Filip Švarc

Máte svého oblíbence od P do T? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9470
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Filip Švarc

Příspěvek od filip »

Filip Švarc.jpg
Filip Švarc.jpg (93.26 KiB) Zobrazeno 40438 x
Info: IMDB | ČSFD | FDB
Narozen: 1.4.1975
Rodina: teta Marcela Březinová, manželka Michaela Švarcová
Staniční hlas ČT 2 + Fajn Rádio. Hlas soutěží Superstar a The Voice Česko Slovensko. Rovněž namlouvá reklamy (např. Hecht, Iceland), audioknihy, občas se objevuje na televizní obrazovce v talk show, pořadech a seriálech. Namlouvá komentář k pořadu Artmix na ČT nebo recenze k pořadu Replay na Prima Cool. Dříve moderoval v Rádiu Zlatá Praha (Fajn Rádio) a jeden čas i Snídani s Novou. S oblibou moderuje golfové turnaje, mimo jiné i proto, že je vášnivým golfistou.

Ukázka dabingu:

(2011 - Londýnský gangster, autor BobSilas)


(2009 - Ztraceni, autor takezo)


(1996 - Sestra v akci 2, autor palg)

DABING
FILMY:
2024 A.I. Umělá inteligence [dabing SkyShowtime] - Michael Berresse (manager)
2024 Asfaltové město - Michael Pitt (Lafontaine)
2024 Bodyguard na volné noze [dabing Canal+] - John Cena (Mason Pettits)
2024 Boj o dědictví [dabing Canal+] - Ethan Embry (Leo Carey)
2024 Cena hříchu - Kevin Dillon (Trey)
2024 Cena závislosti - Ashe Austin (Dean)
2024 Detektiv Marlowe - Mark Schardan (režišér)
2024 Dracula II: Vzkříšení [dabing SkyShowtime] - Craig Sheffer (Lowell)
2024 Drahý Davide - Augustus Prew (Adam)
2024 Eismayer - Gerhard Liebmann (Eismayer)
2024 Furiosa: Sága Šíleného Maxe - Tom Burke (Praetorian Jack)
2024 Godzilla x Kong: Nové impérium - Brian Tyree Henry (Bernie Hayes)
2024 Hra zabijáků - Jerry Sur (Gin)
2024 Imaginární přátelé - Sam Rockwell (Super pes)
2024 Jezabel (titulky)
2024 Kaskadér - Winston Duke (Dan)
2024 Kempink 3 - Alain Gautré (herec)
2024 Kód 8: Část 2 - Greg Bryk (Marcus Sutcliffe)
2024 Král Rybář [dabing Filmbox] - Jeff Bridges (Jack)
2024 Kung Fu Panda: Tajemství svitku - James Sie (Opičák)
2024 Kurýr z Madridu - Alberto Jo Lee (Yao Ming)
2024 Kuře pro Lindu - Patrick Pineau (Jean-Michael)
2024 Láska přes zeď - Miguel Ángel Muñoz (Oscar)
2024 Lov [dabing HBO] - Ike Barinholtz (Staten Island)
2024 Mea Culpa - Trevante Rhodes (Zyair Malloy)
2024 Mistrovské dílo - Vincent Macaigne (Arthur)
2024 Místo činu Brémy: Bratři - Dar Salim (Hassan)
2024 Místo činu Kolín: Pod tlakem - Johann von Bülow (Lars)
2024 Místo činu Kolín: Sledování na Rýnu - Daniel Kuschewski (Mike)
2024 Místo činu Kolín: Šílený - Alexander Beyer (Sven)
2024 Monster High: Film 2 - Scotch Ellis Loring (Apollo)
2024 Motorkáři - Damon Herriman (Brucie)
2024 Nejdelší noc - Tomer Sisley (Vincent)
2024 Nevěstina máma - Chad Michael Murray (Lucas)
2024 Oldboy [dabing Filmbox] - Michael Imperioli (Chucky)
2024 Opičí muž - Sharlto Copley (Tygr)
2024 Otcové a matky - Rasmus Bjerg (Per)
2024 Poslední hra o zlato - Òscar Muñoz (Josep)
2024 Poslední polda - Peter Thorwarth (Muž v porsche)
2024 Pravá ruka pomsty - Nicholas Logan (The Doe)
2024 Protest - Damon Herriman (Lance)
2024 Přízrak - Casey Affleck (C)
2024 Radikální metoda - Daniel Haddad (Chucho)
2024 Rocketman [dabing Prima] - Richard Madden (John Reid)
2024 Rozhovor dekády - Richard Goulding (Stewart)
2024 Samotář v Seattlu [dabing Filmbox] - Tom Tammi (Harold)
2024 Seal Team: Pár správných tuleňů [dabing ČT] - Bumper Robinson (Hladovec)
2024 Sliby - Soufiane Guerrab (Esposito)
2024 Stačí jedna noc - Alex McArthur (barman)
2024 Status: Naživu - Ethan Embry (Knuckles)
2024 Stíny smrti: Čekání na zázrak - Frédéric Diefenthal (Maxime)
2024 Stíny smrti: Případ mrtvého soudce - Arnaud Binard (Franck)
2024 Stíny smrti: Přízraky z Le Havru - Frédéric Diefenthal (Gaspard)
2024 Stíny smrti: Vraždy v Blois - Seydina Baldé (Crespin)
2024 Stíny smrti: Vraždy ve Štrasburku - Dominique Kling (Marceau)
2024 Stíny smrti: Záhadné zmizení - Fabrice Colombero (Etienne)
2024 Svatba na odstřel - Josh Duhamel (Tom Fowler)
2024 Špatnej polda [dabing Canal+] - Sean Boyd (Stoyer + titulky)
2024 Temné chvíle - Mauricio Isaac (Calatrava)
2024 Tichý zahradník - Joel Edgerton (Narvel)
2024 Touch - Masahiro Motoki (Takahashi)
2024 Velká vlaková loupež - Nick Moran (Jack)
2024 Víkendoví rebelové - Florian David Fitz (Mirco)
2024 Vrcholný predátor - Corey Large (Carrion)
2024 Vše, co je skryto - Common (Devlin Hatch)
2024 Výbušná spiknutí - Adam Huel Potter (Pete)
2024 Záhada Hannah Swensenové: Mrkvový dort - Cameron Mathison (Mike)

2023 12 hodin na odplatu - Leon (Tyrone Pettis)
2023 578 Magnum - Truong Ngoc Tinh (Thai)
2023 A do kuchyně! - Stéphane Brel (Mikaël)
2023 Agnes Joy - Björn Hlynur Haraldsson (Hreinn)
2023 Aladinova zbrusu nová dobrodružství - Eric Judor (džin)
2023 Alibi na klíč: Den D - Julien Arruti (Augustin)
2023 A.R.C.H.I.E. - Michael J. Fox (A.R.C.H.I.E.)
2023 A.R.C.H.I.E. 2 - Michael J. Fox (A.R.C.H.I.E.)
2023 Babylon - Spike Jonze (Otto)
2023 Beavis a Butt-head dobývají Ameriku - Mike Judge (Butt-Head)
2023 Bestsellery - Cary Elwes (Halpern Nolan)
2023 Bruno Reidal: Zápisky vraha - Jean-Luc Vincent (profesor Lacassagne)
2023 Bullet Train - Brian Tyree Henry (Citrón)
2023 Daveova banka - Joel Fry (Hugh)
2023 Dívka, která unikla: Příběh Kary Robinsonové - Kristian Bruun (Richard Evonitz)
2023 Dobrodružství v džungli smrti - Benny Bernard Jr. (Sark)
2023 Dobrý časy - Robert Pattinson (Connie Nikas)
2023 Dokonalý objev - D.B. Woodside (Brian)
2023 Don't Think Twice - Keegan-Michael Key (Jack)
2023 Drsný město [dabing Nova] - Kaaris (Max)
2023 Erryho směsky - Adriano Pantaleo (Pasquale Frattasio)
2023 Fotři - Bill Burr (Jack Kelly)
2023 Freelancers - Malcolm Goodwin (A.D.)
2023 Genie - Paapa Essiedu (Bernard)
2023 Gigakong vs. Zlozilla - Shayne Hartigan (Jones)
2023 Gran Turismo - Will Buxton (komentátor)
2023 Harry Haft: Boxer z Osvětimi - John Leguizamo (Bill "Pepe" Miller)
2023 Hollywoodská Stargirl - Matt Cordova (Ken)
2023 Honba za pokladem Toma Sawyera - Patrick Muldoon (AJ)
2023 Chladnokrevně - John Gallaudet (Roy Church)
2023 Chupa - Christian Slater (Richard Quinn)
2023 Infinite - Chiwetel Ejiofor (Bathurst 2020)
2023 Jak se najít - Tom Everett Scott (Montgomery Rush)
2023 Jak stvořit dívku [dabing HBO] - Arinzé Kene (Kenny)
2023 Ještěr - Justin Timberlake (Will Grady)
2023 Kdo zabil Maggie Moore? - Tate Ellington (Duane)
2023 Klíčovou dírkou (titulky)
2023 Kocour [dabing SkyShowtime] - Mike Myers (Kocour)
2023 Kouzelná noc - Esteban Bigliardi (Juan Beckert)
2023 Kód 8 - Greg Bryk (Marcus Sutcliffe)
2023 Král Staten Islandu - Bill Burr (Ray)
2023 Krev a zlato - Robert Maaser (Heinrich)
2023 Krysař - Richard Ayoade (Editor)
2023 Kung Fu Panda: Tajemství Pěti postrachů - Jaycee Chan (Opičák)
2023 Láska na kvadrát ještě jednou - Mikolaj Roznerski (Rafal)
2023 Láska s chutí zmrzliny - Ryan Cooper (Charlie)
2023 Láska ve Winterlandu - Chad Michael Murray (Brett)
2023 Liga spravedlnosti a RWBY: Superhrdinové a lovci, první část - Shannon McCormick (Ozpin)
2023 Lovci hlav - Brandon Scott (Elijah)
2023 Lovely Boy - Daniele Del Plavignano (Daniele)
2023 Matka - Omari Hardwick (agent Cruise)
2023 Mavka: Strážkyně lesa - Mike Pollock (Zrzek)
2023 Máme papeže! - Nanni Moretti (psychoanalytik Bruzzi)
2023 Medvěd na koksu - Jesse Tyler Ferguson (Peter)
2023 Mission: Impossible Odplata - První část - Marcello Walton (pobočník)
2023 Mladý Vinnetou - Hendrik von Bültzingslöwen (Hank)
2023 Monster High: Film - Scotch Ellis Loring (Apollo)
2023 Nejlepší Vánoce na světě - Jason Biggs (Rob Sanders)
2023 Neodolatelný - Steve Carell (Gary Zimmer)
2023 Nezůstat sama - Tim Shelburne (Harry)
2023 Nová hračka - Aton (Milo)
2023 Ohnivá láska - Max Mainwood (Steve)
2023 Operace: Národ - Adam Cywka (Staszekův otec)
2023 Panenky na útěku - Colman Domingo (Šéf)
2023 Papírové vlaštovky - Alex Williams (Jethro)
2023 Pět nejlepších [dabing SkyShowtime] - Chris Rock (Andre Allen)
2023 Plán útěku 3 [dabing Canal+] - Devon Sawa (Lester Clark Jr.)
2023 Podivuhodný příběh Henryho Sugara - Richard Ayoade (Dr. Marshall)
2023 Podivuhodný příběh Henryho Sugara a jiné povídky - Richard Ayoade (Dr. Marshall)
2023 Pok-sun nesmí zemřít - Sol Kyung-gu (Cha Min-kyu)
2023 Popelka: Nový příběh - Tom Leeb (Tvrďák)
2023 Poslední království: Sedm králů musí zemřít - Arnas Fedaravicius (Sihtric)
2023 Poslední šance - Scott Adkins (Jake Harris)
2023 První očista - Jermel Howard (Lorenzo)
2023 Přetížení - Thiago Martins (Roger)
2023 Přiznej se, Fletchi - Roy Wood Jr. (inspektor Morris Monroe)
2023 Příběh dealera - Ben Segers (Antony)
2023 Přísaha [dabing Nova] - Gísli Örn Garðarsson (Ottar)
2023 Purpurová barva - Colman Domingo (Albert)
2023 Renfield - Brandon Scott Jones (Mark)
2023 Ricardovi - Tony Hale (Jess Oppenheimer)
2023 Rudá pláž [dabing ČT] - Fred Galang (Domingo)
2023 Rustin - Chris Rock (Roy Wilkins)
2023 Rychle a zběsile 10 - Sung Kang (Han)
2023 Rytíř pohárů - Wes Bentley (Barry)
2023 Showing Up - André 3000 (Eric)
2023 Sirotek: První oběť - Rossif Sutherland (Allen Albright)
2023 Smyčka času [dabing SkyShowtime] - Chris Ratz (Marsden)
2023 Stačí trocha Vánoc - Patrick Sabongui (Peter)
2023 Svatebčané [dabing SkyShowtime] - Taye Diggs (Harper Stewart)
2023 Svatebčané 2 [dabing SkyShowtime] - Taye Diggs (Harper Stewart)
2023 Světlo mého života [dabing Canal+] - Casey Affleck (otec)
2023 Šílená noc - John Leguizamo (Scrooge)
2023 Škvára a kvéry - Jefferson Tshabalala (36)
2023 Šprti na tahu [dabing Prima] - Dayo Okeniyi (Conch + titulky)
2023 Štvanice [dabing HBO] - Richard Bradford (Damon Fuller)
2023 Šťastně podvedená - Leandro Lima (Marco)
2023 Tajemný mstitel - Samrat Chakrabarti (Basil)
2023 Tajná centrála - Jesse Williams (kapitán Sean Irons)
2023 Taková moje láska - Lawrence Ola (Karavi)
2023 Temná pouť - Tory Kittles (Liam)
2023 Texaský masakr motorovou pilou [dabing HBO] - Allen Danziger (Jerry)
2023 Tlapková patrola ve velkofilmu - Luxton Handspiker (Rubble)
2023 Transformers: Probuzení monster - Tobe Nwigwe (Reek)
2023 Tři tisíce let touhy - Erdil Yasaroglu (profesor Günhan)
2023 U tebe nebo u mě? - Ashton Kutcher (Peter Coleman)
2023 Útok z hlubin 3 - Ernest St.Clair (Schill)
2023 Válka o dědictví - Ron Livingston (James)
2023 Věrná až za hrob - Nasrdin Dchar (Milan Saber)
2023 Vice - Brett Granstaff (James)
2023 Villa Capri [dabing Nova] - Nick Peine (Jimmy)
2023 Vinylová láska - Chris O'Dowd (Duncan)
2023 Vlastní krev - Sam Cotton (Šéf)
2023 Vládci ulic: Moc lásky - Luversan Gerard (Reggie Chetty)
2023 V letu - Kevin Hart (Cyrus)
2023 V obležení - Frank Grillo (Teddy Murretto)
2023 Vraždy u jezera: Kořeny minulosti - Matthias Koeberlin (Micha Oberländer)
2023 Vraždy u jezera: Noční démon - Matthias Koeberlin (Micha Oberländer)
2023 Vymítač ďábla: Znamení víry - Norbert Leo Butz (Tony)
2023 Zeroville - James Franco (Vikar)
2023 Z jiného těsta - Jonah Hill (Ezra)
2023 Zkouška - Hussein Hassan Ali (Sardar)
2023 Zlatá cihla - Igor Gotesman (Scania)
2023 Zlatokopky [dabing Prima] (titulky)
2023 Zom100: Co chceš stihnout, než tě sejme zombie - Kazuki Kitamura (Kosugi)

2022 9 kulek [dabing Prima] - Zachary Mooren (Ralph)
2022 10 kroků k lásce - Britton Webb (Mason)
2022 Albatros - Jérémie Renier (Laurent)
2022 Americký outsider - Zachary Levi (Kurt Warner)
2022 Barvy lásky - Chad Michael Murray (Joel)
2022 Batman - Bronson Webb (maskovaný lupič)
2022 Beethovenovo vánoční dobrodružství - John Kassir (Tulák)
2022 Beethoven: Pirátský poklad [dabing SkyShowtime] - Alec Mapa (Simon)
2022 Beethoven: Velký trhák [dabing SkyShowtime] - Eddie Griffin (Stanley)
2022 Blondýnka - Bobby Cannavale (Joe Di Maggio)
2022 Budoucnost je osamělé místo - Denis Moschitto (Fuad)
2022 Čas na sebe - Kevin Hart (Sonny Fisher)
2022 DC Liga supermazlíčků - Kevin Hart (Ace)
2022 Divoký mustang - Matthias Schoenaerts (Roman)
2022 Eiffel - Pierre Deladonchamps (Antoine de Restac)
2022 Enola Holmesová 2 - Himesh Patel (Dr. Watson)
2022 Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství - William Nadylam (Yusuf Kama)
2022 Fesťák - Jemaine Clement (Robin)
2022 France - Benjamin Biolay (Fred de Meurs)
2022 Furioza - Konrad Eleryk (Olo)
2022 Hra na pomstu - Adrian Martinez (Addison)
2022 Hromotluk - Sébastien Pouderoux (Nicolas)
2022 Jackass Forever - Johnny Knoxville (Johnny Knoxville)
2022 Jay a mlčenlivý Bob: Přeprc - Ben Affleck (Holden McNeil)
2022 Jednou se potkáme - Pascacio López (César)
2022 Jeptiška - Chris Zylka (Chuck Harris)
2022 Ježek Sonic 2 - Shemar Moore (Randall)
2022 Jsme v tom spolu: část 1. - Morgan Spector (Jim)
2022 Jsme v tom spolu: část 2. - Jonathan Cake (otec)
2022 Kancl doma - Jay Pharoah (Neal)
2022 Kimi - Lakin Valdez (Marcos)
2022 Kopilot - Christian Müller (Müller)
2022 Kráska mezi muži [dabing Prima] - Michael McMillian (Tom Reinhart)
2022 Láska, láska, láska - Chris Messina (Jack)
2022 Láska na objednávku - Ryan McPartlin (Heath)
2022 Láska odvedle - Jermaine Rivers (Ian)
2022 Láska s vůní oregana - Kavan Smith (Hank)
2022 Legionář - Germano Gentile (Daniel)
2022 Lékořicová Pizza - Joseph Cross (Matthew)
2022 Lou - Logan Marshall-Green (Philip)
2022 Lucy má děťátko - Justin Theroux (Adrian)
2022 Madea se vrací - Amani Atkinson (Richard)
2022 Marmaduk - Pete Davidson (Marmaduk)
2022 Mateřská posedlost - Jordi Vilasuso (Chris)
2022 Milosrdná noc (titulky)
2022 Minari - Scott Haze (Billy)
2022 Miss Potter [dabing Prima] - Lloyd Owen (William Heelis)
2022 Mistrovská úroveň - Frank Grillo (Roy Pulver)
2022 Moje jméno je Vendetta - Alessio Praticò (Michele)
2022 Muž mých snů - Brandon Quinn (Henry)
2022 Muž v pozadí [dabing Filmbox] - Jesse Plemons (Kurt)
2022 Muž z Toronta - Kevin Hart (Teddy Jackson)
2022 Můj syn - James McAvoy (Edmond Murray)
2022 Náměsíčníci - Michael Sturmik (Bouřný obr)
2022 Nebezpečný pasažér - Chris Gann (Myles)
2022 Nejhorší člověk na světě - Anders Danielsen Lie (Aksel)
2022 Nejsilnější pouto - Hary Prinz (Thomas)
2022 Nezlomná - Jeremy Sisto (Will)
2022 Někde mezi - Jeffrey Vincent Parise (Julian)
2022 Noční doktor - Guillaume Verdier (sběratel)
2022 Odplata - Ashton Kutcher (Quentin Sellers)
2022 Paranormal Activity: Jiný rozměr [dabing SkyShowtime] - Chris J. Murray (Ryan)
2022 Pavouk v síti - Itzik Cohen (Samuel)
2022 Pátek třináctého: Část II. - Walt Gorney (bláznivý Ralph)
2022 Pekelný dům - Brian Ames (Ralph)
2022 Pěstní msta - Iko Uwais (Kai Jinn)
2022 Planeta Singl: Detektor - Konrad Eleryk (Maciej)
2022 Planeta Singl: Hříšnice (titulky)
2022 Planeta Singl: Láska kvete v každém věku (titulky)
2022 Planeta Singl: Test - Wojciech Łozowski (Chris)
2022 Planeta Singl: Vzdálenost (titulky)
2022 Podfuk za všechny prachy - Patrick Muldoon (Frank Pierce)
2022 Podzimní láska - Cameron Mathison (Noah)
2022 Pomsta - Ray Fearon (Duquet)
2022 Portorikánci v Paříži - Ravi Patel (Hassan)
2022 Po svatbě [dabing Nova] - Will Chase (Frank)
2022 Požehnaná - Andrés Crespo (Antanacio)
2022 Princezna z ulice - Jacob Vargas (Donald)
2022 Prázdninová láska - Travis Milne (Will Martin)
2022 Pro dítě zemřu - La'Charles Trask (doručovatel)
2022 Projekt Adam - Ben Wilkinson (Derek)
2022 Prokletí městečka Bridge Hollow - Marlon Wayans (Howard)
2022 Případ DeLorean - Lee Pace (John DeLorean)
2022 Ranč pro dva - Jesse Arthur Carroll (Lonnie)
2022 Rodina online - Timothy Simons (Bret)
2022 Říjnový polibek - Vincent Dangerfield (Mike)
2022 Salt-N-Pepa - Arnold Pinnock (JP)
2022 Srdeční záležitost - Anton Weil (Milan)
2022 Star Wars: Vize - Devátá Jedi - Ryôta Takeuchi (Toguro)
2022 Star Wars: Vize - Lop a Ocho (titulek)
2022 Star Wars: Vize - Souboj - Matthew Wood (droidí strážce)
2022 Star Wars: Vize - Tatooinská rapsodie (ranař 2)
2022 Star Wars: Vize - Vesnická nevěsta - Matthew Wood (bitevní droidi)
2022 Subjekt - Jason Biggs (Phil)
2022 Svět na kraji světa - Casey Affleck (Dyer)
2022 Šílená tchýně - Mike Faiola (Brock)
2022 Tár - Mark Strong (Eliot Kaplan)
2022 Téměř dokonalý muž - Julien Ratel (Francois)
2022 To nic, drahá - Timothy Simons (Dr. Collins)
2022 Tove - Shanti Roney (Atos Wirtanen)
2022 Třináct životů - Colin Farrell (John Volanthen)
2022 Tým zabijáků - Alexander Skarsgård (seržant Deeks)
2022 Války kříže - Juhahn Jones (Blackfire)
2022 Vánoce na farmě - Hugh Sheridan (David)
2022 Vánoce s tebou - Lawrence J. Hughes (Barry)
2022 Vánoční chata - Robin Dunne (Jack)
2022 V bublině - Samson Kayo (Bola)
2022 Večerní škola - Kevin Hart (Teddy)
2022 Vem si mě - Jimmy Fallon (Jimmy Fallon)
2022 Věřím na Santu - John Ducey (Tom)
2022 Vraždy u jezera: Druhá tvář - Matthias Koeberlin (Micha Oberländer)
2022 Vraždy u jezera: Mezi vlky - Matthias Koeberlin (Micha Oberländer)
2022 Vraždy u jezera: Přízrak - Matthias Koeberlin (Micha Oberländer)
2022 Vraždy u jezera: Stěhování duší - Matthias Koeberlin (Micha Oberländer)
2022 Vstříc zlu - Tom Tryon (Mac McConnell)
2022 Vše o Nině - Chace Crawford (Joe)
2022 Vzestup - Dayo Okeniyi (Charles)
2022 Zabijákova žena & bodyguard - Tom Hopper (Magnusson) + Venice Smith (Gary)
2022 Zapomenutý únos - Redaric Williams (Martin)
2022 Zavolejte porodní sestřičky - Vánoční speciál VI - Francois Coertze (strážník)
2022 Zavolejte porodní sestřičky - Vánoční speciál VII - Jack Hawkins (Christopher)
2022 Záhady slečny dohazovačky: Umění zabíjet - John Emmet Tracy (Simon + titulky)
2022 Zákon mlčenlivosti - Vincenzo Di Rosa (Ciccio)
2022 Zlatá horda - Oliver Trevena (Bohun)
2022 Zlouni - Richard Ayoade (Marmeláda)
2022 Ztracené okamžiky - Aaron Paul (Muž)

2021 1000 mil do Vánoc - Raúl Jiménez (José Maria)
2021 13 hříchů - George Coe (hlas hry)
2021 (J)elita ze střídačky 2 - Zak Santiago (Smegman)
2021 Aféra Clearstream - Gilles Lellouche (Denis Robert)
2021 Akční park [dabing Filmbox] - Johnny Pemberton (Ziffel)
2021 Alan Partridge: DJ Alpha - Dustin Demri-Burns (Danny)
2021 Ava: Bez soucitu - Colin Farrell (Simon)
2021 Barb a Star jedou do Vista Del Mar - Damon Wayans Jr. (Darlie Bunkle)
2021 Beckman - Nucené násilí - Xander Bailey (Frank)
2021 Cesta do Ameriky [dabing Paramount Network] - Arsenio Hall (Semmi + další)
2021 Cesta do Ameriky 2 - Arsenio Hall (Semmi / Morris / reverend Brown)
2021 Císař - občanská válka - Ben Robson (Luke McCabe)
2021 Čas - Daniel Ison (Greg)
2021 Dianina svatba - Pål Sverre Hagen (Terje)
2021 Divoká karta - Matthew Willig (Kinlaw)
2021 Dítě z Osirisu - Kellan Lutz (Sy Lombrok)
2021 Dívka ve sklepě - Vince Pisani (soused)
2021 Dívka z údolí - Thomas Lennon (Rodney)
2021 Dlouhý víkend - Damon Wayans Jr. (Doug)
2021 Dokonalý ženich - Aaron Staton (Michael)
2021 Dredd [dabing Prima] - Wood Harris (Kay)
2021 Dvanáct vánočních zastavení - Tyler Hynes (Aidan)
2021 Eliminators - Scott Adkins (Thomas)
2021 Extrakt [dabing Filmbox] – Jason Bateman (Joel)
2021 Fízlové 3: Ve jménu zásad - Tomasz Schuchardt (Cegielski)
2021 Galerie zlomených srdcí - Roy Choi (Randy)
2021 Georgetown - Sergio Di Zio (Gordon Nichols)
2021 Greenland: Poslední úkryt - Andrew Bachelor (Colin)
2021 Gundala - Aqi Singgih (Ganda Hamdan)
2021 Halloween zabíjí - Omar J. Dorsey (Barker)
2021 Holky na výletě - Kal Penn (Anuj)
2021 Honba za vánočním pokladem - Ronnie Rowe (Drew)
2021 Hotel Transylvánie: Transformánie - Keegan-Michael Key (Murray)
2021 Hřebík v hlavě - Tracy Morgan (Keyshawn)
2021 Hřích - ? (Brontolone)
2021 Chvění 5: Pokrevní linie - Jamie Kennedy (Travis B. Welker)
2021 Chvění 6: Chladný den v pekle - Jamie Kennedy (Travis B. Welker)
2021 Jak jsem se zamilovala do gangstera - Antoni Królikowski (Komo)
2021 Jako v bavlnce - Chris Messina (Dean Ericson)
2021 Ještě máme čas - Terry Chen (Eric)
2021 Jizva na duši - Stephane Garneau-Monten (Spencer / Joshua)
2021 jOBS [dabing Prima] - Ashton Kutcher (Steve Jobs)
2021 Katie Fforde: Mateřské starosti - Alexander Wipprecht (Marc)
2021 Kdo mi jde po krku - Jon Bernthal (Ethan)
2021 Kin: Smrtící zbraň [dabing Prima] - James Franco (Taylor Balik)
2021 Kosmopes a Turbokočka - Cory English (Peck)
2021 Kouzelný drak - Bobby Lee (Diao)
2021 Kouzelný vánoční dort - Martin Roach (George)
2021 Králičí nora [dabing Prima] - Jay Wilkison (Gary)
2021 Králíci útočí: Mise na Mars - Yann Bean (Frank)
2021 Královské zásnuby - Joseph Thompson (Victor Chatsworth)
2021 Král Richard: Zrození šampiónek - Jon Bernthal (Rick Macci)
2021 Krvavě rudé nebe - Roland Møller (Karl)
2021 Kyslík - Eric Herson-Macarel (kapitán Moreau)
2021 Lego Star Wars Terrifying Tales - Matthew Wood (Droidi)
2021 Lék na zármutek - Chris Farquhar (pojišťovák)
2021 Lockdown - Chiwetel Ejiofor (Paxton)
2021 Londýnská pole [dabing Filmbox] - Jim Sturgess (Keith Talent)
2021 Lunapark hrůzy [dabing Prima] - David Sheftell (Evan)
2021 Machr na 30 dní - Philippe Lacheau (Tony)
2021 Malá rybka - Toby Hargrave (Frank) + Chris Shields (pan Johnson)
2021 Město lží - Amin Joseph (Kevin Gaines)
2021 Milion malých střípků - Giovanni Ribisi (John)
2021 Milý Evane Hansene - Danny Pino (Larry)
2021 Mimi šéf: Vánoční bonus - Ben Lepley (Pól)
2021 Mimo zákon - Thibault de Montalembert (Morvan)
2021 Moje dobrá víla - Utkarsh Ambudkar (Grant)
2021 Monster Hunter - Diego Boneta (Marshall)
2021 Mortal Kombat - Mehcad Brooks (Jax)
2021 Moskva - jednosměrná - Philippe Graber (Viktor)
2021 Můj Chéri [dabing Prima] - Jack Walker (Roland)
2021 Na konci tunelu - Leonardo Sbaraglia (Joaquín)
2021 Nancy Drew a tajemné schodiště - Sam Trammell (Carson)
2021 Nebezpečná minulost - Scott Shepherd (Teddy)
2021 Neboj, daleko neuteče - Jonah Hill (Donny)
2021 Nelíbej muže ve vánočním svetru - David Quinlan (David)
2021 Nesprávná víra - Pascal Elbé (Milou)
2021 Nevěra s.r.o. - Michal Koterski (trenér boxu)
2021 Nezměrnost noci - Adam Dietrich (Rodkey Oliver)
2021 Nezvaný host - Corey Large (Lincoln)
2021 Nikdo - RZA (Harry Mansell)
2021 Nikdo nevyvázne živý - Marc Menchaca (Red)
2021 Noc v Miami - Kingsley Ben-Adir (Malcolm X)
2021 Normální víkend - Ron Livingston (Pete)
2021 Operace Goliáš - Frédéric Millaire-Zouvi (Michael)
2021 Operace rekrut - Clayne Crawford (Mason)
2021 Oscar a dáma v růžovém - Thierry Neuvic (Victor)
2021 Oslo - Jeff Wilbusch (Uri Savir)
2021 Osudové léto na Long Islandu [dabing Prima] - Marc Hosemann (Nick)
2021 Otcovství - Kevin Hart (Matt Logelin)
2021 Otevřené moře [dabing Prima] - Daniel Travis (Daniel)
2021 O Vánocích mě nečekej - Redaric Williams (Franklin Young)
2021 Paříž [dabing Skylink] - Gilles Lellouche (Franky)
2021 Pět přání k Vánocům - Chad Michael Murray (Luke)
2021 Podivuhodná dobrodružství Paula Harkera - Chris Messina (Denny)
2021 Pokrevní bratři - Joel Kinnaman (Michael)
2021 Pomoc z pekla - Carl Beukes (Hayden Von Richter)
2021 Pomsta: Milostný příběh [dabing Filmbox] - Jimmy Gonzales (Zwaff)
2021 Posedlost: Útěk před minulostí - Michael Mancini (Charles)
2021 Poslední šichta - Deron J. Powell (Perry)
2021 Potemnělé výročí - Kieren Hutchison (Tim)
2021 Prime Time - Dobromir Dymecki (Kryštof)
2021 Probuzení - Edsson Morales (Lazy Eye)
2021 Probuzení Zodiaka - Shane West (Mick Branson)
2021 Pro mámu všechno - Ernõ Fekete (Bajmonay)
2021 Přátelé na život a na smrt - Adam Hurtig (Mark)
2021 Rachot - Terry Crews (Chapadlák)
2021 Rallye smrti 4: Anarchie - Terence Maynard (Valentine)
2021 Rande u přepážky [dabing Filmbox] - Mekhi Phifer (Darrien)
2021 Respect - Marlon Wayans (Ted White)
2021 Rychle a zběsile 9 - Sung Kang (Han)
2021 Sbal prachy a jeď [dabing Filmbox] – John Cusack (Simon Keller)
2021 Sebevražedný oddíl - Joel Kinnaman (Rick Flag)
2021 Sexy Jexi - Michael Peña (Kai)
2021 Skejťačka - Ambrish Saxena (Ramkesh)
2021 S kůží na trh [dabing Filmbox] - Max Cavenham (seržant Compton)
2021 Slepá hora - Youan Yang (Huang Degui)
2021 Spojenec 2 - Aml Ameen (Remy Darbonne)
2021 Stillwater - William Nadylam (Patrick)
2021 Stříbrné brusle - Kirill Zaytsev (Arkadiy)
2021 Střípky - Jared Leto (Albert Sparma)
2021 Sup - Michal Zebrowski (Sup)
2021 Svatební pochod 5 - Staronový přítel [dabing Prima] - Lane Edwards (Lucas)
2021 Šachová partie - John Leguizamo (Martinez)
2021 Šaty pro princeznu - Sam Page (Jeffrey)
2021 Školka pro seniory - Reno Wilson (Frank Collins)
2021 Špetka lásky - Frank Zotter (manager)
2021 Tlapková patrola ve filmu - Keegan Hedley (Rubble)
2021 Tom a Jerry - Daniel Adegboyega (Gavin)
2021 Unesená z ráje - James Hoare (Robert)
2021 Útočiště - Jérémie Renier (Grégoire)
2021 Útok na Wall Street [dabing Filmbox] - Mike Dopud (Tom Allgard)
2021 Valentýnský Madagaskar - Chris Rock (Marty)
2021 Válka zítřka - Edwin Hodge (Dorian)
2021 Vánoce plné naděje - Aaron Ashmore (Gordon)
2021 Vážený diktátore - Jason Biggs (pan Spines)
2021 Ve jménu krále 2 [dabing Filmbox] - Michael Adamthwaite (Thane)
2021 Ve jménu krále 3: Síla medailonu [dabing Filmbox] - Stefan Spassov (Rakovski)
2021 Vražda dvou milenců - Clayne Crawford (David)
2021 Vraždy podle DNA - Matt Shevin (Roger)
2021 Všichni svatí mafie - Jon Bernthal (Johnny Soprano)
2021 V tom - Ryan O'Kane (Eddy)
2021 Vzpomínky na Itálii - Gian Marco Tavani (Marzio)
2021 Zajatci horského tunelu [dabing Prima] - Jan Gunnar Røise (Gunnar)
2021 Zamilovaná chůva - Peter Benson (Jeremy)
2021 Zase Vánoce? - Daniel Sunjata (Mike)
2021 Zasněžené Vánoce - Aaron Radwanski (Eric)
2021 Základna - Alexander Arnold (rotný Chris Griffin)
2021 Zákon přitažlivosti [dabing Prima] - Michael Sheen (Thorne Jamison)
2021 Zámky lásky - Jerry O'Connell (Jack)
2021 Zkrať to, zlato - Rafe Spall (Teddy)
2021 Zpívej 2 - Eric André (Darius)
2021 Ztracená dívka (titulky)
2021 Zůstaň nablízku [dabing Prima] - Michael Stahl-David (Jack)
2021 Žádné prudké pohyby - Kieran Culkin (Charley)
2021 Živočišné kouzlo - Eric André (Darius)
2021 Živý terč 2 - Geoffrey Giuliano (Vermeulen)

2020 A Hidden Life - Dimo Alexiev (Nikolai)
2020 Aljašský expres [dabing Filmbox] - Sean Patrick Flanery (Alex Brooks)
2020 Batman vs. Hush - Maury Sterling (Thomas Elliot)
2020 Bez bázně - Jadakiss (kapitán Lightspeed)
2020 Bitva u Midway - Luke Kleintank (Clarence Dickinson)
2020 BloodRayne: Třetí říše - Brendan Fletcher (Nathaniel Gregor)
2020 Cizinec - Pavel Liška (Cizinec)
2020 Crown Vic - Devon Werkheiser (Floyd Stiles)
2020 Čas dobyvatelů - Aleksandr Ilin (Vladimir Markelov)
2020 Černej polda - Ronnie Rowe (černej polda)
2020 Dávka štěstí - Dimitar Nikolov (Joro)
2020 Dokážeš udržet tajemství? - Sam Asghari (Omar)
2020 Dokud nás svatba nerozdělí - Salva Reina (Kapitán)
2020 Doznání - Eugene Byrd (Terrell Lessor)
2020 Elitní zabiják [dabing Filmbox] - Don Harvey (Riley)
2020 Experiment Belko - John Gallagher Jr. (Mike Milch)
2020 Hranice pašeráků - Rudy Youngblood (Mateo)
2020 Charm City Kings - Marvin Raheem (Derrick)
2020 Chikova cesta - Randy Ebright (Caradura)
2020 Jurassic Games - Adam Hampton (Tucker)
2020 Kilo Dva Bravo - Liam Ainsworth (Andy Barlow)
2020 Klub miliardářů - Ryan Rottman (Scott Biltmore)
2020 Křížová palba - Cillian Murphy (Chris)
2020 Kult smrti - Derek Smith (Brent)
2020 Láska prochází žaludkem - Andrew W. Walker (Clay Hart)
2020 Láska se zárukou - Damon Wayans Jr. (Nick)
2020 Ledová hrozba - Dominic Purcell (Malraux)
2020 Linka č. 657 [dabing Prima] - Han Soto (Lin Tao)
2020 Loupež století [dabing Filmbox] - Travis Aaron Wade (Detektiv Devlin)
2020 Lovingovi - Nick Kroll (Bernie Cohen)
2020 Lucy in the Sky - Jeremiah Birkett (Hank Lynch)
2020 Manželovo tajemství - Jared Bonner (detektiv Charles)
2020 Maxinožka 2 - Alexis Victor (Maxinožka)
2020 Mizerná jízda - Ibrahim Yilla (asistent režie)
2020 Monos - Wilson Salazar (Posel)
2020 Můžeme být hrdinové - Christian Slater (Tech-No)
2020 Narozeninové přání - Marcus Rosner (Alex)
2020 Na život a na smrt [dabing Filmbox] - Tony Schiena (Joey Scalini)
2020 Není cesty ven - Clint Jung (Craig Addison)
2020 Nepřátelská zóna - Raúl Mérida (Conte)
2020 Nezhojené rány - George Stults (Greg Wilson)
2020 Nulová tolerance - Kane Kosugi (Kane)
2020 Obvyklí podezřelí [dabing Paramount Network] - Giancarlo Esposito (Jack Baer)
2020 Opičí úder - Chen Chang (Zha)
2020 Paranormal Activity: Jiný rozměr [dabing Filmbox] - Chris J. Murray (Ryan)
2020 Pod vodou - John Gallagher Jr. (Smith)
2020 Pokrevní mstitel [dabing Filmbox] - Johnathon Schaech (Mikey)
2020 Pro lásku cokoliv - Paul Greene (Jack Cooper)
2020 Přátelství až za hrob - Chad Michael Collins (Andy Griggs)
2020 Přízrak v domě - Charlie Farrell (Phil)
2020 Půjčovna masa: Nové pouzdro - Ray Chase (Takeshi)
2020 Rambo: Poslední krev - Óscar Jaenada (Victor Martinez)
2020 Rande na 8 způsobů - Denis Nikiforov (Konstantin)
2020 Rande s nepřítelem - David Chokachi (Peter)
2020 Rodina na baterky - Eric André (Mark Bowman)
2020 Rovník - Arťom Čilek (Korovin)
2020 Sebevražedný oddíl: Rozpoutané peklo - Christian Slater (Deadshot)
2020 Sicilský kříž - Stacy Keach (Charlie Hanson)
2020 Slunce je také hvězda - John Leguizamo (Jeremy Martinez)
2020 Ségry - John Leguizamo (Dave)
2020 Souboj s rodinou - Michael Coulthard (komentář zápasu + titulky)
2020 Soudný den [dabing Filmbox] - Mario Van Peebles (Thomas Payne)
2020 SpongeBob ve filmu: Houba na útěku - Matt Berry (král Poseidon)
2020 Stín - Ryan Zheng (Král)
2020 Stopa do minulosti - Ryan Guzman (Lucas)
2020 Strach o dceru - Demetrius Stear (Joshua Hammer)
2020 Svatební pochod 5 - Staronový přítel - Tyler Hynes (Brad Buckley)
2020 Světlo mého života - Casey Affleck (Otec)
2020 Tlapková patrola: Tryskáč na záchranu - Keegan Hedley (Rubble)
2020 Torpédo U235 - Stefan Perceval (Tamme)
2020 Tři muži v negližé [dabing Prima] - John Leguizamo (Chi Chi)
2020 Underworld [dabing Prima] - Michael Sheen (Lucian)
2020 Velikonoce v utajení - Garrett Black (Trent)
2020 Víkend pro chlapy - Daniel Cummings (Adam Mann)
2020 Voják 5: Bitevní pole - Mike 'The Miz' Mizanin (Jake Carter)
2020 V pasti vášně - Marcus Rosner (Elliot Graveston)
2020 Vraždy u jezera: Ježíšova krev - Matthias Koeberlin (Micha Oberländer)
2020 Vraždy u jezera: Kletba z hlubin - Matthias Koeberlin (Micha Oberländer)
2020 Vraždy u jezera: Mořská panna - Matthias Koeberlin (Micha Oberländer)
2020 Vraždy u jezera: Štvanice - Matthias Koeberlin (Micha Oberländer)
2020 Vraždy v ranní show: Smrtelné přešlapy - Ben Wilkinson (Rudy)
2020 Vraždy v ranní show: Vražda na jídelním lístku - Cameron Bancroft (Victor Anderson)
2020 Výjimeční - Reda Kateb (Malik)
2020 Vzteklej pes a Glorie [dabing TV Barrandov] - Evan Lionel (dealer)
2020 Záhada Hailey Deanové: 2+2 = vražda - Viv Leacock (Fincher Garland)
2020 Záhada Hailey Deanové: Manželství stvořené pro vraždu - Viv Leacock (Fincher Garland)
2020 Záhada Hailey Deanové: Smrt ve službě - Viv Leacock (Fincher Garland)
2020 Záhada Hailey Deanové: Vražedné rande - Viv Leacock (Fincher Garland)
2020 Záhada Hailey Deanové: Vůle zabíjet - Viv Leacock (Fincher Garland)
2020 Zaprášená tajemství: Mrtvý na pláži - Chad Rook (Jesse)
2020 Zaprášená tajemství: Stará vražda - Matt Hamilton (Duane Lambeer)
2020 Zaprášená tajemství: Vražda v podkroví - Martin Cummins (Andrew)
2020 Zaprášená tajemství: Vraždy pro milovníky detektivek - Ken Tremblett (Terrance Duncan)
2020 Zázračný wrestler - Mike 'The Miz' Mizanin (Mike 'The Miz' Mizanin)
2020 Zlá chůva - Matthew Pohlkamp (Tim)
2020 Zloději a lháři - Paul Jurewicz (Ian Brooks)
2020 Žena v okně - Anthony Mackie (Ed)

2019 211: Volání o pomoc - Ori Pfeffer (Tre)
2019 24 hodin života [dabing JOJ] - Ethan Hawke (Travis)
2019 Alfa - Marcin Kowalczyk (Sigma)
2019 Ali ví, po čem muži touží - Aldis Hodge (Will)
2019 Amistad [dabing Filmbox] - Chiwetel Ejiofor (Covey)
2019 Bastardi - Katt Williams (Stopař)
2019 Bez věcí nad věcí! - Johannes Allmayer (Ronnie)
2019 Blíženec - Will Smith (Henry Brogan / Junior)
2019 Brexit - Rory Kinnear (Crag Oliver)
2019 Cesta do Ameriky [dabing Filmbox] - Arsenio Hall (Semi, ošklivá dívka v baru, Reverend Brown)
2019 Dolittle - Michael Sheen (Mudfly)
2019 Dračí srdce: Boj o trůn - Delroy Brown (Marrakar)
2019 Gentleman s pistolí - Casey Affleck (John Hunt)
2019 Gringo: Zelená pilule - Horacio Garcia Rojas (barman)
2019 Gryfon [dabing Filmbox] - Andrew Pleavin (David)
2019 Charlieho andílci - Djimon Hounsou (Edgar Bosley)
2019 Chladné přijetí - Luis Bordonada (Hugo)
2019 Chlapec a pelikán - James Smith (lovec 2)
2019 Chlapec, který se stane králem - Nathan Stewart-Jarrett (Kepler)
2019 Jeden musí z kola ven [dabing Prima] - David Dencik (Toby Esterhase)
2019 Jumanji: Další level - Kevin Hart (Finbar)
2019 Karambol [dabing Vapet] - Fred Robsahm (poručík)
2019 Katie Fforde: Okamžik rozhodnutí - Nicholas Reinke (Frank Steinberg)
2019 Království Vikingů - Judd Wild (Wolfred)
2019 Lajko - Cikán ve vesmíru - Zoltán Rajkai (Árbocz)
2019 La Llorona: Prokletá žena - Raymond Cruz (Rafael Olvera)
2019 Láska v malé Itálii - Hayden Christensen (Leo Campo)
2019 Late Night - Zpátky na výsluní - Reid Scott (Tom Campbell)
2019 Loď snů: Havaj - Stephan Luca (Jon)
2019 Loď snů: Malajsie - Craig Fong (Beto)
2019 Loď snů: Maledivy - Andreas Elsholz (Sönke Horstmann)
2019 Loď snů: Uruguay - Nicki von Tempelhoff (Joachim)
2019 Londýnská pole - Jim Sturgess (Keith Talent)
2019 Lovec jelenů [dabing TV Barrandov] - Christopher Walken (Nick)
2019 Mezi dimenzemi - Paul W. He (Sonny)
2019 Mikulášovy patálie na prázdninách [dabing Filmbox] - Lionel Abelanski (architekt)
2019 Milionový závod [dabing Filmbox] - Cuba Gooding Jr. (Owen Templeton)
2019 Milosrdné lži 2 - Benoît Magimel (Vincent Ribaud)
2019 Mocnější než slova [dabing Prima] - Gary Wilmes (Steve Marchwinski)
2019 Monstrpavouk [dabing Prima] - Greg Grunberg (Alex Mathis)
2019 Mrazivý lov - Brendan Fehr (Larsen)
2019 Na Chesilské pláži - Daniel Boyd (Jack)
2019 Návrat Falcona - Jimmy Navarro (Thiago)
2019 Nebezpečná laskavost - Henry Golding (Sean Townsend)
2019 Nedotknutelní - Kevin Hart (Dell Scott)
2019 Neprůstřelný plán [dabing Filmbox] - Joris Jarsky (Rob)
2019 Ničitelka - Sebastian Stan (Chris)
2019 Odpočet do katastrofy - Mike Capozzi (Martin)
2019 Okruh smrti - Diego Klattenhoff (Liam)
2019 Otázky a odpovědi [dabing ČT] - Christopher McDonald (Jack Barry)
2019 Panství Downton - Max Brown (Richard Ellis)
2019 Pašerák - Michael Peña (Trevino)
2019 Pět nejlepších [dabing JOJ] - Chris Rock (Andre Allen)
2019 Plavba snů: Korfu - Jan Sosniok (Michael Kemmler)
2019 Pokoj v suterénu - Marcus Rosner (James)
2019 Poslední průzkum - Larry Davis (vypravěč)
2019 Postal - Zack Ward (Dude)
2019 Přebytečná zátěž - Pablo Schreiber (Bloom)
2019 Rocketman - Richard Madden (John Reid)
2019 Rosamunde Pilcher: Konec jednoho léta [dabing Prima] - Diego Wallraff (Sinclair Bailey)
2019 Rosamunde Pilcher: Vůně orchidejí - Roman Knižka (Patrick Cameron)
2019 Rozmarné jaro: Na konci léta - Yannik Raiss (Miguel Ferraz)
2019 Rudý pes: Blue [dabing Prima] - Syd Brisbane (velkej John)
2019 Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw - Kevin Hart (Dinkley)
2019 Rytmická sekce - Sterling K. Brown (Serra)
2019 Samé štěstí [dabing Nova] - Harry Shearer (Monosoff)
2019 Sanctum [dabing Prima] - Ioan Gruffudd (Carl)
2019 Sbohem, Kalifornie - Giuliano Gemma (Michael Random)
2019 S láskou, Rosie [dabing Prima] - Christian Cooke (Greg)
2019 Smrtící erupce - Harry Van Gorkum (profesor Irwin)
2019 Sonja - Pål Sverre Hagen (Niels Onstad)
2019 Stopy spravedlnosti [dabing Filmbox] - John Cronin (Denis Fischer)
2019 Strážci hrobky - Sean Patrick Flanery (Daniel)
2019 Super mazlíčci (Slomo)
2019 Synův stín - Tygh Runyan (Nathan Decker)
2019 Táta je doma [dabing Prima] - Mark Wahlberg (Dusty Mayron)
2019 Táta je doma 2 [dabing Prima] - Mark Wahlberg (Dusty Mayron)
2019 Tlapková patrola: Vždy ve střehu - Keegan Hedley (Rubble)
2019 To Kapitola 2 - Jay Ryan (Ben Hanscom)
2019 Trable Petuniových - Jimmy Heck (Adrian Petunia)
2019 Útěk z New Yorku [dabing TV Barrandov] - Kurt Russell (Snake Plissken)
2019 Už tam jsme? [dabing Prima] - Ice Cube (Nick Persons)
2019 Vítejte v Marwenu - Neil Jackson (Kurt / major Meyer)
2019 Vládci chaosu - Anthony De La Torre (Jan Axel 'Hellhammer' Blomberg)
2019 Vrah před kamerou - Darrin Dewitt Henson (Trent)
2019 Vražedná bilance - Shea Buckner (Mitchell)
2019 Vymazaný kluk - Matt Burke (Simon)
2019 Výplata [dabing Filmbox] - Ben Affleck (Michael Jennings)
2019 Vražda prvního stupně [dabing TV Barrandov] - Kevin Bacon (Henri Young)
2019 Vraždy podle Solveig: Fjord smrti - Felix Klare (Binni)
2019 Výjimeční přátelé - Matthew Rhys (Lloyd Vogel)
2019 Yesterday - Joel Fry (Rocky)
2019 Zabijácká hora [dabing Prima] - Paul Campbell (Tyler)
2019 Za hranicí - Luis Bordonada (zloděj s nožem)
2019 Země oceli - Griff Furst (Max Himmler)
2019 Zlatíčka pro každého [dabing Filmbox] - Seth Green (Danny Vax)
2019 Zraněná srdce - Henry Pettigrew (kapitán Elliot)
2019 Zrcadlový princ - Lou Diamond Phillips (Ricardo ''Rich'' Donato)
2019 Železná srdce [dabing Filmbox] - Jon Bernthal (Grady „Coon-Ass“ Travis)
2019 Žena jde napřed - Kindall Charters (číšník ve spacím vagónu)

2018 22. míle - Iko Uwais (Li Noor)
2018 451 stupňů Fahrenheita - Sean Jones (James Baldwin)
2018 Alibi pro vraha - Paul Thornley (Blake)
2018 American Ultra [dabing Prima] - John Leguizamo (Rose)
2018 Americký zabiják - Taylor Kitsch (Ghost)
2018 Asijská spojka - Sahajak Boonthanakit (Niran)
2018 Asterix a tajemství kouzelného lektvaru - Olivier Saladin (Tomcrus)
2018 Autorka smrti - Antonio Sabato Jr. (Paul)
2018 Bohatství chudých - Fabrizio Nardi (Edoardo)
2018 Borg/McEnroe - Robert Emms (Vitas)
2018 Cecelia Ahern: Chvilka na život - Wayne Carpendale (Blake)
2018 Cecelia Ahern: Miluji tě - Jens Atzorn (Mark)
2018 Cesta utrpení - Kang Yu (Qmom)
2018 Creed II - Wood Harris (Duke)
2018 Dej mi své dítě - Thomas Bell (Brock)
2018 Dokonalá loupež - Maurice Compte (Borracho)
2018 Doktorka k nakousnutí - Sam Jones III (Luke)
2018 Duše špióna - Andrej Černyšov (Alex)
2018 Emilie Richards: Návrat do Sandy Bay [dabing Prima] - Dwayne Cameron (černovlasý žhář)
2018 Emilie Richards: Nezapomenutelný ráj [dabing Prima] - Wayne Carpendale (Dillon Ward)
2018 Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny - William Nadylam (Yusuf Kama)
2018 Finální ukrutnost - Hiro Honda (Yoon)
2018 Fotbalová parta - legenda žije! - Daniel Zillmann (velký M)
2018 Gulag - Warren Clarke (Hooker)
2018 Hotel Artemis - Sterling K. Brown (Waikiki)
2018 Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená - Keegan-Michael Key (Murray)
2018 Chlapi nepláčou - Boris Ler (Jasmin)
2018 Inga Lindström: Ten pravý - Pierre Kiwitt (Ben)
2018 Jana a dobrodruh: Návrat do Afriky - Mavuso Simelane (pasák koz)
2018 Já, Simon - Josh Duhamel (Jack)
2018 Já, Tonya - Sebastian Stan (Jeff)
2018 Jedna za osmnáct, druhá bez dvou za dvacet - Nev Schulman (Nev)
2018 John Stratton: V první linii - Dominic Cooper (Stratton)
2018 Katie Fforde: Bellino štěstí - Alex Cash (hlas Davida)
2018 Katie Fforde: Slavnostní okamžik [dabing Prima] - Thomas Scharff (Flynn Cormack)
2018 Katie Fforde: Tanec na Broadwayi - Tyron Ricketts (Ryan)
2018 Komando postradatelných - Freddy Rodríguez (Mike Reed)
2018 Kouzlo Belle Isle - Kenan Thompson (Henry)
2018 Krvavé ulice [dabing Filmbox] - Curtis "50 Cent" Jackson (Stan Johnson)
2018 Labyrint: Vražedná léčba - Dexter Darden (Frypan)
2018 Ladíme! [dabing Nova] - Adam DeVine (Bumper)
2018 Legenda o ztraceném městě [dabing JOJ Cinema] - Kun Chen (Yu Huatian)
2018 Loupež století [dabing Prima] - Travis Aaron Wade (Detektiv Devlin)
2018 Máří Magdaléna - Jules Sitruk (Áron)
2018 Máš ji! - Jake Johnson (Chilli)
2018 MEG: Monstrum z hlubin - Masi Oka (Toshi)
2018 Město v ohrožení - Patrick Sabongui (Vasti)
2018 Místokrálův palác - Jaz Deol (Duleep)
2018 Mstitel bezpráví 3 - Al Vicente (Guillermo)
2018 Napříč vesmírem - Martin Luther (Jo-Jo)
2018 Nepřemožitelný Samson - Jackson Rathbone (Rallah)
2018 Noc v poušti - Brett Weer (David)
2018 Osudová nehoda - Marc Menard (Jack)
2018 Overlord - John Magaro (Tibbet)
2018 Pacific Rim: Povstání - John Boyega (Jake)
2018 Panický záchvat (vyděračův hlas z mobilu)
2018 Peppermint: Anděl pomsty - John Gallagher Jr. (Stan)
2018 Pevná linka - Danny Hoch (DJ)
2018 Piráti ze Somálska - Philip Ettinger (Alex)
2018 Podivné vyšetřování - Fulvio Grimaldi (Patane)
2018 Pravidla pomsty - Sean Brosnan (Vince)
2018 Příběhy o lásce: Cesta za štěstím [dabing Prima] - Michael Wendler (Wendler)
2018 Příbuzenstvo z Ameriky - Massimo Ceccherini (Lando)
2018 Příliš mnoho lásky - Doug Murray (Dean)
2018 Příští tah - Alain Mora (Gabriel)
2018 Rocket - Jimmy Fallon (Rocket)
2018 Saljut-7 - Aleksandr Samoylenko (Rumin)
2018 Sbal prachy a jeď [dabing JOJ] – Thomas Jane (Peter Roberts)
2018 Smrtící naděje - Dan Jeannotte (Bishop)
2018 Smrtící vzpomínky - Zak Santiago (Glenn)
2018 Sniper: Lovec duchů - Billy Zane (Richard)
2018 Suburbicon: Temné předměstí - Leith M. Burke (Mayers)
2018 Superfly - Trevor Jackson (Priest)
2018 Superpoldové 2 - Steve Lemme (Mac)
2018 Špion, který mi dal kopačky - Justin Theroux (Drew)
2018 Šťastná linka - Andrew Francis (Tom)
2018 Temný měsíc vychází - Max Ryan (Bender)
2018 The Perfect Kiss - Samy Osman (Press)
2018 Tichá zuřivost [dabing Filmbox] - Steven Keats (Dr. Philip Spires)
2018 Tlapková patrola - Devan Cohen (Rubble)
2018 Tygří železnice - Hiroyuki Ikeuchi (Yamaguchi)
2018 Úžasný propadák - Jason Mantzoukas (Peter Anway)
2018 Vánoce v ohrožení / Severní pól: Na Vánoce otvíráme [dabing Prima] - Dermot Mulroney (Ian Hanover)
2018 Včelka Mája: Medové hry - Gabriel Robinson (Ronnie)
2018 Večeře s Beatriz - Jay Duplass (Alex)
2018 Vraždy u jezera: Čtvrtá oběť - Matthias Koeberlin (Micha)
2018 Vraždy u jezera: Dívka, která se ráda smála - Matthias Koeberlin (Micha)
2018 Vraždy u jezera: Dokud je smrt nerozdělí - Matthias Koeberlin (Micha)
2018 Vraždy u jezera: Keltská kletba - Matthias Koeberlin (Micha)
2018 Vraždy u jezera: Navrátilec - Matthias Koeberlin (Micha)
2018 Vraždy u jezera: Rodinné tajemství - Matthias Koeberlin (Micha)
2018 Vraždy u jezera: Tichá voda - Matthias Koeberlin (Micha)
2018 Vražedné jezero - Stephon Rodgers (Wyatt)
2018 Vražedný bestseller - Lucas DiTecco (reportér paparazzi)
2018 Vyber si! - Arnaud Ducret (Etienne)
2018 Winchester: Sídlo démonů - Robert Shook (plukovník)
2018 Země zločinu: Dračí panna - Manuel Rubey (Merana)
2018 Z lovce kořistí - Gethin Anthony (Levi)
2018 Zoufalá matka - Todd Anthony (Pope)
2018 Ztracen v džungli [dabing Prima] - Alex Russell (Kevin)
2018 Žlutí ptáci - Jack Huston (Sterling)

2017 Alibi na klíč - Julien Arruti (Augustin)
2017 Baby DriverJamie Foxx (Bats)
2017 Bitva o Sevastopol [dabing Nova] - Vladimir Lilickij (Griša)
2017 Boj o pevninu - Alex Anlos (Nathan)
2017 Bolest v srdci - Juergen Maurer (Tom)
2017 Cesta s tátou - Jan Andreesen (Romrich)
2017 Černý jestřáb sestřelen [dabing Prima] - Ron Eldard (Durant)
2017 Dámská jízda - Ike Barinholtz (Jeffrey)
2017 Elitní zabiják - Don Harvey (Riley)
2017 Elle - Christian Berkel (Robert)
2017 Falešní poldové [dabing Prima] - Damon Wayans Jr. (Justin)
2017 Gangster Caine - Joe Flanigan (zástupce šerifa Doug Brady)
2017 Godzilla [dabing Nova] - Patrick Sabongui (poručík Marcus Waltz)
2017 Irská stopa - Timothy Hutton (Bill)
2017 Jak napálit banku - Fahri Yardim (bezdomovec)
2017 Jmenuji se Jerry - Jonathan Keaton (Troy Clarke)
2017 Jumanji: Vítejte v džungli - Kevin Hart (Finbar)
2017 Kartel smrti - Howard Dell (Mike Darol)
2017 Kniha lásky - Richard Robichaux (Pascal)
2017 Kolos - Tim Blake Nelson (Garth)
2017 Který je ten pravý? [dabing DVD] - Jeremiah Caleb (Rajeesh)
2017 Léto v Řecku - Alexis Georgoulis (Yannis)
2017 London Town - Jonathan Rhys Meyers (Joe Strummer)
2017 Lupiči - Kaaris (Salif)
2017 Madam služebná - Stanislas Merhar (Antoine Bernard)
2017 Maxinožka - Christopher L. Parson (Lesní muž)
2017 Maudie - Billy MacLellan (Frank)
2017 Miliardové výkupné - Ashley Walters (Danny Dorsey)
2017 Mlha [dabing Prima] - Jackson Hurst (Joe Eagleton)
2017 Náhlá smrt [dabing Film+] – Dorian Harewood (Hallmark)
2017 Náš milovaný Damilola - Anthony Adjekum (Chris)
2017 Pařba o Vánocích - T.J. Miller (Clay)
2017 Polární bouře [dabing JOJ Cinema] - Scott Lyster (Kevin)
2017 Prázdniny za všechny prachy [dabing Prima] - Freddy Rodríguez (Jesse Rodriguez)
2017 Proč právě on? - Zack Pearlman (Kevin Dingle)
2017 Projekt Cat City [dabing JOJ Cinema] - Alano Massi (Jonas / Vance)
2017 Proroctví lásky - Jared Ward (Michael Gelbart)
2017 Resident Evil: Poslední kapitola - Shawn Roberts (Albert Wesker)
2017 Resident Evil: Vendeta - John DeMita (Glenn Arías)
2017 Rivalky na hrazdě - Adam Tuominen (Pete Johnson)
2017 Santův malý pomocník - Mike 'The Miz' Mizanin (Dax)
2017 Sebevražedný tým - Johnny Rey Diaz (Rampelník)
2017 Seržant Bilko [dabing Film+] - Daryl Mitchell (Wally)
2017 Sindibád a bájné Fúrie - Wayne 'Crescendo' Ward (Ace)
2017 Střelený [dabing Film+] - Damon Wayans (Keats)
2017 Špinavej kšeft - Charlie Dupont (Jeff)
2017 Šťastná hvězda - Anthony Anderson (Zach)
2017 Tajná minulost - Patrick Muldoon (Charles)
2017 To je vražda, zapekla do smrtícího receptu - Cameron Mathison (Mike Kingston)
2017 Trezor - Scott Haze (Michael Dillon)
2017 Trhák pana Bowfingera [dabing Film+] – Eddie Murphy (Kit Ramsey/Jiff Ramsey)
2017 Ulička slávy - Chris Tucker (Albert)
2017 Útok trojhlavého žraloka [dabing TV Barrandov] - Rob Van Dam (Stanley)
2017 Velká oříšková loupež 2 - Jackie Chan (pan Feng)
2017 Vzpomínky - Carlo Ferrante (Riva)
2017 Wind River - Jeremy Renner (Cory Lambert)
2017 Zákon ledové země - Mikko Neuvonen (Erkki)
2017 Zasvěcení - James Franco (Mitch)
2017 Žraločí tornádo 4 - Tommy Davidson (Aston Reynolds)

2016 13 hodin: Tajní vojáci z Benghází - David Giuntoli (Scott Wickland)
2016 American Ultra - John Leguizamo (Rose)
2016 Americká reportérka - Sterling K. Brown (seržant Hurd)
2016 Android Cop - Kadeem Hardison (seržant Jones)
2016 Atlantic Rim - Útok z moře - Anthony 'Treach' Criss (Jim Rushing)
2016 Bláznivá pětka - Igor Gotesman (Vadim)
2016 Carol - Nik Pajic (Phil McElroy)
2016 Dítě Bridget Jonesové (sbory)
2016 Dítě číslo 44 [dabing Nova] - Joel Kinnaman (Vasilij)
2016 Do posledního dechu - Casey Affleck (Ray Sybert)
2016 Dvojnice - Jerry O'Connell (Joe Mulligan)
2016 Fort Bliss - Freddy Rodríguez (Garver)
2016 Grimsby - Sacha Baron Cohen (Nobby)
2016 Grizzly zabiják - James Marsden (Rowan)
2016 I muži mají své dny - Serkan Çetinkaya (Aykut)
2016 Infiltrátor - John Leguizamo (Emir Abreu)
2016 Keanu - Kočičí gangsterka - Jordan Peele (Rell Williams)
2016 Kubo a kouzelný meč - Matthew McConaughey (Brouk)
2016 LEGO Jurský svět - Indominus na útěku - Jake Johnson (Lowery)
2016 Machři 2 [dabing Nova] - Chris Rock (Kurt McKenzie)
2016 Manželská lest - Dylan Neal (Gabe)
2016 Mezi náhrobními kameny [dabing DVD] - Dan Stevens (Kenny Kristo)
2016 Mezi náhrobními kameny [dabing Prima] - Mark Consuelos (Reuben Quintana) + Mike Carlsen (agent ve flanelové košili)
2016 Nemilosrdní - Oumar Diaw (Manu)
2016 Netvoři z Beringova moře - Brandon Beemer (Owen Powers)
2016 Nikdy to nevzdávej 2 - Eddie Bravo (D.J. Bravo)
2016 Noční zvířata - Neil Jackson (Christopher)
2016 Odpojit - Norbert Leo Butz (Peter)
2016 Odvrácená strana ráje - Gavin Houston (Blake)
2016 Osudový střet - Ronald Zehrfeld (Matthias)
2016 Pařba v Pattayi - Franck Gastambide (Franky)
2016 Pojď se mnou - Aaron Pearl (Scotty Cavanaugh)
2016 Pomáda: Živě - Andrew Call (Sonny)
2016 Poslední přežije [dabing DVD] - James D'Arcy (Paul Anderson)
2016 Poslední přežije [dabing Nova] - James D'Arcy (Paul Anderson)
2016 Provinění - Marcus Lyle Brown (Joe Bilson)
2016 První láska - Maximilian von Pufendorf (Achim Witt)
2016 Ruku na to - Scott Caan (Jake)
2016 Sebevražedný oddíl - Joel Kinnaman (Rick Flag)
2016 Sedmero dobrodružství Sindibáda - Patrick Muldoon (Adrian Sinbad)
2016 Sedm statečných - Byung-hun Lee (Billy Rocks)
2016 Sicario: Nájemný vrah - Jon Bernthal (Ted)
2016 Smrt čmuchala - Michael Kenneth Williams (Ricky Ross)
2016 Společnost hrdinů - Peter Ladjev (Ricky Rizzo)
2016 Špatný krok - Rob Brown (Bryce)
2016 The Program: Pád legendy - Guillaume Canet (Michelle Ferrari)
2016 Triple 9 - Casey Affleck (Chris Allen)
2016 Turbotarantule 2: Druhá láva - RJ Walker (TJ)
2016 Týpci a zbraně - Jonah Hill (Efraim Diveroli)
2016 Ulice Cloverfield 10 - John Gallagher Jr. (Emmet)
2016 Únos Freddy Heinekena - Jim Sturgess (Cor Van Hout)
2016 Ve jménu krve - Diego Luna (Jonah)
2016 Velká čínská zeď - Johnny Cicco (Rizzetti)
2016 V srdci pouště - August Wittgenstein (Ben)
2016 Zlaté časy - Lee Charles (Stan)
2016 Zrození národa - Nate Parker (Nat Turner)
2016 Zúčtování - Jon Bernthal (Brax)

2015 40 let panic [dabing Universal Channel] - Steve Carell (Andy Stitzer)
2015 Anna Nicole - Adam Goldberg (Howard K. Stern)
2015 Armagedon v Los Angeles - David Chokachi (Reynolds)
2015 Avengers: Age of Ultron - Paul Bettany (Jarvis)
2015 Batman: Útok na Arkham - Giancarlo Esposito (Black Spider / Eric Needham)
2015 Black Mass: Špinavá hra - Peter Sarsgaard (Brian Halloran)
2015 Bláznivá plavba - Ramy Youssef (klaun / kouzelník)
2015 Carrie 2 [dabing Prima] - Justin Urich (Brad Winters)
2015 CestaScoot McNairy (Henry)
2015 Cesta zítřka - Anthony Marks (James Wheeler)
2015 Černé moře - Konstantin Khabenskiy (Blackie)
2015 Den blbec - Moritz Bleibtreu (Nappo)
2015 Diagnóza žárlivost - Adam Rodriguez (Jason Kerwick)
2015 Divoká dvojka - Robert Kazinsky (Randy)
2015 Dokonalá chůva - Cam Gigandet (Mark Kessler)
2015 Dokonalý svědek s.r.o. - Kevin Hart (Jimmy Callahan / Bic)
2015 Extreme Movie - John Farley (pan Matthews)
2015 Grázlové z vidlákova - Clayne Crawford (Brick Oodie)
2015 Hledači ohně - Jake Johnson (Tim)
2015 Hon na žraloka - Derek Theler (Chase Walker)
2015 Hořko-sladko - Akara Amarttayakul (Komaen)
2015 Hotel Transylvánie 2 - Keegan-Michael Key (Murray)
2015 Chlap na dvě věci - Bryan Callen (Paul)
2015 Igor [dabing Film+] - Sean Hayes (Mozek)
2015 Jak roste naděje - David DeSanctis (Produce)
2015 Jak vyloupit spermabanku - Wood Harris (Darrell)
2015 Joe Dirt 2: Beautiful Loser - David Spade (Joe Špína)
2015 Josephine, báječná, a přesto svobodná - Charlie Dupont (Julien)
2015 Jurský svět - Jake Johnson (Lowery)
2015 Kámoš napořád [dabing Film+] – Brian Geraghty (Lars)
2015 Kámoš napořád [dabing Nova] – Brian Geraghty (Lars)
2015 Katie Fforde: Láska nezná hranic - René Ifrah (Alejandro)
2015 Krvavé peníze - James Franco (Tom Wright)
2015 Kung Fu Panda 3 - Jackie Chan (Opičák)
2015 Ladíme 2 - Adam DeVine (Bumper)
2015 Ledová archa - Jamie Bell (Edgar)
2015 Looney Tunes: Králíkův útěk - Jeff Bergman (Daffy)
2015 Méďa 2 - Giovanni Ribisi (Donny)
2015 Minulost - Tahar Rahim (Samir)
2015 Mrkáček Bill - David Wenham (Jacko)
2015 Musíme odsud vypadnout - Mark Pellegrino (Giff)
2015 Muž na laně - Steve Valentine (Barry Greenhouse)
2015 Mysli jako on [dabing AXN] - Kevin Hart (Cedrik)
2015 Mysli jako on 2 [dabing HBO] - Kevin Hart (Cedrik)
2015 Nebezpečná síť [dabing Prima] - Fisher Stevens (Eugene Belford / Morová Rána)
2015 Nejtajnější přání - John Farley (pan Matthews)
2015 Nekřič a toč - Barak Hardley (Leonard)
2015 Nezlomný - Alex Russell (Pete) + Garrett Hedlund (Fitzgerald)
2015 Ninja 2: Pomsta - Tin Man (Myat)
2015 Noční běžec - Joel Kinnaman (Mike Conlon)
2015 NON-STOP [dabing Nova] - Nate Parker (Zack White)
2015 Otec nebo syn? - Michael Bergin (Marco Vincente)
2015 Paranormal Activity: Jiný rozměr [dabing DVD] - Chris J. Murray (Ryan)
2015 Pár nenormálních aktivit 2 - Marlon Wayans (Malcolm)
2015 Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny - Paul Walker (Raw Dog)
2015 Pět nejlepších - Chris Rock (Andre Allen)
2015 Pistole sedmi statečných - Joe Don Baker (Slater)
2015 Pořád jsem to já - Seth Gilliam (Frederic Johnson)
2015 Poslední šance na pomstu - David Lipper (Bob Deacon)
2015 Pravdivý příběh - James Franco (Christian Longo)
2015 Prci, prci, prcičky [dabing Prima] - Jason Biggs (Jim Levenstein)
2015 Prezidentův muž [dabing Prima] - Dylan Neal (Deke Slater)
2015 Prezidentův muž 2: Ground Zero [dabing Prima] - Judson Mills (Deke Slater)
2015 Protiproud - David Chokachi (Steve ´Sunny´Simpson)
2015 Rohy - Max Minghella (Lee Tourneau)
2015 Sabotáž [dabing DVD] - Terrence Howard (Julius 'Sugar' Edmonds)
2015 Sabotáž [dabing Nova] - Terrence Howard (Julius 'Sugar' Edmonds)
2015 Seznam nežádoucích - Jonathan LaPaglia (detektiv Neil McKay)
2015 Sousedská hlídka [dabing Prima] - Jonah Hill (Franklin)
2015 Šílenství Debory Loganové - Jeremy DeCarlos (Luis)
2015 Školní sraz - James Marsden (Oliver Lawless)
2015 Táta na plný úvazek [dabing Universal Channel] - Will Smith (sám sebe)
2015 The Best Man Holiday - Taye Diggs (Harper Stewart)
2015 Trpělivý vrah - Patrick Muldoon (Derek Barris)
2015 Útěk z MS-1 [dabing Nova] - Tim Plester (John James Mace)
2015 Válečný kabinet - Reid McGraw (kolega)
2015 Vesmírná loď Galactica - Krev a chrom - John Pyper-Ferguson (Xander Toth)
2015 Věc: Počátek [dabing Prima] - Adewale Akinnuoye-Agbaje (Jameson)
2015 Vincentův svět - Kevin Connolly (Eric)
2015 Vykolejená - LeBron James (LeBron James)
2015 Vzmuž se - John Bradley (Andrew)
2015 Zabijáci - Pilou Asbæk (Ditlev Pram)
2015 Zabijácké včely [dabing Prima] - David Marchal (patolog)
2015 Zátah: Vykoupení [dabing Filmbox] - Iko Uwais (Rama)
2015 Země zítřka - Keegan-Michael Key (Hugo)
2015 Zuřivá salsa - Kayvan Novak (Bejan)

2014 12 let v řetězech - Brad Pitt (Bass)
2014 22 Jump Street - Jonah Hill (Schmidt)
2014 Annabelle - Eric Ladin (Detektiv Clarkin)
2014 Anomálie - Noel Clarke (Ryan)
2014 Beznadějný trouba - Sterling K. Brown (Omar)
2014 Bez záznamu - Abhin Galeya (Ash)
2014 Blondýna na předpis - Norbert Leo Butz (agent Andrew Carp)
2014 Cecelia Ahern: Tajemná kniha lásky - Sebastian Ströbel (Bobby)
2014 Co dál, Bene? - Josh Lawson (Ben)
2014 Den po konci světa - Bryan Dechart (Dan)
2014 Doupě - David Belle (Lino Dupree)
2014 Dům - Adrian Holmes (Monk)
2014 Elitní zabijáci [dabing Nova] - Firass Dirani (Bakhait)
2014 Francouzský kankán - Jacques Jouanneau (Bidon)
2014 Grace - Brett Dier (Brad)
2014 Horší než smrt [dabing Nova] - Chris Rock (Aaron)
2014 Hříšná cesta do ráje - Russell Brand (William)
2014 Hunger Games: Vražedná pomsta - Lenny Kravitz (Cinna)
2014 Inspektor Regan - Michael Wildman (Evelyn Simmonds)
2014 Jak porodit a nezbláznit se [dabing Prima] - Matthew Morrison (Evan)
2014 Jízda švárů - John Leguizamo (Santiago)
2014 Kdo si vezme Barryho? - Damon Wayans Jr. (Desmond)
2014 Komorník - Lenny Kravitz (James Holloway)
2014 Král Škorpion: Cesta za mocí - Will Kemp (Drazen)
2014 Largo Winch 2 - Clemens Schick, Praptpapol Suwanbang (Dragan Lazarevic, Kadjang)
2014 Leonie - Jan Milligan (Isamu Noguchi)
2014 Lilly Schönauer: Ženy v pokušení - Hary Prinz (Thomas Aichinger)
2014 Machři [dabing Nova] - Chris Rock (Kurt McKenzie)
2014 Město vlků - Josh Kelly (Rob)
2014 Město vrahů - Sean Patrick Flanery (John Archer)
2014 Moje ségra má prima bráchu - Bill Hader (Milo)
2014 Muhammad Ali: Největší souboj - Pablo Schreiber (Covert Becker)
2014 Mysli jako on 2 - Kevin Hart (Cedrik)
2014 Narušitelé - Austin Butler (Noah Henry)
2014 Na vítězné vlně - Armando Leduc (Raul)
2014 Nebe existuje - Jacob Vargas (Michael)
2014 Need for Speed - Dominic Cooper (Dino Brewster)
2014 Nevyřízený účet - James Franco (Morgan 'Gator' Bodine)
2014 Nezahrávej si s ohněm - James Lesure (Craig)
2014 Obří vosy útočí - Merrick Simmons (Luis)
2014 Ohledně minulé noci - Michael Ealy (Danny)
2014 Ohnivé nebe - Mark Dacascos (Lucas Foster)
2014 Ochráním své dítě - Adrian Holmes (Monk)
2014 Pod zemí - Cosme Castro (La Taupe), Théo Cholbi (sedící teenager)
2014 Poslední záchrana - Ryan Hansen (Phil)
2014 Prázdninový tábor [dabing Filmbox] - Bogdan E. Stanoevitch (Alexandru)
2014 Přímý kontakt - Nikolay Stanoev (prodejce zbraní)
2014 Riddick [dabing Nova] - Karl Urban (Vaako)
2014 Robocop - K.C. Collins (Andre Daniels)
2014 Robocroc - Keith Duffy (Nigel Evans)
2014 Scooby-Doo! Tréma před vystoupením - Peter MacNicol (Dewey Ottoman)
2014 Smrtelné lži - Nate Parker (Jimmy Grant)
2014 Sobecký obr - Ken Christiansen (policista)
2014 Souboj s Antikristem - Rob Huebel (Morgan)
2014 Spratci na zabití - Jonah Hill (Noah Griffith)
2014 Stanice číslo 76 - Matt Bomer (Ted)
2014 Sviňák - Jamie Bell (Ray Lennox)
2014 Texaský masakr motorovou pilou [Nova] - Shaun Sipos (Darryl)
2014 Utta Danella: Když se stahují mračna - Andreas Pietschmann (Christian Frey)
2014 Útěk z planety Země - Ricky Gervais (James)
2014 Útok dvojhlavého žraloka [dabing Barrandov] - David Gallegos (Paul)
2014 Válka v hotelu Royal Palace - Pierre Kiwitt (Poručík Johan Brandt)
2014 Vlk z Wall Street - P.J. Byrne (Nicky Koskoff)
2014 Vražedná seznamka [dabing Prima] - Noam Jenkins (Graham Ball)
2014 Všechny cesty vedou do hrobu - Giovanni Ribisi (Edward)
2014 Wer - Simon Quarterman (Gavin)
2014 Zachraňte pana Bankse - Colin Farrell (Travers Goff)
2014 Zápas o druhou šanci - Scott Elrod (Cory Brand)
2014 Zátah 2 - Alex Abbad (Bejo)
2014 Zimní příběh - Colin Farrell (Peter Lake)
2014 Zpátky do ringu - Jon Bernthal (B.J.)

2013 28 tisíc - Jonas Armstrong (Clint O'Connor)
2013 42 - Andre Holland (Wendell Smith)
2013 Agent na útěku - Alexander Fehling (Floyd)
2013 Barbara Wood: Bouřlivá léta [dabing Prima] - Patrick Rapold (Mark Rawlings)
2013 Bez ní - Luis Roberto Guzmán (Gastón Sánchez)
2013 Boj o dědictví - Boyd Holbrook (Douglas Carey)
2013 Boj o syna: Příběh Tiffany Rubinové - Sean Baek (Jeff)
2013 Copacabana - Jurgen Delnaet (Bart)
2013 Další šance - Ryan Scott Greene (Lucas Kelley)
2013 Decuce Bigalow: Evropský gigolo [dabing Prima] - Eddie Griffin (T.J. Hicks)
2013 Emilie Richards: Nový Zélenad navždy - Tainui Tukiwaho (Brandon)
2013 Empire State - Michael Angarano (Eddie)
2013 Elysium - Jose Pablo Cantillo (Sandro)
2013 Experiment [dabing Prima] - Cam Gigandet (Chase)
2013 Gangster Squad – Lovci mafie - Michael Peña (Důstojník Navidad Ramirez)
2013 Herkules a ztracené království [dabing Prima] - Todd Rippon (Melus)
2013 Holky z pumpy - Dennis Bowen (Roger)
2013 Hrátky s nebezpečím - James Thomas (Rafe Marino)
2013 Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie - Chad Michael Murray (Andy Wyrick)
2013 Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace [dabing Prima] - Lawrence Monoson (Poručík Pavlov Dill)
2013 Chata v horách [Nova] - Jesse Williams (Holden McCrea)
2013 Chceš pěstí? - Daniel Kaluuya (Juka)
2013 Iron Man 3 - Paul Bettany (Jarvis)
2013 Jasmíniny slzy - Bobby Cannavale (Chili)
2013 Jeden musí z kola ven - Benedict Cumberbatch (Peter Guillam)
2013 Jedna mezi oči - Sung Kang (Taylor Kwon)
2013 Jestliže je úterý, musíme být v Belgii [dabing MGM] - Robert Vaughn (fotograf Antonio)
2013 jOBS - Ashton Kutcher (Steve Jobs)
2013 Kick-Ass 2 - John Leguizamo (Javier)
2013 Komici [dabing Prima] - RZA (Chuck)
2013 Komuna mé matky [dabing HBO] - Chace Crawford (Cole)
2013 Loď snů: Omán - Roman Knižka (Friedrich Merbold)
2013 Loď snů: Peru - Miami - Markus Frank (Jan Schmidt)
2013 Loď snů: San Francisco - Nick Wilder (Policista)
2013 Looper - Noah Segan (Kid Blue)
2013 Lžeš, zemřeš - Gabriel Myers (Eric)
2013 Mrtví a neklidní - Cory Hardrict (Kevin)
2013 Na dřeň [dabing Cinemax] - Matthias Schoenaerts (Alain van Versch)
2013 Nahoru dolů [dabing Universal Channel] (hlas z nahrávky)
2013 Na stopě vrahovi - James Jordan (Ray Brennan)
2013 Návrat ke Sněžné řece [dabing Prima] - Nicholas Eadie (Alistair Patton)
2013 Nebraska [dabing DVD] - Francisco Mendez (automechanik)
2013 Nicky Deuce - Dušan Dukić (Enzo)
2013 Noční rande [dabing Prima] - James Franco (Taste)
2013 Pád Bílého domu - Rick Yune (Kang)
2013 Pár nenormálních aktivit - Marlon Wayans (Malcolm)
2013 Patricia Cornwell: Posedlost - Daniel Sunjata (Win Garano)
2013 Patrola - Frank Grillo (Sarge)
2013 Pavouci útočí - Corey Landis (Cain)
2013 Pekelná jízda - Iddo Goldberg (Jan Klimowski)
2013 Policajt na odpis - Walton Goggins (Logue)
2013 Pomsta a spravedlnost - Luke Perry (John Goodnight)
2013 Pomsta mrtvého muže - Dominic Cooper (Darcy)
2013 Poslední dny planety Země [dabing Prima] - Patrick Gilmore (Spence)
2013 Prohnilá země - Jeff Leaf (David Marandino)
2013 Prostě sexy [dabing Prima] - Jason Bateman (Roger Donahue)
2013 Protiproud - David Chokachi (Steve ´Sunny´Simpson)
2013 Reportér - David Oyelowo (Yardley Acheman)
2013 Rozkoš v oblacích - Hugo Silva (Benito Morón)
2013 Sága: Prokletí stínu - Richard McWilliams (Keltus)
2013 Scary movie 3 [Universal] - Kevin Hart (CJ) + Jeremy Piven (Ross Giggins)
2013 Scooby-Doo a strašidelné svátky [dabing HBO] - Crispin Freeman (Fabian Menkle)
2013 Sedm psychopatů - Colin Farrell (Marty)
2013 Smrt v Šanghaji [dabing Nova] - Benedict Wong (Juso Kita)
2013 Soudcova žena - Haaz Sleiman (Robert Savich)
2013 Spratci na zabití - Jonah Hill (Noah Griffith)
2013 Tajemná schůzka - Brian McNamara (Craig McHugh)
2013 Tasmánští čerti [dabing Prima] - Terry Chen (Walsh)
2013 Terapie láskou - Chris Tucker (Danny)
2013 The Words - Bradley Cooper (Rory Jansen)
2013 To je moje dítě - Nathan Parsons (Jake)
2013 Tranzit - Harold Perrineau (Losada)
2013 Twilight sága: Rozbřesk - 2. část - Kellan Lutz (Emmett Cullen)
2013 Ve službách legie - Sergej Trifunović (Goran)
2013 V kómatu [dabing Nova] - Michael Douglas (Dr. Mark Bellows)
2013 Vlastní zbraň podmínkou [dabing Cinemax] - Jake Johnson (Jeff)
2013 Vřískot 2 [dabing Universal] - Jamie Kennedy (Randy)
2013 Wyattovy párky - Kenan Thompson (Wyatt)
2013 Zabíjení je má práce, lásko - Sascha Grzesczak (Igor Valuev)
2013 Zabít tiše [dabing DVD] - Brad Pitt (Jackie)
2013 Zambezia - Jamal Mixon (Ezee)
2013 Zítra se vdávám - Guillaume Delorme (Yannick)
2013 Z jiného úhlu [dabing Prima] - Anthony Lemke (Harry Griggs)
2013 Zlomené město - Justin Chambers (Ryan)
2013 Žhavá láska - Michael Ian Black (Bill Tundle)
2013 Žiješ jednou, zemřeš dvakrát [dabing Prima] - Martin Cummins (Evan Lauker / Luke Ravena / Ken Varloe)

2012 21 Jump Street - Jonah Hill (Schmidt)
2012 2 dny v New Yorku - Chris Rock (Mingus)
2012 Aféra Profumo - Keith Allen (Kevin, reportér Sunday Pictorial)
2012 Amanda Knox: Vražda v Itálii - Timothy Martin (Patrick Lumbana)
2012 Avengers - Paul Bettany (Jarvis)
2012 Bez kalhot [dabing ĐVD] - Channing Tatum (Mike)
2012 Bílá pomsta - Jordan Chan (Fan Kuai)
2012 Catch .44 - Shea Whigham (Billy)
2012 Cosmopolis - Jay Baruchel (Shiner)
2012 Černá hodina - Joel Kinnaman (Skyler)
2012 Den zrady - Max Minghella (Ben Harpen)
2012 DOA: Na život a na smrt - Kane Kosugi (Ryu Hayabusa)
2012 Dorfmanová - Haaz Sleiman (Cookie)
2012 Duchotřesení - Gabe Begneaud (Dean)
2012 Fotbalová chůva - Håvard Lilleheie (Oddmund Lindeflaten)
2012 Hamlet na druhou - Joseph Julian Soria (Octavio)
2012 Holka z předměstí [dabing Prima] - Chris Carmack (Jed)
2012 Hotel Transylvánie - CeeLo Green (mumie Murray)
2012 Hra pro jednoho - Cuba Gooding Jr. (Ray Carver)
2012 Hříšníci a svatí - Sean Patrick Flanery (Colin)
2012 Hunger Games - Lenny Kravitz (Cinna)
2012 Inga Lindström: Tajemný náhrdelník - John Friedmann (Simon Mattern)
2012 Instantní smích [dabing Barrandov] - John J. Carney (průvodčí autobusu)
2012 Ira & Abby [dabing Prima] - Chris Messina (Ira Black)
2012 Jak porodit a nezbláznit se - Chris Rock (Vic)
2012 Jak se neztratit v L.A. - Vincent Gallo (Moss)
2012 Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám - Max Minghella (Vincent Lepak)
2012 Jednička - Kedar Brown (Rene Lambert)
2012 Jinak jen smrt - Nelson Wong (Kenny Kwon)
2012 Katie Fforde: Diagnóza láska - René Ifrah (Philipp Anderson)
2012 Kazatel [dabing Cinemax] - Paul Bettany (Kazatel)
2012 Kdo byla Geli Bendlová? - Harvey E. Lee Jr. (Ken Covey)
2012 Kontraband - Giovanni Ribisi (Tim Briggs)
2012 Krvavé léto v New Yorku - John Leguizamo (Vinny)
2012 Ladíme! - Adam DeVine (Bumper)
2012 Láska a jiné kratochvíle - Anthony Rapp (Simon)
2012 Láska na druhý pokus - Anthony Milner (Paddy)
2012 Láska za jiných okolností - Daniel Roesner (Felix)
2012 Ledové Blues: případ Donalda Stracheyho - Nelson Wong (Kenny Kwon)
2012 Let's Dance: Revolution - Ryan Guzman (Sean)
2012 LOL - George Finn (Chad)
2012 Madagaskar 3 - Chris Rock (Marty)
2012 Manžel nebo milenec - Robert Moloney (Charlie)
2012 Město Ember - Mackenzie Crook (Looper)
2012 Můj týden s Marylin - Dominic Cooper (Milton Greene)
2012 Méďa - Giovanni Ribisi (Donny)
2012 Naboř a ujeď - Bradley Cooper (Alex Dmitri)
2012 Nebezpečný žralok - Jason Rogel (Martin)
2012 Neporazitelný: Vykoupení - Mykel Shannon Jenkins (Turbo)
2012 Nikdy nelži - Stephen Lobo (Theo)
2012 Obr lidožrout - Alex Zahara (Lawrence)
2012 Odcizená identita - Gianpaolo Venuta (barman)
2012 Odvážní - T.C. Stallings (T.J)
2012 Padlý anděl - Shawn Roberts (18 letý Terry)
2012 Pach krve [dabing Prima] - Kevin Zegers (Evan)
2012 Panter - Marcus Chong (Huey P. Newton)
2012 Park Gorkého - Patrick Field (Fet)
2012 Plavba snů: Florida - Benjamin Rowe (Larry Ryan)
2012 Plavba snů: Marrákeš - Oliver Bootz (Sven Neubert)
2012 Polapena v síti - Eddie Guillaume (Dewayne Jackson)
2012 Ponorka U-571 [dabing Prima] - Dave Power (Charles Clemens)
2012 Prci, prci, prcičky: Školní sraz - Jason Biggs (Jim Levenstein)
2012 Rudý škorpion - Alex Colon (seržant Mendez)
2012 Směr smrt [dabing Prima] - Ben Bass (David)
2012 Smrtící vegetace - Nicholas Carella (Kyle)
2012 Smrt z hlubin - Fahri Yardim (Finn)
2012 Sněhurka a lovec (kino verze) - Sam Spruell (Finn)
2012 Sněhurka a lovec (prodloužené scény) - Sam Spruell (Finn)
2012 Snížek, bílý kožíšek - Carlos Latre (Ailur)
2012 Sousedská hlídka [dabing DVD] - Richard Ayoade (Jamarcus)
2012 Super Cyklón [dabing Universal Channel] - Jonathan Le Billon (mechanik Alex Rowell)
2012 Šťastný Nový rok - Ashton Kutcher (Randy)
2012 Tajuplný ostrov [dabing Prima] - Omar Gooding (Neb)
2012 Vraždy podle abecedy [dabing Prima] - Nate Dushku (Tim)
2012 Záblesk slávy - Derek Luke (Stix)
2012 Zahulíme, uvidíme 3 - Kal Penn (Kumar)
2012 Zlatý tuleň [dabing MGM] - Richard Narita (Alexei)
2012 Zločin a trest - Eddie Marsan (Dimitrij)
2012 Zlomyslný apríl - Joseph McKelheer (Charles Lansford)
2012 Zmizelá - Socratis Otto (Jim)
2012 Zpátky ve hře - Justin Timberlake (Johnny)

2011 13 - Alexander Skarsgård (Jack)
2011 27 šatů - Maulik Pancholy (Trent)
2011 American Yakuza 2 - Kô Takasugi (Hideo)
2011 Amorův úlet - Ebon Moss-Bachrach (Matador)
2011 Batman: Rok jedna - Robin Atkin Downes (Harvey Dent)
2011 Bitva o Los Angeles - Kel Mitchell (Tyler Laughlin)
2011 BloodRayne 2 - Zack Ward (Billy Kid)
2011 Boys and Girls - Jason Biggs (Hunter / Steve)
2011 Bratrstvo černé pracky - Dave Chappelle (konspirační bratr)
2011 Captain America: První Avenger - Derek Luke (Gabe Jones)
2011 Cizinec - Raoul Bova (Conte Filippo Gaggia)
2011 Čtyři lviRiz Ahmed (Omar)
2011 Dilema - Eduardo N. Martinez (Felix)
2011 Drak z chrámu Šaolin [dabing DVD] - Tien Miao (vůdce Gu)
2011 Dvojčata v akci - Sam Lee (důstojník Lam)
2011 Henry Lee Lucas: Sériový vrah a lhář - Antonio Sabato jr. (Henry Lee Lucas)
2011 Hlavně nezávazně - Ashton Kutcher (Adam)
2011 Holičství - Michael Ealy (Ricky Nash)
2011 Horečka džungle - Spike Lee (Cyrus)
2011 Horká noc, hořké ráno - Sean Patrick Flanery (Rick Hamilton)
2011 Hory mají oči 2 [dabing Prima] - Jacob Vargas (Crank)
2011 Cherrybomb - Richard Orr (strejda Joe)
2011 Imigranti - Josh Gad (Howie)
2011 Inga Lindström: Divocí koně - Sebastian Rohrbach (Kuchař Nils)
2011 Inga Lindström: Hlas srdce - Gernot Haas (Marc Larsson)
2011 Inga Lindström: Probuzená vášeň - Kristian Kiehling (Jonas Laksson)
2011 Inga Lindström: Zrušená svatba - Peter W. Bachmann (Ředitel hotelu)
2011 Irská odplata - Cillian Murphy (Michael McCrea)
2011 Jedině ona - Common (Scott McKnight)
2011 Jízdenka do vesmíru [dabing Nova] - Guillaume Canet (Yonis Alexandr / Bernard Guérin)
2011 Jsem číslo čtyři - Jake Abel (Mark)
2011 Kamarád taky rád - Justin Timberlake (Dylan)
2011 Kapka krve - Nicholas Tse (seržant Tong)
2011 Karcoolka 2 - Cory Edwards (Twitchy)
2011 Kazatel - Cam Gigandet (Hicks)
2011 Kickboxer 5: Kickboxerovo vykoupení
2011 Kluci a holky [dabing Prima] - Jason Biggs (Hunter / Steve)
2011 Kluk mojí holky - Michael Landes (Troy Parker)
2011 Kniha krve [dabing DVD] - Jonas Armstrong (Simon McNeal)
2011 Kruh osmi - Ryan Doom (Evan)
2011 Kšeftaři - Ed Helms (Paxton Harding)
2011 Kung Fu Panda 2 - Jackie Chan (Mistr Opičák)
2011 Léto v Kapském městě - Matthias Kupfer (Winston + Titulky)
2011 Lilly Schönauer: Nejlepší den pro lásku - Julian Weigend (Jan Berger)
2011 Londýnský gangster - Colin Farrell (Mitchel)
2011 Luční harfa - Sean Patrick Flanery (Riley Henderson)
2011 Mechanik zabiják [dabing DVD] - Kevin O'Neal (host na večírku)
2011 Milionářský expres - Hou Hsiao (Siu Hau)
2011 Monte Carlo - Pierre Boulanger (Theo)
2011 Mrazivý faktor [dabing Universal Channel] - Cuba Gooding Jr. (Arlo)
2011 Mý lepší blues - Spike Lee (Obr)
2011 Naše rodinná svatba - Lance Gross (Marcus Boyd)
2011 Neodvratná pomsta - Cuba Gooding Jr. (Joshua)
2011 Nezvratný osud 5 - Miles Fisher (Peter Friedkin)
2011 Něco nového [dabing Prima] - Russell Hornsby (Dr. Brockton)
2011 Noc hrůzy - Colin Farrell (Jerry)
2011 Obhájce - John Leguizamo (Val Valenzuela)
2011 Ocelová pěst - Anthony Mackie (Finn)
2011 Odplata Wyatta Earpa - Steven Grayhm (Sam Kenedy)
2011 Ochránci a zabijáci - Donnie Yen (Sum Chung-yang)
2011 Osudová hra - Richard Grieco (Simon Storm)
2011 Otřes systému - Nelson Wong (Kenny Kwon)
2011 Paranormal Activity 3 - Christopher Nicholas Smith (Dennis)
2011 Podraz - Brett Granstaff (Dave Hall)
2011 Pouto mlčení - Andrew Francis (Keith Moore)
2011 Poznáš, až to přijde? - Paul Rudd (George)
2011 Prci, prci, prcičky 2 - Jason Biggs (Jim Levenstein)
2011 Predátor X [dabing Barrandov] - Gabe Begneaud (Matt)
2011 Pronásledovaná - James A. Woods (Justin Reynolds)
2011 Prostředníci - Giovanni Ribisi (Wayne Beering)
2011 Přesný cíl - Michael Wong (Kung)
2011 Půlnoční jízda - Timothy Brown (Jordan)
2011 Rio - Carlos Ponce (Marcel)
2011 Saw 3D - Sean Patrick Flanery (Bobby Dagen)
2011 Sestřička BettyChris Rock (Wesley)
2011 Sinatra klub - Danny Nucci (John Gotti)
2011 Spirit [dabing Prima] - Eric Balfour (Mahmoud)
2011 Světová invaze - Will Rothhaar (desátník Lee Imlay)
2011 Šéfové na zabití - Colin Farrell (Bobby Pellitt)
2011 Šťastný los - Brandon T. Jackson (Benny)
2011 Tajemství jejich očí [dabing Cinemax] - Javier Godino (Isidoro Gómez)
2011 Top Gear: Apokalypsa - Richard Hammond (moderátor)
2011 TRON: Legacy - Jeffrey Nordling (Richard Mackey)
2011 Utta Danella: Sen se stává skutečností - Kai Schumann (Niklas Steinke)
2011 Útěk ze Sibiře - Colin Farrell (Valka)
2011 Ve jménu krále - Brian J. White (komandér Tarish)
2011 Vem si mou duši - Denzel Whitaker (Jerome)
2011 Vítejte ve Švýcarsku [dabing Barrandov] - Vincent Perez (Aloïs Couchepin)
2011 Vražedný termín - Christian Paul (Keenan)
2011 Všechno je možné, miláčku - Tom Hollander (Ewan Proclaimer)
2011 Všemocný - Johnny Whitworth (Vernon)
2011 Zachraňte Jessiku Lynchovou - Dominic Rains (Amin Nazemzadeh)
2011 Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí - Corey Haim (Randy)
2011 Zátoka krve - Guido Boccaccini (Duke)
2011 Závěť - Jeffery Dean (Virgil Emery)
2011 Zdrojový kód - Russell Peters (Max Denoff)
2011 ZigZag - John Leguizamo (Dean Singer)
2011 Zkažená úča - Justin Timberlake (Scott Delacorte)
2011 Zkus mě rozesmát - Nick Swardson (Eddie)
2011 Zlatá vejce - Javier Bardem (Raul)
2011 Zlodějská partie - Tom Hardy (Michaels)
2011 Zmražená pojistka [dabing MGM] – Giovanni Ribisi (Ted Waters)
2011 Ztracena v pustině - Michel Noher (Chucho)
2011 Ztracení chlapci: Žízeň - Corey Feldman (Edgar Frog)
2011 Žraloci [dabing Prima] - Atanas Srebrev (Carlo)

2010 Akcelerace smrti - Erik Palladino (Kevin Hawkins)
2010 Batman vs. Red Hood - Neil Patrick Harris (Richard John 'Dick' Grayson / Nightwing)
2010 Belle epoque [dabing Nova] - Gabino Diego (Juanito)
2010 Bez soucitu - Jonathan Rhys Meyers (James Reece)
2010 Bezva vejška [dabing Prima] - Robin Taylor (Abernathy Darwin Dunlap)
2010 Blázinec [dabing Nova] - Glenn Plummer (přepravák Mickey)
2010 Bojovník [dabing DVD] - Olivier Gruner (Joseph Charlegrand)
2010 Bouře meteorů - Brett Dier (Jason)
2010 Božský Evan [dabing Prima] - Jonah Hill (Eugene)
2010 Bratři - Patrick Flueger (Joe Willis)
2010 Buffalo Soldiers: Odvaha a přátelství - Michael Ealy (seržant Bishop Cummings)
2010 Bůh před soudem - Blake Ritson (Idek)
2010 Čarodějův učeň - Jason R. Moore (pouliční zloděj)
2010 Černý blesk - Grigorij Dobrygin (Dima)
2010 Dealer - Corey Large (Sebastian)
2010 Detektiv Conan: Mrakodrap na časované bombě (Conan)
2010 Dívka na přání - Chris Santos (Chris)
2010 Dnes zemřeš - Jamie McShane (Vincent)
2010 Dopisy pro Julii [dabing DVD] - Stefano Guerrini (Lorenzův vnuk)
2010 Experiment - Cam Gigandet (Chase)
2010 Extrakt [dabing HBO] – Jason Bateman (Joel)
2010 Gamer - John Leguizamo (Šílenec)
2010 Harry Brown - Jack O'Connell (Marky)
2010 Hledáme Ydol - Sam Golzari (Omer Obeidi)
2010 Hodný, zlý a divný - Seung-su Ryu (Man-gil)
2010 Holičství 2 [dabing MGM] - Michael Ealy (Ricky)
2010 Hory mají oči [dabing Prima] - Billy Drago (Jupiter)
2010 Hotel snů: Čína - Kristian Kiehling (Fabian Boehme)
2010 Hotel snů: Kapské město - Manuel Witting (Lennard Beckett)
2010 House Party - Martin Lawrence (Bilal)
2010 Hrozba smrti - John Doe (Pat McGurn)
2010 Impérium [dabing Prima] - John Leguizamo (Victor Rosa)
2010 Iron Man 2 - Paul Bettany (Jarvis)
2010 (K)lamač srdcí - Andrew Lincoln (Jonathan Alcott)
2010 Kukuřičné děti [dabing Film+] - Peter Horton (Burt)
2010 Kukuřičné děti III - Jon Clair (Malcom Elkman)
2010 Kung Fu Panda slaví svátky - Jackie Chan (Mistr Opičák)
2010 Láska a pětačtyřicítka - Todd Conner (mladý policajt)
2010 Láska a sex - Josh Hopkins (Joey Santino, titulky)
2010 Láska na druhý pohled - Dan Fogler (Lane)
2010 Lesní duch - Richard DeManincor (Scott)
2010 Létající dýky - Jacky Cheung (Devítiocasý lišák)
2010 Lilly Schönauer: Paulin sen - Hardy Krüger Jr. (Lukas Haller)
2010 Lovci lebek - Manuel Cortez (Roman)
2010 Lovecká sezóna 3 - Matthew J. Munn (Doug)
2010 Machři - Chris Rock (Kurt McKenzie)
2010 Malá Dorritka - Arthur Darvill (Tip Dorrit)
2010 Město zločinu - Chin Kar Lok (Hongkong Boy)
2010 Mizerové - Martin Lawrence (Marcus Burnett)
2010 Můj milý, můj drahý - Nick Stahl (Bud)
2010 Muži bez zábran - Vince Offer (Batman / JJ Cool)
2010 Muž ve stínu [dabing DVD] - Jon Bernthal (Rick Ricardelli)
2010 My dva a křen [dabing Prima] - Bill Hader (Mark)
2010 Na sv. Valentýna - Ashton Kutcher (Reed Bennett)
2010 Na tuhle nemám - T.J. Miller (Stainer)
2010 Návrat do domu hrůzy - Erik Palladino (Desmond)
2010 Nebezpečná posedlost - Lee Pace (Roman)
2010 Něco na těch mužích je - Chris Messina (Dotazovaný č. 19)
2010 Neznámí vetřelci - Carlos Bernard (Aaron Ritter)
2010 Ničivé tornádo - Robert Moloney (Sean)
2010 Noční talk show - Eric Bogosian (Barry)
2010 Odstřelovač - Billy Zane (Richard Miller)
2010 Odsun - Gad Elmaleh (Schmuel Weismann)
2010 Ochránce - Kim Bass (Stan Jones)
2010 Okouzlený - Dudley Moore (Stanley Moon)
2010 Osudná zastávka v Bangkoku - Anong Nakhasun (Mali)
2010 Palais Royale - Kim Coates (Tony Dicarlo)
2010 Pán času: Další doktor - Jason Morell (Vikář)
2010 Pán času: Konec času - John Simm (Vládce)
2010 Pátek třináctého 8: Jason na Manhattanu - V.C. Dupree (Julius Gaw)
2010 Pěst pomsty - Stephen Fung (Železný Surfař)
2010 Piraňa 3D - Eli Roth (moderátor)
2010 Pitva mimozemšťana - Götz Otto (Laszlo Voros)
2010 Písečná smrt - Sebastian Knapp (Oscar Kaminsky)
2010 Podfuk - Patrick Flueger (Bubba)
2010 Poldové - Fred Armisen (advokát)
2010 Ponyo z útesu nad mořem - Liam Neeson (Fujimoto)
2010 Popelka - Konstantin Adaševskij (Královský trubač)
2010 Poslední boj - Ronald Cheng (Kapitán)
2010 Poslední kondor - Corey Yuen (Judy Vu)
2010 Prapor purpurových srdcí - Yuji Okumoto (seržant Yukio "Yuk" Nakajo)
2010 Projekt A - Biao Yuen (kapitán Tzu)
2010 Projekt A 2 - Po Tai (Tai)
2010 Projekt Cat City [dabing TV Barrandov] - Alano Massi (Jonas / Vance)
2010 Prostě Peck - Andrew McFarlane (Frank)
2010 Prozacový národ - Jason Biggs (Rafe)
2010 Přežít svítání - Jordan Belfi (Ryan)
2010 Rande s hvězdou - Brandon Smith (Albert J. Stubbins)
2010 Repo Men - John Leguizamo (Asbury)
2010 Resident Evil: Afterlife - Boris Kodjoe (Luther West)
2010 Ryby nemrkají - Randy Becker (Joey Gallo)
2010 Rychlejší - Oliver Jackson-Cohen (Vrah)
2010 Salt - Chiwetel Ejiofor (Peabody)
2010 Scott Pilgrim proti zbytku světa - Kieran Culkin (Wallace Wells)
2010 Secretariat - Nelsan Ellis (Eddie Sweat)
2010 Sejmi eso - Common (Sir Ivy)
2010 Silný kalibr - Hassan Johnson (Clinton)
2010 Skóruj! - Dan Fogler (Randy Daytona)
2010 Skryté zločiny [dabing Hallmark] - Jonathan Scarfe (Kurt Warnecke)
2010 Skryté zločiny [dabing TV Barrandov] - Ken Proulx (kupující)
2010 Sladké pokušení - Luca Argentero (Mattia)
2010 Smrt z podzemí - Brett Donahue (Tony)
2010 Snaž se a jeď [dabing Nova] - Ludacris (Skinny Black)
2010 Sopka - Matthias Koeberlin (Michael Gernau)
2010 Spojenec [dabing Prima] - Jason Manuel Olazabal (důstojník Hernandez)
2010 Spolek nemilosrdných - Maxx Hennard (Mickey)
2010 Starý páky - Seth Green (Ralph White)
2010 Stuat: Život pozpátku - Tom Hardy (Stuart Shorter)
2010 Stupnice strachu - Patrick Muldoon (Caleb Theroux)
2010 Svatby jako řemen [dabing Prima] - Robert Webb (Michael)
2010 Štvanec IRA - Kevin Zegers (Sean)
2010 Šunka, šunka - Javier Bardem (Raul)
2010 The Social Network - Sociální síť - Justin Timberlake (Sean Parker)
2010 To byl zítra flám - Sebastian Stan (Blaine)
2010 Tohle je Sparta! - Diedrich Bader (Traitoro)
2010 Tupíři - B.J. Britt (Antoine)
2010 Úžasný Harold - Dylan McDermott (Jake Salamander)
2010 Válka blogerek - Anand Rajaram (Chef) + Craig Brown (Steven)
2010 Vanishing Point - Cleavon Little (Super Soul)
2010 Varieté - Cam Gigandet (Jack)
2010 V pasti - Patrick Wilson (Jeff Kohlver)
2010 Víla ZuběnkaSeth MacFarlane (Ziggy)
2010 V pasti - Patrick Wilson (Jeff Kohlver)
2010 Vrahouni - Ashton Kutcher (Spencer Aimes)
2010 Vražedná hra - William White (Will)
2010 Wendy a Lucy [dabing Cinemax] - Will Oldham (Icky)
2010 Záhadná žena: Nemluvně [dabing Hallmark] - Richard Lee Jackson (Johnny)
2010 Závrať - Justin Blanckaert (Anton)
2010 Zemřít je snadné - Atanas Srebrev (Enzo)
2010 Zimní pohádka [dabing Nova] - Warwick Davis (Středa - Indigový)
2010 Zlatá brána - Sam Page, Ajay Naidu (Buck, Paco)
2010 Zmije útočí - Jonathan Scarfe (Cal Taylor)
2010 Ztraceni v hlubinách [dabing Nova] - Jürgen Lehmann (Olaf Menke)
2010 Živý terč - Arnold Vosloo (Pik van Cleef, více rolí)

2009 2 blbouni v Paříži - Eric Judor (Gervais)
2009 Ambulance [dabing MGM] - Eric Roberts (Josh Baker)
2009 Anakonda [dabing Blu-Ray] - Ice Cube (Danny Rich)
2009 Armáda jednoho - Cuba Gooding Jr. (David Wolf)
2009 Arn - Joakim Nätterqvist (Arn Magnusson)
2009 Bejvalek se nezbavíš - Breckin Meyer (Paul)
2009 Bill - Reed Diamond (Paul)
2009 Blízké nebezpečí - Charles Edwin Powell (Cal Byers)
2009 Cadillac Records - Mos Def (Chuck Berry)
2009 Carlitova cesta [dabing Nova] - John Leguizamo (Benny Blanco)
2009 Cizinec - Jason Blicker (JJ Katz)
2009 Cvokař [dabing DVD] - Jesse Plemons (Jesus)
2009 Darwinovy ceny - Judah Friedlander (Simon)
2009 Den zlomu [dabing TV Barrandov] - Jon Bernthal (Dixon)
2009 Děsnej dupák - Affion Crockett (A-Con)
2009 Detektiv Varg Veum: Hořké květy - Endre Hellestveit (Isachsen)
2009 Detektiv Varg Veum: Žena v ledničce - Endre Hellestveit (Isachsen)
2009 Disaster movie - Matt Lanter (Will)
2009 Dobrý den, smutku [dabing HBO] - Marco Foschi (Giovanni)
2009 Dr. Goldfoot, tvůrce robotických žen - Dwayne Hickman (Todd Armstrong)
2009 Duna - Sting (Feyd Rautha)
2009 Dvanáct rozhněvaných mužů - Mykelti Williamson (porotce č. 10)
2009 Experiment: Zombie - William Howard Bowman (Scott)
2009 Fanoušci - Dan Fogler (Hutch)
2009 Hamlet na druhou - Joseph Julian Soria (Octavio)
2009 Hellraiser - Robert Hines (Steve)
2009 Hellraiser III: Peklo na zemi - Kevin Bernhardt (J.P. Monroe, majitel klubu The Boiler Room)
2009 Hlídač - Brian Keith Gamble (Trevor Johnson)
2009 Honba za lesním mužem [dabing DVD] - Justin Long (Zerk Wilder)
2009 Hrad lásky - Alex Ferro (Mario)
2009 Hrdost a sláva - Colin Farrel (Jimmy Eagan)
2009 Hřichy minulosti - Brice Kelly (Jerry Marx)
2009 Chceš mě, chci tě - Austin Winsberg (Joe)
2009 Jane má schůzku [dabing Nova] - David Lipper (Ethan Miles)
2009 Jdi, řekni Spartským - Joe Unger (por. Hamilton)
2009 Jediná správná věc - Nicky Katt (Jordan Belzer)
2009 Jennifer's Body - Bacha, kouše! - Adam Brody (Nikolaj)
2009 Jmenovec - Kal Penn (Gogol / Nikhil)
2009 Kamarádova holka - Jason Biggs (Dustin)
2009 Komici - Seth Rogen (Ira Wright)
2009 Krutá rasa - Hill Harper (Noah)
2009 Krvavá hostina 2: Masakr [dabing DVD] - Martin Klebba (Blesk)
2009 Krvavá hostina 3: Šťastný konec [dabing DVD] - Martin Klebba (Blesk)
2009 Krvavý Valentýn - Kerr Smith (Axel Palmer)
2009 Kung-fu nářez - Pai Wei (Chik)
2009 Kus - Don Calfa (Neighbor)
2009 Lewis - Marc Elliott (Hal Bose)
2009 Loudilové - Collins Pennie (Adam)
2009 Loutkař a ďábel [dabing DVD] - Peter Aust (Čert Ohnivé kopyto)
2009 Major Payne - Damon Wayans (Major Payne)
2009 Manželky a dcery - Anthony Howell (Roger Hamley)
2009 Maturitní sex - Brandon Hardesty (Craig)
2009 Měsíc nad pouští - Peter MacNicol (Opravář pneumatik)
2009 Mezi námi právníky [dabing Film+] - Edward Kerr (Roy Guyton)
2009 Mezi přáteli - Michael Artura (Michael + titulky)
2009 [Dilo=Miluj mě /]Miluj mě[/Dilo] - Anson Mount (Tully Coates)
2009 Modré světlo [dabing DVD] - Viktor Semjonov (Honza)
2009 Monstrum - Shin Shimizu (japonský reportér)
2009 Mrazivé peklo - Marc Menard (Peyton Elway)
2009 Muž z minulosti - Adam MacDonald (Drew Brampton)
2009 Na domácí půdě [dabing HBO] - Kenneth Mitchell (Keith Morrison)
2009 Na dostřel [dabing Blu-Ray] - Tom Sizemore (detektiv Danny Detillo)
2009 Nebeská brána [dabing MGM] - Jeff Bridges (John L. Bridges)
2009 Nenávidím Den Sv. Valentýna - Amir Arison (Bob)
2009 Neprůstřelný plán [dabing DVD] - Joris Jarsky (Rob)
2009 Nezkrotný - Enrico Lo Verso (Gilles)
2009 Noci v Tennesseee - Julian Sands (Wolfgang Leighton)
2009 Okrsek 13: Ultimátum - David Belle (Leïto)
2009 Osudový mejdan - Tom Burke (Bluey)
2009 Pátek třináctého - Aaron Yoo (Chewie)
2009 Pokrevní bratři II - Sean Patrick Flanery (Conner MacManus)
2009 Poločas rozpadu Timofeje Berezina [dabing HBO] - Nikolaj Lie Kaas (Tusk)
2009 Pozdravy z pobřeží - David Fumero (Benicio Aceveda)
2009 Pozemšťanky jsou lehce k mání - Charles Rocket (Ted)
2009 Pravda a lež - Mykelti Williamson (Marcus Weans)
2009 Prci, prci, prcičky: Kniha lásky [dabing DVD] - Bug Hall (Rob)
2009 Prci, prci, prcičky: Nahá míle [dabing Prima] - Steve Talley (Dwight Stifler)
2009 Příběh z Bronxu [dabing Film+] - Lillo Brancato (Calogero Anello)
2009 Přítel pod stromečkem - Patrick Muldoon (Ryan Hughes)
2009 RocknRolla - Tom Hardy (Handsome Bob)
2009 Rosamunde Pilcher: Láska nepomíjí - Alexander Sternberg (Robin Duncan)
2009 Rosamunde Pilcher: Šípy lásky - Tom Beck (William Evans)
2009 Rosnička - Adam Rosenblatt (Josh)
2009 Rváči - Ross McCall (Dave Miller)
2009 Rychlá změna [dabing Prima] - Stanley Tucci (Johnny)
2009 Rychlý jako blesk [dabing Prima] - Basil Wallace (Agent Wesley, více rolí)
2009 Scooby-Doo a král skřítků - Jay Leno (Jack O' Lantern)
2009 Sex Drive - Seth Green (Ezekiel)
2009 Smrtící exploze - Bryon Weiss, Mario Mims (Pete, Jamal)
2009 Smrtící temnota - Mustafa Shakir (Gannon)
2009 Smrtonosná hra - Brian White (Hank Carver)
2009 Sólista [dabing DVD] - Nelsan Ellis (David Carter)
2009 Spirit - Eric Balfour (Mahmoud)
2009 Stiletto - Christopher Allen Nelson (Buzzcut) + Jarrod Bunch (Max)
2009 Stmívání - Jackson Rathbone (Jasper Hale)
2009 Šestý zápas - David Guion (Sam Orel - TV komentátor - pouze hlas)
2009 Šílený rande - Ashton Kutcher (Tom Stansfield)
2009 Šťastné hvězdy - Fat Chung, Andy Lau (zabiják s knírem, parťák Svalouše)
2009 Šťastný a veselý Madagaskar - Chris Rock (Marty)
2009 Táta na plný úvazek [dabing Nova] - Jason Biggs (Arthur Brickman)
2009 Taxikáři - DeWayne Jessie (Bongo), Jim Moody (Arnie)
2009 Tvrdá hra 3: Juniorská ligaGrevston Holt (Riley Haskell)
2009 Twin Town - Rhys Ifans (Jeremy Lewis)
2009 Utta Danella: Snoubenec mé nejlepší přítelkyně [dabing Barrandov] - Stefan Murr (Markus)
2009 Uvaříme, uvidíme... - Rob Kerkovich (Mason)
2009 Velcí Bratři - Seann William Scott (Wheeler)
2009 Vražda v dámském klubu - Victor Webster (Marco Carolo)
2009 V úzkých - James Duval (Jimmy)
2009 X-Men Origins: Wolverine - Will i Am (John Wraith)
2009 Za branami pekla [dabing Prima] - Tupac Shakur (Ezekiel 'Spůn' Whitmore)
2009 Zaslíbená země - Jason Gedrick (Davey Hancock)
2009 Země mrtvých [dabing Prima] - John Leguizamo (Cholo)
2009 Zná ji jako svý boty - Eric Balfour (Grant)
2009 Ztracena ve tmě - Patrick Gilmore (Mike Webb)
2009 Ztracení chlapci: Upíří kmen - Tad Hilgenbrink (Chris)
2009 Ztraceni v lásce - Billy Boyd (Rufus)
2009 Zvláštní škola - Rob Corddry (Harper Billings)
2009 Žij rychle! - Maurizio Terrazzano, Andrew Shaver (Doug, Stick)

2008 20 let poté - Joshua Leonard (Michael)
2008 Americký gangster - John Hawkes (Freddie Spearman)
2008 Avril [dabing Cinemax] - Richaud Valls (Jim)
2008 Babylon 5: Hlasy v temnotě - Peter Woodward (Galen)
2008 Bláznovo zlato - Brian Hooks (Curtis)
2008 Bunkr smrti - Enoch Frost (Cotter)
2008 Cesta k ráji [dabing DVD] - Joe Spinell (Burp)
2008 Clona - John Hensley (Adam)
2008 Co bych neudělal pro lásku… - Steve Monroe (Jake)
2008 Čas rozhodnutí - Kenneth Ransom (Calvin)
2008 Článek 99 - Keith David (Luther Jermoe)
2008 Děti Anakondy - Toma Danila (Victor)
2008 Disaster Movie - Matt Lanter (Will)
2008 Divoká jízda - Shawn Roberts (Tyler)
2008 Dokaž to! - John Reardon (Joel)
2008 Domácí mazlíček - Colin Hanks (Oliver)
2008 Dostaňte agenta Smarta - Masi Oka (Bruce)
2008 Dva muži ve městě [dabing DVD] - Bernard Giraudeau (Frédéric Cazeneuve)
2008 Ďáblova dílna - August Diehl (Adolf Burger)
2008 Farma smrti - Rudolf Martin (Howie Beale)
2008 Flicka - Danny Pino (Jack)
2008 Fotbal za mřížemi [dabing Nova] - Vas Blackwood (Vazoun)
2008 Gone, Baby, Gone - Casey Affleck (Patrick Kenzie)
2008 Grindhouse: Planeta Teror - Freddy Rodríguez (Wray)
2008 Hluboko pod kůží - Donald Faison (Renato / Leroy)
2008 Horton - Seth Rogen (Morton)
2008 Hranice smrti - Aurélien Wiik (Alex)
2008 Jak vykrást banku - Nick Stahl (Jinx)
2008 Jeď nebo zemři - Duane Martin (Conrad 'McRae)
2008 Jen trošku štěstí - Chris Carmack (David Pennington)
2008 Krvavá hranice - Malieek Straughter (Cook)
2008 Krvavý úsvit - Trent Ford (Jonathan Samuelson)
2008 Kung Fu Panda - Jackie Chan (Opice)
2008 Loupež za bílého dne - Vas Blackwood (Lucky)
2008 Madagaskar 2: Útěk do Afriky - Chris Rock (Marty)
2008 Malá Miss Sunshine [dabing HBO] – Steve Carell (Frank Ginsberg)
2008 Marco Polo - Ian Somerhalder (Marco Polo)
2008 Matchless - Henry Silva (Hank Norris)
2008 Monstrum - T. J. Miller (Hud Platt)
2008 Mraky nad L.A. - Jon Huertas (Rick)
2008 Muka - Jon Cryer (Brian Mark)
2008 Nebezpečný cíl - Shahkrit Yamnarm (Kong)
2008 Nesmiřitelní [dabing MGM] - John Saxon (Johnny Portugal)
2008 Neuvěřitelný život rockera Coxe - Jason Schwartzman (Ringo Starr)
2008 Novocaine [dabing Nova] - Scott Caan (Duane)
2008 Oko bere - Jacob Pitts (Fisher)
2008 Oko dravce - Eric Christian Olsen (Craig)
2008 Ona to musí mít - Tommy Redmond Hicks (Jamie Overstreet)
2008 Patologie - Michael Weston (Jake Gallo)
2008 - Sean Gullette (Maximillian Cohen)
2008 Podlomená vůle - Dean Stockwell (Dave)
2008 Polibek mého anděla - Adam Trese (Danny)
2008 Poloprofesionál - André Benjamin (Clarence)
2008 Poslední vlna [dabing Nova] - David Gulpilil (Chris Lee)
2008 Předtucha [dabing Film+] - Casper Van Dien (Jack Barnes)
2008 Příběh Wendella Bakera - Eddie Griffin (McTeague + titulky)
2008 P.S. Miluji Tě - Dean Winters (Tom)
2008 Rallye smrti - Jacob Vargas (Gunner)
2008 Rambo: Do pekla a zpět - Tim Kang (En-Joo)
2008 Repo Man - Emilio Estevez (Otto)
2008 Respekt - Omar Epps (Q)
2008 Riddick: Kronika temna [dabing Prima] - Karl Urban (Vaako)
2008 Roadhouse 66 - Willem Dafoe (Johnny Harte)
2008 Rocker [dabing DVD] - Jason Sudeikis (David Marshall)
2008 RocknRolla - Tom Hardy (Handsome Bob)
2008 Rudý písek - Shane West (Jeff Keller)
2008 Řezník - Stephen Heath (Jack)
2008 Sestřička Betty [dabing Nova] – Chris Rock (Wesley)
2008 Sopka [dabing Prima] - Bo Eason (Bud McVie)
2008 Speed Racer - Rain (Taejo Togokhan)
2008 Stěhování pana McAllistera [dabing HBO] – Jon Heder (Orlie)
2008 Svůdné zombie - John Hawkes (Davis)
2008 Špatným směrem - Sebastien Roberts (Anthony Birk)
2008 Tajuplný ostrov [dabing Nova] - Omar Gooding (Neb)
2008 Ten Největší - Tsuyoshi Abe (pan Dang, vietnamskej mafián)
2008 Testament profesora Dowella - Alexandr Porochovščikov (Guld)
2008 Tichý nepřítel [dabing Blu-Ray] - David O'Hara (Martin MacDuff)
2008 Tlukot mého srdce se zastavil - Romain Duris (Thomas Seyr)
2008 Travička Zelená - James Franco (Saul Silver)
2008 Tropická bouře - Brandon T. Jackson (Alpa Chino)
2008 Ultimátum - Brian Hooks (Rob Douglas)
2008 V Bruggách - Colin Farrell (Ray)
2008 Vítej doma [dabing DVD] - Martin Lawrence (RJ)
2008 V rytmu stepu - Kevin Duhaney (E.C.)
2008 V údolí Elah - Jake McLaughlin (Spc. Gordon Bonner)
2008 Vyhlídka strachu [dabing Nova] – Benz Antoine (detektiv Gillis)
2008 Vyšetřování Michaela Crowea [dabing Nova] - Michael Riley (Stephen Crowe)
2008 Willy Fog - Cesta do středu země (Tico)
2008 Za hranicí strachu - Humberto Busto (Mario)
2008 Za jasného dne [dabing Film+] - Jamie Sives (Rob)
2008 Začít úplně jinak [dabing Cinemax] - Jim Gaffigan (Sandie)
2008 Záhadná žena: Nemluvně [dabing Hallmark] - Richard Lee Jackson (Johnny)
2008 Zběsilý útěk [dabing Nova] - Paul Walker (Joey Gazelle)
2008 Zločinec - Johnny Lewis (Sněhulák)
2008 Z Londýna do Brightonu [dabing Cinemax] - Johnny Harris (Derek)
2008 Zohan: Krycí jméno Kadeřník - Ido Mosseri (Oori)
2008 Zombies: Den D přicházíNick Cannon (Salazar)
2008 Zpáteční cesta [dabing HBO] - Libero De Rienzo (Dante Cruciani)
2008 Zrazený [dabing MGM] - Albert Hall (Al Sanders)
2008 Ztracený prapor - André Vippolis (Vojín Lipasti)

2007 Akce nemluvně - Nicholas Tse (Nicholas)
2007 Ali G Indahouse [dabing Prima] - Sacha Baron Cohen (Ali G)
2007 Andělé s ocelovým hlasem [dabing Cinemax] - Patrick Dempsey (Ben Weissman)
2007 Ani mě nehne [dabing Prima] - Bruce Norris (Ernie)
2007 Až na krevPaul Dano (Eli Sunday)
2007 Baba na zabití [dabing ČT] - Justin Theroux (Coop)
2007 Babel - Gael García Bernal (Santiago)
2007 Beat Street - Guy Davis (Kenny "Double K" Kirkland)
2007 Belphegor: Fantom Louvru - Frédéric Diefenthal (Martin)
2007 Běsi - Jean-Philippe Écoffey (Peter Verchovenskij)
2007 Bláznivej tábor - Lochlyn Munro (Lance)
2007 Cesta za vítězstvím [dabing HBO] - Derek Luke (Bobby Joe Hill)
2007 Černá kniha - Ronald Armbrust (Tim Kuipers)
2007 Dallas 362 - Shawn Hatosy (Rusty)
2007 Dannyho parťáci 3 - Don Cheadle (Basher Tarr)
2007 Disturbia - Aaron Yoo (Ronnie)
2007 Dny plné Slunce [dabing Cinemax] - Lukas Haas (Will Morrison)
2007 DOA: Na život a na smrt - Kane Kosugi (Ryu Hayabusa)
2007 Dobrodružství Bucharoo Banzai napříč osmou dimenzí - Lewis Smith (Tommy)
2007 Dokonalé protiklady [dabing HBO] - Jason Winer (Danny)
2007 Drsný časy - Chaka Forman (Toussant)
2007 Fast Food Nation - Lou Taylor Pucci (Gerald 'Paco')
2007 Fontána - Sean Patrick Thomas (Antonio)
2007 Gangsteři z Miami - Donnie Wahlberg (Andy Burnett)
2007 Grindhouse: Auto zabiják - Omar Doom (Nate)
2007 Hamiltonovi - Joseph McKelheer (Wendell Hamilton)
2007 Hlídka v Ardenách [dabing MGM] - Kevin Dillon (Mel Avakian)
2007 Hudbu složil, slova napsal - Matthew Morrison (Ray)
2007 Jedni a druzí - Daniel Olbrychski (Karl Kremer)
2007 John Tucker musí zemřít - Taylor Kitsch (soused Justin)
2007 Kate a Leopold - Breckin Meyer (Charlie McKay)
2007 Klikař Charlie - Dan Fogler (Stu)
2007 Kořist - Tumisho Masha (Majk - Ranger at Airstrip)
2007 Koumáci [dabing Prima] - Larry Riley (Fešák)
2007 Kozoroh 1 - Sam Waterston (Peter Willis)
2007 Krvavá sklizeň - Idris Elba (Ben)
2007 Lásce na stopě - Reggi Wyns (Rastafarián)
2007 Letka Moskytů - David McCallum (Quint Munroe)
2007 Letuška 1. třídy - Marc Blucas (Tommy Boulay)
2007 Match Point - Hra osudu [dabing Nova] – Jonathan Rhys Meyers (Chris Wilton)
2007 Mezi řádkyDeance Wyatt (Jamal Hill)
2007 Moje superbejvalka - Luke Wilson (Matt Saunders)
2007 Most do země Terabithia - Josh Hutcherson (Jesse Aarons)
2007 Návrat na vrchol - Anthony Mackie (Nate Ruffin)
2007 Nepřemožitelný - Kirk Acevedo (Tommy)
2007 Nesahejme psům na párky - Jack Plotnick (Dougie)
2007 Noční můra - Adam Scott (Kurt)
2007 Nora Roberts: Lesní jezírko - Keith White (muž, který přinesl zraněného psa)
2007 Nora Roberts: Městečko Angels Fall [dabing DVD] - Derek Hamilton (Lo "Don" William)
2007 Nora Roberts: Městečko Angels Fall [dabing Nova] - Derek Hamilton (Lo "Don" William)
2007 Nora Roberts: Pod nebem Montany [dabing DVD] - Tom Carey (Jim)
2007 Nora Roberts: Pod nebem Montany [dabing Nova] - Nathaniel Arcand (Adam)
2007 Nora Roberts: Posedlost ohněm - John Reardon (Josh)
2007 Norbit - Eddie Griffin (Pope Sweet Jesus)
2007 Oni přicházejí - Ethan Embry (Sam Burnside)
2007 Opilí slávou - David Wain (Byron)
2007 Osudový dotek 2 - Dustin Milligan (Trevor Eastman)
2007 Pan Včelka - Ray Liotta (Ray Liotta)
2007 Pirát silnic - Andy Samberg (Rod Kimble)
2007 Polibek před smrtí - Robert Wagner (Bud Corliss)
2007 Policajti z Rena - Chris Tallman (Aligátor Expert)
2007 Poslední polibek - Michael Weston (Izzy)
2007 Poslední přání - Wyclef Jean (Emmett Ducasse)
2007 Poslední žralok - Giancarlo Prete (Bob Martin)
2007 Prci, prci, prcičky: Spolek Beta - Dan Petronijevic (Býk)
2007 Prima děvčata - Lance Edwards (Nick)
2007 Přání smrti II [dabing MGM] - Robert F. Lyons (Fred McKenzie), Laurence Fishburne III (Sekáč)
2007 Přímý zásah - Alex Karzis (agent Bill)
2007 Puls - Samm Levine (Tim Steinberg)
2007 Rande měsíce - Andy Dick (Lon)
2007 Rebelka - Tim Daggett (Tim Daggett)
2007 Robinsonovi - Aurian Redson (Frankie)
2007 Rudý úsvit - Patrick Swayze (Jed Eckert)
2007 Scary Movie 2 [dabing Nova] - Shawn Wayans (Ray Wilkins)
2007 Sestry [dabing HBO] - Eric McCormack (Gary Sokol)
2007 Slunovrat - Tyler Hoechlin (Nick)
2007 Smrtící zásnuby - Dominic Zamprogna (Nick)
2007 Smrtící zbraň [dabing DVD] - Paul Calderon (Blue + titulky)
2007 Spider-Man 3 - James Franco (Harry Osborn)
2007 Svatby jako řemen - Martin Freeman (Matt)
2007 Stroker Ace - Tim Richmond (sám sebe, řidič Nascar) + Bill D. Brown (rozhlasový hlasatel)
2007 Střelec v ohrožení - Richard Harrington (Terry)
2007 Superbad - Jonah Hill (Seth)
2007 Terkel má problém - Ben Bishop (Jason)
2007 Úder Holanďana - Eddie Bowz (Joey Noe)
2007 Uneseni - Paul McCarthy-Boyington (Cody)
2007 Úsvit mrtvých - Scott Reiniger (Roger)
2007 Vlci - Lyriq Bent (Doak)
2007 V nebi [dabing HBO] - Tim Daly (Tom Donnelly)
2007 V Žáru lásky - Rufus Sewell (Mark Gertler)
2007 Warholka - Shawn Hatosy (Syd Pepperman)
2007 Zabij, nebo budeš zabit - Manu Bennett (Paco)
2007 Záhadná žena: Hra [dabing Hallmark] - Eddie Mills (Bradley Stillman)
2007 Zákony Brooklynu - Scott Caan (Carmine Mancuso)
2007 Zákon ulice - Trantario Jones (Isaiah Morrison)
2007 Zastav a nepřežiješ - Jose Pablo Cantillo (Verona)
2007 Zatuchlé vzpomínky [dabing Cinemax] - Matthew Settle (James Hayson)
2007 Zbouchnutá - Paul Rudd (Pete)
2007 Zloději jako my - Keith Carradine (Bowie)
2007 Zmizení - Brian White (Brad Bramish)
2007 Zprávař: Příběh Rona Burgundyho [dabing Nova] - Ben Stiller (Arturo Mendes)
2007 Život nebo něco takového - Edward Burns (Pete)

2006 60 sekund [dabing DVD] - T.J. Cross (Mirror Man)
2006 Absurdistán [dabing DVD] - Justin Long (Doktor)
2006 Action Jackson - Roger Aaron Brown (důstojník Lack)
2006 Asterix a Vikingové (Zničehonix)
2006 Banda: Pomsta Jessieho Leea [dabing MGM] - Blair Underwood (Carver)
2006 Betha z dobytčáku [dabing MGM] - David Carradine (Velký Bill Shelly)
2006 Bezva vejška - Joe Hursley (Maurice)
2006 Bláznivý výletDavid Clennon (Lawrence Baird)
2006 Clerks 2: Muži za pultem - Brian O'Halloran (Dante)
2006 Connorsova válka - Warren Derosa (Barnes)
2006 Cry Wolf - Jared Padalecki (Tom)
2006 Detonator - Matthew Leitch (Dimitru Ilinca)
2006 Deuce Bigalow: Evropský gigolo - Eddie Griffin (T.J. Hicks)
2006 Dohazovač - Stuart Townsend (Olly Pickering)
2006 Dům tisíce mrtvol - Chris Hardwick (Jerry Goldsmith)
2006 Dvojník [dabing HBO] - Luck Mervil (Dieudonné)
2006 Elita armáda - Viv Leacock (Terrell Singletery)
2006 Filmový hrdina [dabing Cinemax] - Jeremy Sisto (Blake Gardner)
2006 Firewall - Vince Vieluf (Pim)
2006 Freddyho smrt: Poslední noční můra [dabing Prima] - Shon Greenblatt (John)
2006 Gang v útoku - Jamal Mixon (Jamal Evans)
2006 Hele kámo, kdo tu vaří? - Rob Benedict (Calvin)
2006 Helena v krabici [dabing Cinemax] - Bill Paxton (Ray O'Malley)
2006 Hellraiser: Pekelný svět - Khary Payton (Derrick)
2006 Hledám Susan. Zn.: Zoufale [dabing MGM] - Robert Joy (Jim)
2006 Hluboko v gangu - Larenz Tate (Lucky)
2006 Hooligans - Leo Gregory (Magor)
2006 Jackass 2 - Dave England (sám sebe)
2006 Jeptiška - Manu Fullola (Gabriel)
2006 Jiskra - Mark Rolston (Herb Drier)
2006 Jízda sedmi statečných - Gary Busey (Hank Allen)
2006 Karcoolka - Cory Edwards (veverka Twitchy)
2006 Kdo s koho - Edward Norton (Jack Teller)
2006 Kronika smrti - John Leguizamo (Manolo Bonilla)
2006 Krutá rasa - Hill Harper (Noah)
2006 Lovci dinosaurů - David Oyelowo (Marcus)
2006 Marie Antoinetta - Sebastian Armesto (hrabě de Provence + titulky)
2006 Maškaráda [dabing MGM] - Rob Lowe (Tim Whalen)
2006 Miluješ-li mě, následuj mě [dabing Cinemax] - Mathieu Demy (Max)
2006 Moje velká indická svatba - Daniel Gillies (Johnny Wickham)
2006 Mosquito Man - Patrick Dreikauss (Det. Charlie Morrison)
2006 Mravenčí polepšovna - Paul Greenberg (Brett)
2006 Napola - Florian Stetter (Justus von Jaucher)
2006 Návrat - Robert Beitzel (Rob)
2006 Něco nového - Donald Faison (Nelson McQueen)
2006 Nejdelší penalta na světě [dabing Cinemax] - Fernando Tejero (Fernando)
2006 Největší příběh všech dob - John Considine (Jan)
2006 Nelítostná rasa - Chris Evans (Bryce)
2006 Nepohodlný - Hubert Koundé (Dr. Arnold Bluhm)
2006 New Police Story - Daniel Wu (Joe Kwan)
2006 Old Boy - Dal-su Oh (Park Cheol-woong)
2006 Opálení [dabing MGM] - Jorge Luke (Vasquez)
2006 Opičí experiment [dabing MGM] - Stanley Tucci (Dr. John Wiseman)
2006 Osm statečných - Jason Biggs (Charlie Cooper)
2006 Papež z Greenwich Village [dabing MGM] - Eric Roberts (Paulie)
2006 Pidihajzlík - Tracy Morgan (Percy)
2006 Policejní dohled [dabing Prima] - Ian Tracey (Caylor Reese)
2006 Populace 436 - Fred Durst (zástupce šerifa Bobby Caine)
2006 Prci, prci, prcičky: Nahá míle - Steve Talley (Dwight Stifler)
2006 Prime - Jon Abrahams (Morris)
2006 Pro jedno kousnutí [dabing MGM] - Thomas Ballatore (Jamie)
2006 Prokletí - Milo Ventimiglia (Bo)
2006 Rychle a zběsile: Tokijská jízda - Sung Kang (Han)
2006 Sedm mečů - Yi Lu (Han Zhi Ban)
2006 Show začíná - Will Young (Bertie)
2006 Síly temna - Sebastian Stan (Chase Collins)
2006 Sk8aři - Brendan Cowell (Kurt)
2006 Ski akademie - T.K. Carter (Iceman)
2006 Spoušť - Freddy Rodríguez (Hector)
2006 Správní chlapi nosí černou - Michael Payne (Mitch)
2006 Super náhradník - Jonathan Sadowski (Paul)
2006 Světák - Kal Penn (Alan Fineberg)
2006 Šílený Max [dabing Nova] - Geoff Parry (Bubba Zanetti)
2006 Tajemství slov - Daniel Mays (Martin)
2006 Top Gun [dabing Nova] - Anthony Edwards (Goose)
2006 Transamerica - Kevin Zegers (Toby)
2006 Únos z ráje - Resat Revan-Djat (Max)
2006 V tom domě straší! - Nick Cannon (policista Lister)
2006 Ve stínu matky [dabing HBO] - Jamie Glover (Everard)
2006 Velká role [dabing Cinemax] - Olivier Sitruk (Samy Rebbot)
2006 Vlajky našich otců - Jesse Bradford (Rene Gagnon)
2006 Vražedná opice - Stanley Tucci (Dr. John Wiseman)
2006 Vyvrženci pekla - Dave Sheridan (Ray Dobson)
2006 V zajetí rychlosti - Walton Goggins (Marty)
2006 Wall Street [dabing Prima] - James Spader (Roger Barnes)
2006 Základ rodiny - Tyrone Giordano (Thad Stone)
2006 Zástupce velitele - Raz Adoti (seržant 'Gunny' Earl Darnell)
2006 Zázraky [dabing MGM] - Paul Rodriguez (Juan)
2006 Zběsilý útěk - Paul Walker (Joey Gazelle)
2006 Zbohatni nebo chcípni - Ashley Walters (Antwan)
2006 Zbožňuju prachy!Scott Caan (Mike)
2006 Zpátky ve hře - Martin Lawrence (Roy McCormick)
2006 Ztracen [dabing HBO] - Justin Henry (Chester Gould)
2006 Ztroskotaná láska - Joey Kern (Milo Dinsdale)
2006 Zůstaň hladový [dabing MGM] - Dennis Fimple (Bubba)

2005 12 opic - Brad Pitt (Jeffrey Goines)
2005 9 hráčů se smrtí - Asher D (Al B)
2005 Agenti nula nula - Eric Judor (Benoît Rivière, dit Ben)
2005 Agentky D.E.B.S. - Geoff Stults (Bob)
2005 Anakonda: Honba za krvavou orchidejí - Eugene Byrd (Cole Burris)
2005 Černý úsvit - Nicholas Davidoff (Nicholi)
2005 Dárek z láskyPaul Walker (Mike Riley)
2005 Devět životů - Nicholas Aaron (McNab)
2005 Dokonalý útěk [dabing Nova] - Mickey Blaine (režisér)
2005 Elvisovy začátky - Mark Adam (Scotty Moore)
2005 Hádej kdo? - Ashton Kutcher (Simon Green)
2005 Hlavní podezřelý: Poslední svědek - Femi Oguns (Stephen Abacha)
2005 Hněv duší - Henry Thomas (William)
2005 Já, robot - Will Smith (Del Spooner)
2005 Jarmark marnosti - Jonathan Rhys Meyers (George Osborne)
2005 Jeskyně - Morris Chestnut (Top Buchanan)
2005 Ježíš: Království bez hranic - ? (Anděl Páně + Šimon + více rolí)
2005 Kostka 0 - Zachary Bennett (Eric Wynn)
2005 Kriminál - Jerry Strivelli (Louie 'Kluk' Munafo)
2005 Krotitelé upírů - Edison Chen (Kazaf)
2005 Kukuřičné děti III - Ron Melendez (Joshua Porter)
2005 Loď smrti - Andrés Gertrúdix (Edgar)
2005 Madagaskar - Chris Rock (Marty)
2005 Mariňák - John Krasinski (desátník Harrigan)
2005 Mezi cizinci - Andrew Tarbet (George)
2005 Mlha - DeRay Davis (Spooner)
2005 Muž s mečem - Raoul Trujillo (Jojo)
2005 Návrat Claudine - Gabriel Mann (Kenneth)
2005 Noční podnik - William Kinganga (William)
2005 Ochránce - Iddo Goldberg (Scripts)
2005 Okrsek 13 - David Belle (Leïto)
2005 Perly a svině - Timo Lavikainen (Ruho)
2005 Pojídač hadů 2: Msta [dabing Nova] - Larry B. Scott (Speedboat)
2005 Po krk v extáziStephen Walters (Shanks)
2005 Pomsta požívačů hadů [dabing Nova] - Larry B. Scott (Speedboat)
2005 Pravdivá romance [dabing Nova] - Brad Pitt (Floyd - Dickův spolubydlící)
2005 Přepadení 13. okrsku - John Leguizamo (Beck)
2005 Rambo I [dabing Nova] - Chris Mulkey (zástupce Ward)
2005 [Dilo=Ray /]Ray[/Dilo] – Terrence Howard (Gossie McGee)
2005 Recept na pohromu - Chez Starbuck, Todd Eckert (Jason Barrett, zdravotník)
2005 Retrograde - Jamie Treacher (Mackenzie)
2005 Sin City - Město hříchu [dabing DVD] - Nick Stahl (Žlutej parchant)
2005 Stopařův průvodce po Galaxii - Thomas Lennon (počítač Eddie)
2005 Světla páteční noci - Derek Luke (Boobie Miles)
2005 Temná legenda 3 - Nate Herd (Tom Higgins, titulky)
2005 Trestná lavice - Nelly (Megget)
2005 Valiant - Brian Lonsdale (Drsňák)
2005 Vánoce naruby - Patrick Breen (Aubie)
2005 V dobrém i ve zlém - Carl T. Evans (rozrušený muž se zbraní)
2005 V nepřátelském poli [dabing Cinemax] - Kevin Anderson (Lonnie)
2005 Utržený ze řetězu - Dylan Brown (Lefty)
2005 Zahulíme, uvidíme - Kal Penn (Kumar Patel)
2005 Zákon přitažlivosti [dabing DVD] - Michael Sheen (Thorne Jamison)
2005 Země mrtvých [dabing DVD] - John Leguizamo (Cholo)
2005 Zoolander [dabing Nova] - Lenny Kravitz (sám sebe)
2005 Zpátky do školy - Nick Cannon (Tracy 'Tre' Stokes)
2005 Ztracený poklad - Coby Ryan McLaughlin (Carl McBride)

2004 13 mrtvých mužů - Mystikal (Caj)
2004 Backbeat - Scot Williams (Pete Best)
2004 Bojovníci - Tory Kittles (Ray Jackson)
2004 Calcium Kid - Rafe Spall (Stan Parlour)
2004 Cokoliv - Jason Biggs (Jerry Falk)
2004 Dannyho parťáci 2Don Cheadle (Basher Tarr)
2004 Den poté - Terry Simpson (Cesar)
2004 Drž hubu! - Romain Redler (chuligán)
2004 Dnes nebo nikdy - Eamonn Walker (Tony)
2004 Dvanáct do tuctu - Ashton Kutcher (Hank)
2004 Férovej zloděj - Ouassini Embarek (Said)
2004 Hercule Poirot: Smrt na Nilu - Alastair Mackenzie (Ferguson)
2004 Hlava státu - Chris Rock (Mays Gilliam)
2004 House of the Dead - Will Sanderson (Greg)
2004 Milý Jack 2 (Jungle Jack)
2004 Mumie [dabing DVD] - Kevin J. O'Connor (Beni)
2004 Mumie se vrací [dabing DVD] - Shaun Parkes (Izzy)
2004 Na plný plyn - Scott Thrun (David Dougherty)
2004 Návnada - Ennis Esmer (Gibby)
2004 Nejlepší je to na sněhu - Eddie Kaye Thomas (Peter Rothner)
2004 Někdo to rád blond - Marlon Wayans (Marcus Copeland)
2004 Nekecej a pádluj! - Seth Green (Dan Mott)
2004 Ohnisko požáru [dabing HBO] - John Leguizamo (Keith Lang)
2004 Piková trojka - Sharrieff Pugh (Cornelius Webb)
2004 Piráti z Karibiku (Morgen)
2004 Podivné zahrady - Benoît Magimel (Emile Bailleul) + Romain Provvedi (Maurice)
2004 Predátor z hlubin - Matthew Rauch (Dan)
2004 Rambo: První krev [dabing DVD] - Alf Humphreys (zástupce Lester)
2004 Riddick: Kronika temna [dabing VHS] - Karl Urban (Vaako)
2004 Rodinka na tripu [dabing VHS] - DeRay Davis (Jamaican Stoner) + Jason Momoa (Navarro)
2004 Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery - Seth Green (Patrick)
2004 Sexbomba od vedle - Jacob Young (Hunter)
2004 Smrt přichází v bílémSteve Valentine (muž v černém)
2004 Sněhová kalamita - John Schneider (Chad Symmonz)
2004 Souboj cti - Chedpong Laoyant (číšník)
2004 Spencerův nový život - Adam Goldberg (Feldy)
2004 Spider-Man 2 - James Franco (Harry Osborn)
2004 Starosti pana starosty - Fred Savage (Bullard)
2004 Střelci - Matthew Rhys (Eddie)
2004 Střílejte na Francouze! - Saïd Taghmaoui (Sami)
2004 Šňup - John Leguizamo (Mike)
2004 Velké riziko 2 - Wenzhuo Zhao (Yim Dong)
2004 Vyhlídka strachu [dabing Hallmark] – Benz Antoine (detektiv Gillis)
2004 Willy Fog: 20 000 mil pod mořem (Tico)
2004 Závod - Lorànt Deutsch (Tacchini)
2004 Znamení hada - Ryan McDonell (Luke)

2003 28 dní poté - Cillian Murphy (Jim)
2003 8. míle - Evan Jones (Cheddar Bob)
2003 Agent bez minulosti - Clive Owen (Profesor)
2003 Ali G Indahouse [dabing VHS] - Sacha Baron Cohen (Ali G)
2003 Anatomie 2 - Barnaby Metschurat (Joachim Hauser)
2003 Apokalypsa - Laurence Fishburne (Tyrone)
2003 Austin Powers: Goldmember - Seth Green (Scott Zloun)
2003 Bazén - Maximilian Grill (Diego)
2003 Bláznivej sejf - David Krumholtz (Max)
2003 Bravo Girls: Opět v akci - Richard Lee Jackson (Derek)
2003 Doktorem proti své vůli - Gilbert Gottfried (Tony Sandoval)
2003 Druhá míza - Kenny Doughty (Jed Willis)
2003 Hooper - Jan-Michael Vincent (Ski)
2003 Identita - William Lee Scott (Lou)
2003 Impérium [dabing VHS] - Vincent Laresca (Jimmy)
2003 Job - Brad Renfro (Troy Riverside)
2003 Kluci to taky chtěj... a pořád! - Vivian Kanner (Florianův penis)
2003 Líbánky - Ashton Kutcher (Tom)
2003 Malí démoni - Marc Price (Ed Reid)
2003 Motorkáři - Derek Luke (Kid)
2003 Mužská záležitost - Shawn Hatosy (Jim)
2003 Narkotika - Bishop Brigante (Eugene 'Deacon' Sheps)
2003 Nejslabší! Máte rakev! - Nate Dushku (Gar)
2003 Noc oživlých mrtvol - William Butler (Tom)
2003 Past na rosomáka - Brad Hunt (D.J.)
2003 Plnou parou vzad! - Horatio Sanz (Nick)
2003 Pod tlakem - Lochlyn Munro (Patrick Fisher)
2003 Policajti na baterky - Martin Lawrence (Earl Montgomery)
2003 Porota - Douglas M. Griffin (Terry Docken)
2003 Prci, prci, prcičky 3: Svatba - Jason Biggs (Jim Levenstein)
2003 O SchmidtoviMatt Winston (Gary Nordin – Warrenův nástupce)
2003 Rychle a zběsile 2 - Michael Ealy (Jack)
2003 Santa Claus [dabing Nova] – Tim Stern (Boog)
2003 Sexy ptáci - Julien Baumgartner (Seb)
2003 Smrtonosná past [dabing Nova] - De Voreaux White (Argyle)
2003 Solaris - Jeremy Davies (Snow)
2003 Spirit - divoký hřebec - Daniel Studi (Malý vrzal)
2003 Superpoldové - Steve Lemme (Mac)
2003 S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení - Brian Van Holt (Michael Boxer)
2003 Tenkrát v Americe - William Forsythe (Philip 'Cockeye' Stein)
2003 Test - Colin Farrell (James Clayton)
2003 Touha smrti I [dabing Nova] - Christopher Guest (strážník Reilly)
2003 Utta Danella: Měsíc na jezeře - Sascha Posch (Marek)
2003 Věc zvaná láska - River Phoenix (James Wright)
2003 Večeře po italsku - Kirk Acevedo (Duncan)
2003 Zab tu mrchu! - David Krumholtz (Brian Sellars)
2003 Z nuly hrdinou - DJ Qualls (Dizzy)
2003 Žába k zulíbání - Mene Andrew (Marlon) + Osman Soykut (král)
2003 Živě z Bagdádu - Joshua Leonard (Mark Biello)

2002 Arizona Dream - Johnny Depp (Axel Backmar)
2002 Blade 2 - Norman Reedus (Scud)
2002 Bulšit - Eric Christian Olsen (Austin)
2002 Černý jestřáb sestřelen [dabing VHS] - Ioan Gruffudd (Beales)
2002 Červený drak - Ken Leung (Lloyd Bowman)
2002 Česká spojka - Chris Rock (Jake Hayes)
2002 Čistá duše - Anthony Rapp (Bender)
2002 Dámy nebo nedá mi? - Omar Benson Miller (Velkej Johnson)
2002 Divoká krev - Norman Reedus (Marco)
2002 Dům života - Hayden Christensen (Sam Monroe)
2002 Freddyho úlet - Tom Green (Gord Brody)
2002 Guru - Emil Marwa (Vijay Rao)
2002 Hercule Poirot: Případ v ulici Hickory [dabing Prima] - Damian Lewis (Leonard Bateson)
2002 Holky to chtěj taky [dabing Kino] - Max Richter (Lebka)
2002 Indiana Jones a Chrám zkázy [dabing Nova] - Ric Young (Kao Kan)
2002 Kdo hulí, ten umí - Redman (Jamal King)
2002 Kód Navajo - Christian Slater (seržant Pete 'Ox' Anderson)
2002 Kostka 2 - Hyperkrychle - Matthew Ferguson (Max Reisler)
2002 Křižovatka smrti 2 - John Lone (Ricky Tan)
2002 Láska plná omylů - Bodhi Elfman, Johnny Sanchez (Charley, zaměstnanec parkoviště)
2002 Mach 2 - Val Lauren (Sarb Parikh)
2002 Milionový závod - Seth Green (Duane Cody)
2002 Muži v černém II - Johnny Knoxville (Charlie)
2002 Novocaine [dabing VHS] - Scott Caan (Duane)
2002 Oddíl 10 z Navarone [dabing Nova] - Carl Weathers (Weaver)
2002 Osudové léto - Matthew Davis (Matt Tollman)
2002 Pekelná ženská - Jason Biggs (Darren)
2002 Plán B - Glenn Thomas Cruz (John Anderson)
2002 Poslední pevnost - Mark Ruffalo (Yates)
2002 Prci, prci, prcičky 2 - Jason Biggs (Jim Levenstein)
2002 Překročená mez - Darcy Laurie (Tony Franco)
2002 Přízrak univerzity - Jorge Sanz (Eduardo 'Edu' Valvidia)
2002 Requiem za sen - Marlon Wayans (Tyrone C. Love)
2002 Sejměte Cartera - Johnny Strong (Eddie)
2002 Sestry v akci - Jason Clarke (Mac)
2002 Sněžní psi - Sisqó (Rupert)
2002 Spider-Man - James Franco (Harry Osborn)
2002 Šílenci na prknech - Todd Richards (Barry)
2002 Šílený Cecil - Eric Barry (Fidget)
2002 Špinavej Joe - David Spade (Špinavej Joe)
2002 Švédská trojka: Neuspokojeni - Soloman K. Smith (Terrance / Eric)
2002 Texaská tragédie - Todd Duffey (Davey Coombs)
2002 Texaští jezdci - Jon Abrahams (Berry Smith)
2002 Titus - Matthew Rhys (Demetrius)
2002 Tvrdá hra - John Hawkes (Ticky Tobin)
2002 Údolí stínů - Jon Hamm (kapitán Matt Dillon)
2002 Vášnivá salsa - Adrian Lester (Jimmy)
2002 Vražda v čínské čtvrti - Alex McClure (Bouton)
2002 Východ je východ - Jimi Mistry (Tarig Khan)
2002 Yamakasi - Malik Diouf (Malik N'Diaye / Lasička)
2002 Za nepřátelskou linií - Gabriel Macht (Stackhouse)
2002 Zatracená noční dřina - Enzo Cilenti (Lenny)

2001 6. den - Rodney Rowland (P. Wiley)
2001 Anatomie - Sebastian Blomberg (Caspar)
2001 Balík peněz - Dermot Mulroney (Wayne)
2001 Bouchači a bouchačky - Donald Faison (Cletis)
2001 Boxerka [dabing VHS] - Víctor Sierra (Ray Cortez)
2001 Co horšího se může stát [dabing VHS] – John Leguizamo (Berger)
2001 Corky Romano - Noční můra mafie - Dave Sheridan (Agent Terrence Darnell)
2001 Číšníci - Enrico Salimbeni (Riccardo Bianchi)
2001 Dannyho parťáci - Don Cheadle (Basher Tarr)
2001 Do poslední kapky krve - Wu Bai (Jack)
2001 Dračí doupě - Marlon Wayans (Snails)
2001 Dům hrůzy [dabing VHS] - Taye Diggs (Eddie Baker)
2001 Evoluce [dabing VHS] - Ethan Suplee (Deke)
2001 Hele, vole, kde mám káru? - Seann William Scott (Chester Greenburg)
2001 Jízda s ďáblem - Skeet Ulrich (Jack Bull Chiles)
2001 Křupan - David Spade (muž v prodejně videa)
2001 Lebky - Hill Harper (Will Beckford)
2001 Mexičan [dabing VHS] – Brad Pitt (Jerry Welbach)
2001 Možná - Vincent Elbaz (Philippe)
2001 Mystery Men - Kel Mitchell (Neviditelný hoch)
2001 Nejlepší obchodníci - Barry McEvoy (Colm)
2001 Nespoutaná volnost - Justin Chambers (Trey Tobelseted)
2001 Nestvůrky z vesmíru - Tom Hodges (Wesley)
2001 Nezvratný osud - Kerr Smith (Carter Horton)
2001 Octopus 2 - Nikolai Dodov (milenec)
2001 Oko za oko - Luke Wilson (Preston Tylk)
2001 Parádní jízda - Adam Logan (Owen Spratt)
2001 Pearl Harbor - William Lee Scott (poručík Billy Thompson)
2001 Peklo ve městě - Richard Biggs (Garrison)
2001 Poslední agent - Martin McDougall (Junior)
2001 Profesionál - Nas (detektiv Art 'Fuzzy' Rice)
2001 Předem vinni - Barry Tubb (Jerry Cooper)
2001 Riziko - Giovanni Ribisi (Seth Davis)
2001 Road Trip - Tom Green (Barry)
2001 Romeo musí zemřít - Anthony Anderson (Maurice)
2001 Scary Movie: Děsnej biják - James Van Der Beek, Shawn Wayans (Dawson Leery, Ray Wilkins)
2001 Sestřička Betty [dabing VHS] – Crispin Glover (Roy Ostery)
2001 Šílená/KrásnýTommy De La Cruz (Viktor)
2001 Tábor tygrů - Matthew Davis (Jim Paxton)
2001 Tajemství - Ben Shenkman (David)
2001 Temná legenda: Poslední řez - Anson Mount (Toby)
2001 Tomáš a přátelé: Kouzelná železnice [dabing VHS] - Cody McMains (Patch)
2001 Trable, trable, tuplem trable - Mitchell Kosterman (policista)
2001 Tygří spáry 4 - Russell Peters (detektiv Elliot)
2001 Velké šílenství v malém hotelu - Simon Pegg (pan Nice)
2001 Ve spárech yakuzy - Omar Epps (Denny)
2001 Vykoupení - Wes Bentley (Donald Dalglish)
2001 Vřískot 3 - Jamie Kennedy (Randy)
2001 Vzpomínka na Titány - Ryan Hurst (Gerry Bertier)
2001 Zkurvenej pátek [dabing VHS] - Mike Epps (Day-Day)
2001 Zlomené kopí - Earl Holliman (Denny Devereaux)

2000 102 dalmatinů - Ben Crompton (Ewan)
2000 60 sekund [dabing VHS] - T.J. Cross (Mirror Man)
2000 Black Dog - Gabriel Casseus (Sonny)
2000 Detroit Rock City - Cody Jones (Dítě)
2000 Deuce Bigalow: Dobrej striptér - Eddie Griffin (T.J. Hicks)
2000 Dobrman - Antoine Basler (Jean-Claude "Moustique" Ayache)
2000 Dogma - Jason Mewes (Jay)
2000 Dravé ryby - Nicolas Cage (Smokey)
2000 Galaxy Quest [dabing VHS] - Justin Long (Brandon)
2000 Gen-X-Cops - Sam Lee (Alien)
2000 Go - Desmond Askew (Simon Baines)
2000 Hromy a blesky - David Arquette (Gordie Boggs)
2000 Jak se neztratit v L.A. [dabing HBO] - Vincent Gallo (Moss)
2000 Klub rváčů - Brad Pitt (Tyler Durden)
2000 Mahulena, zlatá panna - Rémi Martin (princ)
2000 Mise na Mars - Jerry O'Connell (Phil Ohlmyer)
2000 Mrtvý muž přichází [dabing ČT] - Jon Abrahams (Sonny)
2000 Mumie [dabing VHS] - Kevin J. O'Connor (Beni)
2000 Nejlepší hráč - Hill Harper (Coleman 'Bagr' Sykes)
2000 Noční můra v Elm Street 4: Vládce snů [dabing Markíza] - Ken Sagoes (Roland Kincaid)
2000 Octopus - George Stanchev (Salvanto)
2000 Operace Delta Force 5: Exploze [dabing VHS] - Nick Boraine (Gary)
2000 Pan účetní opět zasahuje - Dodi Conti (vnučka Ughina)
2000 Pátá oběť - Bokeem Woodbine (agent Gottfried)
2000 Poltergeist III [dabing Nova] - Kipley Wentz (Scott)
2000 Prci, prci, prcičky - Jason Biggs (Jim Levenstein)
2000 Princezna - Jake Busey (Adlerův řidič)
2000 Requiem za sen - Marlon Wayans (Tyrone C.Love)
2000 Ruce pryč - Mathew Wilkinson (Rocket)
2000 Ruka zabiják - Seth Green (Mick)
2000 Samotáři v New Yorku - Gordon Currie (Trevor)
2000 Snídaně šampionů - Lukas Haas (George 'Zajda' Hoover)
2000 Tanec s vášní - Shakiem Evans (Erik)
2000 Tygr sedmi moří [dabing ČT] (Jean Lamorz, námořník u Surcoufa)
2000 VIP: Velmi inteligentní primát - Kevin Zegers (Steven Westover)
2000 Vraždy v RadiolanduScott Michael Campbell (Billy)
2000 V těle vraha - Charles Edwin Powell (Quayle Scott)
2000 Vycházející slunce [dabing Nova] - Steve Buscemi (Willy Wilhelm)
2000 Wing CommanderFreddie Prinze Jr. (poručík Christopher Blair)
2000 Zákony džungle - Usher Raymond (Lester Dewitt)

1999 Akta X - Film - Joel Traywick (mladý NAVY strážce v nemocnici)
1999 Armáda v sukních - Paul Bettany (Philip)
1999 Basil - Crispin Bonham-Carter (Ralph)
1999 Bitva o Midway [dabing Nova] - Kevin Dobson (George Gay)
1999 Doživotí [dabing VHS] - Don Harvey (Billy Bob)
1999 Goonies [dabing Nova] - Steve Antin (Troy)
1999 Ma Shamal - návrat na poušť - Gabriel Garko (mladý únosce)
1999 National Lampoon: Zvěřinec [dabing Nova] - James Widdoes (Robert Hoover)
1999 Noc v Roxbury - Chris Kattan (Doug Butabi)
1999 Pivní bratři - Trey Parker (Joe Cooper)
1999 Riskantní podnik [dabing Nova] - Bronson Pinchot (Barry)
1999 Taková normální holka [dabing VHS] - Paul Walker (Dean Sampson)
1999 Vrána [dabing Nova] - Michael Massee (Funboy)
1999 Vřískot 2 - Jamie Kennedy (Randy)
1999 Zkurvená nuda - Nathan Bexton (Montgomery) + Peter Alexander (opilý skinhead) + Tres Trash Temperilli (člen Atari gangu)

1998 Hříšné noci - Mark Wahlberg (Eddie Adams)
1998 Kull dobyvatelPeter Petruna (otrok)
1998 Mortal Kombat 2: Vyhlazení [dabing VHS] - Litefoot (Noční vlk)
1998 Odstřelovač - Zukile Qobose (Zukili)
1998 Omámení a zmatení - Matthew McConaughey (David Wooderson)
1998 Smrtonosná past - Lorenzo Caccialanza (Marco)
1998 Srdce je osamělý lovec [dabing HBO] - Wayne Smith (Harry)

1997 Amityville: Dům hrůzy - Pete Kowanko (Roger)
1997 Bažanti kontra Dracula - Gérard Filipelli (Phil)
1997 Bílá smršť [dabing VHS] - Ethan Embry (Tracy Lapchick)
1997 Četa [dabing Nova] - Ivan Kane (Tony)
1997 Hotel - Nathan Cook (Billy Griffin)
1997 Jesse James - Todd Field (Bob Younger)
1997 Láska není v ceně - Patrick Dempsey (Ronald Miller)
1997 Maurice [dabing HBO] - Hugh Grant (Clive Durham)
1997 Msta - Alf Humphreys (Ken Yablonski)
1997 Na hranici nevinosti - James Marsden (Jake Walker)
1997 Nákaza - Benjamin Ratner (Rick Shaffer) + David Lovgren (Tom Carlen)
1997 Není co ztratit - Martin Lawrence (Terrence Paul)
1997 Pátek třináctého 4: Poslední kapitola - Alan Hayes (Paul)
1997 Pátek třináctého 5: Nový začátek - Richard Lineback (zástupce Dodd)
1997 Poslední tanec - Skeet Ulrich (Billy)
1997 Povídky ze záhrobí: Upíří nevěstinecRobert Munic (Zeke)
1997 PrvorozenýRobert Downey Jr. (Lee)
1997 Předměstí - Steve Zahn (Buff)
1997 Romeo a Julie - John Leguizamo (Tybalt)
1997 Šampióni 3 - Elden Ryan Ratliff (Fulton Reed)
1997 Šílená jízda - Kadeem Hardison (Malik Brody)
1997 Trojská válka - Jason Marsden (Josh) / Julien Cesario (člen gangu)
1997 Výkupné - Liev Schreiber (Clark Barnes)
1997 Zelené království - Henry Silva (Kua-Ko)

1996 Absolutní právo - Calvin Green (Efram)
1996 Bělásek [dabing VHS] - Esteban Powell (Mitch)
1996 Columbo na univerzitě - Gregg Rogen (Todd)
1996 Columbo: Za úsvitu - Robert Clotworthy (kadet Miller)
1996 Co si ušít do výbavy - Loren Dean (Preston) + Tim Guinee (mladý Dean) + Jared Leto (Beck)
1996 Cyber-Tracker 2 - Steve Burton (Jared)
1996 D'Artagnanova dcera - Stéphane Legros (Ludvík XIV)
1996 Elektra - Joe Tabb (Billy Duncan)
1996 Flákači - Ethan Suplee (William)
1996 Krakatoa, na východ od Jávy [dabing Premiéra] – Sal Mineo (Leoncavallo)
1996 Krvavý sport 2 - Nick Hill (Sergio DaSilva)
1996 Leon - Abdul Hassan Sharif (taxikář)
1996 Noční lovec - Sid Sham (Sid O'Mack)
1996 Oběti války [dabing Nova] - John Leguizamo (Diaz)
1996 Porotce [dabing VHS] - Joseph Gordon-Levitt (Oliver Laird)
1996 Rumové pralinky [dabing VHS] - Josh Charles (Charlie Dunlap)
1996 Seržant Bilko [dabing VHS] – Chris Rock (poručík Oster)
1996 Sestra v akci 2 - Devin Kavin (Frankie)
1996 Shootfighter 2: Msta - Michael Bernardo (Nick)
1996 Sugar Hill - Donald Faison (Kymie Damiels)
1996 Šampióni 2 - Aaron Lohr (Dean Portman)

1995 Dr. No [dabing Nova] - John Hatton (vedoucí spojovacího vojska)
1995 House Party 2: Pyžamový mejdan - Kamron (Jamal)
1995 Karate tiger 7: Nejlepší z nejlepších 3 [dabing VHS] - Peter Simmons (Owen Tucker)
1995 Malá Oděsa - Edward Furlong (Reuben Shapira)
1995 Nekonečný příběh 3 - Ryan Bollman (Dog)
1995 Picasso Trigger 2: Divoké pobřeží - Bruce Penhall (Bruce Christian)
1995 Švéd [dabing VHS] - B.D. Wong (Po)
1995 Zlaté časy na Ridgemontu - Anthony Edwards (Stoner Bud)
1995 Železné srdce - Rob Buckmaster (Stevo)
1995 Železný orel 4 - Dominic Zamprogna (Rudy Marlowe) + Matt Cooke (kapitán McQuade) + Miklos Perlus (nový kluk)

1994 Somrák z Beverly Hills [dabing Nova] - Evan Richards (Max Whiteman)

1993 Arizona dream - Johnny Depp (Axel Blackmar)
1993 Příběh z Bronxu - Lillo Brancato (Calogero 'C' Anello)
------
200x Dahmer - Artel Great (Rodney)
200x Iásón a argonauti - Adrian Lester (Orpheus)
200x Líbí se mi co dělášGiovanni Ribisi (Gray Evans)
200x Mladí rebelové - Erlend Stene (Oljeungen)
200x Osobní spravedlnost - Matt Schulze (Glenn Custis)
200x Plán hry - Brian White (Jamal Webber)
200x Výpadek proudu [dabing Hallmark] - Corin Nemec (Eric Sessions)
200x Základna [dabing DVD] - Mark Dacascos (major John Murphy / desátník John Dalton)
200x Zkažená mládež - Lauri Pedaja (Anders)

199x Cyborg Cop 3 (varovní hlas při destrukci Delta Techu)
199x Honička na playboye - Bobby Brown (Tee)
199x Vzbuďte se, vojáci!Lill Brancato (vojín Donnie Benitez)
------
xxxx Annapolis - Wilmer Calderon (Estrada)
xxxx Bang, bang, seš mrtvej! - Randy Harrison (Sean)
xxxx Billy Madison - Steve Buscemi (Danny McGrath)
xxxx Bobby Z - Jason Lewis (Bobby Z)
xxxx Deset důvodů, proč tě nenávidím - Kyle Kaplan (Michael Bernstein)
xxxx Don Chichot (oslík Rucio)
xxxx Ďábel nosí pradu - Adrian Grenier (Nate)
xxxx Fanaticky zamilovánJimmy Fallon (Ben)
xxxx Flákači - Seth Green (Johnny Marbles)
xxxx Garden State - Michael Weston (Kenny)
xxxx Holky jsou fajn, ale pes je pes - Juan Carlos Hernández (Juan)
xxxx Hranice odvahy - Haig Sutherland (Zástupce šerifa Hank)
xxxx Jackass: Film - Ehren McGhehey (sám sebe)
xxxx Jak na holky - Derek Lee Nixon (Chester)
xxxx Já, robot [dabing DVD] - Will Smith (Del Spooner)
xxxx Kouzelný pavouk [dabing Minimax] (pavouček)
xxxx Kronika mutantů [dabing TV Barrandov] - Thomas Jane (Mitch Hunter)
xxxx Láska a válka [dabing VHS] - Mackenzie Astin (Harry Villard)
xxxx Let Fénixe [dabing DVD] - Giovanni Ribisi (Elliott)
xxxx Milý Jack (Jungle Jack)
xxxx Můj pekař zabiják [dabing HBO] - Damian Lewis (Milo "Pekař' Shakespeare)
xxxx Na mrtvém bodě - Jo D. Jonz (Demond Doyle)
xxxx Nápoj lásky č. 9 - Dale Midkiff (Gary Logan)
xxxx Návrat mušketýrů [dabing MGM] - C. Thomas Howell (Raoul)
xxxx Odsouzeni zemřít - Eric Dane (Dan)
xxxx Oldboy - James Ransone (Dr. Tom Melby)
xxxx Ozbrojení a nebezpeční [dabing AXN] - Columbus Short (Ty Hackett)
xxxx Paragraf 187 [dabing VHS] - Method Man (Dennis Broadway)
xxxx Pátek, to je den - Chris Tucker (Smokey)
xxxx Perfektní servis - Kevin Hart (Nashawn)
xxxx Pouhá formalita - Sergio Rubini (policista)
xxxx Přes mrtvoly [dabing DVD] - John Leguizamo (Chino)
xxxx Přestřelka v Palermu - Axel Sichrovsky (Hans)
xxxx Půlnoční samuraj - Doug Yasuda (Huoy)
xxxx Rána za ranou - Manny Perez (Antwan)
xxxx Rokenrolová parta - Joe Pantoliano (Perry Parker)
xxxx Ruslan [dabing DVD] - Zak Santiago (detektiv Lavastic)
xxxx Řetěz bláznů - David Hyde Pierce (pan Kerner)
xxxx Skóruj! [dabing Prima] - Jason Scott Lee (Siu-Foo)
xxxx Šestka - znamení zla - Troy Winbush (Lewis)
xxxx Šest vražd stačí, maminko! [dabing VHS] - Matthew Lillard (Chip)
xxxx Tajemství meče [dabing Film+] - Stoney Jackson (Johnson)
xxxx Tajemství nesmrtelných - Scott Bairstow (Miles Tuck)
xxxx Tlapková patrola: Mocná štěňata - Devan Cohen (Rubble)
xxxx Trauma [dabing Prima] - Christopher Rydell (David Parsons)
xxxx Vánoční návštěva [dabing Hallmark] - Gary Coleman (Duch Minulých Vánoc)
xxxx Vánoční zásilka [dabing Universal Channel] - A.J. Buckley (Matt Sanders)
xxxx Zapomenutý ostrov [dabing DVD] - Stephen Blackehart (Lonzo)
xxxx Zátoka pirátů - Matthias Schweighöfer (Gödeke Michels)

SERIÁLY / MINISÉRIE:
2024 Alfa samci - 2.série - Raúl Tejón (Raúl)
2024 Bílé písky - 1.série - Carsten Bjørnlund (Thomas)
2024 Čas lásky a třešní - 1.série - Daghan Külegeç (Mete Uyar)
2024 Čas lásky a třešní - 2.série - Daghan Külegeç (Mete Uyar)
2024 Gumy, kam se podíváš - 1.série - Chris O'Connor (Cal)
2024 Jablka ze stromu nepadají - 1.série - Quentin Plair (Tyler)
2024 Méďa - 1.série - Seth MacFarlane (Ted)
2024 Monster High - 2.série - Delbert Hunt (Wolf)
2024 Mrtví mladí detektivové - 1.série - Max Jenkins (Kingham)
2024 Muž na vrcholu - 1.série - Scott Daniel Johnson (strážník Smith)
2024 Námořní vyšetřovací služba: Havaj - 2.série - Noah Mills (Jesse Boone)
2024 Nekonečná láska - 1.série - Kaan Urgancioglu (Emir)
2024 Nekonečná láska - 2.série - Kaan Urgancioglu (Emir)
2024 O penězích a krvi - 1.série - David Ayala (Bouli)
2024 Osudové cesty - 1.série - Kris Holden-Ried (Dominic)
2024 Osudové cesty - 2.série - Kris Holden-Ried (Dominic)
2024 Osudové cesty - 3.série - Kris Holden-Ried (Dominic)
2024 Problém tří těles - 1.série - Jovan Adepo (Saul)
2024 Případy detektiva Murdocha - 17.série - Ivan D. Ossa (Grover)
2024 Režim - 1.série - Matthias Schoenaerts (Herbert)
2024 Star Trek: Discovery - 2.série - Wilson Cruz (Dr. Hugh Culber)
2024 Star Trek: Discovery - 3.série - Wilson Cruz (Dr. Hugh Culber)
2024 Star Trek: Discovery - 4.série - Wilson Cruz (Dr. Hugh Culber)
2024 Star Trek: Discovery - 5.série - Wilson Cruz (Dr. Hugh Culber)
2024 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů - 1.série - Eric Bauza (EB-3)
2024 Ve hře je láska - 1.série - Onur Büyüktopçu (Koray)
2024 Ve hře je láska - 2.série - Onur Büyüktopçu (Koray)
2024 Všichni lžou - 2.série - Juan Diego Botto (Sergio)
2024 Vyvolení - 4.série - David Amito (Jan Křtitel)
2024 Z*A*J*A*T*C*I - 1.série - Ben O'Toole (Rowdy)
2024 Zmizení - 1.série - Piotr Zurawski (Kormak)
2024 Zmizení - 2.série - Piotr Zurawski (Kormak)
2024 Zmizení - 3.série - Piotr Zurawski (Kormak)
2024 Zmizení - 4.série - Piotr Zurawski (Kormak)
2024 Zmizení - 5.série - Piotr Zurawski (Kormak)
2024 Živí mrtví: Dead City - 1.série - Gaius Charles (Armstrong)

2023 Alfa samci - 1.série - Raúl Tejón (Raúl)
2023 Americký gigolo - 1.série - Jon Bernthal (Julian)
2023 Australský gangster - 1.série - Alexander Bertrand (Pasquale "Pat" Barbaro)
2023 Bankovní hacker - 1.série - Manuel Broekman (Ivan Damman)
2023 Blocco 181 - 1.série - Salmo (Snake)
2023 Boj o moc - 4.série - Kieran Culkin (Roman)
2023 Bojovník - 3.série - Andrew Koji (Ah Sahm)
2023 Bugs Bunny Stavitelé - 1.série - Eric Bauza (Bugs Bunny)
2023 Bugs Bunny Stavitelé: Je čas na přilbu - 1.série - Eric Bauza (Bugs Bunny)
2023 Carol a konec světa - 1.série - Delbert Hunt (Michael)
2023 C.B. Strike - 4.série - Tom Burke (Strike)
2023 Čas lásky a třešní - 1.série - Daghan Külegeç (Mete Uyar)
2023 Daisy Jones and The Six - 1.série - Timothy Olyphant (Rod Reyes)
2023 Detektiv Grace - 1.série - Richie Campbell (Glenn Barson)
2023 Detektiv Grace - 2.série - Richie Campbell (Glenn Barson)
2023 Děti zla - 1.série - Radovan Vujović (Nikola)
2023 East New York - 1.série - Donovan Christie Jr. (Sean Dryden)
2023 FUBAR - 1.série - Travis Van Winkle (Aldon)
2023 Heuréka! - 1.série - Fred Tatasciore (Archi)
2023 Hříšná duše - 4.série - Gharrett Patrick Paon (Brandon)
2023 Hudson a Rex - 3.série - Evan Buliung (Randy)
2023 Idol - 1.série - Eli Roth (Andrew Finkelstein)
2023 Instalatéři z Bílého domu - 1.série - Justin Theroux (G. Gordon Liddy)
2023 Komisařka Florence - 3.série - Alexandre Varga (Pascal Roche)
2023 Komisařka Florence - 4.série - Alexandre Varga (Pascal Roche)
2023 Komisařka Florence - 5.série - Alexandre Varga (Pascal Roche)
2023 Komisařka Florence - 6.série - Alexandre Varga (Pascal Roche)
2023 Komisařka Florence - 7.série - Alexandre Varga (Pascal Roche)
2023 Kruk - 2.série - Michal Zurawski (Kruk)
2023 Kruk - 3.série - Michal Zurawski (Kruk)
2023 Looney Tunes: Animáky - 5.série - Eric Bauza (Bugs Bunny)
2023 Looney Tunes: Animáky - 6.série - Eric Bauza (Bugs Bunny)
2023 Lovci prokletých pokladů - 2.série - James Callis (Simon Hardwick)
2023 Méďa - 1.série - Seth MacFarlane (Ted)
2023 Midwichské kukačky - 1.série - Ukweli Roach (Sam Clyde)
2023 Monster High - 1.série - Delbert Hunt (Wolf)
2023 Na maděru - 1.série - Nick Zano (Chad McKnight)
2023 Napětí - 1.série - John Leguizamo (Rob Lopez)
2023 Narozen v Americe - 1.série (Niu Mowang)
2023 Námořní vyšetřovací služba: Havaj - 1.série - Noah Mills (Jesse Boone)
2023 Námořní vyšetřovací služba L.A. [dabing AXN] - 14.série - Caleb Castille (Devin Roundtree)
2023 Námořní vyšetřovací služba L.A. [dabing Prima] - 14.série - JD Cullum (Mark Collins)
2023 Návrat do života - 2.série - Luca Argentero (Andrea Fanti)
2023 One Piece - 1.série - Jeff Ward (Buggy)
2023 Paní Davisová - 1.série - Andy McQueen (Jay)
2023 Percy Jackson a Olympané - 1.série - Lin-Manuel Miranda (Hermes)
2023 Premiér - 1.série - Ólafur Darri Ólafsson (Benedikt)
2023 Rodiče - 4.série - Martin Freeman (Paul)
2023 Sněží - 6.série - DeVaughn Nixon (Kane Hamilton)
2023 Star Trek: Short Treks - 1.série - Aldis Hodge (Craft)
2023 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů - 1.série (EB-3)
2023 Star Wars: Vadná várka - 2.série - Matthew Wood (Droidi)
2023 Strážci zákona: Bass Reeves - 1.série - David Oyelowo (Bass Reeves)
2023 S.W.A.T. - 6.série - Shemar Moore (Hondo)
2023 Špion mezi přáteli - 1.série - Steven Elder (Tim Milne)
2023 Tenkrát poprvé - 4.série - Andy Samberg (vypravěč)
2023 The Best Man: The Final Chapters - 1.série - Taye Diggs (Harper Stewart)
2023 The Calling - 1.série - Michael Mosley (detektiv Earl Malzone)
2023 Tlapková patrola - 9.série - Devan Cohen (Rubble)
2023 Twisted Metal - 1.série - Anthony Mackie (John Doe)
2023 Tree Hill - 4.série - Craig Sheffer (Keith)
2023 Tree Hill - 5.série - Craig Sheffer (Keith)
2023 Tree Hill - 9.série - Craig Sheffer (Keith)
2023 Tým Seal - 6.série - David Boreanaz (Jason)
2023 UFO - 1.série - Melvil Poupaud (Didier Mathure)
2023 UFO - 2.série - Melvil Poupaud (Didier Mathure)
2023 Upíří deníky - 6.série - Ian Somerhalder (Damon Salvatore)
2023 Upíří deníky - 7.série - Ian Somerhalder (Damon Salvatore)
2023 Upíří deníky - 8.série - Ian Somerhalder (Damon Salvatore)
2023 Úžasná paní Maiselová - 5.série - Jason Ralph (Mike Carr)
2023 Ve hře je láska - 1.série - Onur Büyüktopçu (Koray)
2023 Ve jménu našeho Pána - 3.série - Stephen Dorff (Vance)
2023 Veliká - 3.série - Sacha Dhawan (Orlov)
2023 Ve při - 1.série - David Choe (Isaac Cho)
2023 Věž - 2.série - Jimmy Akingbola (Steve Bradshaw)
2023 Vyvolení - 1.série - David Amito (Jan Křtitel)
2023 Vyvolení - 2.série - David Amito (Jan Křtitel)
2023 Vyvolení - 3.série - David Amito (Jan Křtitel)
2023 Yellowstone - 3.série - Wes Bentley (Jamie Dutton)
2023 Yellowstone - 4.série - Wes Bentley (Jamie Dutton)
2023 Yellowstone - 5.série - Wes Bentley (Jamie Dutton)
2023 Záchranáři z hor - 14.série - Markus Brandl (Tobias Herbrechter)
2023 Západní křídlo - 6.série - Joshua Malina (Will Bailey)
2023 Západní křídlo - 7.série - Joshua Malina (Will Bailey)
2023 Zelenáč - 5.série - Shawn Ashmore (Wesley Evers)
2023 Zmrtvýchvstání - 1.série - Alex Lanipekun (Daniel)
2023 Živí mrtví: Počátek konce - 8.série - Colman Domingo (Victor Strand)

2022 Až tam nezbyl žádný [dabing Viasat] - 1.série - Burn Gorman (William Blore)
2022 Banda - 3.série - Sean Patrick Flanery (Gunpowder)
2022 Barbaři - 1.série - Sergej Onopko (Hadgan)
2022 Boj o moc - 3.série 2.část - Kieran Culkin (Roman)
2022 Brotherhood - 2.série - Jason Isaacs (Michael Caffee)
2022 Brotherhood - 3.série - Jason Isaacs (Michael Caffee)
2022 Co se děje ve sborovně? - 1.série (titulky)
2022 Co se děje ve sborovně? - 2.série (titulky)
2022 Čas čarodějnic - 3.série - Jacob Ifan (Benjamin Fuchs)
2022 Dalgliesh - 1.série - Jeremy Irvine (Charles Masterson)
2022 Dave - 2.série - Kevin Hart (Kevin Hart)
2022 Dálnice smrti - 1.série - Juliusz Chrząstowski (Leon Perkowski)
2022 Drž se - 1.série - Leszek Lichota (Michal)
2022 Elena z Avaloru - 3.série 2.část - Christian Lanz (Esteban)
2022 Emily in Paris - 2.série - Julian Looman (Gerhard)
2022 Geniální přítelkyně - 3.série - Matteo Cecchi (Pietro Airota + titulky)
2022 Heuréka! - 1.série - Fred Tatasciore (Archi)
2022 Já, já a zase já - 1.série - Jaleel White (Darryl)
2022 Jurský svět: Křídový kemp - 5.série - Dave B. Mitchell (Hawkes)
2022 Město patří nám - 1.série - Jon Bernthal (Wayne Jenkins)
2022 Kariéra na spadnutí - 1.série - Dominic Sherwood (Jeff Murphy)
2022 Kingovi z Napy - 1.série - Marc Senior (Quincy Gordon)
2022 Klan matek - 1.série - Allan Henry (Coxhead)
2022 Klan matek - 2.série - Allan Henry (Coxhead)
2022 Klan matek - 3.série - Allan Henry (Coxhead)
2022 Královny hip hopu - 1.série - Taylor Selé (Eric Jones)
2022 Looney Tunes: Animáky - 2.série - Eric Bauza (Bugs Bunny)
2022 Looney Tunes: Animáky - 3.série - Eric Bauza (Bugs Bunny)
2022 Looney Tunes: Animáky - 5.série - Eric Bauza (Bugs Bunny)
2022 Máma na zabití - 1.série - Kevin Ryan (Charlie Wild)
2022 Mimino - 1.série - Bhav Joshi (Jinn)
2022 Mo - 1.série - Mohammed Amer (Mo Najjar)
2022 Monstrum: Příběh Jeffreyho Dahmera - 1.série - Dominic Burgess (John Wayne Gacy)
2022 Na seznamu smrti - 1.série - Taylor Kitsch (Ben Edwards)
2022 Námořní vyšetřovací služba L.A. [dabing AXN] - 13.série - Caleb Castille (Devin Roundtree)
2022 Ozvěny - 1.série - Jonathan Tucker (Dylan James)
2022 Paralely - 1.série - Gil Alma (Arnaud)
2022 Policajti z L. A. - 2.série - Amaury Nolasco (Cordero)
2022 Policajti z L. A. - 4.série - Dorian Missick (Ruben Rubenson)
2022 Policajti z L. A. - 5.série - Dorian Missick (Ruben Rubenson)
2022 První krev - 1.série - Phillip Mullings Jr. (Theo)
2022 Příběh služebnice - 5.série - Joseph Fiennes (Velitel)
2022 Případy detektiva Murdocha - 15.série - Richard Walters (Belly)
2022 RFDS Létající doktoři - 1.série - Stephen Peacocke (Pete Emerson)
2022 Rodiče - 3.série - Martin Freeman (Paul)
2022 Rodinka na víkend - 1.série - Eric Judor (Fred)
2022 Rudá cesta - 2.série - Jason Momoa (Kopus)
2022 Skandál po Britsku - 1.série - Oliver Chris (George Emslie)
2022 Smrt nás spojí - 3.série - Brandon Scott (Nick Prager)
2022 Sněží - 5.série - De'aundre Bonds (Skully)
2022 Stalo se v Montaně - 1.série - Ryan Dorsey (Rand Kleinsasser)
2022 Star Wars: Vadná várka - 2.série - Matthew Wood (Droidi)
2022 Superman a Lois - 2.série - Ian Bohen (Mitch Anderson)
2022 Super Pumped - 1.série - Ian Alda (Peter Fenton)
2022 S.W.A.T. - 5.série - Shemar Moore (Hondo)
2022 Šampioni: Nová hra - 2.série - Josh Duhamel (Cole)
2022 Temný les - 1.série - Hanno Koffler (Jurgen Becker)
2022 Tenkrát poprvé - 1.série - Andy Samberg (vypravěč)
2022 Tenkrát poprvé - 2.série - Andy Samberg (vypravěč)
2022 Tenkrát poprvé - 3.série - Andy Samberg (vypravěč)
2022 Tichá dohoda - 1.série - Jason Hughes (Max)
2022 Tlapková patrola - 8.série - Devan Cohen (Rubble)
2022 Tlapková patrola - 9.série - Devan Cohen (Rubble)
2022 Tlapková patrola: Shorts - 2.série - Devan Cohen (Rubble)
2022 To ti přeju - 1.série - Johnno Wilson (Perry)
2022 Tree Hill - 1.série - Craig Sheffer (Keith)
2022 Tree Hill - 2.série - Craig Sheffer (Keith)
2022 Tree Hill - 3.série - Craig Sheffer (Keith)
2022 Tým Seal - 5.série - David Boreanaz (Jason)
2022 Ulice Berlína - 1.série (titulky)
2022 Upíří deníky - 5.série - Ian Somerhalder (Damon Salvatore)
2022 Upíří deníky - 6.série - Ian Somerhalder (Damon Salvatore)
2022 Ve jménu našeho Pána - 2.série - Eric André (Lyle Lissons)
2022 Veliká - 2.série - Sacha Dhawan (Orlov)
2022 Věž - 1.série - Jimmy Akingbola (Steve Bradshaw)
2022 Všichni lžou - 1.série - Juan Diego Botto (Sergio)
2022 Vychováni vlky - 2.série - James Harkness (Tamerlane)
2022 Vymítač Boner - 1.série - Bartosz Walaszek (Domino)
2022 Vymítač Boner - 2.série - Bartosz Walaszek (Domino)
2022 Westworld - 4.série - James Marsden (Teddy Flood)
2022 Worzel Gummidge: Oživlý strašák - 1.série - Spencer Jones (Reggie)
2022 Wu-Tang: Americká sága - 2.série - Gbenga Akinnagbe (Mook)
2022 Yakamoz S-245 - 1.série - Ertan Saban (Umut)
2022 Yellowstone - 1.série - Wes Bentley (Jamie Dutton)
2022 Západní křídlo - 5.série - Joshua Malina (Will Bailey)
2022 Západní křídlo - 6.série - Joshua Malina (Will Bailey)
2022 Zdravotní škola - 2.série - Jens Sætter-Lassen (Heinesen)
2022 Zdravotní škola - 4.série - Thomas Ernst (Jan Klein)
2022 Zelenáč - 4.série - Shawn Ashmore (Wesley Evers)
2022 Zhoubná moc - 1.série - Dawid Ogrodnik (Czeslaw Warecki)
2022 Zhoubná moc - 2.série - Dawid Ogrodnik (Czeslaw Warecki)
2022 Živí mrtví: Počátek konce - 7.série - Colman Domingo (Victor Strand)

2021 Angela Black - 1.série - Samuel Adewunmi (Ed Harrison)
2021 Bojíte se tmy? - 2.série - Ryan Beil (Sardo)
2021 Boj o moc - 3.série 1.část - Kieran Culkin (Roman)
2021 Bosch - 6.série - Leith M. Burke (Dax)
2021 C.B. Strike - 3.série - Tom Burke (Strike)
2021 Čistič - 1.série - Marc-André Grondin (Jean)
2021 Dobrý doktor - 4.série - Nicholas Gonzalez (Dr. Neil Melendez)
2021 Doktor z hor: Nové příběhy - 13.série - Jophi Ries (Bühler)
2021 Do temnoty: Chapadla - Larry Fields (zvláštní muž)
2021 Do temnoty: Záhadný pacient - Barry Watson (Henry Cameron)
2021 Drápy - 4.série - Harold Perrineau (Dean)
2021 Dvojí tvář - 1.série - Noel Clarke (Shaun "Gunner" Martin)
2021 Ďáblovo hrdlo - 1.série - Stojan Radev (Krasimir)
2021 Elena z Avaloru - 3.série - Christian Lanz (Esteban)
2021 Expanze - 1.série - Cas Anvar (Alex Kamal)
2021 Expanze - 2.série - Cas Anvar (Alex Kamal)
2021 Expanze - 3.série - Cas Anvar (Alex Kamal)
2021 Expanze - 4.série - Cas Anvar (Alex Kamal)
2021 Expanze - 5.série - Cas Anvar (Alex Kamal)
2021 Expanze - 6.série - Cas Anvar (Alex Kamal)
2021 Fargo [dabing AMC] - 4.série - Chris Rock (Loy Cannon)
2021 Genera+ion - 1.série - John Ross Bowie (Patrick)
2021 Harlem - 1.série - Ashlee Brian (Malik)
2021 Homecoming - 2.série - Bobby Cannavale (Colin Belfast)
2021 Honba za stíny - 1.série - Noel Clarke (Carl Prior)
2021 Chesapeake Shores - 2.série - Jerry Trimble (Mark Hall)
2021 Chesapeake Shores - 3.série - Jerry Trimble (Mark Hall)
2021 Jack Ryan - 2.série - John Hoogenakker (Matice)
2021 Jedenáctka - 2.série - Giampaolo Samà (Giovanni)
2021 Jiný život - 2.série - Alex Rose (Amos Bennett)
2021 Jurský svět: Křídový kemp - 3.série - Dave B. Mitchell (Hawkes)
2021 Jurský svět: Křídový kemp - 5.série - Dave B. Mitchell (Hawkes)
2021 Kamikaze - 1.série - Roberto García Suárez (ChavoXX)
2021 Krvavé diamanty - 1.série - Reynaldo Gallegos (Carlos Vega)
2021 Krvavé diamanty - 2.série - Reynaldo Gallegos (Carlos Vega)
2021 Looney Tunes: Animáky - 1.série - Eric Bauza (Bugs Bunny)
2021 Manhattan - 1.série - David Harbour (Reed Akley)
2021 Mare z Easttownu - 1.série - Eric T. Miller (Tony Delrasso)
2021 Mateřství - 1.série - Damon Herriman (Ben Childers)
2021 Moderní láska: Když je Amor zvídavá novinářka - 1.série - Andrew Haserlat (Andy)
2021 Moderní láska: Když je váš nejbližší, váš vrátný - 1.série - Brandon Victor Dixon (Daniel)
2021 Moderní láska: Ke konci je závod nejsladší - 1.série - John Gallagher Jr. (Rob)
2021 Moderní láska: V nemocnici, mezihra o pochopení - 1.série - John Gallagher Jr. (Rob)
2021 Moderní láska: Dívka noci našla denního kluka - 2.série - Gbenga Akinnagbe (Jordan)
2021 Moderní láska: Jsem...? Možná se to dozvím z kvízu - 2.série - Mehdi Barakchian (Daniels)
2021 Moderní láska: V čekárně odkopnutých - 2.série - Deshawn Wyatte (Adam)
2021 Na krok od nebe - 3.série - Tommaso Ramenghi (Tommaso)
2021 Na krok od nebe - 4.série - Tommaso Ramenghi (Tommaso)
2021 Námořní vyšetřovací služba L.A. [dabing AXN] - 12.série - Caleb Castille (Devin Roundtree)
2021 Návrat do života - 1.série - Luca Argentero (Andrea Fanti)
2021 Nebe s.r.o. - 3.série - Tim Meadows (Jedidiah)
2021 Ned má zem rád - 1.série - Paul Rugg (Ned)
2021 Nobel - 1.série - Rolf Kristian Larsen (Sven Rasch)
2021 NOObees - 2.série - Óscar Rodo (Roberto Barrios)
2021 Oni - 1.série - Derek Phillips (Wheatley)
2021 Podzemní železnice - 1.série - William Jackson Harper (Royal)
2021 Premisa - 1.série - Jon Bernthal (Chase Milbrandt)
2021 Prezident v pořadí - 3.série - Kal Penn (Seth Wright)
2021 Příběh služebnice - 4.série - Joseph Fiennes (Velitel)
2021 Rodiče - 2.série - Martin Freeman (Paul)
2021 Rozkvět - 1.série - Ryan Corr (mladý Sam)
2021 Rudá cesta - 1.série - Jason Momoa (Kopus)
2021 Sněží - 4.série - De'aundre Bonds (Skully)
2021 Star Wars: Klonové války - 7.série - Matthew Wood (Droidi)
2021 Star Wars: Vadná várka - 1.série - Matthew Wood (Droidi)
2021 Strážce spravedlnosti [dabing Filmbox] - 1.série - William 'Big Sleeps' Stewart (Mason)
2021 S.W.A.T. - 4.série - Shemar Moore (Hondo)
2021 Sydney na Max - 3.série - Ian Reed Kesler (Max Reynolds)
2021 Temné léto - 2.série - Bechir Sylvain (Jezdec)
2021 Tenhle příběh je pravda - 1.série - Kevin Hart (Kid)
2021 Tlapková patrola - 7.série - Devan Cohen (Rubble)
2021 Tlapková patrola - 8.série - Devan Cohen (Rubble)
2021 Tlapková patrola: Shorts - 1.série - Devan Cohen (Rubble)
2021 Útěk do Bangkoku - 1.série - David Belle (Axel)
2021 Veliká - 2.série - Sacha Dhawan (Orlov)
2021 Věčnost - 1.série - Jordan Johnson-Hinds (Jamie)
2021 Věštci - 1.série - Jeffrey Donovan (Charlie Haverford)
2021 Věštci - 2.série - Jeffrey Donovan (Charlie Haverford)
2021 V odborné péči - 4.série - Joel Kinnaman (Adam)
2021 Vraždy v Pembrokshire - 1.série - Richard Corgan (Johnson)
2021 Zavolejte porodní sestřičky - 6.série - Jack Hawkins (Christopher)
2021 Zavolejte porodní sestřičky - 7.série - Jack Hawkins (Christopher)
2021 Záchranáři z hor - 1.série - Markus Brandl (Tobias Herbrechter)
2021 Záchranáři z hor - 2.série - Markus Brandl (Tobias Herbrechter)
2021 Záchranáři z hor - 3.série - Markus Brandl (Tobias Herbrechter)
2021 Záchranáři z hor - 4.série - Markus Brandl (Tobias Herbrechter)
2021 Záchranáři z hor - 5.série - Markus Brandl (Tobias Herbrechter)
2021 Záchranáři z hor - 6.série - Markus Brandl (Tobias Herbrechter)
2021 Záchranáři z hor - 7.série - Markus Brandl (Tobias Herbrechter)
2021 Záchranáři z hor - 8.série - Markus Brandl (Tobias Herbrechter)
2021 Záchranáři z hor - 9.série - Markus Brandl (Tobias Herbrechter)
2021 Záchranáři z hor - 10.série - Markus Brandl (Tobias Herbrechter)
2021 Záchranáři z hor - 11.série - Markus Brandl (Tobias Herbrechter)
2021 Zákon gangu: Mayové - 3.série - David Labrava (Happy Lowman)
2021 Zelenáč - 3.série - Shawn Ashmore (Wesley Evers)
2021 Zločin na statku - 1.série - Scott Reid (Mick)
2021 Zpřítomnělí - 2.série - Nicolai Cleve Broch (Lars Haaland)
2021 Ztraceni ve vesmíru - 3.série - Shaun Parkes (Radic)
2021 Živí mrtví: Počátek konce - 6.série - Colman Domingo (Victor Strand)
2021 Živí mrtví: Počátek konce - 7.série - Colman Domingo (Victor Strand)

2020 4 bloky - 1.série - Kida Khodr Ramadan (Toni)
2020 4 bloky - 2.série - Kida Khodr Ramadan (Toni)
2020 4 bloky - 3.série - Kida Khodr Ramadan (Toni)
2020 Batwoman - 1.série - Garfield Wilson (The Rifle) + Brandon Routh (Ray Palmer)
2020 Bludné kruhy - 1.série - Mark Ruffalo (Dominick Birdsey / Thomas Birdsey)
2020 Bojovník - 2.série - Andrew Koji (Ah Sahm)
2020 Bosch - 3.série - Spencer Garrett (Fowkkes)
2020 Bosch - 4.série - David Hoflin (Doug Rooker)
2020 Břemeno pravdy - 1.série - Benjamin Ayres (Alan Christie)
2020 Carter - 2.série - Lyriq Bent (Joyce Boyle)
2020 Černý baron - 1.série - Jean-Pierre Martins (Bruno Rickwaert)
2020 Černý baron - 2.série - Jean-Pierre Martins (Bruno Rickwaert)
2020 Černý baron - 3.série - Jean-Pierre Martins (Bruno Rickwaert)
2020 Daredevil - 3.série - John Patrick Hayden (Jack)
2020 Dobrý doktor - 3.série - Nicholas Gonzalez (Dr. Neil Melendez)
2020 Einsteinovy záhady - 3.série - Tom Beck (Felix Winterberg)
2020 Fargo [dabing AMC] - 4.série - Chris Rock (Loy Cannon)
2020 Geniální přítelkyně - 2.série - Matteo Cecchi (Pietro Airota)
2020 Hanna - 1.série - Phaldut Sharma (Tom)
2020 Homecoming - 1.série - Bobby Cannavale (Colin Belfast)
2020 Chytrolíni - 1.série - Jason Biggs (Mike)
2020 Jack Ryan - 1.série - John Hoogenakker (Matice)
2020 Knihovníci - 4.série - Christian Kane (Jake Stone)
2020 Kruhy + Kříže - 1.série - Shaun Dingwall (Jack Dorn)
2020 Kruk - 1.série - Michal Zurawski (Kruk)
2020 Larry, kroť se - 10.série - Phil Rosenthal (Phil Rosenthal)
2020 Lovci prokletých pokladů - 1.série - James Callis (Simon Hardwick)
2020 Love Life - 1.série - Kingsley Ben-Adir (Grant + titulky)
2020 Mělas to vědět - 1.série - Edgar Ramírez (Joe Mendoza)
2020 Mr. Robot - 4.série - Christian Slater (Mr. Robot)
2020 Mrtvý bod - 5.série - Ennis Esmer (Rich Dotcom)
2020 Myšlenky zločince - 15.série - Shemar Moore (Derek Morgan - flashback)
2020 Námořní vyšetřovací služba L.A. [dabing AXN] - 11.série - Caleb Castille (Devin Roundtree)
2020 Na schovávanou - 1.série - Vjačeslav Dovženko (Maksim Šumov)
2020 Neprůstřelní - 2.série - Noel Clarke (Aaron Bishop)
2020 Orange is the New Black [dabing Netflix] - 5.série - Jason Biggs (Larry Bloom)
2020 Outsider - 1.série - Marc Menchaca (Jack Hoskins)
2020 Policie Chicago - 1.série - Jon Seda (Antonio Dawson)
2020 Policie Chicago - 2.série - Jon Seda (Antonio Dawson)
2020 Policie Chicago - 3.série - Jon Seda (Antonio Dawson)
2020 Policie Chicago - 4.série - Jon Seda (Antonio Dawson)
2020 Policie Chicago - 5.série - Jon Seda (Antonio Dawson)
2020 Policie Chicago - 6.série - Jon Seda (Antonio Dawson)
2020 Policie Chicago - 7.série - Jon Seda (Antonio Dawson)
2020 Powers - 1.série - Noah Taylor (Johnny Royalle)
2020 Prezident v pořadí - 2.série - Kal Penn (Seth Wright)
2020 Prolhaní - 2.série - Sam Spruell (Oliver Graham)
2020 Protiúder - 8.série - Warren Brown (Mac)
2020 Přes mrtvoly - 1.série - Danny Ashok (Luke Strand)
2020 Přísaha - 1.série - Kwame Patterson (Neckbone)
2020 Půjčovna masa - 2.série - Will Yun Lee (Takeshi Kovacs)
2020 Rodiče - 1.série - Martin Freeman (Paul)
2020 Rodinka na kousky - 4.série - Thomas Sadoski (Matt)
2020 Sabrinina děsivá dobrodružství - 4.série - Alessandro Juliani (Dr. Cee)
2020 Smrt nás spojí - 2.série - Brandon Scott (Nick Prager)
2020 Soumrak templářů [dabing Filmbox] - 2.série - Tom Forbes (princ Ludvík)
2020 Star Trek: Discovery - 1.série - Wilson Cruz (Dr. Hugh Culber)
2020 StartUp - 3.série - Zachary Knighton (Tucker Saginaw)
2020 Star Wars: Klonové války [dabing Disney] - 3.série - Matthew Wood (Droidi)
2020 Star Wars: Klonové války [dabing Disney] - 4.série - Matthew Wood (Droidi)
2020 Star Wars: Klonové války [dabing Disney] - 5.série - Matthew Wood (Droidi)
2020 Stopaři - 1.série - Ed Stoppard (Lucas Becker)
2020 S.W.A.T. - 3.série - Shemar Moore (Hondo)
2020 Sydney na Max - 2.série - Ian Reed Kesler (Max Reynolds)
2020 Taková moderní rodinka - 11.série - Jesse Tyler Ferguson (Mithcell Pritchett)
2020 Tlapková patrola - 6.série - Devan Cohen (Rubble)
2020 Tlapková patrola - 7.série - Devan Cohen (Rubble)
2020 Tlapková patrola: Original 5S - 1.série - Devan Cohen (Rubble)
2020 Tlapková patrola: Original 5S - 2.série - Devan Cohen (Rubble)
2020 Trigonometrie - 1.série - Gary Carr (Kieran)
2020 Třetí den: Léto - 1.série - Amer Chadha-Patel (Kazatel)
2020 Třetí den: Zima - 1.série - Amer Chadha-Patel (Kazatel)
2020 Veliká - 1.série - Sacha Dhawan (Orlov)
2020 Zákon a pořádek [dabing TV Barrandov] - 10.série - Jesse L. Martin (Detektiv Ed Green)
2020 Zákon a pořádek [dabing TV Barrandov] - 13.série - Jesse L. Martin (Detektiv Ed Green)
2020 Zákon gangu: Mayové - 1.série - Antonio Jaramillo (Michael 'Riz' Ariza)
2020 Zákon gangu: Mayové - 2.série - Antonio Jaramillo (Michael 'Riz' Ariza)
2020 Zaprodaní bance - 2.série - Trystan Pütter (Alexander Schunk)
2020 Zelenáč - 2.série - Shawn Ashmore (Wesley Evers)
2020 Zelený servis - 4.série - K. Todd Freeman (Bill)
2020 Živí mrtví: Počátek konce - 6.série - Colman Domingo (Victor Strand)

2019 Boj o moc - 2.série - Kieran Culkin (Roman)
2019 Bojovník - 1.série - Andrew Koji (Ah Sahm)
2019 Brooklyn 99 - 6.série - Craig Robinson (Doug Joudy)
2019 Černé zrcadlo - 5.série - Anthony Mackie (Danny)
2019 Daredevil - 1.série - John Patrick Hayden (Jack)
2019 Daredevil - 2.série - Jon Bernthal (Frank)
2019 Drápy - 3.série - Harold Perrineau (Dean)
2019 Einsteinovy záhady - 2.série - Tom Beck (Felix Winterberg)
2019 Elena z Avaloru - 2.série - Christian Lanz (Esteban)
2019 El Chapo - 2.série - Nelson Camayo (Nazario Moreno)
2019 Fanynka - Gabriel Porras (Gabriel)
2019 Fotbalový talent - 1.série - Jordan Belfi (Landon)
2019 Gösta - 1.série - Vilhelm Blomgren (Gösta)
2019 Hudson a Rex - 1.série - Dylan Taylor (Scott Turner)
2019 Jett - 1.série - Mustafa Shakir (Quinn)
2019 Jiný život - 1.série - Alex Rose (Amos Bennett)
2019 Kámošky až za hrob - 1.série - Blair McDonough (Matt)
2019 Killjoys: Vesmírní lovci - 5.série - Luke Macfarlane (D'Avin Jaqobis)
2019 Komisařka Florence - 2.série - Alexandre Varga (Pascal)
2019 Koruna - 2.série - Nicholas Burns (Anthony Nutting)
2019 Lásky přes internet - 1.série - Brandon Mychal Smith (Wes)
2019 Lásky přes internet - 2.série - Brandon Mychal Smith (Wes)
2019 Mámou přes noc - 3.série - Michael Boatman (Charlie)
2019 Mech-X4 - Bob Frazer (Godfrey Chambers)
2019 Milenky - Marek Geišberg (Juraj)
2019 Mindhunter: Lovci zločinců - 2.série - Corey Allen (William Henry Hance)
2019 Místo činu: Berlín - Holger Handtke (státní zástupce)
2019 Mr. Robot - 4.série - Christian Slater (Mr. Robot)
2019 Mrtvý bod - 4.série - Ennis Esmer (Rich Dotcom)
2019 Námořní vyšetřovací služba L.A. [dabing Prima] - 10.série - Peter Jacobson (John Rogers)
2019 Nejsilnější hlas - 1.série - Seth MacFarlane (Brian Lewis)
2019 Neprůstřelní - 1.série - Noel Clarke (Aaron Bishop)
2019 NOObees - 1.série - Óscar Rodo (Roberto Barrios)
2019 Noční závod - 1.série - Jason Thorpe (kapitán)
2019 Nová holka - 7.série - Damon Wayans Jr. (Coach)
2019 Orange is the New Black [dabing Netflix] - 1.série - Jason Biggs (Larry Bloom)
2019 Orange is the New Black [dabing Netflix] - 2.série - Jason Biggs (Larry Bloom)
2019 Orange is the New Black [dabing Netflix] - 7.série - Jason Biggs (Larry Bloom)
2019 Prezident v pořadí - 1.série - Kal Penn (Seth Wright)
2019 Prezident v pořadí - 2.série - Kal Penn (Seth Wright)
2019 Proč? 13x proto - 1.série - Wilson Cruz (Dennis Vasquez)
2019 Proč? 13x proto - 3.série - Wilson Cruz (Dennis Vasquez)
2019 Protiúder - 7.série - Warren Brown (Mac)
2019 Příběh služebnice - 3.série - Joseph Fiennes (Velitel)
2019 Příběhy Tinga Tinga - Patrice Naiambana (Lev)
2019 Půjčovna masa - 1.série - Joel Kinnaman (Takeshi Kovacs)
2019 Rodinka na kousky - 3.série - Thomas Sadoski (Matt)
2019 Sabrinina děsivá dobrodružství - 1.série - Alessandro Juliani (Dr. Cee)
2019 Sabrinina děsivá dobrodružství - 2.série - Alessandro Juliani (Dr. Cee)
2019 Sabrinina děsivá dobrodružství - 3.série - Alessandro Juliani (Dr. Cee)
2019 Síla lásky - 12.série - Lorenzo Patané (Robert Saalfeld)
2019 Silicon Valley - 6.série - Zach Woods (Jared)
2019 Smrt nás spojí - 1.série - Brandon Scott (Nick Prager)
2019 Smrtonosná zbraň - 2.série - Clayne Crawford (Martin Riggs)
2019 Smrtonosná zbraň - 3.série - Clayne Crawford (Martin Riggs)
2019 Sněží! - 3.série - DeRay Davis (Peaches)
2019 Star Wars: Klonové války [dabing Disney] - 1.série - Matthew Wood (Droidi)
2019 Star Wars: Klonové války [dabing Disney] - 2.série - Matthew Wood (Droidi)
2019 Star Wars: Klonové války [dabing Disney] - 3.série - Matthew Wood (Droidi)
2019 Super Wings - 2.série - Jian Harrell (Flip)
2019 S.W.A.T. - 2.série - Shemar Moore (Hondo)
2019 Sydney na Max - 1.série - Ian Reed Kesler (Max Reynolds)
2019 Taková moderní rodinka - 10.série - Jesse Tyler Ferguson (Mithcell Pritchett)
2019 Tlapková patrola - 5.série - Devan Cohen (Rubble)
2019 Tlapková patrola - 6.série - Devan Cohen (Rubble)
2019 The I-Land - Keilyn Durrel Jones (Clyde / Carter)
2019 Top Boy - 1.série - Shone Romulus (Dris)
2019 Věřte mi - 1.série - Duncan Pow (Rob Beasley)
2019 Výkupné - 3.série - Brandon Jay McLaren (Oliver Yates)
2019 Zabijáci Wu - 1.série - Iko Uwais (Kai Jinn)
2019 Zákon a pořádek [dabing TV Barrandov] - 14.série - Jesse L. Martin (Detektiv Ed Green)
2019 Zelenáč - 1.série - Shawn Ashmore (Wesley Evers)
2019 Zelený servis - 3.série - Gary Richardson (Marty)
2019 Zločin - 3.série - Joel Kinnaman (Stephen Holder)
2019 Zločin - 4.série - Joel Kinnaman (Stephen Holder)
2019 Zločiny z vřesovišt - 5.série - Kingsley Ben-Adir (Dr. Marcus Summer)
2019 Zločiny z vřesovišt - 6.série - Kingsley Ben-Adir (Dr. Marcus Summer)
2019 Zločiny z vřesovišt - 8.série - Kingsley Ben-Adir (Dr. Marcus Summer)
2019 Zpřítomnělí - 1.série - Nicolai Cleve Broch (Lars Haaland)
2019 Živí mrtví: Počátek konce - 5.série - Colman Domingo (Victor Strand)

2018 Ash vs Evil Dead - 3.série Ray Santiago (Pablo Bolivar)
2018 Boj o moc - 1.série - Kieran Culkin (Roman)
2018 Brooklyn 99 - 4.série - Craig Robinson (Doug Joudy)
2018 Brooklyn 99 - 5.série - Craig Robinson (Doug Joudy)
2018 Castle Rock - André Holland (Henry)
2018 C.B. Strike - 1.série - Tom Burke (Strike)
2018 C.B. Strike - 2.série - Tom Burke (Strike)
2018 Closer: Nové případy - 6.série - Raymond Cruz (Julio Sanchez)
2018 Dofus: Kerubovy poklady - Gilles Morvan (Bob)
2018 Doktoři - Rishik Patel (Jaime Frederick)
2018 Drápy - 1.série - Harold Perrineau (Dean)
2018 Drápy - 2.série - Harold Perrineau (Dean)
2018 Dvojnice - Fernando Colunga (Carlos Daniel Bracho)
2018 Elena z Avaloru - 2.série - Christian Lanz (Esteban)
2018 Fotbalový talent - 1.série - Jordan Belfi (Landon)
2018 Gotham - 3.série - Nathan Darrow (Victor Fries)
2018 Gotham - 4.série - Nathan Darrow (Victor Fries)
2018 Grantchester - 1.série - Ukweli Roach (Johnny Johnson)
2018 Hackerville - Andi Vasluianu (Adam)
2018 Hap & Leonard - 3.série - Cranston Johnson (Marvin)
2018 Chirurgové - 13.série - Jesse Williams (Dr. Jackson Avery)
2018 Jak prosté [dabing AXN] - 6.série - Brett Dalton (Ryan Hayes)
2018 Kámošky až za hrob - 1.série - Blair McDonough (Matt)
2018 Kartel - Manolo Cardona (Martin)
2018 Killjoys: Vesmírní lovci - 4.série - Luke Macfarlane (D'Avin Jaqobis)
2018 Kriminalista - 12.série - Florian Panzner (Fabian)
2018 Lightfields - Neil Jackson (Dwight)
2018 Madiba - Meren Reddy (Ahmed)
2018 Mámou přes noc - 2.série - Michael Boatman (Charlie)
2018 Mráz - Robinson Stévenin (Raphaël Delaunay)
2018 Mr. Robot - 3.série - Christian Slater (Mr. Robot)
2018 Myšlenky zločince - 13.série - Shemar Moore (Derek Morgan)
2018 Námořní vyšetřovací služba - 14.série - Duane Henry (Clayton Reeves)
2018 Námořní vyšetřovací služba - 15.série - Duane Henry (Clayton Reeves)
2018 Nebezpečné umění - 1.série - Christian Cooke (Graham)
2018 Nebezpečné umění - 2.série - Christian Cooke (Graham)
2018 Nová holka - 6.série - Damon Wayans Jr. (Coach)
2018 Okupace - 2.série - Hans Olav Brenner (Lukas)
2018 Poslední loď - 3.série - John Pyper-Ferguson (Tex)
2018 Prezident v pořadí - 1.série - Kal Penn (Seth Wright)
2018 Protiúder - 6.série - Warren Brown (Mac)
2018 Příběh služebnice - 2.série - Joseph Fiennes (Velitel)
2018 Ranč Heartland - 8.série - Nathaniel Arcand (Scott)
2018 Ranč Heartland - 9.série - Nathaniel Arcand (Scott)
2018 Ranč Heartland - 10.série - Nathaniel Arcand (Scott)
2018 Rocco Schiavone - Luca Seta (Luigi)
2018 Síla lásky - 12.série - Lorenzo Patané (Robert Saalfeld)
2018 Silicon Valley - 5.série - Zach Woods (Jared)
2018 Sněží! - 2.série - DeRay Davis (Peaches)
2018 Star Wars Povstalci - 4.série - Lars Mikkelsen (velkoadmirál Thrawn)
2018 S.W.A.T. - 1.série - Shemar Moore (Hondo)
2018 S.W.A.T. - 2.série - Shemar Moore (Hondo)
2018 Škola ro(c)ku - 3.série - Tony Cavalero (pan Finn)
2018 Tady a teď - Raymond Lee (Duc)
2018 Taková moderní rodinka - 9.série - Jesse Tyler Ferguson (Mithcell Pritchett)
2018 Těžké dny - Jon Welch (Dalton)
2018 Tlapková patrola - 4.série - Devan Cohen (Rubble)
2018 Tlapková patrola - 5.série - Devan Cohen (Rubble)
2018 Training Day - Sammy Sheik (Farid)
2018 Tým Škorpion - 4.série - Joshua Leonard (Mark)
2018 Velvet - 3.série - Francesco Testi (Marco Cafiero)
2018 Velvet - 4.série - Francesco Testi (Marco Cafiero)
2018 Vraždy v Midsomeru - 20.série - Neil Stuke (Curtis)
2018 Výkupné - 2.série - Brandon Jay McLaren (Oliver Yates)
2018 Westworld - 2.série - James Marsden (Teddy Flood)
2018 Zaprodaní bance - 1.série - Patrick Dewayne (Liam)
2018 Zelenáč - 1.série - Niko Nicotera (Miller)
2018 Zločin / The Killing - 1.série - Joel Kinnaman (Stephen Holder)
2018 Zločin / The Killing - 2.série - Joel Kinnaman (Stephen Holder)
2018 Z onoho světa - 2.série - Oscar Camacho (Diego)
2018 Živí mrtví - 8.série - Austin Amelio (Dwight)
2018 Živí mrtví: Počátek konce - 4.série - Colman Domingo (Victor Strand)

2017 13. okrsek - Eric C. Lynch (Sully)
2017 24 hodin: Nezastavitelný - Charlie Hofheimer (Ben Grimes)
2017 Agresivní virus - 3.série - Miguel Gomez (Augustin 'Gus' Elizalde)
2017 Boj o ředitelnu - 2.série - Walton Goggins (Lee Russell)
2017 Brooklyn 99 - 1.série - Craig Robinson (Doug Joudy)
2017 Brooklyn 99 - 2.série - Craig Robinson (Doug Joudy)
2017 Bylo, nebylo - 6.série - Eion Bailey (Pinocchio / August W. Booth)
2017 Cizinka [dabing Prima] - 3.série - John Mclarnon (Gordon Killick)
2017 Closer: Nové případy - 5.série - Raymond Cruz (Julio Sanchez)
2017 Crashing - T.J. Miller (sám sebe)
2017 Černá listina - 4.série - Diego Klattenhoff (Donald Ressler)
2017 Děda se závazky - Ravi Patel (Ravi)
2017 Doktor z hor: Nové příběhy - 10.série - Gedeon Burkhard (Leon)
2017 Einsteinovy záhady - 1.série - Tom Beck (Felix Winterberg)
2017 Elena z Avaloru - 1.série - Christian Lanz (Esteban)
2017 Exprezident Graves - 2.série - Jake Tapper (sám sebe)
2017 Hap & Leonard - 2.série - Cranston Johnson (Marvin)
2017 Hra o trůny - 7.série - Danny Kirrane (tlustý strážný na Zimohradě - epizoda 07x05)
2017 Chirurgové - 12.série - Jesse Williams (Dr. Jackson Avery)
2017 Chirurgové - 13.série - Jesse Williams (Dr. Jackson Avery)
2017 Inspektor Banks - 5.série - Samuel Anderson (Vince)
2017 Jak prosté [dabing AXN] - 5.série - Matthew Del Negro (Nathan)
2017 Já, společnice - Shaun Benson (Ryan)
2017 Jedenáctka - 1.série - Giampaolo Samà (Giovanni)
2017 Killjoys: Vesmírní lovci - 3.série - Luke Macfarlane (D'Avin Jaqobis)
2017 Komisařka Florence - 1.série - Alexandre Varga (Pascal)
2017 Larry, kroť se - 9.série – Lin-Manuel Miranda (Lin-Manuel Miranda)
2017 Mr. Robot - 3.série - Christian Slater (Mr. Robot)
2017 Muž hledá ženu - 1.série - Eric André (Mike)
2017 Muž hledá ženu - 2.série - Eric André (Mike)
2017 Muž hledá ženu - 3.série - Eric André (Mike)
2017 Myšlenky zločince - 12.série - Shemar Moore (Derek Morgan)
2017 Neranditelní - 3.série - Chris D'Elia (Danny)
2017 Nová holka - 5.série - Damon Wayans Jr. (Coach)
2017 Oz - 1.série - Harold Perrineau (Augustus Hill)
2017 Oz - 2.série - Harold Perrineau (Augustus Hill)
2017 Oz - 3.série - Harold Perrineau (Augustus Hill)
2017 Oz - 4.série - Harold Perrineau (Augustus Hill)
2017 Oz - 5.série - Harold Perrineau (Augustus Hill)
2017 Oz - 6.série - Harold Perrineau (Augustus Hill)
2017 Právem odsouzeni - Edsson Morales (Eduardo)
2017 Prezzy (Prezzy)
2017 Projekt Mc² - Ash Lee (Charles Coyle)
2017 Příběh služebnice - Joseph Fiennes (Velitel)
2017 Případy detektiva Murdocha - 9.série - Romaine Waite (pastor Earle)
2017 Rick a Morty - 3.série - Lance Reddick (Alan)
2017 Rodinka na kousky - 2.série - Thomas Sadoski (Matt)
2017 Silicon Valley - 4.série - Zach Woods (Jared)
2017 Smrtonosná zbraň - Clayne Crawford (Martin Riggs)
2017 Soumrak templářů - Oliver Maltman (Earl z Oxfordu)
2017 SS-GB: Hitler v Británii - Sam Riley (Douglas Archer)
2017 Star Wars: Povstalci - 3.série - Lars Mikkelsen (velkoadmirál Thrawn)
2017 Škola ro(c)ku - 2.série - Tony Cavalero (pan Finn)
2017 Škola ro(c)ku - 3.série - Tony Cavalero (pan Finn)
2017 Tajný život K.C. - 3.série – Kadeem Hardison (Craig)
2017 Taková moderní rodinka - 8.série - Jesse Tyler Ferguson (Mitchell Pritchett)
2017 Tlapková patrola - 4.série - Devan Cohen (Rubble)
2017 Tým Škorpion - 4.série - Joshua Leonard (Mark)
2017 Víceprezident(ka) - 6.série - Nelson Franklin (Will)
2017 Výkupné - Brandon Jay McLaren (Oliver Yates)
2017 Zornův syn - Jason Sudeikis (Zorn)
2017 Živí mrtví - 7.série - Austin Amelio (Dwight)
2017 Živí mrtví: Počátek konce - 3.série - Colman Domingo (Victor Strand)

2016 Angie Tribeca - 1.série - Jeff Dunham (Fisher Price)
2016 Arrow - 4.série - Falk Hentschel, Erik Palladino (Carter Hall / Hawkman, Poručík Joyner)
2016 Ash vs Evil Dead - 2.série Ray Santiago (Pablo Bolivar)
2016 Ash vs Evil Dead - 1.série Ray Santiago (Pablo Bolivar)
2016 Boj o ředitelnu - 1.série - Walton Goggins (Lee Russell)
2016 Bylo, nebylo - 4.série - Tyler Jacob Moore (Hans)
2016 Closer: Nové případy - 4.série - Raymond Cruz (Julio Sanchez)
2016 Closer: Nové případy - 3.série - Raymond Cruz (Julio Sanchez)
2016 Closer: Nové případy - 2.série - Raymond Cruz (Julio Sanchez)
2016 Closer: Nové případy - 1.série - Raymond Cruz (Julio Sanchez)
2016 Černá listina - 3.série - Diego Klattenhoff (Donald Ressler)
2016 Dobrá manželka [dabing Prima] - 7.série - Michael J. Fox (Louis Canning)
2016 Elena z Avaloru - 1.série - Christian Lanz (Esteban)
2016 Girls - 5.série - Jake Lacy (Fran Parker)
2016 Gotham - 2.série - Raúl Castillo, Nathan Darrow (Eduardo Flamingo, Victor Fries / Mr. Freeze)
2016 Hrdinové od Alama - Dillon Lane (Yancy Burns)
2016 Hrdinové: Znovuzrození - Greg Grunberg (Matt Parkman)
2016 Huangovi v Americe - Eddie Huang (Eddie Huang starší)
2016 Chirurgové - 11.série - Jesse Williams (Dr. Jackson Avery)
2016 Jak nežít svůj život [dabing Comedy Central] - Finlay Robertson (Karl Menford)
2016 Killjoys: Vesmírní lovci - 2.série - Luke Macfarlane (D'Avin Jaqobis)
2016 Komplicové - Ashley Walters (Chris)
2016 Kořeny - Adam Fergus (sir Eric Russell)
2016 Království - 3.série - Richard de Klerk (Vévoda Albánie)
2016 LEGO: Jurský svět - Jake Johnson (Lowery)
2016 Mr. Robot - 1.série - Christian Slater (Mr. Robot)
2016 Mr. Robot - 2.série - Christian Slater (Mr. Robot)
2016 Myšlenky zločince - 11.série - Shemar Moore (Derek Morgan)
2016 Námořní vyšetřovací služba - 13.série - Duane Henry (Clayton Reeves)
2016 Neranditelní - 1.série - Chris D'Elia (Danny)
2016 Neranditelní - 2.série - Chris D'Elia (Danny)
2016 Ničemové - Romany Malco (Gus)
2016 Noční směna - 2.série - Freddy Rodríguez (Michael Ragosa)
2016 Nová holka - 4.série - Damon Wayans Jr. (Coach)
2016 Pán času - 9.série - Zaqi Ismail (Lunn)
2016 Polosvěty - Alex Abbad (Gorga)
2016 Poslední loď - 2.série - John Pyper-Ferguson (Tex)
2016 Prázdninové deníky - Guy Loel (Noel Horowitz)
2016 Quarry - Jamie Hector (Arthur)
2016 Rodinka na kousky - 1.série - Thomas Sadoski (Matt)
2016 Silicon Valley - 3.série - Zach Woods (Jared)
2016 Star Wars: Povstalci - 3.série - Lars Mikkelsen (velkoadmirál Thrawn)
2016 Stíny nad Jerichem - Hans Matheson (Johnny Jackson)
2016 Škola ro(c)ku - 1.série - Tony Cavalero (pan Finn)
2016 Škola ro(c)ku - 2.série - Tony Cavalero (pan Finn)
2016 Šťastné údolí - 1.série - Shane Zaza (Shafiq Shah)
2016 Šťastné údolí - 2.série - Shane Zaza (Shafiq Shah)
2016 Tajnosti a lži - 2.série - Michael Ealy (Eric Warner)
2016 Tajný život K.C. - 2.série – Kadeem Hardison (Craig)
2016 Taková moderní rodinka - 7.série - Jesse Tyler Ferguson (Mithcell Pritchett)
2016 Tlapková patrola - 3.série - Devan Cohen (Rubble)
2016 Tým Škorpion - 3.série - Kevin Weisman (Ray)
2016 Víceprezident(ka) - 5.série - Nick Fontaine (Sam O'Keefe)
2016 Vláda - 3.série - Christian Tafdrup (Alexander Hjort)
2016 Vzpomínky - 4.série - James Hiroyuki Liao (Jay Lee)
2016 Westworld - 1.série - James Marsden (Teddy Flood)
2016 Zelený servis - Christopher Caldwell (Bob)
2016 Živí mrtví - 6.série - Ethan Embry (Carter)
2016 Živí mrtví: Počátek konce - 2.série - Colman Domingo (Victor Strand)

2015 Agresivní virus - 2.série - Miguel Gomez (Augustin 'Gus' Elizalde)
2015 Agresivní virus - 1.série - Miguel Gomez (Augustin 'Gus' Elizalde)
2015 American Crime - 1.série - Cedric Duplechain (Timothy Little)
2015 Avengers - Sjednocení - 2.série - David Kaye (Jarvis)
2015 Bylo, nebylo - 2.série - Eion Bailey (August W. Booth)
2015 Bylo, nebylo - 1.série - Eion Bailey (August W. Booth)
2015 Castle na zabití - 7.série - Brian Tichnell (Matt Monroe)
2015 Černá listina - 1.série - Diego Klattenhoff (Donald Ressler)
2015 Černá listina - 2.série - Diego Klattenhoff (Donald Ressler)
2015 Doylův okrsek - 1.série - Allan Hawco (Jake Doyle)
2015 Doylův okrsek - 2.série - Allan Hawco (Jake Doyle)
2015 Doylův okrsek - 3.série - Allan Hawco (Jake Doyle)
2015 Doylův okrsek - 4.série - Allan Hawco (Jake Doyle)
2015 Doylův okrsek - 5.série - Allan Hawco (Jake Doyle)
2015 Doylův okrsek - 6.série - Allan Hawco (Jake Doyle)
2015 Dva a půl chlapa - 11.série - Ashton Kutcher (Walden Schmidt)
2015 Dva a půl chlapa - 12.série - Ashton Kutcher (Walden Schmidt)
2015 Franklin a Bash - 4.série - Breckin Meyer (Jared Franklin)
2015 Hawaii 5-0 [dabing Universal Channel] - 5.série - Alex O'Loughlin (Steve McGarrett)
2015 Killjoys: Vesmírní lovci - 1.série - Luke Macfarlane (D'Avin Jaqobis)
2015 Knick: Doktoři bez hranic - 2.série - André Holland (Dr. Algernon Edwards)
2015 Kriminalista - 6.série - Sebastian Hülk (Leander Kantowski)
2015 Looney Tunes: Úžasná show - 2.série - Jeff Bergman (Daffy)
2015 Městečko Haven - 5.série - Paul Popowich (Tony)
2015 Myšlenky zločince - 10.série - Shemar Moore (Derek Morgan)
2015 Noční směna - 1.série - Freddy Rodríguez (Michael Ragosa)
2015 Nová holka - 3.série - Damon Wayans Jr. (Coach)
2015 Policie Battle Creek - 1.série - Kal Penn (Fontanelle White)
2015 Poslední loď - 1.série - John Pyper-Ferguson (Tex)
2015 Poslové - Craig Frank (Alan Harris)
2015 Pravidla zasnoubení - 6.série - David Spade (Russell Dunbar)
2015 Pravidla zasnoubení - 7.série - David Spade (Russell Dunbar)
2015 Ranč Heartland - 7.série - Raoul Trujillo (Renard)
2015 Rookie Blue [dabing Universal Channel] - 6.série - Peter Mooney (Nick Collins)
2015 Rush - Rick Gonzalez (Manny Maquis)
2015 Síla lásky - 9.série - Günter Bubbnik (Tobias Blume)
2015 Silicon Valley - 2.série - Zach Woods (Jared)
2015 Star Wars: Klonové války - 6.série - Matthew Wood (Droidi)
2015 Tajný život K.C. - 1.série – Kadeem Hardison (Craig)
2015 Taková moderní rodinka - 6.série - Jesse Tyler Ferguson (Mitchell Pritchett)
2015 Temný případ - 2.série - Colin Farrell (Ray Velcoro)
2015 Terapie online - 4.série - Jesse Tyler Ferguson (Steve Olson)
2015 Tlapková patrola - 2.série - Devan Cohen (Rubble)
2015 Tlusťoch - 4.série - Oliver Wnuk (Thomas Zuhse)
2015 Tlusťoch - 1.série - Arnd Klawitter (policista Petersen)
2015 Top Gear - 22.série - Richard Hammond (sám sebe)
2015 Tým Škorpion - 1.série - Brendan Hines (Drew)
2015 Velkolepé století - 4.série - Aras Bulut İynemli (Princ Bayezid)
2015 Ve službách FBI - 5.série - Mekhi Phifer (Kyle Collins)
2015 Víceprezident(ka) - 4.série - Zak Orth (Jim)
2015 V utajení - 5.série - Hill Harper (Calder Michaels)
2015 Živí mrtví: Počátek konce - Colman Domingo (muž v cele)

2014 90210: Nová generace - 1.série - Ryan Eggold (Ryan)
2014 90210: Nová generace - 2.série - Ryan Eggold (Ryan)
2014 90210: Nová generace - 3.série - Ryan Eggold (Ryan)
2014 Avengers - Sjednocení - 1.série - David Kaye (Jarvis)
2014 Batesův motel - 1.série - Terry Chen (Ethan Chang)
2014 Castle na zabití - 6.série - Yancey Arias (Šéf Carl Villante)
2014 Černá listina - 1.série - Diego Klattenhoff (Donald Ressler)
2014 Dobra manželka [dabing Prima] - 5.série - Michael J. Fox (Louis Canning)
2014 Famílie - 5.série - Jason Ritter (Mark Cyr)
2014 Franklin a Bash - 3.série - Breckin Meyer (Jared Franklin)
2014 Hawaii 5-0 [dabing Universal channel] - 4.série - Alex O'Loughlin (Steve McGarrett)
2014 Chirurgové - 10.série - Jesse Williams (Jackson Avery)
2014 Inteligence [dabing AXN] - 1.série - Will Yun Lee (Jin Cong)
2014 Knick: Doktoři bez hranic - 1.série - André Holland (Dr. Algernon Edwards)
2014 Království - 1.série - Rossif Sutherland (Nostradamus)
2014 Kráska a zvíře [dabing AXN] - 2.série - Brian White (Joe Bishop)
2014 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví - 3.série - James Sie (Opičák)
2014 Láska a pomsta - Paolo Seganti (Luca Calligaris)
2014 Lovci draků - Rick Jones (Gwizdo)
2014 Milionový lékař - 3.série - Mark Feuerstein (Hank Lawson)
2014 Mizera - 1.série - Anthony Anderson (Reggie Jarvis)
2014 Myšlenky zločince - 9.série - Shemar Moore (Derek Morgan)
2014 Navarro - 16.série - Anthony Dupray (Paoli)
2014 Navarro - 17.série - Anthony Dupray (Paoli)
2014 Navarro - 18.série - Anthony Dupray (Paoli)
2014 Newsroom - 3.série - Dev Patel (Neal Sampat)
2014 No Limit [dabing Prima] - 2.série - Dimitri Storoge (Marco)
2014 Panství Downton - 4.série - Patrick Kennedy (Terence Sampson)
2014 Pravá krev - 7.série - Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds)
2014 Právo a pořádek - 17.série - Khan Baykal (Terry Blanchard)
2014 Právo a pořádek - 18.série - Roderick Hill, Neal Huff, Steven Boyer (Shane Hartigan, Weller, Sonny)
2014 Profesionál [dabing Prima] - 2.série - Dimitri Storoge (Marco)
2014 Ranč Heartland - 5.série - Raoul Trujillo (Renard)
2014 Rookie Blue [dabing Universal Channel] - 5.série - Peter Mooney (Nick Collins)
2014 Síla lásky - 9.série - Günter Bubbnik (Tobias Blume)
2014 Silicon Valley - 1.série - Zach Woods (Jared)
2014 Taková moderní rodinka - 5.série - Jesse Tyler Ferguson (Mitchell Pritchett)
2014 Taková moderní rodinka - 6.série - Jesse Tyler Ferguson (Mitchell Pritchett)
2014 Taneční akademie - 2.série - Kip Gamblin (Zach)
2014 Taneční akademie - 3.série - Kip Gamblin (Zach)
2014 Terapie online - 4.série - Jesse Tyler Ferguson (Steve Olson)
2014 Tlapková patrola - 1.série - Devan Cohen (Rubble)
2014 Tlapková patrola - 2.série - Devan Cohen (Rubble)
2014 Top Gear - 21.série - Richard Hammond (sám sebe)
2014 Tron: Povstání - Nate Corddry (Zed)
2014 Vzpomínky - 2.série - James Hiroyuki Liao (Jay Lee)
2014 Winx Club - 6.série - ? (Helia + Brandon)
2014 Živí mrtví - 4.série - Kirk Acevedo (Mitch Dolgen)

2013 2 $ocky - 2.série - Nick Zano (Johnny)
2013 Alcatraz - Travis Aaron Wade (Herman Ames)
2013 Asteroid Kassandra [dabing Prima] - Kenneth Mitchell (Russ Habscomb)
2013 Castle na zabití - 5.série - Kevin Daniels (Reggie Blake) + Shane Johnson (Adam Jones) + Chris Butler (Bob Foster) + Brad William Henke (Mark Heller) + Will McFadden (Danny Keane) + Jason Mac (Michael)
2013 Avengers - Sjednocení - 1.série - David Kaye (Jarvis)
2013 Dexter - 7.série - Erik King (seržant Doakes)
2013 Doktorka podsvětí - Zach Gilford (Dr. Brett Robinson)
2013 Dva a půl chlapa - 9.série - Ashton Kutcher (Walden Schmidt)
2013 Dva a půl chlapa - 10.série - Ashton Kutcher (Walden Schmidt)
2013 Famílie - 4.série - Jason Ritter (Mark Cyr)
2013 Franklin a Bash - 2.série - Breckin Meyer (Jared Franklin)
2013 Hawaii 5-0 [dabing Universal channel] - 3.série - Alex O'Loughlin (Steve McGarrett)
2013 Chirurgové - 9.série - Jesse Williams (Dr. Jackson Avery)
2013 Jak jsem poznal vaši matku - 8.série - Seth Green (Daryl LaCorte) + Christopher Nicholas Smith (Strickland Stevens)
2013 Jak prosté [dabing AXN] - 2.série - Rufus Wright (Lawrence Pendry)
2013 Kráska a zvíře [dabing AXN] - 1.série - Brian White (Joe Bishop)
2013 Kravaťáci - 2.série - Tom Lipinski (Trevor)
2013 Kravaťáci - 3.série - Tom Lipinski (Trevor)
2013 Kriminálka Las Vegas - 13.série - Kirk Acevedo, Lenny Jacobson, Enrique Murciano (James Boyd, Denny Jones, Carlos Moreno)
2013 Kriminálka Las Vegas - 12.série - Paul Hodge (Joseph Merrick) + Matt Lauria (Matthew Pratt) + Enrique Murciano (Carlos Moreno)
2013 Legendy Chima - 1.série - David Attar (Kraken)
2013 Looney Tunes: Úžasná show - 1.série - Jeff Bergman (Daffy)
2013 Lovci draků - Rick Jones (Gwizdo)
2013 Maxova dobrodružství (profesor Houkal)
2013 Misfits: Zmetci - 4.série - Nathaniel Martello-White (Michael) + Jack Hardwick (Mark)
2013 Moje nesnesitelná puberťačka - Eric Sheffer Stevens (Matt)
2013 Myšlenky zločince - 8.série - Shemar Moore (Derek Morgan)
2013 Na lodi - 3.série - Javier Hernández (Piti)
2013 No Limit [dabing AXN] - 1.série - Clément Brun (Rémy)
2013 Nová holka - 2.série - Damon Wayans Jr. (Coach)
2013 Ohnivý armagedon - Ian Tracey (Hector Janen)
2013 Pán času - 7.série - Ashley Walters (Gregor Van Baalen)
2013 Pravá krev - 6.série - Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds)
2013 Právo a pořádek - 16.série - Patrick Michael Buckley, Chandler Parker, Adam Nee (Jimmy Clark, Eduardo Ramirez, Jason Higgs, soudce Wade Bookman)
2013 Právo a pořádek - 20.série - Cheyenne Jackson, Tony Hale (Jon Sorrentino, Phillip Shoemaker)
2013 Pravidla zasnoubení - 5.série - David Spade (Russell Dunbar)
2013 Protiúder - 4.série - Philip Arditti (Qassein)
2013 Prozíravost - 1.série - Dylan Roberts (Timothy May) + Zoran Korach (Yuri Petrovich)
2013 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně - 3.série - Jeff Staron (Ethan Slater) + Tom Costello (Greg Jensen) + Anthony Alabi (Enzo Womack) + Michael Roark (Terran McGuire)
2013 Rookie Blue [dabing Prima] - 3.série - Noam Jenkins (detektiv Barber)
2013 Rookie Blue [dabing Universal Channel] - 4.série - Peter Mooney (Nick Collins)
2013 Scrubs: Doktůrci - 3.série - Freddy Rodríguez (Mark Espinosa)
2013 Skuteční lidé - Jimmy Lindström (Malte)
2013 Smrt v ráji - 1.série - Alex Lanipekun (Benjamin Lightfoot)
2013 Stoupenci zla - 1.série - Warren Kole (Tim 'Roderick' Nelson)
2013 Stupeň 8: Armageddon - Ted Whittall (Brian Lee)
2013 Taková moderní rodinka - 4.série - Jesse Tyler Ferguson (Mitchell Pritchett)
2013 Takoví normální Američané - Derek Luke (Gregory Thomas)
2013 Tělo jako důkaz - 2.série - Ransford Doherty (detektiv Tim Bella)
2013 Tichý svědek - Robert Bertrand (Jason Renfrew)
2013 Tlapková patrola - 1.série - Devan Cohen (Rubble)
2013 Top Gear - 20.série - Richard Hammond (sám sebe)
2013 Tron: Povstání - Nate Corddry (Zed)
2013 Upíří deníky - 4.série - Ian Somerhalder (Damon Salvatore)
2013 Upíří deníky - 3.série - Ian Somerhalder (Damon Salvatore)
2013 Vraždy v Kitzbühelu - 10.série - Jakob Seeböck (Lukas)
2013 Vraždy v Kitzbühelu - 11.série - Jakob Seeböck (Lukas)
2013 V utajení - 4.série - Hill Harper (Calder Michaels)
2013 Vzpomínky - 2.série - James Hiroyuki Liao (Jay Lee)
2013 Žhavá láska [dabing HBO] - Michael Ian Black (Bill Tundle)

2012 2 $ocky - 1.série - Nick Zano (Johnny)
2012 Boj o čas - 4.série - Samuel Johnson (Leon Broznic)
2012 Californication - 5.série - RZA (Samurai Apocalypse)
2012 Castle na zabití - 4.série - Michael Dorn (Dr. Carter Burke) + Hank Harris (Chad Hockney)
2012 Dobrá manželka [dabing Universal Channel] - 3.série - Michael J. Fox (Louis Canning)
2012 Famílie - 3.série - Jason Ritter (Mark Cyr)
2012 Franklin a Bash - 1.série - Breckin Meyer (Jared Franklin)
2012 Girls - 1.série - Skylar Astin (Matt)
2012 GSG 9: Speciální jednotka - 2.série - Marc Benjamin Puch (Gebhard Schurlau)
2012 Hawaii 5-0 [dabing Universal channel] - 1.série - Alex O'Loughlin (Steve McGarrett)
2012 Hawaii 5-0 [dabing Universal channel] - 2.série - Alex O'Loughlin (Steve McGarrett)
2012 Hranice nemožného - 3.série - Kirk Acevedo (Agent Charlie Francis)
2012 Chirurgové - 8.série - Jesse Williams (Dr. Jackson Avery)
2012 Chuck - 5.série - Joshua Gomez (Morgan Grimes)
2012 Jak prosté [dabing AXN] - 1.série - Stephen Plunkett (Martin Rydell) + Ato Essandoh (Alfredo Llamosa)
2012 Kauzy podle Kate [dabing Universal Channel] - 2.série - Baron Vaughn (Leonardo Prince)
2012 Kravaťáci - 1.série - Tom Lipinski (Trevor)
2012 Kravaťáci - 2.série - Tom Lipinski (Trevor)
2012 Kriminálka Las Vegas - 11.série - Josh Dallas (Kip Woodman)
2012 Kriminálka Miami - 9.série - Jeff Branson (Dennis Baldwin) + Jamie Hector (Jean Guiton) + Matthew Currie Holmes (Vince Kessler)
2012 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví - 2.série - James Sie (Opičák)
2012 Liga snů - 3.série - Jonathan Lajoie (Taco)
2012 Megazkrat: Smrtící výpadek - Brent Tarnol (Lucas)
2012 Merlin - 4.série - Santiago Cabrera (Lancelot)
2012 Městečko Eastwick - Matt Dallas (Chad)
2012 Milionový lékař - 2.série - Mark Feuerstein (Hank Lawson)
2012 Myšlenky zločince - 7.série - Shemar Moore (Derek Morgan)
2012 Na lodi - 2.série - Javier Hernández (Piti)
2012 Nouzové přistání - Michael Dunn (Matthew) + George Newbern (Bill) + Isaiah Mustafa (Kevin) + John Ducey (Gordon) + Michael McMillian (Owen)
2012 Nová holka - 1.série - Damon Wayans Jr. (Coach)
2012 Phineas a Ferb - 3.série - Mitchel Musso (Jeremy Johnson + další role)
2012 Power Rangers - 2.série - Hector David Jr. (Mike)
2012 Pravá krev - 5.série - Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds)
2012 Právo a pořádek - 19.série - Sam Breslin Wright, Gregory Waller, Jamie Harrold (Kurt, Al Lee, Grant Carpenter)
2012 Profesionální lháři - 1.série - Nick Stahl (Kurt)
2012 Případy Anikky Bengtzonové - Richard Ulfsäter (Thomas Samuelsson)
2012 Rookie Blue [dabing Prima] - 1.série - Noam Jenkins (detektiv Barber)
2012 Rookie Blue [dabing Prima] - 2.série - Noam Jenkins (detektiv Barber)
2012 Síla lásky - 6.série - Lorenzo Patané (Robert Saalfeld)
2012 Slunečno, místy vraždy - 3.série - Steve Daron (Tony Acosta) + Tuc Watkins (Dr. Brett Denning) + Matt Horohoe (Jason Elkins) + Nicholas Bishop (Eddie Weston)
2012 Šerifové z Texasu - Travis Fimmel, Kendrick Smith, Eddie Cibrian (Mason Boyle, Clive Barnes, Ben Crowley)
2012 Taková moderní rodinka - 3.série - Jesse Tyler Ferguson (Mitchell Pritchett)
2012 Taková moderní rodinka - 4.série - Jesse Tyler Ferguson (Mitchell Pritchett)
2012 Tělo jako důkaz - 1.série - Brian White (Brian Hall) + Zach McGowan (Vincent Stone)
2012 Top Gear - 17.série - Richard Hammond (sám sebe)
2012 Tráva - 8.série - Reggie Baker (Karney) + Patch Darragh (Crick Montgomery)
2012 Upíří deníky - 2.série - Ian Somerhalder (Damon Salvatore)
2012 Ve znamení raka - 1.série - Reid Scott (Dr. Todd Mauer)
2012 Ve znamení raka - 2.série - Reid Scott (Dr. Todd Mauer)
2012 Vincentův svět - 8.série - William Fichtner (Phil Yagoda)
2012 Vraždy v Kitzbühelu - 9.série - Jakob Seeböck (Lukas)
2012 Wallace a Gromit: Úžasné vynálezy [dabing HBO] (titulky)
2012 Zkáza lodi Laconia [dabing Barrandov] - Matthias Koeberlin (Rostau)
2012 Zvláštní poldové - Joshua Close (Detektiv Henry Cole)
2012 Živí mrtví - 1.série - Neil Brown Jr. (Guillermo)

2011 Batman vítězí - 5.série - David Faustino (David)
2011 Beyblade Metal Fusion - 1.série (vypravěč)
2011 Boj o čas - 3.série - Samuel Johnson (Leon Broznic)
2011 Castle na zabití - 3.série - Randall Batinkoff (Brad Williams) + Gilles Marini (Tobias Strange)
2011 Cena za lidskost - 1.série - Dan Jeannotte (Tony DiPaulo)
2011 Dexter - 2.série - Erik King (seržant Doakes)
2011 Dobrá manželka [dabing Universal Channel] - 1.série - Jason Butler Harner (William Ericcson)
2011 Dobrá manželka [dabing Universal Channel] - 2.série - Chris Butler (Matan Brody)
2011 Chicago: Zákon ulice - Todd Williams (Isaac Joiner)
2011 Chirurgové - 7.série - Jesse Williams (Dr. Jackson Avery)
2011 Chuck - 4.série - Joshua Gomez (Morgan Grimes)
2011 Kauzy podle Kate [dabing Universal Channel] - 1.série - Baron Vaughn (Leonardo Prince)
2011 Kriminálka Miami - 8.série - Sharif Atkins (Mathew Sloan) + Charlie Koznick (Charlie King) + Johnny Whitworth (Jake Berkeley)
2011 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví - 1.série - James Sie (Opičák)
2011 Láska bolí - D'Anthony Palms (Gus) + Donald Faison (Ricky)
2011 Liga snů - 2.série - Jonathan Lajoie (Taco)
2011 Lovci lebek - Malcolm Goodwin (Shea Daniels)
2011 Městečko Haven - 2.série - Joris Jarsky (Stu Pierce) + Torrance Coombs (Kyle Hopkins)
2011 Milionový lékař - 1.série - Mark Feuerstein (Hank Lawson)
2011 Myšlenky zločince - 6.série - Shemar Moore (Derek Morgan)
2011 Na lodi - 1.série - Javier Hernández (Piti)
2011 Obhájci [dabing Prima] - Kuno Becker (Tony Velasco)
2011 Polda a polda - RonReaco Lee (Julius Brow)
2011 Power Rangers - 1.série - Hector David Jr. (Mike)
2011 Pravá krev - 4.série - Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds)
2011 Rozvedený se závazky - Bobby Cannavale (Chris)
2011 Slunečno, místy vraždy - 1.série - Daniel Gillies (Dave Rollins) + Christopher Gartin (Peter Lang) + Jonathan Scarfe (Mark Ellison) + Joshua Close (Terry Evans)
2011 Síla lásky - 5.série - Lorenzo Patané (Robert Saalfeld)
2011 Síla lásky - 6.série - Lorenzo Patané (Robert Saalfeld)
2011 Star Trek: Hluboký vesmír devět [dabing AXN] - 2.série - Richard Beymer (Li Nalas)
2011 Taggart [dabing ČT] - 27.série - Paul Tinto (Lewis Hayes)
2011 Taková moderní rodinka - 2.série - Jesse Tyler Ferguson (Mitchell Pritchett)
2011 Taková moderní rodinka - 3.série - Jesse Tyler Ferguson (Mitchell Pritchett)
2011 Top Gear - 16.série - Richard Hammond (sám sebe)
2011 Upíří deníky - 1.série - Ian Somerhalder (Damon Salvatore)
2011 Vincentův svět - 7.série - William Fichtner (Phil Yagoda)
2011 Vincentův svět - 8.série - William Fichtner (Phil Yagoda)
2011 V náruči ďábla - Raúl Arrieta (Mike Sanchez)
2011 Vzpomínky - 1.série - Tom Guiry (Ken Harbert) + Tom Lipinski (Colin Marsh)
2011 Změna je život - 2.série - Rafi Gavron (Bug)

2010 Boj o čas - 2.série - Samuel Johnson (Leon Broznic)
2010 Californication - 3.série - Rick Springfield (Rick Springfield)
2010 Castle na zabití - 1.série - J.B. Smoove (Norman Jessup) + D.B. Woodside (Lance Carlberg)
2010 Castle na zabití - 2.série - J.B. Smoove (Norman Jessup)
2010 Co mám na tobě ráda - 1.série - Wesley Jonathan (Gary Thorpe)
2010 Co mám na tobě ráda - 2.série - Wesley Jonathan (Gary Thorpe)
2010 Co mám na tobě ráda - 3.série - Wesley Jonathan (Gary Thorpe)
2010 Co mám na tobě ráda - 4.série - Wesley Jonathan (Gary Thorpe)
2010 Dennis postrach okolí [dabing DVD] (Henry Mitchell)
2010 Den trifidů - Dougray Scott (Bill Masen)
2010 Dexter - 1.série - Erik King (seržant Doakes)
2010 Famílie - Darin Heames (Seth Holt)
2010 Flashpoint - 2.série - Clé Bennett, Greg Bryk, Andrew Craig, Shawn Roberts (Shane Thomas, Sloan Keller, Tyler, Darren Kovacs)
2010 Hranice nemožného - 2.série - Kirk Acevedo (Agent Charlie Francis)
2010 Hrdinové - 5.série - Greg Grunberg (Matt Parkman)
2010 Chirurgové - 6.série - Jesse Williams (Dr. Jackson Avery)
2010 Chuck - 3.série - Joshua Gomez (Morgan Grimes)
2010 Knight Rider - legenda se vrací - Zachery Ty Bryan, Kevin Alejandro (Terry Driscoll, Victor Galt)
2010 Kriminálka Las Vegas - 10.série - Enrique Murciano (Carlos Moreno)
2010 Kriminálka Miami - 7.série - Johnny Whitworth (Jake Berkeley)
2010 Kriminálka New York - 6.série - Wes Ramsey (Dave Benton)
2010 Liga snů - 1.série - Jonathan Lajoie (Taco)
2010 Malá Dorritka - Arthur Darvill (Tip Dorrit)
2010 Melrose Place - Shaun Sipos (David Breck)
2010 Myšlenky zločince - 5.série - Shemar Moore (Derek Morgan)
2010 Nemocnice Mercy - Diego Klattenhoff (Mike)
2010 Obhájci [dabing AXN] - Eric Ladin (Dan Shepard) + Robert Wu (ADA Gow)
2010 Pacific - Jon Bernthal (seržant Manuel "Manny" Rodriguez)
2010 Pán času - 2.série - Andrew Hayden Smith (Jake Simmonds) + Shaun Parkes (Zachary Cross Falen) + Abdul Salis (Kel)
2010 Pán času - 3.série - John Simm (Vládce)
2010 Posel ztracených duší - 4.série - Patrick J. Adams (Linus Van Horn)
2010 Pravá krev - 3.série - Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds)
2010 Pravidla zasnoubení - 4.série - David Spade (Russell Dunbar)
2010 Pravidla zasnoubení - 3.série - David Spade (Russell Dunbar)
2010 Pravidla zasnoubení - 2.série - David Spade (Russell Dunbar)
2010 Pravidla zasnoubení - 1.série - David Spade (Russell Dunbar)
2010 Sběratelé kostí - 4.série - Eric Nenninger (Peter Kroon + více rolí)
2010 Síla lásky - 2.série - Lorenzo Patané (Robert Saalfeld)
2010 Smetánka - Brian Hallisay (Will Davis)
2010 Star Wars: Klonové války - 1.série - Matthew Wood (Droidi)
2010 Taková moderní rodinka - 1.série - Jesse Tyler Ferguson (Mitchell Pritchett)
2010 Taková moderní rodinka - 2.série - Jesse Tyler Ferguson (Mitchell Pritchett)
2010 Uklízeč - 2.série - Michael Hagiwara (inspicient Mike) + Tyler Williams (Kenji Simon) + Abhi Sinha (Vishal Shah)
2010 Vzpomínka na budoucnost [dabing AXN] - Zachary Knighton (Dr. Bryce Varley)
2010 Změna je život - 1.série - Rafi Gavron (Bug)
2010 Ztraceni [dabing AXN] - 6.série - Naveen Andrews (Sayid Jarrah)

2009 Boj o čas - 1.série - Samuel Johnson (Leon Broznic)
2009 Californication - 2.série - Hal Ozsan (Ronny Praeger - ep.11)
2009 Dead Set - Riz Ahmed (Riq)
2009 Detektiv Conan (Šin'iči Kudó + Conan Edogawa)
2009 Džungle rtěnek - 2.série - Matt Lauria (Roy Merritt)
2009 Ďáblův sluha - 2.série - Sean Patrick Thomas (Alan Townsend)
2009 Flashpoint - 1.série - Gabriel Hogan, Ben Bass, Mpho Koaho, Conrad Pla, Noam Jenkins, Danijel Mandic (Roland 'Rolie' Cray, Harlan Geddes, Michael Jameson, Rafael Castillo, Josh Scott, Petar Tomasic)
2009 GSG 9: Speciální jednotka - 1.série - Marc Benjamin Puch (Gebhard Schurlau)
2009 Hranice nemožného - 1.série - Kirk Acevedo (Agent Charlie Francis)
2009 Hrdinové - 3.série - Greg Grunberg (Matt Parkman)
2009 Chuck - 2.série - Joshua Gomez (Morgan Grimes)
2009 Kancelářská krysa - Diedrich Bader (Oswald Lee Harvey)
2009 Kriminálka Miami - 6.série - Brendan Fehr (Dan Cooper)
2009 Kruhy v obilí - François Vincentelli (Lorenzo Dallaglio)
2009 Lásky ve městě - Michail Dorožkin (Tolja Šmatov)
2009 Las Vegas: Kasíno - 5.série - James Lesure (Mike Cannon)
2009 Las Vegas: Kasíno - 4.série - James Lesure (Mike Cannon)
2009 Las Vegas: Kasíno - 3.série - James Lesure (Mike Cannon)
2009 Las Vegas: Kasíno - 2.série - James Lesure (Mike Cannon)
2009 Manželky a dcery - Anthony Howell (Roger Hamley)
2009 Melrose Place - Shaun Sipos (David Breck)
2009 Myšlenky zločince - 4.série - Shemar Moore (Derek Morgan)
2009 Naruto [dabing Animax] (Naruto)
2009 Pohotovost - 15. série - Mekhi Phifer (Dr. Gregory Pratt)
2009 Pohotovost - 14. série - Mekhi Phifer (Dr. Gregory Pratt)
2009 Pravá krev - 2.série - Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds)
2009 Pravá krev - 1.série - Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds)
2009 Případ pro Sam - 4.série - Raphael Sbarge (Daniel "Danny" Burke - 4x07) + Argenis Pirela (Zdravotník) + Gokul (Prodavač) + Joe Flanigan (Doktor Tom Arquette) + Robert Knepper (Martin Lewis)
2009 Síla lásky - 1.série - Lorenzo Patané (Robert Saalfeld)
2009 Síla lásky - 2.série - Lorenzo Patané (Robert Saalfeld)
2009 Tajný deník call girl - 1.série - Matt Smith (Tim)
2009 Top Gear - Richard Hammond (sám sebe)
2009 Vraždy v Oxfordu - 1.série - James Russell (David Harvey)
2009 Vraždy v Oxfordu - 2.série – Chiké Okonkwo (Jonjo Read)
2009 Vraždy v Oxfordu - 3.série- Geoff Breton (Joe Myers)
2009 Vražedný souboj - John Leguizamo (Wolf)
2009 Vzpomínka na budoucnost [dabing AXN] - Zachary Knighton (Dr. Bryce Varley)
2009 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti [dabing Nova] - 8.série - Steven Rishard (Jimmy Ibold) + Joe Tapper (Delray Mellott)
2009 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly - 7.série - Peter Y. Kim (Hyo, Traciin snoubenec)
2009 Ztraceni [dabing AXN] - 5.série- Naveen Andrews (Sayid Jarrah)
2009 Žena zákona - Maka Sidibe (Ludovic Lestac)

2008 12 znamení - 1.série - Max Schmiedl (Simon Spangemann)
2008 24 hodin - 5.série - Sean Astin (Lynn McGill)
2008 4400 [dabing Nova] - 4.série - Patrick Flueger (Shawn Farrell)
2008 Akce - Jay Mohr (Peter Dragon)
2008 Bugs Bunny a přátelé [dabing HCE] (Bugs Bunny)
2008 Closer - 3.série - Raymond Cruz (detektiv Julio Sanchez)
2008 Drzá Jordan - 1.série - Ravi Kapoor (Dr. Maheshe)
2008 Farscape - 4.série - Ben Browder (John Crichton)
2008 Farscape - 3.série - Ben Browder (John Crichton)
2008 Farscape - 2.série - Ben Browder (John Crichton)
2008 Farscape - 1.série - Ben Browder (John Crichton)
2008 Hrdinové - 2.série - Greg Grunberg (Matt Parkman)
2008 Chuck - 1.série - Joshua Gomez (Morgan Grimes)
2008 Já, Claudius [dabing DVD] – James Faulkner (Herodes Agrippa)
2008 Juanin zázrak - Juan Carlos Alarcón (Manolito Pérez)
2008 Kobra 11 - 12.série - Ben Unterkofler, Holger Handtke (Sven Woscheck, Peer Hansen)
2008 Kriminálka Miami - 4.série - Brendan Fehr (Dan Cooper + další role)
2008 Kriminálka Miami - 5.série - Brendan Fehr (Dan Cooper + další role)
2008 Kriminálka New York - 4.série - Kerr Smith (Drew Bedford)
2008 Lásky ve městě - Michail Dorožkin (Tolja Šmatov)
2008 Las Vegas: Kasíno - 2.série - James Lesure (Mike Cannon)
2008 Las Vegas: Kasíno - 1.série - James Lesure (Mike Cannon)
2008 Lovci duchů - 3.série - Charles Malik Whitfield (Victor Henricksen)
2008 Mimoni v Americe - Christopher B. Duncan (pan Matthews)
2008 Mrtvá zóna - 6.série - Sean Patrick Flanery (senátor Greg Stillson)
2008 Myšlenky zločince - 3.série - Shemar Moore (Derek Morgan)
2008 Námořní vyšetřovací služba [dabing Nova] - 3.série - Pancho Demmings (Gerald Jackson)
2008 Naruto [dabing Animax] (Naruto)
2008 Painkiller Jane - Sean O. Roberts (Riley Jensen)
2008 Podstata strachu - Jesse Plemons (Lemmon)
2008 Případ pro Sam - 3.série - James Parks (A.J. Tibbet), Jonathan Murad (Mladý strážník), Lee Look (Brad), Henry Kingi Jr. (Mladý muž), Doug Savant (Toby Watson), Tom Schultz (Ženich)
2008 Síla lásky - 1.série - Lorenzo Patané (Robert Saalfeld)
2008 Spolužáci [dabing Prima] - Jon Bernthal (Duncan Carmello)
2008 Status: Nežádoucí - 1.série - Johnny Messner (Glenn Harrick)
2008 Teorie velkého třesku - 1.série - DJ Qualls (Toby Loobenfeld)
2008 Veronica Mars - 3.série - Michael Muhney (Don Lamb)
2008 Vincentův svět - 3.série - Saigon (Saigon)
2008 Vincentův svět - 4.série - Rhys Coiro (Walsh)
2008 Will & Grace - 7.série - Edward Burns (Nick)
2008 Zákon a pořádek: Porota - Anthony 'Treach' Criss (Bruno Johnson)
2008 Ztraceni [dabing AXN] - 4.série - Naveen Andrews (Sayid Jarrah)

2007 Californication - 1.série - Chris Williams (Todd Carr)
2007 Closer - 2.série - Raymond Cruz (detektiv Julio Sanchez)
2007 Co je, Andy? - 3.série - Dee Bradley Baker (Andy)
2007 Hrdinové - 1.série - Greg Grunberg (Matt Parkman)
2007 Hvězdná brána - 7.série - Igor Morozov (Rusák)
2007 Hvězdná brána - 8.série - Kevan Ohtsji (Oshu) + Aaron Pearl (major Kearney)
2007 Hvězdná brána - 9.série - Malcolm Scott (Caius)
2007 Chameleon - 3.série - Louie Rivera (Mechanik Harvey) + James Black (Seržant Reed), Ryan Bollman (Kessler)
2007 Kalifornské léto - 1.série - James Black (Dalton Grant)
2007 Kalifornské léto - 2.série - Faleolo Alailima (Kipper)
2007 Kriminálka Miami - 3.série - Laz Alonso (Dennis de Labeque + více rolí)
2007 Lékařské záhady - Page Kennedy, John Wesley, Gil Birmingham, Anthony Ruivivar (Gordon Kraft, Mr. Ndulu, Walter Shephard, Carlos Nieto)
2007 Mistři hrůzy - 1.série - Jonathan Tucker (Jak)
2007 Mistři hrůzy - 2.série - Sean Patrick Flanery (Šeriff Kevin Reddle)
2007 Mrtvá zóna - 5.série - Sean Patrick Flanery (senátor Greg Stillson)
2007 Myšlenky zločince - 2.série - Shemar Moore (Derek Morgan)
2007 Nezkrotná Lucía - Carlos Augusto Maldonado (Rafael 'Rafa' Morante)
2007 Pohotovost - 13. série - Mekhi Phifer (Dr. Gregory Pratt)
2007 Pohotovost - 12. série - Mekhi Phifer (Dr. Gregory Pratt)
2007 Policie New York - 7.série - Ricky Schroder (Det. Danny Sorenson)
2007 Policie New York - 8.série - Ricky Schroder (Det. Danny Sorenson)
2007 Star Trek: Enterprise - 4.série - Anhony Montgomery (Travis Mayweather)
2007 Studio 60 - D.L. Hughley (Simon Stiles)
2007 Tráva - 3.série - Fatso-Fasano (Marvin) + Rodney Rowland (Chess) + Guillermo Díaz (Guillermo [3x03])
2007 Veronica Mars - 2.série - Michael Muhney (Don Lamb)
2007 Veronica Mars - 1.série - Michael Muhney (Don Lamb)
2007 Země: poslední konflikt - Paul Boretski (Eddy Jordan)
2007 Zoufalé manželky - 2.série - Eddie McClintock (Frank Helm)
2007 Ztraceni [dabing Nova] - 3.série - Ian Somerhalder (Boone Carlyle)
2007 Ztraceni [dabing Nova] - 2.série - Ian Somerhalder (Boone Carlyle)
2007 Ztraceni [dabing AXN] - 3.série - Naveen Andrews (Sayid Jarrah)

2006 4400 [dabing Cinemax] - 3.série - Patrick Flueger (Shawn Farrell)
2006 Akta X - 8.série - David Barry Gray (Hank Gulatarski)
2006 Closer - 1.série - Raymond Cruz (detektiv Julio Sanchez)
2006 Elisa z Rivombrosy - 1.série - Pierluigi Coppola (Angelo Buondio)
2006 Elisa z Rivombrosy - 2.série - Pierluigi Coppola (Angelo Buondio)
2006 Chameleon [dabing Prima] - 1.série - Chaka Forman (Počítačový skečový umělec), Kevin Patrick Walls (Poddůstojník Mike Baker)
2006 Jericho - Kenneth Mitchell (Eric Green)
2006 Lovci duchů - 1.série - Callum Keith Rennie (Roy)
2006 Myšlenky zločince - 1.série - Shemar Moore (Derek Morgan)
2006 Nezkrotná Lucía - Carlos Augusto Maldonado (Rafael 'Rafa' Morante)
2006 Sběratelé kostí - 1.série - Coby Ryan McLaughlin (David Simmons)
2006 Sedmé nebe - Chaz Lamar Shepherd (John Hamilton)
2006 Star Trek: Enterprise - 3.série - Anthony Montgomery (Travis Mayweather)
2006 Tam někde - Sticky Fingaz (Pvt. Maurice "Čoud" Williams)
2006 Terra Nostra - Marcello Antony (Marco Antonio Magliano - Některé epizody)
2006 Tráva - 2.série - Avery Waddell (Vernon) + Shawn Michael Patrick (agent Fundis) + Fatso-Fasano (Marvin)
2006 Ztraceni [dabing Nova] - 1.série - Ian Somerhalder (Boone Carlyle)
2006 Ztraceni [dabing AXN] - 2.série - Naveen Andrews (Sayid Jarrah)

2005 24 hodin - 3.série - Lothaire Bluteau (Marcus Alvers)
2005 4400 - 1.série - Patrick Flueger (Shawn Farrell)
2005 Berlín, Berlín - 2.série - Matthias Schloo (Alex Weingart)
2005 Berlín, Berlín - 3.série - Matthias Schloo (Alex Weingart)
2005 Berlín, Berlín - 4.série - Andi Slawinski (Tom)
2005 Co je, Andy? - 2.série - Dee Bradley Baker (Andy)
2005 Joey - 1.série - Geoff Stults (Jake)
2005 Kriminálka Miami - 1.série - Patrick Flueger (Brad Kenner)
2005 Léa Parkerová - Matthieu Tribes (Benoît Morin)
2005 Liga špačků (Ebbet)
2005 Má tlustá Valentýna - Abelardo Behna (Alejandro Silva)
2005 Moře duší - 1.série - Peter McDonald (Dr. Andrew Gemmill)
2005 Můj přítel Monk - 3.série - Devon Gummersall (Phil Bedard)
2005 Nemocnice Chicago Hope - 2.série - T.J. Evans, John Livingston (Raoul White, Kevin Kincaid)
2005 Pohotovost - 11. série - Mekhi Phifer (Dr. Gregory Pratt)
2005 Sofía a její láska - Rodrigo Candamill (Manuel Manrique)
2005 Star Trek: Enterprise - 2.série - Anthony Montgomery (Travis Mayweather)
2005 Star Trek: Enterprise - 1.série - Anthony Montgomery (Travis Mayweather)
2005 Terra Nostra - Marcello Antony (Marco Antonio Magliano - Některé epizody)
2005 Třetí hlídka - 5.série - DMX (Kandid Jones)
2005 Třetí hlídka - 6.série - Wyclef Jean (Marcel Hollis)
2005 Vždy tě budu milovat - Oscar Uriel (Tizoc)
2005 Zimní ráj - Martin Cummins (Eric Toth)
2005 Ztraceni [dabing AXN] - 1.série - Naveen Andrews (Sayid Jarrah)

2004 24 hodin - 1.série - Edoardo Ballerini (Frank Allard)
2004 Alias - 1.série - Evan Parke (Charlie Bernard)
2004 Co je, Andy? - 2.série - Dee Bradley Baker (Andy)
2004 Dawsonův svět - Hal Ozsan (Todd Carr)
2004 Kachorra - Pablo Rago (Bruno Moravia)
2004 Městečko South Park - 6.série - Trey Parker (pan Tweek)
2004 O.C. - 1.série - Eric Balfour (Eddie) + Bradley Stryker (Trey Atwood)
2004 Pan nikdo - 1.série - Patrick Kilpatrick (C.W. Knox)
2004 Pohotovost - 10.série - Mekhi Phifer (Dr. Gregory Pratt)
2004 Předčasné vydání - 3.série - Coolio (Julius "C-Roc" Ruby)
2004 Předčasné vydání - 4.série - Luis Antonio Ramos (Miguel Diaz)
2004 Sofía a její láska - Rodrigo Candamill (Manuel Manrique)
2004 Škola života - 1.série - Yasmine Belmadi (Nadir)
2004 Vášeň a nenávist - Rodrigo Cachero (Luis Eduardo Durán)

2003 Co je, Andy? - 1.série - Dee Bradley Baker (Andy)
2003 Černý anděl - 1.série - Richard Gunn (Calvin 'Sketchy' Theodore)
2003 Kachorra - Pablo Rago (Bruno Moravia)
2003 Kenan & Kel - 1.série - Kel Mitchell (Kel Kimble)
2003 Kenan & Kel - 2.série - Kel Mitchell (Kel Kimble)
2003 Kenan & Kel - 3.série - Kel Mitchell (Kel Kimble)
2003 Kenan & Kel - 4.série - Kel Mitchell (Kel Kimble)
2003 Kobra 11 - 6.série - Martin Armknecht (Alfred Grossmann)
2003 Lovci pokladů - 3.série - Frederico Celado (Yannick)
2003 Medicopter 117 - 4.série - Victor Schefé (Piet)
2003 Medicopter 117 - 5.série - Philip Köstring (Rick Müller)
2003 Městečko South Park - 6.série - Trey Parker (pan Tweek)
2003 Návrat do ráje [dabing Nova] - Peter Cousens (Dennis Harper)
2003 Odpočívej v pokoji - 2.série - Ricardo Chavira (Ramon)
2003 Past na ptáky - Kenny Fisher (J.C.)
2003 Pohotovost - 9.série - Mekhi Phifer (Dr. Gregory Pratt)
2003 Pomsta [dabing Nova] - 1.série - Lino Martone (Guillermo Arciniegas)
2003 Předčasné vydání - 1.série - Jeffrey D. Sams (Jeffrey Craig)
2003 Předčasné vydání - 2.série - Kwame Amoaku (Stash)
2003 Roswell - 2.série - Desmond Askew (Brody Davis)
2003 Specialisté na vraždy - 5.série - Julian Weigend (Mathias Peik)
2003 Zaklínač - Rafal Mohr (Tailles)
2003 Ztracený svět - 3.série - Paul Goddard (Lawrence)

2002 Action Man - Andrew Francis (Tempest)
2002 Buzz Rakeťák z Hvězdného velení (Booster)
2002 Čarodějky - 2.série - Tyler Christopher (Anton)
2002 Divoký měsíc - Juan Ponce de León (Ramiro)
2002 Kroniky mladého Indiana Jonese - Steve Graf (Frank)
2002 Městečko South Park - 5.série - Trey Parker (Scott Tenorman)
2002 Pensacola - Zlatá křídla - 3.série - David Quane (kapitán Edward 'Capone' Terelli)
2002 Perry Mason - Joe Wandell (Joe Chee)
2002 Pohotovost - 8.série - Mekhi Phifer (Dr. Gregory Pratt)
2002 Tři životy Sofie - Mark Tacher (Juan Carlos Cifuentes)
2002 Ve jménu zákona - 6.série - Misel Maticevic (Jochen Blumfeld)
2002 Yago, syn džungle - Marcelo Cosentino (Celso)

2001 Action Man - Andrew Francis (Tempest)
2001 Čarodějky - 2.série - Tyler Christopher (Anton)
2001 Černý anděl - 1.série - Richard Gunn (Calvin 'Sketchy' Theodore)
2001 Divoký měsíc - Juan Ponce de León (Ramiro)
2001 Druhá šance - 1.série - Nicola Theodoropoulos (fotbalový trenér)
2001 Lovci pokladů - 2.série - Jody Racicot (Tobar)
2001 Medicopter 117 - 2.série - Patrick Elias (Ivor), Erich Altenkopf (Hotte)
2001 Na plný plyn - 2.série - Steffen Groth (Ron)
2001 Rosalinda - Jorge De Silva (Roberto "Beto" Pérez Romero)
2001 Strážce moře - 3.série - Jonathan Brandis (Lucas Wolenczak)
2001 Škola zlomených srdcí - 6.série - Marcel Bracks (Lee Delaine)
2001 Škola zlomených srdcí - 7.série - Marcel Bracks (Lee Delaine)
2001 Ve jménu zákona - 1.série - Andreas Schmidt (Frank Bethke)
2001 Vraždy v Midsomeru - 4.série - Noah Huntley (Noel Wooliscroft)
2001 Ztracený svět [dabing Nova] - 1.série - Remi Broadway (Joshua) + Matthew Newton (Gawain)

2000 Akta X - 6.série - Silas Weir Mitchell (Dougie)
2000 Buffy, přemožitelka upírů - 3.série - Danny Strong (Jonathan Levinson)
2000 Buffy, přemožitelka upírů - 2.série - Danny Strong (Jonathan Levinson)
2000 Divoký anděl - Diego Ramos (Sergio Costa)
2000 Hvězdná brána - 2.série - Chris Owens (Armin Selig)
2000 Hvězdná brána - 3.série - David McNally (Simon)
2000 Kobra 11 - 4.série - Nils Brunkhorst ('Jonny' Joachim Präger)
2000 Krajní meze - 3.série - Casper Van Dien (Jake Miller)
2000 Lovci pokladů - 1.série - Graeme Millington (Garrett O'Donnell)
2000 Mladý Hercules - Craig Parker (Lucius)
2000 Nemocnice Chicago Hope - 4.série - Jullian Dulce Vida (zřízenec) + Kirk Taylor (Paul Griffin)
2000 Okouzlení - 2.série - Ivano De Matteo (Rosano)
2000 Pensacola - Zlatá křídla - 2.série - Rawley Valverde (kapitán Emiliano 'Paco' Zaragoza) + Alex Mendoza (Eric Perez) + Christian Zimmerman (Steve Raines)
2000 Sabrina - mladá čarodějnice - 3.série - Phil Fondacaro (Roland)
2000 Samantha - Jonathan Montenegro (Alexander Hernandez - Ze začátku telenovely)
2000 Škola zlomených srdcí - 5.série - Jon Pollard (Alan Bolton)
2000 Vraždy v Midsomeru - 3.série - Orlando Bloom (Peter Drinkwater)
2000 Žena zákona - Gregori Baquet (Stéphane Cluzeau)

1999 Divoký anděl - Diego Ramos (Sergio Costa)
1999 Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (syn Pepova generálního ředitele)
1999 Praštěná holka - 2.série - Christopher Wiehl (Chad Michael Thompson)
1999 Případ pro Sam - 1.série - A Martinez (Agent Nick "Coop" Cooper)
1999 Případ pro Sam - 2.série - A Martinez (Agent Nick "Coop" Cooper)
1999 Sabrina - mladá čarodějnice - 2.série - Phil Fondacaro (Roland)
1999 Sex ve městě - 2.série - James McCauley (Harvey Terkell)
1999 Schimanski - Dirk Martens (Ziegenbart)
1999 Strážci vesmíru - 3. série - Steve Cardenas (Rocky DeSantos / Červený strážce)
1999 Strážci vesmíru - 2. série - Steve Cardenas (Rocky DeSantos / Červený strážce)
1999 Škola zlomených srdcí - 4.série - Jon Pollard (Alan Bolton)
1999 Věřte nevěřte - 1.série - David Andriole (Daniel + více rolí)
1999 Žena zákona - Gregori Baquet (Stéphane Cluzeau)

1998 Melrose Place - 5.série - Patrick Muldoon (Richard Hart)
1998 Nemocnice Chicago Hope - 3.série - Ken Narasaki (paramedik) + Tyrin Turner (Ricky Jackson)
1998 Perry Mason - Vyto Ruginis (Paul Singer)
1998 Škola zlomených srdcí - 3.série - Jon Pollard (Alan Bolton)

1997 Halifaxová, soudní psychiatr - Ben Mendelsohn (Peter Donaldson)
1997 Helena a její chlapci - Olivier Sevestre (Oliviér)
1997 Jump Street 21 - 3.série - Andy David (Freddy Hennessy)
1997 Melrose Place - 4.série - Patrick Muldoon (Richard Hart)
1997 Neuvěřitelné příběhy - David Hollander (Harry)
1997 Perry Mason - Scott Baio (Peter Whelan, asistent státního zástupce)
1997 Rozmary lásky - Olivier Sevestre (Oliviér)
1997 Strážce moře - 1.série - Jonathan Brandis (Lucas Wolenczak)
1997 Škola zlomených srdcí - 2.série - Jon Pollard (Alan Bolton)
1997 Walker, Texas Ranger - 2.série - Ned Vaughn (Roy Buchanon)

1996 Divoké srdce - Gerardo Hemmer (Joaquin Martínez) + Julián de Tavira (Malý Juan Alcázar y Valle + více rolí)
1996 Helena a její chlapci - Olivier Sevestre (Oliviér)
1996 Kojak - 5.série - John Sarno (Smoot)
1996 Melrose Place - 3.série - Patrick Muldoon (Richard Hart) + Robert Torti (Jim Stone)
1996 Nemocnice Chicago Hope - 2.série - T.J. Evans (Raoul White) + John Livingston (Kevin Kincaid)
1996 Pan a paní Smithovi - Timothy Olyphant (Scooby)
1996 První polibky - Fabien Remblier (Jérome)
1996 Škola zlomených srdcí - 1.série - Jon Pollard (Alan Bolton)
1996 To je vražda, napsala - 4.série - John David Bland (Derek Constable)

1995 První polibky - Fabien Remblier (Jérome)
------
xxxx 18 kol spravedlnosti - 1.série - Chris Payne Gilbert, Michael Cavalieri (Sam Goodson, Michael Salerno)
xxxx 18 kol spravedlnosti - 2.série - Mathew Scollon (Brett Nolton)
xxxx 4400 [dabing Cinemax] - 2.série - Patrick Flueger (Shawn Farrell)
xxxx Blesk v ráji - Brandon Call (Zack)
xxxx Dawsonův svět - 5.série - Chad Michael Murray (Charlie Todd)
xxxx Doktor Martin - 1.série - Chris O'Dowd (Jonathan)
xxxx Doktor Martin - 2.série - Chris O'Dowd (Jonathan)
xxxx Doktor Martin - 3.série - Chris O'Dowd (Jonathan)
xxxx Drzá Jordan [dabing Hallmark] - 1.série - Steve Valentine (dr. Nigel Townsend)
xxxx Drzá Jordan [dabing Hallmark] - 2.série - Steve Valentine (dr. Nigel Townsend)
xxxx Drzá Jordan [dabing Hallmark] - 3.série - Steve Valentine (dr. Nigel Townsend)
xxxx Drzá Jordan [dabing Hallmark] - 4.série - Steve Valentine (dr. Nigel Townsend)
xxxx Instinkt zabijáka - Geoff Gustafson, Michael A. Goorjian, Joseph May (Pan Pergamont, Zane, Max Keller)
xxxx Kirby Buckets - 2.série - Stephen Kearin (ředitel Mitchell)
xxxx Soudkyně Amy - 1.série - Charles Rahi Chun (Stu Wong)
xxxx Spolužáci [dabing HBO] - Sean Maguire (Kyle Lendo)
xxxx Strážce moře - 2.série - Jonathan Brandis (Lucas Wolenczak)
xxxx Vodouch a jeho kamarádi [dabing Minimax] - 1.série - István Pathó (Vodouch)
xxxx Vodouch a jeho kamarádi [dabing Minimax] - 2.série - István Pathó (Vodouch)
xxxx Vodouch a jeho kamarádi [dabing Minimax] - 3.série - István Pathó (Vodouch)
xxxx Zóna soumraku - Todd Williams (Marcus Fisher)

DOKUMENTY:
2024 Alexandr Veliký: Zrození boha - 1.série - Will Stevens (Heph)
2024 Dokonalý švih - 2.série - Brooks Koepka (Brooks Koepka)
2024 F1: Touha po vítězství - 6.série - Christian Horner (sám sebe)
2023 Beckham - David Beckham (David Beckham)
2023 F1: Touha po vítězství - 5.série - Christian Horner (sám sebe)
2023 Nepoznané: Jeskyně kostí - Maropeng Mpete (Maropeng Mpete)
2023 Závod o vrchol - Dani Arnold (Dani Arnold)
2022 Alcatraz - Velká vězeňská vzpoura - Eric Tiede (komentář)
2022 F1: Touha po vítězství - 4.série - Christian Horner (sám sebe)
2022 Můj vysněný dům - 1.série - Charlie Luxton (vypravěč)
2022 Obnažený vesmír - 2.série - Eric Loren (vypravěč)
2022 Obnažený vesmír - 4.série - Eric Loren (vypravěč)
2022 Tajemství dopravního muzea - Sanjeev Bhaskar (komentář)
2022 V divočině s Bearem Gryllsem [dabing Prima] - 5.série - Bear Grylls (Bear Grylls)
2022 Veganka na útěku - Will Richards (Will Richards)
2021 F1: Touha po vítězství - 3.série - Christian Horner (sám sebe)
2021 Mistři podvodu - Jérôme Pierrat (Jérôme Pierrat)
2020 Bear Grylls: Muž vs. divočina - 6.série - Bear Grylls (sám sebe)
2020 F1: Touha po vítězství - 2.série - Christian Horner (sám sebe)
2020 Frank a divocí psi - Frank Cuesta (sám sebe)
2020 Frank a gorily - Frank Cuesta (sám sebe)
2020 Frank a obchod se zvířaty - Frank Cuesta (sám sebe)
2020 Majestátní vlaky - 3.série - Teddy Wilson (sám sebe)
2020 Neviditelná řeka - Serge Dumont (vypravěč)
2020 Obří lodě - Gus Brown (vypravěč)
2020 Takové moderní sbohem - Jesse Tyler Ferguson (Mitchell Pritchett)
2019 Bear Grylls: Muž vs. divočina - 4.série - Bear Grylls (sám sebe)
2019 Bear Grylls: Muž vs. divočina - 5.série - Bear Grylls (sám sebe)
2019 Frank a draci - Frank Cuesta (sám sebe)
2019 Frank a mamba černá - Frank Cuesta (sám sebe)
2019 Frank v Americe - Frank Cuesta (sám sebe)
2019 Frank v Austrálii - Frank Cuesta (sám sebe)
2019 Frank v Itálii - Frank Cuesta (sám sebe)
2019 Frank v Mexiku - Frank Cuesta (sám sebe)
2019 Vetřelci dávnověku - 11.série - Robert Clotworthy (vypravěč)
2019 Záhada Bermudského trojúhelníku - Ortis Deley (sám sebe)
2018 Bear Grylls: Muž vs. divočina - 3.série - Bear Grylls (sám sebe)
2018 Majestátní vlaky - 1.série - Teddy Wilson (sám sebe)
2018 Majestátní vlaky - 2.série - Teddy Wilson (sám sebe)
2018 Vědecky prověřeno - Richard Hammond (sám sebe)
2017 Bear Grylls: Muž vs. divočina - 2.série - Bear Grylls (sám sebe)
2017 Bear Grylls: Muž vs. divočina - 1.série - Bear Grylls (sám sebe)
2017 Frankův souboj - Frank Cuesta (sám sebe)
2017 Frank v Indii - Frank Cuesta (sám sebe)
2016 Frank v Africe - Frank Cuesta (sám sebe)
2016 Frank v Brazílii - Frank Cuesta (sám sebe)
2016 Richard Hammond: Dobrodružství v džungli - Richard Hammond (sám sebe)
2014 Frank z džungle - Frank Cuesta (sám sebe)
2014 Svět úžasného Spider-mana - Marc Webb (sám sebe)
2013 Crash testy Richarda Hammonda [dabing Nova] - Richard Hammond (sám sebe)
2012 Crash testy Richarda Hammonda [dabing Spetrum] - Richard Hammond (sám sebe)
2010 Jak Bruce Lee změnil svět - Bruce Lee
2009 Hvězdná brána: Pravdivý pohled (James R. Baker Jr. + Robert C. Cooper)
2009 Hvězdná brána: Příběh jednoho fenoménu (Robert C. Cooper + David Hewlett + Cliff Simon + Martin Wood)
2009 Pohotovost: V Pohotovosti jste viděli - Mekhi Phifer (sám sebe)
2008 Vteřiny před katastrofou - Ashton Smith, Richard Vaughan (vypravěč)
2008 Ztraceni: Minulost, současnost a budoucnost - Naveen Andrews (Sayid Jarrah)
------
xxxx Americká bizarní jídla [dabing Travel Channel] - Andrew Zimmern (Andrew Zimmern)
xxxx Justin Bieber: Never say never - Scooter Braun (sám sebe)
xxxx Susan Boyleova: Splněný sen - Declan Donnelly (Dec)
xxxx Tuningové války - Marc Istook (moderátor)

REALITY-SHOW:
2024 Physical: Sto statečných - 2.série (Master)
2024 Pravidla švindlu - 1.série - Claude Dartois (Claude Dartois)
2023 Láska je slepá - 4.série - Kwame Appiah (Kwame)
2023 Láska je slepá: Po svatbě - 4.série - Kwame Appiah (Kwame)
2023 Survivor (Austrálie) - 5.série - Steven Bradbury (Steven)
2023 The Voice USA - 21.série - John Legend (kouč)
2023 The Voice USA - 22.série - John Legend (kouč)
2022 Bear Grylls a Ranveer: Souboj s divočinou - Bear Grylls (Bear Grylls)
2022 Bratři v dieselu - 5.série - Diesel Dave (Diesel Dave)
2022 Bratři v dieselu - 6.série - Diesel Dave (Diesel Dave)
2022 Bratři v dieselu - 7.série - Diesel Dave (Diesel Dave)
2022 The Circle - USA - 4.série - (Trevor)
2022 Láska je slepá - 2.série - Jarrette Jones (Jarrette Jones)
2022 Láska je slepá: Po svatbě - 2.série - Jarrette Jones (Jarrette Jones)
2022 Ostrov pokušení - 1.série - Valentin Osipov (Valentin Osipov)
2022 Snack Vs. Chef - 1.série - Ali Bouzari (Ali Bouzari)
2022 Survivor (Austrálie) - 5.série - Mat Rogers (Mat)
2022 Svatba na první pohled USA - 5.série - Calvin Roberson (Calvin Roberson)
2022 Svatba na první pohled USA - 7.série - Calvin Roberson (Calvin Roberson)
2022 Svatba na první pohled USA - 9.série - Calvin Roberson (Calvin Roberson)
2022 Svatba na první pohled USA - 12.série - Calvin Roberson (Calvin Roberson)
2022 Svatba na první pohled USA - 13.série - Calvin Roberson (Calvin Roberson)
2022 Titan Games [dabing Nova] - 2.série - Alex Mendez (sám sebe)
2022 Titan Games [dabing TV Barrandov] - 2.série - Alex Mendez (sám sebe)
2022 Víkend za pár kaček - 1.série - Uwe Irnsinger (Uwe Irnsinger)
2022 Záchrana na zledovatělé silnici - 1.série - David Wartnaby (vypravěč)
2022 Záchrana na zledovatělé silnici - 2.série - David Wartnaby (vypravěč)
2022 Záchrana na zledovatělé silnici - 3.série - David Wartnaby (vypravěč)
2022 Záchrana na zledovatělé silnici - 4.série - David Wartnaby (vypravěč)
2022 Záchrana na zledovatělé silnici - 5.série - David Wartnaby (vypravěč)
2021 Bratři v dieselu - 1.série - Diesel Dave (Diesel Dave)
2021 Bratři v dieselu - 2.série - Diesel Dave (Diesel Dave)
2021 Bratři v dieselu - 3.série - Diesel Dave (Diesel Dave)
2021 Bratři v dieselu - 4.série - Diesel Dave (Diesel Dave)
2021 Bratři v dieselu - 5.série - Diesel Dave (Diesel Dave)
2021 Celebrity na samotce - 2.série - Gergő Papp (moderátor)
2021 Ostrov pokušení - 1.série - Valentin Osipov (Valentin Osipov)
2021 Ostrov pokušení - 2.série - Rick Fleur (Rick Fleur)
2021 Předělávka tetování - 1.série - Twing Sparks (Twing Sparks)
2021 SAS: Přežij a vyhraj Velká Británie - 1.série - Ant Middleton (Ant Middleton)
2021 SAS: Přežij a vyhraj Velká Británie - 2.série - Ant Middleton (Ant Middleton)
2021 SAS: Přežij a vyhraj Velká Británie - 3.série - Ant Middleton (Ant Middleton)
2021 SAS: Přežij a vyhraj Velká Británie - 4.série - Ant Middleton (Ant Middleton)
2021 SAS: Přežij a vyhraj Velká Británie - 5.série - Ant Middleton (Ant Middleton)
2021 Svatba na první pohled (Austrálie) - 5.série - Nasser Sultan (Nasser Sultan)
2021 The Circle - USA - 3.série - Calvin Kiing Crooks (Calvin Kiing Crooks)
2021 VIP Supl - 2.série - The Miz (The Miz)
2021 Výměna manželek USA - 11.série - John Schwab (komentář)
2021 Výměna manželek USA - 12.série - John Schwab (komentář)
2021 Výměna manželek USA - 13.série - John Schwab (komentář)
2021 Život na jachtě - 1.série - C.J. LeBeau (C.J. LeBeau)
2021 Život na jachtě - 4.série - Trevor Walker (Trevor Walker)
2020 Celebrity na samotce - 1.série - Gergő Papp (moderátor)
2020 Titan Games - 1.série - Alex Mendez (sám sebe)
2020 VIP Supl - 1.série - Kel Mitchell (sám sebe)
2017 Kdo přežije - 27.série - Gervase Peterson
2016 Gigolové - 5.série - Ash Armand (sebe)
2015 Gigolové - 4.série - Ash Armand (sebe)
2014 Gigolové - 3.série - Ash Armand (sebe)
2014 Pevnost Boyard - 24.série - Olivier Minne (Moderátor)
2014 Vítejte doma - 9.série - Ty Pennington (sám sebe)
2013 Crash testy Richarda Hammonda - Richard Hammond (sám sebe)
2013 Kdo přežije - 7.série - Jon "Fairplay" Dalton
2013 Kdo přežije - 8.série - Jon "Fairplay" Dalton
2013 Kdo přežije - 19.série - Jon "Fairplay" Dalton
2013 Krásky a šprti - Mike Richards (sám sebe)
2013 Pevnost Boyard - 22.série - Olivier Minne (Moderátor)
2013 Pevnost Boyard - 21.série - Olivier Minne (Moderátor)
2013 Pevnost Boyard - 20.série - Olivier Minne (Moderátor)
2013 Pevnost Boyard - 19.série - Olivier Minne (Moderátor)
2013 Pevnost Boyard - 18.série - Olivier Minne (Moderátor)
2013 Pevnost Boyard - 17.série - Olivier Minne (Moderátor)
2013 Válka skladů [dabing Universal Channel] - 4.série (Dan Dotson, Dave Hester, komentář)
2013 Vítejte doma - 8.série - Ty Pennington (sám sebe)
2013 Vítejte doma - 7.série - Ty Pennington (sám sebe)
2013 Vítejte doma - 6.série - Ty Pennington (sám sebe)
2012 Amazing Race: O milion kolem světa - 3.série - Zach + Andre
2012 Amazing Race: O milion kolem světa - 4.série - Reichen + Chris
2012 Amazing Race: O milion kolem světa - 10.série - James + Vipul
2012 Amazing Race: O milion kolem světa - 14.série - Victor
2012 Amazing Race: O milion kolem světa - 17.série - Thomas
2012 Americký X Factor - Mario Lopez (moderátor, popisky a soutěžící)
2012 Ninja Faktor po americku - 1.série - Jimmy Smith (Moderátor)
2012 Válka skladů [dabing Universal Channel] - 4.série (Dan Dotson, Dave Hester, komentář)
2012 Vítejte doma - 5.série - Ty Pennington (sám sebe)
2011 Vítejte doma - 4.série - Ty Pennington (sám sebe)
2011 Vítejte doma - 3.série - Ty Pennington (sám sebe)
2011 Kdo přežije - 13. série - Yul Kwon
2010 Drtivá porážka - 3.série - John Henson (moderátor)
2010 Drtivá porážka - 4.série - John Henson (moderátor)
2010 Hrnečku vař: Jamie Oliver v Itálii - Jamie Oliver (sám sebe)
2009 Drtivá porážka - 1.série - John Henson (moderátor)
2009 Drtivá porážka - 2.série - John Henson (moderátor)
2009 Vítejte doma - 2.série - Ty Pennington (sám sebe)
2009 Vítejte doma - 1.série - Ty Pennington (sám sebe)
2003 Kdo přežije - 3.série - Clarence Black

PC HRY:
2020 Důkaz 111 (Richard Cassville)
2017 Rush: A Disney-Pixar Adventure (Woody)
2009 Need for Speed: Shift (Průvodce hrou)
2008 Madagaskar 2 - Phil LaMarr (Marty)
2004 Vietcong: Fist Alpha (Defort)
2003 Vietcong (Defort)

TRAILERY / VOICE TESTY:
2024 Kaskadér - trailer B - Winston Duke (Dan)
2024 Mea Culpa - trailer A - Trevante Rhodes (Zyair Malloy)
2024 Nevěstina máma - trailer A - Chad Michael Murray (Lucas)
2024 Problém tří těles - trailer C - Jovan Adepo (Saul)
2024 Problém tří těles - trailer F - Jovan Adepo (Saul)
2023 Fotři - trailer A - Bill Burr (Jack Kelly)
2023 Fubar - trailer B - Travis Van Winkle (Aldon)
2023 Chupa - trailer A - Christian Slater (Richard Quinn)
2023 Chupa - trailer B - Christian Slater (Richard Quinn)
2023 Chupa - trailer C - Christian Slater (Richard Quinn)
2023 Ještěr - trailer B - Justin Timberlake (Will Grady)
2023 Ještěr - trailer C - Justin Timberlake (Will Grady)
2023 Láska na kvadrát ještě jednou - trailer A - Mikolaj Roznerski (Rafal)
2023 Maestro - trailer A - Bradley Cooper (Leonard