Pavel Pípal

Máte svého oblíbence od P do T? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: ReDabér, palg, Pomajz

Pavel Pípal

Příspěvekod Laik » 22 kvě 2008 20:05

Image
Narozen: 11.04.1938, Pelhřimov, Československo
Zemřel: 15.12.2012, Praha, Česká republika
Povolání: herec, dabér

Ukázka dabingu:

(2006 - Anastázie, autor Teoretik)


(1994 - Kráska a zvíře, autor Olda808)


(1987 - Souboj titánů, autor BobSilas)

DABING

FILMY:
2012 Pevnost draků / Drakoleb [Universal Channel] - Hugh Ross (Reginald)
2011 Rango - Blake Clark (Bufford)
2011 Ve jménu krále [Prima] - John Rhys-Davies (Merick)
2010 Daphne - Christopher Malcolm (Nelson Doubleday)
2010 Herkules 3D - Hulk Hogan (Zeus)
2010 Mackennovo zlato [ČT] - Edward G. Robinson (Adams)
2010 Soraja - Allan Caister (britský velvyslanec)
-------
2009 Mimo službu [ČT] - Fred Gwynne (komisař)
2009 Případ od Viktoriiných vodopádů [Nova] - Hywell Williams (lord Milner)
2009 Zataženo, občas trakaře - James Caan (Tim)
2008 Agáta vs. Agáta - Jean-Jacques Moreau (otec Agáty Birdové)
2008 Kronika rodu Spiderwicků - Nick Nolte (Mulgarath)
2008 Lovecká sezóna 2 (Pohádkář)
2007 Kate a Leopold [Nova] - Paxton Whitehead (strýček Millard)
2007 Robinsonovi - Ethan Sandler (šéf)
2007 Zlatý kompas [kino] - Ian McKellen (lorek Byrnison)
2006 Anastázie [ČT] - Christopher Lloyd (Rasputin)
2006 Obchodník se smrtí - Jevgenij Lazarev (generál Dimitrij)
2006 Přepadení vlaku z Pelhamu [ČT] - Julius Harris (inspektor Daniels)
2006 Zámotek [Prima] - Don Ameche (Arthur Selwyn)
2005 Mrtvá nevěsta Tima Burtona - Christopher Lee (pastor Galswells)
2004 Pán prstenů: Návrat krále - John Rhys-Davies (Gimli)
2004 Poslední samuraj - William Atherton (Winchester Rep)
2004 Poslední výstřel - James Rebhorn (Abe White)
2004 Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery - Bob Papenbrook (hlas Přízračného rytíře)
2003 Atlantida: Milo se vrací - William Morgan Sheppard (Erik Hellstrom)
2003 Doktorka Quinnová - Henry G. Sanders (Robert E.)
2003 Gang [Nova] - Xavier Depraz (Jo)
2003 Ještě na to máme! [ČT] – Ossie Davis (Midge Carter)
2003 Od kolébky do hrobu - Chi McBride (Jump Chambers)
2003 Osamělý mstitel [VHS] - Steve Eastin (Ty Frost)
2003 Pán prstenů: Dvě věže - John Rhys-Davies (Gimli)
2003 V žáru noci: Podivná spravedlnost [Nova] - George C. Scott (soudce Walker)
2002 Au Pair aneb Slečna na hlídání [Nova] - Richard Riehle (Sam Morgan)
2002 Blade 2 - Thomas Kretschmann (Damaskinos)
2002 Čingischán [ČT] - Michael Hordern (Geen)
2002 Indiana Jones a Chrám zkázy [Nova] - Frank Olegario (kupec č. 1)
2002 Krásná mimozemšťanka [Nova] - Tony Jay (šéf rady)
2002 Major Dundee - R.G. Armstrong (reverend Dahlstrom)
2002 Neslušný návrh [ČT] - Seymour Cassel (pan Shackleford)
2002 Pán prstenů: Společenstvo prstenu - John Rhys-Davies (Gimli)
2002 Star Trek: Film [VHS] - James Doohan (Montgomery "Scotty" Scott)
2002 Star Trek II: Khanův hněv [VHS] - James Doohan (Montgomery "Scotty" Scott)
2002 Star Trek III: Pátrání po Spockovi [VHS] - James Doohan (Montgomery "Scotty" Scott)
2002 Star Trek IV: Cesta domů [VHS] - James Doohan (Montgomery "Scotty" Scott)
2002 Star Trek V: Nejzazší hranice [VHS] - James Doohan (Montgomery "Scotty" Scott)
2002 Tenkrát na západě [VHS] - Gabriele Ferzetti (Morton) + Frank Wolff (Brett McBain)
2002 Údolí stínů [DVD] - Sam Elliott (hlavní seržant Basil Plumley)
2002 Uprchlíci na útěku - M. C. Gainey (Bob Maslow)
2002 Ztracený svět - Robert Hardy (profesor Illingworth)
2001 460 podezřelých [DVD] – Danny DeVito (Wyatt Rash)
2001 Američtí psanci / Psanci Ameriky [VHS] - Harris Yulin (Thaddeus Rains)
2001 Děti z mokřin - Jacques Boudet (Tane)
2001 Jdi za svým srdcem [VHS] - Keith David (Moses Whitecotten)
2001 Král Krysa - John Mills (Smedley-Taylor)
2001 Krvavé léto v New Yorku / Krvavé léto [DVD] - Arthur J. Nascarella (Mario)
2001 Lawrence z Arábie [ČT] - Jack Hawkins (generál Allenby)
2001 Let Fénixe - Ernest Borgnine (Trucker Cobb)
2001 Norimberk / Norimberský proces - Christopher Plummer (Sir David Maxwell-Fyfe)
2001 Opravář na všechno [VHS] - Nick Nolte (Lucky Mann)
2001 Rosamunde Pilcher: Květ života - Sky du Mont (Sir Peter Salvage)
2001 Rosamunde Pilcher: Útesy lásky - Elert Bode (inspektor Brown)
2001 Srdce temnoty - Geoffrey Hutchings (Delcommune)
2001 Svedení Joea Tynana - Maurice Copeland (Edward Anderson)
2001 Tora! Tora! Tora! [Nova] - Eijiro Tono (admirál Chuichi Nagumo) + John Henry Russell (radista Kaminsky)
2001 Třináct dní - Kevin Conway (generál Curtis LeMay)
2001 Uprchlík [ČT] - Richard Riehle (starší dozorce z autobusu)
2001 Zkurvenej pátek [VHS] - John Witherspoon (pan Jones)
2001 Zloději času / Lupiči času [Prima] - Peter Vaughan (Winston)
2001 Zlomené kopí [Nova] - Eduard Franz (Dvouměsíc)
2000 Barbar Conan [2. dabing Nova] - Mako (čaroděj, vypravěč)
2000 Black Dog / Černý pes - Charles S. Dutton (Ford)
2000 Bláznivý příběh Robina Hooda [ČT] - Isaac Hayes (Kejchal)
2000 Cesta kolem světa za 80 dní [Nova] (titulky)
2000 Dinosaurus – Samuel E. Wright (Kron)
2000 Flintstoneovi 2 - Viva Rock Vegas - Tony Longo (Big Rocko)
2000 Jill Rips - Gary Robbins (David Daniels) + ? (patolog) + (titulky)
2000 Kramerová versus Kramer [ČT] - George Coe (Jim O'Connor)
2000 Mise pomsty - Steve Franken (generál Socka)
2000 Návrat Hitmana: Věc cti / Loganova válka: Čest zavazuje [VHS] - James Gammon (Ben)
2000 Nebe, peklo, rájHerbert Lom (Yaskov)
2000 Noci v Harlemu [ČT] – Arsenio Hall (řvoucí muž)
2000 Paris a Helena - Eduardo Ciannelli (Andros) + ? (řecký král)
2000 Poltergeist 2 [Nova] - Will Sampson (Taylor)
2000 Povolání: kaskadér [Nova] - Malachi Throne (Earl O'Brien)
2000 Star Trek V: Nejzazší hranice [ČT] - James Doohan (Montgomery "Scotty" Scott)
2000 Tajná válka - R. Lee Ermey (plukovník Ben Wilder)
2000 Toy Story 2: Příběh hraček - Andrew Stanton (Zurg)
2000 Vrána 3: Návrat - David Jean Thomas (Mercer, bachař)
200x Doktorka Quinnová: Srdce na dlani - Vlasta Vrana (Dr. Charles Cook)
200x Hranice odvahy - Dave 'Squatch' Ward (Dog)
200x Meč v kameni (hlas rytíře v závěru filmu)
-------
1999 Ben Hur [ČT] - Hugh Griffith (šejk Ilderim)
1999 Don Juan DeMarco [Nova] - Gilbert Lewis (soudce Ryland)
1999 Jak byl dobyt Divoký západ [Nova] - Robert Preston (Roger Morgan)
1999 Micki a Maude [ČT] - H.B. Haggerty (Barkhas Guillory)
1999 Paní Brownová - Geoffrey Palmer (Henry Ponsonby)
1999 Sbal prachy a vypadni - Lenny McLean (Barry Křtitel)
1998 Jako štvaná zvěř - Michael Lonsdale (David Sutter)
1998 Král králů - Robert Ryan (Jan Křtitel)
1998 Krvavá přísaha - Simon Callow (inspektor Lestrade)
1998 Mise / Misie [Nova] - Chuck Low (Cabeza)
1998 Poklad pirátů / Ostrov pokladů [VHS] - Hulk Hogan (Joe McGrai)
1998 Princ egyptský - Patrick Stewart (Faraon Seti I.)
1998 Quo Vadis - Walter Pidgeon (Ursus)
1997 Absolutní moc [VHS] - Dennis Haysbert (Tim Collin)
1997 Balada o Cable Hogueovi - Peter Whitney (Cushing)
1997 Duch minulosti - Terry O'Quinn (soudce Hilburn)
1997 Krvavý sport [1. dabing Nova] - Roy Chiao (Tanaka)
1997 Murphyho zákon - Bill Henderson (Ben Wilcove)
1997 Muž v divočině - John Huston (kapitán Filmore Henry)
1997 Palomino - Blake Conway (Mike Holly)
1997 Pomsta / Síla pomsty [1. dabing Nova] - Karl Johnson (velitel Jeb Wallace)
1997 Přelet nad kukaččím hnízdem - Will Sampson (náčelník Bromden)
1997 Svatý - Jevgenij Lazarev (prezident Karpov)
1997 Top Secret - Montel Williams (podplukovník Northrop)
1997 Tucet špinavců IV: Osudná mise [Prima] - Ernest Borgnine (generál Sam Worden)
1996 Columbo: Kouzelné alibi - Robert Loggia (Harry Blandford)
1996 Columbo: Na programu vražda - Louis Zorich (Frank Staplin)
1996 Leon - Keith A. Glascoe (Benny)
1996 Násilník / Neúprosný / Vykonavatel [Nova] - John Mitchum (inspektor Frank DiGiorgio) + Albert Popwell (Mustapha)
1996 Nehoda - Alexander Knox (Provost)
1996 Sedm - Kevin Spacey (John Doe)
1996 Sedmkrát žena [ČT] – Robert Morley (Dr. Xavier)
1996 Sicilián [ČT] - Joss Ackland (Don Masino Croce)
1996 Smrtonosná past 3 [VHS] - Larry Bryggman (inspektor Walter Cobb)
1996 Soudce Dredd - James Earl Jones (vypravěč)
1996 Tashunga / Tašunga (titulky)
1996 Thunderbolt a Lightfoot [Nova] - George Kennedy (Red Leary)
1996 V tajné službě Jejího Veličenstva [Nova] - Telly Savalas (Ernst Stavro Blofeld)
1996 Večer tříkrálový - Alec McCowen (Malvolio)
1995 2001 - Vesmírná odysea [ČT] - Alan Gifford (otec Franka Poolea)
1995 ...a spravedlnost pro všechny - Jack Warden (soudce Francis Rayford)
1995 Columbo: Past [Nova] - James Gregory (David L. Buckner)
1995 Cotton Club - Fred Gwynne (Frenchy Demange)
1995 Důvod žít a zemřít [ČT] - Telly Savalas (major Ward)
1995 Equus [ČT] - Colin Blakely (Frank Strang)
1995 Invaze zlodějů těl [ČT] - Leonard Nimoy (Dr. David Kibner)
1995 Jáson a Argonauti - Nigel Green (Héraklés)
1995 Jean od Floretty - Armand Meffre (Philoxéne)
1995 Manon od pramene Armand Meffre (Philoxéne)
1995 Mladá lady Chatterleyová II - Mike Reynolds (Howard Beechum III.)
1995 Mnoho povyku pro nic - Michael Elphick (Dagobert)
1995 Operace Blesk - Eddie Constantine (kapitán Michel Becaud)
1995 Strach nad městem [Nova] - Jean Martin (divizní komisař Sabin)
1995 Večírek [ČT] - J. Edward McKinley (Fred Clutterbuck)
1994 Cesta do Ameriky [Nova] - John Amos (McDowell) + (více rolí) + (titulky)
1994 Čtyřicet pušek - Gerald Milton (zbrojíř Spanger)
1994 Doly krále Šalamouna - Herbert Lom (plukovník Bockner)
1994 Drsní chlapi - Kirk Douglas (Archie Long)
1994 Francouzská revoluce - Christopher Lee (popravčí Sanson)
1994 Gauneři [VHS] - Lawrence Tierney (Joe Cabot)
1994 Kniha džunglí [kino - obnovená distribuční premiéra] (Akela)
1994 Kráska a Zvíře - David Ogden Stiers (vypravěč)
1994 Můj oblíbený rok [ČT] - Lou Jacobi (strýček Morty)
1994 Mzda strachu [Premiéra] - Bruno Cremer (Victor Manzon / "Serrano")
1994 Nemocnice [ČT] - Richard Dysart (Dr. Welbeck)
1994 Pan Billion [ČT] - Sam Laws (Pops Dinwitty)
1994 Pan chůva, neboli osobní strážce [kino] - Hulk Hogan (Sean Armstrong)
1994 Podivný pár - Larry Haines (Speed)
1994 Poslední vůz - George Mathews (šerif Bull Harper)
1994 Příbuzní - James Mason (Sir Alec Nichols)
1994 Tajemství mého úspěchu [Premiéra] - Christopher Murney (Barney Rattigan) + Gerry Bamman (Art Thomas) + Fred Gwynne (Donald Davenport)
1994 V přístavu - James Westerfield (Big Mac)
1994 Warlock [Premiéra] - Anthony Quinn (Tom Morgan)
1994 Zámotek: Návrat - Don Ameche (Arthur 'Art' Selwyn)
1993 Ho! (spoluvězeň)
1993 Jeden a půl policajta - Tom McCleister (Rudy)
1993 Made in America - James Anthony Cotton (muž s medvědem)
1993 Na řvoucích strojích do Monte Carla - Gert Fröbe (Willi Schickel / Horst Müller)
1993 Petrolejový princ - Zvonimir Crnko (falešný Bill Forner) + Dušan Janicijevič (Butler) + Gerhard Frickhoffer (Kovacz) + Stole Arandjelovič (bandita)
1993 Poslední akční hrdina - Frank McRae (Dekker)
1993 Pravá a levá ruka ďábla - Remo Capitani (Mezcal)
1993 Rio Bravo [ČT] - Ward Bond (Pat Wheeler)
1993 Rudé slunce [ČT] - Bart Barry (Pogo)
1993 Ryzáček - Henry Fonda (Carl Tiflin)
1993 Souboj na slunci - Charles Bickford (Sam Pierce)
1993 To je ale bláznivý svět - Jonathan Winters (Lennie Pike)
1993 Velký Waldo Pepper - Geoffrey Lewis (Newt)
1993 Vesmírné komando - Hulk Hogan (Shep Ramsey)
1993 Volání svobody - Timothy West (kapitán De Wet)
1993 Zběsilost - Bernard Cribbins (Felix Forsythe)
1992 Holokaust - Werner Kreindl (Herr Helms)
1992 Mrtvé přání / Smrtící přání / Touha smrti I - Charles Bronson (Paul Kersey)
1992 Podivná spravedlnost - Ben Johnson (Marty Hollinger)
1992 Poslední skaut [VHS] - Kim Coates (Chet) + Chelcie Ross (senátor Baynard)
1992 Rej výtržníků - Jean Yanne (H 33)
1992 Ricochet - John Amos (reverend Styles)
1992 Růžový cadillac [VHS] - Gerry Bamman (Buddy) + James Cromwell (recepční v motelu) + (titulky)
1992 Studený jako kámen - Richard Gant (Cunningham)
1992 Šogun Mayeda - Toshirô Mifune (lord Leyasu)
1992 Tah jezdcem [kino] - Blu Mankuma (Steve Nolan)
1992 Vysoká hra patriotů [kino] - Gerald Sim (soudce)
1992 Ztracený chlapec - Brian Anderson (seržant Fred Mason)
1991 Causa Wardových - Jan Rubes (Pavel)
1991 Drsný Harry [VHS] - John Vernon (starosta)
1991 El Dorado - R.G. Armstrong (Kevin MacDonald)
1991 Plevel - Nick Nolte (Lee Umstetter)
1991 Tenkrát na Západě [ČST] - Gabriele Ferzetti (Morton)
1990 Invaze - Brian Spink (Stěpan Vasiljevič Červoněnko)
1990 Jakub lhář - Paul Lewitt (Horowitz)
1990 Jezinky a bezinky [ČST] - Raymond Massey (Jonathan)
1990 Lassie se vrací - Alec Craig (Buckles)
1990 Panenka - Vladimir Meňšov (trenér)
1990 Policistka - Giuseppe Castellano (Nick)
1990 Zapomenutá vražda - Jack Watson (Foster)
199x Blázni a dobrovolníci [ČT] - Clyde Kusatsu (Souvanna)
199x Deník vraha - Richard Riehle (Warden Quince)
199x Dopisy od vraha - Roger E. Mosley (Horton)
199x Drsňák - Edmonte Salvato (Big Jelly)
199x Hannie Caulderová - Ernest Borgnine (Emmett Clemens) + (titulky)
199x Kniha džunglí - Frank Puglia (Baldeo)
199x Král New Yorku - Ernest Abuba (Král Tito) + Frank Gio (Arty Clay) + Victor Argo (Roy Bishop) + Giancarlo Esposito (Lance) + Laurence Fishburne (Jimmy Jump)
199x Mimo zákon - Lionel Stander (kazatel)
199x Mortal Kombat 2: Vyhlazení [VHS] - Lance LeGault (Starodávný Bůh #1)
199x Netvor - Volker Spengler (Hermann Göring)
199x Noc žijících mrtvých / Noc oživlých mrtvol [Nova] - George Kosana (náčelník McClelland)
199x Pátek, to je den - Tommy 'Tiny' Lister (Deebo)
199x Smrtihlav - Ian Richardson (pan Book)
199x Ulzana [VHS] - Amza Pellea (generál Crook)
199x V tajné službě Jejího Veličenstva [VHS] - Telly Savalas (Ernst Stavro Blofeld)
199x Ve jménu IRA - Robert Lang (Government Minister)
199x Vysoká hra pro pravou dámu - Paul Ford (Ballinger)
199x Záhada diamantu - D. Paul Thomas (velvyslanec Kennedy)
-------
1989 Kainovo znamení - Boleslaw Abart (pruský generál)
1989 Krotitelé duchů [kino] - Slavitza Jovan (Gozer)
1989 Železný Jan / Princ a Železný Jan [kino] - Dirk Schoedon (Železný Jan)
1988 Bolek a Lolek na divokém západě [kino] (Pif-Paf)
1988 Další pohádka Šeherezády - Gennadij Četverikov (džin)
1988 Garáž - Valentin Gaft (Sidorin)
1988 Na titulní straně [ČST] - Dick O'Neill (McHugh)
1987 Bezva finta - Jean-Claude de Goros (inspektor Fox)
1987 Dopisy mrtvého [kino] - Alexandr Sabinin (Tescher)
1987 Souboj titánů [ČST] - Neil McCarthy (Kalibos)
1987 Velký hráč - Leon Niemczyk (Stefan Mikun)
1987 Viadukt - Armin Mueller-Stahl (Tetzlav)
1987 Zajatec japonských ostrovů [ČST] - John Rhys-Davies (Vasco Rodrigues)
1987 Zub za zub - David Gabison (Corti)
1986 Butch Cassidy a Sundance Kid [ČST] - Charles Dierkop (bandita)
1986 Nekonečný příběh - Alan Oppenheimer (G'mork - pomocník nicoty)
1986 Prokletí - Djoko Rosić (Kara Mordach)
1985 Boj o Moskvu - Romuald Ancans (major Gavrilov)
1985 Harry a syn [kino] - Ossie Davis (Raymond)
1985 Inspektor Sweeney / Spiknutí [ČST] - Joe Melia (Ronnie Brent)
1985 Jindřich V. - Leo Genn (konstábl)
1985 Prorokovo oko - Djoko Rosić (Kara Mordach)
1984 Agatha [kino]- Timothy Dalton (Archibald Christie)
1984 Anna Pavlovová - John Murray (Saul Yurock)
1984 Čaroděj ze země Oz (Lev)
1984 Panáček ze dřeva - Lionel Stander (principál)
1984 Proč nepožádali Evanse? - Eric Porter (doktor Nicholson)
1984 Smrt ve vzduchu - Barry Morse (Colin Angus Campbell)
1983 Palác vraků - Desmond Kelly (Tiny)
1983 Viděl jsem zrod nového světa - Rudé zvony (Podvojský)
1982 Krásná země (řemeslník)
198x Krutá romance - Viktor Proskurin (Voževatov)


SERIÁLY:
2008 Ztraceni [Nova] [4. série] - M.C. Gainey (Tom)
2007 Ztraceni [Nova] [2., 3. série] - M.C. Gainey (Tom)
2004 Chip a Dale / Rychlá rota [2. dabing] (policejní pes Platón)
2004 Kriminálka Las Vegas [1. série] - John Beasley (Charles Moore)
2004 Vraždy v Midsomeru [7. série] [epizoda 3. Král rybář] - Jim Carter (Nathan Green)
2003 Hvězdná brána [6. série] - Blu Mankuma (šerif Knox)
2003 Inspektor Rebus [1. série] [epizoda 3. Zraněné duše] - Ron Donachie (Wilson)
2003 Simpsonovi [13. série] (Gabriel)
2003 Vraždy v Midsomeru [6. série] [epizoda 1. Umění žít] - Peter Cellier (Peregrine Slade)
2002 Komisař Moulin [epizoda 50. Policajtka] - Christian Sinniger (Lucien Zemlinski)
2002 Mladý Indiana Jones [Nova] [epizoda 13. Mladý Indiana Jones: Dobrodružství v tajné službě] - Roger Sloman (Lenin), [epizoda 18. Mladý Indiana Jones: Tajemství pavího oka] - Tom Courtenay (Bronislaw Malinowski), [epizoda 19. Mladý Indiana Jones: Nový vítr] - Michael Kitchen (Lloyd George)
2002 Pensacola - Zlatá křídla [1. série] [17. epizoda] - Don Stroud (Robert Griffin st.)
2002 Randall a Hopkirk - Derek Jacobi (Anger)
2002 Vraždy v Midsomeru [5. série] [epizoda 2. Smrtelná bylina] - Ian Hogg (Jonah Bloxham)
2001 Komisař Moulin [epizoda 47. Ve jménu našich dětí] - Francios Dunoyer (Staub)
2000 Vraždy v Midsomeru [3. série] [epizoda 1. Smrt vandráka] (seržant), [epizoda 4. Hlasy ze záhrobí] - James Laurenson (James Tate)
-------
1999 EsmeraldaSalvador Pineda (doktor Lucio Malaver)
1999 Martial Law - Stav ohrožení [1. série] - Thom Barry (Ralph Samuels)
1999 Místo činu [epizoda Černý víkend] - Siegfried Wischnewski (Heinz Möhlmann)
1999 Navarro [11. série] [epizoda 2. Tajemství] - Guy Pannequin ("Oraňan")
1997 Herkules [1. série] - Martyn Sanderson (antický kněz)
1997 Komisař Moulin [epizoda 34. Ať krev nečistá …] - Jean-Paul Muel (ministr), [epizoda 36. Nepřiměřená obrana] - Thierry Redler (Jean-Marc Lesueur), [epizoda 38. Dáma v modrém] - Christian Sinniger (Lucien Zemlinski)
1997 a 1999 Star Trek: Nová generace [5. série] - Mark Lenard (Sarek)
1997 Walker, Texas Ranger [2. série] [epizoda 19. Únos] - Earl Billings (poručík Levar Dixon)
1996 Chobotnice [7. série] - Renato De Carmine (Aldo Rannisi)
1996 Kojak [Nova] [1. série] [epizoda 4. Loupež] - John Goddard (Mesche), [epizoda 6. Rekviem pro poldu] (velitel), [epizoda 9. Spiknutí strachu] - William Prince (Baker), [epizoda 10. Polda v kleci] - Nick Dennis (Constantine), [epizoda 13. Smrt není nejhorší známka] - Darrell Zwerling (vyšetřující lékař), [epizoda 15. Čtyři překupníci] - Garry Walberg (Goodman), [epizoda 17. Než se to ďábel doví] - Mark Tapscott (Packman), [epizoda 19. Návrat z vězení] - Joseph V. Perry (Burke), [2. série] [epizoda 9. Soudce za všechny prachy] - John Randolph (soudce Philip Templeton Mackie), [epizoda 12. Válka ve městě] - David Doyle (Harry Sumar), [epizoda 13. Ruku na srdce a přísahej] - Harvey J. Goldenberg (Doyle), [epizoda 25. Chci ohlásit sen] - Larry Gelman (Dr. Marcus), [3. série] [epizoda 1. Otázky a odpovědi 1. část | Otázky a odpovědi 2] - Jerry Orbach (Brubaker)
1996 Komisař Moulin [epizoda 33. Smrt policejního důstojníka] - Lucien Theresin (Max)
1996 MacGyver [6. série ] [epizoda 1. Humanita] - Larry D. Mann (kapitán Ion Cuzo), [epizoda 5. Harryho závěť] - Rich Little (Biff Arnold), [epizoda 9. Hořká úroda] - Richard Sarafian (Caspar Kasabian)
1996 Nemocnice Chicago Hope [2. série] - Jordan Charney (pan Harrod)
1996 Profesionálové [2. dabing Nova] [epizoda Ve veřejném zájmu] - Paul Hardwick (vrchní inspektor Green)
1995-1998 Doktorka Quinnová [ČT] - Henry G. Sanders (Robert E.)
1995 Nemocnice Chicago Hope [1. série] - Arthur Taxier (Austin Hackett)
1995 To je vražda, napsala [2. série] - William Windom (Dr. Seth Hazlitt)
1995 Záhady temné džungle - Stacy Keach (plukovník Edward Corishant)
1994 Krok za krokem [2. série] - Andre Rosey Brown (ochrankář)
1993 Covington Cross [9. epizoda] (vrchní soudce)
1993 Komisař Moulin [epizoda 22. Poslední procházka] - Robert Etcheverry (Manuel Coeixeira)
1992 Místo činu [epizoda Až po krk v blátě] - Peter Striebeck (otec Faber)
1991 Dobrodruzi z vesmíru (Rami / bůh Orloganů)
1991-1992 Letohrátky [epizody 1. - 52.] (velký pirát - Baloun)
1991 Místo činu [epizoda Nová komisařka] - Hans-Joachim Grubel (Geissler)
1990 Hanlon [epizody 1. Alf Hanlon hájí Minie Deanovou, 2. Alf Hanlon hájí Hugh Sweeneyho, 3. Alf Hanlon hájí Charlese Clementse, 5. Alf Hanlon hájí Stotta a Bromleyho, 7. Alf Hanlon hájí sám sebe] - Bruce Allpress (soudce Williams)
1990 Taggart [2. série] [epizoda 2. Obchod se smrtí] - Gawn Grainger (Tony Meacher)
-------
1989 Detektiv Pepe Carvalho [epizoda 1. Smrt pérové váhy] - André Pousse (trenér)
1988 Děti ze Síria (Kolob)
1988 Muž bez domova [epizoda 11. Past] - Barry Stanton (Ward)
1988 Profesionálové [ČST] [epizoda Podivná hra / Jízda naslepo] - Yashar Adem (velvyslanec)
1987 Chobotnice [2. série] (Cannitův nástupce)
1987 Profesionálové [ČST] [epizoda Objednávka na smrt / Tajný fond] - Matthew Long (Martin Hope)
1987 Proti větru - Anthony Hawkins (Balmain)
1986 Inspektor Regan [epizoda Žít nad poměry] - David Lodge (táta Garret)
1986-1987 Taggart [1. série] [epizoda 2. Záhada Dallmalské ulice] - Jake D'Arcy (Ronnie McIsa)
1985 Dva roky prázdnin [1. dabing ČST] (reverend)
1985 Marco Polo - Franco Fantasia (benátský kapitán)
1985 Strážce noci [epizoda 5. Penězokaz] - Šindzo Horita (Kawada)
1985-1987 Včelka Mája [ČST] (lýkožrout Radek)
1984 Detektiv Marlowe / Soukromý detektiv Marlowe [ČST] [epizoda 5. Přehnaně rafinovaná vražda] - Norman Chancer (Walden)
1984 Jemima Shorová pátrá [epizody 1. -2. Záhada bílé ložnice] - Derek Smith (otec)
1984 Kaz - George Wyner (Frank Revko)
1984 Komisař Moulin [epizoda 19. Želva na zádech] - Gilles Ségal (Carradec)
1984 Vinnetou - Noé Murayama (náčelník Pajutů) + (vypravěč)
1983 Komisař Moulin [epizoda 18. Projížďka v lese] - Jean-Marie Richier (Fellouze)
1982 Kůň v domě [2. série] – D. Atkins (McGovern)
198x Místo činu [epizoda Mrtvý ve sklepě] – Nicolas Brieger (Strauch)


MINISÉRIE:
1995 Jalna - Michel Daigle (Noah)
1991 Perla v koruně - Peter Jeffrey (pan Peabody)
-------
1987 Záhady Slavičího domu - Forbes Collins (šéfsuperintendant Bailey)
1986 Flanderský lev - Jan Decleir (Jan Breydel)
1985 Věznice parmská (Binder)


PC HRY:
2011 Posel Smrti 3 (hrobník Mark, strážník Zak)
-------
2008 S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (major Chaletskij, profesor Sacharov, lesník, více rolí)
2002 Polda 4 (profesor Santusov, Kowalski, soudruh Dubov, náčelník domorodců, skladník, Rafael McCalum, pan de Dumas)
2002 Simon the Sorcerer 3D (Sordid)
2000 Polda 3 (nadstrážmistr, vrchní v hospodě, letištní bezpečák, prezident klubu Luigi Chicony, CIA agent Smith, terorista Ibrahim Al Chobot, správce muzea Uwe Krupp, Santa Maria, hoteliér, bodygárd, Rudý pes, velitel vědců, Jaromír Jégr, prezident)
200x Turok (Slade)
-------
1999 Polda 2 (výrostek před stanicí, úchyl, doktor v ústavu, hlídač v baru, pankáč, pilot)
1998 Polda (Jan Kostřáb, redaktor, voják na cvičišti, bača, výtržník s kytkou ve vlasech, prodavač v Sex Shopu)
-------
xxxx Alone In The Dark (Theophile Paddington)
xxxx Heroes of Might and Magic V (Godrik)
xxxx Scooby-Doo 2 - Nespoutané příšery (Přízračný rytíř)
xxxx Zaklínač (Vesemir, Vincent Meis, Dědek)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POSTSYNCHRONY

FILMY:
2008 Nejkrásnější hádanka - Tomáš Kyndl (rychtář)
-------
1990 Divoká srdce - Hubertus Gertzen (důstojník)
1990 Král kolonád - Josef Langmiler (primář Hrbek)
-------
1989 Evropa tančila valčík - Alexandr Porochovščikov (ruský ministr zahraničí Sergej Dmitrijevič Sasonov)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Posledni aktualizace 29.08.2015
Uživatelský avatar
Laik
 
Příspěvky: 2054
Registrován: 30 kvě 2008 20:35

Re: Pavel Pípal

Příspěvekod jackb » 21 črc 2008 16:41

2007 Ztraceni - 2.série [dabing Nova] (Tom)
2006 Ztraceni - 1.série [dabing Nova] (Tom)
2004 Pán prstenů: Návrat krále (Gimli)
2003 Pán prstenů: Dvě věže (Gimli)
2002 Pán prstenů: Společenstvo prstenu (Gimli)
Nej. dabéři: Libor Hruška, Jan Šťastný, David Švehlík, Jiří Čapka, Jiří Štěpnička, Libor Bouček, Michal Jagelka, Gustav Bubník, Michal Dlouhý, Alexej Pyško, David Prachař
Uživatelský avatar
jackb
 
Příspěvky: 3269
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Pavel Pípal

Příspěvekod AngelEyes » 27 črc 2008 10:20

Malé upřesnění k tomu Conanovi: Mako je jen jméno herce, který hraje čaroděje, a tento čaroděj je i vypravěčem.
Uživatelský avatar
AngelEyes
 
Příspěvky: 250
Registrován: 24 bře 2008 14:45
Bydliště: Liberec

Re: Pavel Pípal

Příspěvekod jackb » 05 srp 2008 15:18

2002 Blade 2 (Damaskinos)
Nej. dabéři: Libor Hruška, Jan Šťastný, David Švehlík, Jiří Čapka, Jiří Štěpnička, Libor Bouček, Michal Jagelka, Gustav Bubník, Michal Dlouhý, Alexej Pyško, David Prachař
Uživatelský avatar
jackb
 
Příspěvky: 3269
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Pavel Pípal

Příspěvekod jackb » 09 zář 2008 07:45

1996 Sedm (John Doe)
Nej. dabéři: Libor Hruška, Jan Šťastný, David Švehlík, Jiří Čapka, Jiří Štěpnička, Libor Bouček, Michal Jagelka, Gustav Bubník, Michal Dlouhý, Alexej Pyško, David Prachař
Uživatelský avatar
jackb
 
Příspěvky: 3269
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Pavel Pípal

Příspěvekod jackb » 12 říj 2008 23:10

2008 Ztraceni - 4.série [dabing Nova] (Tom)
Nej. dabéři: Libor Hruška, Jan Šťastný, David Švehlík, Jiří Čapka, Jiří Štěpnička, Libor Bouček, Michal Jagelka, Gustav Bubník, Michal Dlouhý, Alexej Pyško, David Prachař
Uživatelský avatar
jackb
 
Příspěvky: 3269
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Pavel Pípal

Příspěvekod AGAMENON » 02 bře 2009 15:04

2000 - Andros + řecký král (Paris a Helena)
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
Uživatelský avatar
AGAMENON
 
Příspěvky: 1277
Registrován: 12 zář 2008 11:31
Bydliště: Brno

Re: Pavel Pípal

Příspěvekod Carney » 28 bře 2009 18:16

199x Gauneři - Lawrence Tierney (Joe Cabot)
Carney
 
Příspěvky: 628
Registrován: 14 zář 2008 09:26

Re: Pavel Pípal

Příspěvekod Carney » 17 kvě 2009 10:29

SERIÁLY:
198x Záhady Slavičího domu - [dabing ČST Praha] - Forbes Collins (vrhní inspektor Bailey)
Carney
 
Příspěvky: 628
Registrován: 14 zář 2008 09:26

Re: Pavel Pípal

Příspěvekod C.I.S.I. » 25 kvě 2009 16:10

PC hry:
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl - (překupník Sidorovič)
S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - (překupník Sidorovič)
Uživatelský avatar
C.I.S.I.
 
Příspěvky: 286
Registrován: 12 říj 2008 20:15

Další

Zpět na P-T - Profily dabérů a režisérů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Arrow | Big Bang Theory | Game of Thrones
Glee | Walking Dead


SerialZone.cz - seriály