Jan Škvor

Máte svého oblíbence od P do T? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: ReDabér, Pomajz, palg

Jan Škvor

Příspěvekod ethan77 » 03 úno 2009 20:17

Obrázek
Narozen: 8.3.1986, Praha
Rodina: Radek Škvor - bratr

Ukázka dabingu:

(2011 - Glee 2x01, autor Joe Black)


(1999 - Kšefty s tátou, autor palg)

Dabing:
FILMY:
2017 Dobré manželství - Theo Stockman (Donnie Anderson)
2017 Dunkerk - Elliot Tittensor (Highlander 2)
2017 Ghost in the Shell - Kai Fung Rieck (Diamantová tvář)
2017 Chronicky metropolitní [dabing HBO] - Josh Peck (John)
2017 Když se zlomí větev [dabing HBO] - Maurice Johnson (policista) + další role
2017 Klub tuláků [dabing HBO] - Michal Tokaj (policajt s hamburgerem)
2017 Monster Trucks - Tucker Albrizzi (Sam Geldon)
2017 Následníci 2 [dabing Disney Channel] - Mitchell Hope (král Ben)
2017 Poslední mejdan [dabing Nova] - Alexander Martin (výměnný student), Johnny Zander (hráč na kytaru), Vicellous Shannon (kluk s krémy), Brian Klugman (hulič marihuany)
2017 Skačkané prázdniny [dabing JOJ] - Robbie Daymond (Longway)
2017 Škrtič z Martfü [dabing HBO] - Péter Bárnai (Szirmai Zoltán)
2017 Una [dabing HBO] - Riz Ahmed (Scott)
2017 Vánoční přání [dabing HBO] - Darren Eisnor (Tom)
2017 Zásah do vztahu [dabing HBO] - Ben Schwartz (Jack)
2017 Zasvěcení [dabing HBO] - Will Pullen (Smile)
2016 Americká reportérka [dabing HBO] - Brandon K. Hampton (poručík Sanocki)
2016 Ave, Caesar! - Luke Spencer Roberts (Prcek)
2016 Bandité v Miláně [dabing ČT] - Ray Lovelock (Donato "Tuccio" Lopez)
2016 Bezbožný syn [dabing Prima] - Brant Daugherty (Daniel)
2016 Cabin Fever 2 [dabing Prima] - Rusty Kelley (Alex)
2016 Carol [dabing HBO] - Jake Lacy (Richard Semco)
2016 Cesta na měsíc - Andrew Hamblin (Bill Gags) + další role
2016 Dokonalé opojení [dabing Prima] - Aren Buchholz (Todd)
2016 Dokonalý plán [dabing TV Barrandov] - Philipp Gerstner (Sven), Max Woelky (Sascha Bergmann)
2016 Do posledního dechu [dabing HBO] - Kyle Gallner (Andy Fitzgerald)
2016 Druhá strana / Krvavá dimenze [dabing Prima] - Shashi Rami (Al Icia)
2016 Fort Bliss [dabing HBO] - Nathan Buck (svobodník Hurley), Drew Garrett (specialista Cook)
2016 Hlava rodiny [dabing TV Barrandov] - Johannes Moss (Mike)
2016 Jak přežít single - Colin Jost (Paul)
2016 Jízda do pekel 3 [dabing HBO] - Gianpaolo Venuta (Austin Moore)
2016 Kdo věří na lásku [dabing Nova] - Matthew Morrison (Matthew Morrison), Scott Evans (báječný kluk)
2016 Kořeny minulosti [dabing Prima] - James Maslow (Bart Foxworth)
2016 Lovec: Zimní válka - Sope Dirisu (Tull)
2016 Manželská lest [dabing Prima] - Steve Richmond (Paul)
2016 Masakr na střední škole [dabing Prima] - Joseph Scoren (Viktor), Shawn Roberts (Corey Washington), Joseph Griffin (Phil Macer)
2016 Podfukáři 2 - Jesse Eisenberg (J. Daniel Atlas)
2016 Pomáda: Živě [dabing HBO] - David Del Rio (Putzie)
2016 Sladký život [dabing HBO] - Lehel Kovács (Gyuka)
2016 Šachový turnaj [dabing HBO] - Aliocha Schneider (Anthony)
2016 Šprti na tahu - Israel Broussard (Spice)
2016 Týpci a zbraně - Miles Teller (David Packouz)
2016 V pařátech smrti [dabing Prima] - Kobna Holdbrook-Smith (Tommy)
2016 Ve jménu krve - Thomas Mann (motelový recepční Jason)
2016 Vítězství je naše - Luis Chávez (Abraham)
2016 Vražda v Mexiku [dabing Prima] - Richard Chiu (Tai)
2016 Želvy Ninja 2 - Alan Ritchson (Raphael)
2016 Život v hříchu [dabing Prima] - Isaiah Lehtinen (vejtaha)
2015 12 kol: Reloaded - Charlie Kerr (recepční v motelu)
2015 Babička je lepší - Mo Aboul-Zelof (Ian)
2015 Black Mass: Špinavá hra - Jesse Plemons (Kevin Weeks)
2015 Brooklyn - Emory Cohen (Tony)
2015 Cesta naděje - James Fraser (Edward)
2015 Díky za ty dary - Okieriete Onaodowan (Lou)
2015 Doupě vlků [dabing HBO] - Lucas Till (Cayden Richards)
2015 Falešní poldové - Michael Scialabba (dávný spoluhráč)
2015 Chladné srdce [dabing Nova] - Rafael Gareisen (Petr Munk)
2015 John Wick - Alfie Allen (Josef Tarasov)
2015 Katie Fforde: Láska nezná hranic [dabing TV Barrandov] - Cecil von Renner (Steve)
2015 Kouzlo přítomného okamžiku [dabing Nova] - Miles Teller (Sutter)
2015 Legenda o vraždícím strašákovi [dabing Prima] - Iain Belcher (Calvin)
2015 Loft [dabing HBO] - Wentworth Miller (Luke Seacord)
2015 Mafie vraždí jenom v létě [dabing HBO] - Pif (Arturo)
2015 McFarland: Útěk před chudobou [dabing Filmbox] - Sergio Avelar (Victor Puentes)
2015 Medvědí msta [dabing TV Barrandov] - Brendan Michael Coughlin (Nick)
2015 Město 44 - Filip Gurlacz (Rogal)
2015 Moje neviditelná sestra [dabing Disney Channel] - Gage Polchlopek (fotbalista)
2015 Mortdecai: Grandiózní případ - Guy Burnet (Maurice), Austin Lyon (recepční v LA)
2015 Muž na odstřel - Ade Oyefeso (Eugene)
2015 Následníci [dabing Disney Channel] - Mitchell Hope (Ben)
2015 Našrot [dabing Prima] - Daniel Booko (Julian), Josh Truax (kuřák marihuany)
2015 Nebezpečná síť [dabing Prima] - Matthew Lillard (Emmanuel Goldstein / Cereal Killer)
2015 Need for Speed [dabing Nova] - Scott Mescudi (Benny 'Maverick')
2015 Nekonečné Vánoce [dabing Disney Channel] - Drake Bell (Brody)
2015 O šesti labutích [dabing Nova] - André Kaczmarczyk (Markus)
2015 O zlaté huse [dabing Nova] - Edin Hasanovic (loupežníkův syn)
2015 Pod kůží [dabing HBO] - Dougie McConnell ((muž s autem)
2015 Pride [dabing HBO] - Johnny Gibbon (Johnny), Chris Overton (Reggie)
2015 Přizdis*áči [dabing Prima] - Simon Bird (Will McKenzie)
2015 Rezistence - Jai Courtney (Eric)
2015 San Andreas - Colton Haynes (Joby)
2015 Sázka na jistotu - Finn Wittrock (Jamie Shipley)
2015 Síla vítězit [dabing Disney Channel] - Robbie Graham-Kuntz (Adam)
2015 Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil - Bart Fletcher (Flint)
2015 Smrtící Halloween / Les sebevrahů [dabing HBO] - Jeffrey Ballard (Craig)
2015 The Gambler - Anthony Kelley (Lamar Allen)
2015 Veronica Marsová [dabing HBO] - Chris Lowell (Stosh 'Piz' Piznarski)
2015 Vzkříšení démona - Donald Glover (Niko)
2015 We Are Your Friends - Alex Shaffer (Squirrel)
2015 Zabijáci - Anton Honik (Jesper), Philip Stilling (mladý Ulrik)
2015 Zázračné kouzlo - Robbie Daymond (Ronaldův kumpán 3)
2015 Žena v kleci - Anton Honik (Jesper)
2014 1911: Pád poslední říše - Sun Jingji (Yu Peilun)
2014 21 Jump Street [dabing Prima] - Brett Lapeyrouse (Amir)
2014 Co dál, Bene? [dabing HBO] - Rowan Hills (student)
2014 Červená světla / Varovná znamení [dabing Prima] - Burn Gorman (Benedict Cohen)
2014 Den nezávislosti: Invaze [dabing Prima] - Ryan Merriman (Pete)
2014 Divergence - Jai Courtney (Eric)
2014 Duch bouře [dabing HBO] - Andrew Dunbar (Will)
2014 Expendables: Postradatelní 3 - Victor Ortiz (Mars)
2014 H2O: Stačí přidat vodu [dabing ČT] - Damon Gibson (Johnno) + (titulky)
2014 Jack Brooks: Zrůdobijec [dabing Prima] - Trevor Matthews (Jack Brooks)
2014 Kdo zachrání Vánoce? [dabing Disney Channel] - Eric Bauza (Šiška)
2014 Kniha života - Diego Luna (Manolo)
2014 Kronika / Kronika temna [dabing Prima] - Alex Russell ((Matt Garetty)
2014 My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks [dabing Minimax] - Richard Ian Cox (Snails)
2014 Na hraně [dabing HBO] - Brandon Jay McLaren (Macklin)
2014 Need for Speed - Ramon Rodriguez (Joe Peck) + (titulky)
2014 Ohnivá zkáza [dabing Universal Channel] - Ray Kicker Robinson (Copper)
2014 Poslední záchrana [dabing HBO] - August Emerson (Eddie)
2014 Příběh dinosaura [dabing Nova] - Charles Fleischer (Moula)
2014 Ranhojič - Tom Payne (Rob Cole)
2014 Robocroc [dabing Universal Channel] - Dimitar Balabanov (Juliin přítel)
2014 Rudý úsvit: Nová krev [dabing Prima] - Josh Peck (Matt Eckert)
2014 Smrtelná aliance [dabing Prima] - Plamen Dimov (mladý turista)
2014 Souboj s Antikristem [dabing HBO] - Calum Worthy (Clark Lewis)
2014 Sputnik / Nelezte přes zeď - Jacob Matschenz (strýc Mike)
2014 Stroj [dabing HBO] - John-Paul Macleod (Paul Dawson)
2014 Sviňák - Martin Compston (Gorman)
2014 Transformers: Zánik - Jack Reynor (Shane)
2014 Turecky snadno a rychle [dabing HBO] - Eugen Bauder (Ivan), Frederick Lau (Frieder)
2014 Vampýrská akademie - Cameron Monaghan (Mason)
2014 Vražedná seznamka [dabing Prima] - Andrew Shaver (Kyle Solomon)
2014 Winx Club - V tajemných hlubinách - Luigi Ferraro (Wizgiz)
2014 Zabijácká hora [dabing Universal Channel] - Torrance Coombs (Chance)
2014 Zápas o druhou šanci [dabing HBO] - J. Alan Davidson (narkoman), Ty Fanning (Chad)
2013 28 tisíc [dabing HBO] - Sebastian Nanena (Vipon Jani)
2013 Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn [dabing Nova] - Brandon Gill (Scratch)
2013 Babe Ruth [dabing Nova] - Neal McDonough (Lou Gehrig)
2013 Barbie a Poníková akademie - Cole Howard (Jonas)
2013 Batman: Návrat Temného rytíře, část 1. [dabing HBO] (Billy, mutant 3, únosce Kevina Ridleyho)
2013 Bez zpáteční jízdenky [dabing ČT] - Giancarlo Giannini (Weber)
2013 Donucen ke zločinu [dabing Nova] - John Bregar (Jeff Vincent)
2013 Do Říma s láskou - Alessandro Tiberi (Antonio)
2013 Duchotřesení [dabing Prima] - Jonathan Baron (Quentin)
2013 Charlieho malá tajemství - Nicholas Braun (Derek)
2013 Ip Man [dabing Nova] - You-Nam Wong (Sa Dam Yun)
2013 Ip Man 2 [dabing Nova] - Xiaoming Huang (Wong Shun-Leung)
2013 Jako malí kluci - Thomas Solivéres (Augustin)
2013 Jennifer's Body - Bacha, kouše! [dabing Prima] - Johnny Simmons (Chip)
2013 Karlův pohřeb [dabing Filmbox] - Christopher Alessi (Otec Jimmy Cozanato)
2013 Kdo rozsvítí Vánoce [dabing Universal Channel] - William Hutchinson (Chip Jones)
2013 Láska a Mery [dabing Filmbox] - Gabriel Mann (Brent)
2013 Maturita s překážkami [dabing HBO] - Seth Cassell (Nick)
2013 Mládeži nepřístupno - Charlie Saxton (Jay), Jeremy Allen White (Kevin), Jimmy Bennett (Nathan), Jay Ellis (Lucious)
2013 Muž, který se směje - Marc-André Grondin (Gwynplaine)
2013 My Little Pony: Equestria Girls [dabing Minimax] - Richard Ian Cox (Snails)
2013 Na mol [dabing HBO] - Kyle Gallner (Owen Hannah)
2013 Našrot - Justin Chon (Jeff Chang)
2013 Na útěku [dabing Prima] - Richard Gabai (Tony)
2013 Neobyčejný Odd Thomas - Jesus Mayorga (mexický teenager)
2013 Odnikud někam [dabing Nova] - Joey Rocket (maskér od zvláštních efektů), Antonio Bracciani (milánský letištní policista), Alden Ehrenreich (herec na párty)
2013 Paralelní světy - Paul van Dyck (horní kolega Adama)
2013 Pavoukotřesení [dabing Prima] - Bug Hall (Paul)
2013 Podfukáři - Jesse Eisenberg (J. Daniel Atlas)
2013 Poslední školní autobus [dabing HBO] - Raymond Delgado (Little Raymond)
2013 Scott Pilgrim proti zbytku světa [dabing Prima] - Michael Cera (Scott Pilgrim)
2013 Smrtící slunce [dabing Prima] - Alex Weiner (Reggie Walker)
2013 Šílenci na táboře [dabing Nova] - Keram Malicki-Sánchez (Jasper)
2013 Tajemná odhalení [dabing TV Barrandov] - Brock Harris (Alex)
2013 To, o čem se nemluví [dabing Cinemax] - Josafat Vagni (Mattia)
2013 Twelve [dabing Film +] - Chace Crawford (White Mike)
2013 Vánoční příběh 2 [dabing HBO] - Braeden Lemasters (Ralph Parker)
2013 V síti lží [dabing Prima] - Michael Mando (Danny Wilcox)
2013 Velký Gatsby - Corey Blake Owers (louisvillský důstojník)
2013 Věž [dabing Cinemax] - Janusz Kocaj (Falk Truschler), Sergej Moya (Ezzo Rohde), Albrecht Schuch (voják)
2013 Vraždící anděl [dabing Nova] - Justin Huen (Franklin)
2013 Záhada Hory mrtvých - Matt Stokoe (Jensen Day)
2013 Zasažen bleskem [dabing HBO] - Graham Rogers (Scott Thomas)
2013 Zničující střet [dabing TV Barrandov] - Dave Mays (Jimmy)
2012 21 Jump Street - Dave Franco (Eric Molson)
2012 Anna Karenina - Max Bennett (Petritsky), Thomas Howes (Yashvin)
2012 Ať to stojí, co to stojí [dabing Nova] - Shane West (Ry an Woodman)
2012 Barbie Fairytopia a kouzlo duhy - Andrew Francis (Linden)
2012 Ben 10: Tajemství Omnitrixu - Dave Fennoy (Tetrax) + (titulky)
2012 Bitevní loď - Jesse Plemons (loďmistr Jimmy 'Ordy' Ord)
2012 Blázinec na koleji 2 [dabing Prima] - Jeremy Howard (Eli)
2012 Bravo Girls: Bojovat až do konce [dabing Nova] - Cody Longo (Evan)
2012 Černá ovce [dabing MGM] - Patrick Fugit (Patrick)
2012 Díra - Chris Massoglia (Dane)
2012 Footloose: Tanec zakázán - Josh Warren (Rich)
2012 Holky se chtějí bavit taky [dabing Nova] - Lee Montgomery (Jeff Malene)
2012 Hurá do Afriky - Carsten Richter (krtek)
2012 Chrám Rudého lotosu [dabing MGM] - Yu Wang (Kuei Wu)
2012 Liga mimořádných tanečníků: Povstání začíná [dabing HBO] Straphanio 'Shonnie' Solomon (Phono)
2012 Liga mimořádných tanečníků:Tajemství Ra [dabing HBO] Straphanio 'Shonnie' Solomon (Phono) + další role
2012 Melancholia [dabing HBO] - Brady Corbet (Tim)
2012 Mstitelka Zora [dabing ČT] - David Berton (Duro)
2012 Nedotknutelní - Cyril Mendy (Adama)
2012 Neopouštěj mě [dabing HBO] - Domhnall Gleeson (Rodney)
2012 Noc v letadle [dabing HBO] - Tom Vincent (fanoušek Jason)
2012 Operace Blue Sky [dabing MGM] - Chris O'Donnell (Glenn Johnson)
2012 Přišli do Cordury [dabing MGM] - Dick York (Renziehausen)
2012 Setkání v Benátkách [dabing Filmbox] - David Duchovny (Dylan), Zack Norman (Dennis) + (titulky)
2012 Snížek, bílý kožíšek (Špuntík)
2012 Zlomyslný Apríl [dabing Nova] - Joe Egender (Ryan)
2012 Trosečníci [dabing TV Barrandov] - Ryan Blakely (Reed)
2012 Vrah zůstal po škole - Josh Hutcherson (Clapton Davis)
2011 Američtí psanci / Psanci Ameriky [dabing Universal Channel] - Gregory Smith (Jim Younger)
2011 Boží vzkaz [dabing HBO] - Rob Erickson (Blake McDonald)
2011 Božská extáze - Jesse Eisenberg (Sam Gold)
2011 Carrie [dabing MGM] - Tobias Mehler (Tommy Ross)
2011 Celou dlouhou noc [dabing Prima] - Steven Peterman (Leon)
2011 Davidův příběh [dabing MGM] - Richard O'Sullivan (Abiathar)
2011 Dospívání po Americku [dabing Nova] - Jonah Blechman (Arthur Gayle)
2011 Ex [dabing ČT] - Vincenzo Alfieri (Andrea)
2011 Faktor 8 - Smrtící virus [dabing TV Barrandov] - Bela Klentze (Stefan)
2011 Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 - Josh Herdman (Gregory Goyle)
2011 Cherrybomb [dabing HBO] - Rupert Grint (Malachy)
2011 Igby jde ke dnu [dabing MGM] - Ryan Phillippe (Oliver)
2011 Jack a Jill - Alex Burkart, Nathan Burkart, Gary Lane, Larry Lane (sami sebe)
2011 Kluk mojí holky [dabing HBO] - Paul Carey (Paul - prodavač)
2011 Krabat: Čarodějův učeň - David Fischbach (Lobosch), Tom Wlaschiha (Hanso),
2011 Králova řeč - Callum Gittins (Laurie Logue), Jake Hathaway (Willie)
2011 Krásky od krav [dabing Nova] - Alex Hood (Richie Miller)
2011 Let's Dance 3D - Aja George (člen klíšťat)
2011 Londýnský gangster - Jamie Bower Campbell (Whiteboy)
2011 Maturiťák - Thomas McDonell (Jesse Richter)
2011 Megažralok versus crocosaurus - Bechir Sylvain (Badawi), Dylan Vox (poručík Butowski)
2011 Mé soukromé Idaho [dabing MGM] - Keanu Reeves (Scott Favor)
2011 Mládí bez naděje [dabing Cinemax] - Oliver Ackland ((Deren)
2011 Mlčení srdce [dabing MGM] - Charlie Sheen (Ken)
2011 Modrá orchidej [dabing MGM]- Brent David Fraser (Joshua Winslow)
2011 Můj bratr Bruce Lee [dabing Prima] - Hanjin Tan (Tyčka)
2011 Neklid - Colton Lasater (Ozzie)
2011 New Yorku, miluji Tě! - Anton Yelchin (chlapec)
2011 Něco nového [dabing Prima] - David Monahan (Bill Lebree)
2011 Noc hrůzy - Christopher Mintz-Plasse (Ed)
2011 Obří krajta vs. aligátor - Kevin M. Horton (R.J. Cupelli)
2011 Ochránce / Chlapci [dabing MGM] - Lukas Haas (John Baker ml.)
2011 Osamělost přespolního běžce [dabing MGM] - James Bolam (Mike)
2011 Parchanti nebo poldové? [dabing MGM]- Omar Epps (Lincoln Hayes)
2011 Plážová párty 2 [dabing MGM] - Frankie Avalon (Frankie)
2011 Pouto mlčení [dabing HBO] - Liam Sproule (Brett), Calum Worthy (Shane Batesman)
2011 Poprvé [dabing MGM] - Wink Roberts (Tommy)
2011 Predátor X [dabing TV Barrandov] - Gabe Begneaud (Matt)
2011 Pronásledovaná [dabing TV Barrandov] - Thomas Vallieres (Josh Williams)
2011 Prci, prci, prcičky 2 [dabing Blu-Ray]- Justin Insfeld (Justin), Adam Brody (středoškolák), Joseph D. Reitman (sanitář), Brett Shuttleworth (Brett), Marc S. Gordon (Johnny C)
2011 Příběh zločinu [dabing MGM] - Ashok Amritraj (důstojník LAPD)
2011 Přímo z Brooklynu [dabing MGM] - Lawrence Gilliard Jr. (Dennis Brown)
2011 Shromáždění starých mužů / Sešlost podezřelých [dabing MGM] - Adam Storke (Gil)
2011 Smrt a život Charlieho St. Clouda - Dave Franco (Sully), Miles Chalmers (Latham)
2011 Sny o bizonech [dabing ČT] - Max Van Vile (Měsíc)
2011 Super 8 - David Gallagher (Donny)
2011 Šedesátá léta [dabing MGM] - Jerry O'Connell (Brian Herlihy)
2011 Tanec s vášní: Rozbal to [dabing HBO] - Cody Green (Nick Hoffman), Christian Vincent (Harris)
2011 Tintinova dobrodružství - Jamie Bell (Tintin)
2011 Toreador - Nacho Aldeguer (Luis Miguel Dominguín )
2011 Umění musí bolet [dabing MGM] - Max Minghella (Jerome)
2011 Velký skok [dabing HBO] - Romeo Miller (Sebastian)
2011 Vem si mou duši - John Magaro (Alex)
2011 Vražedná rychlost [dabing TV Barrandov] - Graham Norris (Einstein)
2011 Vždy připraven! - Friedrich Mücke (Veit Jagoda)
2011 Zázrak na ledě [dabing MGM] - Steve Guttenberg (Jim Craig)
2011 Ztracení chlapci: Žízeň [dabing HBO] - Felix Mosse (Peter / Alfa)
2011 Život zvířat - Scott Fletcher (Josh)
2010 Acolytes [dabing TV Barrandov] - Joshua Payne (James)
2010 Americké srdce [dabing MGM] - Christian Frizell (Rollie), Sam Strange (Stony)
2010 Americký zločin - Evan Peters (Ricky Hobbs)
2010 Atentát na střední - John Magaro (Cipriato)
2010 Baaria - Leonardo Bellanca (zástupce studentů), Maurizio San Fratello (Michele - adolescent), Davide Viviani (Peppino - adolescent)
2010 Balls Out: Garyho výzva - Cameron Dwyer (Tommy Tremble), Evan Gamble (Gary v 15)
2010 Bezva vejška [dabing Prima] - Jonah Hill (Sherman Schrader)
2010 Breakin' [dabing MGM] - Timothy Solomon (Electro Rock 2)
2010 Cabin Fever 2 - Noah Segan (John)
2010 Cesta domů [dabing MGM] - Adam Horovitz (Tim 'Chino' Doolan)
2010 Cadillac man [dabing Nova] - Vince Cupone (Louie)
2010 Co bych neudělal pro lásku [dabing Nova] - Johnny Acker (Travis Ryder)
2010 Čtyři děti a jeden otec 3 / Otec čtyř 3 [dabing ČT] - Søren Bregendal (Peter)
2010 Dealer [dabing TV Barrandov] - Chace Crawford (Hayden Price)
2010 Dívka na přání [dabing HBO] - Adam Awaiz Yaqub (prodejce telefonů) + další role
2010 Dobrý voják Švejk - Evgeniy Neschuk (prodejce novin)
2010 Druhá žena [dabing Nova] - Graeme Black (Barry)
2010 Feťáci [dabing Prima] - Eric Walker (Seth Wells)
2010 Flicka [dabing Prima] - Ryan Kwanten (Howard McLaughlin)
2010 Gamer - Logan Lerman (Simon Silverton)
2010 Halloween 4: Návrat Michaela Myerse [dabing AXN] - Richard Stay (Wade)
2010 Halloween 5 [dabing AXN] - Matthew Walker (Spitz)
2010 Ideální společnost [dabing HBO] - Kelvin Yu (Ken)
2010 Jimmie [dabing ČT] - Nils Althaus (Rick)
2010 Karate Kid - Zhenwei Wang (Čcheng)
2010 Kick-Ass - Evan Peters (Todd)
2010 Královna krásy [dabing Nova] - Greg Germann (Ronnie Wayne)
2010 Krásná Locika [dabing Nova] - Jaime Ferkic (princ)
2010 Ledové ostří 3 [dabing Nova] - Luis Oliva (Bobby Delgado)
2010 Lilly Schönauer: Paulin sen [dabing TV Barrandov] - Laurence Rupp (Martin)
2010 LOL [dabing Cinemax] - Jérémy Kapone (Maël)
2010 Mladí, nezadaní a naštvaní - Ronn Burner (Billy)
2010 Masakr na střední škole - Preston Jones (Paul)
2010 My dva a křen [dabing Prima] - Ralph Ting (Toshi)
2010 Na území žen - Dustin Milligan (Eric Watts)
2010 Návrat Černého rytíře - Rick Corbett (Simon Darth)
2010 Nářez - Evan Peters (Todd)
2010 Nekecej a pádluj 2: Volání divočiny [dabing HBO] - Kristopher Turner (Zach)
2010 Obyčejné zázraky [dabing Nova] - Matty Castano (Danny Katsu)
2010 Operace Blue Sky [dabing ČT] - Chris O'Donnell (Glenn Johnson)
2010 Podivná věda [dabing Universal Channel] - Robert Downey jr. (Ian)
2010 Poslední americký hrdina [dabing Prima] - Ernie F.Orsatti (David Baer)
2010 Poslední panic.cz - Matt Bennett (Matt)
2010 Puberťáci milují sex - Arshad Aslam (Ganja Venegalpanuschka)
2010 Půlnoční podraz [dabing MGM] - Thomas Wilson Brown (Robby Gillon)
2010 Samec - Eric Balfour (Sean), Derek Carter (poslíček)
2010 Sex Drive - Josh Zuckerman (Ian)
2010 Sexy party 3: Prvák - Mike Brune (Irving Peppler)
2010 Sladké pokušení / Čokoládový seminář [dabing HBO] (Ahmed)
2010 Sluneční svit - Bálint Trunkó (István v 18)
2010 Sněžní pavouci [dabing TV Barrandov] - Johnny Tall (Johnny)
2010 Sním či bdím? - Wiley Wiggins (mladík bloudící ve svých snech)
2010 Souboj Titánů - Nicholas Hoult (Eusebios)
2010 Spiklenci - Jérémy Kapone (Thomas)
2010 Sto hřebů [dabing ČT] - Yuri Dini (student)
2010 Stopky lásky [dabing HBO] - Hayden McFarland ((Jesse Depaul))
2010 Strom v srdci [dabing HBO] - Jamie Spilchuk (Paul 18-22 let), Simon Henderson (Billy)
2010 Surf, pláž a kočky - Max Van Ville (Tasty)
2010 Tati, ty jsi robot [dabing FilmBox] - Joshua John Miller (Josh Carson)
2010 Ten kluk [dabing ČT] - Josef Altin (násilník)
2010 Viva High School Musical Argentina [dabing Disney Channel] - Gastón Vietto (Gaston)
2010 Viva High School Musical Mexiko [dabing Disney Channel] - Cesar Viramontes (Cesar)
2010 V měsíčním svitu [dabing ČT] - Jason London (Court Foster)
2010 Vše o Adamovi [dabing Prima] - Alan Maher (David Owens)
2010 Začít znovu / Robin Pilcher: Druhá šance [dabing ČT] - Daniel Sharman (Alex Dewhurst)
2010 Zmizení Alice Creedové - Martin Compston (Danny)
2010 Znovu se zamilovat [dabing HBO]- Max Van Ville (Trey)
2009 7 let po svatbě - Samir Djama (Haissa)
2009 Báječná dovolená [dabing Prima] - Chris Young (Buck Ripley)
2009 Batman - Gothamský rytíř [dabing HBO] - Scott Menville (B-Devil)
2009 Boogeyman 3 - W. B. Alexander (Lukas), Vlado Mihailov (polícejní důstojník Young), Travers Morgan (rádio volájící Eric)
2009 Canterburské povídky - Eamann Howell (Gianni)
2009 Co tady dělám? [dabing ČT] - Francesco Brandi (Saverio)
2009 Člověk bez osudu [dabing ČT] - Marcell Nagy (György Köves)
2009 Radši to nečti [dabing Disney Channel] - Nick Whitaker (Lenny Bartlett)
2009 Čtyři děti a jeden otec 2 / Otec čtyř 2 [dabing ČT] - Søren Bregendal (Peter)
2009 Darwinovy ceny - Rhett Ramirez (Andy)
2009 Detektiv Cüpper [dabing TV Barrandov] - Christian Blümel (Panne)
2009 Detektiv Varg Veum - Nadosmrti tvůj [dabing TV Barrandov] - David A. Jørgensen (Lars)
2009 Detektiv Varg Veum - Padlí andělé [dabing TV Barrandov] (portýr)
2009 Detektiv Varg Veum - Šípková Růženka [dabing TV Barrandov] - Frank Kjosås (Peter Werner)
2009 Dokonalost sama [dabing Disney Channel] - Nate Stevens (Max McAllister)
2009 Dokonalý chlap / Pan božský [dabing Prima] - Ben Feldman (Adam Forrest)
2009 Domov šedých motýlů - Niko Vakkuri (Hermanni Hämäläinen)
2009 Dopis pro krále - Yannick van De Velde (Tiuri)
2009 Génius [Disney Channel] - Chuck Campbell (Hugo Peplo)
2009 Hadí král / Bazilišek: Král hadů - Johnathan Sparcino (voják)
2009 Harry Potter a Princ dvojí krve - Robert Knox (Marcus Belby), Jamie Waylett (Vincent Crabbe)
2009 Hotel pro psy - Johnny Simmons (Dave)
2009 Chlapci od svatého Petra - Nikolaj Lie Kaas (Otto Hvidmann)
2009 Irům štěstí přeje [dabing Disney Channel] - Ryan Merriman (Kyle Johnson)
2009 Jednou se vrátí / Někdy se vracejí [dabing MGM] - Chadd Nyerges (Chip)
2009 Jennifer's Body - Bacha, kouše! - Juan Riedinger (Dirk)
2009 Johnny Kapahala: Zpátky na prkně [dabing Jetix] - Andrew James Allen (Jared)
2009 Johnny Kapahala: Zpátky na prkně [dabing Disney Channel] - Phil Brown (Troy)
2009 Kukuřičné děti 2 [dabing DVD] - Ted Travelstead (Mordechai)
2009 Lehkovážný okamžik [dabing ČT] - David Blair (David Harper)
2009 Letní déšť - Félix Gómez (Paco Frontón)
2009 Miluji jiného - Miquel Mas (Hector)
2009 Milý Frankie [dabing Filmbox] - Garry Collins (číšník)
2009 Mimo službu [dabing ČT] - Penn Jilette (Norman)
2009 Místo něho [dabing Cinemax] - Adrien Jolivet (Mathieu)
2009 Motokros [dabing Disney Channel] - Neil Leestma (Danny Michaels)
2009 Na domácí půdě [dabing HBO] - Haley Joel Osment (Robert Gartland)
2009 Nahé násilí - Salvatore Arico (Ettore), ? (Paolino Bovato)
2009 Nahý - Peter Siepen (řidič autobusu) + další role
2009 Na útěku - Shafik Ahmad (Malik)
2009 Nebeské dítě [dabing MGM] - Jason Gedrick (Lenny Barnes)
2009 Ničivé tornádo - Ryan Kennedy (Ryan)
2009 Noční děsy [dabing Prima] - Rudy Negrete ((Emiliano)
2009 Pahorek Pork Chop [dabing MGM] - Viraj Amonsin (čínský hlasatel), Cliff Ketchum (desátník Payne)
2009 Pátek třináctého - Ryan Hansen (Nolan)
2009 Plácek 2 [dabing Prima] - Cole Evan Weiss (Saul)
2009 Pochod milionů [dabing ČT] - Josef Mattes (Fritz)
2009 Poslední hřích - A.J. Buckley (Angor Forbes)
2009 Převozník [dabing MGM] - Thad Williams (Gibson)
2009 Příšerky z podkroví - Austin Robert Butler (Jake Pearson)
2009 Robot Jox [dabing MGM] - Thyme Lewis (Sargon)
2009 Rok '66 [dabing HBO] - Ben Newton (Alvie)
2009 Rok jedna - Michael Cera (Oh)
2009 Rosamunde Pilcher: Vítězství lásky [dabing Prima] - Jan Niklas Berg (Henry Clark)
2009 Rosnička [dabing Hallmark] - Bubba Lewis (Irving)
2009 Rozbouřené nebe [dabing ČT] - Robert Easton (letový úředník)
2009 Roztržitý profesor [dabing ČT] - Tommy Kirk (Biff Hawk)
2009 Saló aneb 120 dnů sodomy - Antonio Orlando ( Orlando Tonino - oběť), Claudio Troccoli (Claudio - kolaborant)
2009 Sni svůj krátký sen - Corey Haim (Dinger)
2009 Specialitka šéfkuchaře [dabing HBO] - Junio Valverde (Edu)
2009 Stolečku, prostři se! [dabing Nova] - Christian Polito (Jockel Klopstock)
2009 Sunset Strip [dabing Prima] - Nick Stahl (Zach)
2009 Supervoják SS - Julian Bailey (Jean-Michele), George Zlatarev (radista) + další role
2009 Švýcarský Robinson [dabing ČT] - Tommy Kirk (Ernst Robinson)
2009 Tajemná cesta za pokladem - Escher Holloway (Eddy)
2009 Tajemství mé dcery [dabing TV Barrandov] - Steve Byers (Brent)
2009 Temné vzpomínky - Alwyn Kotze (Richie Smith)
2009 Tichá noc - Cassian Bopp (vojín Peter Heinrich)
2009 Touha - Brent Gorski (Trevor)
2009 Třináctý rok - Tim Redwine (Sean Marshall)
2009 Unesená: Příběh Elizabeth Smartové [dabing Hallmark] - Tyler Kyte (Charles Smart)
2009 Upírův pomocník - Josh Hutcherson (Steve)
2009 V čase motýlů [dabing MGM] - Ermahn Ospina (Jaimito)
2009 Velká hra - Kevin M. Horton (Chris Williams)
2009 Vlasy [dabing MGM] - Miles Chapin (Steve Wright)
2009 Honba za lesním mužem / Vtipný a zhulený [dabing DVD] - Michael Mitchell (Shane)
2009 Vzpoura robotů / Ocelový mumraj - Paul Rudd (Ian Curtis)
2009 Zápisník smrti [dabing AXN] - Kenichi Matsuyama (L)
2009 Zimní slunovrat - Jason Fuchs (Bob)
2009 Zkratka ke smrti - Dave Franco (Mark)
2009 Ztraceni beze stopyAlexander Skarsgård (Anders)
2009 Ženská msta [dabing TV Barrandov]- Alex House (Scott Brown)
2009 Život za zdí - Daniel Tovar (Alejandro)
2008 Andělé a panny - Ryan Cartwright (Ghino)
2008 Buldozer - Enzo Santaniello (rudovlasý kluk)
2008 College Road Trip / Pod dozorem - Jod Daly (ochranka campusu), Lucas Grabeel ( Scooter)
2008 Čas rozhodnutí [dabing MGM] - Dermot Mulroney (Pirát)
2008 Černí Irové [dabing Cinemax] - Tom Guiry (Terry McKay)
2008 Dinotopie: Výprava za kamenem Slunce - Alec Medlock (Kex Bradley)
2008 Dva muži šli do války [dabing Hallmark] - Leo Bill (Leslie Cuthbertson)
2008 Já, robot [dabing Prima] - Shia LaBeouf (Farber)
2008 Jen trošku štěstí [dabing HBO] - Harry Judd (sám sebe - člen skupiny McFly), Tobi Gadison Phillips (nohsled)
2008 Konec dětství / Ten kluk [dabing ČT] - Ryan Donowho (Scotty)
2008 Královna ročníku - Jack Carpenter (Lenny)
2008 Kulečníkoví blázni [dabing Nova] - Glenn Plummer (Chico)
2008 Letka Bouřliváků [dabing Prima] - Brady Corbet (Alan Tracy)
2008 Little Oberon [dabing ČT] - Timothy Amos (Justian)
2008 Mlha - Chris Owen (Norm)
2008 Mrtvý na univerzitě [dabing Nova] - Dave Ruby (Zeke)
2008 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu - Max Thieriot (Ned Nickerson)
2008 Náš přítel Frank [dabing Nova] - Brian Burnett (Sean)
2008 Pocit viny - John Magaro (Michael Patrick)
2008 Po sexu [dabing HBO] - Dave Franco (Sam)
2008 Řeč nepřítele [dabing HBO] - Yotam Ishay (noční voják kontrolního bodu), Lior Raz (voják kontrolního bodu)
2008 Slídil - Kenneth Branagh (muž z TV)
2008 Sněžní andělé - Connor Paolo (Warren Hardesky)
2008 Spikesova banda [dabing MGM] - Gary Grimes (Will Young)
2008 Střední škola ledová [dabing Prima] - Patrick Van Horn (Phil)
2008 Studené léto [dabing ČT] - Frederick Lau (Paul Kuhlke)
2008 Superlhář - Alex House (Kylův parťák)
2008 Transformers: Recyklace - Paolo Contis (Dens)
2008 V křesle režiséra [dabing HBO] - Joshua Boyd (Murphy White)
2008 Vybíjená [dabing Prima] - Trever O´Brien (Derek)
2008 Vy nám taky šéfe - (student z reklamy)
2008 Zlo mezi námi - Filip Berg (Johan)
2008 Živá panenka [dabing Nova] - Ryan DeBoer (Weiner)
2007 23 - Logan Lerman (Robin Sparrow)
2007 Atentát v Ambassadoru - Ashton Kutcher (Fisher)
2007 Až do dna - Brad Schmidt (vrátný)
2007 Bratz - Ian Nelson (Dylan)
2007 Dar od boha [dabing HBO] - Marc-André Grondin (Zachary Beaulieu 15-21 let)
2007 Děvčátko, které bydlí na konci ulice [dabing MGM] - Scott Jakoby (Mario)
2007 Dívka z údolí [dabing MGM] - Michael Bowen (Tommy)
2007 Divoká noc - Wes Robinson (Kyle Cummings), Donny Galland (2. hip-hoper)
2007 Dveře dokořán - Rafi Gavron (Miro)
2007 Halloween: Zmrtvýchvstání [dabing Nova] - Ryan Merriman (Myles Barton)
2007 Harry Potter a Fénixův řád - Jamie Waylett (Vincent Crabbe), Jamie Wolpert (prodejce novin) + další role
2007 Hříšný tanec 2 [dabing Nova] - Jonathan Jackson (James Phelps)
2007 Iluzionista - Aaron Taylor-Johnson (mladý Eisenheim)
2007 John Tucker musí zemřít - Jesse Metcalfe (John Tucker)
2007 Králové rocku - Erik Walker (násilník)
2007 Královna a já [dabing Nova] - Craig Elliott (Stuart Wakefield)
2007 Krok správným směrem [dabing HBO] - Devon Graye (kluk), Antonio Ruiz jr. (student)
2007 Lásce na stopě [dabing Nova] - Evan Neumann (Kenny), Leo Fitzpatrick (výpomoc v realitní kanceláři)
2007 Lekce řízení [dabing HBO] - Rupert Grint (Ben Marshall)
2007 Léto roku 1942 [dabing Cinemax] - Jerry Houser (Oscy)
2007 Letuška 1. třídy [dabing Nova] - John Francis Daley (Rodney)
2007 Maturita po sedmdesátce [dabing ČT] - Théodule Carré-Cassaigne (Alexander)
2007 Milovníci hudby [dabing MGM] - Bruce Robinson (Alexei Sofronov)
2007 Mladá čarodějnice [dabing MGM] - Jared Chandler (David) + další role
2007 Nekonečné prázdniny - Daniel Samonas (Meat)
2007 Poslední sbohem [dabing HBO] - Dan Byrd (Jason Apple)
2007 Program [dabing MGM] - Leon Pridgen (Ray Griffen)
2007 Rytíři nebes - Pip Pickering (Nunn)
2007 Rytmus života [dabing Cinemax] - Noel Fisher (Pete)
2007 Sexy párty 2 - Steven Ratham (Simon)
2007 Soumrak nad Jižní Afrikou [dabing HBO] - Nicholas Hoult (Ralph Compton čtrnáctiletý)
2007 Šťastné a veselé - Steven Robertson (Jonathan)
2007 Velký maturitní mejdan [dabing HBO] - Jackson Rathbone (Snippy), Derek Mio (Ralph Lee Cheng), Jamal Mixon (Harry Shithouse)
2007 Zmizení - Matt O'Leary (Hlava)
2007 Ztracený ráj - Mpho Koaho (Kimo), Mathew Brown (Fritzův bratranec)
2006 Božská Julie - Tom Sturridge (Roger Gosselyn)
2006 Čtyři děti a jeden otec / Otec čtyř [dabing HBO] - Søren Bregendal (Peter)
2006 Dravec a feťák [dabing MGM] - Chris Makepeace (David Lee)
2006 Kokoda - Tom Budge (Johnno)
2006 Krásky od krav [dabing HBO] - Alex Hood (Richie Miller)
2006 Krev a písek [dabing ČT] - Rex Downing (Juan jako dítě)
2006 Kytice z tisíce a jedné noci [dabing Cinemax] - Salvatore Sapienza (princ Yunan), Fessazion Cherentiel (Berhane) + další role
2006 My dva a křen - Bill Hader (Mark)
2006 Nebezpečná hra na vojáky [dabing MGM] - Keith Coogan (Jonathan 'Snuffy' Bradberry)
2006 Nekonečná pařba - Joshua LeBar (Billy)
2006 New Police Story / Strach nad Hongkongem - Kenny Kwan (rusovlasý kluk)
2006 Nezvaný host [dabing Nova] - Robert J. Steinmiller Jr. (Jesse)
2006 Ostrov samoty - Ryan McDonald (Rodney)
2006 Pán zlodějů - Rollo Weeks (Scipio)
2006 Prci, prci, prcičky: Nahá míle - Shomari Downer (kluk z párty), Ajay Fry (soutěžící v pití), Chris Rutte (liliput)
2006 Rok 1969 [dabing MGM]- Robert Downey Jr. (Ralph Carr)
2006 Salon krásy [dabing HBO] - Little JJ (Willie)
2006 Saw 2 - Erik Knudsen (Daniel Matthews)
2006 Skřípění / Skejtařský zátah [dabing HBO] - Ehren McGhehez (skate rival), Bucky Lasek (skejťák)
2006 Soví houkání - Eric Phillips (Dana)
2006 Svatý Ralph [dabing HBO] - Chris Anton (Hulk)
2006 Šílená láska [dabing Prima] - Chris O'Donnell (Matt Leland)
2006 Učitelé [dabing MGM] - Ralph Macchio (Eddie Pilikian)
2006 Velký žal [dabing MGM] - Stathis Giallelis (Ramoren)
2006 Vítězný hřebec [dabing HBO] - Preston Wigasi Brant (mladý Houston Jones)
2006 Vlajky našich otců - Bubba Lewis (Bellin mladý syn)
2006 Youngblood [dabing MGM] - Keanu Reeves (Heaver) + další role
2005 Bibi a tajemství modrých sov - Frederick Lau (David)
2005 Dobrodruh [dabing Nova] - Matthew Uriarte (Rico)
2005 Harry Potter a Ohnivý pohár - Jamie Waylett (Vincent Crabbe) + další role
2005 Julius Caesar - Paolo Briguglia (Marcus Portius)
2005 Král Artuš - Lorenzo De Angelis (Alecto), Elliot Henderson-Boyle (mladý Lancelot)
2005 Legendy z Dogtownu - Michael Angarano (Sid)
2005 Luční harfa [dabing Film+] - Sean Patrick Flanery (Riley Henderson)
2005 My Scene - Hvězdy Hollywoodu - Kirby Morrow (Hudson)
2005 Pouta války - Jae-hyeong Jeon (Yong-seok)
2005 Stůj, ten mobil není tvůj - Andrew Lee Potts (Abe Klein)
2005 Šikana - Marc Pearson (Martyho bratr), Joseph Shrouder (Terry), John Parker (hráč video her), Scott McHugh (chlapec z pláže)
2005 Vesnice - Jesse Eisenberg (Jamison)
2005 Zátoka ticha - Josh Peck (George Tooney)
2004 Bambi - Sam Edwards (starší Dupík)
2004 Bezmocná / Praštěná holka [dabing ČT] - Jeremy Sisto (Elton)
2004 Dlouhá cesta [dabing HBO] - Matt Lutz (Clay Gephardt)
2004 Fanatik - Andrew J. Ferchland (Richie Renard)
2004 Holky z kalendáře - John-Paul Macleod (Jem)
2004 Honey - Lil' Romeo (Benny)
2004 Jeepers Creepers 2 - Justing Long (Darry Jenner)
2004 Rodinka na tripu - Bow Wow (D.J. Johnson)
2004 Rodinné hříchy [dabing HBO] - Steve Braun (Jimmy Geck [kromě předposlední scény])
2004 Seabiscuit - Michael Angarano (mladý Red Pollard)
2004 Sexbomba od vedle - Chris Marquette (Eli)
2004 Souboj cti [dabing DVD] - Shane Meier (Red)
2004 Z džungle do džungle [dabing Prima] - Sam Huntington (Mimi-Siku)
2003 Cesta do zatracení - Tyler Hoechlin (Michael Sullivan Jr.)
2003 Díry - Khleo Thomas ((Hector "Zero" Zeroni)
2003 Doktorka Quinnová [dabing ČT] - Shawn Toovey (Brian Cooper)
2003 Igby - Kieran Culkin (Igby)
2003 Lovec démonů - Matt O'Leary (mladý Fenton)
2003 Muž zázraků [dabing Nova] - Lukas Haas (Boyd)
2003 Nepokojní duchové [dabing ČT] - Ben Cook (Andy)
2003 Pavučina snů - Giacomo Bassato (mladý Jonesy)
2003 Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly - Dylan Smith (mladý Will)
2003 Roger Dodger - Jesse Eisenberg (Nick)
2003 Santa Claus 2 - Eric Lloyd (Charlie Calvin)
2003 Tenkrát v Americe - Scott Schutzman Tiler (mladý Noodles)
2002 Aladinova dobrodružství / Aladinova lampa [dabing ČT] - Luca Venantini (Al Haddin)
2002 Blikající světla - Morten Gundel (Peter - 15.let), Nicki Jensen (Arne - 15.let), David Munksgaard (Stefan - 15.let)
2002 E.T. - Mimozemšťan [dabing DVD] - Robert MacNaughton (Michael)
2002 Franklin a kouzelné vánoce - Luca Perlman (Medvěd)
2002 Indiana Jones a chrám zkázy [dabing Nova] - Raj Singh (Zalim Singh)
2002 Malý svědek - Matt O'Leary (Danny Morrison)
2002 Nebezpečný kluk [dabing ČT] - Devin Gardner (Louise)
2002 Pokémon 3: Podlehněte kouzlu Unowna - Ted Lewis (Tracey Sketchit)
2002 Yamakasi - (Camel, Carlos)
2001 Andělin popel - Peter Halpin (starší Malachy), Kieran Maher (starší Mike Molloy), Edward Murphy (mladý Mike Molloy), Darragh Neill (Heffernan)
2001 Critters [dabing Nova] - Scott Grimes (Brad Brown)
2001 Magnolia - Bobby Brewer (Richard)
2001 Na pokraji slávy - Michael Angarano (mladý William)
2001 Nestvůrky z vesmíru / Critters 2 [dabing Nova] - Scott Grimes (Brad Brown)
2001 Oheň z nebe [dabing Nova] - Jesse Eisenberg (Eric Dobbs)
2001 Patriot - Gregory Smith (Thomas Martin)
2001 Pearl Harbor - Jesse James (malý Rafe)
2001 Pokémon: Síla jednotlivce - Ted Lewis (Tracey Sketchit)
2001 Pošli to dál - Loren D. Baum (násilník)
2001 Přestávka: Škola mimo provoz - Ryan O'Donohue (Randall Weems)
2001 Řetěz bláznů - Devin Douglas Drewitz (Scottie)
2001 Úplně vzhůru [dabing ČT] - Michael Pacienza (Freddie Waltman)
2001 Valentine - Sterling Mckay (Joe Tulga)
2000 Detroit Rock City - Cody Jones (malý kluk)
2000 Gólová výměna - Trevor Blumas (Greg Jeffries)
2000 Hurá na medvěda - Max Riemelt (Tom)
2000 Jak jsem balil učitelku - Mason Gamble (Dirk)
2000 Malí géniové - Jacob Handy, Zachary Handy, Seth Adkins (hlas) (Duby)
2000 Nebezpečný vlak - Joel Palmer (Kevin Singer)
2000 Ocelový orel / Železný orel [dabing ČT] - Robbie Rist (Milo Bazen)
2000 Parchanti nebo poldové? - Jason Maves (Kirk)
2000 Prci, prci, prcičky - Eli Marienthal (Matt Stifler)
2000 Rosamunde Pilcher: Hudba v srdcích [dabing Prima] - John Freigang (Barney Branningham)
2000 Sexuální praktiky pozemšťanů - Tyler Abugol (Jennin syn ve fantazii)
2000 Sherlock Holmes v New Yorku [dabing Nova] - Geoffrey Moore (Scott Adler), Meredith Cutts (chlapec s telegramem)
2000 Sicilský klan [2. dabing Nova] - César Chauveau (Roberto Manalese)
2000 Skokanova dobrodružství / Nové dobrodružství delfína Flipa [dabing Nova] - Luke Halpin (Sandy Ricks)
2000 Snila jsem o Africe - Garrett Strommen (Emanuele Gallmann - 17.let)
2000 Splněné přání / Naopak [dabing ČT] - Fred Savage (Charlie Seymour/Marshall Seymour)
2000 Strážní andělé – Alexandre Eskimo (Bao)
2000 Šestý smysl - Haley Joel Osment (Cole Sear)
2000 To přece nemůže být nebe - Bryan Burke (Danny)
2000 Ztraceni v moři - Ryan Merriman (Sam Karras/Ben Cappdora)
200x Byl jsem mladým Faustem [dabing Hallmark] - Josh Zuckerman (Brendan)
200x David Copperfield [dabing Hallmark] - Max Dolbey (mladý David)
200x Děsnej doják (malý kluk v kovbojském)
200x Kaňon divokých koček - Michael Caloz (Pete Flint)
200x Mládí v hajzlu - Michael Cera (Nick Twisp / Francois)
200x Noemova archa [dabing Hallmark] - Daniel Daperis (mladý Shem)
200x Nepokojní duchové [dabing Hallmark] - Ben Cook (Andy)
200x Pro pár dolarů navíc [dabing Nova] - Antonio Ruiz (Fernando)
200x Šampióni [dabing Prima]- Elden Henson (Fulton Reed)
200x Zápisník smrti: Poslední jméno - Ken'ichi Matsuyama (L)
1999 Akta X - Film - Christopher Fennell (chlapec)
1999 Delta Force [dabing Nova] - Hank Leininger (Jay Bilicki)
1999 Goonies / Buráci / Rošťáci [dabing Nova] - Sean Astin (Mikey)
1999 Příběh vzducholodi Hindenburg [dabing Nova] - Johnny Lee (Paul Breslay)
1999 Jack Frost - Joseph Cross (Charlie Frost)
1999 Kšefty s tátou [dabing Nova] - Macaulay Culkin (Timmy)
1999 Lék [dabing ČT] - Joseph Mazzello (Dexter)
1999 Max a Kevin - Kieran Culkin (Kevin Dillon)
1999 Nepřítel státu - Bobby Boriello (Dylan)
1999 O půlnoci [dabing Nova] - Keegan MacIntosh (Andrew)
1999 Poslední císař [dabing VHS] - Tsou Tijger (Pu Yi - 8.let), (pionýr)
1999 Příznaky ze snů - Amelia Claire Novotny (princ)
1999 Rosamunde Pilcher: Dům na pobřeží [dabing Nova] - Anina Abt-Siebold (Sally Breen)
1999 Rosamunde Pilcher: Léto u moře [dabing Nova] - Jonas Keitsch (Nikolas Keile)
1999 Rosamunde Pilcher: Vítr naděje [dabing Prima]- Roman Demuth (Toby)
1999 Šest pohřbů a jedna svatba - Joey Zimmerman (Adam Berkow Jr.)
1999 Táta z billboardu - Sam Saletta (Ryan)
1999 Vládce knih [dabing Nova] - Macaulay Culkin (Richard Tyler)
1998 Anděl smrti - Tony Michael Donnelly (Toby)
1998 Boxer - Sean Donaghy (Mickey)
1998 Bůh, milenec mé matky a uzenářův syn [dabing ČT] - Luis (Félix)
1998 Casper a Wendy - Jeremy Foley Casper)
1998 Jih proti Severu [dabing Nova] - Mickey Kuhn (Beau Wilkes)
1998 Lék pro Lorenza / Lorenzův olej [dabing Nova] - Zack O'Malley Greenburg (Lorenzo Odone)
1998 Lví král 2: Simbův příběh - Ryan O'Donohue (Malý Kovu)
1998 Má je msta - Grady Hutt (Jeremy Morgan)
1998 Maffiósso - Jason Fuchs (mladý Vincenzo Cortino)
1998 Malá mořská víla - Jason Marin (šupinka Flounder)
1998 Malý řezník - Eamonn Owens (Francie Brady)
1998 Mercury - Miko Hughes (Simon Lynch)
1998 Můj pes Buddy / Tornádo Budy - Kevin Zegers (Josh Framm)
1998 První úkol - Dračí srdce [dabing Nova] - Ying-Fat Lam (Edmond Pang)
1998 Připoutejte se, prosím! 2 [dabing ČT] - BJ Barie (video kid)
1998 Sám doma 3 [dabing VHS] - Alex D. Linz (Alex)
1998 Slappy a smraďoši - Joseph Ashton (Sonny)
1998 Všichni moji blízcí - Brano Holicek (David)
1998 Zachraňte Willyho 3 [dabing VHS] - Vincent Berry (Max Wesley)
1997 Casper - První kouzlo - Brendon Ryan Barrett (Chris Carson)
1997 Čas zastavit se - Jonas Abry (Harry Pope/Stephen Manfield)
1997 Duch minulosti - Joseph Tello (Drew DeLaughter)
1997 Jerry Maguire - Jonathan Lipnicki (Ray Boyd)
1997 Matilda - Jimmy Karz (Bruce Bogtrotter)
1997 Muž a žena [dabing ČT] - Antoine Sire (Antoine Duroc)
1997 Na svobodě [dabing ČT] - Jake Busey (Henry Darin)
1997 Nepravý muž [dabing ČT] - Kippy Campbell (Robert Balestrero)
1997 Orlí oko - Nijas Ornbak-Fjeldmose (Valdemar)
1997 Osudy [dabing Nova] - Joseph Gordon-Levitt (Matt Hallam)
1997 Potíže s Harrym [1. dabing Nova] - Jerry Mathers (Arnie Rogers)
1997 Prsten [dabing Nova] - Lloyd Moss (Gerhard - 9 let)
1997 Půlnoční běh / Levou zadní [dabing ČT] - Matt Jennings (Jason)
1997 Rodinné album [dabing Nova]- Blake Foster (mladý Lionel)
1997 Sám doma 3 - Alex D. Linz (Alex)
1997 Sněhová královna [dabing ČT] (Kay)
1997 Stopy ve sněhu - Clipper Miano (Isaiah Christiansen)
1997 Svatý - Adam Smith (mladý Simon Templan)
1997 Vyvolení [dabing ČT] - Robert John Burks (Levi Saunders)
1997 Zámek v oblacích [dabing ČT] - Kári Gunnarsson (Emil)
1997 Záře - Alex Rafalowicz (malý David Helfgott)
1997 Zoja [dabing Nova] - Zane Carney (mladý Nicholas), Jacob Bloom (Matthew - 5let), Gregory Perelli (Matthew - 10 let)
1996 Columbo: Vražda škodí zdraví [dabing Nova] - Barry O'Neill (Randy)
1996 Kde supi nelétají [dabing ČT] - William Simons (Tim Payton)
1996 Poslední metro [dabing ČT] - Franck Pasquier (Jacquôt)
1996 Silvestr u Boba [dabing ČT] - Sam Karmann (Roby)
1996 Zloděj dětí [dabing ČT] - Giuseppe Ieracitano (Luciano)
1996 Zóna soumraku - Jeremy Licht (Anthony)
1995 Cahill, U.S. marshal [dabing Premiéra] - Clay O'Brien (Billy Joe Cahill)
199x Netvor [dabing ČT] - Ilja Smoljanski (Ephraim)
199x Screamers: Hlasy z podzemí - Michael Caloz (David)

SERIÁLY:
2017 Agenti S.H.I.E.L.D - 3.série - Iain De Caestecker (Leo Fitz)
2017 Deuce: Špína Manhattanu- Gary Carr (C.C.)
2017 K smrti trapný - Michael Angarano (Eddie Zeidel)
2017 Nová holka - 5.série - Apl.de.Ap (Apl.de.ap), Billy Armstrong (zákazník), Patrick Brammall (Dusty Sand), Matty Cardarople (Carl), Asher Deva (chlap z fotky), Alexandre Chen (notář), John Cho (Daniel Grant), Sandeep Parikh (kamelot s koženou čepicí), Aaron Takahashi (zaměstnanec autopůjčovny)
2017 Pokoj 104 - Will Tranfo (Patrick)
2017 Vlčí mládě - 6.série - Dylan O'Brien (Stiles Stilinski)
2017 Zakázaná láska - Baran Akbulut (Beşir Elçi)
2016 Agenti S.H.I.E.L.D - 2.série - Iain De Caestecker (Leo Fitz)
2016 American Crime - 1.série - Johnny Ortiz (Tony Gutierrez)
2016 Arrow - 4.série - Colton Haynes (Roy Harper / Arsenal)
2016 Casual - 2.série - Jim Cummings (Big Dean), Johnny Ferro (Daveed), Nick Jaine (Nasif), Vincent Kartheiser (Jordan Anderson [do dílu 2×08]), Cameron Sanders (patetický kluk)
2016 Dobrej policajt - Tom Hopper (Andy Stockwell)
2016 Grimm - 5.série - Kevin Carroll (Arnold Rosarot), Ryan Harter (agent 3), Neil Henig (Chester Avery), Brian Demar Jones (americký maršál Dan Reeves), Michael King (Eli Kemper), Steve West (Lane)
2016 Kriminalista [díly 63-74] - Nils Nelleßen (dr. Hildebrand)
2016 Kriminálka: Oddělení kybernetiky - 2.série - Shad Moss (Brody Nelson)
2016 Motiv - 4.série - Jaren Brandt Bartlett (Greg Keppler), Calum Worthy (Derek Holstadt)
2016 Myšlenky zločince - 11.série - Mike Dazé (Bryan Davis)
2016 Námořní vyšetřovací služba - 12.série - Ryan Carlberg (rotmistr John Goode), Giles Matthey (Daniel Budd)
2016-17 Námořní vyšetřovací služba - 13.série - Ryan Kennedy (nadrotmistr Peter Woodruff), Giles Matthey (Daniel Budd)
2016 Nová holka - 4.série - Billy Eichner (Barry), Sky Elobar (řečník), Justin Long (Paul Genzlinger), Michael Stahl-Davidl (Ian)
2016 Pod kupolí - 3.série - Max Ehrich (Hunter May)
2016 Pokémon - 19.série - Sarah Natochenny (Ash Ketchum)
2016 Poslední loď - 2.série - Kevin Michael Martin (Miller)
2016 Ray Donovan [dabing Nova] - 2.série - Garrett Boyd (Alex), Jake Elliott (16 letý kluk s videem na mobilu), Octavius J. Johnson (Marvin Gaye Washington), Troy Romzek (Jackson)
2016 Rodinka na kousky - Brian Jordan Alvarez (Jorge), Riley Bodenstab (Doug)
2016 Ve jménu vlasti - 4.série - Armand Aucamp (člen studentského bratrstva, Bradley James (J.G. Edgars)
2016 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - 16.série - Max Ehrich (Daniel Pryor), Max Elk (John Brewer), Drigan Lee (Brody Clark), Griffin Matthews (Leslie Connolly [16×06]), Lou Taylor Pucci (Teddy Courtney)
2016 Živí mrtví: Počátek konce - 2.série - Kenny Wormald (Derek)
2015 Agenti S.H.I.E.L.D - 1.série - Iain De Caestecker (Leo Fitz)
2015 Arrow - 3.série - Colton Haynes (Roy Harper / Arsenal)
2015 Bylo, nebylo - 1.série - Noah Bean (Daniel), Jesse Hutch (Peter)
2015 Bylo, nebylo - 2.série - Noah Bean (Daniel), Aaron Brooks (voják), Jarod Joseph (Billy), Scott McAdam (sanitář)
2015 Královská dvojčata - 3.série - Doc Shaw (Boomer)
2015 Kriminalista [díly 11-62] - Jonas Hain (Niko Poll), Jonas Jägermeyr (Kai Wagenbach), Stefan Konarske (Tommy Bendix), Navid Navid (Taifun Sahin), Nils Nelleßen (dr. Hildebrand), Philipp von Schulthess (dr. Gundermann)
2015 Kriminálka: Oddělení kybernetiky - 1.série - Shad Moss (Brody Nelson)
2015 Legenda Korry/Legenda o Koře - 3.- 4.série - P. J. Byrne (Bolin)
2015 Littlest Pet Shop / Pet šhopáci - 3.série - Kathleen Barr (Jasper), Brian Drummond (Zlatko), Colin Murdock (Tangier+Twist), Peter New (Bazalka + pracovník parku), Sam Vincent (zoufalý pes + profesor Shuperman)
2015 Motiv - 3.série - Benjamin Hollingsworth (Geoff Armstrong), Matt Mazur (Darin Chip)
2015 Omerta [dabing TV Barrandov] - 1.série - Bobby Beshro (Sergio Santi), Stéphane Demers (Marc Larose), Michel Thériault (Laurent Sigouin)
2015 Omerta [dabing TV Barrandov] - 2.série - Stéphane Demers (Marc Larose), Sebastien Joannette (Stephane - mladý makléř), Sylvain Massé (Gilles Boisclair), André Morneau (Claude - prostitut)
2015 Pod kupolí - 2.série - Max Ehrich (Hunter May)
2015 Pokémon - 18.série - Sarah Natochenny (Ash Ketchum)
2015 Poslední loď - 1.série - Darren O´Hare (poručík Siegle), Kevin Michael Martin (Miller)
2015 Poslové - 1.série - Joel Courtney (Peter Moore)
2015 Rookie Blue / Policejní bažanti [dabing Prima] - 5.série - Travis Milne (Chris Diaz)
2015 Síla lásky - 10.série (Julie a Nikolas) - Samuel Koch (Tim Adler)
2015 Skladiště 13 - 5.série - Adam Christie (Dan - člen studentského bratrstva), Samm Levine (Scott Mohr), Lucas Meeuse (člen bratrstva), Danny Smith (šašek Joe), Adil Zaidi (příznivec)
2015 Stoupenci zla - 2.série - Pico Alexander (mladý Joe), Kyle Barisich (agent Hopkins), Owen Campbell (Cole), Carter Jenkins (Preston Tanner), Edvin Ortega (student), Theo Stockman (Patrick), Kevin Townley (manažer)
2015 Stoupenci zla - 3.série - Kyle Barisich (agent Hopkins), Max Carver (Reggie), Mike Donovan (Simon), Rick Faugno (bombový technik), Juan Carlos Infante (Howard), Kohler McKenzie (newyorský policajt), Manny Montana (Luis), Eric Nelsen (Justin Windsor)
2015 Tajnosti a lži - Ryan Boz (James Goring)
2015 Violetta - 3.série - Diego Dominguez Llort (Diego)
2015 Violetta Recipes - Diego Dominguez Llort (Diego)
2015-16 Vlčí mládě - 5.série - Dylan O'Brien (Stiles Stilinski)
2015-16 Vražedná práva [dabing AXN]- 2.série - Kendrick Sampson (Caleb Hapstall)
2015 Winx Club Speciál [dabing TV Barrandov] - Adam Gregory (Brandon)
2015 Želvy Ninja - 3.série - Greg Cipes (Michelangelo)
2015 Živí mrtví: Počátek konce - 1.série - Keith Powers (Calvin)
2014 90210: Nová generace - 1.série - Dustin Milligan (Ethan Ward)
2014 American Horror Story - 3.série - Grey Damon (Archie)
2014 Banshee - 2.série - Gunnar Carrigan (Solomon Bowman), Justin R. Kennedy (Russ), Harrison Thomas (Jason Hood)
2014 Famílie - 5.série - Miles Heizer (Drew Holt [od dílu 5×15])
2014 Gomora - Ivan Boragine (Michele Casillo)
2014 Hubert a Staller - 1.série - Marc Benjamin (Sebastian Otter), Benjamin Mährlein (Jürgen Timke), Adam Markiewicz (Patrick Mitschke), Frederic Welter (Martin Bayer)
2014 Inteligence / Kyberagent [dabing Universal Channell] - Elden Henson (Amos Pembroke)
2014-15 Jak prosté / Sherlock Holmes: Jak prosté [dabing AXN] - 3.série - John Sanders (Jeff Harper), Tyler Weaks (strážník Hayes)
2014 Jonah z Tongy - Jason Moleli (Manu)
2014 Kriminalista [díly 1-10] - Alexander Fehling (Daniel Fischer), Nils Nelleßen (dr. Hildebrand), Tim Morten Uhlenbrock (Chris Voelk)
2014 Littlest Pet Shop / Pet šhopáci - 2.série - Kathleen Barr (Jasper Jones), Colin Murdock (Ramon)
2014 Motiv - 1.série - Alex Arsenault (Taylor Hollis), Ryan Bruce (prodavač), James Kot (polda Dave), Zach Martin (mladík), Jorge Vargas (Davis Soo)
2014 Rookie Blue / Policejní bažanti [dabing Prima] - 4.série - Travis Milne (Chris Diaz)
2014-15 Síla lásky - 9.série (Pauline a Leonard) - Samuel Koch (Tim Adler)
2014-15 Star Wars Povstalci - 1.série - Dante Basco (Jai Kell)
2014 Tajemství Pravdy - 1.- 2.série - Craig Horner (Richard Cypher)
2014 Želvy Ninja - 2.série - Greg Cipes (Michelangelo)
2013 Littlest Pet Shop / Pet šhopáci - 1.série - Kathleen Barr (Jasper), Brian Drummond (Třesík), Nicole Oliver (tygr), Sam Vincent (Sam U.L.+Josh Sharp+Sherman) + (titulky)
2013 Město divů - 2.série - Anthony DeSando (Eddie Blue), Mike Erwin (Ira Styne), Chad Gall (Ethan Bell), Taylor Anthony Miller (Ray-Ray Mathis), Adam Simpson (Bill Patrick [2×08])
2013 Pravěk: Nový svět - Andrew Lee Potts (Connor Temple)
2013 Prolhané krásky - 3.série - Keegan Allen (Toby Cavanaugh)
2013 Rookie Blue / Policejní bažanti [dabing Prima] - 3.série - Travis Milne (Chris Diaz)
2013 Scrubs: Doktůrci - 8.série - Todd Bosley (Howie), Blair Williamson (Craig)
2013-14 Síla lásky - 8.série (Marlene a Konstantin) - Bernhard Bozian (Damian Zollinger)
2013 Stoupenci zla - 1.série - Nico Tortorella (Jacob Wells)
2013 Super Drbna - 6.série - Connor Paolo (Eric van der Woodsen)
2013 Upíří deníky - 3.- 4.série - Zach Roerig (Matt Donovan)
2013 Vychovávat Hope - 3.série - Arshad Aslam (Ranjan)
2012 Ben 10 - 1.série - Dey Bradley Baker (Acid Breath), Billy West (Kraab), Adam Wylie (J.T.) + (titulky)
2012 Ben 10 - 2.série - Dee Bradley Baker (Interpreter Alien, Acid Breath), Greg Ellis (Synaptak), Kim Mai Guest (Andy), Kath Soucie (Edwin Smith) + (titulky)
2012 Ben 10 - 3.série - Rob Pinkston (Todd Maplewood), Kim Mai Guest (Elsgood), Adam Wylie (J.T.) + (titulky)
2012 Glee - 3.série - Chord Overstreet (Sam Evans [do dílu 3.11])
2012 Internát - 7.série - José Ángel Trigo (Rubén Bosco)
2012 Luck - Tom Payne (Leon Micheaux)
2012 Medium [Universal Channel] - 7.série - Dylan Minnette (Cameron)
2012 Město divů - 1.série - Chad Gall (Ethan Bell [1×02 poslední scéna + od dílu 1×05 ]), Garrett Kruithof (Stout [1×02]), Taylor Anthony Miller (Ray-Ray Mathis), Michael Roark (mladý advokát), Tony Senzamici (plážový detektiv [1×02]), Adam Simpson (novinář Bill Patrick)
2012 Misfits: Zmetci - 1.série - Josef Altin (Gary), Jamie Davis (Ben)
2012 Misfits: Zmetci - 3.série - Josef Altin (Gary), Michael Marcus (Peter)
2012 Nová holka - 1.série - Drew Brooks (Brent), Justin Long (Paul [1.06 - 1.09]), Jack Yang (Peter)
2012 Pohřešovaný [dabing Prima] - Nick Eversman (Michael Winstone)
2012 - 13 Pomsta - 1.série - Logan Bartholomew (muž), Nate Gill (teenager), Jack Guzman (strážník), Michael Nardelli (Trey Chandler),
2012 Prolhané krásky - 1.série - Keegan Allen (Toby Cavanaugh), Chuck Hittinger (Sean Ackard)
2012 Prolhané krásky - 2.série - Keegan Allen (Toby Cavanaugh), Cody Christian (Mike [do dílu 2×11]), Tilky Jonas (Logan)
2012 Rookie Blue / Policejní bažanti [dabing Prima] - 1.- 2.série - Travis Milne (Chris Diaz)
2012 - 2013 Síla lásky - 7.série (Theresa, Moritz a Konstantin) - Sebastian Deyle (Maxim Klinker-Emden)
2012 Siska - 6.série - Thomas Arnold (Marko Haller), Marco Bretscher-Coschignano (chlapec), Maximilian Haas (Rupert Karer)
2012 Siska - 7.série - Johannes Brandrup (Patrick Richter), Phillip Dechamps (Eddy), Christian Polito (Andy)
2012 Tajemství kruhu - Brett Dier (Kyle)
2012 Tráva - 8.série - Hunter Parrish (Silas Botwin)
2012 Upíří deníky - 2.série - Zach Roerig (Matt Donovan)
2012 V - 1. - 2. série - Logan Huffman (Tyler Evans)
2012 Záhada Anubisova domu - 2.série - Eugene Simon (Jerome Clark [do 44. dílu])
2012 Zvláštní poldové - Jermaine Crawford (Malcolm Nix), Miles Teller (James Boorland)
2012-13 Želvy Ninja - 1.série - Greg Cipes (Michelangelo)
2011 Anatomie lži - 3.série - Ashton Holmes (Zach)
2011 Flashpoint - 3.série - Tyler Johnston (Trent Butler)
2011 Glee - 2.série - Chord Overstreet (Sam Evans)
2011 Internát - 5.série - Jonás Berami (Nacho)
2011 Internát - 6.série - José Ángel Trigo (Rubén Bosco [od 6.07])
2011 Plastická chirurgie s.r.o. - 6.série - John Hensley (Matt McNamara)
2011 Pravidla milostného provozu - Blake Anderson (Ted), Malcolm Barrett (Pete), Rick Gonzales (Charlie), James Austin Kerr (Tyler), Kelvin Yu (Brian)
2011 Puberťáci - James Newman (Tony Snyder)
2011 Síla lásky - 5.série (Sandra a Lukas) - Johannes Hauer (Ben Sponheim)
2011-12 Síla lásky - 6.série (Eva a Robert) - Johannes Hauer (Ben Sponheim)
2011 Slunečno, místy vraždy - 1.série - Michael Roark (Justin Brussard)
2011 Tráva - 7. série - Hunter Parrish (Silas Botwin)
2011 Upíří deníky - 1.série - Zach Roerig (Matt Donovan)
2011 V náruči ďábla - Juan Jiménez (Marco León Beltrán "Štěně")
2011 Vražedná čísla - 6.série - John Cariani (Otto Bahnhoff), Bubba Lewis (Zack), Eric Wentz (barman Andy), Bridger Zadina (Jim Mazzolla Jr.)
2011 Vychovávat Hope - 1.série - Ray Santiago (Javier [1.02 - 1.09]), Skyler Stone (Mike Chance [1.01])
2011 Winx Club [dabing TV Barrandov] - 1.série - Dan Green (Brandon)
2011 Winx Club - 2.série - Dan Green (Brandon)
2011 Za branou - Travis Calwell (Charlie Monohan)
2011 Záhada Anubisova domu - 1.série - Eugene Simon (Jerome Clark)
2011 Zachraň mě - 7.série - Michael Zegen (Tommyho synovec Damien)
2011 Zoufalé manželky - 7.série - Charles Carver (Porter Scavo)
2011 Želvy Ninja [dabing TV Barrandov] - Townsend Coleman (Michelangelo)
2010 4400 [dabing Nova] - 3.- 4.série - Kaj-Erik Eriksen (Danny Farrell)
2010 Agentura Jasno - 3.série - Elden Henson (Clive), Jared Hillman (Tom Lieber), Scott E. Miller (Adam), P. J. Prinsloo (agent Rupp)
2010 Cranford - 2.série (Návrat do Cranfordu) - Alex Etel (Harry Gregson)
2010 D. Gray-man (Kanda)
2010 Flashpoint - 2.série - Matthew Knight (Isaac)
2010 H2O - stačí přidat vodu - 3.série - Jamie Timony (Nate), Leon Cain (Chris)
2010 Hannah Montana - 4.série - Alec Ledd (Ronnie), Drew Roy (Jesse)
2010 Hodina s Agathou Christie [dabing DVD] - Nicholas Cooke (Eric)
2010 Chaotic - 1.série - Darren Dunstan (Kaz Kalinkas)
2010 Jonas LA - 2.série - Joe Jonas (Joe Lucas)
2010 Kouzelníci z Waverly - 3.série - Grant Alan Ouzts (Eddie), Austin Butler (George), Gregg Sulkin (Mason Greyback [3×08,3×09])
2010 Kriminálka Miami - 7.série - Brett Davern (Justin Marsh), Evan Ellingson (Kyle Harmon [7.1, 7.5]), Devon Graye (Noah Campbell), Keith Chandler (strážný obrněného vozu), Akie Kotabe (Johnny Young), Johnny Messner (Ken Vogel), Steven R. McQueen (Keith Walsh), Shalim Ortiz (Mario Vega), Trevor Peterson (Ken Jarvik), Christopher Redman (Michael Travers), Schuyler Yancey (strážník Drass)
2010 Medium [dabing Prima] - 5.série - Mike Peebler (Zachary Giltner / muž v masce klauna)
2010 Mentalista - 2.série - Chris Brochu (mladý Jane), Taylor Gray (menší kluk), Evan Peters (Oliver McDaniel), Stephen Sowan (Dylan)
2010 Můj přítel Monk - 7.série - Evan Peters (Eric Tavela)
2010 Můj přítel Monk - 8.série - Michael Bernardi (sarkastický policajt), Jay Malone (strážník Russell DiMarco)
2010 Obhájci / Námitka, ctihodnosti [dabing AXN] - Matthew Florida (Edward Ford)
2010 Odložené případy - 7.série - Kristopher Higgins (Sean Flanagan '80), Walter Perez (Carlos Espinoza), Kemp Lee (Jack Chao Lu '83), Jamie Martz (Mike Donley '05), Nick Niven (Luke Cronin), Sam Sarpong (Zeb 'Zen' Edwards '91)
2010 Ostrov smrti [dabing TV Barrandov] - Adam Campbell (Cal Vandeusen)
2010 Pohotovost Miami - Brando Eaton (Derek)
2010 Průměrňákovi - 1.série - John Gammon (Darrin)
2010 Průsmyk smrti - Ivan Zhidkov (Kostia Vetrov)
2010 Síla lásky - 3.série (Samia a Gregor) - Johannes Hauer (Ben Sponheim)
2010-11 Síla lásky - 4.série (Emma a Felix) - Johannes Hauer (Ben Sponheim)
2010 Slayers - Evoluce-R (Gourry Gabriev [4-13])
2010 Slayers - Revoluce (Gourry Gabriev [1-12])
2010 Sonny ve velkém světě - 2.série - Joe Jonas (sám sebe), Billy Unger (Wesley)
2010 Transplantační jednotka [dabing Universal Channel] - Nicholas Braun (Michael), Luke Edwards (Bobby), Shiloh Fernandez (Scott Becker), Joe Holt (sanitář Bret), Cody Longo (Blair)
2010 Tráva - 6.série - Hunter Parrish (Silas Botwin)
2010 V jako Victoria - 1.série - Luke Allen (Jason), Tim Chiou (hudební producent)
2010-11 Vraždy v Midsomeru: Šílená Molly - Matthew James Thomas (Orlando Guest)
2010-11 Vraždy v Midsomeru: Vraždy šité na míru - Karl Davies (Luke Woodley)
2010 Zachraň mě - 6.série - Michael Zegen (Tommyho synovec Damien)
2010 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti [dabing Nova] - 10.série - Alexander Nifong (Steve Walker), Ryan Raftery (Dennis Faber)
2010 Zapomenuti - Todd Julian (Gavin Boyle), Scotty Leaventwort (Will Rosemount), Brandon Smith (Billy York), Jason Drumwright (Simon Denver - hlas)
2010 Zeke a Luther - 2.série - Daniel Curtis Lee (Kojo)
2010 Zoufalé manželky - 6.série - Josh Zuckerman (Eddie Orlofsky - od 19. dílu)
201x Drake a Josh - 1.série - Johnny Lewis (Scottie)
201x iCarly - 3.série - Spencer Boldman (Nate)
201x iCarly - 4.série - Rudy Martinez (Stu), Jason Weissbrod (Gary Bervin)
201x iCarly - 5.série - Kevin Railsback (Kyle)
201x iCarly - 6.série - Nick Heyman (Todd), Noah Weisberg (Carson)
201x Pokemon - 18.série Ash Ketchum)
2009 Boj o čas - 1.série - Blake Davis (Dan)
2009 Byla jednou jedna planeta (Le Teigneux, Salomon - do 20.dílu)
2009 Cranford - 1.série - Alex Etel (Harry Gregson)
2009 Deník zasloužilé matky - 5.série - Andrew W. Walker (Frank)
2009 Džungle rtěnek - 1.série - Seth Kirschner (Josh), Matt Lauria (Roy Merritt)
2009 Džungle rtěnek - 2.série - Seth Kirschner (Josh), Chris Riggi (Paul)
2009-10 Hannah Montana - 3.série - Phil Daddario (Ralphie), Ruben Dario (rozzlobený zákazník), Bryan Gaw (tanečník), Jared Hilman (Gil), Schuyler Yancey (Ron), Chris Zylka (Gabe Lamotti [3×14])
2009 Heuréka - město divů - 2.- 3.série - Vanya Asher (Lucas)
2009 Hotel Babylon - 1.série - Ian Bonar (Dave Wiltshire)
2009 Chlapi sobě - Erik von Detten (Chris Savage)
2009 iCarly - 1.série - Andy Gobienko (David), Daniel Samonas (Doug Toder), Shayne Topp (Phillip Brownley)
2009 Invaze buranů - Noel Fisher (Cael Malloy)
2009 Jak jsem poznal vaši matku - 2.série - David Burtka (Scooter), David Henrie (syn), Brian Kubach (Brian)
2009 Jonas - 1. série - Joe Jonas (Joe Lucas)
2009-10 Julie Lescautová - 7.série - Hadrien Raccah (Sebastien Lunel)
2009 Las Vegas: Kasíno - 4.série - Aaron Himelstein (Leo Pedowitz)
2009 Medium [dabing Prima] - 3.série - Charlie Hofheimer (David Channing)
2009 Medium [dabing Prima] - 4.série - James Immekus (Michael Rhodes), Bubba Lewis (Connor Widomski), Bret Loehr (Owen Kearns), Arjay Smith (mladý Evan Sabow)
2009 Mentalista - 1.série - Jonathan Biggs (Orrin), Brando Eaton (Danny Kurtik), Bryce Johnson (ranger Kyle), Colby Paul (Brad Elkins), Douglas Spain (Hector Romerez)
2009 Moje rodina - 5.série - Alex Dawson (Hubert)
2009 Mušličky (krab Herman)
2009 Na doživotí - 2.série - Jake Abel (Tate), Marshall Allman (Clifton Garber), Noel Fisher (John Armstrong), Adam Hendershott (Benny Bankley),
2009 Námořní vyšetřovací služba - 7.série - Randy Evans (řidič sanitky), Haran Jackson (vojín námořnictva Fricker) Clark Koelsch (Stephan - obsluha v letadle), Robert Maxhimer (strážník národního parku Will Elliott), Chris Sheffield (Vince), Eddie Shin (speciální agent Kyle Omagi), Sterling Sulieman (speciální agent Emil Mineoux), Jeremy Ray Valdez (Alfonso Vega), Joseph Williamson (námořník George Capetanos), John Wynn (Ted),
2009 Polda z Marsu - Robin Lord Taylor (Jimmy)
2009 Posel ztracených duší - 3.série - Marshall Allman (Thomas Benjamin)
2009 Remington Steele - 2.série - Eric Brown (Chris Gallen)
2009 Remington Steele - 3.série - Meeno Peluce (Jackie Crawford)
2009 Rodina Sopránů - 6.série - Robert Iler (A.J.Soprano)
2009-10 Síla lásky - 2.série (Miriam a Robert) - Sebastian Deyle (Maxim Klinker-Emden), Johannes Hauer (Ben Sponheim)
2009-10 Svatyně - 2. série - Ryan Kennedy (Darrin)
2009 Tajný deník call girl - 2.série - David Proud (Blake)
2009 Tráva - 5. série - Hunter Parrish (Silas Botwin)
2009 Zachraň mě - 5.série - Michael Zegen (Tommyho synovec Damien)
2009 Zeke a Luther - 1.série - Daniel Curtis Lee (Kojo)
2009-10 Zlatá sedmdesátá - 1.- 8.série - Ashton Kutcher (Michael Kelso)
2008 4400 [dabing Nova] - 1.- 2.série - Kaj-Erik Eriksen (Danny Farrell)
2008 24 hodin - 5.série - Brady Corbet (Derek Huxley)
2008 Báječní lidé - Ricky Mabe (Gideon Lustig) + (titulky)
2008 Beze stopy - 7.série - Patrick Carlyle (Tim), Kendall Schmidt (Shay Hanson)
2008 Death Note - Zápisník smrti (L / Ryuzaki]
2008 Eli Stone - 1.série - Ken Baumann (Peter Johnson)
2008 H2O - stačí přidat vodu - 2.série - Craig Horner (Ash Dove), Jamie Timony (Nate [2.2- 2.8.])
2008 Hannah Montana - 1.série - Andre Kinney (Cooper Montgomery)
2008 Moje rodina - 3.série - Matthew Ashforde (velký Michael), Jalaal Hartley (Alexi), Kristopher Milnes (Sophiin přítel)
2008 Mrtví jako já - 2.série - Steven Grayhm (Brennan)
2008 Odložené případy - 5.série - Andrew James Allen (Teddy Nimmo '94), Keith Britton (Jerry Wood '07), Matt Funke (Jerry Wood '98), Maestro Harrell (Terrance Carter '02), David Huynh (Billy Takahashi -1942-1944), Ryan Kelley (Curt Fitzpatrick), Jonathan Keltz (Dom Barron '63), Gregory Mikurak (Petey Murphy '97), Grant Alan Ouzts (JP Valentine '53), Christopher Shand (Jakob Beachy -2006, 2007)
2008 Odložené případy - 6.série - B.J. Britt (Tom 'The Breeze' Bernard '73), Cleavon McClendon (Darnell Brent '91), Dustin McKamie (Cyrus Brill '89)
2008 Plastická chirurgie s.r.o. - 4.série - John Hensley (Matt McNamara)
2008 - 9 Plastická chirurgie s.r.o. - 5.série - John Hensley (Matt McNamara)
2008 Pravěk útočí - 1.série - James Bradshaw (Duncan)
2008 Pravěk útočí - 2.série - James Bellamy (chlapec)
2008 Právo a pořádek - 5.série - John Cameron Mitchell (Eddie), Gary Joseph Thorup (Vaughan Prescott)
2008 Robin Hood - 2.série - Christian Cooke (Luke Scarlett)
2008 Roseanne - 7.- 9.série - Johnny Galecki (David Healey)
2008-09 Sběratelé kostí - 3.série - John Bobek (řidič), Adam Weisman (skejťák)
2008 Senzační Spider-man - Joshua Le Bar (Flash Thompson)
2008-09 Síla lásky - 1.série (Sladká Laura) - Sebastian Deyle (Maxim Klinker-Emden)
2008 Soudkyně Amy [dabing Hallmark] - 4.série - Justin Clark (David Nelson), Patrick Flueger (Mark Thurber), Glenndon Chatman (Darwin Fletcher), Jesse Plemons (James Franklin), Jonathan Togo (Charles 'DJ Dizz' Simbour)
2008 Soudkyně Amy - 6.série - Omid Abtahi (Reza Ajami), Mane Andrew (Leon), Will Collyer (Alex St. Clair), Kyle Gallner (Zachary Pettit), Saul Huezo (Anthony), Corey Jackson (Jeremy Burns), Allen Maldonado (Diesel), Jonathan Murphy (Martin Carroll), Dylan Purcell (Robbie Allen), Columbus Short (Thomas McNab)
2008 Štvanci - Dustin Milligan (Henry)
2008 Tráva - 4.série - Hunter Parrish (Silas Botwin)
2007 H2O - stačí přidat vodu - 1.série - Christopher Poree (Byron), Preston Forsyth (Lenny McCartney), Jamie Timony (Nate)
2007 Chameleon - 2.série - Brian Klugman (Timothy), Alex Nevil (komiksový odborník)
2007 Kriminálka Miami - 3.série - Alex Black (Christopher Owens)
2007 O.C. - 3.série - Ryan Donowho (Johnny Harper)
2007 Odložené případy - 3.série - Mane Andrew (Luther Bubley), Zachery Ty Bryan (Petey -1988), Taylor Handley (Steve Jablonsky), Garette Ratliff Henson (Jason Bowen), Sam Murphy (Eric Witt), Max Van Ville (Boris Litvak -1994), Michael Welch (Daniel Potter -1972)
2007 Odložené případy - 4.série - Greg Cipes (Greg Wells), Dee Jay Daniels (Terrell Pierce), Andy Fischer-Price (Huck Oberland -1964), Trent Gill (Tommy Dratton - 1988, Nathan Halliday (Maurice Hall), Thomas Kasp (Michael Ellis -2002), Ken Luckey (Casey Kale -1997), Jordan Potter (Michael Ellis -2006), Martin Spanjers (Davie '95)
2007 Policie New York - 9.série - Aaron Fors (Jake Dwyer), Cody Kasch (Josh Stover), Brian Klugman (Jerry Gaviola)
2007 Policie New York - 10.série - Laurence Cohen (Joseph Cowan)
2007 Právo a pořádek - 1.série - Alex Bess (Gregory Winters), Eugene Byrd (Tonel Otten), Justin Cozier (Franklin 'T-Ball' Howard), Enrique Munoz (Nicky Guzman)
2007 Právo a pořádek - 3.série - Stivi Paskoski (John Cook), Morgan Weisser (Leon Iliescu)
2007 Rodinná válka - 2.série - Rami Malek (Kenny)
2007 Tajemství nových dinosaurů - Jeffrey Watson (Chris Langhorn)
2007 Tráva - 3.série - Hunter Parrish (Silas Botwin)
2007 Zločiny ze sousedství - 2.série - Jared Hillman (David Stratton)
2006-08 Julie Lescautová - 6.série - Solayman Belmihoub (Karim), Jonathan Max Bernard (Thibault), Jean Vocat (Thimothé) + další role
2006 Kriminálka Miami - 2.série - Billy Kay (Wally Shmagin)
2006 O.C. - 2.série - Chris Carmack (Luke Ward), Benjamin McKenzie (Ryan Atwood [2.11 - 2.24])
2006 Rodinná válka - 1.série - Rami Malek (Kenny)
2006 Roseanne - 5.série - Max Brooks (zákazník Snarky), Johnny Galecki (David Healey), Mark Ballou (zákazník v Lunch Boxu), Brady Bluhm (Trick-or-Treater), Doug Fieger (Nick), Jake Pentland (poslíček s novinama), Michael Paul (Max)
2006 Roseanne - 6.série - Johnny Galecki (David Healey)
2006 Sedmé nebe - 1.- 10.série - David Gallagher (Simon Camden)
2006 Tráva - 1.- 2.série - Hunter Parrish (Silas Botwin)
2006 V utajení - 2.série - Luis Chávez (Khashul), Roscoe Myrick (teenager)
2006 Velká láska - 1.série - Kyle Gallner (Jason Embry)
2006 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti [dabing Nova] - 5.série - Spencer Treat Clark (Brian Coyle), Joseph Cross (Adam Nesbit), Nick Cubbler (Mitchell Edison), Patrick John Flueger (Aidan Connor), Elden Henson (Will Caray), Robert Iler (Troy Linsky), Andrew Steinmetz (Danny Healy), Joe Towne (Kyle Luhrmann), Jake Weary (Shane Madden)
2006 Zločiny ze sousedství - 1.série - Marshall Allman (Billy Hampton), Asher Monroe (Alex Towers), Zachary Ray Sherman (Patrick Leary), Erik Smith (Chuckie)
2006 Žena zákona [díly 27-33] - Romaric Perche (Nicolas Florent),
2005 Plastická chirurgie s.r.o. - 1.- 2.série - John Hensley (Matt McNamara)
2005 Deadwood - Greg Cipes (Miles Anderson)
2004 O.C. - 1.série - Chris Carmack (Luke Ward)
2004 Oliver Beene - 1.-2.série - Andrew Lawrence (Tayler Mark Beene)
2004 Rodina Sopránů - 4.- 5.série - Robert Iler (A.J.Soprano)
2003 Beverly Hills 90210 - 10.série - Gili Lang (Michael)
2003 Diagnóza vražda - 4.série - Reggie Lee (Kim Ho)
2003 Kachorra - Emiliano Fernández (Pitu)
2003 Přestávka - Ryan O'Donohue (Randall Weems)
2003 Žena zákona [díly 19-26] - Teddy Beaudoin (Nicolasův kamarád), Joffrey Farroux (Florian), Geoffrey Sauveaux (Julien Baselli), Arthur Remy-Pestel (Laurent)
2002 Cesta vzhůru - Kyle Downes (Ezra Friedken)
2002 Krajní meze - 5.série - Will Sanderson (Nelson Tyler)
2002 Medicopter 117 - 3.série - Michael Steinocher (Max Kilian)
2002 Mladý Indiana Jones: První dobrodružství [dabing Nova] - Ashley Walters (Omar)
2002 Mladý Indiana Jones: Žízeň po životě [dabing Nova] - Isaac Senteu Supeyo (Meto)
2002 Mladý Indiana Jones: Cesta za světlem [dabing Nova] - Hemanth Rao (Krishnamurti)
2002 Navarro: Intriky - Lokman Nalcakan (Karim Boaffia)
2001 Julie Lescautová - 3.série - Charles Kepinski (Jéróme Kaplan)
2001 Medicopter 117 - 1.série - Philipp Stark (Leo Ortner)
2001 Medicopter 117 - 2.série - Robert Grober (Alexander)
2001 Puma - Bojovník s dobrým srdcem - Daniel Fripan (Kevin)
2001 Roswell - 1.série - Adam Weisman (nedospělý turista)
2001 Xena - 5.série - Nicko Vella (Solan)
2001 Žena zákona [díly 15-18] - Romaric Perche (Nicolas Florent)
2000-01 Ally McBealová - 3.série - Keegan de Lancie (Kirby Gallin)
2000 Černý anděl - 1.série - James Kirk (mladý Ben)
2000 Klaun - 1.série - Marlon Kittel (Krüger), Johannes Stevens (Kevin Dorn)
2000-02 Pokémon - Tomokazu Seki (Tracey Sketchit)
2000 Žena zákona [díly 10-14] - Marc-Etienne Bardela (Florian), Kevin Miranda (Manu), Romaric Perche (Nicolas Florent [13-14])
200x S Club 7 v L.A. - David Sanders (Albert)
200x Zóna soumraku - Jaren Brandt Bartlett (Sean MacIntosh), Sam MacMillan (nový Sean)
1999 Oddělení vražd - Evan Sheaves (Nicolas 'Trog' Andrea)
1999 Okouzlení - 1.série (Shoshi)
1999-2000 Star Trek: Nová generace - 6.série - David Birkin (mladý Jean-Luc Picard)
1999 Strážci vesmíru - Matthew Sakimoto (mladý Adam)
1999 Tarzanova neuvěřitelná dobrodružství (Sipho)
1999 To je vražda, napsala - 9.série - Neil Patrick Harris (Tommy Remsen)
1999 Věřte nevěřte - 1.série - Jordan Warkol ( Danny), Caleb White (Brent),
1999 Věřte nevěřte - 2.série - Sam Gifaldi (Stevie Hansen), Courtland Mead ( Randy)
1999 Žena zákona [díly 1-9] - Erwan Demaure (Luc Richer), Julien Naccache (Julien Riviére), Romaric Perche (Nicolas Florent [6-9])
1998 Brutální Nikita - 1.série - Austin Di Iulio (Jericův syn), Noah Reid (Kyle)
1998 Doktorka Quinnová - 5.- 6.série - Shawn Toovey (Brian Cooper)
1998 Krok za krokem - 6.série - Josh Byrne (Brendan Lambert)
1998 Pensacola - Zlatá křídla - 1.série - Adam Wylie (Casey Hunt)
1998 Sněžná řeka: Sága rodu Mcgregorů - 3.série - Daniel Daperis (Josh Turner / McGregor)
1998 Vládci kouzel 2: Země dračího pána - Leonard Fung (Sun), Ian Welbourne (kluk)
1997 ALF - 4.série - Benji Gregory (Brian Tanner)
1997 Doktorka Quinnová - 4.série - Shawn Toovey (Brian Cooper)
1997 Jake a Tlusťoch - 4.série - Glenn Walker Harris Jr. (Bill Fromer), Barry O'Neill (Keith Garraty)
1997 Krok za krokem - 4.- 5.série - Josh Byrne (Brendan Lambert)
1997 Kung Fu: Legenda pokračuje - 3.série - John White (Ricki Nillson [3×11])
1997 Melrose Place - 4.série - Robert Bishop (Taylor)
1997 Můj přítel delfín - 1.- 3.série - Tommy Norden (Buddy Ricks)
1997 Neuvěřitelné příběhy – 1.série - Gary Coleman (Arnold Jackson), David Friedman (Jonathan - 12 let), Lukas Haas (Brian Globe), Taliesin Jaffe (Scott), Joshua Rudoy (Dennis)
1997 Neuvěřitelné příběhy – 2.série - Ian Fried (Randy Lewise), Jake Hart (Jonah Kelly), Taliesin Jaffe (Mark), Justin Mooney (Bobby)
1997 Star Trek: Nová generace - 4.série - David Birkin (René Picard), Cory Danziger (Jake Potts), Chris Demetral (Jean-Luc Riker / Ethan), Jon Paul Steuer (Alexander Rozhenko)
1997-99 Star Trek: Nová generace - 5.série - Brian Bonsall (Alexander Rozhenko), Max Supera (Patterson Supera)
1997 Vládci kouzel - Erlan Buchan (Jal), Sebastian Huber (Ben)
1996 Doktorka Quinnová - 3. série - Shawn Toovey (Brian Cooper)
1996 Komisař Moulin: Bílé slzy - Imed Ben Hadj (chlapec)
1996-97 Sněžná řeka: Sága rodu Mcgregorů - 2.série - Daniel Daperis (Josh Turner)
1996 Star Trek: Nová generace - 2.série - R.J. Williams (Ian Andrew Troi)
1996 Star Trek: Nová generace - 3.série - Gabriel Damon (Jeremy Aster)
199x Akta X [dabing VHS] - Jeff Gulka (Gibson Praise)
199x Freddyho noční můry - Brian Beck (Ricky) + další role
199x-200x Tak jde čas - Erik von Detten (Nicholas Alamain)

MINISÉRIE:
2017 Seal Team 6 - Tyler Chase (Kashif), Michael Provost (Justin)
2017 Teroristé hákové kříže - NSÚ - Ben Münchow (Tilo)
2016 Kořeny - Kelvin Harrison Jr. (Winslow)
2016 Vesmírná loď Ascension - Sebastian Pigott (Bobby Rawles)
2015 Mořský vlk [dabing TV Barrandov] - Scotty Cook (Harrison)
2014 Bílá královna - Simon Ginty (Jan Rivers)
2014 Olive Kitteridgeová - Cory Michael Smith (Kevin Coulson)
2013-14 Vyšší a nižší společnost - 1. - 2.série - Nico Mirallegro (Johny Proude)
2010 Pacific - Joseph Mazello (Eugene B. Sledge)
2009 Kryštof Kolumbus [dabing Prima] - Claudio Aliotti (Diego jako dospělý), Scott Coffey (Vallejo) + další role
2008 John Adams - Harry Zittel (Hugh Montgomery)
2006 Fabrika na oficíry - Wolfram Teufel (praporčík Kramer)
2001 Attila - Rollo Weeks (mladý Attila)
2000 Tajemství Sahary - Itaco Nardulli (Kerim)
1998 Moby Dick / Moby Dick - bílá velryba [dabing VHS] - Norman D Golden II (Pip)

DOKUMENTY:
2017 Digitální revoluce - Edward Snowden + další
2016 Violetta: Cesta na vrchol - Diego Dominguez Llort

REALITY SHOW:
2017 Kdo přežije - 26.série (Caramoan) - Erik Reichenbach
2016 Mistři aukcí - 4.- 5.série - Allen Lee Haff
2015 Jak přežít na Aljašce - 2.série - Thomas Ginn
2015 Na kole z Berlína do Šanghaje - Paul Hoepner
2015 Škola pro mariňáky - Richard Davidson (rekrut), Ben Lyon (rekrut), Sherif Seda (rekrut) + další
2013-14 Amerika má talent - 8.série - Nick Cannon
2013 Kdo přežije - 6.série (Amazonie) - Ryan Aiken
2013 Kdo přežije - 21.série (Nikaragua) - Shannon Elkins
2013 Mistři aukcí - 1.- 3.série - Allen Lee Haff
2012 Amazing Race: O milion kolem světa - 9.série - Tyler
2011 Kdo přežije - 16.série (Mikronésie) - Erik Reichenbach

JINÉ:
2015 Moje postava & já - Diego Dominguez Llort (Diego)
2015 Violetta: Nový sen (Nové písničky) - Diego Dominguez Llort (sám sebe / Diego)
201× Teleshopping BCTV - Active Posture, Blanko Pure Comfort, Click & Care (tv hostitel), Comfy Socks, Copper Chef, Dash Cam pro (Chris + další, komentář), Diamond Vision HD (tv hostitel), Dutch Glow, Hydroblast Pro, Insta Life - Jason Jaeger (chiropraktik), Nutri Express, Perfect View, Polaryte HD - Jeff Mark, Puripod, Scratch Aide, Smart Ding, Spray Secure, Starlyf Cyclonic Broom, Statikflex, Stop Grey Hair, Tone Tee, Total Crunch, Ultramaxx - Ángel Giménez (výživový poradce), VCloud Steamer, Wizzit titanium, Xtreme Power Belt
201× Piccolinis od Buitoni (Marcello)
201× Poštovní spořitelna
ethan77
 
Příspěvky: 276
Registrován: 16 bře 2011 18:11

Zpět na P-T - Profily dabérů a režisérů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály