Tvůrčí skupina Josefa Petráska

Tvůrčí skupina Josefa Petráska

Příspěvekod filip » 22 úno 2009 23:00

Obrázek

Adresa: Olšany 202/5, 251 01 Říčany

Zakladatel: Josef Petrásek
Vznik: 1.1.1993
Web: www.dubbing.cz
Facebook: https://www.facebook.com/vyrobila-Tv%C5 ... 2/?fref=ts

Popis:
Tvůrčí skupina Josefa Petráska neboli PO.ET.A byla založena Josefem Petráskem a je stálicí na místním trhu. Nejde přímo o dabingové studio, ale o produkční firmu, která zadává práci externím studiím. Zpočátku PO.ET.A veškeré své práce zadávala Studiu Budíkov v Mnichovicích. V současné době se natáčejí dabingy pro PO.ET.U ve studiu Pro-Time v Praze-Řeporyjích a ve studiu MovieSound v Mnichovicích.

1993 - Práce na prvních dabinzích ve studiu Budíkov
1995 - Poprvé se objevuje slovní seskupení v titulkách: Tvůrčí skupina Josefa Petráska
2004 - Začíná postupný přechod ze studia Budíkov do studia Pro-Time
2009 - První dabingy natáčené i ve studiu MovieSound

Vyrábí se zde pravidelně dabingy pro home video pro velké distribuční společnosti jako jsou Warner, Universal, Paramount či Disney, ale rovněž i pro menší distributory s nezávislými filmy. Tato produkční společnost také obstarává výrobu dabingů pro televize - pro kanály Film+, výrobu televizních a radiových spotů. V poslední době také mají na starost natáčení dabingů pro kina. Tvůrčí skupina Josefa Petráska v poslední době rovněž obstarává české podtitulky pro kinové filmy.

2010 - Cena Františka Filipovského - Mistr a Markétka
Za mimořádné dabingové zpracování televizních nebo filmových snímků různých žánrů včetně tvorby animované a dětské.

PRO-TIME (2003-teď):
FILMY:
2017 11:14
2017 Annabelle 2: Zrození zla (režie Luděk Koutný)
2017 Batman a Harley Quinn (režie Luděk Koutný)
2017 Brána válečníků (režie Luděk Koutný)
2017 Collateral Beauty: Druhá šance (režie Martin Těšitel)
2017 DC Superhrdinky: Intergalaktické hry (režie Veronika Veselá)
2017 Den patriotů (režie Veronika Veselá)
2017 Detour (režie Martin Těšitel)
2017 Dívka ve vlaku (režie Veronika Veselá)
2017 Dobré manželství (režie Veronika Veselá)
2017 Dunkerk (režie Martin Těšitel)
2017 Esa z pralesa (režie Veronika Veselá)
2017 Future Sport
2017 Ghost in the Shell (režie Jiří Balcárek)
2017 Hladina adrenalinu
2017 Chatrč (režie Luděk Koutný)
2017 John Wick 2 (režie Veronika Veselá)
2017 Kong: Ostrov lebek (režie Luděk Koutný)
2017 Král Artuš: Legenda o meči (režie Jiří Balcárek)
2017 Kruhy (režie Lucie Petra Svobodová)
2017 La La Land (režie Veronika Veselá)
2017 LEGO DC Superhrdinky: Brain Drain (režie Luděk Koutný)
2017 Lego Scooby-Doo: Případ pirátského pokladu (režie Luděk Koutný)
2017 Loupež ve velkém stylu (režie Veronika Veselá)
2017 Mladí Titáni: Jidášova smrt (režie Luděk Koutný)
2017 Modlitba lovce (režie Martin Těšitel)
2017 Monster Trucks (režie Martin Těšitel)
2017 Můj nejlepší přítel
2017 Nenarozený
2017 Pařba o Vánocích (režie Martin Těšitel)
2017 Pes ro(c)ku (režie Jiří Balcárek)
2017 Pobřežní hlídka (režie Martin Těšitel)
2017 Pod rouškou noci (režie Luděk Koutný)
2017 Podvodníci
2017 Poslední tvář (režie Martin Těšitel)
2017 Překvápko (režie Martin Těšitel)
2017 Příšerákovi (režie Jiří Balcárek)
2017 Příšerky pod hladinou (režie Jiří Balcárek)
2017 Santa je pořád úchyl (režie Jiří Balcárek)
2017 Světák
2017 Světlo mezi oceány (režie Veronika Veselá)
2017 Tom a Jerry: Willy Wonka a továrna na čokoládu (režie Veronika Veselá)
2017 Valerián a město tisíce planet (režie Jiří Balcárek)
2017 Vesmír mezi námi (režie Martin Těšitel)
2017 Volání netvora: Příběh života (režie Martin Kot)
2017 Vzpomínky na válku
2017 xXx: Návrat Xandera Cage (režie Jiří Balcárek)
2017 Zakladatel (režie Veronika Veselá)
2017 Zlato (režie Luděk Koutný)
------
2016 13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (režie Martin Těšitel)
2016 Adrenalin: Předběhni smrt (režie Luděk Koutný)
2016 Americká idyla (režie Martin Těšitel)
2016 Anomalisa (režie Lucie Petra Svobodová)
2016 Ave, Caesar! (režie Martin Těšitel)
2016 Bella a Sebastián: Dobrodružství pokračuje (režie Zdeněk Gawlik)
2016 Ben Hur (režie Luděk Koutný)
2016 Blair Witch (režie Luděk Koutný)
2016 Bohové Egypta (režie Jiří Balcárek)
2016 Boj za svobodu (režie Lucie Petra Svobodová)
2016 Bunraku (režie Michal Michálek)
2016 Café society (režie Veronika Veselá)
2016 Centrální inteligence (režie Martin Těšitel)
2016 Criminal: V hlavě zločince (režie Jiří Balcárek)
2016 Čarodějnice (režie Veronika Veselá)
2016 D'Artagnanova dcera (režie Jiří Balcárek)
2016 Děda je lotr (režie Veronika Veselá)
2016 Deepwater Horizon: Město v plamenech (režie Jiří Balcárek)
2016 Dohola (režie Luděk Koutný)
2016 Dokonalý šéf (režie Veronika Veselá)
2016 Dvakrát do stejné řeky (režie Luděk Koutný)
2016 Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (režie Veronika Veselá)
2016 Infiltrátor (režie Veronika Veselá)
2016 Já, kocour (režie Jiří Balcárek)
2016 Jack Reacher: Nevracej se (režie Jiří Balcárek)
2016 Jak přežít single (režie Jiří Balcárek)
2016 Jako ty (režie Luděk Koutný)
2016 Jason Bourne (režie Luděk Koutný)
2016 Keanu - Kočičí gangsterka (režie Jiří Balcárek)
2016 Kolonie (režie Martin Těšitel)
2016 Král Rybář (režie Luděk Koutný)
2016 Krampus: Táhni k čertu (režie Luděk Koutný)
2016 Krásné dny v Aranjuez (režie Veronika Veselá)
2016 Legenda o Tarzanovi (režie Lucie Petra Svobodová)
2016 Lego DC Super hrdinové: Vesmírný souboj (režie Luděk Koutný)
2016 Lego Scooby-Doo: Strašidelný Hollywood (režie Luděk Koutný)
2016 Léto All Exclusive (režie Jiří Balcárek)
2016 Matky na tahu (režie Veronika Veselá)
2016 Milenci těch druhých (režie Veronika Veselá)
2016 Nadaný žák (režie Luděk Koutný)
2016 Návštěvníci 3: Revoluce (režie Jiří Balcárek)
2016 Nejkrásnější den (režie Jiří Balcárek)
2016 Nemilosrdní (režie Martin Těšitel)
2016 Nerve: Hra o život (režie Martin Kot)
2016 Než jsem tě poznala (režie Luděk Koutný)
2016 Noční jízda (režie Luděk Koutný)
2016 Očista: Volební rok (režie Michal Michálek)
2016 Oko v oblacích (režie Luděk Koutný)
2016 Oslněni sluncem (režie Luděk Koutný)
2016 Osvoboditel (režie Jiří Balcárek)
2016 Otcové a dcery (režie Veronika Veselá)
2016 Poldův švagr (režie Jiří Balcárek)
2016 Policajt ze školky 2 (režie Luděk Koutný)
2016 Provinění (režie Martin Těšitel)
2016 Půlnoční dítě (režie Luděk Koutný)
2016 Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek (režie Jiří Balcárek)
2016 Scooby-Doo & WWE: Prokletí Speed Démona (režie Luděk Koutný)
2016 Sicario: Nájemný vrah (režie Lucie Petra Svobodová)
2016 Síla života (režie Veronika Veselá)
2016 Skiptrace (režie Veronika Veselá)
2016 Sousedi 2 (režie Miriam Chytilová)
2016 Spojenci (režie Jiří Balcárek)
2016 Správní chlapi (režie Martin Těšitel)
2016 Sully: Zázrak na řece Hudson (režie Jiří Balcárek)
2016 Star Trek: Do neznáma (režie Bohdan Tůma)
2016 Šéfka (režie Luděk Koutný)
2016 Šprti na tahu (režie Veronika Veselá)
2016 Tom a Jerry: Návrat do země Oz (režie Veronika Veselá)
2016 Trable o Vánocích (režie Veronika Veselá)
2016 Týpci a zbraně (režie Luděk Koutný)
2016 Ulice Cloverfield 10 (režie Martin Těšitel)
2016 Už je tady zas (režie Veronika Veselá)
2016 Vítejte ve Wellville (režie Luděk Koutný)
2016 V srdci moře (režie Luděk Koutný)
2016 Výtah smrti (režie Luděk Koutný)
2016 V zajetí démonů 2 (režie Miriam Chytilová)
2016 Zhasni a zemřeš (režie Veronika Veselá)
2016 Zoolander 2 (režie Michal Michálek)
2016 Zúčtování (režie Jiří Balcárek)
------
2015 33 životů (režie Martin Těšitel)
2015 96 hodin: Zúčtování (režie Jiří Balcárek)
2015 Americký sniper (režie Martin Těšitel)
2015 Asterix: Sídliště bohů (režie Jiří Balcárek)
2015 Batman proti Robinovi (režie Luděk Koutný)
2015 Bez kalhot XXL (režie Luděk Koutný)
2015 Big Eyes (režie Martin Těšitel)
2015 Bláznivá dovolená (režie Martin Kot)
2015 Brána temnoty (režie Jiří Balcárek)
2015 Cena moci (režie Jiří Balcárek)
2015 Cesta (režie Martin Kot)
2015 Cesta na měsíc (režie Jiří Balcárek)
2015 Co jsme komu udělali? (režie Veronika Veselá)
2015 Creed (režie Martin Těšitel)
2015 Dáma ve zlatém (režie Jiří Balcárek)
2015 Dánská dívka (režie Luděk Koutný)
2015 Dejte mi pokoj! (režie Miriam Chytilová)
2015 Den blbec (režie Martin Kot)
2015 Ďábelská posedlost (režie Martin Kot)
2015 Everest (režie Luděk Koutný)
2015 Ex Machina (režie Luděk Koutný)
2015 Focus (režie Martin Těšitel)
2015 Frankie & Alice (režie Veronika Veselá)
2015 Hacker (režie Jiří Balcárek)
2015 Hrdina Max (režie Jiří Balcárek)
2015 Igor (režie Jiří Balcárek)
2015 Interstellar (režie Luděk Koutný)
2015 Iracionální muž (režie Veronika Veselá)
2015 Jimi: Hvězda stoupá vzhůru (režie Luděk Koutný)
2015 Jupiter vychází (režie Jiří Balcárek)
2015 Kámoš na pořád (režie Martin Kot)
2015 Kluk od vedle (režie Veronika Veselá)
2015 Kód Enigmy (režie Martin Těšitel)
2015 Králové hor (režie Zdeněk Mahdal)
2015 Krvavé peníze (režie Martin Těšitel)
2015 Krycí jméno U.N.C.L.E. (režie Jiří Balcárek)
2015 Ladíme 2 (režie Jiří Balcárek)
2015 Láska po anglicku (režie Martin Těšitel)
2015 Láska přichází zvolna (režie Veronika Veselá)
2015 Ledová sezóna (režie Jiří Balcárek)
2015 Lego: DC - Liga spravedlivých vs Bizarro (režie Luděk Koutný)
2015 Lepší teď než nikdy (režie Veronika Veselá)
2015 Liga spravedlivých: Bohové & monstra (režie Luděk Koutný)
2015 Looney Tunes: Králíkův útěk (režie Luděk Koutný)
2015 Mapy ke hvězdám (režie Jiří Balcárek)
2015 Mea Culpa (režie Miriam Chytilová)
2015 Mercy (režie Martin Těšitel)
2015 Město 44 (režie Martin Těšitel)
2015 Miluj souseda svého (režie Veronika Veselá)
2015 Mission Impossible – Národ grázlů (režie Bohdan Tůma)
2015 Nebezpečné pokušení (režie Veronika Veselá)
2015 Nekřič a toč (režie Veronika Veselá)
2015 Nesmrtelný (režie Luděk Koutný)
2015 Nezlomný (režie Bohdan Tůma)
2015 Noční běžec (režie Jiří Balcárek)
2015 Padesát odstínů šedi (režie Jiří Balcárek)
2015 Pár nenormálních aktivit 2 (režie Luděk Koutný)
2015 Pěsti ze železa 2 (režie Jiří Balcárek)
2015 Poslední šance na pomstu (režie Luděk Koutný)
2015 Purpurový vrch (režie Jiří Balcárek)
2015 Rezistence (režie Veronika Veselá)
2015 Rychle a zběsile 7 (režie Bohdan Tůma)
2015 San Andreas (režie Jiří Balcárek)
2015 Santa (režie Luděk Koutný)
2015 Sázka na nejistotu (režie Martin Kot)
2015 Scooby-Doo a skupina Kiss (režie Luděk Koutný)
2015 Scooby Doo: Měsíční nestvůra vylézá (režie Luděk Koutný)
2015 Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (režie Veronika Veselá)
2015 Skrytá vada (režie Jiří Balcárek)
2015 Spása (režie Luděk Koutný)
2015 Stážista (režie Jiří Balcárek)
2015 Steve Jobs (režie Jiří Balcárek)
2015 Šibenice (režie Jiří Balcárek)
2015 Šílenství Debory Loganové (režie Martin Těšitel)
2015 Šílený Max: Zběsilá cesta (režie Jiří Balcárek)
2015 Temné kouty (režie Veronika Veselá)
2015 Terminator Genisys (režie Jiří Balcárek)
2015 The Gambler (režie Veronika Veselá)
2015 Tom a Jerry: Špionská mise (režie Veronika Veselá)
2015 U moře (režie Martin Kot)
2015 Válečná banda (režie Luděk Koutný)
2015 Věčně mladá (režie Veronika Veselá)
2015 Vincentův svět (režie Martin Těšitel)
2015 Vítězství je naše (režie Jiří Balcárek)
2015 Všemocný Batman: Zvířecí instinkty (režie Luděk Koutný)
2015 Vykolejená (režie Veronika Veselá)
2015 Zocelovací kúra (režie Veronika Veselá)
2015 Železná srdce (režie Bohdan Tůma)
2015 Žena v černém 2: Anděl smrti (režie Jiří Balcárek)
2015 Život naruby (režie Luděk Koutný)
------
2014 3 dny na zabití (režie Luděk Koutný)
2014 300: Vzestup říše (režie Bohdan Tůma)
2014 Annabelle (režie Veronika Veselá)
2014 Anomálie (režie Jiří Balcárek)
2014 Bella a Sebastián (režie Zdeněk Gawlik)
2014 Bez návodu (režie Jiří Balcárek)
2014 Blondýna na předpis (režie Luděk Koutný)
2014 Byzantium (režie Martin Kot)
2014 Co by kdyby (režie Jiří Balcárek)
2014 Čínský zvěrokruh (režie Jiří Balcárek)
2014 Dom Hemingway (režie Veronika Veselá)
2014 Dovolená za trest (režie Jiří Balcárek)
2014 Drákula: Neznámá legend (režie Lucie Petra Svobodová)
2014 Flintstoneovi & WWE: Mela doby kamenné (režie Luděk Koutný)
2014 Get on Up - Příběh Jamese Browna (režie Zdeněk Gawlik)
2014 Godzilla (režie Zdeněk Gawlik)
2014 Chlapectví (režie Jiří Kvasnička)
2014 Jack Ryan: V utajení (režie Jiří Balcárek)
2014 Jersey Boys (režie Luděk Koutný)
2014 Jízda švárů (režie Jiří Balcárek)
2014 Joe (režie Jiří Balcárek)
2014 Komorník (režie Veronika Veselá)
2014 Král Škorpion: Cesta za mocí (režie Bohdan Tůma)
2014 Léto v únoru (režie Luděk Koutný)
2014 Liga Spravedlivých: Trůn Atlantidy (režie Luděk Koutný)
2014 Lucy (režie Martin Kot)
2014 Mafiánovi (režie Jiří Balcárek)
2014 Manželská rána (režie Veronika Veselá)
2014 Mariňák 2: Bitevní pole (režie Jiří Balcárek)
2014 Můj přítel delfín 2 (režie Lucie Petra Svobodová)
2014 Muž taiči (režie Jiří Balcárek)
2014 Na hraně zítřka (režie Zdeněk Gawlik)
2014 Na život a na smrt (režie Jiří Balcárek)
2014 Navždy (režie Miriam Chytilová)
2014 Nejvyšší nabídka (režie Jiří Balcárek)
2014 Nekonečná láska (režie Martin Kot)
2014 Očista: Anarchie (režie Michal Michálek)
2014 Odpad (režie Lucie Petra Svobodová)
2014 Paranormal Activity: Prokletí (režie Jiří Balcárek)
2014 Philomena (režie Jiří Balcárek)
2014 Pod zemí (režie Luděk Koutný)
2014 Policajt maniak (režie Jiří Balcárek)
2014 Pošťák Pat (režie Jiří Balcárek)
2014 Prodloužený víkend (režie Jiří Balcárek)
2014 Scooby Doo: Záhada kolem Wrestlemánie (režie Zbyšek Horák)
2014 Soudce (režie Veronika Veselá)
2014 Sousedi (režie Miriam Chytilová)
2014 Sprosťárny (režie Jiří Fidler)
2014 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel (režie Jiří Balcárek)
2014 Šofér (režie Jiří Balcárek)
2014 Tammy (režie Jiří Balcárek)
2014 Teorie všeho (režie Jiří Balcárek)
2014 Tom a Jerry: Santovi pomocníci (režie Veronika Veselá)
2014 V oku tornáda (režie Veronika Veselá)
2014 Všechny cesty vedou do hrobu (režie Jiří Balcárek)
2014 Zachraňte pana Bankse (režie Jiří Balcárek)
2014 Zimní příběh (režie Jiří Balcárek)
2014 Zpátky do ringu (režie Bohdan Tůma)
2014 Zprávař 2 - Legenda pokračuje (režie Lucie Petra Svobodová)
------
2013 42 (režie Martin Kot)
2013 Čtyřicítka na krku (režie Miriam Chytilová)
2013 Expendables: Postradatelní (režie Zdeněk Podhůrský)
2013 GAL (režie Jiří Balcárek)
2013 Gangster Squad – Lovci mafie (režie Jiří Balcárek)
2013 G.I. Joe 2: Odveta (režie Jiří Balcárek)
2013 Gravitace (režie Antonín Navrátil)
2013 Hamilton: Pokud jde o vaši dceru (režie Jiří Balcárek)
2013 Chuckyho kletba (režie Miriam Chytilová)
2013 Jako za starejch časů (režie Jiří Balcárek)
2013 Jasmíniny slzy (režie Veronika Veselá)
2013 Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (režie Jiří Balcárek)
2013 Kick-Ass 2 (režie Veronika Veselá)
2013 Kouzelníci (režie Jiří Balcárek)
2013 Královský víkend (režie Jiří Balcárek)
2013 Lásky čas (režie Jiří Balcárek)
2013 LEGO Batman: Superhrdinové se spojili (režie Zbyšek Horák)
2013 Mama (režie Jiří Balcárek)
2013 Millerovi na tripu (režie Jiří Balcárek)
2013 Mrtví a neklidní (režie Martin Těšitel)
2013 Muž z oceli (režie Jiří Balcárek)
2013 Nadějné vyhlídky (režie Miroslav Saic)
2013 Návrat na zapomenutý ostrov (režie Lucie Petra Svobodová)
2013 Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese (režie Zdeněk Gawlik)
2013 Neváhej a zavolej… (režie Miriam Chytilová)
2013 Nevědomí (režie Bohdan Tůma)
2013 Očista (režie Veronika Veselá)
2013 Pařba na třetí (režie Miriam Chytilová)
2013 Pekelná jízda (režie Miroslav Saic)
2013 Pěsti ze železa (režie Jiří Balcárek)
2013 Policajt na odpis (režie Jiří Balcárek)
2013 Pot a krev (režie Jiří Balcárek)
2013 Pravidla mlčení (režie Jiří Balcárek)
2013 Příběh mého syna (režie Jiří Balcárek)
2013 Před půlnocí (režie Martin Kot)
2013 Riddick (režie Jiří Balcárek)
2013 Rivalové (režie Marek Libert)
2013 Rychle a zběsile 6 (režie Bohdan Tůma)
2013 Řežba v Tombstone (režie Jiří Balcárek)
2013 Sága: Prokletí stínů (režie Miroslav Saic)
2013 Sedm psychopatů (režie Martin Kot)
2013 Snajpr (režie Jiří Kvasnička)
2013 Star Trek: Do temnoty (režie Bohdan Tůma)
2013 Světová válka Z (režie Jiří Balcárek)
2013 U Konce světa (režie Václav Knop)
2013 V zajetí démonů (režie Miriam Chytilová)
2013 Velký Gatsby (režie Václav Knop)
2013 Vše je ztraceno (režie Jiří Balcárek)
2013 Z cizího krev neteče (režie Jiří Kvasnička)
2013 Závod s časem (režie Veronika Veselá)
------
2012 13 samurajů (režie Jiří Balcárek)
2012 2 dny v New Yorku (režie Veronika Veselá)
2012 96 hodin: Odplata (režie Jiří Balcárek)
2012 Albatros (režie Lucie Petra Svobodová)
2012 Albert Nobbs (režie Veronika Veselá)
2012 Anna Frank (režie Lucie Petra Svobodová)
2012 Anna Karenina (režie Lucie Petra Svobodová)
2012 AO Poslední neandrtálec (režie Jiří Balcárek)
2012 Argo (režie Jiří Kvasnička)
2012 Ať vejde ten pravý (režie Miriam Chytilová)
2012 Až vyjde měsíc (režie Jiří Balcárek)
2012 Bez dechu (režie Jiří Balcárek)
2012 Bez kalhot (režie Jiří Kvasnička)
2012 Bitevní loď (režie Martin Kot)
2012 Bláznivý (režie Jiří Balcárek)
2012 Blue Valentine (režie Veronika Veselá)
2012 Bourneův odkaz (režie Filip Jančík)
2012 Catch .44 (režie Jiří Balcárek)
2012 Colombiana (režie Veronika Veselá)
2012 Den zrady (režie Jiří Kvasnička)
2012 Diktátor (režie Veronika Veselá)
2012 Divoši (režie Zdeněk Gawlik)
2012 Doktor Strange (režie Zbyšek Horák)
2012 Dům na konci ulice (režie Luděk Koutný)
2012 Ďábel v těle (režie Veronika Veselá)
2012 Hněv Titánů (režie Martin Kot)
2012 J. Edgar (režie Jiří Balcárek)
2012 Jack Reacher: Poslední výstřel (režie Jiří Balcárek)
2012 Jeden den (režie Miriam Chytilová)
2012 John Carter: Mezi dvěma světy (režie Bohdan Tůma)
2012 Kličko (režie Antonín Navrátil)
2012 Kontraband (režie Zdeněk Gawlik)
2012 Krásné lži (režie Jiří Kvasnička)
2012 Kůže, kterou nosím (režie Zdeněk Gawlik)
2012 Ladíme! (režie Jiří Balcárek)
2012 Let (režie Martin Kot)
2012 Loď lásky (režie Veronika Veselá)
2012 LOL (režie Jiří Balcárek)
2012 Lovci bankovek (režie Jiří Balcárek)
2012 Máme rádi velryby (režie Jiří Balcárek)
2012 Méďa (režie Jiří Balcárek)
2012 Milostný osud (režie Jiří Balcárek)
2012 Mission Impossible - Ghost Protocol (režie Bohdan Tůma)
2012 Mnich (režie Jiří Kvasnička)
2012 Moje krásná učitelka (režie Miriam Chytilová)
2012 Muž na hraně (režie Martin Kot)
2012 Nahlas a naplno (režie Miriam Chytilová)
2012 Nejrychlejší (režie Zdeněk Mahdal)
2012 Není kam utéct (režie Martin Kot)
2012 Neobyčejný život Timothy Greena (režie Miriam Chytilová)
2012 Nepřítel pod ochranou (režie Zbyšek Horák)
2012 Neuvěřitelně hlasitě & nesmírně blízko (režie Jiří Balcárek)
2012 Nezvaní hosté (režie Jiří Balcárek)
2012 O myšce a medvědovi (režie Zdeněk Gawlik)
2012 Pán prstenů (režie Miriam Chytilová)
2012 Paranormal Activity 4 (režie Jiří Balcárek)
2012 Píseční žraloci (režie Jiří Balcárek)
2012 Policajt v Beverly Hills (režie Jiří Balcárek)
2012 Prázdniny za všechny prachy (režie Miriam Chytilová)
2012 Problém s dráhou letu (režie Jiří Balcárek)
2012 Prci, prci, prcičky: Školní sraz (režie Lucie Petra Svobodová)
2012 Projekt X (režie Jiří Kvasnička)
2012 Přizdis*áči (režie Jiří Balcárek)
2012 Půlnoc v Paříži (režie Jiří Balcárek)
2012 Radostná událost (režie Jiří Kvasnička)
2012 Rock of Ages (režie Jiří Balcárek)
2012 Rumový deník (režie Veronika Veselá)
2012 Safe (režie Bohdan Tůma)
2012 Sherlock Holmes: Hra stínů (režie Jiří Kvasnička)
2012 Slečna nebezpečná (režie Veronika Veselá)
2012 Strom života (režie Jiří Balcárek)
2012 Šťastný Nový rok (režie Jiří Balcárek)
2012 Superman vs. Elita (režie Zbyšek Horák)
2012 Talisman (režie Hana Krtičková)
2012 Temné stíny (režie Veronika Veselá)
2012 Temný příliv (režie Martin Kot)
2012 Temný rytíř povstal (režie Martin Kot)
2012 Teror (režie Martin Kot)
2012 Tisíc slov (režie Jiří Balcárek)
2012 Tohle je ráj (režie Veronika Veselá)
2012 Útěk z MS-1 (režie Jiří Balcárek)
2012 V tátově stínu (režie Jiří Balcárek)
2012 Válečný kůň (režie Antonín Navrátil)
2012 Věc: Počátek (režie Antonín Navrátil)
2012 Vendeta (režie Jiří Balcárek)
2012 Vetřelci (režie Jiří Balcárek)
2012 Vlkodlak: Bestie mezi námi (režie Jiří Kvasnička)
2012 Volte mě! (režie Veronika Veselá)
2012 Vražedná dohoda (režie Zdeněk Gawlik)
2012 Vrtěti ženou (režie Veronika Veselá)
2012 Warrior (režie Martin Kot)
2012 Zásnuby na dobu neurčitou (režie Miriam Chytilová)
2012 Zredigováno (režie Zbyšek Horák)
2012 Znovu a jinak (režie Martin Kot)
2012 Zvuk hluku (režie Veronika Veselá)
2012 Železná lady (režie Martin Velda)
2012 Žena v černém (režie Jiří Kvasnička)
------
2011 4.3.2.1 (režie Jiří Balcárek)
2011 Arthur (režie Lucie Petra Svobodová)
2011 Barbar Conan (režie Jiří Kvasnička)
2011 Batman: Rok jedna (režie Klára Šumanová)
2011 Bílý Elephant (režie Veronika Veselá)
2011 Bitva o Hill 60 (režie Jiří Balcárek)
2011 Biutiful (režie Zdeněk Gawlik)
2011 Bláznivá, zatracená láska (režie Veronika Veselá)
2011 Casino Jack (režie Jiří Balcárek)
2011 Černobílý svět (režie Jiří Balcárek)
2011 Červená Karkulka (režie Lucie Petra Svobodová)
2011 Dilema (režie Jiří Balcárek)
2011 Drive Angry (režie Jiří Balcárek)
2011 Fighter (režie Jiří Balcárek)
2011 Footloose: Tanec zakázán (režie Veronika Veselá)
2011 Green Lantern (režie Antonín Navrátil)
2011 Hamilton (režie Veronika Veselá)
2011 Hlavně nezávazně (režie Jiří Balcárek)
2011 Hledání zmizelých (režie Jiří Kvasnička)
2011 Hnízdo neřesti (režie Lucie Petra Svobodová)
2011 Hon na čarodějnice (režie Bohdan Tůma)
2011 Hugo a jeho velký objev (režie Miriam Chytilová)
2011 Johnny English se vrací (režie Zdeněk Gawlik)
2011 Jsem číslo čtyři (režie Jiří Balcárek)
2011 Králičí nora (režie Jiří Balcárek)
2011 Krvavá odplata (režie Jiří Balcárek)
2011 Kyôfu (režie Antonín Navrátil)
2011 Let's Dance 3D (režie Veronika Veselá)
2011 Londýnský gangster (režie Antonín Navrátil)
2011 Malý kousek nebe (režie Martin Kot)
2011 Maturiťák (režie Zdeněk Gawlik)
2011 Mechanik zabiják (režie Jiří Balcárek)
2011 Mein Kampf (režie Jiří Balcárek)
2011 Měsíc 44 (režie Antonín Navrátil)
2011 Mistrovský plán (režie Jiří Balcárek)
2011 Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň (režie Miriam Chytilová)
2011 Můj přítel delfín (režie Lucie Petra Svobodová)
2011 Nebezpečná kořist (režie Zdeněk Mahdal)
2011 Neznámý (režie Jiří Balcárek)
2011 Nezvratný osud 5 (režie Jiří Balcárek)
2011 Noc hrůzy (režie Veronika Veselá)
2011 Noc je ještě mladá (režie Miriam Chytilová)
2011 Obhájce (režie Jiří Balcárek)
2011 Obřad (režie Jiří Balcárek)
2011 Orel Deváté legie (režie Bohdan Tůma)
2011 Osudové léto 2 (režie Jiří Balcárek)
2011 Pan Bobr (režie Jiří Balcárek)
2011 Pařba v Bangkoku (režie Miriam Chytilová)
2011 Paul (režie Jiří Balcárek)
2011 Pokušení (režie Antonín Navrátil)
2011 Poslední zločin (režie Zdeněk Mahdal)
2011 Poznáš muže svých snů (režie Antonín Navrátil)
2011 Princ a pruďas (režie Miriam Chytilová)
2011 Prostředníci (režie Zdeněk Gawlik)
2011 Red (režie Lucie Petra Svobodová)
2011 Rychle a zběsile 5 (režie Bohdan Tůma)
2011 Rychlejší než vlastní stín (režie Jiří Balcárek)
2011 Saw 3D (režie Jiří Balcárek)
2011 Správci osudu (režie Jiří Balcárek)
2011 Stan Helsing (režie Veronika Veselá)
2011 Sucker Punch (režie Veronika Veselá)
2011 Šéfové na zabití (režie Jiří Balcárek)
2011 The Runaways (režie Zdeněk Gawlik)
2011 Tohle je moře (režie Jiří Balcárek)
2011 Tom a Jerry: Čaroděj ze země Oz
2011 Top Gear: Apokalypsa (režie Daniel Dítě)
2011 TRON: Legacy (režie Jiří Balcárek)
2011 Tropická horečka (režie Jiří Balcárek)
2011 Tři dny ke svobodě (režie Jiří Balcárek)
2011 Tvůj snoubenec, můj milenec (režie Miriam Chytilová)
2011 Týden bez závazků (režie Zdeněk Gawlik)
2011 Útěk ze Sibiře (režie Jiří Balcárek)
2011 Valhalla Rising (režie Zdeněk Mahdal)
2011 Velmi relativní známosti (režie Veronika Veselá)
2011 Vem si mou duši (režie Zbyšek Horák)
2011 Vřískot 4 (režie Bohdan Tůma)
2011 Všemocný (režie Zbyšek Horák)
2011 Začátky (režie Miriam Chytilová)
2011 Záměna (režie Lucie Petra Svobodová)
2011 Zatracení rebelové (režie Jiří Balcárek)
2011 Závěť (režie Václav Knop)
2011 Zdrojový kód (režie Veronika Veselá)
2011 Zhu Zhu Pets: Kouzelná říše Zhu (režie Veronika Veselá)
2011 ZigZag (režie Jiří Balcárek)
2011 Ženy sobě (režie Veronika Veselá)
------
2010 22 výstřelů (režie Zdeněk Gawlik)
2010 Baaria (režie Veronika Veselá)
2010 Batman vs. Red Hood (režie Klára Šumanová)
2010 Bez soucitu (režie Jiří Balcárek)
2010 Blbec k večeři (režie Veronika Veselá)
2010 Bratři (režie Hana Krtičková)
2010 Bratři Bloomovi (režie Jiří Balcárek)
2010 Car (režie Martin Kot)
2010 Čarodějův učeň (režie Jiří Balcárek)
2010 Dál než se zdálo (režie Zdeněk Mahdal)
2010 Deník komorné (režie Zdeněk Mahdal)
2010 Dopisy pro Julii (režie Jiří Balcárek)
2010 Dostaň ho tam (režie Jiří Balcárek)
2010 Ďábel (režie Martin Kot)
2010 Expendables: Postradatelní (režie Antonín Navrátil)
2010 Fame - cesta za slávou (režie Jiří Balcárek)
2010 Galimatyáš (režie Veronika Veselá)
2010 Gambit (režie Zbyšek Horák)
2010 Gamer (režie Veronika Veselá)
2010 Halloween II (režie Veronika Veselá)
2010 Hezké vstávání (režie Jiří Balcárek)
2010 Holka z města (režie Miriam Chytilová)
2010 I love you Philip Morris (režie Veronika Veselá)
2010 Informátor! (režie Veronika Veselá)
2010 Invaze (režie Jiří Balcárek)
2010 Invictus: Neporažený (režie Bohdan Tůma)
2010 Jackass 3D (režie Jiří Balcárek)
2010 JCVD (režie Veronika Veselá)
2010 Jonah Hex (režie Jiří Balcárek)
2010 (K)lamač srdcí (režie Jiří Balcárek)
2010 Krásná Guinevere
2010 Krvavé ulice (režie Ivana Měřičková)
2010 Kukuřičné děti (režie Ivana Měřičková)
2010 Lítám v tom (režie Antonín Navrátil)
2010 Má mě rád, nemá mě rád (režie Zdeněk Mahdal)
2010 Masakr v kopcích (režie Filip Jančík)
2010 Město (režie Jiří Kvasnička)
2010 Milenci se zbraní
2010 Milý Johne (režie Veronika Veselá)
2010 Muž v pokušení (režie Ivana Měřičková)
2010 Muž ve stínu (režie Jiří Balcárek)
2010 Na doraz (režie Hana Krtičková)
2010 Na hraně temnoty (režie Jiří Balcárek)
2010 Na tuhle nemám (režie Veronika Veselá)
2010 Nejlepší z Brooklynu (režie Antonín Navrátil)
2010 Nezapomeň na mě (režie Jiří Balcárek)
2010 Něco na těch mužích je (režie Jiří Balcárek)
2010 Nějak se to komplikuje (režie Hana Krtičková)
2010 Nine (režie Miriam Chytilová)
2010 Noční můra v Elm Street (režie Antonín Navrátil)
2010 Odsun (režie Jiří Balcárek)
2010 Opravdová kuráž (režie Jiří Balcárek)
2010 Pan Dokonalý (režie Hana Krtičková)
2010 Paranormal Activity 2 (režie Jiří Balcárek)
2010 Parchanti (režie Bohdan Tůma)
2010 Pevné pouto (režie Veronika Veselá)
2010 Počátek (režie Zdeněk Gawlik)
2010 Podivní (režie Jiří Balcárek)
2010 Pod jednou střechou (režie Lucie Svobodová)
2010 Pokojská (režie Jiří Balcárek)
2010 Poldové (režie Antonín Navrátil)
2010 Poslední píseň (režie Martin Kot)
2010 Precious (režie Jiří Balcárek)
2010 Princ z Persie: Písky času (režie Bohdan Tůma)
2010 Profesionální lhář
2010 Prokletý ostrov (režie Zdeněk Gawlik)
2010 Proměna (režie Zdeněk Mahdal)
2010 Proroctví (režie Martin Kot)
2010 Prozacový národ (režie Veronika Veselá)
2010 Přestupný rok (režie Hana Krtičková)
2010 Přicházím s deštěm (režie Filip Jančík)
2010 Rallye smrti 2 (režie Martin Kot)
2010 Robin Hood (režie Jiří Balcárek)
2010 Saw 6 (režie Veronika Veselá)
2010 Scooby-Doo! Abrakadabra (režie Antonín Navrátil)
2010 Scooby-Doo a přízrak na dětském táboře (režie Antonín Navrátil)
2010 Scott Pilgrim proti zbytku světa (režie Jiří Balcárek)
2010 Secretariat (režie Hana Krtičková)
2010 Serge Gainsbourg (režie Miriam Chytilová)
2010 Sex ve městě 2 (režie Michal Michálek)
2010 Sherlock Holmes (režie Jiří Kvasnička)
2010 Smrt a život Charlieho St. Clouda (režie Martin Kot)
2010 Souboj Titánů (režie Martin Kot)
2010 Spolek nemilosrdných (režie Jiří Balcárek)
2010 Superman/Batman: Apokalypsa (režie Klára Šumanová)
2010 Šanghajský polibek (režie Ivana Měřičková)
2010 Šéfe, jsem v tom! (režie Ivana Měřičková)
2010 Tajemství mumie (režie Zdeněk Mahdal)
2010 Tajemství z minulosti (režie Ivana Měřičková)
2010 The Box (režie Jiří Balcárek)
2010 The Doors - When You're Strange (režie Zdeněk Gawlik)
2010 To byl zítra flám (režie Jiří Balcárek)
2010 Tři muži a nemluvně (režie Jiří Balcárek)
2010 Twilight sága: Nový měsíc (režie Zdeněk Podhůrský)
2010 Twilight sága: Zatmění (režie Antonín Navrátil)
2010 Umění lhát (režie Veronika Veselá)
2010 Univerzální voják: Znovuzrození (režie Antonín Navrátil)
2010 Uvězněni v čase (režie Miriam Chytilová)
2010 Vězeň ze Zendy (režie Jiří Balcárek)
2010 Vlkodlak (režie Jiří Balcárek)
2010 Vrahouni (režie Jiří Balcárek)
2010 Zase ona! (režie Jiří Balcárek)
2010 Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (režie Veronika Veselá)
2010 Zelená zóna (režie Jiří Balcárek)
2010 Zmizení Alice Creedové (režie Michal Michálek)
2010 Zrození šampióna (režie Hana Krtičková)
2010 Ztracený svět (1992) (režie Zdeněk Podhůrský)
------
2009 30 a půl metru (režie Ivana Měřičková)
2009 Admirál (režie Jiří Balcárek)
2009 Appaloosa (režie Bohdan Tůma)
2009 Až tak moc tě nežere (režie Veronika Veselá)
2009 Bejvalek se nezbavíš (režie Ivana Měřičková)
2009 Bílá smrt (režie Veronika Veselá)
2009 Boogeyman 3 (režie Miriam Chytilová)
2009 Čtvery Vánoce (režie Jiří Kvasnička)
2009 Darwinovy ceny (režie Veronika Veselá)
2009 Děsnej dupák (režie Veronika Veselá)
2009 Disaster Movie (režie Zdeněk Podhůrský)
2009 Dívka snů (režie Ivana Měřičková)
2009 Duel Frost/Nixon (režie Zdeněk Podhůrský)
2009 Duna (režie Zdeněk Podhůrský)
2009 Dvojí hra (režie Martin Kot)
2009 Fanoušci (režie Veronika Veselá)
2009 Gran Torino (režie Veronika Veselá)
2009 Halloweenská noc (režie Zdeněk Mahdal)
2009 Hamlet na druhou (režie Ivana Měřičková)
2009 Hanebný pancharti (režie Antonín Navrátil)
2009 Hellraiser (režie Jiří Balcárek)
2009 Hellraiser II (režie Jiří Balcárek)
2009 Hellraiser III: Peklo na zemi (režie Jiří Balcárek)
2009 Hlídač (režie Jiří Balcárek)
2009 Hollywood severu (režie Luděk Koutný)
2009 Hory zalité krví (režie Martin Kot)
2009 Hotel pro psy (režie Veronika Veselá)
2009 Hranice (režie Lucie Petra Svobodová)
2009 Hranice ovládání (režie Veronika Veselá)
2009 Hrdost a sláva (režie Hana Krtičková)
2009 Informátor! (režie Veronika Veselá)
2009 Inkoustové srdce (režie Lucie Petra Svobodová)
2009 Je to i můj život (režie Jiří Balcárek)
2009 Jindabyne (režie Ivana Měřičková)
2009 Kámoš k pohledání (režie Miriam Chytilová)
2009 Komici (režie Ivana Měřičková)
2009 Krvavý Valentýn (režie Zdeněk Podhůrský)
2009 Labyrint lží (režie Miroslav Saic)
2009 Malcolm X (režie Jiří Balcárek)
2009 Maurice (režie Zdeněk Mahdal)
2009 Max a maxipříšerky (režie Veronika Veselá)
2009 Mezi námi právníky (režie Zdeněk Podhůrský)
2009 Milenci (režie Ivana Měřičková)
2009 Milk (režie Veronika Veselá)
2009 Mistr zázraků (režie Zdeněk Podhůrský)
2009 Mrtvý sníh (režie Ivana Měřičková)
2009 Na odstřel (režie Jiří Balcárek)
2009 Naučím tě zabíjet (režie Kateřina Březinová)
2009 Nemluv s cizinci (režie Bohdan Tůma)
2009 Nenarození (režie Jiří Balcárek)
2009 Neznámý (režie Zdeněk Mahdal)
2009 Nezvaná (režie Bohdan Tůma)
2009 Nezvratný osud 4 (režie Jiří Balcárek)
2009 Ninja Assassin (režie Martin Kot)
2009 Nouzový východ (režie Jiří Balcárek)
2009 Orphan (režie Veronika Veselá)
2009 Pařba ve Vegas (režie Miriam Chytilová)
2009 Pátek třináctého (režie Hana Krtičková)
2009 Pekelná jízda (režie Jiří Balcárek)
2009 (režie Zdeněk Podhůrský)
2009 Piráti na vlnách (režie Veronika Veselá)
2009 Píseň za chudého chlapce (režie Jiří Balcárek)
2009 Plíživý děs (režie Jiří Balcárek)
2009 Pod ochranou nebes (režie Zdeněk Podhůrský)
2009 Poslední čas na lásku (režie Martin Kot)
2009 Poslední dům nalevo (režie Zdeněk Podhůrský)
2009 Pozemšťanky jsou lehce k mání (režie Jiří Balcárek)
2009 Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (režie Jiří Balcárek)
2009 Prckové
2009 Princezny (režie Zdeněk Gawlik)
2009 Proměna Placida Lakea (režie Miriam Chytilová)
2009 Předčítač (režie Veronika Veselá)
2009 Příběh z Bronxu (režie Zdeněk Podhůrský)
2009 Případ číslo 39 (režie Jiří Balcárek)
2009 RocknRolla (režie Martin Kolár)
2009 Romper Stomper (režie Miroslav Saic)
2009 Rozervaná objetí (režie Zdeněk Gawlik)
2009 Rychlí a zběsilí (režie Bohdan Tůma)
2009 Saw 5 (režie Jiří Balcárek)
2009 Scooby-Doo a samurajův meč (režie Antonín Navrátil)
2009 Scooby Doo: Začátek (režie Jiří Kvasnička)
2009 Sejmi Eso 2 (režie Jiří Balcárek)
2009 Sirotčinec (režie Ivana Měřičková)
2009 Smrt čeká všude (režie Zdeněk Gawlik)
2009 Smrtící nenávist 3 (režie Miriam Chytilová)
2009 Smrtící úder (režie Martin Kot)
2009 Stáhni mě do pekla (režie Veronika Veselá)
2009 Star Trek (režie Bohdan Tůma)
2009 Stmívání (režie Zdeněk Podhůrský)
2009 Strážci - Watchmen (režie Jiří Balcárek)
2009 Tak si představ (režie Jiří Balcárek)
2009 Trable v ráji (režie Veronika Veselá)
2009 Tři dny Kondora (režie Zdeněk Gawlik)
2009 Tvrdá hra 3: Juniorská liga (režie Jiří Balcárek)
2009 Upírův pomocník (režie Jiří Balcárek)
2009 Valentýn králíčka Bugse (režie Klára Šumanová)
2009 Velcí Bratři (režie Lucie Petra Svobodová)
2009 Veřejní nepřátelé (režie Zdeněk Gawlik)
2009 Všude dobře, proč být doma (režie Hana Krtičková)
2009 Výměna (režie Miriam Chytilová)
2009 Vzájemná objetí (režie Jiří Kvasnička)
2009 Zakletý v čase (režie Jiří Balcárek)
2009 Zbloudilci (režie Veronika Veselá)
2009 Země ztracených (režie Ivana Měřičková)
2009 Zevlovat a prudit (režie Ivana Měřičková)
2009 Zlato pojď na to (režie Ivana Měřičková)
2009 Zloději času (režie Zdeněk Podhůrský)
2009 Zrádce (režie Ivana Měřičková)
2009 Ztraceni v lásce (režie Veronika Veselá)
2009 Zvrhlosti žen (režie Zdeněk Podhůrský)
2009 Život je boj (režie Veronika Veselá)
------
2008 10 položek a méně (režie Lucie Petra Svobodová)
2008 2 dny v Paříži (režie Veronika Veselá)
2008 Americký gangster (režie Antonín Navrátil)
2008 Baby Máma (režie Martin Velda)
2008 Beze mě: Šest tváří Boba Dylana (režie Zdeněk Gawlik)
2008 Bláznovo zlato (režie Ladislav K.J. Novák)
2008 Blonďáček (režie Zdeněk Gawlik)
2008 Cesta do středu Země (režie Martin Kot)
2008 Charlie Bartlett (režie Miriam Chytilová)
2008 Chuť lásky (režie Martin Kot)
2008 Čas, který zbývá (režie Martin Kolár)
2008 Člověk zvaný Flintstone (režie Martin Kolár)
2008 Dítě z Marsu (režie Jiří Balcárek)
2008 Dívčí parta (režie Miriam Chytilová)
2008 Draci podzimního soumraku (režie Zdeněk Podhůrský)
2008 Ďáblova dílna (režie Lucie Petra Svobodová)
2008 Elementární částice (režie Ladislav Novák)
2008 Funny Games USA (režie Zdeněk Gawlik)
2008 Grindhouse: Planeta Teror (režie Zdeněk Podhůrský)
2008 Griffin a Phoenixová (režie Zdeněk Gawlik)
2008 Hedvábná cesta (režie Martin Velda)
2008 Hellboy 2: Zlatá armáda (režie Bohdan Tůma)
2008 Hodina duchů (režie Lucie Petra Svobodová)
2008 Holka na hlídání (režie Ladislav K.J. Novák)
2008 Chromofobie (režie Miriam Chytilová)
2008 Indiana Jones a království křišťálové lebky (režie Michal Pavlík)
2008 Iron Man (režie Zdeněk Gawlik)
2008 Já jsem ty a ty jsi já (režie Jiří Balcárek)
2008 Kmotr (režie Antonín Navrátil)
2008 Kmotr II (režie Antonín Navrátil)
2008 Kmotr III (režie Antonín Navrátil)
2008 Kopačky (režie Martin Kolár)
2008 Království (režie Antonín Navrátil)
2008 Krokodýl: Návrat do krvavé laguny (režie Antonín Navrátil)
2008 Křižovatka osudu (režie Zdeněk Podhůrský)
2008 Lady Chatterley (režie Hana Krtičková)
2008 Lars a jeho vážná známost (režie Martin Kolár)
2008 Mamma Mia! (režie Michal Michálek)
2008 Manželská klec (režie Martin Kolár)
2008 Maraton lásky (režie Zdeněk Gawlik)
2008 Michael Clayton (režie Lucie Petra Svobodová)
2008 Mlha (režie Martin Kolár)
2008 Monstrum (režie Jiří Balcárek)
2008 Neuvěřitelný Hulk (režie Zdeněk Mahdal)
2008 Než si pro nás přijde (režie Václav Knop)
2008 Noc patří nám (režie Ladislav K.J. Novák)
2008 Nulová šance (režie Zdeněk Podhůrský)
2008 Oběť: Lovec krve (režie Jiří Balcárek)
2008 Odvlečen (režie Jiří Balcárek)
2008 Oko (režie Michal Michálek)
2008 Oko dravce (režie Zdeněk Gawlik)
2008 Patologie (režie Michal Michálek)
2008 Pokání (režie Václav Knop)
2008 Poloprofesionál (režie Jiří Balcárek)
2008 Prosincoví kluci (režie Martin Kot)
2008 Předtucha (režie Michal Michálek)
2008 Puberťačka (režie Miriam Chytilová)
2008 P.S. Miluji Tě (režie Antonín Navrátil)
2008 Rallye smrti (režie Martin Kot)
2008 Reservation Road (režie Martin Kolár)
2008 Ruiny (režie Zdeněk Podhůrský)
2008 Říkejte mi Kubrick (režie Zdeněk Gawlik)
2008 Sejmi je všechny (režie Antonín Navrátil)
2008 Sex 100+1 (režie Zbyšek Horák)
2008 Sex ve městě (režie Michal Michálek)
2008 Skrblík (režie Jiří Balcárek)
2008 Slídil (režie Antonín Navrátil)
2008 Smrt on-line (režie Hana Krtičková)
2008 Sněhový dort (režie Martin Kolár)
2008 Sněžní andělé (režie Antonín Navrátil)
2008 Soudný den (režie Antonín Navrátil)
2008 Soukromá válka pana Wilsona (režie Antonín Navrátil)
2008 Spálené vzpomínky (režie Filip Jančík)
2008 Správný chlap v Africe (režie Jiří Balcárek)
2008 Tahle země není pro starý (režie Martin Kolár)
2008 Tlukot mého srdce se zastavil (režie Martin Velda)
2008 Tráva (režie Jiří Balcárek)
2008 Tropická bouře (režie Jiří Kvasnička)
2008 Třináct (režie Hana Krtičková)
2008 Tvrdé palice (režie Lucie Petra Svobodová)
2008 Tvrďák Taylor (režie Zdeněk Podhůrský)
2008 Určitě, možná (režie Lucie Petra Svobodová)
2008 Útěk do divočiny (režie Jiří Balcárek)
2008 V Bruggách (režie Zdeněk Gawlik)
2008 V rytmu stepu (režie Martin Kolár)
2008 V údolí Elah (režie Martin Kolár)
2008 Wanted (režie Lucie Petra Svobodová)
2008 Za jasného dne (režie Michal Michálek)
2008 Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem (režie Antonín Navrátil)
2008 Zámek v oblacích (režie Jiří Balcárek)
2008 Zahulíme, uvidíme 2: Útěk z vězení (režie Veronika Veselá)
2008 Zákon touhy (režie Zdeněk Gawlik)
2008 Zkáza zámku Herm (režie Jiří Kvasnička)
2008 Zlatý kompas (režie Antonín Navrátil)
------
2007 23 (režie Antonín Navrátil)
2007 300: Bitva u Thermophyl (režie Bohdan Tůma)
2007 88 minut (režie Martin Kolár)
2007 Americká kletba (režie Martin Kolár)
2007 Amy Fosterová - Dar přílivu (režie Antonín Navrátil)
2007 Bláznivý Petříček (režie Zdeněk Podhůrský)
2007 Bourneovo ultimátum (režie Martin Kolár)
2007 Bouřící Portoriko (režie Antonín Navrátil)
2007 Božský Evan (režie Lucie Petra Svobodová)
2007 Deník Elizabeth Taylorové (režie Jiří Balcárek)
2007 Děkujeme, že kouříte (režie Martin Kolár)
2007 Diane Arbus: Příběh jedné obsese (režie Antonín Navrátil)
2007 Dick (režie Martin Kot)
2007 Dreamgirls (režie Jiří Balcárek)
2007 Goyovy přízraky (režie Pavel Beneš)
2007 Grindhouse: Auto zabiják (režie Zdeněk Podhůrský)
2007 Hairspray (režie Ladislav K.J. Novák)
2007 Halloween (režie Veronika Veselá)
2007 Halloween - Předvečer všech svatých (režie Michal Michálek)
2007 Hannibal - Zrození (režie Martin Kolár)
2007 Horší už to nebude (režie Jiří Kvasnička)
2007 Houbičky (režie Veronika Veselá)
2007 Hudbu složil, slova napsal (režie Lucie Petra Svobodová)
2007 Invaze (režie Zdeněk Gawlik)
2007 Inland Empire (režie Antonín Navrátil)
2007 Jako malé děti (režie Lucie Petra Svobodová)
2007 Jednotka příliš rychlého nasazení (režie Antonín Navrátil)
2007 Když si Chuck bral Larryho (režie Zdeněk Gawlik)
2007 Kněz je poděs (režie Zbyšek Horák)
2007 Koření života (režie Antonín Navrátil)
2007 Králové Ro(c)ku (režie Zdeněk Mahdal)
2007 Královna Alžběta: Zlatý věk (režie Martin Kolár)
2007 Krvavá sklizeň (režie Jiří Kvasnička)
2007 Krvavý diamant (režie Martin Kot)
2007 Ledově ostří (režie Václav Knop)
2007 Mé druhé já (režie Zdeněk Podhůrský)
2007 Mezi řádky (režie Jiří Balcárek)
2007 Miss Potter (režie Lucie Petra Svobodová)
2007 Následník (režie Petr Pospíchal)
2007 Našli mě naši (režie Lucie Petra Svobodová)
2007 Nauka o snech (režie Veronika Veselá)
2007 Next (režie Antonín Navrátil)
2007 Noční volání (režie Martin Kolár)
2007 Norbit (režie Bohdan Tůma)
2007 Odstřelovač (režie Zdeněk Gawlik)
2007 Okamžik zlomu (režie Jiří Balcárek)
2007 Osudový dotek 2 (režie Martin Kolár)
2007 Pirát silnic (režie Zdeněk Podhůrský)
2007 Plačící zabiják (režie Miroslav Saic)
2007 Pokoj 1408 (režie Jiří Kvasnička)
2007 Policajti z Rena (režie Jiří Balcárek)
2007 Prázdniny (režie Antonín Navrátil)
2007 Prázdniny pana Beana (režie Antonín Navrátil)
2007 Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (režie Martin Kolár)
2007 Prokletí domu slunečnic (režie Zbyšek Horák)
2007 Puls (režie Jiří Balcárek)
2007 Runový kámen (režie Václav Knop)
2007 Santa má bráchu (režie Jiří Balcárek)
2007 Saw 3 (režie Veronika Veselá)
2007 Saw 4 (režie Veronika Veselá)
2007 Sejmi eso (režie Jiří Balcárek)
2007 Shalako (režie Antonín Navrátil)
2007 Smrtící nenávi2t (režie Jiří Kvasnička)
2007 Škola svádění (režie Zdeněk Gawlik)
2007 Štěstí ve hře (režie Veronika Veselá)
2007 Taxi 4 (režie Martin Velda)
2007 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek (režie Bohdan Tůma)
2007 Těsně vedle (režie Martin Kolár)
2007 Transformers (režie Zdeněk Podhůrský)
2007 V řetězech (režie Jiří Balcárek)
2007 Vím, kdo mě zabil (režie Martin Kot)
2007 Zastav a nepřežiješ (režie Veronika Veselá)
2007 Zbouchnutá (režie Martin Velda)
2007 Zlověstné ticho (režie Veronika Veselá)
------
2006 Aeon Flux (režie Jiří Balcárek)
2006 Bezva vejška (režie Veronika Veselá)
2006 Boží zápasník (režie Pavel Beneš)
2006 Clerks 2: Muži za pultem (režie Zdeněk Mahdal)
2006 Dnes zemřeš! (režie Veronika Veselá)
2006 Dobrou noc a hodně štěstí (režie Veronika Veselá)
2006 Do hlubiny (režie Martin Kolár)
2006 Důkaz (režie Veronika Veselá)
2006 Elizabethtown (režie Veronika Veselá)
2006 Hele, kámo, kdo tu vaří? (režie Veronika Veselá)
2006 Hledáme Ydol (režie Martin Kolár)
2006 Hostel (režie Pavel Beneš)
2006 Iluzionista (režie Veronika Veselá)
2006 (J)elita ze střídačky (režie Veronika Veselá)
2006 King Kong (režie Martin Kolár)
2006 Kletba bratří Grimmů (režie Veronika Veselá)
2006 Lemra líná (režie Martin Velda)
2006 Let číslo 93 (režie Bohdan Tůma)
2006 Match Point – Hra osudu (režie Veronika Veselá)
2006 Miami Vice (režie Martin Kolár)
2006 Mission: Impossible III (režie Martin Kolár)
2006 Naboso (režie Lucie Petra Svobodová)
2006 Něco nového (režie Ladislav Novák)
2006 New Police Story (režie Veronika Veselá)
2006 Parfém: Příběh vraha (režie Veronika Veselá)
2006 Pobuda (režie Veronika Veselá)
2006 Poslední prázdniny (režie Veronika Veselá)
2006 Pravda nebo lež (režie Veronika Veselá)
2006 Prci, prci, prcičky: Nahá míle (režie Hana Krtičková)
2006 Proposition (režie Martin Kolár)
2006 Rozchod! (režie Martin Kolár)
2006 Růžový panter (režie Veronika Veselá)
2006 Rychle a zběsile: Tokijská jízda (režie Bohdan Tůma)
2006 Rytíři nebes (režie Antonín Navrátil)
2006 Saw 2 (režie Veronika Veselá)
2006 Sedm mečů (režie Martin Velda)
2006 Sexy Pistols (režie Lucie Petra Svobodová)
2006 Show začíná (režie Lucie Petra Svobodová)
2006 Silent Hill (režie Veronika Veselá)
2006 Sklapni a zastřel mě (režie Veronika Veselá)
2006 Slimák (režie Bohdan Tůma)
2006 Spojenec (režie Bohdan Tůma)
2006 Svatba ve třech (režie Veronika Veselá)
2006 Světlo ve tmě (režie Veronika Veselá)
2006 Šarlotina pavučinka (režie Zdeněk Mahdal)
2006 Šifra mistra Leonarda (režie Veronika Veselá)
2006 Tajemství slov (režie Martin Velda)
2006 Transamerika (režie Martin Velda)
2006 Underworld: Evolution (režie Veronika Veselá)
2006 Univerzální uklízečka (režie Veronika Veselá)
2006 Volver (režie Antonín Navrátil)
2006 Výkupné (režie Zdeněk Podhůrský)
2006 Walk the Line (režie Martin Kolár)
2006 World Trade Center (režie Martin Velda)
2006 Záhada Bermudského trojúhelníku (režie Antonín Navrátil)
------
2005 3:15 zemřeš (režie Veronika Veselá)
2005 40 let panic (režie Martin Těšitel)
2005 Alexander Veliký (režie Bohdan Tůma)
2005 Apollo 13 (režie Zdeněk Gawlik)
2005 Big Lebowski (režie Antonín Navrátil)
2005 Billy Elliot (režie Zdeněk Mahdal)
2005 Bokovka (režie Jiří Balcárek)
2005 Buď v klidu (režie Veronika Veselá)
2005 Coach Carter (režie Veronika Veselá)
2005 Čelisti (režie Václav Knop)
2005 Čtyři bratři (režie Veronika Veselá)
2005 Dárek z lásky (režie Martin Kolár)
2005 Doom (režie Bohdan Tůma)
2005 Dvanáct opic (režie Martin Kolár)
2005 Dveře v podlaze (režie Veronika Veselá)
2005 Hledání Země Nezemě (režie Veronika Veselá)
2005 Hra (režie Pavel Beneš)
2005 Hra na schovávanou (režie Veronika Veselá)
2005 Chuckyho sémě (režie Martin Těšitel)
2005 Jarmark marnosti (režie Lucie Svobodová)
2005 Kinsey (režie Veronika Veselá)
2005 Klaun (režie Bohdan Tůma)
2005 Kouzelná chůva Nanny McPhee (režie Martin Kolár)
2005 Million Dollar Baby (režie Martin Kolár)
2005 Pád Třetí říše (režie Martin Kolár)
2005 Prci, prci, prcičky: Na táboře (režie Martin Kolár)
2005 Pýcha a předsudek (režie Martin Kolár)
2005 Ray (režie Martin Kolár)
2005 Rychlý Stripes (režie Zdeněk Mahdal)
2005 Serenity (režie Martin Těšitel)
2005 Sin City - Město hříchu (režie Veronika Veselá)
2005 Spongebob v kalhotách: Film (režie Veronika Veselá)
2005 Světla páteční noci (režie Bohdan Tůma)
2005 Špatná výchova (režie Pavel Beneš)
2005 Špatné zprávy pro Medvědy (režie Veronika Veselá)
2005 Šťastné konce (režie Veronika Veselá)
2005 Team America: Světovej policajt (režie Martin Kolár)
2005 Tlumočnice (režie Bohdan Tůma)
2005 Utržený ze řetězu (režie Veronika Veselá)
2005 V dobré společnosti (režie Bohdan Tůma)
2005 Země mrtvých (režie Veronika Veselá)
2005 Zlatíčko (režie Radka Stupková)
2005 Život je zázrak (režie Veronika Veselá)
------
2004 Bournův mýtus (režie Filip Jančík)
2004 Bridget Jonesová: S rozumem v koncích (režie Lucie Petra Svobodová)
2004 Collateral (režie Veronika Veselá)
2004 Holky z lepší společnosti (režie Martin Kolár)
2004 Intermission (režie Martin Kolár)
2004 Klub hrůzy (režie Antonín Navrátil)
2004 Král Škorpión (režie Bohdan Tůma)
2004 Lidská skvrna (režie Martin Kolár)
2004 Manchurianský kandidát (režie Martin Kolár)
2004 Mumie (režie Bohdan Tůma)
2004 Mumie se vrací (režie Bohdan Tůma)
2004 Muž v ohni (režie Martin Kolár)
2004 Narozen 4. července (režie Pavel Beneš)
2004 Nekecej a pádluj! (režie Jiří Balcárek)
2004 Nikde v Africe (režie Martin Kolár)
2004 Protivný sprostý holky (režie Veronika Veselá)
2004 Riddick: Kronika temna (režie Pavel Beneš)
2004 Soumrak mrtvých (režie Jiří Balcárek)
2004 Sugarlandský expres (režie Michal Jan Michálek)
2004 Trio z Belleville (režie Veronika Veselá)
2004 Úsvit mrtvých (režie Martin Spurný)
2004 Van Helsing (režie Martin Kolár)
2004 Vetřelec vs. Predátor (režie Bohdan Tůma)
2004 Věčný svit neposkvrněné mysli (režie Pavel Beneš)
2004 Vybíjená (režie Veronika Veselá)
2004 Wimbledon (režie Martin Těšitel)
2004 Záskok (režie Martin Těšitel)
2004 Zvrácený (režie Veronika Veselá)
------
2003 Expres foto (režie Zdeněk Mahdal)
2003 Hulk (režie Zdeněk Mahdal)
2003 Lišáček Vuk
2003 Loupež po italsku (režie Zdeněk Mahdal)
2003 Šarlotina pavučinka 2: Velké dobrodružství prasátka Wilbura (režie Zbyšek Pantůček)


SERIÁLY:
2016 Dominion - 2.série (režie Lucie Petra Svobodová)
------
2015 Dominion - 1.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2015 Hatfieldovi a McCoyovi (režie Jiří Balcárek)
2015 Městečko Pines (režie Luděk Koutný)
------
2012 Looney Tunes: Úžasná show (režie Jiří Balcárek)
2012 Nad tebe není (režie Jiří Balcárek)
------
2011 Looney Tunes: Úžasná show (režie Jiří Balcárek)
2011 Příběhy Toma a Jerryho
2011 Scooby-Doo: Záhady s.r.o.
------
2010 Andílci (režie Zbyšek Horák)
2010 Král dinosaurů (režie Miriam Chytilová, Klára Šumanová)
2010 Star Wars: Klonové války (režie Jiří Balcárek)
2010 Tom a Jerry
------
2009 Farhat, princ pouště (režie Veronika Veselá)
2009 Malí létající medvídci (režie Miriam Chytilová)
2009 Scooby-Doo (režie Veronika Veselá)
2009 Scooby-Doo na stopě (režie Veronika Veselá)
2009 Scooby-Doo znovu na stopě (režie Veronika Veselá)
2009 Superman/Batman: Veřejní nepřátelé (režie Klára Šumanová)
------
2008 Bugs Bunny a přátelé
2008 Byl jednou jeden život (režie Jiří Balcárek)
------
2007 Akta X - 9.série (režie Bohdan Tůma)
------
2006 Akta X - 8.série (režie Bohdan Tůma)


DOKUMENTY:
2017 Himalaya
2013 Úžasná Afrika 3D (režie Antonín Navrátil)
2012 Nejrychlejší (režie Zdeněk Mahdal)
2011 Senna (režie Marek Libert)


TRAILERY:
2017 Esa z pralesa - trailer (režie Luděk Koutný)
2017 Příšerákovi - trailer (režie Luděk Koutný)
2017 Příšerky pod hladinou - trailer (režie Jiří Balcárek)
2017 Valerian a město tisíce planet - trailer 2 (režie Jiří Balcárek)
2017 Valerian a město tisíce planet - trailer 3 (režie Jiří Balcárek)
------
2016 13 hodin: Tajní vojácí z Benghází - trailer (režie Martin Těšitel)
2016 Anomalisa - trailer (režie Lucie Petra Svobodová)
2016 Bella a Sebastián: Dobrodružství pokračuje - trailer (režie Zdeněk Gawlik)
2016 Bohové Egypta - trailer (režie Jiří Balcárek)
2016 Já, kocour - trailer (režie Jiří Balcárek)
2016 Léto All Exclusive - trailer (režie Jiří Balcárek)
2016 Návštěvníci 3: Revoluce - trailer (režie Jiří Balcárek)
2016 Nejkrásnější den - trailer (režie Jiří Balcárek)
2016 Pes ro(c)ku - trailer (režie Jiří Balcárek)
2016 Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek - trailer 1 (režie Jiří Balcárek)
2016 Valerian a město tisíce planet - trailer 1 (režie Jiří Balcárek)
2016 Zoolander 2 - trailer (režie Michal Michálek)
------
2015 Králové hor - trailer (režie Zdeněk Mahdal)
2015 Kyky Ryky a pár vajec - trailer (režie Veronika Veselá)
2015 Ledová sezóna - trailer (režie Jiří Balcárek)
2015 Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek - trailer 1 (režie Jiří Balcárek)
------
2014 Asterix: Sídliště bohů - trailer (režie Jiří Balcárek)
2014 Pošťák Pat ve filmu - trailer (režie Jiří Balcárek)
------
2013 Bella a Sebastián - trailer (režie Zdeněk Gawlik)
2013 Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese - trailer (režie Zdeněk Gawlik)
------
2012 O myšce a medvědovi - trailer (režie Zdeněk Gawlik)


MOVIESOUND (2009-teď):
FILMY:
2017 Hackshaw Ridge: Zrození hrdiny (režie Jiří Brouzdal)
2017 Lady Macbeth (režie Jiří Brouzdal)
2017 Lion (režie Jiří Brouzdal)
2017 Mlčení (režie Jiří Brouzdal)
2017 Proti vlastní krvi (režie Jiří Brouzdal)
2017 V pasti (režie Jiří Brouzdal)
2017 Zilionáři (režie Jiří Brouzdal)
2017 Zimní válka (režie Jiří Brouzdal)
2017 Ztracené město Z (režie Jiří Brouzdal)
------
2016 Barva vítězství (režie Jiří Brouzdal)
2016 Božská Florence (režie Jiří Brouzdal)
2016 Dárek (režie Jiří Brouzdal)
2016 Egon Schiele (režie Jiří Brouzdal)
2016 Julieta (režie Jiří Brouzdal)
2016 Kosti a skalp (režie Jiří Brouzdal)
2016 Maggie má plán (režie Jiří Brouzdal)
2016 Muž, který poznal nekonečno (režie Jiří Brouzdal)
2016 Není úniku (režie Jiří Brouzdal)
2016 Osm hrozných (režie Jiří Brouzdal)
2016 Perfektní den (režie Jiří Brouzdal)
2016 Podfukáři 2 (režie Jiří Brouzdal)
2016 Satisfakce (režie Jiří Brouzdal)
2016 Savva: Srdce bojovníka (režie Jiří Brouzdal)
2016 Suburra (režie Jiří Brouzdal)
------
2015 7 pod nulou (režie Jiří Brouzdal)
2015 Bojovník (režie Jiří Brouzdal)
2015 Kurýr: Restart (režie Jiří Brouzdal)
2015 Líbánky pro jednoho (režie Jiří Brouzdal)
2015 Sinister 2 (režie Jiří Brouzdal)
------
2014 Budoucnost nejistá (režie Jiří Brouzdal)
2014 Dárce (režie Jiří Brouzdal)
2014 Dračí srdce 3: Čarodějova kletba (režie Jiří Brouzdal)
2014 Klub poslední naděje (režie Jiří Brouzdal)
2014 Mistři magie (režie Jiří Brouzdal)
2014 Ouija (režie Jiří Brouzdal)
2014 Poslední láska Robina Hooda (režie Jiří Brouzdal)
2014 Prokletí Midasovy skříňky (režie Jiří Brouzdal)
2014 Snídaňový klub (režie Jiří Brouzdal)
2014 Šéfové na zabití (režie Jiří Brouzdal)
2014 Yves Saint Laurent (režie Jiří Brouzdal)
------
2013 Orheimové (režie Jiří Brouzdal)
------
2012 Hamilton: V zájmu státu (režie Jiří Brouzdal)
2012 Hamlet (režie Radka Stupková)
2012 Neřízená střela (režie Jiří Brouzdal)
------
2011 Jana Eyrová (režie Jiří Brouzdal)
2011 Filutové (režie Pavel Beneš)
2011 Karamboly (režie Pavel Beneš)
2011 Nevídáno, neslýcháno (režie Pavel Beneš)
2011 Taxi, maringotka a korida (režie Pavel Beneš)
------
2010 Agora (režie Jiří Brouzdal)
2010 Kick-Ass (režie Jiří Brouzdal)
2010 Svítání (režie Jiří Brouzdal)
------
2009 Jak vykrást banku (režie Pavel Beneš)
2009 Křížová palba (režie Jiří Brouzdal)
2009 Mistr a Markétka (režie Pavel Beneš)
2009 Noc s králem (režie Jiří Brouzdal)
2009 Sólista (režie Pavel Beneš)
2009 Znovu 17 (režie Jiří Brouzdal)

MINISÉRIE:
2015 Bitva o Gallipoli (režie Jiří Brouzdal)
2015 Nové světy (režie Jiří Brouzdal)
Uživatelský avatar
filip
 
Příspěvky: 4196
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Tvůrčí skupina Josefa Petráska

Příspěvekod filip » 09 zář 2012 11:44

BUDÍKOV (1993-2005):
FILMY:
2005 Hvězdná brána (režie Martin Kolár)
------
2004 Blackball (režie Martin Kolár)
2004 Drž hubu! (režie Lucie Petra Svobodová)
2004 Duel (režie Martin Kolár)
2004 Dvanáct do tuctu (režie Soňa Bubníková)
2004 Good bye, Lenin! (režie Jan Pecha)
2004 Honey (režie Daniel Dítě)
2004 Hranice zlomu (režie Martin Kolár)
2004 Chvění 4: Začátek legendy (režie Martin Kolár)
2004 Italština pro začátečníky (režie Petr Sitár)
2004 Perfektní skóre (režie Veronika Veselá)
2004 Rozvod po francouzsku (režie Lucie Petra Svobodová)
2004 Riskni to s Polly (režie Veronika Veselá)
2004 Sexbomba od vedle (režie Martin Kolár)
2004 Snílci (režie Martin Těšitel)
2004 Spartakus (režie Radka Stupková)
2004 Van Helsing: Londýnská mise (režie Martin Kolár)
2004 Večeře s April (režie Martin Kolár)
2004 Zjevení (režie Martin Kolár)
2004 Zpívající detektiv (režie Martin Kolár)
------
2003 28 dní poté (režie Martin Spurný)
2003 Adamovo tajemství (režie Soňa Bubníková)
2003 Agent bez minulosti (režie Martin Kolár)
2003 Arnoldovy patálie (režie Martin Kolár)
2003 Balto 2: Na vlčí stezce (režie Pavel Beneš)
2003 Bílý oleandr (režie Martin Kolár)
2003 Bořek stavitel: Nezapomenutelné Vánoce (režie Iva Valentová)
2003 Cesta do zatracení (režie Soňa Bubníková)
2003 Dnes neumírej (režie Pavel Beneš)
2003 Druhá míza (režie Bohdan Tůma)
2003 Femme Fatale (režie Michal Michálek)
2003 Hollywood v koncích (režie Pavel Beneš)
2003 Charlotte Gray (režie Soňa Bubníková)
2003 Jízda do pekel (režie Soňa Bubníková)
2003 Johnny English (režie Zdeněk Gawlik)
2003 Josie a její kočky (režie Martin Kolár)
2003 Kašlu na lásku (režie Michal Michálek)
2003 Kdo je Cletis Tout? (režie Bohdan Tůma)
2003 Klub sebevrahů (režie Michal Michálek)
2003 Klub vyvolených (režie Pavel Beneš)
2003 K-9: Soukromý detektiv (režie Pavel Beneš)
2003 Kung prásk: Smrtonosná Smrt (režie Bohdan Tůma)
2003 Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života (režie Pavel Beneš)
2003 Láska nebeská (režie Veronika Veselá, Michal Michálek)
2003 Legenda pekelného domu (režie Martin Kolár)
2003 Líbat Jessicu Steinovou (režie Martin Kolár)
2003 Liga vyjímečných (režie Bohdan Tůma)
2003 Minority Report (režie Bohdan Tůma)
2003 Motorkáři (režie Michal Hodonínský)
2003 Ned Kelly (režie Lucie Petra Svobodová)
2003 Pravá blondýnka 2 (režie Lucie Petra Svobodová)
2003 Rychle a zběsile 2 (režie Bohdan Tůma)
2003 Sexuální rekonstrukce (režie Lucie Svobodová)
2003 Sloužit Sáře (režie Michal Michálek)
2003 Solaris (režie Martin Kolár)
2003 Spy Game (režie Bohdan Tůma)
2003 Star Trek X: Nemesis (režie Martin Kolár)
2003 Stav milosti (režie Martin Kolár)
2003 Telefonní budka (režie Michal Michálek)
2003 Tuxedo (režie Miroslav Walter)
2003 X-Men 2 (režie Zdeněk Gawlik)
2003 Zločinné myšlenky (režie Filip Jančík)
------
2002 40 dnů a 40 nocí (režie Zdeněk Mahdal)
2002 Amores perros - Láska je kurva (režie: Zdeněk Gawlik)
2002 Arizona Dream (režie Martin Kolár)
2002 Blikající světla (režie Miroslav Walter)
2002 Crossroads (režie Soňa Bubníková)
2002 Červený drak (režie Martin Kolár)
2002 D-Tox (režie Martin Kolár)
2002 Digimon (režie Bohdan Tůma)
2002 Dům za všechny peníze (režie Michal Michálek)
2002 Enigma (režie Lucie Petra Svobodová)
2002 E.T. Mimozemšťan (režie Bohdan Tůma)
2002 Freddyho úlet (režie Ladislav K.J. Novák)
2002 Gosford Park (režie Soňa Bubníková)
2002 Guru (režie Martin Kolár)
2002 Chvění 3: Zpět k dokonalosti (režie Martin Kolár)
2002 Jak na věc (režie Michal Michálek)
2002 Jurský park 3 (režie Bohdan Tůma)
2002 Kdo hulí, ten umí (režie Ivana Měřičková)
2002 Klikaři (režie Michal Michálek)
2002 Král Škorpión (režie Bohdan Tůma)
2002 Moulin Rouge (režie Jan Pecha)
2002 Muž, který nebyl (režie Soňa Bubníková)
2002 Nejhorší obavy (režie Pavel Beneš)
2002 Nevyřčené tajemství (režie Michal Jan Michálek)
2002 Orange County (režie Martin Kolár)
2002 Osudové léto (režie Michal Michálek)
2002 Pianistka (režie Jan Pecha)
2002 Pravá blondýnka (režie Lucie Petra Svobodová)
2002 Prci, prci, prcičky 2 (režie Martin Kolár)
2002 Prokletí žlutozeleného škorpióna (režie Pavel Beneš)
2002 Ran (režie Martin Kolár)
2002 Rozstřel (režie Michal Michálek)
2002 Rychle a zběsile 2 (režie Bohdan Tůma)
2002 Sex, pochoutky a romantika (režie Lucie Svobodová)
2002 Sexy bestie (režie Radka Stupková)
2002 Star Trek I: Film (režie Martin Kolár)
2002 Star Trek IV: Cesta domů (režie Martin Kolár)
2002 Star Trek II: Khanův hněv (režie Martin Kolár)
2002 Temná voda (režie Soňa Bubníková)
2002 Těžce zamilován (režie Bohdan Tůma)
2002 Údolí stínů (režie Miroslav Walter)
2002 V ložnici (režie Jan Pecha)
2002 Válka policajtů (režie Michal Michálek)
2002 Vanilkové nebe (režie Bohdan Tůma)
2002 Vášnivá salsa (režie Bohdan Tůma)
2002 Z pekla (režie Zdeněk Mahdal)
2002 Za nepřátelskou linií (režie Bohdan Tůma)
2002 Zatracená noční dřina (režie Miroslav Walter)
2002 Zoolander (režie Michal Michálek)
------
2001 Animální přitažlivost (režie Jiří Ptáček)
2001 Attila (režie Martin Kolár)
2001 Bílá vdova (režie Lucie Petra Svobodová)
2001 Billy Elliot (režie Jan Pecha)
2001 Bratříčku, kde jsi? (režie Bohdan Tůma)
2001 Černočerná tma (režie Bohdan Tůma)
2001 Darebáčci (režie Pavel Beneš)
2001 Drsnej Shaft (režie Antonín Navrátil)
2001 Fotr je lotr (režie Martin Kolár)
2001 Ghost Dog - Cesta samuraje (režie Jan Pecha)
2001 Jozef - Král snů (režie Pavel Beneš)
2001 Hele vole, kde mám káru? (režie Ladislav K.J. Novák)
2001 K-9 II. Můj přítel se studeným čumákem (režie Pavel Beneš)
2001 Lara Croft - Tomb Raider (režie Pavel Beneš)
2001 Million Dollar Hotel (režie Jan Pecha)
2001 Mission: Impossible II (režie Bohdan Tůma)
2001 Mystery Man (režie Martin Kolár)
2001 Mumie se vrací (režie Bohdan Tůma)
2001 Nejlepší show (režie Pavel Beneš)
2001 Nepřítel před branami (režie Bohdan Tůma)
2001 Nežádej svůj poslední tanec (režie Helena Dytrtová)
2001 Pod povrchem
2001 Quills - Perem markýze de Sade (režie Bohdan Tůma)
2001 Road Trip (režie Bohdan Tůma)
2001 Shrek (režie Michal Michálek)
2001 Slečna drsňák (režie Bohdan Tůma)
2001 Slepičí úlet (režie Pavel Beneš)
2001 Smlouva s ďáblem (režie Martin Kolár)
2001 Trosečník (režie Jan Pecha)
2001 Útěk z Alcatrazu (režie Aleš Červeň)
2001 Velké šílenství v malém hotelu (režie Bohdan Tůma)
2001 Veselé Vánoce, Santa Clausi (režie Martin Kolár)
2001 Vykoupení (režie Martin Kolár)
2001 X-Men (režie Antonín Navrátil)
2001 Zbytečná krutost (režie Jan Pecha)
2001 Zpátky na zem (režie Ladislav K.J. Novák)
------
2000 200 cigaret (režie Jan Pecha)
2000 Aféra Thomase Crowna (režie Zdeněk Mahdal)
2000 Americká krása (režie Jan Pecha)
2000 Anna a král (režie Pavel Soukup)
2000 Austin Powers: Špion, který mě vojel (režie Pavel Beneš)
2000 Carrie 2 (režie Zdeněk Mahdal)
2000 Čaj s Mussolinim (režie Martin Kolár)
2000 Čekání na smrt (režie Zdeněk Mahdal)
2000 Dvojí obvinění (režie Martin Kolár)
2000 Galaxy Quest (režie Zdeněk Podhůrský)
2000 Gladiátor (režie Bohdan Tůma)
2000 Hra snů (režie Jan Pecha)
2000 Jeden svět nestačí (režie Pavel Beneš)
2000 Klub rváčů (režie Martin Těšitel)
2000 Kluci nepláčou (režie Zdeněk Mahdal)
2000 Láska je láska (režie Antonín Němec)
2000 Mumie (režie Bohdan Tůma)
2000 Muž na Měsíci (režie Pavel Beneš)
2000 Muž z bouře
2000 Nevinný flirt (režie Antonín Navrátil)
2000 Notting Hill (režie Bohdan Tůma)
2000 Ospalá díra (režie Jan Pecha)
2000 Pláž (režie Bohdan Tůma)
2000 Plunkett & Macleane (režie Antonín Navrátil)
2000 Pomsta (režie Martin Kolár)
2000 Přátelé & sousedé (režie Martin Kolár)
2000 Ruce pryč (režie Miroslav Walter)
2000 Sníh padá na cedry (režie Jan Pecha)
2000 Stigmata (režie Jan Pecha)
2000 Téměř bez šance (režie Martin Kolár)
2000 Trhák pana Bowfingera (režie Martin Kolár)
2000 Vrať se mi (režie Aleš Červeň)
2000 Wild Wild West (režie Pavel Beneš)
2000 Wing Commander (režie Antonín Navrátil)
2000 Zámek hrůzy (režie Zdeněk Mahdal)
------
1999 Akta X - Film (režie Bohdan Tůma)
1999 Atomový vlak (režie Soňa Bubníková)
1999 Blade (režie Martin Těšitel)
1999 Černý čtvrtek (režie Zdeněk Mahdal)
1999 Dobrý Will Hunting (režie Zdeněk Gawlik)
1999 [dilo=Dravci / Žer, nebo umři / Ravenous]Dravci[/url] (režie Martin Kolár)
1999 Fakulta (režie Jan Pecha)
1999 Halloween H20 (režie Zdeněk Mahdal)
1999 Gang policajtů (režie Jan Pecha)
1999 Hi-Lo Country (režie Pavel Beneš)
1999 Jack Bull (režie Helena Dytrtová)
1999 Jak přicházejí sny (režie Soňa Bubníková)
1999 Johanka z Arku (režie Pavel Beneš, Bohdan Tůma)
1999 Královna Alžběta (režie Pavel Beneš)
1999 Lhář (režie Soňa Bubníková)
1999 Maléry pana Šikuly (režie Martin Kolár)
1999 Merlin (režie Soňa Bubníková)
1999 Nebezpečná síť (režie Bohdan Tůma)
1999 Nepolíbená (režie Zdeněk Mahdal)
1999 Newton Boys (režie Antonín Navrátil)
1999 Objekt mé lásky (režie Soňa Bubníková)
1999 Past (režie Zdeněk Mahdal)
1999 Perníkový dědek (režie Zdeněk Podhůrský)
1999 Ponorka Nautilus(režie Pavel Beneš)
1999 Poprava (režie Antonín Navrátil)
1999 Povodeň (režie Zdeněk Podhůrský)
1999 Skandál Bulworth (režie Zdeněk Mahdal)
1999 Srdcová sedma (režie Soňa Bubníková)
1999 Tenká červená linie (režie Antonín Navrátil)
1999 Vše pro lásku (režie Soňa Bubníková)
1999 Zakázaná touha (režie Zdeněk Mahdal)
------
1998 Alf versus U.S. Army (režie Zdeněk Podhůrský)
1998 Anakonda (režie Soňa Bubníková)
1998 Extra život (režie Zdeněk Podhůrský)
1998 Hamlet (režie Pavel Beneš)
1998 Hra (režie Pavel Beneš)
1998 Hříšné noci (režie Zdeněk Podhůrský)
1998 Inkognito (režie Pavel Beneš)
1998 Labutí princezna 2: Tajemství hradu (režie Soňa Bubníková)
1998 Labutí princezna 3: Tajemství kouzelného pokladu (režie Soňa Bubníková)
1998 Moby Dick (režie Soňa Bubníková)
1998 Mr. Bean: Největší filmová katastrofa (režie Antonín Navrátil)
1998 Na ostří nože (režie Bohdan Tůma)
1998 Nebezpečná rychlost 2 (režie Jiří Ptáček)
1998 Někdo to rád holky (režie Pavel Beneš)
1998 Pátý element (režie Zdeněk Podhůrský)
1998 Sám doma 3 (režie Bohdan Tůma)
1998 Sopka (režie Antonín Navrátil)
1998 Spawn (režie Pavel Beneš)
1998 Svatba mého nejlepšího přítele (režie Soňa Bubníková)
1998 Taktický útok (režie Soňa Bubníková)
1998 Tanec na vlnách (režie Zdeněk Mahdal)
1998 Titanic (režie Antonín Navrátil, Bohdan Tůma)
1998 Velké naděje (režie Antonín Navrátil)
1998 Vetřelec: Vzkříšení (režie Soňa Bubníková)
1998 Zachraňte Willyho 3 (režie Zdeněk Podhůrský)
1998 Ztraceni ve vesmíru (režie Zdeněk Podhůrský)
------
1997 Báječný den (režie Bohdan Tůma)
1997 Bouře (režie Zdeněk Podhůrský)
1997 Cable Guy (režie Zdeněk Gawlik)
1997 Casper - První kouzlo (režie Zdeněk Mahdal)
1997 Čarodějky (režie Zuana Taberyová)
1997 Čarodějky ze Salemu (režie Zdeněk Podhůrský)
1997 Čas zabíjet (režie Zdeněk Gawlik)
1997 Domů na svátky (režie Zdeněk Podhůrský)
1997 Double Team (režie Soňa Bubníková)
1997 Drazí, zatracení přátelé (režie Pavel Beneš)
1997 Dvě tváře lásky (režie Bohdan Tůma)
1997 Ďábel v modrém (režie Martin Kolár)
1997 Husar na střeše (režie Zdeněk Podhůrský)
1997 Jack a Sarah (režie Zdeněk Podhůrský)
1997 Jako vejce vejci (režie Zdeněk Podhůrský)
1997 Jerry Maguire (režie Zdeněk Mahdal)
1997 Labutí princezna (režie Soňa Bubníková)
1997 Lid versus Larry Flynt (režie Pavel Beneš)
1997 Maniak (režie Zdeněk Podhůrský)
1997 Mary Reilly (režie Zdeněk Podhůrský)
1997 Maximální riziko (režie Zdeněk Mahdal)
1997 Mělký hrob (režie Zdeněk Podhůrský)
1997 Past (režie Zdeněk Mahdal)
1997 Poslední zůstává (režie Zdeněk Mahdal)
1997 Předměstí (režie Zdeněk Podhůrský)
1997 Romeo a Julie (režie Pavel Beneš)
1997 Řetězová reakce (režie Zdeněk Podhůrský)
1997 Sabrina (režie Zdeněk Podhůrský)
1997 Sněhová koule (režie Zdeněk Podhůrský)
1997 Spáči (režie Pavel Beneš)
1997 Svůdná krása (režie Zdeněk Gawlik)
1997 Tichý nepřítel (režie Antonín Navrátil)
1997 Top Dog (režie Pavel Beneš)
1997 Trainspotting (režie Soňa Bubníková)
1997 Večer tříkrálový aneb cokoli chcete (režie Zdeněk Podhůrský)
------
1996 Asterix dobývá Ameriku (režie Soňa Bubníková)
1996 Boeing 747 v ohrožení (režie Zdeněk Podhůrský)
1996 Desperado (režie Zdeněk Podhůrský)
1996 El Mariachi (režie Zdeněk Podhůrský)
1996 Hroši v africe (režie Bohdan Tůma)
1996 Hvězdy na zemi (režie Zdeněk Podhůrský)
1996 Jako štvaná zvěř (režie Jiří Bakalář)
1996 Johnny Mnemonic (režie Jiří Bakalář)
1996 Královna Margot (režie Pavel Beneš)
1996 Lapeni v ráji (režie Zdeněk Gawlik)
1996 Leaving Las Vegas (režie Zdeněk Mahdal)
1996 Lebkouni: Temná budoucnost (režie Jiří Bakalář)
1996 Na plný pecky (režie Zdeněk Podhůrský)
1996 Malý unavený Joe (režie Bohdan Tůma)
1996 Mizerové (režie Jiří Ptáček)
1996 Monstrum (režie Zdeněk Podhůrský)
1996 Nehynoucí láska (režie Jiří Ptáček)
1996 Němý svědek (režie Zdeněk Podhůrský)
1996 Nové ruce ďábla (režie Pavel Beneš)
1996 Obvyklí podezřelí (režie Pavel Beneš)
1996 Operace Blue Sky (režie Antonín Navrátil)
1996 Operace: Zlomený šíp (režie Zdeněk Podhůrský)
1996 Ostrov pokladů (režie Soňa Bubníková)
1996 Parťák (režie Zuzana Taberyová)
1996 Periskop nahoru a dolů (režie Jiří Bakalář)
1996 Polibek smrti (režie Zdeněk Gawlik)
1996 Porotce (režie Zdeněk Podhůrský)
1996 Pouta (režie Soňa Bubníková)
1996 Procházka v oblacích (režie Zdeněk Gawlik)
1996 První rytíř (režie Bohdan Tůma)
1996 Rockeři (režie Zdeněk Podhůrský)
1996 Rozum a cit (režie Zuzana Taberyová)
1996 Rváčův deník (režie Zuzana Taberyová)
1996 Rychlejší než smrt (režie Helena Dytrtová)
1996 Síť (režie Jiří Bakalář)
1996 Statečné srdce (režie Antonín Navrátil)
1996 Šance pro lásku (režie Zuzana Schulzová)
1996 Valentino (režie Soňa Bubníková)
1996 Ve jménu cti (režie Zdeněk Podhůrský)
1996 Vlak plný peněz (režie Zdeněk Podhůrský)
------
1995 Bouřlivé srdce (režie Jiří Ptáček)
1995 Byl jednou jeden les (režie Soňa Bubníková)
1995 Dobrý synek (režie Zdeněk Podhůrský)
1995 Frankenstein (režie Soňa Bubníková)
1995 Italské námluvy (režie Julius Matula)
1995 Jak jsem vyhrál v loterii (režie Július Matula)
1995 Konec divokého západu (režie Július Matula)
1995 Legenda o vášni (režie Zdeněk Gawlik)
1995 Malé ženy (režie Zdeněk Gawlik)
1995 Mladé pušky II (režie Soňa Bubníková)
1995 Moucha 2 (režie Jiří Zavřel)
1995 Může to potkat i vás (režie Julius Matula)
1995 Nebezpečná rychlost (režie Jiří Ptáček)
1995 Pistolnice (režie Soňa Bubníková)
1995 Predátor II (režie Zdeněk Podhůrský)
1995 Pro hrst dolarů (režie Jiří Ptáček)
1995 První smrtelný hřích (režie Jiří Ptáček)
1995 Pulp Fiction - Historky z podsvětí (režie Zdeněk Podhůrský)
1995 Smrtící epidemie (režie Zdeněk Podhůrský)
1995 Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (režie Soňa Bubníková)
1995 Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (režie Soňa Bubníková)
1995 Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (režie Soňa Bubníková)
1995 Street Fighter: Poslední boj (režie Soňa Bubníková)
1995 Takoví normální zabijáci (režie Zdeněk Gawlik)
1995 Tecumseh (režie Bohdan Tůma)
1995 Vetřelec (režie Jiří Zavřel)
1995 Vyhrál jsem v loterii (režie Július Matula)
1995 Vycházející slunce (režie Jiří Ptáček)
1995 Zachraňte Willyho 2 (režie Tomáš Tintěra)
1995 Žhavé výstřely 2 (režie Soňa Bubníková)
------
1994 Ohnivá sedla (režie Július Matula)
1994 O Malence (režie Jaromír Hnilica)
1994 Policejní Akademie 7 (režie Jiří Zavřel)
1994 První liga (režie Jiří Zavřel)
1994 Šišouni v New Yorku (režie Jiří Zavřel)
1994 Záhadné zmizení (režie Julius Matula)
1994 Zachraňte Willyho! (režie Zdeněk Hnilica)
1994 Zóna smrti (režie: Jiří Zavřel)
------
1993 Critters 2 (režie Jiří Ptáček)
1993 Dobrodruzi z velkoměsta (režie Július Matula)
1993 Operace Monolit (režie Tomáš Tintěra)
1993 Volný pád (režie Marie Fronková)
1993 Zachraňte Willyho! (režie Tomáš Tintěra)


SERIÁLY:
2002-2003 Teletubbies (režie Martin Velda)
2000 Akta X - 7.série (režie Bohdan Tůma)
2000 Beavis a Butt-head (režie Pavel Beneš)
1999-2000 Akta X - 6.série (režie Bohdan Tůma)
1998 Akta X - 5.série (režie Bohdan Tůma)
1997-1998 Akta X - 4.série (režie Bohdan Tůma)
1996-1997 Akta X - 3.série (režie Bohdan Tůma)
1996 Akta X - 2.série (režie Bohdan Tůma)


DW AGENTURA:
FILMY:
2009 Půlnoční vlak (režie Václav Merhaut)
2008 Maminčin mazánek (režie Michal Pavlík)

SERIÁLY:
2009 Batman: Odvážný hrdina (režie Dušan Walter)


RTS:
2004 21 gramů (režie Veronika Veselá)
2004 Ztraceno v překladu (režie Veronika Veselá)
Uživatelský avatar
filip
 
Příspěvky: 4196
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Tvůrčí skupina Josefa Petráska

Příspěvekod ondra3177 » 13 led 2013 03:04

Dabing v Pro-Time
2005 Hádej kdo? (Veronika Veselá)
ondra3177
 
Příspěvky: 64
Registrován: 27 lis 2008 20:01
Bydliště: Ústí nad Labem


Zpět na Produkční firmy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály