Studio Bär

Studio Bär

Příspěvekod Newmy » 13 kvě 2009 20:27

Bez názvu.jpg

Založeno: 1.11.1990
Majitelé: Zbyněk Bartoš, Zbyněk Bartoš ml.
Adresa: Na Borovém 340/6, Praha
Web: http://www.bar-sro.com/

Popis: Společnost byla založena v roce 1990 se zaměřením na výrobu audiovizuálních krátkometrážních děl a dabingu. Během svého působení na trhu vyrobila stovky dokumentárních, výukových prezentačních pořadů jak ve vlastní produkci, tak dle přání zákazníků a několik tisíc hodin dabingu. V roce 2006 získává exkluzivní smlouvu na výrobu dabingů pro televizní stanici MGM Channel. V současné době vlastní 3 dabingová studia a 2 přepisové pracoviště, ve kterých působí i firma BZ Studio

Filmy:
2015 Ber 52 (režie Petr Švéda)
2015 Drsné násilí
2015 Fatální instinkt
2015 Hanojský Hilton
2015 Holky z parkoviště
2015 Lék (režie Zita Meisselová)
2015 Nesmělí lidé (režie Zita Meisselová)
2015 Pan Fitzwilly
2015 Obnažená tvář (režie Klára Šumanová)
2015 Rozdělený svět
2015 Vražda mého otce (režie Klára Šumanová)
2015 Vyšetřovací zpráva
------
2014 Busting (režie Petr Švéda)
2014 Danny Rose z Broadwaye
2014 Hon na Santa Clause
2014 Hrdinův ostrov
2014 Chuggington: Sněžní záchranáři (režie Klára Šumanová)
2014 Lokomotiva Tomáš - příběh hrdiny (režie Klára Šumanová)
2014 Manhattan (režie Hana Krtičková)
2014 To je ale bláznivý svět
2014 Touha smrti V (režie Petr Švéda)
2014 Vláčková hlídka: Připraveni k záchraně (režie Klára Šumanová)
2014 Zlaté časy rádia
2014 Zločiny a poklesky (režie Hana Krtičková)
2014 MacGyver: Ztracený poklad Atlantidy
------
2013 Airforce-Bat 21
2013 Anděl Levine (režie Petr Švéda)
2013 Božská těla 2
2013 Bronco Billy (režie Petr Švéda)
2013 Byl jednou jeden zločin
2013 Cesta na jihozápad
2013 Černý hřebec
2013 Dobrý den, paní Campbellová! (režie Ivan Holeček)
2013 Holky z pumpy (režie Hana Krtičková)
2013 Jestliže je úterý, musíme být v Belgii
2013 Kruté zúčtování
2013 Leo poslední
2013 Malí Kovbojové
2013 Manželství s mafií
2013 Meatballs 4: Padavky
2013 Muž, který se mi líbí
2013 Návrat mušketýrů
2013 Nevinný
2013 Ninjova nadvláda
2013 Ninjova pomsta
2013 Ninja přichází
2013 Pes zabiják
2013 Podzimní vítr
2013 Silvestrovské představení
2013 Smrtící věž
2013 Smrtící virus
2013 Špatný vliv
2013 Špinaví prohnilí lumpové (režie Klára Šumanová)
2013 Tajemná schůzka
2013 Tramvaj do stanice Touha (režie Petr Švéda)
2013 Večeře s April (režie Ivan Holeček)
2013 Vítr v Kitty Hawk (režie Klára Šumanová)
2013 Všichni prezidentovi muži
2013 Whisky a duchové
2013 Za pět minut dvanáct: Hawajský styl (režie Klára Šumanová)
2013 Za pět minut dvanáct: Svatba v Las Vegas (režie Klára Šumanová)
2013 Zlá sezóna
2013 Žáby
2013 Žárlivé tango (režie Klára Šumanová)
2013 Život s kapelou
------
2012 2 dny v Paříži
2012 Aféra Profumo (režie Hana Krtičková)
2012 Až do září (režie Hana Krtičková)
2012 Balík dolarů
2012 Během jeho života: Příběh Johna Lennona (režie Hana Krtičková)
2012 Bio-Dóm
2012 Bílé písky (režie Hana Krtičková)
2012 Bludné kopce
2012 Boj o čas (režie Petr Švéda)
2012 Boj o život (režie Hana Krtičková)
2012 Bosonohý kluk (režie Ivan Holeček)
2012 Candyman: Sbohem masu (režie Hana Krtičková)
2012 Capote (režie Hana Krtičková)
2012 Černá ovce (režie Ivan Holeček)
2012 Den dieselů
2012 Deset minut do půlnoci (režie Petr Švéda)
2012 Dobrodružství Charlotty a Henryho
2012 Dobrou noc a hodně štěstí (režie Ivan Holeček)
2012 Dvanáct zlatých medailonů
2012 Dvojník (režie Ivan Holeček)
2012 Ďábelská lest (režie Hana Krtičková)
2012 Emilie Jolie (režie Klára Šumanová)
2012 Fiktivní zločiny (režie Ivan Holeček)
2012 Fort Defiance
2012 Fraška (režie Petr Švéda)
2012 Gangster (režie Oskar Lodder)
2012 Garwood: Válečný zajatec (režie Hana Krtičková)
2012 Harley Davidson a Marlboro Man (režie Ivan Holeček)
2012 Hlasy andělů (režie Petr Švéda)
2012 Hnízdo lupičů
2012 Hříšná lady (režie Petr Švéda)
2012 Hunter: Návrat je spravedlností (režie Petr Švéda)
2012 Hunter: Znovu v akci (režie Petr Švéda)
2012 Chrám Rudého lotosu
2012 Jak jsem strávil léto (režie Petr Švéda)
2012 Jezdec v čase (režie Petr Švéda)
2012 Jinak jen smrt (režie Hana Krtičková)
2012 Jiný muž, jiná šance
2012 Joe Dancer: Velký obchod (režie Oskar Lodder)
2012 Jsem s tebou (režie Ivan Holeček)
2012 Katastrofa letu 401 (režie Oskar Lodder)
2012 Kdo byla Geli Bendlová? (režie Hana Krtičková)
2012 Komančové
2012 Kousavá láska (režie Hana Krtičková)
2012 Král Artuš a jeho družina
2012 Kronika lásky (režie Petr Švéda)
2012 Krvavá máma
2012 Ledové Blues: Případ Donalda Stracheyho (režie Hana Krtičková)
2012 Legendární zbraně Číny
2012 Lesy (režie Ivan Holeček)
2012 Lokomotiva Tomáš: Záhada Modré hory (režie Klára Šumanová)
2012 Lovci pokladů
2012 Meč statečných: Legenda o Siru Gawainovi a Zeleném rytíři (režie Petr Švéda)
2012 Milenec Lady Chatterleyové (režie Petr Švéda)
2012 Miluju tě, nesahat! (režie Ivan Holeček)
2012 Mladé pušky II (režie Ivan Holeček)
2012 Moderní dívky (režie Hana Krtičková)
2012 Muž v sedle
2012 Muž z Laramie (režie Hana Krtičková)
2012 Muži v práci (režie Ivan Holeček)
2012 Můj otec, můj syn (režie Ivan Holeček)
2012 Na dně oceánu (režie Ivan Holeček)
2012 Nastal čas zabíjet (režie Klára Šumanová)
2012 Navajo Joe (režie Petr Švéda)
2012 Nádherný listopad (režie Hana Krtičková)
2012 Násilní muži
2012 Návrat do ráje (režie Petr Švéda)
2012 Návrat růžového pantera (režie Zita Meisselová)
2012 Nevěsta byla v černém (režie Hana Krtičková)
2012 Neviditelní jezdci
2012 Nezávazný sex (režie Oskar Lodder)
2012 Nikdy v neděli (režie Hana Krtičková)
2012 Operace Blue Sky (režie Ivan Holeček)
2012 Osamělý jezdec Buchanan (režie Petr Švéda)
2012 Ostrov ztracených (režie Petr Švéda)
2012 Panter (režie Hana Krtičková)
2012 Papežem proti své vůli (režie Hana Krtičková)
2012 Park Gorkého (režie Hana Krtičková)
2012 Past (režie Hana Krtičková)
2012 Pán kouzel (režie Petr Švéda)
2012 Párty na lyžích (režie Ivan Holeček)
2012 Pistolník
2012 Poklad žraloků (režie Hana Krtičková)
2012 Pokrevní bratři
2012 Polib nebesa (režie Hana Krtičková)
2012 Policajtka (režie Ivan Holeček)
2012 Povznesen nad pomstu
2012 Pramen (režie Petr Švéda)
2012 Proudy lásky (režie Petr Švéda)
2012 Průkopnice (režie Hana Krtičková)
2012 Průrva (režie Hana Krtičková)
2012 Prvotní síla (režie Ivan Holeček)
2012 Přišli do Cordury (režie Ivan Holeček)
2012 Případ Thomase Crowna (režie Hana Krtičková)
2012 Přísaha (režie Petr Švéda)
2012 Rodeo Joe (režie Hana Krtičková)
2012 Rok draka (režie Hana Krtičková)
2012 Sahara (režie Ivan Holeček)
2012 Semtex Blues (režie Hana Krtičková)
2012 Shaolinští vetřelci
2012 Sicilián (režie Petr Švéda)
2012 Siréna od Mississippi (režie Ivan Holeček)
2012 Skica smrti (režie Hana Krtičková)
2012 Skica smrti: Ruce, které vidí (režie Hana Krtičková)
2012 Skrytá posedlost (režie Hana Krtičková)
2012 Sledge (režie Petr Švéda)
2012 Smrt v dohledu (režie Ivan Holeček)
2012 Souboj o poklad Yankee Zephyru (režie Petr Švéda)
2012 Souboj v Durangu (režie Petr Švéda)
2012 Stín vlka (režie Hana Krtičková)
2012 Stopa blesku (režie Ivan Holeček)
2012 Stužka písku
2012 Supernova (režie Hana Krtičková)
2012 Svědectví krve (režie Hana Krtičková)
2012 Svůdná nenávist (režie Petr Švéda)
2012 Šalamoun a královna ze Sáby
2012 Šest stupňů odloučení (režie Petr Švéda)
2012 Škrtiči z Hillside (režie Hana Krtičková)
2012 Ta mistrovská sezóna (režie Hana Krtičková)
2012 Tajná invaze
2012 Temná věž (režie Petr Švéda)
2012 Ten třetí je nanic (režie Petr Švéda)
2012 Tiché místo na venkově (režie Petr Švéda)
2012 Tisíc klaunů (režie Hana Krtičková)
2012 Triumf nad neštěstím (režie Oskar Lodder)
2012 Troll (režie Ivan Holeček)
2012 True Blue (režie Ivan Holeček)
2012 Ukradené hodiny
2012 Ulice smrti (režie Ivan Holeček)
2012 Uragán (režie Hana Krtičková)
2012 Únos vlaku 123 (režie Ivan Holeček)
2012 Útok!
2012 V nejlepším zájmu dětí (režie Ivan Holeček)
2012 V zajetí rychlosti (režie Oskar Lodder)
2012 Vánoční příběh
2012 Velká přestřelka (režie Klára Šumanová)
2012 Velvyslancova dcera
2012 Vlak do Yumy
2012 Vraždy podle kalendáře (režie Hana Krtičková)
2012 Výměnný obchod (režie Oskar Lodder)
2012 Vzpoura ve Fort Laramie
2012 Zhasnutá světla (režie Hana Krtičková)
2012 Zlatý lachtan (režie Hana Krtičková)
2012 Zločin a trest (režie Hana Krtičková)
2012 Zuřivost rozuzlení (režie Hana Krtičková)
2012 Zvrat štěstěny (režie Petr Švéda)
2012 Ženy proti mužům (režie Ivan Holeček)
2012 Žoldáci (režie Petr Švéda)
------
2011 3000 mil na útěku (režie Ivan Holeček)
2011 700 mil v sedle
2011 Ace Ventura: Zvířecí detektiv (režie Hana Krtičková)
2011 Ace Ventura 2: Volání divočiny (režie Hana Krtičková)
2011 Alvin a Chipmunkové a vlkodlak (režie Klára Šumanová)
2011 Americký ocásek (režie Zita Meisselová)
2011 Americký ocásek: Fievel na Divokém západě (režie Zita Meisselová)
2011 Americký ocásek: Poklad na Manhattanu (režie Zita Meisselová)
2011 Americký ocásek: Záhadná příšera (režie Klára Šumanová)
2011 Atomový vlak (režie Petr Švéda)
2011 Balto (režie Klára Šumanová)
2011 Balto 2: Na vlčí stezce (režie Zita Meisselová)
2011 Balto 3: Křídla změny (režie Hana Krtičková)
2011 Bez řečí (režie Hana Krtičková)
2011 Bílý bizon (režie Petr Švéda)
2011 Bogie (režie Petr Švéda)
2011 Bojovníci se žraloky (režie Martin Učík)
2011 Bonanza: Návrat (režie Ivan Holeček)
2011 Bonanza: Vystaveni útoku (režie Ivan Holeček)
2011 Bouře (režie Petr Švéda)
2011 Carrie (režie Petr Švéda)
2011 Čarodějky (režie Martin Učík)
2011 Čekání na světlo (režie Petr Švéda)
2011 Čtyři dny v listopadu
2011 Davidův příběh (režie Petr Švéda)
2011 Desátý muž (režie Petr Švéda)
2011 Desperádi
2011 Divoká krása (režie Ivan Holeček)
2011 Divoká věc (režie Ivan Holeček)
2011 Divoký Bill (režie Petr Švéda)
2011 Do naha! (režie Martin Učík)
2011 Dobyvatelův meč
2011 Dům veselých duchů (režie Ivan Holeček)
2011 Dva jeli spolu
2011 Ďáblice (režie Hana Krtičková)
2011 Expres v ohrožení (režie Ivan Holeček)
2011 Formule! (režie Ivan Holeček)
2011 Gang policajtů (režie Petr Švéda)
2011 Gang v mini (režie Ivan Holeček)
2011 Good Boy! (režie Ivan Holeček)
2011 Herkules (režie Petr Švéda)
2011 Holičství (režie Hana Krtičková)
2011 Hrdina (režie Ivan Holeček)
2011 Hrát z listu (režie Petr Švéda)
2011 Chapadla (režie Martin Učík)
2011 Chlapci (režie Petr Švéda)
2011 Ideální milenka (režie Petr Švéda)
2011 Igby jde ke dnu (režie Petr Švéda)
2011 Inspektor Clouseau (režie Petr Švéda)
2011 Jedenadvacet hodin v Mnichově (režie Hana Krtičková)
2011 Jeremy (režie Petr Švéda)
2011 Jezdci rodea
2011 Jezero (režie Hana Krtičková)
2011 Joe Dancer: Hořká pilulka (režie Ivan Holeček)
2011 Jsme zpátky! Příběh dinosaurů (režie Klára Šumanová)
2011 Kaktusový Jack (režie Petr Švéda)
2011 Kdo seje vítr (režie Petr Švéda)
2011 Když jsem naposledy viděl Archieho (režie Petr Švéda)
2011 Komerční kvalita (režie Ivan Holeček)
2011 Legenda o Johnnym Lingovi (režie Ivan Holeček)
2011 Letní žár (režie Martin Učík)
2011 Líbezná země (režie Martin Učík)
2011 Louis Armstrong: Chicagský styl (režie Ivan Holeček)
2011 Mackennovo zlato (režie Petr Švéda)
2011 Mad Dog Coll (režie Ivan Holeček)
2011 Madison (režie Martin Učík)
2011 Mé soukromé Idaho (režie Petr Švéda)
2011 Mladý Kolter (režie Ivan Holeček)
2011 Mlčení srdce (režie Petr Švéda)
2011 Modrá orchidej (režie Petr Švéda)
2011 Mrazivý faktor (režie Ivan Holeček)
2011 Muž meteor (režie Ivan Holeček)
2011 Muž z Colorada
2011 Na Vánoce budu doma (režie Petr Švéda)
2011 Navzdory pravidlům (režie Martin Učík)
2011 Nálet tisícem letadel (režie Ivan Holeček)
2011 Nebojácný Frank (režie Martin Učík)
2011 Nejslavnější tanečník (režie Petr Švéda)
2011 Nevinné lži (režie Ivan Holeček)
2011 Nic takového (režie Ivan Holeček)
2011 O myších a lidech (režie Ivan Holeček)
2011 Osamělost přespolního běžce (režie Petr Švéda)
2011 Osudem pronásledováni (režie Hana Krtičková)
2011 Otřes systému (režie Hana Krtičková)
2011 Parchanti nebo poldové? (režie Petr Švéda)
2011 Parker Kane (režie Hana Krtičková)
2011 Pat Garrett a Billy Kid (režie Petr Švéda)
2011 Pád do nemilosti (režie Petr Švéda)
2011 Pán světa (režie Ivan Holeček)
2011 Plážová párty 2 (režie Petr Švéda)
2011 Pod dohledem (režie Ivan Holeček)
2011 Pod kopyty stád (režie Petr Švéda)
2011 Poldové (režie Petr Švéda)
2011 Poprvé
2011 Porcelánový měsíc (režie Ivan Holeček)
2011 Poslední loupež (režie Petr Švéda)
2011 Poslední Mohykán (režie Petr Švéda)
2011 Poslední tango v Paříži (režie Ivan Holeček)
2011 Potápěj se Olly (režie Klára Šumanová)
2011 Proč já? (režie Hana Krtičková)
2011 Profesionálové (režie Hana Krtičková)
2011 Proklaté tajemství (režie Ivan Holeček)
2011 První liga (režie Ivan Holeček)
2011 První liga 2 (režie Ivan Holeček)
2011 Přes 110. ulici (režie Martin Učík)
2011 Přestřelka v Dodge City
2011 Příběh z Monte Carla
2011 Příběh zločinu (režie Ivan Holeček)
2011 Přímo z Brooklynu (režie Petr Švéda)
2011 Psanci Ameriky (režie Ivan Holeček)
2011 Ranč (režie Petr Švéda)
2011 Rande naslepo (režie Hana Krtičková)
2011 Rikky a Pete (režie Ivan Holeček)
2011 Rio Bravo
2011 Robin Hood: Král zbojníků (režie Petr Švéda)
2011 Rodeo Joe (režie Hana Krtičková)
2011 Romeo a Julie (režie Klára Šumanová)
2011 Rychlý pistolník
2011 Rytíři (režie Petr Švéda)
2011 Sandokan (režie Klára Šumanová)
2011 Se zpětnou platností (režie Martin Učík)
2011 Sedmdesátá léta (režie Hana Krtičková)
2011 Sejměte Cartera (režie Ivan Holeček)
2011 Sešlost podezřelých (režie Ivan Holeček)
2011 Setkání (režie Hana Krtičková)
2011 Seznam dnů (režie Hana Krtičková)
2011 Skoro jako v ráji (režie Ivan Holeček)
2011 Skutečný příběh Tonyi a Nancy (režie Petr Švéda)
2011 Slečna učitelka
2011 Svědkem proti mafii (režie Petr Švéda)
2011 Šalamoun a princezna ze Sáby (režie Petr Švéda)
2011 Šarlotina pavučinka: Wilburovo velké dobrodružství (režie Zita Meisselová)
2011 Šedesátá léta (režie Petr Švéda)
2011 Šílenec (režie Ivan Holeček)
2011 Šílenství krále Jiřího (režie Petr Švéda)
2011 Špinavá záležitost
2011 Taky dorazil Jones (režie Petr Švéda)
2011 Terč útoku (režie Petr Švéda)
2011 Texican (režie Hana Krtičková)
2011 Tom Jones
2011 Umění musí bolet (režie Ivan Holeček)
2011 Útěk z inferna (režie Petr Švéda)
2011 V pravé poledne (režie Petr Švéda)
2011 V pravé poledne II: Návrat Willa Kanea (režie Hana Krtičková)
2011 V žáru noci: Dej mi svůj život (režie Ivan Holeček)
2011 V žáru noci: Konečná spravedlnost (režie Ivan Holeček)
2011 V žáru noci: Vázán povinností (režie Ivan Holeček)
2011 V žáru noci: Zestárni se mnou (režie Ivan Holeček)
2011 Valentino (režie Hana Krtičková)
2011 Válečné bubny (režie Petr Švéda)
2011 Vezmi mě domů (režie Hana Krtičková)
2011 Vězení v Jackson County (režie Ivan Holeček)
2011 Vlk u dveří (režie Martin Učík)
2011 Vlkodlak (režie Ivan Holeček)
2011 Vražedné tango (režie Petr Švéda)
2011 Vymítač ďábla: Zrození (režie Petr Švéda)
2011 X-15
2011 Zachraňte Jessiku Lynchovou (režie Hana Krtičková)
2011 Záchranné lano (režie Ivan Holeček)
2011 Zázrak na ledě (režie Petr Švéda)
2011 Země dinosaurů: Doba ledová (režie Klára Šumanová)
2011 Země dinosaurů: Dobrodružství ve velkém údolí (režie Klára Šumanová)
2011 Země dinosaurů: Kámen studeného ohně (režie Klára Šumanová)
2011 Země dinosaurů: Tajemný ostrov (režie Klára Šumanová)
2011 Země dinosaurů: Tajemství dinosauří skály (režie Klára Šumanová)
2011 Země dinosaurů: Putování k velké vodě (režie Klára Šumanová)
2011 Země dinosaurů: Velké stěhování (režie Klára Šumanová)
2011 Zločin a trest (režie Petr Švéda)
2011 Zmražená pojistka (režie Hana Krtičková)
2011 Zmrzlý na kost (režie Ivan Holeček)
2011 Zuřivý mnich (režie Ivan Holeček)
2011 Žralok zabiják (režie Petr Švéda)
------
2010 Afrika - V texaském stylu (režie Petr Švéda)
2010 Alias Jesse James
2010 Americké srdce (režie Petr Švéda)
2010 Až se setmí, miláčku (režie Martin Učík)
2010 Bez šance (režie Martin Učík)
2010 Billy - Dva klobouky (režie Hana Krtičková)
2010 Bláznivá dobrodružství Robina Hooda (režie Michal Pavlík)
2010 Bouře (režie Petr Švéda)
2010 Breakin' (režie Hana Krtičková)
2010 Breakin': Electric Boogaloo (režie Hana Krtičková)
2010 Bullitův případ (režie Petr Švéda)
2010 Cesta domů (režie Petr Švéda)
2010 Cassius Clay
2010 Čaroděj osamělosti (režie Martin Učík)
2010 Čarovná země (režie Petr Švéda)
2010 Detektiv Shaft (režie Petr Švéda)
2010 Dostavník (režie Ivan Holeček)
2010 Dubnové ráno (režie Hana Krtičková)
2010 Dům her (režie Hana Krtičková)
2010 Dva týdny (režie Petr Švéda)
2010 Ďábelský bacil (režie Martin Učík)
2010 Erotická komedie noci svatojánské (režie Petr Švéda)
2010 Fanynka číslo jedna (režie Hana Krtičková)
2010 Fenomén Y2K (režie Petr Švéda)
2010 Fort Massacre
2010 Fort Yuma (režie Petr Švéda)
2010 Gerardova dobrodružství
2010 Geronimo
2010 Hajzl (režie Hana Krtičková)
2010 Hannibal
2010 Hodiny odvahy (režie Martin Učík)
2010 Holičství 2 (režie Hana Krtičková)
2010 Hollywoodská rošáda (režie Ivan Holeček)
2010 Hon na lišku (režie Martin Učík)
2010 Hořící postel (režie Petr Švéda)
2010 Hříšný Davey (režie Petr Švéda)
2010 Hříšný život (režie Petr Švéda)
2010 Interiéry (režie Petr Švéda)
2010 Jason's Lyric (režie Ivan Holeček)
2010 Jen další příběh (režie Hana Krtičková)
2010 Julie (režie Petr Švéda)
2010 K-9000 (režie Martin Učík)
2010 Kořist pro lovce (režie Miroslav Walter)
2010 Král cikánů (režie Petr Švéda)
2010 Králové slunce
2010 Kuffs (režie Ivan Holeček)
2010 L.B.J.: První léta (režie Ivan Holeček)
2010 Lambada (režie Hana Krtičková)
2010 Let z Ašije
2010 Letní milenci (režie Martin Učík)
2010 Létající Skot (režie Petr Švéda)
2010 Made in USA (režie Ivan Holeček)
2010 Mafiáni (režie Hana Krtičková)
2010 Mechanik zabiják
2010 Miami blues (režie Petr Švéda)
2010 Modrý blesk (režie Hana Krtičková)
2010 Mortal Kombat - Boj na život a na smrt
2010 Mr. Majestyk (režie Ivan Holeček)
2010 Mutant III (režie Hana Krtičková)
2010 Muž uvnitř (režie Martin Učík)
2010 Na břehu
2010 Náruživost
2010 Nástraha v zátoce (režie Hana Krtičková)
2010 Nářez (režie Ivan Holeček)
2010 Návrat domů (režie Hana Krtičková)
2010 Nejmenší světýlko (režie Hana Krtičková)
2010 Nesen větrem (režie Hana Krtičková)
2010 New York, New York (režie Hana Krtičková)
2010 Nic osobního (režie Martin Učík)
2010 Nora (režie Ivan Holeček)
2010 Oddělené stoly (režie Ivan Holeček)
2010 Oheň lásky (režie Petr Švéda)
2010 Operace Žralok (režie Martin Učík)
2010 Osamělý pistolník (režie Martin Učík)
2010 Palais Royale (režie Hana Krtičková)
2010 Plnou rychlostí (režie Ivan Holeček)
2010 Polda na melouchu (režie Petr Švéda)
2010 Polibek smrti (režie Petr Švéda)
2010 Popi (režie Ivan Holeček)
2010 Povzbuzení (režie Ivan Holeček)
2010 Právo silnějšího (režie Petr Švéda)
2010 Předmostí (režie Ivan Holeček)
2010 Příběh Adély H (režie Petr Švéda)
2010 Příběh Mitche Snydera (režie Hana Krtičková)
2010 Příběh služebnice (režie Martin Učík)
2010 Pumpkin (režie Hana Krtičková)
2010 Půlnoční podraz (režie Petr Švéda)
2010 Quincannon, stopař z pohraničí
2010 Rocky Marciano (režie Petr Švéda)
2010 Ryba ve vaně (režie Petr Švéda)
2010 Ryby nemrkají (režie Hana Krtičková)
2010 Safari 3000 (režie Miroslav Walter)
2010 Samaritan: Příběh Mitche Snydera (režie Hana Krtičková)
2010 Sedící býk (režie Martin Učík)
2010 Seveřan (režie Petr Švéda)
2010 Sir Gawain a zelený rytíř (režie Michal Pavlík)
2010 Smrtící dech zimy (režie Petr Švéda)
2010 Spáč
2010 Studené štěstí (režie Ivan Holeček)
2010 Svinstvo (režie Petr Švéda)
2010 Šedý orel (režie Petr Švéda)
2010 Špinavá hra (režie Petr Švéda)
2010 Špinavá práce (režie Hana Krtičková)
2010 Tajemství Santa Vittorie (režie Ivan Holeček)
2010 Thunderbolt a Lightfoot (režie Martin Učík)
2010 To bývala doba mistrů (režie Hana Krtičková)
2010 Tortilla soup (režie Hana Krtičková)
2010 Tucet špinavců: Smrtelná mise (režie Ivan Holeček)
2010 Tváří v tvář smrti (režie Hana Krtičková)
2010 Ulice bez lásky (režie Petr Švéda)
2010 V zajetí kanibalů (režie Petr Švéda)
2010 Vánoční dobrodružství (režie Hana Krtičková)
2010 Velký útěk (režie Petr Švéda)
2010 Vikingové (režie Hana Krtičková)
2010 Vrať se mi (režie Ivan Holeček)
2010 Winterhawk (režie Ivan Holeček)
2010 Zákony přitažlivosti (režie Martin Učík)
2010 Zátiší Summit Bluff (režie Ivan Holeček)
2010 Zlaté okovy (režie Petr Švéda)
2010 Žhavé místo (režie Petr Švéda)
------
2009 1984 (režie Petr Švéda)
2009 Alamo: Třináct dní ke slávě (režie Michal Pavlík)
2009 Alice (režie Michal Pavlík)
2009 Alicin restaurant (režie Miroslav Walter)
2009 Ambulance (režie Michal Pavlík)
2009 Architektovo břicho (režie Petr Švéda)
2009 Babettina hostina (režie Hana Krtičková)
2009 Boa: V sevření hrůzy
2009 Bohatí láskou (režie Petr Švéda)
2009 Cesta spásy (režie Petr Švéda)
2009 Coffy (režie Petr Švéda)
2009 Cucáci na vojně (režie Petr Švéda)
2009 Černá, bílá (režie Petr Švéda)
2009 Čin lásky
2009 Člověk ze západu (režie Michal Pavlík)
2009 Delikventi (režie Martin Učík)
2009 Divocí andělé (režie Miroslav Walter)
2009 Domácí války (režie Petr Švéda)
2009 Dr. Goldfoot, tvůrce robotických žen (režie Miroslav Walter)
2009 Dublinské vraždy (režie Kateřina Březinová)
2009 Duše meče
2009 Dva na houpačce (režie Petr Švéda)
2009 Dvanáct rozhněvaných mužů (režie Miroslav Walter)
2009 Eddie (režie Michal Pavlík)
2009 Favorit (režie Martin Učík)
2009 Filmový svět (režie Miroslav Walter)
2009 Fortel a jak ho získat (režie Petr Švéda)
2009 Galaxie teroru (režie Martin Učík)
2009 Havaj (režie Miroslav Walter)
2009 Havajané (režie Miroslav Walter)
2009 Hendrix (režie Miroslav Walter)
2009 Hledá se láska (režie Petr Švéda)
2009 Hodina pušek (režie Miroslav Walter)
2009 Hodina vlků (režie Petr Švéda)
2009 Hrnec medu (režie Miroslav Walter)
2009 Charlie Chan a kletba Dračí královny (režie Miroslav Walter)
2009 Jack zabíjí obra
2009 Jak jsem vyhrál válku (režie Petr Švéda)
2009 Jdi za svým snem (režie Petr Švéda)
2009 Jak zabít svou ženu (režie Miroslav Walter)
2009 Jdi, řekni Spartským (režie Miroslav Walter)
2009 Je léto, půl jedenácté večer (režie Miroslav Walter)
2009 Jeden den muže mimo zákon (režie Miroslav Walter)
2009 Joseph Andrews (režie Miroslav Walter)
2009 Kdo seje bouři
2009 Kid Galahad (režie Petr Švéda)
2009 Krotitel větru (režie Michal Pavlík)
2009 Křížovka (režie Petr Švéda)
2009 Láska, podvod a loupež (režie Petr Švéda)
2009 Lovci skalpů (režie Michal Pavlík)
2009 Magický meč
2009 Malone (režie Martin Učík)
2009 Manažer (režie Miroslav Walter)
2009 Manželské rošády (režie Petr Švéda)
2009 Mezi přáteli (režie Michal Pavlík)
2009 Mladá láska (režie Petr Švéda)
2009 Mladý Billy Young (režie Petr Švéda)
2009 Moje letní story (režie Petr Švéda)
2009 Mustangové (režie Petr Švéda)
2009 Na Větrné hůrce (režie Michal Pavlík)
2009 Ne jako cizinec (režie Petr Švéda)
2009 Nebeská brána (režie Miroslav Walter)
2009 Nebeské dítě (režie Michal Pavlík)
2009 Nebezpečná žena (režie Michal Pavlík)
2009 Nehody (režie Miroslav Walter)
2009 Nesmiřitelní
2009 Nesmrtelný bojovník
2009 Někdy se vracejí (režie Kateřina Březinová)
2009 Noci v Tennessee (režie Miroslav Walter)
2009 Norimberský proces (režie Petr Švéda)
2009 Ong bak 2: Pomsta (režie Michal Pavlík)
2009 Opasek na pistole (režie Martin Učík)
2009 Opojení (režie Miroslav Walter)
2009 Pahorek Chop Hill (režie Petr Švéda)
2009 Parta (režie Michal Pavlík)
2009 Peprná žvejka (režie Michal Pavlík)
2009 Pět zbraní
2009 Podporujte svého pistolníka (režie Miroslav Walter)
2009 Poltergeist 2 (režie Michal Pavlík)
2009 Poltergeist III (režie Michal Pavlík)
2009 Pozvánka pro pistolníka
2009 Prokristapána (režie Petr Švéda)
2009 Převozník (režie Miroslav Walter)
2009 Přístupový kód (režie Michal Pavlík)
2009 Psanci (režie Miroslav Walter)
2009 Radioaktivní sny (režie Michal Pavlík)
2009 Roadie
2009 Rozlícené posluchárny (režie Petr Švéda)
2009 Sázkaři (režie Michal Pavlík)
2009 Sluneční děti (režie Martin Učík)
2009 Šílený (režie Michal Pavlík)
2009 Tajný agent 2
2009 Ten kluk Mudge (režie Miroslav Walter)
2009 The Commitments (režie Petr Švéda)
2009 Útěk (režie Miroslav Walter)
2009 Útěk v řetězech (režie Miroslav Walter)
2009 Útěk v řetězech (režie Ivan Holeček)
2009 Útok lehké kavalerie (režie Miroslav Walter)
2009 Útok na Železné pobřeží (režie Petr Švéda)
2009 V čase motýlů (režie Petr Švéda)
2009 V časech dobrých i zlých (režie Petr Švéda)
2009 V Římě na place byla legrace (režie Petr Švéda)
2009 Válečné příběhy (režie Michal Pavlík)
2009 Velká kořist (režie Miroslav Walter)
2009 Vězeňský kovboj (režie Michal Pavlík)
2009 Vlasy (režie Miroslav Walter)
2009 Vnitřní záležitost (režie Petr Švéda)
2009 Wanda Nevada (režie Miroslav Walter)
2009 Zbraň (režie Ivan Holeček)
2009 Zloděj (režie Petr Švéda)
2009 Zlom (režie Michal Pavlík)
2009 Zmrtvýchvstalý (režie Miroslav Walter)
2009 Zproštění viny (režie Petr Švéda)
2009 Zvedni kotvu (režie Petr Švéda)
------
2008 36.komnata Shaolinu
2008 Appleseed (režie Michal Pavlík)
2008 Arabské noci (režie Petr Švéda)
2008 Árie (režie Petr Švéda)
2008 Barvy (režie Petr Švéda)
2008 Bez slitování (režie Miroslav Walter)
2008 Bezstarostná (režie Petr Švéda)
2008 Bohaté děti (režie Petr Švéda)
2008 Bojová umění Shaolinu (režie Petr Švéda)
2008 Boží zbraň (režie Petr Švéda)
2008 Cizí zásah (režie Michal Pavlík)
2008 Coca Cola Kid (režie Miroslav Walter)
2008 Cool blue (režie Petr Švéda)
2008 Cudnost
2008 Cutterova cesta (režie Martin Těšitel)
2008 Čas rozhodnutí (režie Petr Švéda)
2008 Červené jako krev (režie Petr Švéda)
2008 Číslo jedna (režie Miroslav Walter)
2008 Článek 99 (režie Miroslav Walter)
2008 Daleký sever (režie Petr Švéda)
2008 Děla pro Kordobu (režie Petr Švéda)
2008 Dominick a Eugene (režie Michal Pavlík)
2008 Dostanu tě, syčáku (režie Miroslav Walter)
2008 Dům snů (režie Petr Švéda)
2008 Dva hrdinové
2008 Dva nosáči a rádio
2008 Ďábelská brigáda (režie Miroslav Walter)
2008 Elektrické sny (režie Michal Pavlík)
2008 Elmer Gantry (režie Petr Meissel)
2008 Equus (režie Michal Pavlík)
2008 Fakta života (režie Miroslav Walter)
2008 Garbo mluví (režie Petr Švéda)
2008 Gándhí (režie Michal Pavlík)
2008 Ghoulies II (režie Petr Švéda)
2008 Golden Gate (režie Petr Meissel)
2008 Havran (režie Petr Švéda)
2008 Hitman (režie Michal Pavlík)
2008 Holly a její přátelé 1: Oslava s překvapením (režie Miroslav Walter)
2008 Holly a její přátelé 2: Vánoční přání (režie Miroslav Walter)
2008 Holly a její přátelé 3: Tajná dobrodružství (režie Miroslav Walter)
2008 Holly a její přátelé 4: Navždy přátelé (režie Miroslav Walter)
2008 Hořící kříže (režie Miroslav Walter)
2008 Hračky na půdě (režie Miroslav Walter)
2008 Hráči z Indiany (režie Miroslav Walter)
2008 Hurikán Rosy (režie Petr Švéda)
2008 Chci žít! (režie Miroslav Walter)
2008 Chrám Shaolinu (režie Petr Švéda)
2008 Indiánský bojovník (režie Miroslav Walter)
2008 Jestřábi (režie Petr Švéda)
2008 Jiminy Glick v Lalawoodu (režie Petr Švéda)
2008 Jiná žena (režie Luboš Krtička)
2008 Kam se i andělé bojí vstoupit (režie Miroslav Walter)
2008 Kapsáři (režie Michal Pavlík)
2008 Klec bláznů (režie Miroslav Walter)
2008 Klec bláznů II (režie Miroslav Walter)
2008 Klid noci (režie Michal Pavlík)
2008 Komedianti (režie Miroslav Walter)
2008 Komisař Clouseau na stopě (režie Petr Švéda)
2008 Král a čtyři královny (režie Petr Švéda)
2008 Králové jsou vpředu (režie Petr Švéda)
2008 Legenda o netopýru
2008 Mac (režie Martin Těšitel)
2008 Marie (režie Michal Pavlík)
2008 Matchless (režie Petr Meissel)
2008 Míle od domova (režie Petr Švéda)
2008 Modrá Electra Glide (režie Petr Švéda)
2008 Mohla bych zpívat (režie Miroslav Walter)
2008 Molly (režie Petr Švéda)
2008 Mozek za miliardu dolarů (režie Michal Pavlík)
2008 Msta
2008 Muž z Del Ria (režie Petr Meissel)
2008 Muž z Kentucky (režie Petr Švéda)
2008 Na břehu řeky (režie Michal Pavlík)
2008 Na straně zákona (režie Martin Těšitel)
2008 Napij se se mnou (režie Miroslav Walter)
2008 Napůl drsňák (režie Miroslav Walter)
2008 Návrat do 36. komnaty (režie Petr Švéda)
2008 Nebožtíci přejí lásce (režie Petr Švéda)
2008 Nelítostný souboj (režie Michal Pavlík)
2008 Neskutečná cesta Billa a Teda (režie Miroslav Walter)
2008 Network (režie Martin Těšitel)
2008 Noc, kdy přepadli kabaret Minských (režie Martin Těšitel)
2008 Nůž v ráně (režie Miroslav Walter)
2008 O.C. a Stiggs (režie Miroslav Walter)
2008 Oblečen na zabíjení (režie Petr Švéda)
2008 Odborník na banky (režie Michal Pavlík)
2008 Oleanna (režie Petr Švéda)
2008 Ona to musí mít (režie Miroslav Walter)
2008 Operace "Mladší bratr"
2008 Opus pana Hollanda (režie Petr Švéda)
2008 Osm na útěku (režie Petr Švéda)
2008 Panovník a jeho bratr (režie Miroslav Walter)
2008 Papírový lev (režie Miroslav Walter)
2008 Past na Chrise (režie Martin Těšitel)
2008 Pastvina (režie Michal Pavlík)
2008 Pavučina smrti
2008 Perezovi (režie Petr Švéda)
2008 Pět pistolníků (režie Michal Pavlík)
2008 Podlomená vůle (režie Miroslav Walter)
2008 Polda (režie Michal Pavlík)
2008 Polní Lilie (režie Petr Meissel)
2008 Poprask v Harlemu (režie Petr Švéda)
2008 Poslední objetí (režie Petr Švéda)
2008 Poslední pomazání (režie Miroslav Walter)
2008 Ptáčník z Alcatrazu
2008 Pravdivé zpovědi (režie Petr Švéda)
2008 Pravidla velkoměsta (režie Miroslav Walter)
2008 Prodaný zápas (režie Petr Švéda)
2008 Přepadení vlaku z Pelhamu (režie Martin Těšitel)
2008 Putování meče (režie Miroslav Walter)
2008 Půlnoční kovboj (režie Miroslav Walter)
2008 Pýcha a vášeň (režie Michal Pavlík)
2008 Quinnův případ (režie Petr Švéda)
2008 Respekt (režie Martin Těšitel)
2008 Roadhouse 66 (režie Michal Pavlík)
2008 Rodinná věc (režie Michal Pavlík)
2008 Rošťák (režie Michal Pavlík)
2008 Salt a Pepper (režie Petr Švéda)
2008 Sam Whiskey
2008 Sestup Orfeův (režie Petr Švéda)
2008 Slavní jezdci (režie Michal Pavlík)
2008 Souboj u El Diablo (režie Michal Pavlík)
2008 Spikova banda (režie Miroslav Walter)
2008 Sprej na vlasy (režie Petr Švéda)
2008 Statečný lučištník
2008 Stopy větru (režie Petr Švéda)
2008 Strach (režie Petr Švéda)
2008 Strašidelné líbánky (režie Martin Těšitel)
2008 Strážce zákona (režie Michal Pavlík)
2008 Střemhlav (režie Michal Pavlík)
2008 Svědek pro obžalobu (režie Petr Švéda)
2008 Svět Henryho Orienta (režie Miroslav Walter)
2008 Šílená jízda (režie Petr Švéda)
2008 Šílený opičák kung-fu
2008 Tajné složky (režie Miroslav Walter)
2008 Ti kdo věří (režie Miroslav Walter)
2008 Ten nejlepší (režie Jitka Vacková)
2008 Thunderbirds zasahují (režie Michal Pavlík)
2008 Totální okno (režie Petr Švéda)
2008 Trip (režie Miroslav Walter)
2008 Triumf ducha (režie Martin Těšitel)
2008 Uleeovo zlato (režie Petr Švéda)
2008 Ultimátum (režie Miroslav Walter)
2008 Únos (režie Petr Meissel)
2008 Úžasná Grace (režie Jitka Vacková)
2008 V měsíčním svitu (režie Petr Švéda)
2008 V sobotu večer, v neděli ráno (režie Michal Pavlík)
2008 Valdez přichází (režie Miroslav Walter)
2008 Vášeň muže (režie Miroslav Walter)
2008 Ve znamení měsíce (režie Michal Pavlík)
2008 Vloupání (režie Miroslav Walter)
2008 Vodní hranice
2008 Vražedné klany
2008 Všichni muži jsou bratři (režie Miroslav Walter)
2008 Vyhoď máti z vlaku (režie Michal Pavlík)
2008 Vyloupení firmy Brink (režie Michal Pavlík)
2008 Výcvik 36. komnaty (režie Miroslav Walter)
2008 Yentl (režie Petr Švéda)
2008 Za to může Rio (režie Petr Švéda)
2008 Září (režie Luboš Krtička)
2008 Zázrak (režie Miroslav Walter)
2008 Zlá macecha (režie Martin Těšitel)
2008 Zločin a trest na předměstí (režie Petr Švéda)
2008 Zločiny z vášne (režie Martin Těšitel)
2008 Zrozen k vítězství (režie Michal Pavlík)
2008 Ztracená brigáda (režie Petr Švéda)
2008 Zůstat spolu (režie Petr Švéda)
2008 Žlutovous (režie Petr Švéda)
------
2007 Ahoj, mami! (režie Jitka Vacková)
2007 Akce Rachel (režie Petr Švéda)
2007 Alamo (režie Michal Pavlík)
2007 Alienátor (režie Michal Pavlík)
2007 Angelina Balerína: Tanec princezny Angelíny (režie Miroslav Walter)
2007 Apač (režie Petr Švéda)
2007 Armáda temnot (režie Petr Švéda)
2007 Banáni (režie Miroslav Walter)
2007 Bandido (režie Michal Pavlík)
2007 Beat Street (režie Miroslav Walter)
2007 Bestseller (režie Martin Těšitel)
2007 Betsy (režie Petr Švéda)
2007 Bez dechu (režie Michal Pavlík)
2007 Bezcharakterní žena (režie Jitka Vacková)
2007 Blahoslavení tanečníci (režie Jiří Balcárek)
2007 Brannigan (režie Martin Těšitel)
2007 Carrie (režie Petr Švéda)
2007 Cesta ke slávě (režie Michal Pavlík)
2007 Co jsi dělal za války, taťko? (režie Miroslav Walter)
2007 Červená řeka (režie Zdeněk Gawlik)
2007 Četa (režie Petr Švéda)
2007 Človíček Tate (režie Petr Švéda)
2007 Další školák vlkodlak (režie Michal Pavlík)
2007 Dětská hodinka (režie Miroslav Walter)
2007 Děvčátko, které bydlí na konci ulice (režie Michal Pavlík)
2007 Divotvůrkyně (režie Miroslav Walter)
2007 Dívka z údolí (režie Miroslav Walter)
2007 Dobrá manželka (režie Michal Pavlík)
2007 Dobrodružství Bucharoo Banzai napříč osmou dimenzí (režie Miroslav Walter)
2007 Duchové to dokáží (režie Martin Těšitel)
2007 Eddie a Cruiseři (režie Jiří Balcárek)
2007 Eddie a Cruiseři 2 (režie Jiří Balcárek)
2007 Extrémy (režie Petr Švéda)
2007 Figurina (režie Petr Švéda)
2007 Francouzova milenka (režie Zdeněk Gawlik)
2007 Gangsterova milenka (režie Martin Těšitel)
2007 Gator (režie Martin Těšitel)
2007 Ghoulies (režie Miroslav Walter)
2007 Heuréka (režie Martin Těšitel)
2007 Hitman (režie Martin Těšitel)
2007 Hlídka v Ardenách (režie Petr Švéda)
2007 Hodný, zlý a ošklivý (režie Petr Švéda)
2007 Hořící Mississippi (režie Petr Švéda)
2007 Hromoví ptáci (režie Miroslav Walter)
2007 Hromská cesta (režie Miroslav Walter)
2007 Invaze lupičů těl (režie Martin Těšitel)
2007 Josie a její kočičky (režie Petr Švéda)
2007 Julie a její milenci (režie Michal Pavlík)
2007 Kanadská slanina (režie Michal Pavlík)
2007 Kuba (režie Michal Pavlík)
2007 Lednový muž (režie Zdeněk Gawlik)
2007 Letka Moskytů (režie Miroslav Walter)
2007 Líbej mne, hlupáčku (režie Michal Pavlík)
2007 Lovcova noc
2007 Martinův den (režie Miroslav Walter)
2007 Marty (režie Miroslav Walter)
2007 Maxie (režie Miroslav Walter)
2007 Milovníci hudby (režie Miroslav Walter)
2007 Mladý tygr
2007 Most u Remagenu (režie Petr Švéda)
2007 Msta příchozího z močálu (režie Miroslav Walter)
2007 Mužský klub (režie Michal Pavlík)
2007 Můj život bez tebe (režie Michal Pavlík)
2007 Nádherná země (režie Miroslav Walter)
2007 Námořní pěchota (režie Michal Pavlík)
2007 National Lampoon a kino (režie Miroslav Walter)
2007 Návrat Sabaty (režie Petr Švéda)
2007 Návrat sedmi statečných (režie Petr Švéda)
2007 Nejsem pro blázny (režie Petr Švéda)
2007 Někdo to rád horké (režie Michal Pavlík)
2007 Noc hrůzy (režie Miroslav Walter)
2007 Noční hra (režie Martin Těšitel)
2007 Občanská policie (režie Petr Švéda)
2007 Odpolední láska (režie Michal Pavlík)
2007 Ohrožení Britannicu (režie Jiří Balcárek)
2007 Ostrov doktora Moreaua (režie Petr Švéda)
2007 Pan Báječný (režie Martin Těšitel)
2007 Pán much (režie Miroslav Walter)
2007 Pan North (režie Zdeněk Gawlik)
2007 Pancéřová holka (režie Petr Švéda)
2007 Pařížské blues (režie Petr Švéda)
2007 Pascaliho ostrov (režie Martin Těšitel)
2007 P.Ě.S.T. (režie Miroslav Walter)
2007 Pes Baskervillský (režie Petr Meissel)
2007 Pěst orlího stínu
2007 Pistole sedmi statečných (režie Petr Švéda)
2007 Plamen lásky (režie Miroslav Walter)
2007 Podivná pohostinnost (režie Miroslav Walter)
2007 Pokřivená srdce (režie Petr Švéda)
2007 Polibek před smrtí (režie Miroslav Walter)
2007 Polibek upíra (režie Martin Těšitel)
2007 Prima děvčata (režie Miroslav Walter)
2007 Pro pár dolarů navíc
2007 Program (režie Michal Pavlík)
2007 První velká vlaková loupež (režie Michal Pavlík)
2007 Přání smrti (režie Michal Pavlík)
2007 Přání smrti 2 (režie Michal Pavlík)
2007 Přijíždí jezdec (režie Martin Těšitel)
2007 Přineste mi hlavu Alfreda Garcii (režie Jiří Balcárek)
2007 Příznaky života (režie Michal Pavlík)
2007 Psí život (režie Jiří Balcárek)
2007 Quigley u protinožců (režie Petr Švéda)
2007 Ranč Deluxe (režie Petr Švéda)
2007 Romeo krvácí (režie Zdeněk Gawlik)
2007 Rudý úsvit (režie Petr Švéda)
2007 Rusové přicházejí! Rusové přicházejí! (režie Petr Švéda)
2007 Sabata (režie Petr Švéda)
2007 Salvador (režie Michal Pavlík)
2007 Satyricon (režie Zdeněk Gawlik)
2007 Sbohem, Sabato (režie Petr Švéda)
2007 Se strachem v zádech (režie Michal Pavlík)
2007 Sedm statečných (režie ???)
2007 Shag (režie Martin Těšitel)
2007 Síla života (režie Petr Švéda)
2007 Slepá ulička (režie Miroslav Walter)
2007 Smrtící triky (režie Miroslav Walter)
2007 Smrtící triky 2 (režie Miroslav Walter)
2007 Soukromý život Sherlocka Holmese (režie Jitka Vacková)
2007 Srdce jihu (režie Michal Pavlík)
2007 Stíny a mlha (režie Michal Pavlík)
2007 Světlo bludičky (režie Miroslav Walter)
2007 Sžíravá vášeň (režie Miroslav Walter)
2007 Štístko (režie Miroslav Walter)
2007 Štvanci (režie Martin Těšitel)
2007 Šumař na střeše (režie Miroslav Walter)
2007 Teen Witch (režie Petr Švéda)
2007 Tenkrát hráli Liszta (režie Martin Těšitel)
2007 Těžko splnitelné sliby (režie Petr Švéda)
2007 Tmavohnědá kopie (režie Miroslav Walter)
2007 Topkapi (režie Martin Těšitel)
2007 Trestanci (režie Jiří Balcárek)
2007 Trosečník (režie Martin Těšitel)
2007 Tvoje, moje a naše (režie Petr Švéda)
2007 Urážka (režie Michal Pavlík)
2007 Úder Holanďana (režie Martin Těšitel)
2007 Úplněk v modré vodě (režie Miroslav Walter)
2007 Úsvit mrtvých (režie Michal Pavlík)
2007 V dosahu bestie (režie Martin Těšitel)
2007 V žáru noci (režie Miroslav Walter)
2007 Večírek (režie Miroslav Walter)
2007 Velká země (režie ???)
2007 Velký muž (režie Petr Švéda)
2007 Vesele, jen vesele (režie Martin Těšitel)
2007 Visutá hrazda (režie Michal Pavlík)
2007 Vraždy s růžencem (režie Martin Těšitel)
2007 Vražedné hry (režie Petr Švéda)
2007 Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu (režie Miroslav Walter)
2007 Výstřel (režie Martin Těšitel)
2007 Vzpomínky na hvězdný prach (režie Miroslav Walter)
2007 Wisdom (režie Michal Pavlík)
2007 Zabít draka (režie Michal Pavlík)
2007 Zabijácká elita (režie Petr Švéda)
2007 Záskok (režie Petr Švéda)
2007 Zelig (režie Miroslav Walter)
2007 Zkázonosná Eva (režie Michal Pavlík)
2007 Zloději jako my (režie Miroslav Walter)
2007 Ztracená milenka (režie Michal Pavlík)
2007 Železný trojúhelník (režie Michal Pavlík)
2007 Žít a zemřít v L. A. (režie Martin Těšitel)
2007 Žoldáci (režie Miroslav Walter)
2007 Žoldnéř (režie Miroslav Walter)
------
2006 Alexandr Veliký (režie Miroslav Walter)
2006 Amíci (režie Michal Pavlík)
2006 Banda (režie Martin Těšitel)
2006 Bertha z dobytčáku (režie Miroslav Walter)
2006 Bikini Shop (režie Petr Švéda)
2006 Bitva o Británii (režie Michal Pavlík)
2006 Bílá velryba (režie Miroslav Walter)
2006 Bílé období sucha (režie Petr Švéda)
2006 Bláznivý výlet (režie Jiří Balcárek)
2006 Boris a Nataša (režie Miroslav Walter)
2006 Bosonohá komtesa (režie Petr Švéda)
2006 Brak (režie Petr Švéda)
2006 Breakheartský průsmyk (režie Zdeněk Gawlik)
2006 Byt (režie ???)
2006 Carrie 2 (režie Petr Švéda)
2006 Cesta na západ (režie Vladimír Cabalka)
2006 Co je nového, kočičko? (režie Michal Pavlík)
2006 Čáry máry fuk (režie Jitka Vacková)
2006 Deset vteřin do pekla (režie Petr Švéda)
2006 Dětská hra (režie Petr Švéda)
2006 Dillinger (režie Martin Těšitel)
2006 Dlouhé loučení (režie Miroslav Walter)
2006 Dobrodružství Priscilly, královny pouště (režie Miroslav Walter)
2006 Dobyvatelé sedmi moří (režie Miroslav Walter)
2006 Doc (režie Michal Pavlík)
2006 Dr. Zlatobotka a jeho sexbomby (režie Petr Švéda)
2006 Dravec a feťák (režie Miroslav Walter)
2006 Dům na Carroll Street (režie Marek Tomažič)
2006 Dvanáct rozhněvaných mužů (režie Michal Pavlík)
2006 Eskorta (režie Petr Švéda)
2006 Exodus (režie Zdeněk Gawlik)
2006 Foxy Brownová (režie Miroslav Walter)
2006 Frankie a Johnny (režie Miroslav Walter)
2006 Harry a syn
2006 Hledám Susan. Zn.: Zoufale (režie Michal Pavlík)
2006 Hodiny zoufalství (režie Zdeněk Gawlik)
2006 Hon
2006 Horor v Amityville (režie Martin Těšitel)
2006 Huckleberry Finn (režie Michal Pavlík)
2006 Chartúm
2006 Chattahoochee (režie Miroslav Walter)
2006 Chatova země
2006 Chitty Chitty Bang Bang (režie Marek Tomažič)
2006 Chlap na míru (režie Petr Švéda)
2006 Jak najít přítele (režie Jiří Balcárek)
2006 Jáma a kyvadlo (režie Martin Těšitel)
2006 Jiskra (režie Jiří Balcárek)
2006 Kavaleristé (režie Petr Švéda)
2006 Kes (režie Michal Pavlík)
2006 Krvavé divadlo (režie Petr Švéda)
2006 Legenda o ztraceném (režie Miroslav Walter)
2006 Lenny (režie Petr Švéda)
2006 Liščata (režie Vladimír Cabalka)
2006 Lyžařská hlídka (režie Miroslav Walter)
2006 Maddona: Hra na pravdu (režie Marek Tomažič)
2006 Mandžuský kandidát
2006 Maškaráda (režie Miroslav Walter)
2006 Mejdan (režie Miroslav Walter)
2006 Modlitba za umírající (režie Martin Těšitel)
2006 Mravenčí teror (režie Petr Švéda)
2006 Muž jménem La Mancha (režie Miroslav Walter)
2006 Návrat do školy (režie Petr Švéda)
2006 Návrat Muže, kterému říkali kůň (režie Zdeněk Gawlik)
2006 Návrat oživlých mrtvol (režie Petr Švéda)
2006 Nebezpečná hra na vojáky (režie Miroslav Walter)
2006 Ned Kelly (režie Martin Těšitel)
2006 Největší příběh všech dob
2006 Nemocnice (režie Petr Švéda)
2006 Nezkrotné srdce (režie Miroslav Walter)
2006 Něco divokého (režie Zuzana Taberyová)
2006 Od dvanácti do tří (režie Marek Tomažič)
2006 Ohnivé oči (režie Michal Pavlík)
2006 Oko jehly (režie Petr Švéda)
2006 Opálení (režie Jiří Balcárek)
2006 Opičí experiment (režie Miroslav Walter)
2006 Opravdoví muži (režie Miroslav Walter)
2006 Ostrov v ohni (režie Miroslav Walter)
2006 Osudový omyl (režie Martin Těšitel)
2006 Oživlá (režie Jitka Vacková)
2006 Papež z Greenwich Village (režie Miroslav Walter)
2006 Plážová párty (režie Zuzana Taberyová)
2006 Pod palbou (režie Petr Švéda)
2006 Policajt a zloděj (režie Ivana Měřičková)
2006 Pověste je výš! (režie Miroslav Walter)
2006 Pro jedno kousnutí (režie Jiří Balcárek)
2006 Příběh kosatky
2006 Příliš vzdálený most (režie Michal Pavlík)
2006 Případ zlaté husy (režie Martin Těšitel)
2006 Raz, dva, tři
2006 Rok 1969 (režie Michal Pavlík)
2006 Rollerball (režie Petr Švéda)
2006 Roma (režie Zdeněk Gawlík)
2006 Romantická komedie (režie Martin Těšitel)
2006 Říkejte mi pane Tibbsi (režie Petr Švéda)
2006 Sedm statečných v sedle (režie Jitka Vacková)
2006 Sedmý úsvit (režie Miroslav Walter)
2006 Síť (režie Michal Pavlík)
2006 Sladká Irma (režie Martin Těšitel)
2006 Sladká vůně úspěchu (režie Michal Pavlík)
2006 Sladké lži (režie Petr Švéda)
2006 Slušňák Johnny (režie Miroslav Walter)
2006 Snadná cesta vzhůru (režie Petr Švéda)
2006 Spiknutí (režie Miroslav Walter)
2006 Spojnice (režie Petr Švéda)
2006 Správná věc (režie Martin Těšitel)
2006 Srpnové velryby (režie Jitka Vacková)
2006 Stahující se smyčka (režie Martin Těšitel)
2006 Stanley a Iris (režie Michal Pavlík)
2006 Stella (režie Ivana Měřičková)
2006 Stezky slávy (režie Jiří Balcárek)
2006 Svět budoucnosti (režie Miroslav Walter)
2006 Štír (režie Martin Těšitel)
2006 Ten, co nosí smůlu (režie Zdeněk Gawlík)
2006 Teplý letní déšť (režie Petr Švéda)
2006 Texasville (režie Miroslav Walter)
2006 Tom Sawyer (režie Michal Pavlík)
2006 Trestní zákon (režie Jitka Vacková)
2006 Tři amigos (režie Martin Těšitel)
2006 Třída (režie Zuzana Taberyová)
2006 Učitelé (režie Jitka Vacková)
2006 UHF Jak se dělá televize (režie Martin Těšitel)
2006 Válečné hry (režie Zuzana Taberyová)
2006 Velký skaut a holka Čtvrtek (režie Martin Těšitel)
2006 Velký žal (režie Miroslav Walter)
2006 Vera Cruz (režie Miroslav Walter)
2006 Víc mrtvý než živý (režie Miroslav Walter)
2006 Vítejte ve Woop Woop (režie Michal Pavlík)
2006 Vlčí mládě (režie Ivana Měřičková)
2006 Vojna a mír (režie Miroslav Walter)
2006 Youngblood (režie Jiří Balcárek)
2006 Zastavení na Missouri (režie Zdeněk Gawlík)
2006 Zářivá světla velkoměsta (režie Marek Tomažič)
2006 Zázraky (režie Miroslav Walter)
2006 Zimní lidé (režie Jiří Balcárek)
2006 Zůstaň hladový (režie Jiří Balcárek)
2006 Žena v červeném (režie Miroslav Walter)
2006 Žena za výlohou (režie Petr Švéda)
------
2004 Zapomenuté hračky (režie Zuzana Zemanová)
------
2000 Drak z chrámu Šaolin 2: Lehkomyslný bojovník (režie Filip Jančík)
2000 Požírač mozků (režie Zbyněk Bartoš ml.)
2000 Stateční strážci (režie Filip Jančík)
------
200x Americká zbraň (režie Zuzana Schulzová)
200x Cesta
200x Detektiv (režie Miroslav Walter)
200x Dobrák Ben: Černé zlato (režie Alice Hurychová)
200x H2O (režie Zuzana Taberyová)
200x Horká půda (režie Zuzana Taberyová)
200x Hříbě (režie Zuzana Taberyová)
200x Justine de Sade
200x Kruté hory
20xx Kung-fu Kid
200x Lásce neutečeš (režie Zuzana Taberyová)
200x Lev v zimě (režie Miroslav Walter)
200x Mírová operace (režie Miroslav Walter)
200x Molly (režie Petr Švéda)
200x Muž se srdcem kovboje (režie Zuzana Taberyová)
200x Napravitelné chyby (režie Miroslav Walter)
200x Nezdolné město (režie Zuzana Taberyová)
200x Ostrov doktora Moreaua
200x Přítel z mládí (režie Zuzana Taberyová)
200x Rodinná farma (režie Alice Hurychová)
200x Římské jaro paní Stoneové (režie Zuzana Schulzová)
200x Sladká láska (režie Miroslav Walter)
200x Strážce snů (režie Zbyněk Bartoš ml.)
200x Tichá noc (režie Zuzana Schulzová)
200x Tváří v tvář (režie Zuzana Schulzová)
200x Válka dobytkářů (režie Zuzana Taberyová)
200x Vánoční návštěva (režie Miroslav Walter)
200x Životy svatých
------
1997 Gettysburg (režie Miroslav Walter)
------
1995 Helena v krabici (režie Viktor Vrabec)
1995 Pod palbou (režie Viktor Vrabec)
------
1994 Báječní muži na létajících strojích (režie Marie Fronková)
1994 Dům za všechny peníze (režie Ivan Procházka)
1994 Mona Lisa (režie Zdeněk Hnilica)
1994 Taxikář (režie Ivan Hanuš)
1994 Zmatky v Arizoně (režie Tibor Podhorec)
1994 Žbluňk! (režie Petr Jan Svoboda)
------
1993 Hraběnka z Hongkongu (režie Marie Fronková)
1993 Ippolitanina krása
1993 Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (režie Jan Schánilec)
1993 Policie se dívá (režie Jan Schánilec)
------
1992 Action Jackson (režie Ivan Procházka)
1992 Beetlejuice (režie Zdeněk Hruška)
1992 Bonnie a Clyde (režie Zdeněk Hruška)
1992 Fantom opery (režie Tomáš Tintěra)
1992 Gremlins (režie Jana Michajlová)
1992 Lupička (režie Marie Fronková)
1992 Most u Remagenu (režie Marie Fronková)
1992 Nemilosrdná spravedlnost (režie Jana Michajlová)
1992 Poltergeist 2 (režie Zdeněk Hruška)
1992 Poltergeist III (režie Zdeněk Hruška)
1992 Přísně tajné prázdniny (režie Ivan Procházka)
1992 Sador, vládce vesmíru (režie Jiří Svoboda)
1992 Smrtící zatykač (režie Ivan Procházka)
1992 Superčmuchal (režie Ivan Procházka)
1992 Těžko ho zabít (režie Jana Michajlová)
1992 Vražedná opice (režie Marie Fronková)
1992 Vymítač ďábla 2 (režie Marie Fronková)
1992 Vždycky vyhrát (režie Petr Jan Svoboda)
1992 Zloděj (režie Ivan Procházka)
------
1991 Horečné pátrání / Frantic (režie Jana Michajlová)
1991 Memphiská kráska (režie Jana Michajlová)
1991 Nico (režie Jana Michajlová)
1991 Oko jehly (režie Jana Michajlová)
1991 Outland (režie Marie Fronková)
1991 Poltergeist (režie Zdeněk Hruška)
1991 Příliš vzdálený most (režie Jana Michajlová)
1991 Vnitřní vesmír (režie Marie Fronková)
1991 Vymítač ďábla (režie Jana Michajlová)
1991 Zelené barety
------
199x Den Trifidů (režie ???)
199x Odvahu a nohy na ramena (režie Ludvík Ráža)

Seriály:
2015 Ghost Rockers (režie Zita Meisselová)
2015 Nekoonečné (režie Klára Šumanová)
2015 PAC-MAN a strašidelná dobrodružství (režie Hana Krtičková)
2015 Savannah
2015 Veverka Strašpytel (režie Zita Meisselová)
------
2014 Burkeho zákon
2014 Colbyové
2014 Doktorka Quinnová
2014 Chuggington - 4.série (režie Klára Šumanová)
2014 Kniha džunglí - Safari
2014 Lilly čarodějka - 3.série (režie Klára Šumanová)
2014 Myšička Mia
2014 Nová dobrodružství Petra Pana
2014 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (režie Hana Krtičková)
2014 Pound Puppies: Štěňátka do každé rodiny - 2.série (režie Klára Šumanová)
2014 Stíny nad Waikiki
------
2013 Horká stopa L.A.
2013 Kvantový tým (režie Klára Šumanová)
2013 Modelky s.r.o.
2013 Pomocníčkové
2013 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (režie Hana Krtičková)
2013 Špičkový tým
2013 Tobyho potulný cirkus (režie Hana Krtičková)
2013 Transformers - Roboti záchranáři (režie Hana Krtičková)
2013 Viking Vic
------
2012 Báječná parta (režie Hana Krtičková)
2012 Bílé autíčko Rolli (režie Klára Šumanová)
2012 Galactik Football - 1.série
2012 Chobotnice (režie Zita Meisselová)
2012 Chuck a přátelé
2012 Invaze planktonů (režie Hana Krtičková)
2012 Lokomotiva Tomáš - 15.série (režie Klára Šumanová)
2012 Malý Princ (režie Klára Šumanová)
2012 Mia a já
2012 Neviditelný muž
2012 Nutri Ventures: Výprava do 7. království
2012 Štěňátko do každé rodinky (režie Klára Šumanová)
2012 Tara Duncan
2012 Tom a jeho Three Fu
2012 Team Umizoomi (režie Hana Krtičková)
2012 Wolferine a X-meni (režie Klára Šumanová)
------
2011 Jahůdka - 4. série (režie Hana Krtičková)
2011 Kniha džunglí (režie Hana Krtičková)
2011 Legenda o Enyovi
2011 Lokomotiva Tomáš - 14.série (režie Klára Šumanová)
2011 Můj malý Pony: Přátelství je magické (režie Hana Krtičková)
2011 Správná pětka - na stopě
2011 Viva Piñata (režie Klára Šumanová)
2011 Wallander (režie Ivan Holeček)
2011 Země dinosaurů (režie Klára Šumanová)
2011 Zpověď
2011 Zvědavý George (režie Zita Meisselová)
------
2009 Transformers: Armada (režie Petr Švéda)
------
2008 Hello Kitty: Dobrodružství v Pařízkově
2008 Hmyzí záchranáři
2008 Kocour Kuba (režie Petr Švéda)
2008 Prasátko Slim
2008 Záchranná loďka Eliáš (režie Michal Pavlík)
------
2007 Akta P (režie Miroslav Walter)
2007 Wobbly Land (režie Zita Meisselová, Petr Meissel)
------
2006 Casino Royale epizoda ze seriálu Climax! (režie Jiří Balcárek)
------
2003 Magnum (režie Miroslav Walter)
------
2001 Manuela (režie Zbyněk Bartoš ml.)
------
2000 Babylon 5 (režie Zbyněk Bartoš ml.)
2000 Princezna Sissi (režie Miroslav Walter)
200x Drzá Jordan (režie Alice Hurychová)
------
1998 Cesta za štěstím
------
1996 Nové dívky od vedle (režie Viktor Vrabec, Miroslav Šváb)
------
1995 Bedna - 2.série (režie Vladimír Cabalka)
1995 Dívky od vedle (režie Viktor Vrabec, Miroslav Šváb, Miroslav Walter)
1995 Magnum (režie Miroslav Šváb)
1995 První polibky
1995-1999 Tak jde čas (režie Miroslav Walter, Ivan Procházka)
------
1994 Bedna - 1.série (režie Vladimír Cabalka)
1994 Hotýlek (režie Vladimír Cabalka)
1994 Kocour Garfield (režie Zbyněk Bartoš)
------
1993 Covington Cross (režie Jana Michajlová)
------
1991 Tři hlupáci (režie ???)
------
xxxx Námořní vyšetřovací služba 1-2.série (režie Miroslav Walter)
xxxx Prokletá noc (režie Zdeněk Hruška)
xxxx Rytíři z Houstonu (režie Jiří Svoboda)

Minisérie:
200x 5 dnů do půlnoci (režie Alice Hurychová)
200x Frankenstein (režie Zuzana Taberyová)
Dokumenty:
2012 100 filmů a jeden pohřeb
2012 Hotel Konečná stanice
2012 Za kokpitem
2010 Do vesmíru se Stephenem Hawkingem
2010 Kapitán Cook: Posedlost a objevy
2010 Valkýra
2008 Poslední valčík (režie Zbyněk Bartoš)
1993 101 (režie Vladimír Cabalka)
http://www.masbirka.cz/kolekce/15-mcdon ... %9B%20doma - Happy Meal Konečně doma
http://www.animsvet.cz/ - Databáze animovaného filmu
Uživatelský avatar
Newmy
 
Příspěvky: 4249
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno

Re: Studio Bär

Příspěvekod Newmy » 10 srp 2012 20:52

Filmy z programu MGM pravděpodobně nadabované v tomto studiu:

Akce Rachel
Bavlna v Harlemu
Bez dechu (1987)
Bikini Beach
Bílý autobus
Black Caesar
Bláznův deník
Body Slam
Bookies
Brenda Starrová
Bucktown, U.S.A.
Byli jednou dva
Caveman
Cesta
Cesta padlého anděla
Claim na Hluchém potoku
Červená řeka 1988
Číslo jedna s kulkou
Dáma v bílém
Dempsey
Detaily
Dítě snů
Do háje, no a co
Dokonalá vražda 1993
Dokud jsi tu byl
Dům, kde přebývá ďábel
Dům stínů
Dům tisíce panenek
Ďábelští andělé
Echo Park
Favoritka
Flákač
Friday Foster
Hammer
Hickey a Boggs
Hennessy
Hnízdo
Hora odvahy
Hosté
Hranice
Hrát si na Monu Lisu
Hrůzostrašné příběhy
Cherry 2000
Choď jako člověk
Italský film
Jak vycpat divoké bikini
Jako andělé
Ještě jednou
Ještě výš než nebe
Joey
Klauni zabijáci
Kletba tvora z bažin
Kočičko, kočičko, miluji tě
Korsičtí bratři
Ledové ostří
Louskáček (1986)
Malá ryba taky ryba
Malý okruh přátel
Manažeři
Mezi přáteli
Mizerná neděle
Modernisté
Mohla bych zpívat
Most v džungli
Námořník z Gibraltaru
Nebezpečná síť (1995)
Nepřemožitelný Shaolin
Okamžik rozhodnutí
Oko tygra
On je má dívka
Ozvěna léta
Pacifické vibrace
Pan domácí
Piraňa (1978)
Pivo
Pohyblivý terč (1988)
Polibek vraha
Pomalý tanec ve velkoměstě
Pouze obchod
Prázdninová revoluce
Prsten mušketýrů
Přístupový kód
Příznaky života
Revolucionář
Rockula
Rodinná věc
Rokenrolová parta
Rošťák
Rudá maska
Ružové poupě
Sayonara
Sheba, Baby
Smrtící přízrak
Snadný zisk
Soudní procesy s Oscarem Wildem
Studené štěstí
Šibeniční lhůta
Tajná ctitelka
Tvá sestra je vlkodlak
Úsměv
Útok včelích panenek
V měsíčním svitu
Vášeň pro sutanu
Velké plážové bingo
Velmi si vás vážíme
Vítejte v L.A.
Výjimečná dobrodružství Super Dava
Vyloupení firmy Brink
Vyšetřovací zpráva
Výzva
Záhada Mančuského orla
Zamilované ženy
Zánik domu Usherů
Zlaté jehly
Zločiny lásky
Zmrtvýchvstání 2006
Znovuzrození dr. Phibese
Zrazený
Zrození romantika
http://www.masbirka.cz/kolekce/15-mcdon ... %9B%20doma - Happy Meal Konečně doma
http://www.animsvet.cz/ - Databáze animovaného filmu
Uživatelský avatar
Newmy
 
Příspěvky: 4249
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno


Zpět na Dabingová studia

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály