 Ledová bouře (režie Elmar Kloss)
1998 Manželství po francouzsku (režie Zdeněk Hruška)
1998 Mayerling (režie Marie Fronková)
1998 Místní hrdina (režie Zdeněk Šťěpán)
1998 Nadějné vyhlídky
1998 Nesprávné kalhoty (režie Jitka Kučerová)
1998 O chloupek (režie Jitka Kučerová)
1998 Oheň, voda a lstivé úskoky (režie Jiří F. Svoboda)
1998 Petrovi přátelé (režie Olga Walló)
1998 Pomsta
1998 Připoutejte se, prosím! 2 (režie Zdeněk Hruška)
1998 Rozmařilý život Gérarda Floqua (režie Marie Fronková)
1998 Řidič a fantom (režie Elmar Kloss)
1998 Tělo mého nepřítele (režie Zdeněk Hruška)
1998 Tisíc a jeden recept zamilovaného kuchaře (režie Marie Fronková)
1998 Vítěz (režie Lucie Paulová)
1998 Všichni moji blízcí
1998 Vzpoura na Bounty (režie Zdeněk Hruška st.)
1998 Zamilovat se (režie Vladimír Blažek)
1998 Zálesák (režie Jiří Šesták)
1998 Zapovězená žena (režie Marie Fronková)
1998 Zlatý tuleň (režie Petr Skarke)
1998 Zorro (režie Marie Fronková)
-----
1997 Balada o Cablu Hogueovi (režie Elmar Kloss)
1997 Barvy (režie Vladimír Blažek)
1997 Bláznivá (režie Marie Fronková)
1997 Blues Brothers (režie Lucie Paulová)
1997 Boccaccio - povídka Renzo a Luciana (režie Lucie Paulová)
1997 Bohatí láskou (režie Jana Semschová)
1997 Celou dlouhou noc (režie Janoš Vaculík)
1997 Cesta kolem světa za 80 dní (režie Jitka Kučerová)
1997 Čas zastavit se (režie Janoš Vaculík)
1997 Dvanáct měsíčků (režie Jiří F. Svoboda)
1997 Ďábelská svůdkyně (režie Elmar Kloss)
1997 Frances (režie Elmar Kloss)
1997 Hoši z Brazílie (režie Zdeněk Štěpán)
1997 Cherry 2000 (režie Marie Fronková)
1997 Je to fajn (režie Jana Semschová)
1997 Jižanská pohostinnost (režie Vladimír Blažek)
1997 Klub ráj (režie Elmar Kloss)
1997 Kniha džunglí (režie Jiří F. Svoboda)
1997 Konec Sheily (režie Zdeněk Hruška st.)
1997 Mezi kladivem a kovadlinou (režie Lucie Paulová)
1997 Miluji tě, Alice B. Toklasová! (režie Vladimír Blažek)
1997 Muž a žena (režie Elmar Kloss)
1997 Muž v divočině (režie Jindřích Polan)
1997 Na svobodě (režie Jindřích Polan)
1997 Nejlepší léta našeho života (režie Jiří F. Svoboda)
1997 Nepravý muž (režie Elmar Kloss)
1997 Nerovný zápas (režie Elmar Kloss)
1997 Nesnesitelná lehkost bytí (režie Elmar Kloss)
1997 Nevěsta pro Zandyho (režie Vladimír Blažek)
1997 Noc postupuje (režie Janoš Vaculík)
1997 Obr (režie Vladimír Blažek)
1997 Opojný život
1997 Opři se o mě (režie Janoš Vaculík)
1997 Pinocchio (režie Jiří F. Svoboda)
1997 Poslední skaut (režie Zdeněk Hruška st.)
1997 Producenti (režie Jiří F. Svoboda)
1997 Přelet nad kukaččím hnízdem (režie Elmar Kloss)
1997 Půlnoční běh (režie Jana Semschová)
1997 Řeka (režie Ivan Žáček)
1997 Smrtící past (režie Lucie Paulová)
1997 Smrtonosná zbraň 2 (režie Zdeněk Štěpán)
1997 Smrtonosná zbraň 3 (režie Zdeněk Štěpán)
1997 Smůla (režie Zdeněk Hruška)
1997 Sněhová královna (režie Jiří F. Svoboda)
1997 Tango (režie Lucie Paulová)
1997 Útěk z New Yorku (režie Zdeněk Hruška st.)
1997 V jakém znamení ses narodil? (režie Jan Schánilec)
1997 V záři reflektorů (režie Elmar Kloss)
1997 Voják v dešti (režie Jiří Šesták)
1997 Vyvolení (režie Jana Semschová)
1997 Zámek v oblacích (režie Michal Vostřez)
1997 Zelňačka (režie Zdeněk Hruška)
1997 Zločin v expresu (režie Jindřich Polan)
1997 Zvláštní den (režie Petr Skarke)
1997 Ženy na pokraji nervového zhroucení (režie Ivan Žáček)
-----
1996 Ach, Bože (režie Ivan Žáček)
1996 Americký idol (režie Vladimír Blažek)
1996 Balík (režie Zdeněk Hnilica)
1996 Baxter (režie Olga Walló)
1996 Biloxi Blues (režie Elmar Kloss)
1996 Bojovník (režie Marie Fronková)
1996 Bosé nohy v parku (režie Elmar Kloss)
1996 Byl jednou jeden lotr (režie Zdeněk Hruška st.)
1996 Cibulové pole (režie Zdeněk Štěpán)
1996 Čelisti II (režie Elmar Kloss)
1996 Černý tulipán (režie Marie Fronková)
1996 Desatero přikázání (režie Zdeněk Coufal)
1996 Duch (režie Elmar Kloss)
1996 Dva misionáři (režie Zdeněk Štěpán)
1996 Garbo mluví (režie Jana Semschová)
1996 Gerardova dobrodružství (režie Jan Schánilec)
1996 Hledá se láska (režie Jiří Šesták)
1996 Horská dráha (režie Janoš Vaculík)
1996 Hořící postel (režie Jitka Kučerová)
1996 Hranice (režie Zdeněk Hruška)
1996 Indočína (režie Elmar Kloss)
1996 Jak zabít svou ženu (režie Elmar Kloss)
1996 Jaká je Daisy Cloverová (režie Elmar Kloss)
1996 Jatka č. 5 (režie Jiří F. Svoboda)
1996 Jedna nebo dvě ženy (režie Marie Fronková)
1996 Jiný muž, jiná šance (režie Jana Semschová)
1996 Key Largo (režie Zdeněk Štěpán)
1996 Kika režie Michal Vostřez)
1996 Krásné šílenství (režie Marie Fronková)
1996 Loučím se, děvče (režie Marie Fronková)
1996 Loulou Graffiti (režie Jana Semschová)
1996 Maigret klade past (režie Marie Fronková)
1996 Maigret má strach (režie Marie Fronková)
1996 Mlha (režie Zdeněk Hruška st.)
1996 Monty Pythonův smysl života (režie Zdeněk Štěpán)
1996 Most u Remagenu (režie Zdeněk Štěpán)
1996 Navždy (režie Elmar Kloss)
1996 Nejbližší příbuzenstvo (režie Zdeněk Štěpán)
1996 Nenapravitelní (režie Marie Fronková)
1996 Nesmiřitelní (režie Jiří F. Svoboda)
1996 Nevada Smith (režie Janoš Vaculík)
1996 Něco společného (režie Jindřich Polan)
1996 O závod s měsícem (režie Elmar Kloss)
1996 Osm mužů z kola ven (režie Zdeněk Coufal)
1996 Ostrov doktora Moreaua (režie Petr Skarke)
1996 Pán světa (režie Zdeněk Coufal)
1996 Podvodníci
1996 Polda a bandita (režie Zdeněk Coufal)
1996 Polda a bandita 2 (režie Zdeněk Coufal)
1996 Poslední bojovník
1996 Poslední metro (režie Elmar Kloss)
1996 Pouť zatracených (režie Michal Vostřez)
1996 Přísně tajné! (režie Marie Fronková)
1996 Příští léto (režie Elmar Kloss)
1996 Půlnoční muž (režie Zdeněk Hruška)
1996 Rvačka v Panamě (režie Lucie Paulová)
1996 Samuraj (režie Marie Fronková)
1996 Sedmkrát žena (režie Janoš Vaculík)
1996 Sicilián (režie Jiří F. Svoboda)
1996 Silvestr u Boba (režie Marie Fronková)
1996 Slovo policajta (režie Marie Fronková)
1996 Sluha (režie Janoš Vaculík)
1996 Spiknutí lásky (režie Vladimír Blažek)
1996 Spusťte tu revoluci beze mne (režie Olga Walló)
1996 Šarlatový a černý (režie Michal Vostřez)
1996 Šlechetná srdce a šlechtické korunky (režie Vladimír Blažek)
1996 Tajemství mého úspěchu
1996 Tak mi řekni, co chceš (režie Olga Walló)
1996 Táta (režie Elmar Kloss)
1996 Trhák (režie Zdeněk Štěpán)
1996 Tři mušketýři (režie Elmar Kloss)
1996 Tři muži na zabití (režie Marie Fronková)
1996 Tulák z horských plání (režie Zdeněk Coufal)
1996 Utečeme na jih (režie Elmar Kloss)
1996 Vražda na Eigeru (režie Zdeněk Hruška)
1996 Vysoké podpatky (režie Zdeněk Coufal)
1996 Výstřel (režie Petr Skarke)
1996 Zóna soumraku (režie Zdeněk Coufal)
-----
1995 12 úkolů pro Asterixe (režie Jiří F. Svoboda)
1995 1984 (režie Jindřich Polan)
1995 2001 - Vesmírná Odysea (režie Zdeněk Coufal)
1995 Americké graffiti (režie Jana Semschová)
1995 Anděl a bandita (režie Petr Skarke)
1995 Asterix a Galové (režie Jiří F. Svoboda)
1995 Asterix a Kleopatra (režie Jiří F. Svoboda)
1995 Asterix v Británii (režie Jiří F. Svoboda)
1995 Atlantský val (režie Elmar Kloss)
1995 Báječné časy (režie Jindřich Polan)
1995 Barton Fink (režie Jana Semschová)
1995 Bílý žár (režie Zdeněk Coufal)
1995 Bob Roberts (režie Jana Semschová)
1995 Byt (režie Jana Semschová)
1995 César a Rosalie (režie Elmar Kloss)
1995 Cikánka (režie Jana Semschová)
1995 Cizinec mezi námi
1995 Co je nového, kočičko? (režie Elmar Kloss)
1995 Cotton club (režie Elmar Kloss)
1995 Čápi mají svojí hlavu (režie Marie Fronková)
1995 Červená liška (režie Michal Vostřez)
1995 Čtyři roční období (režie Zuzana Zemanová)
1995 Dodržet svůj slib (režie Jana Semschová)
1995 Dokud budou ženy (režie Marie Fronková)
1995 Dokud se válčí, je naděje (režie Zdeněk Štěpán)
1995 Domovník (režie Marie Fronková)
1995 Dotek ruky (režie Aleš Sobotka)
1995 Dotek zla (režie Michal Vostřez)
1995 Drobánkovi (režie Zdeněk Hruška)
1995 Důvod žít a zemřít (režie Aleš Sobotka)
1995 Dva poldové (režie Michal Vostřez)
1995 Equus (režie Olga Walló)
1995 Fantozzi (režie Marie Fronková)
1995 Halloween - Předvečer všech svatých (režie Janoš Vaculík)
1995 Havran (režie Olga Walló)
1995 Hazardní hra (režie Michal Vostřez)
1995 Horečka džungle (režie Zuzana Zemanová)
1995 Horečka stoupá v El Pao (režie Petr Skarke)
1995 Hrdinové (režie Zdeněk Štěpán)
1995 Invaze zlodějů těl (režie Jan Schánilec)
1995 Jak jsem slíbil (režie Vladimír Blažek)
1995 Jdi na to (režie Marie Fronková)
1995 Jean od Floretty (režie Elmar Kloss)
1995 Kachna na pomerančích (režie Marie Fronková)
1995 Karambol (režie Lucie Šnajdrová)
1995 Když komedie byla králem (režie Janoš Vaculík)
1995 Kopyto (režie Marie Fronková)
1995 Král Ralph
1995 Lassie a Neeka (režie Jitka Kučerová)
1995 Lolita (režie Michal Vostřez)
1995 Manon od pramene (režie Elmar Kloss)
1995 Milou v máji (režie Elmar Kloss)
1995 Modrá Electra Glide (režie Janoš Vaculík)
1995 Mnoho povyku pro nic (režie Zdeněk Hruška st.)
1995 Mrtví muži nenosí skotskou sukni (režie Zdeněk Štěpán)
1995 Na východ od ráje (režie Vladimír Blažek)
1995 Návrat do země Oz (režie Jiří F. Svoboda)
1995 Návrat do ztraceného světa (režie Zdeněk Hnilica)
1995 Návrat Muže, kterému říkali kůň (režie Elmar Kloss)
1995 Něco divokého (režie Zdeněk Hruška st.)
1995 Operace Blesk (režie Zdeněk Coufal)
1995 Opři se o mě (režie Zdeněk Štěpán)
1995 Ostrov pokladů (režie Zdeněk Hnilica)
1995 Pan máma (režie Marie Fronková)
1995 Pat Garrett a Billy Kid (režie Elmar Kloss)
1995 Pinocchiova dobrodružství (režie Petr Skarke)
1995 Podzim Čejenů (režie Vladimír Blažek)
1995 Policejní kolt vzor 357 (režie Elmar Kloss)
1995 Popínavé květy
1995 Příliš vzdálený most (režie Miroslav Kratochvíl)
1995 Radši umřít (režie Lucie Schneiderová)
1995 Rodičovství (režie Marie Fronková)
1995 Roztržená opona (režie Janoš Vaculík)
1995 Sammy a Rosie to dělají (režie Michal Vostřez)
1995 Sandokan se vrací (režie Olga Walló)
1995 Sex, lži a video (režie Elmar Kloss)
1995 Shenandoah (režie Zdeněk Štěpán)
1995 Sněhurka (režie Zdeněk Hnilica)
1995 Spartakus[/b] (režie Olga Walló)
1995 Strážce zákona (režie Zdeněk Štěpán)
1995 Superpolda (režie Michal Vostřez)
1995 Syn jitřní hvězdy (režie Miroslav Kratochvíl)
1995 Špinavý prachy (režie Jan Schánilec)
1995 Štístko (režie Jana Semschová)
1995 Tajemství archy Noemovy (režie Jiří F. Svoboda)
1995 Tajemství Viléma Storitze (režie Jiří F. Svoboda)
1995 Tak mě někdy napadá (režie Jana Semschová)
1995 Tak už dost, Frede! (režie Janoš Vaculík)
1995 Táta umírá, kdo má poslední vůli? (režie Elmar Kloss)
1995 Teď se nedívej (režie Aleš Sobotka)
1995 Tisíc miliard dolarů (režie Zdeněk Hruška)
1995 Tom Jones (režie Jana Semschová)
1995 Tragéd Fantozzi (režie Marie Fronková)
1995 Tři barvy: Bílá (režie Elmar Kloss)
1995 Tři barvy: Červená (režie Elmar Kloss)
1995 Tři barvy: Modrá (režie Elmar Kloss)
1995 Třída (režie Jana Semschová)
1995 Valmont (režie Elmar Kloss)
1995 Večírek (režie Elmar Kloss)
1995 Vraždy s růžencem (režie Janoš Vaculík)
1995 Vyzvání k souboji (režie Jan Schánilec)
1995 Za to může Rio (režie Marie Fronková)
1995 Zmrtvýchvstání (režie Marie Fronková)
1995 Ztracený svět (režie Zdeněk Hnilica)
-----
1994 24 hodin do smrti (režie Zdeněk Štěpán)
1994 Adamovo žebro (režie Jana Semschová)
1994 Alfréde, Alfréde (režie Elmar Kloss)
1994 Bazén (režie Marie Fronková)
1994 Bestie musí zemřít (režie Jana Michajlová)
1994 Blesk (režie Lucie Paulová)
1994 Čarodějky z Eastwicku (režie Miroslav Kratochvíl)
1994 Čelisti (režie Elmar Kloss)
1994 Čtyřicet pušek (režie Michal Vostřez)
1994 Den poté (režie Zdeněk Hnilica)
1994 Detektiv (režie Marie Fronková)
1994 Django (režie Tomáš Jančařík)
1994 Drsný Harry (režie Zdeněk Hruška st.)
1994 Gipsy (režie Marie Fronková)
1994 Hotel New Hampshire
1994 Hořkost (režie Elmar Kloss)
1994 Jak zavraždit milionářku (režie Zdeněk Hruška)
1994 Jekyll & Hyde (režie Jindřich Polan)
1994 Jih (režie Jindřich Polan)
1994 Joshuovo srdce (režie Jana Semschová)
1994 Kamaráde, kamaráde (režie Marie Fronková)
1994 Kdo zabíjí nejlepší evropské šéfkuchaře? (režie Olga Walló)
1994 Lassie - Hlas naděje (režie Zdeněk Hnilica)
1994 Lassie a puma na útěku (režie Zdeněk Hnilica)
1994 Maigret a soudcův dům (režie Marie Fronková)
1994 Moucha (režie Zdeněk Hruška)
1994 Můj miláček Klementina (režie Jana Semschová)
1994 Můj oblíbený rok (režie Jana Semschová)
1994 Náhlá zkouška (režie Zdeněk Hruška)
1994 Návrat Lew Harpera (režie Zdeněk Štěpán)
1994 Nemocnice (režie Olga Walló)
1994 Neúprosný (režie Zdeněk Hruška)
1994 Odhalená stopa (režie Lucie Paulová)
1994 Pan Billion (režie Marie Fronková)
1994 Pan Hire (režie Elmar Kloss)
1994 Pat a Mike
1994 Písečný ptáček (režie Olga Walló)
1994 Podivný pár (režie Olga Walló)
1994 Poklad na Sierra Madre (režie Olga Walló)
1994 Polib mě na rozloučenou (režie Marie Fronková)
1994 Poslední Maxův případ
1994 Pošťák vždy zvoní dvakrát (režie Zdeněk Hruška)
1994 Příští rok ve stejnou dobu (režie Jana Semschová)
1994 Psanci (režie Zdeněk Hnilica)
1994 Riskantní podnik (režie Jana Semschová)
1994 Rocky (režie Olga Walló)
1994 Sázka na smrt (režie Zdeněk Hruška)
1994 Smějící se policajt (režie Zdeněk Hnilica)
1994 Starostliví medvídci: Dobrodružství v zemi zázraků (režie Aleš Sobotka)
1994 Tři ze sanitky (režie Marie Fronková)
1994 V plném slunci (režie Marie Fronková)
1994 Vincent, François, Paul a ti druzí... (režie Elmar Kloss)
1994 Vstupte (režie Jana Semschová)
1994 Žluté nebe (režie Zdeněk Hruška)
-----
1993 451° Fahrenheita (režie Jindřich Polan)
1993 48 hodin v Paříži (režie Olga Walló)
1993 Absolvent (režie Elmar Kloss)
1993 Alamo (režie Zdeněk Coufal)
1993 Americký ninja (režie Aleš Sobotka)
1993 Carrie (režie Zdeněk Hruška)
1993 Cestující v dešti (režie Zdeněk Hnilica)
1993 Co se nepromíjí (režie Elmar Kloss)
1993 Co se vlastně stalo tetě Alici? (režie Jana Semschová)
1993 Cooganův trik (režie Zdeněk Hruška st.)
1993 Dcery zla
1993 Ďáblovo pokušení (režie Ivan Procházka)
1993 Ho! (režie Zdeněk Hruška)
1993 Hoppity se vrací (režie Zdeněk Hnilica)
1993 Charley Varrick (režie Marie Fronková)
1993 Infarkt (režie Marie Fronková)
1993 Junior Bonner (režie Zdeněk Hnilica)
1993 Kmotr (režie Zdeněk Hruška)
1993 Král Lear (režie Olga Walló)
1993 Letiště (režie Marie Fronková)
1993 Mackintoshův člověk (režie Zdeněk Hnilica)
1993 Maska (režie Jindřich Polan)
1993 Milenci a další cizinci (režie Jana Semschová)
1993 Míle od domova (režie Zdeněk Coufal)
1993 Na řvoucích strojích do Monte Carla (režie Jana Semschová)
1993 Napůl drsňák (režie Zdeněk Štěpán)
1993 Narozen 4. července (režie Jindřich Polan)
1993 Náhodný turista (režie Elmar Kloss)
1993 Nejbáječnější Karkulín na světě (režie Ivan Procházka)
1993 Nejlepší přátelé (režie Olga Walló)
1993 Orlové práva (režie Olga Walló)
1993 Pan Klein (režie Marie Fronková)
1993 Poslední léto v Tangeru (režie Elmar Kloss)
1993 Pověste je vysoko! (režie Zdeněk Hruška st.)
1993 Rio Bravo (režie Jindřich Polan)
1993 Rodinný lékař (režie Marie Fronková)
1993 Slzy v dešti (režie Jana Semschová)
1993 Strašáci (režie Zdeněk Štěpán)
1993 Souboj na slunci (režie Olga Walló)
1993 Souboj u El Diablo (režie Jindřich Polan)
1993 Šeherezáda a gentleman (režie Marie Fronková)
1993 To je ale bláznivej svět (režie Jana Semschová)
1993 Tom Horn (režie Elmar Kloss)
1993 Válka o fazolové pole (režie Elmar Kloss)
1993 Velké city dělají dobré přátele (režie Jana Michajlová)
1993 Velký Waldo Pepper (režie Olga Walló)
1993 Vesmírná tělesa (režie Zdeněk Štěpán)
1993 Volání svobody (režie Zdeněk Hnilica)
1993 Volba zbraní (režie Zdeněk Hnilica)
1993 Vražda ve státě Mississippi (režie Zdeněk Hnilica)
1993 Zastavení na Missouri (režie Elmar Kloss)
1993 Záhada Stinsonu (režie Ivan Procházka)
1993 Zběsilost (režie Aleš Sobotka)
1993 Zemětřesení (režie Miroslav Kratochvíl)
1993 Zkouška lásky (režie Jana Semschová)
1993 Ztracený víkend (režie Zdeněk Hruška)
1993 Žena v ringu (režie Zdeněk Hnilica)
-----
1992 Banánová slupka (režie Zdeněk Hruška)
1992 Bandolero! (režie Zdeněk Hnilica)
1992 Bankéři (režie Anna Procházková)
1992 Bankéřka (režie Olga Walló)
1992 Bio Ráj (režie Miroslav Kratochvíl)
1992 Bostonský případ (režie Zdeněk Coufal)
1992 Brutální Nikita (režie Marie Fronková)
1992 Cílová páska (režie Jana Semschová)
1992 Daleko domů (režie Jana Semschová)
1992 Déjà vu (režie Elmar Klos)
1992 Dobrodružství Olivera Twista i](režie Jana Semschová)[/i]
1992 Hud (režie Zdeněk Štěpán)
1992 John a Mary (režie Marie Fronková)
1992 Křižáci ulice (režie Marie Fronková)
1992 Lakomec (režie Zdeněk Hruška st.)
1992 Ledová ňadra (režie Zdeněk Hnilica)
1992 Léčba šokem (režie Marie Fronková)
1992 Malý princ (režie Miroslav Kratochvíl)
1992 MASH (režie Elmar Klos)
1992 Meč Gideonův (režie Ivan Procházka)
1992 Míle do Jericha (režie Zdeněk Coufal)
1992 Mladý Frankenstein (režie Zdeněk Štěpán)
1992 Mrchožrouti (režie Zdeněk Hruška st.)
1992 Mrtví neumírají (režie Ivan Procházka)
1992 Návrat Casanovy (režie Marie Fronková)
1992 Nečistá hra (režie Marie Fronková)
1992 Největší milovník (režie Marie Fronková)
1992 Nevhodné chování (režie Elmar Klos)
1992 Od devíti do pěti (režie Zdeněk Štěpán)
1992 Oslí kůže (režie Hana Kofránková)
1992 Percy (režie Zdeněk Hruška)
1992 Podivná spravedlnost (režie Olga Walló)
1992 Policajt (režie Marie Fronková)
1992 Policajt z Beverly Hills (režie Elmar Klos)
1992 Probuď se, špione (režie Elmar Klos)
1992 Profesionál (režie Zdeněk Hruška st.)
1992 Protigangová brigáda (režie Zdeněk Coufal)
1992 Připoutejte se, prosím! (režie Zdeněk Štěpán)
1992 Sbohem, Charlie (režie Zdeněk Hnilica)
1992 Slavné jméno Houdini (režie Olga Walló)
1992 Šaráda (režie Zdeněk Štěpán)
1992 Ukradený diamant (režie Marie Fronková)
1992 Van der Valk a dívka (režie Ivan Procházka)
1992 Velekobylka (režie Zdeněk Hnilica)
1992 Venkovan (režie Marie Fronková)
1992 Verdikt (režie Olga Walló)
1992 Vrahovy ruce (režie Zdeněk Hnilica)
1992 Vražda na objednávku (režie Zdeněk Hnilica)
1992 West Side Story (režie Jiří Svoboda)
1992 Země, odkud přicházím (režie Zdeněk Štěpán)
1992 Ztracený chlapec (režie Jana Michajlová)
1992 Žiju se svým tátou (režie Jindřích Polan)
1992 Život a doba soudce Roye Beana (režie Jindřích Polan)
1992 Život s otcem (režie Zdeněk Štěpán)
-----
199x Hlavně v klidu! (režie Marie Fronková)
199x Maigret se mýlí (režie Marie Fronková)
199x Milostná dobrodružství aneb Manželské.. (režie Marie Fronková)
199x Ovčák (režie Lucie Paulová)
199x Přelet přes oceán (režie Jan Schánilec)
199x Srdce v zimě (režie Elmar Kloss)
199x Vysoká hra pro pravou dámu (režie Jiří F. Svoboda)
xxxx Černá růže (režie Elmar Kloss)

SERIÁLY:
2017 Andy a dobrodružství v pravěku (režie Petr Palouš)
2017 Boj o těžkou vodu (režie Mikuláš Pánek)
2017 Děsivá věda (režie Michal Vostřez)
2017 Domek z karet - 3.série (režie Jiří Kodeš)
2017 Boj / Hry (režie Vladimír Žďánský)
2017 Kamarádi z mojí deky (režie Iva Valentová)
2017 Karsten a Petra (režie Jana Semschová)
2017 Kriminalista (režie Aleš Sobotka)
2017 Luther - 4.série (režie Janoš Vaculík)
2017 Mám nápad! (režie Jana Stejskalová)
2017 Můj mazlíček a já - 2.série (režie Jitka Vacková)
2017 Od dětí pro děti (režie Miriam Chytilová)
2017 Operace JAUU! (režie Michal Vostřez)
2017 Případ Kettering (režie Mikuláš Pánek)
2017 Případy detektiva Murdocha - 9.série (režie Jiří Kodeš, Zdeněk Štěpán)
2017 Tanbach (režie Mikuláš Pánek)
2017 Ve jménu vlasti - 5.série (režie Mikuláš Pánek)
2017 Wallander - 4.série (režie Jiří Kodeš)
------
2016 Andy a dobrodružství s dinosaury (režie Petr Palouš)
2016 Babar a Baduova dobrodružství - 3.série (režie Alice Hurychová)
2016 Batesův motel - 4.série (režie Mikuláš Pánek)
2016 Bláznivá laborka (režie Jozef Kušnír)
2016 Brambory a draci (režie Jiří Kodeš)
2016 Břinčíci (režie Iva Valentová)
2016 Děsivé dějiny - 6.série (režie Michal Vostřez)
2016 Dimitri (režie Martin Velda)
2016 Dům plný zvířátek - 3.série (režie Iva Valentová)
2016 Garfieldova show - 5.série (režie Jiří Kodeš)
2016 Hej, Hafí! (režie Jiří Kodeš)
2016 Igam Ogam - 3.série (režie Libor Hruška)
2016 Kamarádka Pimpa - 2.série (režie Martin Velda)
2016 Karsten a Petra (režie Jana Semschová)
2016 Katie Morag - 2.série (režie Alice Hurychová)
2016 Kriminalista - 11.série (režie Aleš Sobotka)
2016 Kriminalista - 10.série (režie Aleš Sobotka)
2016 Kuchtíci (režie Jana Stejskalová)
2016 Mammon - 2.série (režie Jiří Kodeš)
2016 Mammon - 1.série (režie Jiří Kodeš)
2016 Martin Snílek - 2.série (režie Iva Valentová)
2016 Máša a medvěd - 2.série (režie Janoš Vaculík)
2016 Město žen - 6.série (režie Aleš Sobotka)
2016 Michel (režie Vladimír Žďánský)
2016 Mimi a Líza (režie Jana Semschová)
2016 Mladý Montalbano - 2.série (režie Alice Hurychová)
2016 Most - 3.série (režie Jiří Kodeš)
2016 Motiv - 4.série (režie Michal Vostřez)
2016 Nejkrásnější pohádky (režie Iva Valentová)
2016 Nina a neurony - 3.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2016 Okupace (režie Jiří Kvasnička)
2016 Operace jauvajs (režie Michal Vostřez)
2016 Otec Brown - 4.série (režie Vladimír Blažek)
2016 Panství Downton - 6.série (režie Jiří Kodeš)
2016 Pan Selfridge - 4.série (režie Libor Hruška)
2016 Pipi, Pupu a Rosemary - 3.série (režie Janoš Vaculík)
2016 Pok a Mok (režie Jiří Kodeš)
2016 Polo (režie Jan Maxián)
2016 Prasátko Peppa - 3.série (režie Vladimír Žďánský)
2016 Případy detektiva Murdocha - 8.série (režie Zdeněk Štěpán)
2016 Rudi a Trudi (režie Martin Velda)
2016 Sára a kachnička - 2.série (režie Iva Valentová)
2016 Sestřička Jackie - 6.série (režie Janoš Vaculík)
2016 Sherlock - 4.série (režie Michal Vostřez)
2016 Šťastné údolí - 2.série (režie Jiří Kvasnička)
2016 Šťastné údolí - 1.série (režie Jiří Kvasnička)
2016 Taggart (režie Zdeněk Štěpán)
2016 Tryskouni (režie Jana Stejskalová)
2016 Ve jménu vlasti - 5.série (režie Mikuláš Pánek)
2016 Ve jménu vlasti - 4.série (režie Mikuláš Pánek)
2016 Vláda - 3.série (režie Jiří Kodeš)
2016 Vláda - 2.série (režie Jiří Kodeš)
2016 Vláda - 1.série (režie Jiří Kodeš)
2016 Wakfu (režie Mikuláš Pánek)
------
2015 1864 (režie Jiří Kodeš)
2015 Agent Ploutvička (režie Jozef Kušnír)
2015 Babar a Baduova dobrodružství (režie Alice Hurychová)
2015 Batesův motel - 3.série (režie Mikuláš Pánek)
2015 Batesův motel - 2.série (režie Mikuláš Pánek)
2015 Dinosauří kamarádi (režie Jana Semschová)
2015 Dobrodružství Sarah Jane (režie Jiří Kvasnička)
2015 Domov pro smyšlené kamarády (režie Libor Hruška)
2015 Dortový piknik (režie Vladimír Blažek)
2015 Franklin - 2.série (režie Iva Valentová)
2015 Garfieldova show - 4.série (režie Jiří Kodeš)
2015 Honza a Jindra (režie Marie Fronková)
2015 Hubert a Staller - 4.série (režie Jiří Kvasnička)
2015 Hubert a Staller - 3.série (režie Janoš Vaculík)
2015 Jasper (režie Vladimír Žďánský)
2015 Kalli (režie Mikuláš Pánek)
2015 Kešu (režie Libor Hruška)
2015 Kočkoškrab (režie Jiří Kodeš)
2015 Komisař Montalbano (režie Vladimír Blažek)
2015 Kriminalista (režie Aleš Sobotka)
2015 Kriminálka Paříž (režie Vladimír Žďánský)
2015 Medvídek Rudík (režie Iva Valentová)
2015 Měsíční medvídek - 2.série (režie Vladimír Blažek)
2015 Město žen - 5.série (režie Aleš Sobotka)
2015 Mladý Montalbano (režie Vladimír Blažek)
2015 Most - 2.série (režie Jiří Kodeš)
2015 Motiv - 2.série (režie Michal Vostřez)
2015 Mouk - 2.série (režie Jana Semschová)
2015 Nelly a Nora (režie Jana Semschová)
2015 Noddyho angličtina (režie Tomáš Pechoušek)
2015 Noddy v zemi hraček (režie Iva Valentová)
2015 Normálka (režie Zdeněk Štěpán)
2015 Obláčkový chléb (režie Iva Valentová)
2015 Otec Brown - 2. a 3.série (režie Vladimír Blažek)
2015 Panství Downton - 5.série (režie Jiří Kodeš)
2015 Pan Selfridge - 3.série (režie Libor Hruška)
2015 Pettson a Fiškus (režie Janoš Vaculík)
2015 Podcats (režie Vladimír Žďánský)
2015 Profil zločinu - 4. a 5.série (režie Janoš Vaculík)
2015 Příšerky a já (režie Alice Hurychová)
2015 Rytíř Zrezlík (režie Martin Velda)
2015 Sestřička Jackie - 5.série (režie Janoš Vaculík)
2015 Schimanski (režie Martin Těšitel)
2015 Slovutný detektiv Holmes (režie Vladimír Žďánský)
2015 Tlusťoch (režie Jiří Kvasnička)
2015 Tulík a Týnka (režie Alice Hurychová)
2015 Vraždy na severu (režie Jiří Kvasnička)
2015 Vraždy podle Agathy Christie (režie Jiří Kodeš)
2015 Xovi (režie Mikuláš Pánek)
------
2014 Batesův motel (režie Mikuláš Pánek)
2014 Conni (režie Jana Semschová)
2014 Čas na dobrodružství (režie Jiří Kodeš)
2014 Děsivé dějiny (režie Michal Vostřez)
2014 Děti z Bullerbynu (režie Marie Fronková)
2014 Emilka (režie Vladimír Blažek)
2014 Enid Blytonová: Dobrodružství (režie Vladimír Žďánský)
2014 Enid Blytonová: Tajemná místa (režie Vladimír Žďánský)
2014 Erky Perky (režie Vladimír Žďánský)
2014 Ferda a Fous (režie Jana Sesmchová)
2014 Garfieldova show - 3.série (režie Jiří Kodeš)
2014 Génius z laboratoře (režie Jiří Kodeš)
2014 Gumballův úžasný svět (režie Zdeněk Štěpán)
2014 Harry a jeho dinosauří kamarádi - 2.série (režie Janoš Vaculík)
2014 Harry a Toto (režie Janoš Vaculík)
2014 Hubert a Staller (režie Janoš Vaculík)
2014 Jistě, pane premiére (režie Michal Vostřez)
2014 Karlík a Lola (režie Libor Hruška)
2014 Kingová (režie Mikuláš Pánek)
2014 Konec přehlídky (režie Marie Fronková)
2014 Kriminalista (režie Aleš Sobotka)
2014 Kruhová ulice 19 (režie Janoš Vaculík)
2014 Leonardo je génius (režie Iva Valentová)
2014 Lovci draků (režie Libor Hruška)
2014 Lucky Luke (režie Janoš Vaculík)
2014 Malý rytíř Trenk (režie Vladimír Blažek)
2014 Margyt (režie Jana Semschová)
2014 Matrjoški (režie Jiří Kodeš)
2014 Matrjoški II (režie Jiří Kodeš)
2014 Měsíční medvídek - 1.série (režie Vladimír Blažek)
2014 Město žen - 4.série (režie Aleš Sobotka)
2014 Mezi životem a smrtí (režie Mikuláš Pánek)
2014 Most (režie Jiří Kodeš)
2014 Motiv - 1.série (režie Michal Vostřez)
2014 Muminci (režie Jana Semschová)
2014 Nick a Perry (režie Vladimír Blažek)
2014 Odysseus (režie Jana Semschová)
2014 Otec Brown (režie Vladimír Blažek)
2014 Pan Selfridge - 2.série (režie Libor Hruška)
2014 Panství Downton - 4.série (režie Jiří Kodeš)
2014 Pipi, Pupu a Rosemary (režie Janoš Vaculík)
2014 Pojďme za zvířátky - 2.série (režie Jana Semschová)
2014 Princezna Lillifee (režie Iva Valentová)
2014 Případy detektiva Murdocha - 7.série (režie Zdeněk Štěpán)
2014 Rasmus na cestách (režie Marie Fronková)
2014 Salamandr (režie Jiří Kvasnička)
2014 Sára a kachnička (režie Iva Valentová)
2014 Sestřička Jackie - 4.série (režie Janoš Vaculík)
2014 Sherlock - 3.série (režie Michal Vostřez)
2014 Sherlock Jak (režie Mikuláš Pánek)
2014 Slečna Zazi (režie Vladimír Blažek)
2014 Surfařky z vesmíru (režie Marie Fronková)
2014 Špion (režie Zdeněk Štěpán)
2014 Taneční akademie (režie Jiří Kodeš)
2014 Zločin - 3.série (režie Jiří Kodeš)
------
2013 Claude v novém městě (režie Jana Semschová)
2013 Červený trpaslík - 10.série (režie Janoš Vaculík)
2013 Děsivé dějiny (režie Michal Vostřez)
2013 Dráček (režie Libor Hruška)
2013 Exil (režie Jitka Vacková)
2013 Flořini draci (režie Janoš Vaculík)
2013 Geniální průšvihy (režie Mikuláš Pánek)
2013 Igam Ogam (režie Libor Hruška)
2013 Kouzelný kolotoč - 2.série (režie Vladimír Blažek)
2013 Kriminálka Paříž - díly 32-62 (režie Vladimír Žďánský)
2013 Laura a její hvězdička (režie Marie Fronková)
2013 Leonardo
2013 Lovci draků (režie Libor Hruška)
2013 Ludvíček (režie Marie Fronková)
2013 Luther (režie Janoš Vaculík)
2013 Malý král (režie Iva Valentová)
2013 Malý princ - 2.série (režie Iva Valentová)
2013 Medvídek Mouk (režie Jana Semschová)
2013 MI5 (režie Michal Vostřez)
2013 Moje rodina - 11.série (režie Marie Fronková)
2013 Moje rodina - 10.série (režie Marie Fronková)
2013 Panství Downton - 3.série (režie Jiří Kodeš)
2013 Pán času - 7.série (režie Jiří Kvasnička)
2013 Pan Selfridge (režie Jana Semschová)
2013 Pojďme za zvířátky - 2. a 3.série (režie Jana Semschová)
2013 Prasátko Vilík (režie Iva Valentová)
2013 Případy detektiva Murdocha - 6.série (režie Zdeněk Štěpán)
2013 Sami proti času (režie Janoš Vaculík)
2013 Sherlock - 2.série (režie Michal Vostřez)
2013 Smrt v ráji - 1. a 2.série (režie Zdeněk Štěpán)
2013 Tělo jako důkaz - 2. a 3.série (režie Zdeněk Štěpán)
2013 Tilly a přátelé (režie Vladimír Blažek)
2013 Titanic: Krev a ocel (režie Vladimír Blažek)
2013 Včelka Mája (režie Iva Valentová)
2013 Ve jménu vlasti (režie Mikuláš Pánek)
2013 Vesmírní troubové (režie Iva Valentová, Janoš Vaculík)
2013 Vraždy podle Agathy Christie - 3.série (režie Jiří Kodeš))
2013 Zločin - 2.série (režie Jiří Kodeš)
2013 ZOO v krabici - 1. a 2.série (režie Jiří F. Svoboda)
------
2012 Dobrodružství Shirley Holmesové - 3.série (režie Jiří F. Svoboda)
2012 Everwood - 4.série (režie Janoš Vaculík)
2012 Garfieldova Show - 2.série (režie Jiří F. Svoboda)
2012 Malý princ - 1.série (režie Jiří F. Svoboda)
2012 [serial]Máša a medvěd[/Seria] (režie Janoš Vaculík)
2012 Město žen - 3.série (režie Aleš Sobotka)
2012 MI5 (režie Michal Vostřez)
2012 Mikulášovy patálie - 2.série (režie Iva Valentová)
2012 Moje rodina - 9.série (režie Marie Fronková)
2012 Moje rodina - 8.série (režie Marie Fronková)
2012 Ovečka Blanka (režie Jana Semschová)
2012 Panství Downton - 2.série (režie Jiří Kodeš)
2012 Podfukáři - 5.série (režie Vladimír Blažek)
2012 Profil zločinu - 2.série (režie Janoš Vaculík)
2012 Protiúder - 1.série (režie Vladimír Žďánský)
2012 Případy v cizině (režie Marie Fronková)
2012 Sestřička Jackie - 1.série (režie Janoš Vaculík)
2012 Tajná mise (režie Iva Valentová)
2012 Tělo jako důkaz - 1.série (režie Zdeněk Štěpán)
2012 Tři tlouštící (režie Janoš Vaculík)
2012 Vera (režie Vladimír Blažek)
2012 Zločin - 1.série (režie Jiří Kodeš)
-----
2011 Bláznivé lásky (režie Mikuláš Pánek, Vladimír Žďánský)
2011 Dobrodružství Shirley Holmesové (režie Jiří F. Svoboda)
2011 Inspektor Rebus (režie Michal Vostřez)
2011 Malá princezna - 2.série (režie Iva Valentová)
2011 Město žen - 2.série (režie Aleš Sobotka)
2011 MI5 (režie Michal Vostřez)
2011 Panství Downton - 1.série (režie Jiří Kodeš)
2011 Pravěk útočí - 5.série (režie Vladimír Blažek)
2011 Pravěk útočí - 4.série (režie Vladimír Blažek)
2011 Profil zločinu - 1.série (režie Janoš Vaculík)
2011 Sherlock (režie Michal Vostřez)
2011 Vraždy podle Agathy Christie (režie Jiří Kodeš)
2011 Zadaní Žádaní Zklamaní (režie Michal Vostřez)
-----
2010 Asha (režie Jarmila Beránková)
2010 Byl jednou jeden... vesmír (režie Iva Valentová)
2010 Červený trpaslík - 9.série (režie Janoš Vaculík)
2010 Kriminálka Paříž - epizody 27-52 (režie Vladimír Žďánský)
2010 Město žen - 1.série (režie Aleš Sobotka)
2010 Milenky - 1.série (režie Marie Fronková)
2010 Na kus řeči se zvířaty (režie Zdeněk Štěpán)
2010 Taggart - 25.série (režie Zdeněk Štěpán)
2010 Vraždy podle Agathy Christie (režie Jiří Kodeš)
2010 Wallander (režie Jiří Kodeš)
2010 Zvláštní jednotka (režie Jitka Kučerová)
-----
2009 Byla jednou jedna planeta (režie Jarmila Beránková)
2009 Mila, tisíc a jeden příběh (režie Jarmila Beránková)
2009 Případy detektiva Murdocha - 2.série (režie Zdeněk Štěpán)
2009 Případy detektiva Murdocha - 1.série (režie Zdeněk Štěpán)
2009 Simpsonovi - 20.série (režie Zdeněk Štěpán)
2009 Simpsonovi - 19.série (režie Zdeněk Štěpán)
-----
2008 Avignonské proroctví (režie Marie Fronková)
2008 Bořek stavitel (režie Iva Valentová)
2008 Komisař Moulin - 8.série (režie Marie Fronková)
2008 Malá princezna - 1.série (režie Jarmila Beránková)
2008 Moje rodina - 1.série (režie Jana Semschová)
2008 Pošťák Pat (režie Iva Valentová)
2008 Pravěk útočí - 2.série (režie Vladimír Blažek)
2008 Pravěk útočí - 1.série (režie Vladimír Blažek)
2008 Robin Hood - 2.série (režie Janoš Vaculík)
2008 Simpsonovi - 18.série (režie Zdeněk Štěpán)
2008 Taggart - 24.série (režie Zdeněk Štěpán)
2008 Taggart - 23.série (režie Zdeněk Štěpán)
2008 Taggart - 22.série (režie Zdeněk Štěpán)
-----
2007 Ally McBealová - 5.série (režie Janoš Vaculík)
2007 Martin Snílek (režie Jarmila Beránková)
2007 Mrtví jako já (režie Aleš Sobotka)
2007 Robin Hood - 1.série (režie Janoš Vaculík)
2007 Sága rodu Forsytů (režie Michal Vostřez)
2007 Simpsonovi - 17.série (režie Zdeněk Štěpán)
2007 Simpsonovi - 16.série (režie Zdeněk Štěpán)
-----
2006 Everwood - 3.série (režie Janoš Vaculík)
2006 Fargas
2006 Komisař Moulin - 8.série (režie Olga Walló)
2006 Podfukáři (režie Vladimír Blažek)
2006 Pošťák Pat (režie Iva Valentová)
2006 Prokletí králové
-----
2005 Frank Riva - 2.série (režie Zdeněk Hruška st.)
2005 Pošťák Pat (režie Iva Valentová)
2005 Simpsonovi - 15.série (režie Zdeněk Štěpán)
2005 Taggart - 21.série (režie Zdeněk Štěpán)
2005 Taggart - 20.série (režie Zdeněk Štěpán)
2005 Taggart - 19.série (režie Zdeněk Štěpán)
-----
2004 Bídníci
2004 Bořek stavitel (režie Iva Valentová)
2004 Everwood - 2.série (režie Lucie Paulová)
2004 Frank Riva - 1.série (režie Zdeněk Hruška st.)
2004 Jake 2.0 (režie Janoš Vaculík)
2004 Párování (režie Vladimír Blažek)
2004 Pojďme za zvířátky - 1.série (režie Jiří F. Svoboda)
2004 Simpsonovi - 14.série (režie Zdeněk Štěpán)
2004 Uneseni (režie Janoš Vaculík, Michal Vostřez)
2004 Všechno je relativní (režie Olga Walló)
-----
2003 21. okrsek (režie Jindřich Polan)
2003 Ať žije S Club! (režie Jiří F. Svoboda)
2003 Daleká cesta za domovem (režie Elmar Kloss)
2003 Dopisy od Felixe (režie Iva Valentová)
2003 Everwood - 1.série (režie Janoš Vaculík)
2003 Chobotnice - 10.série (režie Zdeněk Hruška)
2003 Simpsonovi - 13.série (režie Zdeněk Štěpán)
2003 Taggart - 3.série epizody: Chladnokrevně, Vraždící filozofie a 17-18.série (režie Zdeněk Štěpán)
2003 Vražedná místa - 2.-5.díl (režie Janoš Vaculík)
-----
2002 Ať jedí koláče (režie Vladimír Blažek)
2002 Bill a Ben (režie Iva Valentová)
2002 Červený bedrník
2002 Komisař Moulin (režie Olga Walló)
2002 Nad tebe není (režie Janoš Vaculík)
2002 Randall a Hopkirk (režie Ivan Žáček)
2002 S Club 7 v Hollywoodu (režie Jiří F. Svoboda)
2002 Simpsonovi - 12.série (režie Zdeněk Štěpán)
2002 Star Trek - 1.série (režie Zdeněk Štěpán, Michal Vostřez)
2002 Ten, kdo tě chrání (režie Vladimír Blažek)
2002 Teta (režie Jiří F. Svoboda)
-----
2001 Ally McBealová - 4.série (režie Janoš Vaculík)
2001 Ally McBealová - 3.série (režie Janoš Vaculík)
2001 Bořek stavitel - 2.série (režie Iva Valentová)
2001 Bořek stavitel - 1.série (režie Iva Valentová)
2001 Cesta do neznáma - 3.série (režie Jiří Kubík)
2001 Komisař Moulin (režie Olga Walló)
2001 Simpsonovi - 11.série (režie Zdeněk Štěpán)
2001 Ti druzí
2001 Velkovlak
2001 Všichni starostovi muži - 2.série (režie Olga Walló)
2001 Všichni starostovi muži - 1.série (režie Olga Walló)
-----
2000 Ally McBealová - 2.série (režie Janoš Vaculík)
2000 Byl jednou jeden... objevitel (režie Iva Valentová)
2000 Červený bedrník
2000 Jistě, pane ministře (režie Michal Vostřez)
2000 Jistě, pane premiére (režie Michal Vostřez)
2000 Simpsonovi - 11.série (režie Zdeněk Štěpán)
2000 Simpsonovi - 10.série (režie Zdeněk Štěpán)
2000 Simpsonovi - 9.série (režie Zdeněk Štěpán)
-----
200x S Club 7 v L.A. (režie Jiří F. Svoboda)
-----
1999 Ally McBealová - 1.série (režie Janoš Vaculík)
1999 Červený trpaslík - 8.série (režie Janoš Vaculík)
1999 Červený trpaslík - 7.série (režie Janoš Vaculík)
1999 Červený trpaslík - 6.série (režie Janoš Vaculík)
1999 Červený trpaslík - 5.série (režie Janoš Vaculík, Michal Vostřez)
1999 Červený trpaslík - 4.série (režie Janoš Vaculík)
1999 Červený trpaslík - 3.série (režie Janoš Vaculík)
1999 Červený trpaslík - 2.série (režie Janoš Vaculík)
1999 Červený trpaslík - 1.série (režie Janoš Vaculík)
1999 Hale a Pace (režie Zdeněk Štěpán)
1999-2003 Jsem do tebe blázen (režie Zdeněk Hruška st., Ivan Žáček)
1999 Krok za krokem - 7.série (režie Jana Semschová)
1999 Neskutečné historky (režie Zdeněk Štěpán)
1999 Pomsta s.r.n. (režie Olga Walló)
1999 S Club 7 v Miami
1999 Simpsonovi - 10.série (režie Zdeněk Štěpán)
1999 Simpsonovi - 9.série (režie Zdeněk Štěpán)
-----
1998 Chobotnice - 9.série (režie Zdeněk Hruška)
1998 Chobotnice - 8.série (režie Zdeněk Hruška)
1998 Krok za krokem - 6.série (režie Lucie Paulová)
1998 Noddy (režie Iva Valentová)
1998 Simpsonovi - 8.série (režie Zdeněk Štěpán)
1998 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů - 3.série (režie Aleš Sobotka)
-----
1997 Alf - 4.série (režie Miroslav Kratochvíl, Zdeněk Štěpán)
1997 Byl jednou jeden... vynálezce
1997 Krok za krokem - 5.série (režie Jana Semschová)
1997 Krok za krokem - 4.série (režie Jana Semschová)
1997 Malí létající medvídci (režie Iva Valentová)
1997 Mladí v partě (režie Petr Palouš)
1997 Sebastián a Marie Morgana
1997 Sebastián mezi lidmi
1997 Star Trek: Nová generace - 5.série (režie Lucie Paulová, Vladimír Blažek)
1997 Star Trek: Nová generace - 4.série (režie Lucie Paulová, Vladimír Blažek)
-----
1996 Hunter - 2.série (režie Marie Fronková)
1996 Chobotnice - 7.série (režie Zdeněk Hruška)
1996 Mumínci (režie Jarmila Beránková)
1996 Návrat do ráje 2 (režie Vladimír Blažek)
1996-2004 Přátelé (režie Aleš Sobotka)
1996 Simpsonovi - 7.série (režie Zdeněk Štěpán)
1996 Simpsonovi - 6.série (režie Zdeněk Štěpán)
1996-1997 Star Trek: Nová generace - 2-3.série (režie Lucie Paulová)
1996 Tom a Jerry Kids - 1.série 6 dílů (režie Zdeněk Coufal)
-----
1995 Alf - 2-3.série (režie Miroslav Kratochvíl, Zdeněk Štěpán)
1995 Byl jednou jeden člověk
1995 Chobotnice - 6.série (režie Zdeněk Hruška)
1995-1998 Doktorka Quinnová (režie Aleš Sobotka)
1995 Krok za krokem - 3.série (režie Jana Semschová)
1995 Miami Vice (režie Zdeněk Hruška)
1995 Navarro - 3.série (režie Zdeněk Hnilica)
1995 Simpsonovi - 5.série (režie Zdeněk Štěpán)
1995 Záhady temné džungle (režie Aleš Sobotka)
-----
1994 Alf - 1.série (režie Miroslav Kratochvíl, Zdeněk Štěpán)
1994-1995 Báječná léta (režie Zdeněk Coufal)
1994 Báječná parta (režie Zdeněk Coufal)
1994 Blesk (režie Lucie Paulová)
1994 Čaroděj ze země Oz (režie Iva Valentová)
1994 Krok za krokem - 2.série (režie Miroslav Kratochvíl)
1994 Prváci
1994 Simpsonovi - 5.série (režie Zdeněk Štěpán)
1994 Simpsonovi - 4.série (režie Zdeněk Štěpán)
1994 Zapadákov (režie Zdeněk Hruška)
-----
1993 Auto dělá člověka - 2.série (režie Zdeněk Hnilica)
1993 Bludička - 16 epizod (režie Zdeněk Hruška st.)
1993 Bugs bunny a přátelé
1993 Kmotr (režie Zdeněk Hruška)
1993 Komisař Moulin - 3.série (režie Olga Walló)
1993 Krok za krokem - 1.série (režie Miroslav Kratochvíl, Jana Semschová)
1993 Městečko Twin Peaks (režie Zdeněk Štěpán)
1993 My z Kačerova - 53.-91.díl (režie Zdeněk Hruška, Jana Semschová, Zdeněk Štěpán, Zdeněk Hnilica, Zdeněk Coufal)
1993 Navarro - 2.série (režie Zdeněk Hnilica)
1993 Nová dobrodružství Medvídka Pú - prvních 39 dílů (režie Zdeněk Hnilica)
1993 Prváci
1993 Simpsonovi - 4.série (režie Zdeněk Štěpán)
1993 Simpsonovi - 3.série (režie Zdeněk Štěpán)
1993 Simpsonovi - 2.série (režie Zdeněk Štěpán)
-----
1992 Gumídci (režie Zdeněk Štěpán, Jindřich Polan)
1992 Chobotnice - 5.série (režie Zdeněk Hruška st.)
1992 Jednou jeden policajt (režie Zdeněk Hnilica)
1992 Letohrátky (režie Zdeněk Štěpán)
1992 Místo činu - díl Až po krk v blátě (režie Miroslav Kratochvíl)
1992 Pipi dlouhá punčoška (režie Miroslav Kratochvíl)
1992 Sever a Jih (režie Zdeněk Štěpán, Marie Fronková)
1992 Simpsonovi - 2.série (režie Zdeněk Štěpán)
1992 Simpsonovi - 1.série (režie Zdeněk Štěpán)
1992 Viking Viky - 26.dílů (režie Zdeněk Hnilica)
-----
199x Taz-mánie

MINISÉRIE:
2016 Komplicové (režie Jiří Kvasnička)
2016 Naše ZOO (režie Vladimír Žďánský)
2016 Smrt přichází do Pemberley (režie Jitka Vacková)
2016 Wolf Hall (režie Michal Vostřez)
------
2015 Fleming (režie Mikuláš Pánek)
2015 Hra (režie Janoš Vaculík)
2015 Stíny nad jezerem (režie Michal Vostřez)
2015 V síti CIA (režie Mikuláš Pánek)
2015 Verdi (režie Jiří Kodeš)
------
2014 37 dní od atentátu k válce (režie Aleš Sobotka)
2014 Hotel Adlon (režie Libor Hruška)
2014 Válečná generace (režie Janoš Vaculík)
------
2013 Na věky věků (režie Janoš Vaculík)
2013 Vichry války (režie Mikuláš Pánek)
------
2012 Bídníci (režie Elmar Kloss)
2012 Kennedyové (režie Jiří F. Svoboda)
2012 Titanic (režie Elmar Kloss)
------
2010 Divoké palmy (režie Vladimír Blažek)
2010 Návrat na Brideshead (režie Janoš Vaculík)
2010 Svatý Augustin (režie Jana Semschová)
------
2009 Anna Franková (režie Janoš Vaculík)
2009 Mistr a Markétka (režie Pavel Beneš)
2009 Soudce Ferrare (režie Jitka Vacková)
2009 Vojna a mír (režie Elmar Kloss)
------
2007 Impresionisté (režie Zdeněk Hruška st.)
------
2005 Karel II. - Moc a vášeň (režie Zdeněk Hruška st.)
2005 Ohnivé léto (režie Jana Semschová)
------
2004 Bídníci (režie Elmar Kloss)
2004 Napoleon (režie Jan Schánilec)
2004 Porota (režie Michal Vostřez)
------
2003 Fabio Montale (režie Zdeněk Hruška st.)
2003 Mannovi - román století (režie Zdeněk Štěpán)
------
2000 Tajemství Sahary (režie Zdeněk Coufal)
------
1999 Hrabě Monte Cristo (režie Elmar Kloss)
------
1998 Ptáci v trní (režie Petr Skarke)
------
1994 Osamělá holubice (režie Marie Fronková)
1994 Šogun (režie Aleš Sobotka)
------
1993 Pearl Harbor (režie Zdeněk Coufal)
------
1992 Do poslední pence (režie Zdeněk Štěpán)
1992 Holokaust (režie Zdeněk Coufal)
1992 Plány a touhy (režie Miroslav Kratochvíl)

DOKUMENTY:
2016 1936: Nacistický olympijský sen (režie Jana Hrušková)
2016 Amundsen versus Scott (režie Jitka Vacková)
2016 Apokalypsa Stalin (režie Jana Hrušková)
2016 Bicykly versus automobily (režie Tomáš Jančařík)
2016 Čas bohémy (režie Jitka Vacková)
2016 Demokraté (režie Aleš Sobotka)
2016 Diego Velázquez (režie Jana Hrušková)
2016 Divoká Francie (režie Tomáš Jančařík)
2016 Guetamala (režie Jan Pecha)
2016 Evropa na prodej (režie Tomáš Jančařík)
2016 Fidel Castro: Ztracené záznamy (režie Jana Hrušková)
2016 Kamera na cestách (režie Jitka Vacková)
2016 Kapitulace nacistického Německa (režie Jitka Vacková)
2016 Malá bílá lež (režie Jitka Vacková)
2016 Městečko otrávané CIA (režie Tomáš Jančařík)
2016 Mise Mozart
2016 Nacistické megastavby (režie Janoš Vaculík)
2016 Neonacisté v Rusku (režie Jozef Kušnír)
2016 Neznámí hrdinové (režie Jana Hrušková)
2016 Odhalený doping ruských sportovců (režie Tomáš Jančařík)
2016 Olympie - místo zrodu olympijských her (režie Tomáš Jančařík)
2016 Pandí mláďata (režie Aleš Sobotka)
2016 Potrava duše & těla (režie Jitka Vacková)
2016 Příběh tučňáčího mláděte (režie Aleš Sobotka)
2016 Ryba v nás (režie Tomáš Jančařík)
2016 Sedm divů Brazílie (režie Tomáš Pechoušek)
2016 Slavné bojové akce 2. světové války (režie Tomáš Pechoušek)
2016 Srpen 1944: Vylodění v Provence (režie Jan Slabý)
2016 Těžký život diktátora (režie Jan Slabý)
2016 Tichá inkvizice (režie Jitka Vacková)
2016 Válka o písek (režie Tomáš Jančařík)
2016 Versailles očima světových lídrů (režie Tereza Zíková)
2016 Vlak svobody (režie Jana Hrušková)
2016 Zkáza francouzského loďstva: Toulon 1942 (režie Jan Slabý)
2016 Znásilněná Evropa (režie Jitka Vacková)
2016 Znovuobjevený Angkor (režie Jana Hrušková)
2016 Život v čase Panství Downton (režie Jiří Kodeš)
------
2015 60 zvířecích zabijáků na cestách (režie Jana Hrušková)
2015 Airbus A380 - Obr ve vzduchu (režie Jitka Vacková)
2015 Alexej, lososi a medvědi (režie Martina Weberová)
2015 Alžběta I. (režie Jana Hrušková)
2015 Atlas zvířat (režie Jitka Vacková)
2015 Blokáda Leningradu (režie Milan Peer)
2015 Bombardier (režie Jakub Hejdánek)
2015 Číslovánky (režie Lucie Petra Svobodová)
2015 David Geffen: Král Hollywoodu (režie David Vejražka)
2015 Delfíni očima špionážních kamer (režie Tomáš Jančařík)
2015 Den D - Hřbitov pod hladinou (režie Tomáš Jančařík)
2015 Divoká Brazílie (režie Tomáš Jančařík)
2015 Dron - stačí stisknout spoušť (režie Martin Štoll)
2015 Edward Hooper! (režie Tereza Zíková)
2015 Ellis Island (režie David Vejražka)
2015 Ermitáž - kočičí palác (režie Martina Weberová)
2015 Evropské zámky a paláce (režie Jitka Vacková)
2015 Fanatici plachtění (režie Martina Weberová)
2015 Gigant: Hitlerův létající obr (režie Adolf Vojta)
2015 Guyana - zelené peklo (režie Martina Weberová)
2015 Hollywood za 2.světové války (režie Milan Peer)
2015 Hravé opice (režie Tomáš Jančařík)
2015 Chaplin bez masky (režie Jitka Vacková)
2015 Indická nemocnice pro divoká zvířata (režie Martina Weberová)
2015 Irsko - záchranáři v extrémních podmínkách (režie Martina Weberová)
2015 Jak si Chruščov podmanil Ameriku (režie David Vejražka)
2015 Jenny, doktorka letounů
2015 JFK: V zákulisí (režie Tomáš Pechoušek)
2015 Kamčatka - místo, kde se otřásá země (režie Martina Weberová)
2015 Kamera na cestách - Vůně cizích krajů - 4.série (režie Jitka Vacková)
2015 Kaviár, poklad z Iránu (režie Martina Weberová)
2015 Krabi útočí (režie Martina Weberová)
2015 Krásy monzunového pásu (režie Tomáš Jančařík)
2015 Láska a partnerství v říši zvířat (režie Jakub Hejdánek)
2015 Listonoš v Himaláji (režie Martina Weberová)
2015 Megatovárny - 2.série (režie Tomáš Jančařík)
2015 Máma bonobů (režie Martina Weberová)
2015 Masakry slonů a nosorožců (režie Tomáš Jančařík)
2015 Mijako, ostrov dlouhého života (režie Martina Weberová)
2015 My, chytří primáti (režie Tomáš Jančařík)
2015 Nákladní vozy Komatsu (režie Jakub Hejdánek)
2015 Na cestách za zvířecími zabijáky (režie Jana Hrušková)
2015 Na křídlech kondora andského (režie Martina Weberová)
2015 Napoleon: Ruské tažení (režie Jitka Vacková)
2015 Neznámá válka (režie Jan Slabý)
2015 Nové hranice létání (režie Jitka Vacková)
2015 Nový Zéland (režie Jan Hošek)
2015 Odhalené poklady (režie Jana Hrušková)
2015 Orson Welles! (režie Tereza Zíková)
2015 Pád Singapuru (režie Milan Peer)
2015 Piloti z Nunaviku (režie Martina Weberová)
2015 Podivnosti světa (režie Janoš Vaculík)
2015 Porodnice Třetí říše (režie Jan Hošek)
2015 Poslední orangutani na Sumatře
2015 Poštovna v zemi tučňáků (režie Tomáš Jančařík)
2015 Pozor na aligátory (režie Martina Weberová)
2015 Projekt ledovec (režie Jan Hošek)
2015 Profily velikánů: Auguste Rodin (režie Tomáš Pechoušek)
2015 Profily velikánů: Pieter Bruegel (režie Tomáš Pechoušek)
2015 Propaganda ve službách studené války (režie Jan Pecha)
2015 Příběhy mrtvých bojovníků (režie Jitka Vacková)
2015 Rajské ovoce z Arménie (režie Martina Weberová)
2015 Redakce (režie Martin Štoll)
2015 Řím: Neviditelné město (režie Jana Hrušková)
2015 S gurmánem na cestách (režie Jan Pecha)
2015 Schůzky s orlem (režie Martina Weberová)
2015 Sibiřští bojovníci s ohněm (režie Martina Weberová)
2015 Skrytá tajemství přírody (režie Tomáš Jančařík)
2015 Socha svobody (režie Tereza Zíková)
2015 Stromodům v Kostarice (režie Martina Weberová)
2015 Středozemní moře - moře nás všech (režie Tomáš Jančařík)
2015 Šikovné prstíky (režie Miriam Chytilová)
2015 Tajemná Agatha Christie (režie Jitka Vacková)
2015 Utajené království (režie Tomáš Jančařík)
2015 Velké stavby světa (režie Aleš Sobotka)
2015 Vězněm v cizině (režie Lea Trojanová)
2015 Věz svobody (režie Jakub Hejdánek)
2015 Vlak do Dárdžilingu (režie Martina Weberová)
2015 V zemi černých vdov (režie Martina Weberová)
2015 Waterloo! (režie Jitka Vacková)
2015 Wayne McGregor (režie Jana Hrušková)
2015 Winston Churchill (režie Jan Slabý)
2015 Woodwarský kemp (režie Jakub Hejdánek)
2015 Zahrada Buckinghamského paláce (režie Tomáš Jančařík)
2015 Zkáza bitevní lodi Roma (režie Jan Slabý)
2015 Zkáza torpédoborce Coventry (režie Jan Pecha)
2015 Zvířecí legrácky (režie Jitka Vacková)
2015 Ženy, které tvořily historii (režie Jitka Vacková)
2015 Život na Špicberkách (režie Martina Weberová)
2015 Život pod horským velikánem (režie Martina Weberová)
------
2014 330 metrů pod hladinou moře (režie Tomáš Jančařík)
2014 60 zvířecích zabijáků - 3.série (režie Jana Hrušková)
2014 Americké století očima Olivera Stonea (režie Martin Štoll)
2014 Architektura - 2.série (režie Jana Hrušková)
2014 Atlas zvířat (režie Jitka Vacková)
2014 Barevná třicátá léta (režie Jan Hošek)
2014 Dalí & film (režie Tereza Zíková)
2014 Deníky 1. světové války (režie Jana Hrušková)
2014 Dějiny světa (režie Jitka Vacková)
2014 Divoká Arábie (režie Tomáš Jančařík)
2014 Divoké sporty (režie Aleš Sobotka)
2014 Dlouhý pochod do vesmíru
2014 Dobrodružství vědy a techniky (režie Petr Lokaj)
2014 Druhá světová válka v barvě (režie Jitka Vacková)
2014 Genderová věda aneb Problémy s pohlavím (režie Tomáš Jančařík)
2014 Genetika a věk klonů (režie Tomáš Jančařík)
2014 Hitlerovi kameramani (režie Milan Peer)
2014 Hitparáda zvířecích zabijáků (režie Magda Landsmannová)
2014 Hurá do minulosti (režie Miriam Chytilová)
2014 Invaze 1944 (režie Jan Slabý)
2014 Jacqueline Kennedyová (režie Jana Hrušková)
2014 Jaguáři zrozeni pro svobodu (režie Jakub Hejdánek)
2014 Jak vyrobit srdce (režie Tomáš Jančařík)
2014 Jižní Dalmácie - kraj kolem Dubrovníku (režie Martin Štoll)
2014 Kamera na cestách - Vůně cizích krajů - 4.série (režie David Vejražka)
2014 Kamera na cestách - Země a města světa - 2. a 3.série (režie Jitka Vacková)
2014 Kanadská policejní škola (režie Jitka Vacková)
2014 Korsika v barvách čtyř ročních období (režie Jitka Vacková)
2014 Korunovace Alžběty II. (režie Jitka Vacková)
2014 Království divočiny (režie Jitka Vacková)
2014 Letecké katastrofry - 7.série
2014 Magdaleniny ostrovy (režie Jakub Hejdánek)
2014 Malé ruce ve Velké válce (režie Jozef Kušnír)
2014 Megatovárny - 1.série (režie Tomáš Jančařík)
2014 Michal Jackson a Cirque du Soleil (režie Jana Hrušková)
2014 Minonoska proti ponorkám (režie Tomáš Jančařík)
2014 Mistrovská díla (režie Tomáš Pechoušek)
2014 Mláďata z mrazivých končin (režie Tomáš Jančařík)
2014 Mussolini a Hitler: Opera vrahů (režie David Vejražka)
2014 Nejkrásnější památky světa (režie Zdeněk Štěpán)
2014 Největší tankové bitvy - 3.série (režie Janoš Vaculík)
2014 Nemocnice na vlnách Amazonky (režie Martina Weberová)
2014 Newfoundland - drsný klenot Kanady (režie Martin Štoll)
2014 Nina a neurony (režie Lucie Petra Svobodová)
2014 Obdivuhodný svět přírody (režie Jitka Vacková)
2014 Obchod s delfíny (režie Tomáš Jančařík)
2014 Pan Hračička (režie Kateřina Mikulcová)
2014 Papež z konce světa (režie Tomáš Jančařík)
2014 Pevnost Boyard - Super výzva! - 4.série (režie Jitka Vacková)
2014 Poirot řídí Orient expres (režie Jitka Vacková)
2014 Poslední den 1. světové války (režie Jitka Vacková)
2014 Poslední hrdinové dne D (režie Tomáš Jančařík)
2014 Poslední lovci v Ekvádoru (režie David Vejražka)
2014 Poslední lovci v Mongolsku (režie David Vejražka)
2014 Poslední lovci v Namibii (režie David Vejražka)
2014 Potopení lodi Costa Concordia - rok po tragédii (režie Aleš Sobotka)
2014 Proč padají letadla? (režie Janoš Vaculík)
2014 Příběh alpské řeky Inn (režie Aleš Sobotka)
2014 Ronald Reagan (režie Milan Peer)
2014 Rození vítězové (režie Jakub Hejdánek)
2014 Senzační fotografie (režie Tereza Zíková)
2014 S kuchařem kolem světa (režie Jitka Vacková)
2014 Speciální potápěčská skupina (režie Jitka Vacková)
2014 Speciální zbraně (režie Tomáš Jančařík)
2014 Stalin (režie Jana Hrušková)
2014 Svědci hurikánu Katrina (režie Aleš Sobotka)
2014 Šanghaj, město kontrastů (režie Martina Weberová)
2014 Šlápni do pedálů (režie Aleš Sobotka)
2014 Tajemství lidského hlasu (režie Tomáš Jančařík)
2014 Tajné rozhovory Jackie Kennedyové (režie Jan Hošek)
2014 Thajsko - za lidmi magické zátoky (režie Martin Štoll)
2014 To dám! (režie Aleš Sobotka)
2014 Tohle je můj sport (režie Jakub Hejdánek)
2014 Tornádo v Oklahomě (režie Tomáš Jančařík)
2014 Tuaregové, hrdí vládci pouště (režie Jan Pecha)
2014 U455 - Zapomenutá ponorka (režie Tomáš Jančařík)
2014 Učitelka, která se vzepřela Hitlerovi (režie Janoš Vaculík)
2014 Upíří princezna (režie Jana Hrušková)
2014 Válka na stříbrném plátně (režie Jitka Vacková)
2014 Válka v poušti (režie Janoš Vaculík)
2014 Velká vlastenecká válka (režie Jitka Vacková)
2014 Vezeme vám oběd! (režie Jiří Šesták)
2014 Ve znamení želvy (režie Tomáš Jančařík)
2014 Věda na vlastní kůži (režie Jakub Hejdánek)
2014 V nebi, pod zemí (režie Jana Hrušková)
2014 Vodní obři (režie Aleš Sobotka)
2014 Výtvarka (režie Kateřina Mikulcová)
2014 Vzestup a pád Versailles (režie Jitka Vacková)
2014 Vzhůru do boje (režie Jakub Hejdánek)
2014 Vzpomínka na Treblinku (režie Janoš Vaculík)
2014 Woodwardský kemp (režie Jakub Hejdánek)
2014 Zapomenuté oběti (režie Jana Hrušková)
------
2013 300 dnů samoty na ostrově (režie Petr Lokaj)
2013 60 zvířecích zabijáků (režie Jana Hrušková)
2013 60 zvířecích zabijáků - speciál (režie Tomáš Pechoušek)
2013 Abora - ztraceni v Atlantiku (režie Tomáš Jančařík)
2013 Amazonský kód (režie Jitka Vacková)
2013 Andy a dobrodružství v přírodě (režie Petr Palouš)
2013 Archeologická senzace v centru Istanbulu (režie Jitka Vacková)
2013 Bitva u Harzhornu (režie Jana Hrušková)
2013 Divoké sporty (režie Aleš Sobotka)
2013 Extrémní města (režie Jana Hrušková)
2013 FEMEN - ženské bojovnice (režie Aleš Sobotka)
2013 Freddie Mercury: Příběh (režie Tomáš Pechoušek)
2013 Hitlerův Norimberk (režie Tomáš Jančařík)
2013 Charles - osud prince (režie Jitka Vacková)
2013 Chci být fotbalovou hvězdou (režie Jakub Hejdánek)
2013 Ježíšek, Santa Claus a Děda Mráz nadělují (režie David Vejražka)
2013 Kamera na cestách (režie Jitka Vacková)
2013 Konec světa podle Nostradama (režie Tomáš Pechoušek)
2013 Konvoje
2013 Královna gepardů (režie Tomáš Jančařík)
2013 Královny savany - krásné a nezkrotné (režie Tomáš Jančařík)
2013 Láska a smrt v jedné noci (režie Tomáš Jančařík)
2013 Medvědí rodina a já (režie Tomáš Jančařík)
2013 Minisukně (režie Jitka Vacková)
2013 Mroži - obři ledových pustin (režie Tomáš Jančařík)
2013 Mrtví na náhradní díly (režie Aleš Sobotka)
2013 Můj avatar a já (režie Aleš Sobotka)
2013 Nebezpečná krása - tajemný svět medúz (režie Tomáš Jančařík)
2013 Největší tankové bitvy (režie Janoš Vaculík)
2013 Nesnesitelně lehký život (režie Martin Štoll)
2013 Nina a neurony (režie Lucie Petra Svobodová)
2013 Otestuje svůj mozek (režie Janoš Vaculík)
2013 Panda - zvířecí celebrita aneb Sbohem Fu Longu (režie Jitka Vacková)
2013 Pevnost Boyard - Super výzva! - 1.-3.série (režie Jitka Vacková)
2013 Pokoušení velkoměsta (režie Jitka Vacková)
2013 Poslední čínský císař (režie Jitka Vacková)
2013 Příběh natáčení filmu Bílý lev (režie Tomáš Jančařík)
2013 Přístav ve Vancouveru (režie Jakub Hejdánek)
2013 Skrytá tvář nacistického Německa (režie Tomáš Jančařík)
2013 S kuchařem kolem světa (režie Jitka Vacková)
2013 Stan v Astaně (režie Jakub Hejdánek)
2013 Šlápni do pedálů (režie Aleš Sobotka)
2013 Tajemství nerezivějícího sloupu (režie Jana Hrušková)
2013 Tanec s velrybami (režie Tomáš Jančařík)
2013 Technické divy světa
2013 Tričko - geniální vynález (režie Jitka Vacková)
2013 Tučňáci - život zblízka (režie Tomáš Jančařík)
2013 Uvnitř NSA
2013 Velká útesová bariéra (režie Tomáš Jančařík)
2013 Velká vlastenecká válka (režie Jitka Vacková)
2013 Veselá ZOO (režie Kateřina Mikulcová)
2013 Vesmír - 4.série (režie Tomáš Jančařík)
2013 Vymítač ďábla v našem století (režie Jana Hrušková)
2013 Výtvarka (režie Kateřina Mikulcová)
2013 Zamrzlá planeta (režie Tomáš Jančařík)
2013 Život Muhammada (režie Jitka Vacková)
------
2012 43 sloupů v Bilbau (režie Jana Hrušková)
2012 Apokalypsa - Hitler (režie Milan Peer)
2012 Dozorkyní ve Státech
2012 Karákóramské ledovce (režie Tomáš Jančařík)
2012 Láska v Paříži (režie Jitka Vacková)
2012 Mahutova dcera (režie Jana Hrušková)
2012 Maja Plisecká (režie Jana Hrušková)
2012 Miminka za mřížemi
2012 Miniponorky v Pearl Harboru (režie Tomáš Jančařík)
2012 Mýty a fakta historie: Svědectví o zkáze Titaniku (režie Tomáš Jančařík)
2012 Neobyčejné ženy (režie Jitka Vacková)
2012 Ohrožená rozmanitost života (režie Jan Hošek)
2012 Oleg Peňkovskij - špión ve službách míru (režie Jan Hošek)
2012 Riskantní mise speciálních jednotek (režie Jitka Vacková)
2012 Sedm divů buddhistického světa (režie Jana Hrušková)
2012 Sedm divů muslimského světa (režie Jana Hrušková)
2012 Životu nebezpečný ráj padělků (režie Jitka Vacková)
2011 Miluju svůj mobil a počítač (režie Jitka Vacková)
2011 Největší tankové bitvy (režie Janoš Vaculík)
2011 Pařížská mírová konference 1919 (režie Jitka Vacková)
2011 Sovětský svaz - laboratoř člověka zítřka (režie Milan Peer)
2011 Queen: Days of Our Lives
2011 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou (režie Jana Hrušková)
2010 2012 - Mayská proroctví a kruhy v obilí (režie Jitka Vacková)
2010 Až na kraj světa (režie Jitka Vacková)
2010 Pocta ledňáčkovi
2010 Život
2009 Letecké katastrofy - 3.série (režie Jitka Vacková)
2009 Letečtí stíhači v boji (režie Tomáš Jančařík)
2009 Mocné síly planety Země
2009 Studená válka v oblacích (režie Jitka Vacková)
2008 Beatlemanie
2008 Svět za 50 let (režie Vladimír Tišňovský)
2007 Ayrton Senna
2007 Baja - jiná Kalifornie
2007 Bible proti Darwinovi
2007 Gepard - běh o život
2007 Hon na císařské křižníky
2007 Hurá škola
2007 Jemen, republika kmenů a klanů
2007 Ledovec, který potopil Titanic
2007 Letecké katastrofy - 2.série (režie Jitka Vacková)
2007 Nebezpečné viry
2007 Závody v dobývání vesmíru (režie Elmar Kloss)
2007 Země bakterií
2006 Armáda Anny Kurnikovové
2006 Harlem Globetrotters - tým, který změnil svět
2006 Hrdinové letu 93
2006 Putování s příšerami (režie Tomáš Jančařík)
2006 Trabant - auto za dolar (režie Jana Hrušková)
2006 Zimní šampionát zvířat (režie Tomáš Jančařík)
2005 Balseros
2005 Člověk - tvor záhadný
2005 Den konce světa (režie Jitka Vacková)
2005 Honba za snem
2005 Pravda o přistání na Měsíci (režie Tomáš Jančařík)
2005 Supervulkán
2004 Divoká budoucnost (režie Tomáš Jančařík)
2004 Sedm divů technické civilizace
2002 Putování s pravěkými zvířaty - speciál (režie Tomáš Jančařík)
2002 Planety (režie Tomáš Jančařík)
2002 Vesmír
2001 Rowan Atkinson Živě (režie Zdeněk Štěpán)
2000 Historie Země (režie Tomáš Jančařík)
2000 Jak se natáčelo Putování s dinosaury (režie Tomáš Jančařík)
2000 Putování s dinosaury (režie Tomáš Jančařík)
2000 Putování s dinosaury - speciál (režie Tomáš Jančařík)
200x Letecké katastrofy - 1.série
1998 Viděno osmi
1997 Železný Schwarzenegger (režie Zdeněk Štěpán)
1992 The Freddie Mercury Tribute: Concert for AIDS Awareness

ČESKÁ TELEVIZE BRNO(1992-1996)
FILMY:
1996 Fletch žije (režie Eva Řehořová)
1995 Co jsi dělal za války, taťko? (režie Jiří Kubík)
1995 Černý den v Black Rock (režie Aleš Jarý)
1995 Firecreek (režie Marcela Večeřová)
1995 Klauni
1995 Kmen Andromeda (režie Marcela Večeřová)
1995 Kočičí lidé (režie Jiří Kubík)
1995 Kung Fu: Legenda pokračuje (režie Aleš Jarý)
1995 Muž ze Západu (režie Daniel Dítě)
1995 Nemocný láskou (režie Jiří Kubík)
1995 Panoptikum (režie Jiří Kubík)
1995 Severní pobřeží (režie Aleš Jarý)
1995 Strážce zákona (režie Marcela Večeřová)
1995 Tobruk (režie Aleš Jarý)
1995 Zůstaň hladový (režie Jiří Kubík)
1994 Auto (režie Jiří Kubík)
1994 Cvok (režie Jiří Kubík)
1994 Duchařský příběh (režie Daniel Dítě)
1994 Fletch (režie Eva Řehořová)
1994 Grošák (režie Marcela Večeřová)
1994 Muž, který zastřelil Libertyho Valance (režie Vojtěch Štursa)
1994 Psycho 2 (režie Vojtěch Štursa)
1994 Psycho 3 (režie Daniel Dítě)
1994 Sladká svoboda (režie Jiří Kubík)
1994 Star Trek I: Film (režie Aleš Jarý)
1994 Zátočina řeky (režie Zdeněk Kozák)
1994 Žlutý Rolls-Royce (režie Jiří Kubík)
1993 Brewsterovy milióny (režie Jiří Kubík)
1993 Grissomova banda (režie Jiří Kubík)
1993 Jestliže je úterý, musíme být v Belgii (režie Milan Messany)
1993 Soukromá škola (režie Jiří Kubík)

SERIÁLY:
1995 Cesta do neznáma - 1.série (režie Jiří Kubík)
1994-95 Kung Fu: Legenda pokračuje - 1.série (režie Aleš Jarý)
1994 Mladí jezdci - 1.série (režie Daniel Dítě)
1993 Jake a tlusťoch - 1.série (režie Jiří Kubík)
1993-94 Knight Rider - 1.série (režie Jiří Kubík)
1993 Papírové panenky (režie Jiří Kubík)
1992 Dallas - 1-2. série (režie Jiří Kubík)
1992 Méďa Béďa

MINISÉRIE:
1993 Hvězdný běžec (režie Milan Messany)

ČESKÁ TELEVIZE OSTRAVA
SERIÁLY:
1993 Děti z ulice DeGrassi (režie Ivan Misař)
Uživatelský avatar
filip
 
Příspěvky: 3792
Registrován: 29 lis 2011 07:48

Re: Česká televize

Příspěvekod Newmy » 12 čer 2013 07:30

Československá televize (1953-1991):
Filmy:
1991 Alice tu už nebydlí (režie Marie Fronková)
1991 Americká noc (režie Zdeněk Coufal)
1991 Bláznivý jed (režie Zdeněk Hnilica)
1991 Brooklynský klub vrahů (režie Zdeněk Hnilica)
1991 Cid (režie Miroslav Kratochvíl)
1991 Co přináší řeka 2 (režie Zdeněk Hruška st.)
1991 Čekej do tmy (režie Zdeněk Coufal)
1991 Dáma a zbojník (režie Jana Michajlová)
1991 Dlouhé horké léto (režie Zdeněk Coufal)
1991 Dny komisaře Ambrosia (režie Zdeněk Coufal)
1991 Dynamit v zeleném (režie Zdeněk Hnilica)
1991 El Dorado (režie Jindřich Polan)
1991 Hříšný tanec (režie Zdeněk Štěpán)
1991 Jak je těžké být dědečkem (režie Zdeněk Coufal)
1991 Jeho dívka Pátek
1991 Jindřich V. (režie Olga Walló)
1991 Kleopatra (režie Olga Walló)
1991 Klute (režie Zdeněk Coufal)
1991 Kočka na rozpálené plechové střeše (režie Olga Walló)
1991 Mám strach (režie Zdeněk Štěpán)
1991 Muž proti muži (režie Zdeněk Hnilica)
1991 Muž se zlatými brýlemi (režie Jindřich Polan)
1991 Nani musí zemřít (režie Ivan Procházka)
1991 Nevěstin otec (režie Zdeněk Coufal)
1991 Okupace ve 26 obrazech (režie Zdeněk Coufal)
1991 Otec na služební cestě (režie Jindřich Polan)
1991 Padělané cenné papíry (režie Zdeněk Hnilica)
1991 Panika v Needle parku (režie Miroslav Kratochvíl)
1991 Plevel (režie Olga Walló)
1991 Prázdniny v Římě (režie Zdeněk Štěpán)
1991 Psí odpoledne (režie Olga Walló)
1991 Půlnoční sirény (režie Zdeněk Hnilica)
1991 Requiem (režie Miroslav Kratochvíl)
1991 Rim Kok-Čong (3. díl) (režie Ivan Procházka)
1991 Římanka (režie Blanka Nováková)
1991 Silverův návrat na ostrov pokladů (režie Zdeněk Štěpán)
1991 Slepá justice (režie Jana Michajlová)
1991 Smrt v červeném jaguáru (režie Zdeněk Hnilica)
1991 Superman (režie Zdeněk Štěpán)
1991 Superman II (režie Zdeněk Štěpán)
1991 To je John Doe (režie Zdeněk Coufal)
1991 Tragický let (režie Zdeněk Hnilica)
1991 Van der Valk a boháči (režie Ivan Procházka)
1991 Van der Valk a mrtví (režie Ivan Procházka)
1991 Velká země (režie Jindřich Polan)
1991 Výstřely na Broadwayi (režie Zdeněk Hnilica)
1991 Zahraj to znovu, Same (režie Miroslav Kratochvíl)
1991 Záhadný kontraband (režie Zdeněk Hruška st.)
1991 Zloději mýdla (režie Olga Walló)
1991 Žár těla (režie Zdeněk Štěpán)
-----
1990 Altánek (režie Miroslav Kratochvíl)
1990 Boj o Jenny (režie Zdeněk Štěpán)
1990 Boule, aneb jak se dostat do trezoru (režie Zdeněk Štěpán)
1990 Dadah znamená smrt (režie Jindřich Polan)
1990 Dar života (režie Zdeněk Hruška st.)
1990 Dcera svého otce (režie Zdeněk Štěpán)
1990 Divoch (režie Zdeněk Hnilica)
1990 Francois Villon - Básník a tulák (režie Zdeněk Štěpán)
1990 Havárie (režie Ivan Procházka)
1990 Horalka (režie Olga Walló)
1990 Hráči z Indiany (režie Ivan Procházka)
1990 Jakub lhář (režie Jindřich Polan)
1990 Jennin příchod (režie Ivan Procházka)
1990 Jezinky a bezinky (režie Olga Walló)
1990 Jsi krásná, Jeanne (režie Zdeněk Štěpán)
1990 Kabaret (režie Zdeněk Coufal)
1990 Kupec benátský (režie Zdeněk Coufal)
1990 Lassie se vrací (režie Jana Michajlová)
1990 Love Story (režie Ivan Procházka)
1990 Můj bratr Tom (režie Zdeněk Coufal)
1990 Nádherný listopad (režie Zdeněk Hnilica)
1990 Není ryba jako ryba (režie Ivan Procházka)
1990 Nepřátelé státu (režie Zdeněk Coufal)
1990 O psu, který ukončil válku (režie Zdeněk Hnilica)
1990 Ohlášená vražda (režie Zdeněk Hnilica)
1990 Policistka (režie Olga Walló)
1990 Příběh (režie Zdeněk Štěpán)
1990 Půlnoční kovboj (režie Olga Walló)
1990 Richard III. (režie Olga Walló)
1990 Rodinný sraz (režie Zdeněk Hruška st.)
1990 Skleněné peklo (režie Zdeněk Coufal)
1990 Slaměný vdovec (režie Zdeněk Hruška st.)
1990 Snoopy, vrať se! (režie Zdeněk Štěpán)
1990 Trauma (režie Ivan Procházka)
1990 Uzavřený případ (režie Jarmila Beránková)
1990 Vajíčko (režie Jana Michajlová)
1990 Zapomenutá vražda (režie Zdeněk Hnilica)
1990 Zrodila se hvězda (režie Zdeněk Hruška st.)
-----
199x Co se škádlívá.. (režie Zdeněk Štěpán)
199x Podvod podvodů (režie Zdeněk Hruška st.)
199x Zlato (režie Ivan Procházka)
-----
1989 Akce „Mořské panny“ (režie Zdeněk Hruška st.)
1989 Baron Jurij Vega (režie Zdeněk Hruška st.)
1989 Benji (režie Zdeněk Hnilica)
1989 Browningův překlad (režie Zdeněk Hruška st.)
1989 Cindy (režie Jarmila Beránková)
1989 Cukrová voda (režie Zdeněk Hnilica)
1989 Dobrodruh (režie Miroslav Kratochvíl)
1989 Divoký poník (režie Miroslav Kratochvíl)
1989 Domov pro čolka (režie Zdeněk Hnilica)
1989 Dům plný strachu (režie Zdeněk Hnilica)
1989 Drakeova výprava (režie Ivan Procházka)
1989 Fantastická teta (režie Jana Michajlová)
1989 Hudba života (režie Zdeněk Hnilica)
1989 Kdo nastaví kůži (režie Olga Walló)
1989 Král valčíků (režie Jarmila Beránková)
1988 Kouzelný dar (režie Ivan Procházka)
1989 Líbá, máma (režie Zdeněk Coufal)
1989 Lovec medvědů (režie Zdeněk Hnilica)
1989 Mahulena, zlatá panna (režie Miroslav Kratochvíl)
1989 Mrňousek a nezbedníci (režie Ivan Procházka)
1989 Divoký poník (režie Miroslav Kratochvíl)
1989 Muž se stříbrnýma očima (režie Zdeněk Hruška st.)
1989 Nekonečný sen (režie Jarmila Beránková)
1989 Neuvěřitelná Sarah (režie Ivan Procházka)
1989 Neznámé paprsky (režie Ivan Procházka)
1989 Osudná pomsta (režie Ivan Procházka)
1989 Pod mostem (režie Olga Walló)
1989 Pravý břeh, levý břeh (režie Zdeněk Hruška st.)
1989 S pověstí lháře (režie Zdeněk Hnilica)
1989 Sébastienův dárek (režie Jiří Kubík)
1989 Silas Marner - tkadlec z Raveloe (režie Miroslav Kratochvíl)
1989 Svazek manželský (režie Blanka Nováková)
1989 Tajemství rajského ostrova (režie Ivan Procházka)
1989 Urvi co můžeš (režie Zdeněk Štěpán)
1989 Vrahové mezi námi (režie Zdeněk Hnilica)
1989 Vražda na úrovni (režie Olga Walló)
1989 Za svitu měsíce (režie Olga Walló)
1989 Zítra (režie Jarmila Beránková)
1989 Žena od vedle (režie Blanka Nováková)
1989 Žít na vlastní pěst (režie Blanka Nováková)
-----
1988 Capablanca (režie Zdeněk Hruška st.)
1988 Černý déšť (režie Blanka Nováková)
1988 Čičerin (režie Blanka Nováková)
1988 Divoká kachna (režie Blanka Nováková)
1988 Divotvorný hrnec (režie Zdeněk Coufal)
1988 Gándhí (režie Zdeněk Coufal)
1988 Ginger a Fred (režie Olga Walló)
1988 Gymnazisté (režie Zdeněk Hnilica)
1988 Handlíř (režie Miroslav Kratochvíl)
1988 Hazardní hráč (režie Ivan Procházka)
1988 Hodža z Pjortu (režie Ivan Procházka)
1988 Hokejová noc (režie Miroslav Kratochvíl)
1988 Jenny (režie Ivan Procházka)
1988 Jsi smetana v mé kávě ... (režie Zdeněk Coufal)
1988 Křehké pouto (režie Blanka Nováková)
1988 Kagemuša (režie Zdeněk Hruška st.)
1988 Kam poletíš, holoubku? (režie Zdeněk Hnilica)
1988 Láska a podvody (režie Jarmila Beránková)
1988 Malá farma (režie Zdeněk Coufal)
1988 Miláček (režie Blanka Nováková)
1988 Na dosah ruky (režie Ivan Procházka)
1988 Nashledanou, Mary Poppins (režie Olga Walló)
1988 Nežádoucí (režie Zdeněk Hnilica)
1988 Od dvanácti do tří (režie Olga Walló)
1988 Poslední noc (režie ???)
1988 San Francisco (režie Miroslav Kratochvíl)
1988 Slunce těch druhých (režie Zdeněk Hruška st.)
1988 Špinavé prachy (režie Zdeněk Hnilica)
1988 Tanec osudu (režie Olga Walló)
1988 Tichá myš (režie Zdeněk Hruška st.)
1988 Vánoce v divočině (režie Ivan Procházka)
1988 Velbloud a chlapec (režie Miroslav Kratochvíl)
1988 Vrah se nikdy nemýlí (režie Jarmila Beránková)
1988 Všechna velká a malá zvířata (režie Ivan Procházka)
1988 Za smíchem slzy (režie Blanka Nováková)
-----
1987 Bezvýznamná smrt (režie Miroslav Kratochvíl)
1987 Billie zpívá blues (režie Zdeněk Coufal)
1987 Cesta ke slávě (režie Jarmila Beránková)
1987 Cyrano de Bergerac (režie Olga Walló)
1987 Červená kalina (režie Jarmila Beránková)
1987 Čínská čtvrť (režie Zdeněk Hruška st.)
1987 Den kobylek (režie Zdeněk Coufal)
1987 Děkuji Vám, slečno Jonesová (režie Zdeněk Hruška st.)
1987 Dívej se na mne (režie Ivan Procházka)
1987 Dobrodružný výlet Orient expresem (režie Jarmila Beránková)
1987 Domnělé sebevraždy (režie Blanka Nováková)
1987 Gallipoli (režie Zdeněk Hruška st.)
1987 Goya (režie Jarmila Beránková)
1987 Hrdost Jesse Hallama (režie Miroslav Kratochvíl)
1987 Klid noci (režie Zdeněk Hnilica)
1987 Loupež (režie Ivan Procházka)
1987 Mrtvý favorit (režie Zdeněk Coufal)
1987 Muž, který zradil (režie Zdeněk Coufal)
1987 Nadějné vyhlídky (režie Blanka Nováková)
1987 Návrat domů (režie Olga Walló)
1987 Noční vlak k vraždě (režie Zdeněk Hruška st.)
1987 Parta vzteklého psa (režie Olga Walló)
1987 Pohled společnosti Parallax (režie Zdeněk Hruška st.)
1987 Proka (režie Zdeněk Hnilica)
1987 Prosincový květ (režie Zdeněk Hruška st.)
1987 Pygmalion (režie Olga Walló)
1987 Sedmá rota za úplňku (režie Jarmila Beránková)
1987 Štědrovečerní večeře (režie Zdeněk Hruška st.)
1987 Tři dukáty pro Sarah (režie Blanka Nováková)
1987 Tři muži (režie Blanka Nováková)
1987 Velká zkouška (režie Ivan Procházka)
1987 Vězeňské blues (režie Zdeněk Coufal)
1987 Viadukt (režie Jarmila Beránková)
1987 Vražedné utkání (režie Etela Balgová-Harantová)
1987 Zajatec japonských ostrovů (režie Miroslav Kratochvíl)
-----
1986 Bicykly jsou jen na léto (režie Miroslav Kratochvíl)
1986 Biliárový šampión (režie Olga Walló)
1986 Butch Cassidy a Sundance Kid (režie Zdeněk Hruška st.)
1986 Divocí a svobodní (režie Zdeněk Coufal)
1986 Divoké labutě (režie Ivan Procházka)
1986 Dny a měsíce (režie Miroslav Kratochvíl)
1986 Francouzská spojka: Dopadení (režie Jarmila Beránková)
1986 Francouzská spojka: Štvanice (režie Jarmila Beránková)
1986 Hildegarda (režie Jarmila Beránková)
1986 Hra na schovávanou (režie Ivan Procházka)
1986 Jediný svědek (režie Jarmila Beránková)
1986 Korunní svědek (režie Zdeněk Hnilica)
1986 Král Lear (režie Olga Walló)
1986 Modrá ploutev (režie Ivan Procházka)
1986 Modrovous (režie Zdeněk Hnilica)
1986 Muž z lodi Cap Arcona (režie Ivan Procházka)
1986 Něco se musí obětovat (režie Olga Walló)
1986 Noc osamělých (režie Ivan Procházka)
1986 Panenka z květu (režie Ivan Procházka)
1986 Proměna srdce (režie Ivan Procházka)
1986 Římanka (režie Zdeněk Coufal)
1986 Strážce návěstí (režie Zdeněk Hruška st.)
1986 Víc než pouhý strach (režie Zdeněk Hruška st.)
1986 Vražda na ulici (režie Jarmila Beránková)
1986 Tisíce kilometrů po kolejích (režie Ivan Procházka)
1986 Zde jsem se narodil (režie Ivan Procházka)
1986 Zrozena jen ke kráse (režie Blanka Nováková)
-----
1985 Byl jsem při tom (režie Jarmila Beránková)
1985 Cesta vlakem (režie Zdeněk Coufal)
1985 Děvčata z venkova (režie Zdeněk Coufal)
1985 Dvě lékařky (režie Miroslav Kratochvíl)
1985 Griffin a Phoenixová (režie Miroslav Kratochvíl)
1985 Jindřich V. (režie Olga Walló)
1985 Mít své děti jen na neděli (režie Miroslav Kratochvíl)
1985 Něco se musí obětovat (režie Olga Walló)
1985 Něžní hříšníci (režie Miroslav Kratochvíl)
1985 Osudné dopoledne (režie Olga Walló)
1985 Spiknutí (režie Olga Walló)
1985 Stanice WUSA (režie Zdeněk Coufal)
1985 Špinavý kšeft (režie Ivan Procházka)
1985 Točité schodiště (režie Zdeněk Hruška st.)
1985 Tři neodeslané dopisy (režie Ivan Procházka)
1985 Zlaté srdce (režie Zdeněk Hruška st.)
1985 Zločin Pierra Lacaze (režie Zdeněk Coufal)
-----
1984 Amanda (režie Zdeněk Hruška st.)
1984 Děmidovovi (režie Blanka Nováková)
1984 Dle svých sil a vědomí (režie Jindřich Polan)
1984 Doktor Teyran (režie Blanka Nováková)
1984 Jeden střevíc znamená vraždu (režie Jarmila Beránková)
1984 Krabička z Hongkongu (režie Ivan Procházka)
1984 Letní slunovrat (režie Olga Walló)
1984 Muž, kterému říkali Kůň (režie Olga Walló)
1984 Paříž, jednou večer (režie Zdeněk Hruška st.)
1984 Podivný případ dr.Jekylla a pana Hyda (režie Miroslav Kratochvíl)
1984 Proč nepožádali Evanse? (režie Olga Walló)
1984 Quillerovo memorandum (režie Zdeněk Hruška st.)
1984 Skřivánek (režie Zdeněk Hruška st.)
1984 Smrt ve vzduchu (režie Olga Walló)
1984 Šípková Růženka (režie Olga Walló)
-----
1983 Callowayův výstup (režie Olga Walló)
1983 Jacksonina cesta (režie Zdeněk Coufal)
1983 Kristus se zastavil v Eboli (režie Zdeněk Coufal)
1983 Legenda o Daleké cestě (režie Zdeněk Hruška st.)
1983 Malíř života a smrti (režie Ivan Procházka)
1983 Malý velký muž (režie Blanka Nováková)
1983 Pobertové (režie Zdeněk Hruška st.)
1983 Poklidné dny paní Staffordové (režie Zdeněk Hruška st.)
1983 Poslední noc Marie Stuartovny (režie Miroslav Kratochvíl)
1983 Poslední vydání (režie Ivan Procházka)
1983 Santa Esperanza (režie Blanka Nováková)
1983 Setina sekundy (režie Blanka Nováková)
1983 Smrt horského vůdce (režie Olga Walló)
1983 Smrt na Nilu (režie Zdeněk Coufal)
1983 Strom na dřeváky (režie Blanka Nováková)
1983 Šachový hráč (režie Miroslav Kratochvíl)
1983 Tam, kde končí svět (režie Olga Walló)
1983 Velký lov (režie Zdeněk Coufal)
1983 Žena s dobrou pověstí (režie ZIvan Procházka)
-----
1982 Attica, stát New York (režie Zdeněk Coufal)
1982 Dar lásky (režie Zdeněk Coufal)
1982 Docela obyčejný příběh (režie Jindřich Polan)
1982 Drahá manželka (režie Zdeněk Hruška st.)
1982 Hlas divočiny (režie Zdeněk Hruška st.)
1982 Jak zemřel Randy Webster (režie Zdeněk Coufal)
1982 Jeden z nás dvou (režie Miroslav Kratochvíl)
1982 Joe Dancer: Hořká pilulka (režie Blanka Nováková)
1982 Joe Dancer: Opičí mise (režie Blanka Nováková)
1982 Joe Dancer: Velký obchod (režie Blanka Nováková)
1982 Kapela ze Shillingbury (režie Zdeněk Hruška st.)
1982 Karlík není sám (režie Ivan Procházka)
1982 Kůň v betonu (režie Jindřich Polan)
1982 Lidé sem přijdou žít (režie Olga Walló)
1982 Pramen (režie Jindřich Polan)
1982 Radost z Bacha (režie Olga Walló)
1982 Robin Hood neumírá (režie Zdeněk Coufal)
1982 Sladké lži (režie Olga Walló)
1982 Válečné nevěsty (režie Zdeněk Coufal)
1982 Vina doktora Leroye (režie Olga Walló)
1982 Vlak naděje (režie Zdeněk Hruška st.)
1982 Vraní útes (režie Zdeněk Coufal)
-----
1981 Bídníci (režie Ivan Procházka)
1981 Blázni ze stadiónu (režie Miroslav Kratochvíl)
1981 Cizinky (režie Blanka Nováková)
1981 Dej nám tento den (režie Zdeněk Coufal)
1981 Doktor nikdo (režie Olga Walló)
1981 Divoch Gauguin (režie Zdeněk Coufal)
1981 Dům těch druhých (režie Zdeněk Coufal)
1981 Honička (režie Olga Walló)
1981 Laťka (režie Ivan Procházka)
1981 Nahé odívati (režie Ivan Procházka)
1981 Lékaři (režie Blanka Nováková)
1981 Námořníkův návrat (režie Olga Walló)
1981 Nebezpečný bod (režie Zdeněk Hruška st.)
1981 Noční hlídka (režie Zdeněk Coufal)
1981 Pár dnů z minulosti (režie Miroslav Kratochvíl)
1981 Pokřivená srdce (režie Ivan Procházka)
1981 Poslední andělé (režie Olga Walló)
1981 Samantha (režie Zdeněk Hruška st.)
1981 Sedlák (režie Ivan Procházka)
1981 Střed světa (režie Ivan Procházka)
1981 Šimon a Matouš (režie Zdeněk Hruška st.)
1981 Vánoční koleda (režie Zdeněk Hruška st.)
-----
1980 Africká Královna (režie Zdeněk Hruška st.)
1980 Dcery Joshuy Caba (režie Blanka Nováková)
1980 Drama na lovu (režie Miroslav Kratochvíl)
1980 Filmový román (režie Olga Walló)
1980 Mladík a lev (režie Blanka Nováková)
1980 Novomanželka (režie Blanka Nováková)
1980 Ohrožení Britannicu (režie Blanka Nováková)
1980 Omar Gatlato (režie Zdeněk Hruška st.)
1980 Páni ouřadové (režie Zdeněk Hruška st.)
1980 Pět večerů (režie Zdeněk Hruška st.)
1980 Podivná spravedlnost (režie Blanka Nováková)
1980 Pochybný odstřel (režie Olga Walló)
1980 Poslední údolí (režie Zdeněk Coufal)
1980 Povídka o policajtovi (režie Miroslav Kratochvíl)
1980 Proč střílet učitele (režie Ivan Procházka)
1980 Před pikolou, za pikolou (režie Zdeněk Hruška st.)
1980 S láskou a něhou (režie Blanka Nováková)
1980 Sen králů (režie Zdeněk Hruška st.)
1980 Stýna (režie Zdeněk Coufal)
1980 To jsme my (režie Olga Walló)
1980 Twinky (režie Miroslav Kratochvíl)
1980 Vražda v Orient expresu (režie Olga Walló)
1980 Zajatec 2. avenue (režie Olga Walló)
1980 Zločin naší doby (režie Ivan Procházka)
-----
198x Smrt podle počítače (režie Zdeněk Coufal)
-----
1979 Alexander von Humboldt (režie Blanka Nováková)
1979 Banjo Hackett (režie Zdeněk Coufal)
1979 Cesta Velkou Planinou (režie Ivan Procházka)
1979 Dívka ze Západu (režie Miroslav Kratochvíl)
1979 Gioconda je smutná (režie Olga Walló)
1979 Inspektor Colombo: Portské (režie Blanka Nováková)
1979 Inspektor Colombo: Posmrtné svědectví (režie Blanka Nováková)
1979 Inspektor Colombo: Smrtící krása (režie Miroslav Kratochvíl)
1979 Inspektor Regan (režie Zdeněk Coufal)
1979 Jak jsem uspořádal Ameriku (režie Zdeněk Coufal)
1979 Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (režie Blanka Nováková)
1979 Jindřich VIII. a jeho šest žen (režie Olga Walló)
1979 Kupec benátský (režie Miroslav Kratochvíl)
1979 Mortadela (režie Olga Walló)
1979 Muž v kamiónu (režie Ivan Procházka)
1979 Očitý svědek (režie Miroslav Kratochvíl)
1979 Okamžik (režie Ivan Procházka)
1979 Paní ministrová (režie Miroslav Kratochvíl)
1979 Posádka (režie Blanka Nováková)i]
1979 Smog hrozí (režie Jindřich Polan)
1979 Soudce a jeho kat (režie Miroslav Kratochvíl)
1979 Svědek na zabití (režie Zdeněk Hruška st.)
1979 Uplynul čas (režie Olga Walló)
1979 Višňový sad (režie Miroslav Kratochvíl)
1979 Výlet (režie Ivan Procházka)
1979 Zachraňte město (režie Zdeněk Hruška st.)
1979 Železný šéf (režie Zdeněk Coufal)
-----
1978 Ali-Baba a 40 loupežníků (režie Ivan Procházka)
1978 Aréna vyvolených (režie Olga Walló)
1978 Beata (režie Zdeněk Coufal)
1978 Inspektor Colombo: Dvojí šok (režie Blanka Nováková)
1978 Inspektor Colombo: Převrácený negativ (režie Miroslav Kratochvíl)
1978 Inspektor Colombo: Přítel (režie Blanka Nováková)
1978 Dulcinea (režie Zdeněk Hruška st.)
1978 Kapitán James Cook (režie Blanka Nováková)
1978 Kókila (režie Olga Walló)
1978 Lidé z Buenos Aires (režie Zdeněk Coufal)
1978 Melissa (režie Zdeněk Hruška st.)
1978 Nebožtíci přejí lásce (režie Miroslav Kratochvíl)
1978 Odborník na banky (režie Blanka Nováková)
1978 Podezřelý (režie Blanka Nováková)
1978 Poslední tři dny (režie Zdeněk Coufal)[/
1978 Přehlídka [i](režie Olga Walló)

1978 Sandra (režie Blanka Nováková)
1978 Skleněná klec (režie Miroslav Kratochvíl)
1978 Spiknutí žen (režie Zdeněk Hruška st.)
1978 Vedra trvala čtyři dny (režie Jana Michajlová)
1978 Vězení (režie Zdeněk Coufal)
-----
1977 Cikáni jdou do nebe (režie Olga Walló)
1977 Děrsu Uzala (režie Zdeněk Coufal)
1977 Kaktusový květ (režie Miroslav Kratochvíl)
1977 Marný útěk (režie Zdeněk Coufal)
1977 Ostrov v ohni (režie Blanka Nováková)
1977 Podivné dědictví (režie Zdeněk Coufal)
1977 Pohádka o Rusalce (režie Miroslav Kratochvíl)
1977 Poslední Fleksnes (režie Zdeněk Coufal)
1977 Příbeh čisté lásky (režie Blanka Nováková)
1977 Smolař (režie Olga Walló)
1977 Útok lehké kavalerie (režie Olga Walló)
1977 Zapomenuté jablko (režie Olga Walló)
1977 Zítra přijede (režie Miroslav Kratochvíl)
-----
1976 Antonius a Kleopatra (režie Olga Walló)
1976 Červený a černý (režie Blanka Nováková)
1976 Frajer Luke (režie Zdeněk Coufal)
1976 Ironie osudu aneb Rozhodně správná koupel (režie Miroslav Kratochvíl)
1976 Kapitán (režie Zdeněk Coufal)
1976 Kapitán Fracasse (režie Zdeněk Coufal)
1976 Muž, který prodal Eiffelovku (režie Zdeněk Hruška st.)
1976 Na druhou stranu mostu (režie Miroslav Kratochvíl)
1976 Nejmenší kino na světě (režie Miroslav Kratochvíl)
1976 Nenávist (režie Blanka Nováková)
1976 Profesionál (režie Olga Walló)
1976 Ruy Blas (režie Olga Walló)
1976 Sestry Snoopovy (režie Zdeněk Coufal)
1976 Sestup Orfeův (režie Miroslav Kratochvíl)
1976 Sicilský klan (režie Miroslav Kratochvíl)
1976 Šerif (režie Olga Walló)
1976 Štvanec (režie Olga Walló)
1976 Toreador (režie Miroslav Kratochvíl)
-----
1975 A co láska? (režie Miroslav Kratochvíl)
1975 Hrbáč (režie Olga Walló)
1975 Inspektor Colombo: Dáma na čekané (režie Miroslav Kratochvíl)
1975 Inspektor Colombo: Námět na detektivku (režie Blanka Nováková)
1975 Inspektor Colombo: Pohled z moře (režie Blanka Nováková)
1975 Inspektor Colombo: Rozbuška (režie Miroslav Kratochvíl)
1975 Inspektor Colombo: Trik z dětství (režie Blanka Nováková)
1975 Inspektor Colombo: Zrádné otisky (režie Miroslav Kratochvíl)
1975 Kes (režie Olga Walló)
1975 Křížový výslech (režie ??)
1975 Láska v šestnácti (režie Miroslav Kratochvíl)
1975 Má láska (režie Olga Walló)
1975 Mauprat (režie Olga Walló)
1975 Modrá lampa (režie Olga Walló)
1975 Na Větrné hůrce (režie Zdeněk Coufal)
1975 Obhájce (režie Olga Walló)
1975 Poslední bojovník (režie Zdeněk Coufal)
1975 Tajuplný ostrov (režie Blanka Nováková)
1975 To je úsvit (režie Olga Walló)
1975 V pravý čas (režie Olga Walló)
1975 Valčík toreadorů (režie Miroslav Kratochvíl)
1975 Věznice parmská (režie Blanka Nováková)
1975 Viva Zapata! (režie Zdeněk Coufal)
1975 Železnice (režie Olga Walló)
-----
1974 Genevieve (režie Július Mazanec)
1974 Kdo řídí Jumbo jet (režie Zdeněk Coufal)
1974 Muž s transplantovaným mozkem (režie Miroslav Kratochvíl)
1974 Obchodník s deštěm (režie Blanka Nováková)
1974 Romeo a Julie (režie Blanka Nováková)
1974 Rumový bulvár (režie Olga Walló)
1974 Tři miliardy bez výtahu (režie Blanka Nováková)
-----
1973 Anatomie vraždy (režie Olga Walló)
1973 Báječní muži na létajících strojích (režie Blanka Nováková)
1973 Brianova píseň (režie Olga Walló)
1973 Dobrodružství Marka Twaina (režie Miroslav Kratochvíl)
1973 Dr. Jekyll a pan Hyde (režie Miroslav Kratochvíl)
1973 Dvacet jedna dní (režie Blanka Nováková)
1973 Edison (režie Zdeněk Coufal)
1973 Chladnokrevně (režie Miroslav Kratochvíl)
1973 Ivetta (režie Miroslav Kratochvíl)
1973 Jáma a kyvadlo (režie Zdeněk Coufal)
1973 Jsem uprchlý galejník (režie Olga Walló)
1973 Komisař Clouseau na stopě (režie Miroslav Kratochvíl)
1973 Maltézský sokol (režie Olga Walló)
1973 Mám dvě mámy a dva táty (režie Zdeněk Coufal)
1973 Miláček slonů (režie Olga Walló)
1973 Na západní frontě klid (režie Zdeněk Coufal)
1973 Nevinní čarodějové (režie Olga Walló)
1973 Něžná (režie Blanka Nováková)
1973 Otec a dcera (režie Blanka Nováková)
1973 Pastorální symfonie (režie Zdeněk Coufal)
1973 Peníze (režie Blanka Nováková)
1973 Podporujte svého šerifa! (režie Olga Walló)
1973 Poklad na Sierra Madre (režie Blanka Nováková)
1973 Sladká Irma (režie Miroslav Kratochvíl)
1973 Slunečnice (režie Blanka Nováková)
1973 Stockerův policajt (režie Blanka Nováková)
1973 Ten nejlepší (režie Miroslav Kratochvíl)
1973 Týden bláznů (režie Zdeněk Coufal)
1973 V rytmu valčíku (režie Miroslav Kratochvíl)
1973 Ve službách Papeže (režie Miroslav Kratochvíl)
1973 Velká iluze (režie Blanka Nováková)
1973 Velké manévry (režie Blanka Nováková)
1973 Vykoupení L. B. Jonese (režie Zdeněk Coufal)
1973 Zachar Berkut (režie Blanka Nováková)
1973 Zkrocení zlé ženy (režie Blanka Nováková)
1973 Zpěvačka (režie Zdeněk Coufal)
1973 Žít a užít (režie Miroslav Kratochvíl)
-----
1972 Mustangové (režie Miroslav Kratochvíl)
1972 Muž z Ria (režie Blanka Nováková)
1972 Otec vojáka (režie Zdeněk Coufal)
1972 Pes Baskervillský (režie Miroslav Kratochvíl)
1972 Piknik (režie Miroslav Kratochvíl)
1972 Šeříková brána (režie Miroslav Kratochvíl)
1972 Štvanice (režie Miroslav Kratochvíl)
1972 Tulák Archimedes (režie Blanka Nováková)
1972 Vojna a mír (režie Blanka Nováková)
-----
1971 Ani stín podezření (režie Zdeněk Coufal)
1971 Bratři Sarojanové (režie Miroslav Kratochvíl)
1971 Bylo to v máji (režie Blanka Nováková)
1971 Komik (režie Blanka Nováková)
1971 Malý Eyolf (režie Miroslav Kratochvíl)
1971 Neohrožený (režie Jaroslav Hužera)
1971 Norimberský epilog (režie Zdeněk Coufal)
1971 Soud (režie Zdeněk Coufal)
1971 Třpyt v trávě (režie Miroslav Kratochvíl)
1971 Útěk do mlčení (režie Zdeněk Coufal)
1971 Vojandy (režie Jaroslav Hužera)
1971 Zangarova zbraň (režie Blanka Nováková)
-----
1970 Becket (režie Blanka Nováková)
1970 Dáma s psíčkem (režie Miroslav Kratochvíl)
1970 Jojo (režie Miroslav Kratochvíl)
1970 Maryška a Napoleon (režie Ludvík Žáček)
1970 Mladý Törless (režie Miroslav Kratochvíl)
1970 Ostrov odsouzených (režie Jaroslav Hužera)
1970 Pokušení (režie Miroslav Kratochvíl)
1970 Smích z ráje (režie Blanka Nováková)
1970 Třetí rukavice (režie Zdeněk Coufal)
1970 Tvůj současník (režie Blanka Nováková)
1970 Výtah na popraviště (režie Blanka Nováková)
-----

197x Malý Cézar (režie Olga Walló)
197x Doktor (režie Miroslav Kratochvíl)
-----
1969 Bumerang (režie Blanka Nováková)
1969 Hrozny hněvu (režie Blanka Nováková)
1969 Zkáza Titaniku (režie Jaroslav Hužera)
-----
1968 Doktor v domě (režie Blanka Nováková)
1968 Dvojitý delfín (režie Jaroslav Hužera)
1968 Mikuláš Nickleby (režie Jaroslav Hužera)
-----
1967 Byl jsem lynčován (režie Miroslav Kratochvíl)
1967 Milionová bankovka (režie Blanka Nováková)
1967 Naše časy (režie Jaroslav Hužera)
1967 Mlýn na Pádu (režie Jaroslav Hužera)
1967 Poslední rodeo (režie Blanka Nováková)
1967 Tajemství Viléma Storitze (režie Blanka Nováková)
1967 Živnost paní Warrenové (režie Miroslav Kratochvíl)
-----
1966 Čtyři kroky v oblacích (režie Jaroslav Hužera)
1966 Domácí válka (režie Miroslav Kratochvíl)
1966 Klíč k vraždě (režie Jaroslav Hužera)
1966 Laurel a Hardy na divokém západě (režie Blanka Nováková)
1966 Leopardí žena (režie Blanka Nováková)
1966 Marie Octobre (režie Blanka Nováková)
1966 Milé příbuzenstvo (režie Blanka Nováková)
1966 Moulin Rouge (režie Blanka Nováková)
1966 Muži bez zákona (režie Jaroslav Hužera)
1966 Myš, která řvala (režie Miroslav Kratochvíl)
1966 Občan Kane (režie Miroslav Kratochvíl)
1966 Popraveni na úsvitě (režie Miroslav Kratochvíl)
1966 Smrt Ivana Iljiče (režie Jaroslav Hužera)
1966 Tři hodiny cesty (režie Blanka Nováková)
1966 Uprostřed noci (režie Blanka Nováková)
1966 Základna mrtvých (režie Miroslav Kratochvíl)
-----
1965 Kolotoč (režie Jaroslav Hužera)
1965 Laurel a Hardy na moři (režie Ivan Horský)
1965 Ledovou mlhou (režie Ivan Horský)
1965 Místo nahoře (režie Miroslav Kratochvíl)
1965 Noční ptáci (režie Jaroslav Hužera)
1965 V pravé poledne (režie Blanka Nováková)
-----
1964 Děti ráje (režie Blanka Nováková)
1964 Hamlet (režie Blanka Nováková)
-----

Seriály:
1991 Auto dělá člověka - 1.série (režie Zdeněk Hnilica)
1991 Dennis postrach okolí - 78.dílů (režie Zdeněk Hnilica, Zdeněk Štěpán)
1991 Detektiv v sukních
1991 Chobotnice - 4.série (režie Zdeněk Hruška)
1991 Sport Billy (režie Zdeněk Štěpán)
1991 Taggart - Obchod se smrtí, Přízrak z masa a kostí (režie Zdeněk Coufal)
1991 Vzdálená země (režie Vladislav Čejchan)
-----
1990 Byl jednou jeden život (režie Zdeněk Hnilica)
1990 Hanlon (režie Zdeněk Hruška)
1990 Hrabě Káčula - pouze 6 dílů (režie Miroslav Kratochvíl)
1990-1 Chip a Dale (režie Miroslav Kratochvíl, Zdeněk Hnilica)
1990 Jester (režie Zdeněk Hruška)
1990-1 My z Kačerova - 1.-52.díl (režie Zdeněk Štěpán, Zdeněk Hnilica, Zdeněk Hruška, Zdeněk Coufal)
1990 Paní z Monsoreau (režie Jarmila Beránková)
1990 Randall a Hopkirk - 17.díl (režie Blanka Nováková)
1990 Taggart - Na ostří nože (režie Zdeněk Coufal)
1990 Zlaté groše (režie Miroslav Kratochvíl)
-----
199x Místo činu - díly: Léčitelé, Falešná hra, Vila na předměstí (režie Miroslav Kratochvíl)
-----
1989 Detektiv Pepe Carvalho - 2 díly (režie Zdeněk Coufal)
1989 Laura, tulení mládě (režie Miroslav Kratochvíl)
1989 Místo činu - Smrt na stadiónu, Osudná nejistota, Dvojí hra (režie Miroslav Kratochvíl, Zdeněk Hruška st.)
1989 Samovo štěstí (režie Zdeněk Coufal)
1989 Sportovní šance - 7 dílů (režie Zdeněk Hnilica)
1989 Tom a Jerry
1989 Volejte policii 110 - Každý den je jiný (režie Blanka Nováková)
-----
1988 Cirkus Humberto (režie František Filip)
1988 Černá ovce (režie Jarmila Beránková)
1988 Děti ze Síria (režie Zdeněk Hnilica)
1988 Ferda Mravenec (režie Zdeněk Hnilica)
1988 Chobotnice - 3. série (režie Jarmila Beránková)
1988 Inspektor Regan - 1 díl (režie Olga Walló)
1988 Jen když se směju (režie Miroslav Kratochvíl)
1988 Láska a manželství - 5 dílů (režie Ivan Procházka)
1988 Let do bezpečí - 1 díl (režie Blanka Nováková)
1988 Místo činu - Vlny za lodí, Plyšová zvířátka, Přání k narozeninám (režie Miroslav Kratochvíl)
1988 Muž bez domova (režie Zdeněk Hnilica)
1988 Nečekané trampoty - 5 dílů (režie Zdeněk Hruška st.)
1988 Netečná princezna (režie Jarmila Beránková)
1988 Profesionálové - 6 dílů (režie Zdeněk Coufal)
1988 Případ pro dva - Za ranního úsvitu (režie Zdeněk Hruška st.)
1988 Robin Hood (režie Zdeněk Hruška st.)
1988 Šmoulové (režie Jarmila Beránková)
1988 Taggart - Vražda na začátku sezóny (režie Zdeněk Coufal)
1988 Zvláštní oddělení K1 - Konec hry (režie Ivan Procházka)
-----
1987 Dravci 2 (režie Blanka Nováková)
1987 Chobotnice - 1. a 2. série (režie Jarmila Beránková)
1987 Inspektor Regan - 3 díly (režie Olga Walló)
1987 Jack Holborn (režie Jarmila Beránková)
1987 Lidé z Züderova - 6 dílů (režie Zdeněk Hnilica)
1987 Místo činu - 5 dílů (režie Miroslav Kratochvíl)
1987 Naumachos (režie Ivan Procházka)
1987 Policejní komisařství - 2 díly (režie Zdeněk Coufal)
1987 Profesionálové - 3 díly (režie Zdeněk Coufal)
1987 Proti větru (režie Zdeněk Hruška st.)
1987 Silas (režie Zdeněk Hnilica)
1987 Taggart - Záhada Dallmalské ulice (režie Zdeněk Coufal)
-----
1986 Buď zdráv, šampione! (režie Jarmila Beránková)
1986 Čáryfuk (režie Jarmila Beránková)
1986 Inspektor Regan - 3 díly (režie Olga Walló)
1986 Policejní komisařství - 2 díly (režie Zdeněk Coufal)
1986 Příhody dráčka Soptíka (režie Miroslav Kratochvíl)
1986 Richard Wagner (režie Miroslav Kratochvíl)
1986 Rodina Nessových (režie Zdeněk Hnilica)
1986-87 Splitská historie (režie Ivan Procházka)
1986 Sportovní šance - 2 díly (režie Zdeněk Hruška st.)
1986 The Persuaders! - 2 díly (režie Zdeněk Hruška st.)
1986 Záhadný pan Duvallier (režie Jarmila Beránková)
1986 Zahrada Venušina - 3 díly (režie Miroslav Kratochvíl)
1986 Zvláštní oddělení K1 - Vrah s květinou (režie Jarmila Beránková)
-----
1985 Dravci (režie Blanka Nováková)
1985 Dva roky prázdnin
1985 Hrabě Monte Cristo (režie Miroslav Kratochvíl)
1985 Korálový ostrov (režie Zdeněk Hnilica)
1985 Marco Polo (režie Blanka Nováková)
1985 Místo činu - 3 díly (režie Miroslav Kratochvíl)
1985 Poradce (režie Zdeněk Coufal)
1985 Profesionálové - 1 díl (režie Zdeněk Coufal)
1985 Strážce noci (režie Miroslav Kratochvíl)
1985 Taggart - Případ zlatého zapalovače (režie Zdeněk Coufal)
1985-87 Včelka Mája (režie Zdeněk Hnilica)
-----
1984 Detektiv Marlowe (režie Zdeněk Coufal)
1984 Hodina s Agathou Christie (režie Zdeněk Coufal)
1984 Jemima Shorová pátrá - 2 díly (režie Olga Walló)
1984 Kaz (režie Olga Walló)
1984 Komisař Moulin - 2 díly (režie Olga Walló)
1984 Kriminální příběhy - 3 díly (režie Zdeněk Coufal, Blanka Nováková, Olga Walló)
1984 Místo činu - 3 díly (režie Miroslav Kratochvíl)
1984 Pes Poldík
1984 Profesionálové - 3 díly (režie Zdeněk Coufal)
1984 Případ pro dva - 4 díly (režie Ivan Procházka)
1984 TASS je zplnomocněn prohlásit... (režie Olga Walló, Zdeněk Coufal)
1984 Vinnetou (režie Zdeněk Hruška st.)
1984 Zvláštní oddělení K1 - Smrt po uzavírací době (režie Jarmila Beránková)
-----
1983 Bludička - 10 epizod (režie Zdeněk Hruška st.)
1983 Děti z Kouřové hory (režie Ivan Procházka)
1983 Goro, bílý pes (režie Miroslav Kratochvíl)
1983 Když je všechno jinak (režie Olga Walló)
1983 Komisař Moulin - 2 epizody: Projížďka v lese, Ano šéfe (režie Olga Walló)
1983 Kriminální příběhy - Kde je Betty Buchusová? (režie Miroslav Kratochvíl)
1983 Matyáš Sándor (režie Zdeněk Coufal)
1983 Místo činu - 6 dílů (režie Miroslav Kratochvíl)
1983 Modré léto - 7 dílů (režie Ivan Procházka)
1983 Profesionálové - 3 díly (režie Zdeněk Coufal)
1983 Provaz na krku (režie Zdeněk Hruška st.)
1983 Případy seržanta Mortimera (režie Zdeněk Coufal)
1983 Třetí host (režie Zdeněk Hruška st.)
1983 Vyšetřovaní komisaře Maigreta - 2.série (režie Jarmila Beránková)
1983 Zvláštní oddělení K1 - 2 díly (režie Ivan Procházka, Miroslav Kratochvíl)
-----
1982 Andros zasahuje - 4 díly (režie Miroslav Kratochvíl)
1982 Dobytí nebe (režie Miroslav Kratochvíl)
1982 Horký vítr (režie Jindřich Polan)
1982 Komisař Moulin - Velký omyl, Přítelkyně z dětství (režie Olga Walló)
1982 Kůň v domě (režie Zdeněk Hruška st., Blanka Nováková)
1982 Neobvyklé příběhy - 10 dílů (režie Ivan Procházka)
1982 Moody a Pegg - Plný dům (režie Olga Walló)
1982 Posledních pět minut - 3 díly (režie Olga Walló, Jindřich Polan)
1982 Profesionálové - 2 díly (režie Zdeněk Coufal)
1982 Sandokan (režie Jindřich Polan)
1982 Skippy (režie Ivan Procházka)
1982 Únik (režie Zdeněk Coufal)
-----
1981 Hunterovo zlato (režie Zdeněk Hruška st.)
1981 Kriminální oddělení (režie Blanka Nováková)
1981 Místo činu - 2 díly (režie Miroslav Kratochvíl)
1981 Mladý Ramsay - 6 dílů (režie Blanka Nováková)
1981 Profesionálové - 3 díly (režie Zdeněk Coufal)
1981 Zlatá horečka (režie Zdeněk Coufal)
-----
1981 Curro Jiménez - 6 dílů (režie Miroslav Kratochvíl)
1980 Dobrodružství Černého bleska (režie Olga Walló)
1980 Jan Kryštof (režie Blanka Nováková)
1980 Legenda o Robinu Hoodovi (režie Olga Walló)
1980 Komisař Moulin - 5 dílů (režie Olga Walló, Zdeněk Coufal, Ivan Procházka)
1980 Marie Curieová (režie Blanka Nováková)
1980 Matt Helm (režie Ivan Procházka)
1980 Místo činu - 4 díly (režie Miroslav Kratochvíl)
1980 Muži na křídlech (režie Miroslav Kratochvíl)
1980 Můj přítel Piki Jakob (režie Miroslav Kratochvíl)
-----
1979 Komisař Moulin - 4 díly (režie Olga Walló)
1979 Pollyanna (režie Zdeněk Coufal)
1979 Prokurátor má slovo (režie Zdeněk Hruška st.)
1979 Tip a Tap (režie Zdeněk Hruška st.)
1979-80 Velká vlastenecká válka (režie Zdeněk Hruška st., Jindřich Polan)
-----
1978 Dálkoví řidiči (režie Zdeněk Hruška st.)
1978-83 Doktor v domě (režie Zdeněk Hruška st.)
-----
1977-80 Inspektor Kojak - 8 dílů (režie Blanka Nováková)
1977 Křížová cesta (režie Blanka Nováková, Olga Walló)
1977 Modré světlo (režie Blanka Nováková)
1977 Prázdniny u jezera (režie Zdeněk Hruška st.)
1977-79 Vyšetřovaní komisaře Maigreta - 6 dílů (režie Olga Walló)
-----
1976 Daktari - 19 epizod (režie Zdeněk Coufal, Blanka Nováková, Miroslav Kratochvíl)
1976-77 Rivalové Sherlocka Holmese (režie Blanka Nováková)
-----
1975 Dobrodružství Arsèna Lupina - 2. série, 6 epizod (režie Miroslav Kratochvíl)
1975 Miláček slonů - 13 epizod (režie Miroslav Kratochvíl)
1975 Nerozluční (režie Olga Walló)
1975 Toulavá plachetnice - 13 epizod (režie Miroslav Kratochvíl)
-----
1974 Sedmnáct zastavení jara (režie Olga Walló)
-----
1973 Pipi dlouhá punčoška (režie Miroslav Kratochvíl)
-----
1972 Dobrodružství Arsèna Lupina - 1. série, 7 epizod (režie Miroslav Kratochvíl)
1972 Kalimero (režie Blanka Nováková)
1972 Pepek námořník (režie Miroslav Kratochvíl)
1972 Uprchlík (režie Blanka Nováková)
-----
1971 Inspektor Hawk - 5 epizod (režie Miroslav Kratochvíl)
1971-72 Můj přítel delfín - 26 epizod (režie Blanka Nováková)
-----
1970 Sebastián mezi lidmi (režie Miroslav Kratochvíl)
-----
1969 Posledních pět minut - 2 díly (režie Blanka Nováková)
1969-70 Randall a Hopkirk - 17.dílů (režie Blanka Nováková)
-----
1968 Dickensovy povídky (režie Irena Skružná, Blanka Nováková, Jaroslav Hužera)
1968-?? Pes Filipes & spol. (režie Miroslav Kratochvíl)
1968 Posledních pět minut - 5 dílů (režie Miroslav Kratochvíl)
1968 Případy komisaře Gideona - 3 díly (režie Blanka Nováková)
1968 Záznamy agentury O - 3 díly (režie Jaroslav Hužera)
-----
1967 Abonent na lince U (režie Jaroslav Hužera)
1967 Bella a Sebastian (režie Blanka Nováková)
-----
1965 Past - epizoda se seriálu The Dick Powell Show (režie Miroslav Kratochvíl)
1965-66 Scotland Yard (režie Blanka Nováková, Ivan Horský)

Minisérie:
1991 Cesta kolem světa za 80 dní (režie Zdeněk Štěpán)
1991 Pachuť smrti (režie Olga Walló)
1991 Pochodeň (režie Blanka Nováková)
1990 Bílá navštívenka (režie Olga Walló)
1990 Cesta za duhou (režie Zdeněk Coufal)
1990 Pouť za štěstím (režie Jindřich Polan)
1990 Vůle zvítězit (režie Olga Walló)
1989 Černá věž (režie Blanka Nováková)
1989 Černý stín Vesuvu (režie Jarmila Beránková)
1989 Námořní kadeti, vpřed! (režie Zdeněk Coufal)
1989 Strašidelná škola (režie Zdeněk Hnilica)
1988 Nejvzdálenější místo na Zemi (režie Ivan Procházka)
1988 Pohled do zrcadla (režie Blanka Nováková)
1988 Vdovy (režie Olga Walló)
1988 Výkupné (režie Zdeněk Coufal)
1988 Vzdálené vrcholky hor (režie Ivan Procházka)
1987 Jana Eyrová (režie Blanka Nováková)
1987 Srdce (režie Zdeněk Coufal)
1987 Záhady Slavičího domu (režie Olga Walló)
1986 Co přináší řeka (režie Zdeněk Hruška st.)
1986 Flanderský lev (režie Olga Walló)
1986 Letty (režie Zdeněk Hnilica)
1986 Zahalte jí tvář (režie Blanka Nováková)
1985 Bratři Sackettové (režie Zdeněk Hruška st.)
1985 Hrdina pro nikoho (režie Olga Walló)
1985 Smrt soudního znalce (režie Miroslav Kratochvíl)
1985 Věznice parmská (režie Blanka Nováková)
1985 Život Berliozův (režie Miroslav Kratochvíl)
1984 Labrazský příběh (režie Zdeněk Coufal)
1984 Na východ od ráje (režie Blanka Nováková)
1983 Cervantes (režie Blanka Nováková)
1981 Dobrý den, pane Offenbach (režie Olga Walló)
1981 Já, Claudius (režie Olga Walló, Miroslav Kratochvíl, Zdeněk Coufal)
1981 Loupež Mony Lisy (režie Olga Walló)
1981 Tereza Raquinová (režie Zdeněk Hruška st.)
1980 Rob Roy (režie Blanka Nováková)
1979 Markýz de Bois-Doré (režie Miroslav Kratochvíl)
1979 Raskenové (režie Zdeněk Hruška st.)
1979 Will Shakespeare (režie Olga Walló)
1978 Bílý kamínek (režie Blanka Nováková)
1978 Caravaggio (režie Blanka Nováková)
1978 Dobrodružství dalekého severu (režie Miroslav Kratochvíl)
1977 Lesk a bída kurtizán (režie Olga Walló)
1977 Svědkové, kteří nepromluví (režie Miroslav Kratochvíl)
1977 Život Dantův (režie Miroslav Kratochvíl)
1976 Puccini (režie Zdeněk Coufal)
1975 Kryštof Kolumbus (režie Zdeněk Coufal)
1974 Tajemství měděného poháru (režie Blanka Nováková)
1974 Uchazeči o trůn (režie Zdeněk Coufal)
1973 Šest žen Jindřicha VIII. (režie Blanka Nováková)
1973 Život Leonarda da Vinci (režie Miroslav Kratochvíl)
1969 Sága rodu Forsytů (režie Miroslav Kratochvíl)
1968 Poklad na ostrově (režie Miroslav Kratochvíl)

Dokumenty:
198x Ze všeho nejdražší (režie Jarmila Beránková)
1969 Člověk titán - Michelangelo (režie Zdeněk Coufal)

Živé dabingy bez záznamu:
1965 Velká iluze (režie Miroslav Kratochvíl) - pravděpodobně živý dabing
-----
1964 Generál Della Rovere (režie Jaroslav Hužera)
1964 Julie, ty jsi kouzelná (režie Blanka Nováková)
1964 Pruhovaná plavba (režie Jaroslav Hužera)
1964 Velké manévry (režie Blanka Nováková)
-----
1963 Křižáci (režie Blanka Nováková)
1963 Komik (režie Jaroslav Hužera)
1963 Město před soudem (režie Blanka Nováková)
1963 Poklad na Sierra Madre (režie Blanka Nováková)
1963 V pravé poledne (režie Blanka Nováková)
1963 Nenávist (režie Blanka Nováková)
-----
1962 Červený a černý (režie Blanka Nováková)
1962 Ďábelský kruh (režie Jaroslav Hužera)
1962 Ezop (režie Jaroslav Hužera)
1962 Hamlet (režie Blanka Nováková)
1962 Jeden z nesmrtelných (režie Jaroslav Hužera)
1962 Kráva a zajatec (režie Jaroslav Hužera)
1962 Leťte, holubi! (režie Jaroslav Hužera)
1962 Macbeth (režie Blanka Nováková)
1962 Mlčeti zlato (režie Jaroslav Hužera)
1962 Nenávist (režie Blanka Nováková)
1962 Osud člověka (režie Jaroslav Hužera)
1962 Počestná děvka (režie Blanka Nováková)
1962 Stará garda (režie Blanka Nováková)
-----
1961 Cyrano z Bergeracu (režie Blanka Nováková)
1961 Ideální manžel (režie Blanka Nováková)
1961 Romeo a Julie (režie Blanka Nováková)
1961 Serjožka (režie Blanka Nováková)
1961 Vzpoura svědomí (režie Blanka Nováková)

Československá televize Brno (1964-1991):
Filmy:
1991 Jakub za modrými dveřmi (režie Rostislav Landsman)
1991 Kontrakt (režie Jiří Kubík)
1991 Svoboda je radost (režie Jiří Kubík)
-----
199x Muži (režie Jiří Kubík)
-----
1990 Lesní kapitán (režie Jiří Kubík)
-----
1989 Bagration (režie Jiří Kubík)
1989 Heroin (režie Jiří Kubík)
1989 Maska smrti (režie Milan Messany)
1989 Můj život jako pes (režie Jiří Kubík)
1989 Výrobce popularity (režie Jiří Kubík)
-----
1988 Báječný paroháč (režie Milan Messany)
1988 Gepard se vrací (režie Milan Messany)
1988 Kouzelný mužíček (režie Milan Messany)
1988 Latino (režie Milan Messany)
1988 Přízrak v křoví (režie Milan Messany)
-----
1987 Stát se opicí (režie Jiří Kubík)
1987 Předtanečník (režie Jiří Kubík)
1987 Volání zlata (režie Milan Messany)
-----
1986 Odpusť mi, Aljošo (režie Milan Messany)
1986 Smrt Maria Ricciho (režie Milan Messany)
-----
1985 Šampiónka (režie Milan Messany)
-----
1984 Krajkářka (režie Jiří Kubík)
1984 Láska a královna (režie Jiří Kubík)
-----
1983 Hazardní hra (režie Jiří Kubík)
1983 S.O.S. Titanic (režie Jiří Kubík)
1983 Sestry aneb Rovnováha štěstí (režie Sonja Sázavská)
-----
1982 Bojanský mistr (režie Sonja Sázavská)
1982 Domino (režie Milan Messany)
1982 Kandidáti života a smrti (režie Jiří Kubík)
1982 Les, do kterého nikdy nevstoupíš (režie Jiří Kubík)
1981 Střeček (režie Milan Messany)
-----
1981 Čtvrté přání (režie Jiří Kubík)
1981 Libero, má lásko (režie Milan Messany)
1981 Msta (režie Jiří Kubík)
1981 Putovní kino (režie Sonja Sázavská)
-----
1980 Běsnící měsíc (režie Jiří Kubík)
1980 Pan Dupont (režie Milan Messany)
1980 Perla (režie Sonja Sázavská)
1980 Všechny velké a malé bytosti (režie Jiří Kubík)
-----
198x Výslech (režie Milan Messany)
-----
1979 Con amore (režie Jiří Kubík)
1979 Indický šátek (režie Milan Messany)
1979 Koně se také střílejí (režie Milan Messany)
1979 Malachiův záliv (režie Sonja Sázavská)
1979 Neviditelné hledí (režie Milan Messany)
1979 Policie se dívá (režie Jiří Kubík)
1979 Ptáčci (režie Milan Messany)
1979 Síla chtivosti (režie Sonja Sázavská)
1979 Strom bez kořenů (režie Milan Messany)
1979 Velké prostředky (režie Jiří Kubík)
-----
1978 Dny Turbinových
1978 Tygr z Mompracemu (režie Milan Messany)
-----
1977 Nová výprava dona Quijota (režie Milan Messany)
-----
1975 Dva muži ve městě (režie Milan Messany)
1975 Vydržovaný (režie Milan Messany)
-----
1974 Železná maska (režie Milan Messany)
-----
1973 Bandolero! (režie Jan Fuksa)
1973 Pobočník
1973 Poslední adresa (režie Sonja Sázavská)
1973 Řezník (režie Jan Fuksa)
1973 Žena je žena (režie Milan Messany)
-----
1972 "Che" Guevara (režie Jan Fuksa)
1972 Odplata (režie Jan Fuksa)
1972 Večírek (režie Milan Messany)
1972 Viva Maria! (režie Milan Messany)
-----
1971 Osud člověka (režie Milan Messany)
-----
1970 Černý tulipán (režie Milan Messany)
1970 Dobrodruh z Istanbulu (režie Milan Messany)
1970 Muž, o kterém nic nevím (režie Sonja Sázavská)
1970 Píseň triumfující lásky (režie Milan Messany)
-----
1969 Andělé spásy (režie Jan Fuksa)
1969 Čtvrtek (režie Sonja Sázavská)
1969 Grand restaurant pana Septima (režie Sonja Sázavská)
1969 Hokus - pokus (režie Jan Fuksa)
1969 Smrtící lože (režie Milan Messany)
1969 Stalo se za bílého dne (režie Sonja Sázavská)
1969 Velká vlaková loupež (režie Jan Fuksa)
-----
1968 Maigret klade past (režie Milan Messany)
1968 Melodie podzemí (režie Jan Fuksa)
1968 Moje žena (režie Milan Messany)
1968 Sedm statečných (režie Milan Messany)
1968 Statek (režie Sonja Sázavská)
1968 Zpívání v dešti (režie Sonja Sázavská)
-----
1967 Balada o vojákovi (režie Sonja Sázavská)
1967 Dobrou noc, advokáte (režie Milan Messany)
1967 Falešná ruka zákona (režie Milan Messany)
1967 Kriminálníci (režie Sonja Sázavská)
1967 Popely (režie Milan Messany)
1967 Přepadení (režie Milan Messany)
1967 Rocco a jeho bratři (režie Irena Skružná)
1967 Stíny nad Notre Dame (režie Milan Messany)
1967 Tři plus dvě (režie Milan Messany)
1967 Velká země (režie Irena Skružná)
-----
1966 Drak (režie Milan Messany)
1966 Don Quijote (režie Sonja Sázavská)
1966 Granátový náramek (režie Sonja Sázavská)
1966 Klíče od nebe (režie Milan Messany)
1966 Komisař Maigret zuří (režie Miroslav Kratochvíl)
1966 Můj spolužák (režie Miroslav Kratochvíl)
1966 Nikdo nechtěl umírat (režie Miroslav Kratochvíl)
1966 V pondělí ve 12:00 (režie Sonja Sázavská)
1966 Věčný návrat (režie Milan Messany)
1966 Vlk mezi vlky (režie Blanka Nováková)
1966 Živí a mrtví (režie Jaroslav Hužera)
1966 Život pro Ruth (režie Irena Skružná)
-----
1965 Arsen Lupin kontra Arsen Lupin (režie Sonja Sázavská)
1965 Chodím po Moskvě (režie Sonja Sázavská)
1965 Jedenačtyřicátý (režie Blanka Nováková)
1965 Mnoho snů na cestách (režie Miroslav Kratochvíl)
1965 Na každého jednou dojde (režie Milan Messany)
1965 Přiznání hochštaplera Felixe Krulla (režie Milan Messany)
1965 Rameno spravedlnosti (režie Milan Messany)
1965 Tři mušketýři (režie Blanka Nováková)
-----
1964 Čapajev (režie Jaroslav Hužera)
1964 Mlčící stopy (režie Miroslav Kratochvíl)
1964 Nůž ve vodě (režie Antonín Klimeš)
1964 Prodané životy (režie Milan Messany)
1964 Žebrácká opera (režie Miroslav Kratochvíl)
-----
xxxx Dům, ve kterém žiji (režie Jaroslav Hužera)
xxxx Lissy (režie Jan Fuksa)


Seriály
1991 Opičí král (režie Jiří Kubík, Rostislav Landsman)
1991 Pod horou (režie Jiří Kubík, Zdeněk Kozák)
1987 Nemilosrdná fronta (režie Jiří Kubík)
1987 Volejte policii 110 - Prasklé zrcadlo (režie Milan Messany)
1984 Místo akce neměnit! (režie Milan Messany)
1984 Volejte policii 110 - Taková milá paní... (režie Jiří Kubík)
1984 Vuk (režie Fedor Kaucký)
1982 Ostrov smrti z cyklu Neviditelné hledí (režie Milan Messany)
1981 Chřipka typu King Kong z cyklu Neviditelné hledí (režie Milan Messany)
1980 Klaun Ferdinand (režie Sonja Sázavská)
1980 Slavný lovec Pampalini
198x Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy
1979 Nejdůležitější den života (režie Milan Messany)
1979 Sokol v orlím hnízdě (režie Sonja Sázavská)
1978 Poly na cestách (režie Jan Fuksa)
1978 Neviditelné hledí (režie Milan Messany)
1977 Karino
1977 Stará pevnost (režie Sonja Sázavská)
1975 Cesty statečných (režie Milan Messany)
1976 Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (režie Sonja Sázavská)
1975 Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (režie Sonja Sázavská)
1975 Za hodinu jsem zpátky (režie Milan Messany)
1974 Neznámý z průchodního dvora (režie Milan Messany)
1970 S nasazením života (režie Sonja Sázavská)

Minisérie:
1967 Dr. Schlüter - 2 díly (režie Sonja Sázavská)
1966 Dr. Schlüter - 3 díly (režie Sonja Sázavská)


Československá televize Ostrava (????-????):
Filmy:
1964 Bratři Bouquinquantové (režie Libor Kondělka)
1964 Kožené rukavice (režie Libor Kondělka)
1964 Paprsek ve tmě (režie Libor Kondělka)
1964 Starosti, které přijdou (režie Libor Kondělka)
1963 Kůň pro dva (režie Radim Koval)
1962 Adresát neznámý (režie Libor Kondělka)
1962 Červený inkoust (režie Libor Kondělka)
1962 Dívka Kristina (režie Libor Kondělka)
1962 Muž s objektivem (režie Libor Kondělka)
1962 U strmé rokle (režie Libor Kondělka)

Seriály:
1978 Čtyřicátník (režie Libor Kondělka)
http://www.masbirka.cz/kolekce/15-mcdon ... %9B%20doma - Happy Meal Konečně doma
http://www.animsvet.cz/ - Databáze animovaného filmu
Uživatelský avatar
Newmy
 
Příspěvky: 4275
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno

Re: Česká televize

Příspěvekod bloom » 26 dub 2014 14:51

2014 Kankán (režie Elmar Kloss)

Dabing ale režíruje Mikuláš Pánek, kde se vzala informace o Elmaru Klossovi? Že by ČT nadabovala letos ještě jeden film se stejným názvem? :-?
Uživatelský avatar
bloom
 
Příspěvky: 7393
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Česká televize

Příspěvekod kubik-dulik » 31 srp 2014 21:27

Patří do tohoto tématu i spolupráce na dabinzích s SPI International (200x)?
HBO má 5 kanálů a mezi ně patří taky Cinemax ;)
Uživatelský avatar
kubik-dulik
 
Příspěvky: 2854
Registrován: 11 črc 2010 17:27


Zpět na Dabingová studia

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Arrow | Big Bang Theory | Game of Thrones
Glee | Walking Dead


SerialZone.cz - seriály