Petr Jančařík

Máte svého oblíbence od CH do K? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

Petr Jančařík

Příspěvekod ReDabér » 14 pro 2008 11:19

Obrázek
Narozen: 24. 2. 1964

Ukázka dabingu:

(2008 - Profesionálky, autor BobSilas)

Dabing
Filmy:
2021 Krokodýl Dundee rytířem - Matt McFarlane (Lex)
2021 Nevystupuj! [JOJ] - Klaus Zmorek (Pascal)
2020 Kurýr: Zásilka smrti - Dan Fredenburgh (Frank)
2020 Modré diamanty [JOJ] - Yurij Kis (Vasily)
2020 Slon na útěku - Tom Arnold (Runyon)
2020 Život je jízda - Kevin Anton (Tim)
2019 Neklidná mysl - Daniel Gerroll (dr. Lyonn)
2018 Skleněné peklo - Nathan Cooper (Paul)
2017 Experiment Philadelphia [JOJ] - Michael Paré (Hagan)
2017 Měsíc v ohrožení [JOJ] - Stephen Baldwin (John Redding)
2017 Utta Danella: Láska na konci léta [JOJ] - Rainer Gruß (Martin Grassner)
2017 Zkázonosný mrak [JOJ] - Gary Hudson (Martin)
2016 Den nezávislosti: Invaze [JOJ] - Tom Everett Scott (Sam)
2016 V mysli vraha [JOJ] - Matt Gerald (agent Sloman)
2015 Smrtelný úder - David House (Hopter)
2015 Vdaná nevěsta - Ethan Erickson (Matt Swift)
2015 WikiLeaks [JOJ] - Michael Kranz, Anthony Mackie (Otto, Sam Coulson)
2015 Zásnuby naruby - Axel Stein (Flo)
2012 Odsouzena za vraždu [Prima] - Jonathan Higgins (Victor)
2011 Bitva u Thermopyl - Donald Houston (Hydarnes)
2011 Nestvůra z hlubin - Peter Graham-Gaudreau (Dean Rieser)
2010 Nelítostná pomsta - Maury Chaykin (Burt Arthurs)
2008 Beznaděj - Steven Weber (Steve Ames)
2008 Bod zvratu [Markíza] - Steve Bacic, Michael Rhoades (Frank Hansen, Geoffrey Kalendar)
2008 Herkules v New Yorku [DVD] - Richard Herd (uvaděč)
2008 Holky fotbal nehrajou - Dermot Mulroney (Brayn Bowen)
2008 Piraňa 2: Létající zabijáci [Markíza] - Jim Pair (Robert Haywood)
2008 Zázrační pejsci [DVD] - Daniel Roebuck (dr. Elliot)
2008 Ztracený let - Michael Larrain (Francis Delaney)
2008 10 přikázání - Christian Slater (Mojžíš)
2007 Až do smrti - Mark Dymond (Mark Rossini)
2007 Demoliční univerzita - Bernard White (Momad)
2007 Inga Lindström: Dívka z majáku - Axel Röhrle (Markus Janson)
2007 Inga Lindström: Mraky nad Sommarholmem - Hendrik Duryn (Conrad Rosen)
2007 Rebel - Henry G. Sanders, Kent Vander Linde (James Henderson, hlasatel v rádiu)
2007 Rin Tin Tin - William Hope (major Snickens)
2007 Vražedné vody - Mike Dopud (David)
2007 V zemi divů [Markíza] - John Simm (Eddie)
2006 Zabijáci z Kilimandžára - Anthony Newley (Hooky Hook)
2006 Znovu po smrti [Markíza] - Robin Williams (dr. Carlisle)
2005 Carlitino tajemství - Ricardo Mandini (Pablo)
2005 Kouzelný kolotoč - Ray Winstone (Sam)
2005 Lásko moje, kde jsi? - Laurent Bateau (Bansart)
2005 Purpurové řeky 2: Andělé Apokalypsy [DVD] - Frédéric Maranber (mistr)
2005 Rosamunde Pilcher: Plachetnice lásky - James Weber Brown (Tom, titulky)
2005 Rosamunde Pilcher: Tak blízko nebi (titulky)
2005 Táta na plný úvazek [DVD] - Matt Damon, Will Smith (manažer v PR agentuře, sám sebe)
2004 Hříšný tanec 2 [VHS] - Patrick Swayze (taneční instruktor)
2004 Pach krve [DVD] - Desmond Harrington (Chris Finn)
2004 Šílený rande [DVD] - David Koechner (Speed)
2004 Terminátor 2: Den zúčtování [DVD] - Xander Berkeley, Michael Biehn (Tod, Kyle Reese)
2004 Železný dráp - Chan Pak-cheung (Mass Tar Wong)
2003 Biblické příběhy: Apokalypsa - Luca Ward (Eracle)
2003 Blafuj jako Beckham - Gary Lineker (sám sebe)
2003 Den zlomu - Joe Lando (David Arthur Powell)
2003 Equilibrium [DVD] - Sean Bean (Partridge)
2003 Lantana - Vince Colosimo (Nik D´Amato)
2003 Zákon gangu - Esai Morales (Lulu)
2002 Velikonoční paráda - Richard Beavers (zpěvák)
2001 Princezna a chuďas - Nicholas Rogers (Ademaro)
2000 Adrenalin - Stephen Baldwin (Victor Cooper)
2000 Alíbaba a sluneční princezna - ? (Itchy)
2000 Epicentrum - Mark Gibbon (Stuart)
2000 Poslední hlídka [VHS] - Chanan Elias (Simon Peace)
200x Bohové a generálové [Markíza] - Jeremy London (Alexander Pendleton)
200x Dragon - Matthew Wolf (sir Cador Bain)
200x Ponorka na dně [Markíza] - David Carradine (Gates)
200x Zemětřesení [Markíza] – Richard Roundtree (Miles)
20xx Franklin a poklad na Želvím jezeře (titulky)
20xx Merlin a válka draků (sbory)
20xx Mrazivá zvrhlost [Markíza] - Julian Christopher (Carl Taylor)
20xx Nepoučitelní [JOJ] - Mark Boone Junior (Richard)
1999 Biblické příběhy: Ježíš - Gilly Gilchrist (sv. Ondřej)
1999 Mel - Jonathan Rau (Ernie)
1998 Biblické příběhy: Šalamoun - Pete Lee-Wilson (Ahlijah)
1998 Milovaný cizinec - Jonathan Simpson (policista Delaney)
1998 Moby Dick [Nova] - Kee Chan (Fedallah)
1998 Sandokanův návrat - Clive Riche (Alfred)
1997 Biblické příběhy: David - Edward Hall (Amnón)
1997 Můj kamarád duch - J.T. Walsh (Darryl)
1996 Bojovníci krve - David Bradley (Wes Healey)
1996 Sissi - osudová léta císařovny - Peter Neusser (hrabě Batthyani)
1995 Kočičí lidé - John Larroquette (Bronte Judson)
1994 Auto - John Moio (Parker)
1994 Duchařský příběh [ČT] - Craig Wasson (Don Wanderley / David Wanderley)
1994 Pravdivá romance [VHS] - Bronson Pinchot (Elliot Blitzer)
1994 V zajetí ledu - ? (2. zelenáč)
1993 Interceptor - J. Kenneth Campbell, Rick Marzan (inženýr, Martinez)
xxxx Piráti - Branislav Martinák, Marek Vašut (Haley, Duquesnay, více rolí)
xxxx Souboj srdcí - Jolyon Baker (lord Stratton)
xxxx Srdce v sázce - Neil Dickson (Nicholas)

Seriály:
2018 Policie Hamburk [12. série] - Rainer Strecker (Andreas Beckmann)
2018 Versailles [Epic Drama, 2. série] - Pip Torrens (Cassel)
2017-2018 Versailles [Epic Drama, 1. série] - Daniel Lapaine, Pip Torrens (Karel II., Cassel)
2015 Policie Hamburk [8. série] - Christoph Jacobi (Hendrik Reinhardt)
2014 Stav ohrožení - Michael Bunin (Frank Beckwith)
2010 Buffy, přemožitelka upírů [Prima] - Adam Busch, Yan England, Jarrett Lennon, (Warren Meers, O'Donnell, Martin Wilder, více rolí)
2009 Dům loutek - Enver Gjokaj (Victor)
2009 Frasier [Prima] - Rick Cramer, George DelHoyo, Woody Harrelson, John Michael Higgins, Joseph Kell, Paul Schulze (ranger, otec Mike, Woody Boyd, William, lékař, Alex, další role)
2009 Heidi [Prima] - Laurent Deshusses, Thierry Jorand, Carlos Leal (profesor tělesné výchovy - začátek, Max, Bernard Miller, více rolí)
2009 Policie Hamburk [1.-2. série] - Thomas Scharff (Nils Meermann)
2008-2009 Bostonská střední - Michael Rapaport (Danny Hanson)
2008 Profesionálky - Rob Estes (poručík Tom Hogan)
2008 Smith - Steven Eckholdt, Daryl Keith Roach, Brian Treitler (Steve, Eddie, řidič, titulky)
2007 Jsi můj život - Marcelo Mazzarello (Miguel Quesada)
2006 Pohotovost [12. série, Markíza] - Noah Wyle (dr. John Carter)
2005 JAG [9. série] - William Gregory Lee (Dave Phelps)
2005 Královská nemocnice - Jamie Harrold, Neil Maffin (dr. Elmer Traff, řidič limuzíny)
2005 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti [Markíza, 3.-4. série] - Paul Adelstein, Justin Kirk (Steven Kellerman, Eric Plummer)
2004 JAG [8. série] - David Gail (John Bartell)
2004 Plamen pochybnosti - Omar Germenos (Gabriel)
2004 Stefanie [8. série] - Jens Peter Nünemann (Schulte)
2004 Wolffův revír [8. série] - Steven Merting (Tom Borkmann)
2003 Big Ben: Volný pád - Joachim Kretzer (Berthold Zauchner)
2003 Dr. Stefan Frank [7. série] - Siemen Rühaak (dr. Christian Roehrs)
2003 Komisař Rex [8. série] - Jens Peter Nünemann (Ralf Meier)
2003 Navzdory osudu - Eduardo De Gortari, Gabriel Soto (Esteban, Vladimir, více rolí)
2003 Wolffův revír [7. série] - Steven Merting (Tom Borkmann)
2002-2003 Dr. Stefan Frank [6. série] - Siemen Rühaak (dr. Christian Roehrs)
2002 Dr. Stefan Frank [1.-2., 5. série] - Michael von Au, Timothy Peach, Siemen Rühaak (Michael Bayer, Andreas Dohrmann, dr. Christian Roehrs - pozdější epizody 5. série)
2002 V. I. P. [Nova] - Shaun Baker (Quick Williams)
2002 Wolffův revír [6. série] - Steven Merting (Tom Borkmann)
2001 Komisař Rex [6. série] - Dirk Martens, Jan Sosniok (Xaver Stoll, Peter Bachmann)
2001 Wolffův revír [4.-5. série] - Uwe Fellensiek, Steven Merting (Bernd Stein, Tom Borkmann)
2000 Doktor z hor [7. série] - Andreas Nickl (Tom)
2000 Stefanie [6. série] - Carsten Voigt (Konrad Schanze)
2000 Wolffův revír [3. série] - Martin Halm (Urs Friedberg)
20xx Dobrodružství medvídka Paddingtona - Ben Whishaw (Paddington)
20xx Star Trek: Vesmírná loď Voyager [7. série] - Robert Joy (Yerid)
1999 JAG [1. série] - Steven Culp, Ron Livingston, Dylan Neal, Doug Savant (Clayton Webb, David Anderson, Dalton Jonas, velitel Navy Seals)
1999 Wolffův revír [2. série] - Jochen Nickel (Karl Backhaus)
1998-2000 Ochránce - Jay Acovone, Perry King, Paul McGillion, Brent Stait, Robert Wisden (Rick Carter, Boz Tate, Miller, William Ellison, John Bentley)
1998-2000 Zmije - J. Downing, Rick Ravanello (Sherman Catlett, Tremaine)
1998-1999 Komisař Rex [4. série] - Helmut Berger, Bernhard Brenner, Thomas Enzinger, Kurt Freimüller, Antonio Di Mauro, Max Mayer, Fifi Pissecker, Klaus Rohrmoser (Günther Stein, policista, Heinz Münch, policejní prezident, Gianni Fedele, Florian, Fritz Breuer, Egon Reisch)
1998 Doktor z hor [6. série] - Fritz Egger, Wolfgang Kainz (Markus Gruber, Toni Luckner)
1998 Mladý Indiana Jones [Prima] - Lloyd Owen, Miroslav Táborský (dr. Henry Jones st., hlídač se psem)
1998 Pobřežní hlídka [8. série] - Michael Bergin (Jack Darius)
1998 Sindibádova dobrodružství [2. série] - Tim Progosh (Firouz)
1998 Star Trek: Vesmírná loď Voyager [2.-4. série] - John de Lancie, Morgan Margolis (Q, vaskanský návštěvník)
1997-1998 Stefanie [3. série] - Urs Remond (Tobias Frey)
1997 Doktor z hor [5. série] - Silvan-Pierre Leirich, Sebastian Mayr (Olli Köhler, Wolfi)
1997 Komisař Rex [2.-3. série] - Carl Achleitner, Johannes Nikolussi, Andreas Patton, Bernhard Schir, Robert Taurer (Peter Thaler, Morak, Brendel, Dorner, Štanek)
1997 Sindibádova dobrodružství [1. série] - Tim Progosh (Firouz)
1997 Stockinger - Michael Kolnberger, Harald Posch, Marlon Rosenthal, Michael Schiller, Andreas Simma, Jürgen Tarrach, Herbert Trattnigg (komunitní lékař, Hans Selten, Triftschwabel, lékař, mladík, Rainer Ehrlich, Kienast)
1996 Cesta do neznáma [2. série] - James Denton (Jack Bullock)
1996 Dallas [Nova, 9. a 11.-12. série] - Leigh McCloskey, Andrew Stevens (Mitch Cooper, Casey Denault)
1996 Doktor z hor [3. série] - Thomas Fritsch, Michael Lerchenberg (David Schultheisz, Jacob)
1995 Dallas [4.-5. a 8. série] - Leigh McCloskey (Mitch Cooper)
1995 Doktor z hor [1. série] - Martin Leutgeb (Xaver Zirngiebel)
1995 Jake a tlusťoch [3. série] - Branscombe Richmond (Bill Kulakai)
1995 Komisař Rex [1. série] - Grzegorz Emanuel, Ralf Weikinger (Kaschinski, dr. Klein)
1995 Stefanie [1. série] - Matthias Zahlbaum (Torsten Liebau)
1994-1995 Kung Fu: Legenda pokračuje [1. série] - Lindsay Merrithew, David Nerman, Jeremy Ratchford, Robert Wisden, Michael Woods (Paul, Vallance, Lyle, Valdosta Sam, bojovník)
199x Pobřežní hlídka [6.-7. série] - Vincent Van Patten, Simon Rex (dr. Tom Morella, sám sebe)

Dokumenty:
2015 Zapomenutí válečníci Kartága - ? (komentář)
2014 Apollo 11: Utajený příběh - dr. David Barker
201x Obří žralok - ? (moderátor)

Reality-show
2018 Po stopách duchů - Zak Bagans
20xx Neuvěřitelné bazény - Lucas Congdon

PC hry:
2001 Original War (Petr Roth)

Režie
Dokumenty:
2010 Zázračná planeta: Tajemství slonů
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
 
Příspěvky: 5688
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha

Re: Petr Jančařík

Příspěvekod ReDabér » 28 led 2011 19:19

Neurčené role
FILMY
2021 Volyň
2020 Escobar [JOJ]
2020 Gagarin: První ve vesmíru [JOJ]
2019 Past [JOJ]
2019 Sladko-slaná láska [JOJ]
2019 Srážka s láskou [JOJ]
2019 Vlčí volání [JOJ]
2019 Země zatracených [JOJ]
2018 Za každou cenu [JOJ]
2017 Kuchař srdcem
2016 Na dosah
2016 Tajný agent v sukni [JOJ]
2016 Velký draft [JOJ]
2014 Bůh gamblerů
2012 Hindenburg
2012 Kazatel smrti
2012 Mateřské pouto [Prima]
2011 Masakr na svatého Valentýna [Prima]
2010 Tajemství hrobky [DVD]
2009 Galaktická brána
2009 Kobylky nesou smrt
2009 Lov na boháče [DVD]
2009 Piráti ostrova pokladů
2009 Přistání naslepo [DVD]
2009 Únosci [DVD]
2008 Agenti dementi
2008 Cesta do Sonory
2008 Freddyho úlet [Markíza]
2008 Kšeft [DVD]
2008 Ošklivé káčátko v říši fantazie [DVD]
2008 Poklad pirátů [DVD]
2008 Princezna a skřítek
2008 Strážce majáku
2008 Tyranosarie
2008 Warlock [Prima]
2008 Zametač stop [DVD]
2007 Casperova strašidelná škola
2007 Malý zázrak
2007 Pustina [Markíza]
2007 Rudé komando
2007 Věčný svit neposkvrněné mysli [Markíza]
2007 Voskové děti
2007 Yamato - Loď smrti
2007 Závodní horečka
2006 A zase ti Špindírovi
2006 Špindírovi v Americe
2005 Cesta kolem světa za 80 dní [DVD]
2005 Raptor Island: Ještěři útočí
2005 Smaragdový les [Film+]
2004 Čtyři pírka: Zkouška cti [DVD]
2004 Chtíč
2004 Jeepers Creepers [Markíza]
2004 Město bohů
2004 Pokémon navždy
2004 Presumpce viny [DVD]
2004 Robinson Crusoe
2004 Tom a Tomáš
2004 Únosce
2003 Bestie
2003 Bouře
2003 Cesta do fantazie
2003 Dracula II: Vzkříšení
2003 Gangy New Yorku [VHS]
2003 Ginostra - mafie nespí, mlčí [VHS]
2003 K-19: Stroj na smrt [VHS]
2003 Špína Londýna
2003 Temný stín nad L.A. [DVD]
2003 Tichý Američan
2003 V ohrožení života
2003 Zkurvení šmejdi
2003 Živel
2002 Šťastný Luke [2. dabing Novy]
2002 Tajemství meče [2. dabing Primy]
2001 Ve stínu upíra
2001 460 podezřelých [VHS]
2000 Legenda o ztracené hrobce
200x Dům bláznů
200x Smrt Jacka Doddse [VHS]
20xx Fate: Smrtící sdělení
20xx Krvavá Mary
20xx Krutá zkouška
20xx Ničivé tornádo
20xx Poslední tanec
20xx Šprýmař Till
20xx Vesmírný závod
20xx 2012: Soudný den
1999 Alibaba a piráti
1999 Bok po boku [Prima]
1999 Meč Gideonův [DVD]
1999 Odvážné srdce [VHS]
1998 Ronja, dcera loupežníka [Prima]
1997 Titanic
1996 Biblické příběhy: Mojžíš
1996 Dynamit v zeleném [Nova]
1996 Vražedné pouzdro na housle
1995 Biblické příběhy: Josef
1995 Bojovník [VHS]
1995 Cizinka
1995 Muž bez tváře [VHS]
1995 Zůstaň hladový [ČT]
1994 Akira
1994 Voskové Muzeum II
1993 Hlavní cíl [ČT]
1993 Máma a táta zachrání svět
1992 Odvážný malý toaster [VHS]
199x Past sklapne o půlnoci
xxxx Drak medvídka Bommela
xxxx Emanuela

SERIÁLY
2011 Námořní hlídka [5. série]
2011 Návrat komisaře Rexe [4. série]
2010 Námořní hlídka [Nova, 1. série]
2007 Andělé v Americe [Markíza]
2001 Komisař Rex [7. série]
1997 Komisař Rex [2x4]
1993-1994 Knight Rider [ČT, 1. série]
xxxx Doba přílivu

DOKUMENTY
2017 S fotografem v divočině
2015 Děti tundry: Život v říši ledu
2015 Dinosauří gangy
2015 Ivan Hrozný
2015 Tajemství velkého útěku
2014 Apollo 11: Utajený příběh
2014 Cesta po Iravádí
2014 Přízrak z řeky Kongo
2013 Lovci tornád
2013 Ninja kreveta
2009 Tragédie století

REALITY-SHOWS
20xx Bořiči mýtů [Discovery Channel]

TV POŘADY
2019 Americký chopper [12. série]
2018 Americký chopper [9.-11. série]
2012 Americký chopper [8. série]
2011 Americký chopper [7. série]
2010 Americký chopper [1.-6. série]
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
 
Příspěvky: 5688
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha


Zpět na CH-K - Profily dabérů a režisérů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály